Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Pallejà

Resultats 2019 a Pallejà

Titulars
1. Olga Campos Berlanga
2. Joan Brosa Rojas
3. Victor Miguel Gabarrón Benítez
4. José Luis Regueira Santos (Independent)
5. Josefa Pérez Caballero
6. Núria Marín Pérez
7. Victor Flores Echavarri
8. Susana Arjona Romero (Independent)
9. Miguel Calvo Martínez
10. Marta Díez Díaz
11. Rodrigo Díaz Samatan
12. Marta Marín Soto
13. Juan Carlos Pérez Caballero
14. Adelaida Hidalgo García (Independent)
15. Alberto Carretero Martín
16. Melania Pérez Rueda (Independent)
17. Francisco Clemente García

Suplents
1. Eva Granados Galiano
2. David Sánchez Gómez (Independent)
3. Victoria Vizcaino Fernández (Independent)
4. Gerardo De Blas Morales
5. Carolina Navarro Pérez (Independent)
Titulars
1. Miquel Fuentes i Núñez
2. Noelia Fernàndez i Carod
3. Pere Sierra i Balasch
4. Montserrat Fernàndez i Benet
5. Ignasi Sañas i Martin
6. Raquel Serrano i Tirado
7. Ferran Badia i Garcia
8. Imma Cugat i Aymar
9. Àlex Burdoy i Muñoz
10. Mercedes Emilia Pires i Vila
11. Jorge Iván Damián i Sandoval
12. Mònica Casals i Serra
13. Joan Torras i Ferrando
14. Laura Gimeno i Sanchez
15. Bernat Basany i Tapiol
16. Nuria Da Silva i Batlle
17. Toni Mora i Núñez

Suplents
1. Lídia Sañas Í Martín
2. Ramon Not i Roig
3. Mercè Sànchez i Parera
4. David Maldonado i Vera
5. Laura Àlvarez i Guevara
6. Josep Francesc Barbastro i Batiller
Titulars
1. Ferran Morera Villalonga
2. José Antonio Valbuena Castro
3. María Rosa Morera Fargas
4. Mariano López García
5. Àgueda Capafons Alegret
6. María Montserrat Rodrigálvarez Codina
7. Pedro Andrés López
8. Rosa María Sánchez Herrero
9. Luis Torres Urgell
10. Mercè Monzonís Negre
11. Oscar Lorenzo Mota Expósito
12. María Del Carmen Montserrat Ramoneda
13. José Luis Gay España
14. Marta Morera Fargas
15. Sandra Castillo Ubiña
16. David Rioja Marcos
17. Francisca Villalonga Tena
Titulars
1. José Javier Saldaña Muñoz
2. José Antonio Pernas Puente
3. Ismael Borja Lama
4. Laura María Lacruz Gascón
5. María José López Cordoba
6. Patricia González Diez (Independent)
7. Roberto Salor Montaña
8. Francisco Manuel Castillo Carrascal (Independent)
9. Montse Librero Heredia
10. Josefina Coronado Basart
11. Mercedes Capilla Moyano (Independent)
12. Sebastian García Andrés
13. Lidia Ortiz García
14. Cristina De Alvarado Lacruz (Independent)
15. Andrés Alcaucer Rodríguez
16. Eva María Rivas García (Independent)
17. Antonia Bracero Moreno
Titulars
1. Rafael Martín Pérez
2. Montserrat Escobedo Parés
3. Antonio Sunet Mateo
4. Gloria Pérez Herms
5. Antonio Cardona Camps
6. Rosario Pérez Ortiz
7. Roberto Sellés Carenys
8. Angel Morodo Linares
9. Maria Montserrat Safont Felip
10. Jorge Blay Jiménez
11. Isidro Llorente Moreno
12. Maria Resurrección Sancho Rodríguez
13. Lluis Tomas Escobedo
14. Maria Del Carmen Cusi Salvat
15. Yolanda Dolores Alcalde Menacho
16. Julie Martín Pérez
17. Mateo Fortuny Castellet
Titulars
1. Virgínia González Martín
2. Marc Gimenez Bachmann
3. Maria Del Carme Tasquer Vivó
4. David Jornet Pérez
5. Albert Ramón Barris Pérez
6. Jordi Antoni Pastó Sans
7. Olga Tortosa Marín
8. Berta Jaén Tasquer
9. Jordi Fernández Mengod
10. Montserrat Chumillas Mayordomo
11. Cesar García Vila
12. Roser Amorós Nieto
13. Joan Sañas Del Pino
14. Francisco Javier Ramírez Sánchez 
15. Maria Carme Massana Roca
16. Marçal Boira Calabuig
17. Maria Dolores Massana Roca 

Suplents
1. Tomàs González Roig
2. Roser Díaz Recio
3. Miquel Angel Ceprià Honorato
4. Maria Sánchez García
5. Manel Jaén Durán
Titulars
1. Ascensión (Ascen) Ratia Checa
2. Joan Parera i García
3. Alberto Segura Fuentes
4. Rebeca Martínez Bernabé
5. Jordi Carbonell Blázquez
6. Oscar Santos Izquierdo
7. Soledad (Sole) Montalbán Campos
8. Sandra Neiro Baizán
9. Jose Javier Yáñez Álvarez
10. Maria Del Carmen Puertas González
11. Cristian Almansa Núñez
12. Lorenza (Loren) Rojas Jiménez
13. José Antonio Férriz Fernández
14. Marina Franco Chaves
15. Nuria Bravo Candel
16. Lara Rodríguez Martínez
17. Ramon Álvarez Judez

Suplents
1. Álvaro Blanco Morales
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015765 Pàg. 47-94 Https://bop.diba.cat A
2. Maria Salud (Salu) López Lara
3. Manuel (Manu) Rodríguez Villegas
4. Jordi García Marugan
5. Judit García Raposo
6. Javier Rubio Galdos
7. Prudencio (Pruden) Aguilera González
8. Marta (Xupi) García Ramos
9. Erika Ruiz Santiago
10. Francisco (Paco) Ruz García
Titulars
1. Alejandro Escamilla Chia
2. Germán Ávila García
3. Ana Sánchez Bautista
4. Agustí Guisasola Prados (Independent)
5. Cristina Estudillo Viñes (Independent)
6. Jose Marco Salcedo Quispe
7. Laura Téllez De Meneses Chuecos (Independent)
8. Juan José Chinchilla García
9. Carmen Isabel Chia Pérez
10. Judit Estudillo Viñes (Independent)
11. Ikram Chabou El Uali (Independent)
12. Gino Ricci Lopez
13. Montserrat Morán Ribas (Independent)
14. Alejandro Aparicio Artifo
15. Mª Jacinta Benítez Gómez
16. Darwin Elith Chong Álava
17. Patricia Téllez De Meneses Chuecos (Independent)
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat