Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Mataró

Resultats 2019 a Mataró

Titulars
1. Francesc Teixidó i Pont
2. Anna Salicrú i Maltas
3. Joaquim Camprubí i Cabané
4. Rosa Guanyabens i Casarramona
5. Carles Porta i Torres (Jovent Republicà)
6. Soraya El Farhi i Ali Afaki (Independent)
7. Ignasi Bernabeu i Villa
8. Teresa Navarro i Andreu
9. Roberto Borja Manzanares i Zaldívar
10. Cintia Masoller i Cava (Jovent Republicà)
11. Francesc Xavier Carbonell i Candelich (Independent)
12. Elena Carrasco i López
13. Haitcham Jaadi i Díaz (Independent)
14. Ana Dolores Garcia i Ruiz
15. Robert Palop i Corrales
16. Esther Guirao i Valenzuela
17. Pol Serena i Rius (Jovent Republicà)
18. Assumpta Trabal i Sànchez (Independent)
19. Antoni Reniu i Mora
20. Carla Fuentes i Rios (Jovent Republicà)
21. Jordi Esparrell i Cervilla
22. Sílvia Sàiz i Sàiz
23. Antoni (Toni) Ortega i Areales
24. Anna Botifoll i Pont (Independent)
25. Josep Maria De La Hoz i Hernando
26. Regina Rigau i Fradera (Jovent Republicà)
27. Alfons Palacios i Gonzàlez (Moviment D'esquerres)

Suplents
1. Dina Pérez i Ramos
2. Carles Villar i Boruay
3. Oumaima Blal i Lahmili (Jovent Republicà)
4. Agustí Piera i Serra (Independent)
5. Alícia Macià i Ramos
6. Lluís Pinyol i Garcia
7. Sandra Aguilar i Cambray (Jovent Republicà)
8. Joan (Jan) Bosch i De Dòria
9. Olga Blanco i Luque
10. Josep Maria Fàbregas i Masvidal
Titulars
1. David Bote Paz
2. Laura Seijo Elvira (Independent)
3. Núria Moreno Romero
4. Miquel Àngel Vadell Torres
5. María Luisa Merchan Cienfuegos (Independent)
6. Juan Carlos Jerez Antequera
7. Elizabet Ruiz Moreno (Independent)
8. Francisco Javer Gomar Martin
9. María Beatriz Delgado Castro (Independent)
10. Anna Villarreal Pascual
11. Daniel Hurtado Díaz
12. María José Pérez Carrasco (Independent)
13. José Antonio Ricis Saavedra
14. Anna Caballero Torres
15. Francisco Alonso Verjano Roncero
16. Mariana Vas Casimiro (Independent)
17. José Dapena Calles
18. Francisco Padilla Robles (Independent)
19. Asunción Angulo Cañete
20. Maria Rosario Ramírez Orta
21. Cecilia Roncero Nieto (Independent)
22. Concepción Manzano López
23. Juan Antonio Ciller López
24. Alícia Romero Llano
25. Joan Antoni Baron Espinar
26. Pilar González Agapito
27. Manuel Mas Estela 

Suplents
1. Remigio Herrero García
2. Francisco Cañada Ávila
3. Margarida Riera Bordas
4. Montserrat Ruiz Maturana
5. Francisco Barrientos Flores
6. Juan Montero Gallardo
7. Concepción Arcos Jiménez (Independent)
8. Francisco García Jiménez (Independent)
9. María Ángeles Llamas Lera
10. Josep Maria Spa Matas (Independent)
Titulars
1. Anna Brun Curto
2. Marc Planagumà Valls
3. Joan Codina Filbà
4. Carles Forns Ros
5. Gisela Pérez Maurí
6. Joan De Torres Calsapeu
7. Lourdes Bigorra Colomer
8. Marc Pursals García
9. Anna Llibre Tur
10. Roser Calsapeu Layret
11. Jordi Planagumà i Vilà
12. Carlos Rodríguez Penagos
13. Jose María Ventura Cot
14. Francina Planas Roy
15. Amàlia Rodríguez Fernández
16. Daniel Boquet i Miquel
17. Daniel Sánchez Maurí
18. Daniel Bernáldiz Vilaseca
19. Anna De La Mota Fernández De Aranguiz
20. Sandra Martín Sellés
21. Albert García Sellés
22. Helena Escoda Casas
23. Eduard Nogués Dieguez
24. Gemma Valls Massagué
25. Lluís Renter Comes
26. Merçé Caballero Mateo
27. Josep Masó Aliberas

Suplents
1. David Salat Foix
2. Víctor Hernández Robledo
3. Glòria Viladot Aniento
4. Joan Francesc Casellas Palencia
5. Maria Siurareta Toldra
6. Ricard Cases Cruanyes
Titulars
1. Montserrat Morón Gámiz (Vlm)
2. David Lloveras Mir (Vlm)
3. José Antonio Lara Sarmiento (Vlm)
4. Mari Carmen Domínguez Ochavo (Vlm)
5. Manuel Conejo Jiménez (Vlm)
6. Mari Carmen González Jurado (Vlm)
7. Adam Pardo Cheikh (Vlm)
8. Gemma Romero Fuentes (Vlm)
9. Miguel García Sánchez (Vlm)
10. María Teresa Fernández Díaz (Independent)
11. María Ángeles Boto Martín (Vlm)
12. Antonio Solana González (Independent)
13. Pedro Rama Conde (Vlm)
14. Pedro Pérez Luengo (Vlm)
15. Verónica Yago Martínez (Vlm)
16. Mireille Caparrós Marie (Vlm)
17. Matías Rodríguez Sánchez (Vlm)
18. María Ángeles Tamayo Sancho (Vlm)
19. Milagros Sierra Moya (Vlm)
20. Javier Valverde Jurado (Vlm)
21. Duilio Latronica Damonte (Vlm)
22. Juan José Fernández Rodrigo (Vlm)
23. Antonio Romero Prieto (Vlm)
24. Carmen María Muñoz Domínguez (Independent)
25. Teresa Cortés Macià (Vlm)
26. Francisca Martínez León (Independent)
27. José Luís Martos Gemar (Vlm)

Suplents
1. Josep María Jara Giménez (Independent)
2. Ana Romero Fuentes (Independent)
3. Antonio Muñoz Molina (Independent)
4. Montserrat Ruíz Moreno (Independent)
Titulars
1. Carme Polvillo i Alomà
2. Juli Cuéllar i Gisbert
3. Marc Ràmia i Jesús
4. Lara Navarro
5. Antoni Guirao i Motis
6. Maria Barba i Ferrer
7. Júlia Reniu i Gonzàlez
8. Carlos García Cádiz
9. Sílvia Bofill Mas
10. Antonio López De Haro
11. Victòria Carrió i Roldan
12. Oriol Alcalde i Floriach
13. Ana Perez i Paez
14. Bernat Pèlach i Saget
15. Aida Viza i Sánchez (Independent)
16. Carles Llivina i Ribot
17. Maria Jose Consolación Zaloña i Sainz
18. Jaume Punsola i Ibáñez
19. Laia De Balanzó i Aguilar
20. Joan Jubany i Lorente
21. Nuria Parera i Pera
22. Eloy Cot i Roca
23. Roser Alonso i Puigderrajols
24. Agàpit Porràs i Plana
25. Juliana Bacardit i Garriga
26. Josep Xaubet i Vilanova
27. Marta Canal i Vidal

Suplents
1. Xavier Safont-Tria Ramon
2. Neus Bullich Socies
3. Rut Buquet i Xirau
4. Josep Riera i Porta
5. Teresa Fité i Girves
6. Oriol Montserrat i Bosch
7. Alba Martínez i Paredes
8. Juan Huertos i Ferrer
9. Lourdes Torrico i Codony
10. Miquel Torner i Roca
Titulars
1. Cristina Sancho Rodríguez
2. José Antonio Molero Bote
3. María José González Sánchez
4. Roger Espí Casas
5. Andrés Urbano Fernández
6. Angélica Lozano Montoro
7. Raquel Gázquez López
8. Rafael Pardo Fernández
9. Francisco Javier García Gerpe
10. María Belén Retamoso Viera
11. Roberto Óscar Gil Esperantes
12. Salvador López Gutiérrez
13. Marius Gabriel Paraschiv
14. Ana Barea Benítez
15. María José Sánchez Represa
16. Emilio Fonseca Borreguero
17. José Altarriba Buch
18. María Isabel Sánchez Rodríguez
19. Sara Ruiz Ortega
20. Dolores Sancho Madruga
21. Trifón Herrera Burgos
22. Carlos Soto Alonso
23. Jessica Boyero Del Viejo
24. José García González
25. María Del Carmen González Fernández
26. Ernesto Thielen Schleicher
27. Maria Victoria Moreno Ortigosa

Suplents
1. Carlos Aguilar Moreno
Titulars
1. Jose Manuel Lopez Gonzalez
2. Marco Antonio Fernandez Dominguez
3. Meritxell Guardia Ferrer
4. Josefa Gonzalez Perez
5. Francisco Javier Dopazo Alvarez
6. Carlos Antonio Sunico Batchilleria
7. Maria Antonia Palomer Arges
8. Alfonso Palacios Rodriguez
9. Francisco Javier Donoso Cruz
10. Inmaculada Cano Canalis
11. Francisco Gonzalez Romero
12. Maria Teresa Calm Alsina
13. Francisco Hermosa Reyes
14. Trinitat Ferrer Navarro
15. Juan Gabriel Ponce Lopez
16. Luis Calzada Sanchez
17. Maria Montserrat Pou Maynou
18. Josefa Sarrion Abril
19. Francisco Gragera Bueno
20. Antonio Castillo Lopo
21. Jose Maria Gonzalez Lopez
22. Maria Carmen Collado Plaza
23. Ana Maria Criado Payan
24. Jose Maria Gimenez Marin
25. Aldo Edison Burga Ponce
26. Jose Luis Calzada Olmedo
27. Ana Maria Serra Fusté

Suplents
1. Carmen Gonzalez Sanchez
Titulars
1. Alfons Canela Serrano
2. Isabel Martínez Cid
3. Xavier Ausiro Garcia
4. Montserrat Guardiola Tamboleo
5. Xavier Font i Mach
6. Víctor Lopez Payà
7. Santi Gimenez Serra
8. Marc Portet Bruguera
9. Juliette Pou Blade
10. Laia Masó Grau
11. Santiago Clavell Margan (Independent)
12. Miquel Sola Suris
13. Antonio Valls Pou
14. Isabel Ribas Yague (Independent)
15. Ester Mayor Avila (Independent)
16. Joan Gil Sans
17. Ingrid Lens Rabassa (Independent)
18. Pol Cabezudo Guardiola (Independent)
19. Marcel Martínez Bruguera
20. Eva Mayor Avila (Independent)
21. Mar Surinyach i Maltas (Independent)
22. Miriam Sans Bassas (Independent)
23. Carolina Soler Soto
24. Joan Pere Le Bihan Rullan
25. Jose Vilas Melero
26. Miquel Rey Castilla
27. Miriam Nogueras Camero

Suplents
1. Coral Martínez Cabanas
Titulars
1. Mónica Lora Cisquer
2. Jose Casado Ortega
3. Victor Manuel Parames Soteras
4. Jose Carlos Martín Rodriguez
5. Marta Febrer Bassas
6. Felicidad Morera Gonzalez
7. Jorge Galbany Ribera
8. Jose Luis De Temple Jove
9. Josep Maria Lora Pastor
10. Maria Victoria Hinojosa Jimenez
11. Maria Mercedes Estrader Bruguera
12. Antonio Granado Espadas
13. Javier Collados Gordillo
14. Angel Perez Pelaez
15. Isabel Fort Homedes
16. Rosa Maria Gil Gracia
17. Juan Mateo Alba
18. Manuel Nuñez Tortolero
19. Antonio Pous Marquez
20. Amelia Soteras Lopez
21. Demelsa Villena Muñoz
22. Antonio Alvarez Gragera
23. Antonio Oliva Gila
24. María Romero Sevillano
25. Juan Hernandez Lopez
26. Maria Moncunill Torres
27. Roberto Jose Conejero Martinez

Suplents
1. Jose Antonio Galan Barba
2. Antonia Gomez Cervilla
3. Juan López González
Titulars
1. Sergio Morales Díaz
2. Sarai Martínez Vega
3. Alejandra Lara Sorroche
4. Òscar Monroy Martín
5. Maria Carmen Carrión Abellán
6. Miquel Canal De Torres
7. Marta Castillo Ramos
8. Antonio Ruiz Díaz
9. Regina Teruel Huix
10. Carolina Huelva Osuna
11. Rita Villà Taberner
12. Noelia Rodríguez Clavellina
13. Juan Roldán Ruiz
14. Julio Sanmartín Cabrera
15. Gorka Sarasola Briera
16. Ahmed Abouchitaa Bouia
17. Pascuala Torres Domingo
18. Remedios Merchán Cienfuegos
19. Maria Del Pilar Cayetano Torres
20. Josep Ignasi Gómez Margarit
21. Pere Fradera Barceló
22. Sebastián Tenés Codola
23. Florencia Rodríguez Caparrós
24. Ana González Prieto
25. Miguel Lara Leal
26. Noemí Ayguasenosa Soro
27. Esteban Martínez Ruiz

Suplents
1. Antonio Rodríguez Avellaneda
2. Maria Carmen Ortega Company
3. Mariano López Ureña
4. Carmen Pérez García
5. Miguel Ponce Mompart
6. Quitèria Guirao Abellán
7. Pablo Morales Morago
8. Montserrat Dalmau Martínez
9. Manuel Molina Garcia
10. Teresa Cortina Cirera
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Maresme