Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Gelida

Resultats 2019 a Gelida

Titulars
1. Lluis Miquel Valls Comas
2. Maria Rigau Navarro
3. Eva Casas González
4. Sergio Sarmiento García
5. Marc Monleón Carneros
6. Mariana Miró Minaya
7. Jesús Gómez Morón
8. David Sans Acuña
9. Mar Benavides Nebot
10. Selene López Jiménez
11. Carlos Arranz Barquet
12. José Luis Maza Porcel
13. Francesca Álvarez Molino

Suplents
1. Mario Aguilar Escobar
2. Diego Rebollo Gordillo
3. Sandra Raposo García
4. Juan Manuel Martínez Martínez
5. Ana María Martínez Amigo
6. Antonio García Cobos
7. Rosa Maria Parera Cartró
8. Alberto Morera Navarro
9. Montserrat Nicolau Bargalló
Titulars
1. Lluïsa Llop Fernàndez
2. Daniel Garcia Peris
3. Margarida Bertran Morell
4. Santiago Gracian Sitjà
5. Anna-Blanca Mititieri Peiró
6. Agustí Rivero De La Cruz
7. Matilde Pinto Lucas
8. Joaquim Palomera Plans
9. Pilar Viñals Gil
10. Albert Sancho Font
11. Irene Vidal Garcia
12. Genís Llopart Massana
13. Cristina Guillaumet Martínez

Suplents
1. Pere Josep Palacios Peña
2. Roser Cuadros Margarit
3. Adrià Oliver Almirall
4. Esperança De Pablo Arriba
5. Arnau Romagosa Plans
6. Consol Güell Mur
7. Pau Jaume Xuriguera Solà
8. Rosa Garcia Bosch
9. Jordi Rosell Cusó
10. Núria Mas Vilaplana
Titulars
1. Montserrat Rovira Casadevall (Independent)
2. Josefa Bertran Culla (Independent)
3. Pere Vallès Esteve (Independent)
4. Núria Viladot Presas (Independent)
5. Manuel Perez Estruga (Independent)
6. Arantxa Ferrer Ramos (Independent)
7. Maria Àngels Ferrer Sayol (Independent)
8. Sandra Gonzalez Navarro (Independent)
9. Guillermo Duran Amengual (Independent)
10. Sergio Ciro Espiñeira Divison (Independent)
11. Sílvia Armengol Sanchez (Independent)
12. Marc Garriga Rodó (Independent)
13. Mercè Marinè Ferré (Independent)

Suplents
1. Maria Carme Rius Font (Independent)
2. Lluís Morera Arrufat (Independent)
3. Climent Clerch Valls (Independent)
4. Immaculada Miró Galindo (Independent)
5. Isabel Graciela Jecke Puchades (Independent)
6. Núria Coma Terrades (Independent)
7. Jaume Gol Llopart (Independent)
Titulars
1. Alvaro Ariet García
2. Carmen Lumbreras Martínez
3. Alberto Ruiz Bermúdez
4. María De Los Ángeles Novella Jurado
5. David Castillo Guzmán
6. Rosario Martínez García
7. María Teodora Redondo González
8. Antonio Ruiz Mesa
9. Marcelo Rodríguez Sánchez
10. María Nieves Morón Chinchilla
11. Cristina García Herrera
12. Alberto Tomás Balagué
13. Ramón Javier Expósito Garrido
Titulars
1. Anna Enjuanes Martí
2. Carlos Enrique (Cata) Oller Bonilla
3. Maria Mercedes González Ruano
4. Anna Vadillo García
5. Roberto Díaz Tamarit
6. Jordi Moreras Palenzuela
7. Iciar (Itziar) García Chopitea
8. Maria Dolores (Lola) Macías Ariza
9. Jacinto Vadillo Pulido
10. Maria Isabel (Maribel) Rubio Rubio
11. Mateo Saiz Bianco
12. Aurora Farre Sole
13. Diego David Alvarez Aviles

Suplents
1. Antonio Adrover Ramia
2. Francisco Javier Martínez Cuevas
3. Cèlia Dorado Siles
Titulars
1. Jose Antonio Santos Espeso
2. Natalia Cano Gutierrez
3. Francisco-Jose Buendia Marcos
4. Martin Olle Espinach
5. Laura Bonilla Sanchez
6. Silvia Santos Espeso
7. Marc Tisaire Santos
8. Manuel Francisco Hijano Luque
9. Eva Santos Espeso
10. Kevin Borgonovo Santos
11. Debora Blanch Gimenez
12. Miguel Barrera Moreno
13. Concepción Rueda Navarrete

Suplents
1. Jordi Masip Balaña
Titulars
1. Rubén López Hernandez
2. Núria Pérez Álvarez
3. Quim Navales Morera
4. Daniel Subirana Miquel (Subi)
5. Irena Palou Julibert
6. Judit Soler Lozano
7. Jaume Palou Julibert
8. Mireia Batlle Castro
9. José Carlos (Chiqui) Canton Rodríguez
10. Rosa Isabel (Rosabel) Ferrer Sellas
11. Marc Font Anguela
12. Maria Moraño Mur
13. Marcel Aranda Y De Moya

Suplents
1. Elisabet Forcada i Buch
2. Josep (Pep) Puig Sanchís
3. Sara Caballero Servent
4. Alexandre Rodes Amores
5. Jose Miguel (Jose) Mauriz Ortega
Titulars
1. Alex Torras Gonzalez
2. Maria Isabel Noguera Ambros
3. Xavier Camps Otegui
4. Ferran Coma Rosell
5. Esther Ramon Esquenazi
6. Nuria Monteagudo Plana
7. Josep Maria Rosell Cuso
8. Sonia Populo Morais
9. Jordi Albet Figueras
10. Montserrat Farreras Gisbert
11. Francesc Volta Perarnau
12. Rita Gomez Cardona
13. Francesc De Gironella Bertran

Suplents
1. Cristina Guitart Pallares
2. Jaume Bages Gili
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Alt Penedès