Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Corbera de Llobregat

Resultats 2019 a Corbera de Llobregat

Titulars
1. Rosa Boladeras Serraviñals
2. Alfredo Prado García
3. Carme Benito Gómez
4. Jaume Guim Royo (Independent)
5. Rosa Maria Martín Santiago
6. Ramon Gabarrón Rubio
7. Mònica Chaves Matillas
8. Manel Ripoll Puertas (Independent)
9. María Zulma Vázquez González (Independent)
10. Félix Guadalajara Vallejo
11. Nadia Pizarroso Fernández (Independent)
12. Miquel Aregall Comas
13. Blanca Maria Villabona Gómez
14. Miquel Baqués Puig (Independent)
15. Marina Nueva Tapia
16. Francisco Lucena González (Independent)
17. Alicia Guillén Jerez

Suplents
1. Ignasi Farreras Bochaca (Independent)
2. Maria Montserrat Isern Bofarull
3. Luís Martínez Navalón
Titulars
1. Maria Montserrat Febrero i Piera
2. Maria Mercè Rocas i Rubió
3. Jordi Anducas i Planas
4. Arturo Martínez i Laporta
5. Meritxell Garcia De Llanza
6. Cristina Blasquiz i López (Independent)
7. Víctor González i Julián (Independent)
8. Vicenç Monleón i Marced (Independent)
9. Montserrat Cornellas i Belmonte
10. Pere Josep Teixidó i Casas
11. Cristina Vives i Cepero (Independent)
12. Albert Serres i Escoda
13. Maria Roser Molina i Torrente
14. Josep Maria Jansana i Anducas (Independent)
15. Maria Isabel Gallego i Cózar
16. Jordi Xicoy i Fernandez De Sevilla
17. Mercè Gaspar i Toha

Suplents
1. Soledad Gausachs i Ripoll (Independent)
2. Francesc Serra i Alonso
3. Maria Rosa Gomez i Sacanell (Independent)
4. Ramon Teixidó i Jové (Independent)
5. Anna Marqués i Mir
6. Antonio López i Arjona
7. Tania Tuhtan i Gaspar
8. Francesc Vila i Creus (Independent)
9. Amparo Reynau i Ferrer
10. Rodolfo Garrido i Andrés
Titulars
1. Elias Soleño Pasarin
2. Javier Martinez Martinez
3. Alfonso Ramiro Andrade De La Pedraja
4. Montserrat Lopez Rodriguez
5. Maria Teresa Aris Rosiñol
6. Jose Antonio Pallas Orellana
7. Jose Antonio Alarcon Pavia
8. Maria Josefa Gómez García
9. Manuel Martín García
10. Beatriz Fernández Liñero
11. Sandra Caballero Espejo
12. Juan José Vilaseca Fernández
13. Pedro Rafael Aguiar Aguilar
14. Lorena Gomez Melendez (Independent)
15. Luis Castillo Guardia (Independent)
16. Gloria Casorran Rizo (Independent)
17. Francisco Escudero Felipe (Independent)
Titulars
1. Jose Antonio Andres Palacios
2. Marta Gonzalez Serna
3. Ana Isabel Samprieto Uviña
4. Francisco Diaz Real
5. Maria Teresa Hospital Ginesta
6. David Ballber Botey
7. Georgina Garcia Farre
8. Manuel Jimenez Marchena
9. Rosa Maria Mayo Puig
10. Manuel Rueda Garcia
11. Maria Asuncion Arranz Lerma
12. Ramon Benavente Pardo
13. Nuria Escala Fusalba
14. Pedro Escera Morales
15. Ana Maria Banus Sala
16. Miguel Galdo Ouro
17. Concepción Alvarez Galera

Suplents
1. Patxi Joseba Aldazabal Lopez
2. Maria Luz Fernandez Rodriguez
Titulars
1. Alfonso Olarte Rodes
2. Maria Consuelo Nieto Fernandez
3. Manuel Martin Rodriguez
4. Maria Rosario Ferrer Jarque
5. José Castilla Benavides
6. Noemi Ortiz Rius
7. Oriol Correa Nuño
8. Carmen Gonzalez Morales
9. David Garcia Roman
10. Juan Jose Martinez Lendines
11. Cesar Sanchez Pereira
12. Cristian Bernardo Cordova Contreras
13. Agustina Llorente Cuadrado
14. Antonio Sanchez Ramos
15. Maria Angeles Revilla Martin
16. Maria Dolores Contreras Fernandez
17. Javier Clemente Lamparero

Suplents
1. Ignacio Antonio Pan De Soraluce Muguiro
Titulars
1. Albert Cañellas Pagés
2. Mònica Estrader Rodríguez
3. Xavier Miquel Pons
4. Dolores Salmerón Galí
5. Gisela Cabarrocas Guardiola
6. Gabriel Jiménez Rodríguez
7. Immaculada Gifre Renom
8. Nil Ollé Lamiel
9. Alexandre Planas Ballet
10. Míriam Tintoré Ejarque
11. Rosa Blanco Laurent
12. Carles Coletas García
13. Sherry Elixabet Lupimacci Vigilio
14. Oriol Canals Delgado
15. Maria Álvarez Rey
16. Miquel Soler Palà
17. Miracle Guerra Sala

Suplents
1. Josep Maria Pijoan Farré
2. Núria Sorribes Claramunt
3. Marc Estrader Rodríguez
4. Enric Artero Torner
5. Inmaculada Concepción Diaz Garcia
Titulars
1. Mireia Moreno Redondo
2. Maria Dels Àngels Carabassa Rubio
3. Mireia Almenar Taya
4. Jose Caro Redondo
5. Francisco Javier Bayo Sempere
6. Miguel Torres Jiménez
7. Maria Dolores Redondo López
8. Ángel Andrés Morán
9. Marta Alemany Coll
10. Hatem El Moudden Chakkat
11. Juan Rosa Rodriguez
12. Maria Luisa Gandoy Hermida
13. Carme Plazuelo Jaraba
14. Oscar Moreno Redondo
15. Victor Reig Gallego
16. Antonio Moreno Ruiz
17. Maria Del Carmen Mendoza Cruz

Suplents
1. Altair Barbara Ruiz
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat