Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Collbató

Resultats 2019 a Collbató

Titulars
1. Gemma Rodríguez Quiñonero
2. Libry Johanna Ahumada Bayuelo
3. Marc Álvarez Masalleras Independent
4. Pedro Pedreño Crousielles
5. Adrián Ulrich Stetter Sánchez Independent
6. Elisa Garrido Roncero Independent
7. Joaquim González Martín Independent
8. Emilia Rabadán Salgado
9. Ángel Ventura García Independent
10. Salvador Valls Cuello
11. Concepció Alsina Solé

Suplents
1. Roberto Rodríguez Del Castillo
2. Gerard Farriols Paulo
3. Isabel Ruiz Alacio
Titulars
1. Juan Antonio Mani Ibáñez
2. Albert Gascón Sotoca
3. Isabel Orduña Rodriguez
4. María Asunción Chillida Aparicio
5. Mónica Carol Rodriguez Del Castillo
6. Antonia Cabezas Vega
7. Antonia Aguilar Alot
8. Juan José Gómez Aguilar
9. Juan José Gómez Jiménez
10. Ibana Briz Sánchez
11. Nelson Cárcamo Miquel
Titulars
1. Miquel Solà Navarro
2. Josep Estradé Calmet
3. Mar Andreu Rojas
4. Jordi Riera Heredia
5. Lourdes Vilalta Nicuesa
6. Cristina Fernandez Mora
7. Alexandre Samaranch Jover
8. Isabel Rodríguez Mateo
9. Josep Anton Serra Solá
10. Anna Marimon Aragonès
11. Elia Ripoll Llagostera

Suplents
1. Maria Núria Torné Balagué
2. Josep Lluís Rubio Espinosa
3. Raquel Garcia Lopez
4. Jesús Aguilera Fernàndez
5. Maria Betlem Cubas Moray
6. Sergi Palacios Pérez
7. Leila Lisri
8. Joan Palomeras Anglada
9. Jeanette Castells González
10. Esteve Pouget Bures
Titulars
1. Maria Teresa Casanovas Archs
2. Silvia Baraldés Val
3. Mercè Jutglá Valdeperas
4. Lluís Capdevila Esteve
5. Juan Mayor Segura
6. José Luís Escriu Justo
7. Maria Lurdes Valentí García
8. Daniel Cussó Garcia
9. Xavier Gómez Travesset
10. Berta Piqué Jutglà
11. Jordi Tomàs Sabaté

Suplents
1. Àngels Marraco Jorba
2. Isaac Noel Cortés-Russell Miguel
3. Carles Serrat Piè
4. Montserrat Clavell Jiménez
5. Joan Ros Ballará
6. Mónica Cristina Calpe Alonso
7. Neus Mayor Funtanet
8. Enric Serra Rogent
9. Agustín Aranda Cantos
Titulars
1. Arturo Ruiz Hoyo
2. Carlos Torrubiano Blanco
3. Isabel Rueda Garcia
4. Francisca Guerrero Rueda
5. Maria Gloria Romera De Los Reyes
6. Juan Burgos Garcia
7. Aurelio Hernandez Medina
8. Miguel Jose Villalonga Kinch
9. Rocio Fernández Guerrero
10. Rosa Maria Martin Jaso
11. Marco Antonio Cortes Guerrero

Suplents
1. Inmaculada Concepcion Calderon Rodriguez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat