Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Castelldefels

Resultats 2019 a Castelldefels

Titulars
1. Maria Asuncion Miranda Cuervas
2. Esther Niubó Cidoncha
3. Fernando Cerpa Fernández (Nico)
4. Eva López Giménez
5. Jordi Planell Solina
6. Clara Quirante Soriano
7. Lluis Español Pardos
8. Juan Ramirez Labrador
9. María Ángeles Barbero Comas
10. Joan Estrada Testa
11. Jessica Bosch Gonel (Independent)
12. Joan Crespo Domínguez (Independent)
13. Marta Medina Zuricalday
14. Ramón Amador Ramos
15. Latifa El Jouarani Afarjat
16. Óscar Iranzo Martínez
17. Elisabet Alcazar Lechuga (Independent)
18. José Manuel Testa Díaz
19. Aida Peralta Gasión
20. Cristóbal Ruiz Díaz (Independent)
21. Anna Roig Mañé
22. Isidoro Serrano Torres (Independent)
23. Jorge Luis Pintado Pérez (Independent)
24. Susana Gonzálvez López
25. Francisco Quirante García

Suplents
1. Rosa Del Hoyo Castillo
2. Ferran Martín Fariñas
3. Manuela Martín Moreno
Titulars
1. Jordi Maresma i Segarra
2. Lourdes Armengol i Aymerich
3. Rosa Pla Rius (Ru Pla) (Independent)
4. Jordi Vendrell i Amat (Independent)
5. Antoni Casas i Carbonell
6. Núria Cornet i Turró
7. Sergio Luque Villanueva (Independent)
8. Aurèlia Garcia Del Hoyo (Independent)
9. Helena Vilarasau i Armengol
10. Joan Ramon Molero i Yll
11. Eduard Fàbregas i Català (Independent)
12. Cristina Samà i Ponsa (Independent)
13. Alfonso Outeiriño i González
14. Susana Bolao i Braviz
15. Andres Damian Di Paulo Monero (Independent)
16. Maria Carmen Velasco Fernandez (Independent)
17. Carlos Miguel Molinero i Lozano
18. Joaquín Campos i Anadon
19. Rita Teresa Borque Ruiz (Independent)
20. Georgina López i Jurado
21. Josep Antoni Muñoz i Galisteo (Josele)
22. Matilde González i Armengol
23. Jordi Vilarasau i Farré
24. Nuria Armengol i Aymerich (Independent)
25. Xavier Pujadas Marti (Independent)

Suplents
1. Pau Minoves i Rafanell
2. Laura Dominguez Cando (Independent)
Titulars
1. Isabel Cabello Monje
2. Alejandro Company Hernández
3. Maria Angels Queralt Pujol (Independent)
4. Alejandro Roman Mendez
5. Victor Garcia Carrasco (Pirates De Catalunya)
6. Maria De Las Nieves Tabernero Gallimó (Neus) (Independent)
7. Florin Dumitru Pop
8. Mohamed Amarki Amarki
9. Maria Angeles García Moran
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015832 Pàg. 8-74 Https://bop.diba.cat A
Página
8 De 74
10. Rubén Walter Dutra Gourges
11. Svetlana Vitrovii Pinzaru
12. Kirsty Ellen Satchel (Independent)
13. Dimas Borsot Esparbé
14. Mireia Covadonga Carceller Calvo (Independent)
15. Basil Traore Sankho
16. Ana Ridao March
17. Zakaria Bakhat Bouhlal
18. Josep Queralt Pujol
19. Angela Pujol Alonso (Independent)
20. Adriana B Eatriz Viera Hillevaert
21. Miquel Huete Tabernero (Independent)
22. Antonio Victor Garcia Colomo
23. Guadalupe Roman Méndez
24. Enric Pineda Traïd (Pirates De Catalunya)
25. Maria Isabel Rodriguez Rivero (Mabel) (Pirates De Catalunya)

Suplents
1. Pedro Luis Jiménez Cidre (Independent)
2. Concepción Lopez Gonzalez
3. Maria Dolores Carrasco Robles
4. Nestor Federico Roth Ramirez
Titulars
1. Silvia Soler Vilagran
2. Maxím Costa i Balañà
3. Carolina Paola Frías Del Pino
4. Mònica Cobos Àlvarez
5. Gadriel Vila Moreno
6. Robert Cavaller i Delsing
7. Edmon Jesús Blasco Rovira
8. Sabina Palés Bartels
9. José Manuel Navarro Estrada (Txema)
10. Maria Bruguers Sanou Campanyà
11. Maria Edicta Bao López
12. Montserrat Roca Comas
13. Manuel Ramos Ramos
14. Albert Vilà Gutiérrez
15. Núria Llorca Altirriba
16. Vicenç Josep España Borrero
17. José Ramón Peiró Sanrosendo
18. Maria Alba Boixadera Carchàn
19. Natàlia Cantero Caldito
20. Carles Costa Balañà
21. Oriol Sala Sentelles
22. Laura Marches Lecha
23. Oriol Barberà Garre
24. Aurelia Martínez Bastos
25. Joan Torné Ahicart

Suplents
1. Luis Belmonte Ramon
2. Montserrat Rufas Bou
3. Isabel Sambruno Blàzquez
4. Francisco Frias Casademunt
5. José Ramón Arias Valdivia
6. Núria Sadurní i Montell
7. Roger Aguiló Mayol
8. Frank Joan Sierra Rubia
9. Maria Teresa Parés Aubeso
10. Manuel Belmonte Ramon
Titulars
1. Manuel Reyes Lopez
2. David Sole Gimeno
3. Maria Del Mar Sicilia Muñoz
4. Silvia Cangueiro Marquez
5. Javier Hiniesto Dominguez
6. Ramon Escola Marco
7. Angelica Benavent Calero (Independent)
8. Jesus Romo Hernan Perez
9. Marcos Soler Gimenez
10. Maria De Los Angeles Ortega Garcia
11. Tesifon Sanchez Sanchez (Independent)
12. Francisca Alcaide Sanchez-Oro
13. Pau Ferran Navarro
14. Sonia Exposito Arcas
15. Adolfo Sancha Gomez
16. Jose Maria Escribano Bidondo
17. Concepcion Benjumea Rodriguez (Independent)
18. Manuel Villareal Aguilar
19. Pedro Paredes Rodriguez
20. Maria De Los Angeles Gallego Carrasco
21. Montserrat Ramon Villares
22. Xiomara Yuderka Sosa Garcia (Independent)
23. Veronica Hernandez Mariblanca (Independent)
24. Pedro J Ose De La Coba Ruiz
25. Mariano Goma Otero (Independent)

Suplents
1. Ignacio Gonzalez Martinez
2. Marta Perez Madueño
3. Cristian Hundamal Gimeno
4. Elena Marcelina Quispe Flores
5. Rut Blanco Rodriguez (Independent)
6. Francisco Gomez Benitez
7. Dolores Bujalance Martinez
8. Susana Galvez Mitadiel
9. Rosa Maria Aibar Aliseda
10. Lorenzo Leon Arroyo
Titulars
1. Candela López Tagliafico
2. Javier Martín Sainz
3. Ramon Morera i Castell
4. Ana Quesada Del Águila (Independent)
5. Nathalie Suzanne Langer
6. Silvia López Valentín
7. Gema Rodríguez Moreno
8. Mercedes Alvarez Arias
9. Josep Ribes i Garasa
10. Joan Fernandez Á Lvarez (Independent)
11. Ramona Riera i Guitián
12. Enrique Conesa Ribelles
13. Jose Luis Soler Montagut (Independent)
14. Antonia Garcia Pérez (Independent)
15. Albert Perlas Puente
16. Rosa Ribes Martínez (Independent)
17. Miguel Díaz García
18. Ana Maria Bonilla Sanchez (Independent)
19. Pablo Jurado Aguilera (Independent)
20. Maria Elvira Nuevo Rodríguez
21. Antonio García Fernandez (Nono)
22. Antoni Garcia Herranz
23. Jesús Rodríguez Requeijo (Suso)
24. Maria Josep Udina i Abelló
25. Noelia Bail García

Suplents
1. Gregorio Benítez Coronado (Independent)
2. Francisca Santo Naharro (Paqui)
3. Francesc Aguilar Festiva
4. Karina Cristófaro Rodríguez (Independent)
5. José García Fernández
6. Laura Urrea Vela (Independent)
7. Jacky Cegarra (Independent)
8. Fernando Rodríguez Cogolludo
9. Óscar Giménez Pont
10. Belén León Santiago
Titulars
1. Xavier Amate Paz
2. Lluis Soler Roca
3. Georgina Rosas Garcia
4. Asunción Grau Galiano (Independent)
5. Joaquim Ibars Martinez (Kim)
6. Carles Penón Molins
7. Carlos Pérez San Juan
8. Laura Garcia Garcia
9. Carles Lladó Cobo
10. Yolanda Gris Vila (Independent)
11. Abel Campos Martinez
12. Maria Lluïsa Rosell Martí
13. Carlota Boladeras Ibars (Independent)
14. Xavier Lladó Campderros
15. Marta Pau Ventura (Independent)
16. Marc Foix Mayol
17. Antonio Guerrero Pérez
18. Anna Maria Ubeda Lozano) (Independent)
19. Ainhoa Escudero Montañes (Independent)
20. Francesc Xavier Duch Oruj
21. Daniel Vilamitjana Parellada (Independent)
22. Maria Teresa Onofre Marco
23. Francisco Spinola Castro
24. Paula Alejandra Sueza Muñoz
25. Anna Marro Martinez
Titulars
1. Guillermo Massana Romero
2. María Cr Istina Corona Guijarro
3. Andrés Aristayeta Blas
4. Sonia Motos Pérez (Independent)
5. Raúl Iglesias García
6. Sandra Berrocal Sánchez
7. Javier León Castellano
8. Jorge Navarro Pérez
9. Juan Antonio Marcos Sierra
10. Silvia Rintsch
11. Carmen Merino Ivars
12. Juan Carlos Molinero Velasco
13. Carmen Martínez Martínez (Independent)
14. Miguel Angel Vilariño Monreal
15. Angels Nevado Casas
16. Eduardo Núñez García
17. Susana López Blanco
18. Santiago Gómez Sanz
19. María De Olano Mata
20. Ramón Sánchez Benet
21. Montserrat Sánchez Navarro (Independent)
22. Adrián Montero Navarro
23. Julia Marta Delgado Berceruelo
24. Jesús Infiesta Saborit
25. Manuel García Colás (Manolo)

Suplents
1. Alberto Capilla Jiménez
2. Elisabet Magaña González (Independent)
Titulars
1. David Grau Castroverde (Units Per Avançar)
2. Maria Monterde Comillas (Convergents)
3. Javier Uruñuela Diaz (Lliures)
4. Mireya Fraga Fernandez (Units Per Avançar)
5. Roger Basco Conesa (Convergents)
6. Jose Antonio Ferrer Segura (Lliures)
7. Maria Nuria Espuis Morera (Independent)
8. Núria Iglesias Pros (Convergents)
9. Guillem Espaulella Perez (Lliures)
10. Enric Alcaide Sibera (Units Per Avançar)
11. Antonio Batanero Cruz (Convergents)
12. Maria José Sanz Madrid (Units Per Avançar)
13. Mónica Poblet Guarro (Units Per Avançar)
14. Rita Cruilles Rigola (Independent)
15. Manuel Planas Soler (Lliures)
16. Gabriel Angel Velazquez Martin (Units Per Avançar)
17. Francisco Javier Martin Hermosin (Lliures)
18. Francesc Xavier Roset Castells (Lliures)
19. Montserrat Suarez Sevillano (Independent)
20. Virginia Amparo Cortiella Albarracin (Independent)
21. Antonia Perez Perez (Independent)
22. Francisca Cordón Campos (Independent)
23. Miguel Angel Majadas Martinez (Convergents)
24. Jose Luis Muntañola Alvarez (Lliures)
25. Juan Enrique De Temple Jove (Units Per Avançar)

Suplents
1. Consuelo Pros Macía (Independent)
2. Manuel Perez Palacian (Units Per Avançar)
3. Andreu Alonso Acuña (Lliures)
Titulars
1. Miguel Philip Taya Mason (Michael)
2. Alberto Delgado Sánchez
3. Joaquín Tusquets Ferreiro
4. Inés Itarte Fernández
5. Isabel Meléndez
- Valdés Romero
6. Andrées Céspedes Ruiz
7. Amanda Puiggrós Martí
8. Miguel Maestre Higuero
9. Carlos Edmundo Riesco Granadino
10. Montserrat Murcia Sánchez
11. Magaly Prada Florez
12. Melchor Gómez Cuaresma
13. José Luis García Sierra
14. Estefania Villar Guisado
15. Oscar Salgado Enriquez
16. Mónica Iglesias Torres
17. José Ruz Fernández
18. Miguel Ángel Wandenbergh Cosgaya
19. Emilia Gómez Mogollón
20. Arnau Soguero Agustí
21. Miguel Ángel Blanco Pons
22. María José Rodríguez Rodríguez
23. Andrés Félix Bello Sanz
24. Cristina Buenaventura Osorio
25. Andrea Garreta Torruella

Suplents
1. José Luis Delgado Sánchez
2. María Dolores San Cristóbal Claver
3. Fernando Florez Rodríguez
Titulars
1. María De Las Mercedes Gil Montesino (Independent)
2. María Del Mar Ruiz Estrada
3. Josep Martínez Rodriguez
4. Daniel Ylarduya García
5. Meritxell Moseguí Compaño (Independent)
6. María Sónia Ruiz Parodí
7. Karím Asfour Requena (Independent)
8. Ivan Andreu Casanovas (Independent)
9. Sonia Bordás Luque (Independent)
10. Lorena Poveda Sanchez (Independent)
11. Fernando Martínez San Pedro (Independent)
12. Eulalia López Martínez
13. Antonio González Carvajal
14. Rosa Montesino Fernández
15. María Rosa Carrasco Catarineu (Independent)
16. Javier Rodriguez
-Rey Ortiz De Zárate (Independent)
17. Eva Sánchez Martos (Independent)
18. Ana María Espinosa Vitores
19. Maria Luisa Aja Rodríguez
20. Sebastián Xifra Bosch (Independent)
21. Jose Antonio Del Hoyo Olea
22. Mercedes Montesino Fernández (Independent)
23. Rosario Diaz Silva
24. Antonio Fernández Jimenez
25. Carlos Pérez Robledo (Independent)

Suplents
1. Concepción Martínez Mercader
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat