Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Cardona

Resultats 2019 a Cardona

Titulars
1. Joan Jané Sardans (Independent)
2. Mònica Sala Esquius (Independent)
3. M. Dolors Utrera Vilardell (Independent)
4. Eduard Melero Torrico (Independent)
5. Elisabet Barbosa Esquius (Independent)
6. Noemí Franco Colell (Independent)
7. Marta Muixí Roselló (Independent)
8. Xavier Bancells Farràs (Independent)
9. Jesús Garriga Garriga (Independent)
10. Anna Sabaté Sant (Independent)
11. Agustí Caudet Falcó (Independent)

Suplents
1. Montserrat Obradors Palau
2. Pilar Arrabal Forasté (Independent)
3. Óscar Urrutia Caellas (Independent)
4. Oriol Solé Garcia (Independent)
5. Montserrat Canal Quintana
Titulars
1. Ferran Verdejo Vicente
2. Jordi Casas Pons
3. Cèlia Vilella Fernández
4. Francisco Romero Hernández
5. Sílvia Fernández Vallespí
6. M.àngels Caparrós Aguayo
7. Juan Pérez Torres
8. Maria Lasso Cruz
9. Roger Colell Caparrós
10. Juan Corominas Montoya
11. M.àngels Gassó Closa

Suplents
1. Manuel Donaire Vicente
2. Carme García Portell
3. Guillem Gangolells Batista
Titulars
1. Ferran Estruch i Torrents
2. Roser Montoriol i Vilajosana (Independent)
3. Joan Hernandez i Moscoso
4. Anna Maria Sala i Villaró
5. Salvador Campos i Dam (Independent)
6. Luisa Aliste i Sanchez (Independent)
7. Josep Malagarriga i Auguets (Independent)
8. Maria Camps i Fernandez (Independent)
9. Núria Crespo i Coll (Independent)
10. Joan Badia i Diaz (Independent)
11. Montserrat De Leon i Mascaró (Independent)

Suplents
1. Carme Bertral i Lopez
2. Marc Cots i Gonzalvo (Jovent Republicà)
3. Laura Badia i Torres (Independent)
4. Gerard Andreu i Hernandez (Independent)
5. Elena Company i Costa (Independent)
6. David Arrabal i Foraste (Independent)
7. Cristina Barrera i Toro (Independent)
8. Lourdes Fontan i Canovas (Independent)
9. Albert Farre i Tarres (Independent)
10. Teresa Puig i Foraste
Titulars
1. Raquel Jodar Gener
2. David Cubilla Perez
3. Pilar Barrera Zomeño
4. Laura Lopez Guerrero
5. Juan Andres Barrera Borgueño
6. Jose Antonio Valverde Postigo
7. Rosa Maria Cambronero Garcia
8. Manuel Cubilla Moga
9. Jose Miguel Castañeda Fabrega
10. Jessica Martin Alvarez
11. Antonio Fortunato Lisiczynski

Suplents
1. Jose Barco Ortiz
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Bages