Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Canovelles

Resultats 2019 a Canovelles

Titulars
1. Emiliano Cordero Soria
2. Yolanda Sánchez Bueno (Independent)
3. Francisco Sánchez López
4. Teresa Riera Planas
5. Guillem Sánchez Prat
6. Maria Flor Sánchez Enrique (Independent)
7. Alejandro Moral Ramos (Independent)
8. Laura Santano Altabás (Independent)
9. Miguel Angel Hernández Prior (Independent)
10. Raquel Naveros Luna (Independent)
11. David Rodríguez Mesas
12. Ingrid Rivera Gutiérrez (Independent)
13. Miguel Castella Riera
14. Saloua Adraou Amgait
15. Antonio Cañas Alcántara
16. Patricia Ruiz Hidalgo (Independent)
17. Albert Oriol Hidalgo Morilla (Independent)

Suplents
1. Laura Rodríguez Mesas
2. Ginés López Gómez
3. Cristina Maria Ramos Sánchez
4. Noelia Lavado Quiles (Independent)
5. José Orive Vélez
Titulars
1. Ferran Many Martínez (Independent)
2. Xavier Josep Plens Peig (Independent)
3. Francisco Javier Sanagustín Viu (Independent)
4. Loli Morales Mañas (Independent)
5. Magdalena Biset Paño (Independent)
6. Montserrat Martínez Martínez (Independent)
7. Núria Simona Barangué (Independent)
8. Francisca Morell Mestre (Independent)
9. Ramon Aumedes Farré (Independent)
10. José Many Gratacós (Independent)
11. Alfred Burriel Paloma (Independent)
12. Arnau Aumedes Simona (Independent)
13. Ana Ríos Pérez (Independent)
14. Irene Tirado Ríos (Independent)
15. Glòria Cot Pujol (Independent)
16. Carmen Valle Gila (Independent)
17. Luís Martínez Verdú (Independent)

Suplents
1. Eduard Botifoll Julià (Independent)
Titulars
1. Joan Tuset i Taulats
2. Assia Cherdal i Roukha
3. Sergi Guirado i Bosch
4. Teresa Navarro i Sànchez
5. Pere Julià i Colomina
6. Maàngels Funuyet i Riera
7. Òscar Pulido i Torres
8. Laura Rodríguez i Arenas
9. Abelardo Ramírez i Alonso
10. Àngels Teixidor i Casademont
11. Juan Antonio Jiménez Pubill
12. Montserrat Romans i Tubert
13. Josep Ma. Rodríguez i Rodríguez
14. Amal Karroum Khalifi
15. Antoni Facundo Marín
16. Yolanda Hernàndez i Candela
17. Josep Mayals i Flos

Suplents
1. Myrna Mariela Salazar Beltrán
2. Josep Oriol Gispert Vallespí
3. Bombo Ndir Fall
Titulars
1. Jose Antonio Navarro Rodriguez
2. Rafael Alcalde Del Rio
3. Judit Lucas Sanchez
4. Maria Josefina Tortades Pallarols
5. Luis Mariano Llorente Bravo
6. Santiago Rovira Parra
7. Javier Garcia Gamero
8. Ainoa Davila Jimenez
9. Gloria Alcalde Tortades
10. Javier Perez Carreiras
11. Manuel Davila Jimenez
12. Jose Velasco Gomez
13. Cristina Davila Jimenez
14. Yanira Peño Fernandez
15. Francisco Fernandez Sanchez
16. Marc Alcalde Tortades
17. Sergio Vicente Rubio

Suplents
1. Raul Duran Nieto
2. Laura Alcalde Tortades
3. Maria Alcalde Del Rio
Titulars
1. Maria José Maqueda Ortega
2. Esther Alarcón Mora
3. Francisco Calero Romero
4. Francisco Cubiles Perez
5. Juan Antonio Galán Periánez
6. Ana Maria Granado Moreno
7. Gustavo Argos Sabio
8. Amanda Aurora Rabanillo Adsuar
9. David Ramírez Gómez
10. Ana Cárdenas Real
11. Jose Algar Medialdea
12. Maria Teresa García Abollo
13. Francisca Rodriguez Gonzalez
14. Antonio Juarez Infante
15. Marina Calero Garcia
16. Felipe Sampron Gurdiel
17. Maria Angeles Sanchez Galera

Suplents
1. Antonio Ramírez García
Titulars
1. Fouad El Jebli i Bhioui (Samir)
2. Meritxell Campeny i Pinto (Independent)
3. Josep Maria Francesc Monells i Pericas
4. Lluïsa Marcet i Soler (Independent)
5. Miguel Ángel Gutiérrez i Delgado (Independent)
6. Anna Campeny i Pinto (Independent)
7. Fracisco Piñol i Soldra (Independent)
8. Maria Roser Bail i Suria (Independent)
9. Pol Pardo i Campeny (Independent)
10. Salma El Betioui i Lamti (Independent)
11. José Antonio Martínez i Sola (Independent)
12. Carla Olomi i Marcet (Independent)
13. Alberto Monells i Castro (Independent)
14. Maria Del Carmen Pinto i Borrell (Independent)
15. Outmane Cherkaoui i Elasri (Independent)
16. Montserrat Suria i Esteve (Independent)
17. Achraf El Jebli i El Bhioui (Independent)
Titulars
1. Roberto Carmany Valls
2. Rubén Godino Pérez
3. Inmaculada Tirado Fábregas
4. Felipe Bañados Albornoz
5. Sonia Pérez Millan
6. Elías Muñoz Segura
7. Samanta Pozo Garcia
8. Anouar El Revejel Benftel
9. José Manuel Navas Pascual
10. Elena Rodríguez Oliver
11. Raúl Requena Sáez
12. María Dolores Pérez García
13. Santiago Freijo García
14. Susana Páez Martínez
15. Miguel Ángel Oriola Cantos
16. Rafael Carreras Aguilera
17. Gisela Barbarán Roldán
Titulars
1. Alberto Jose Gomez Martin
2. Ana Maria Blanquer Gomez
3. Juan Carlos Heredia Cortes
4. Maria Angeles Lopez Vives
5. Wigberto Miguel Herguedas
6. Antonia Hernandez Romero
7. Antonio Gonzalez Lacal
8. Gema Marques Sanchez
9. Joaquin Antonio Lopez Garcia
10. Luisa Martinez Legazpe
11. Florencio Diestro Gonzalez
12. Alicia Amparo Miralles Pechuan
13. Maria Asuncion Moreno Millan
14. Francisco Jose Rodriguez Blanco
15. Manuela Reyes Gamito
16. Miguel Hartoch
17. Claudina Ernestina Hidalgo Moran

Suplents
1. Paula Vadillo Moreda
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental