Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Barcelona

Resultats 2019 a Barcelona

Titulars
1. Karl Jacobi
2. Rosa Cleider Salcedo Oliva
3. Jose Manuel Rivera Moreno 
4. Maria Del Carmen Calvo Hernandez
5. Francisco Jose Carbo Pacheco
6. Karen Elizabeth Arana Morales
7. Ramon Medina Villalobos
8. Maria Del Carmen Rio Gallego
9. Adria Fuentes Falcon
10. Astrid Collantes Guerrero
11. Roberts Bazenovs
12. Nuria Maria Sanz Gamez
13. Victor Sotar Merino
14. Gumersinda Franco Gonzalez
15. Miguel Martin Fernandez
16. Matilde Coch Flotats
17. Vicente Humanes Marquez
18. Maria Rosa Lopez Montijano
19. Carlos Allepuz Saiz
20. Maria Carmen Cipres Gracia
21. Reinhard Sawatzki Kukelka
22. Maria Carmen Guerrero Moncasi
23. Juan Noguera Figueras
24. Hannah Jacobi Navarro
25. Yuri Sanchez Briz
26. Carmen Hurtado Montilla
27. Felix Collantes Obiol
28. Lourdes Fabiola Osorio Saldaña
29. Pablo Gutierrez Vela
30. Estefania Sobrepera Carretero
31. Rafael Perez Sanchez
32. Nelly Gabriela Jara Vereau
33. Miguel Menendez Suarez
34. Sara Carmona Benito
35. Luis Angel Gonzalez Monedero
36. Trinidad Briz Busquets
37. Diego B. Barto Baumgartner
38. Maria Isabel Navarro Postigo
39. Jaime Botines Junyent
40. July Roxana Rodriguez Jara
41. Alvaro De Marichalar Saenz De Tejada

Suplents
1. Alfreda Yesenia Poves Vargas
2. Ivan Garcia Miranda
3. Ana Lantigua De La Nuez
4. Cornelio Puye Sale
Titulars
1. Jordi Graupera Garcia-Milà (Bc)
2. Maria Vila i Redon (Bc)
3. Diana Coromines i Calders (Bc)
4. Adrià Alsina i Leal (Independent)
5. Violeta Gracia Díaz (Bc)
6. Àstrid Bierge Soto (Bc)
7. Guillem López Sanz (Bc)
8. Silvia Bonàs Guarch (Bc)
9. Ariadna Benet Monico (Independent)
10. Roger Mallola Castillo (Bc)
11. Núria Grau Joaquin (Independent)
12. Teresa Vilardell Jové (Bc)
13. Cristina Font Butxaca (Independent)
14. Jordi Oliver Solà (Bc)
15. Xavier Vidal Canyelles (Independent)
16. Eulàlia Pascual Lagunas (Demòcrates)
17. Mònica Vidal Díez (Independent)
18. Cristina Baron Izquierdo (Bc)
19. David Folch Florez (Si-Solidaritat)
20. Borja Vilallonga Garcia (Independent)
21. Cristina Rúbies Bartolomé (Demòcrates)
22. Selene Zaragoza Úbeda (Independent)
23. Josep Puig Boix
24. Joan Baptista Fonollosa i Guardiet (Independent)
25. Antoni Carulla Guarner (Independent)
26. Eugeni Rodoreda Novell (Independent)
27. David Mitjavila Cucarella (Independent)
28. Miquel Nadal Borràs (Independent)
29. Enrica Picco (Independent)
30. Victòria Muns Marcos (Independent)
31. Carles Domingo Diaz (Independent)
32. Bernat Casanova Esteve (Independent)
33. David Bultà Caldés (Independent)
34. Meritxell Rovira Clusellas (Independent)
35. Carme Calvell Monturiol (Independent)
36. Joan Valero Haro (Independent)
37. Enric Porta Domènech (Independent)
38. Jaume Alcántara Aguilar (Demòcrates)
39. Núria De Gispert Català (Demòcrates)
40. Esperança Valls Pujol (Independent)
41. Clara Ponsatí Obiols (Independent)

Suplents
1. Gerard Ardanuy Mata (Independent)
2. Jordi Carreté Roda (Independent)
3. Clara Prunés Pineda (Independent) 
4. Maria Morella Fenollosa (Independent)
5. Albert Nogueras Tarrero (Independent) 
Titulars
1. Ernest Maragall i Mira
2. Elisenda Alamany i Gutiérrez
3. Miquel Puig i Raposo
4. Montserrat Benedí i Altés
5. Jordi Coronas i Martorell
6. Eva Baró i Ramos
7. Gemma Sendra i Planas
8. Max Zañartu i Plaza
9. Maria Buhigas i San Jose
10. Jordi Castellana i Gamisans
11. Marina Gassol i Ventura
12. Josep Maria Salas i Prat
13. Rosa Suriñach i Frigola
14. Jordi Fexas i Massanés
15. Alba Metge i Climent
16. M'hamed Abdelouahed i Allaoui
17. Elisabet Higueras i Albert
18. Joaquim Sangrà i Morer
19. Maria Lecha i Solé
20. Ricard Martínez i Monteagudo
21. Helena Vicente i Salazar
22. Àngel Ruiz i Díez
23. Patrícia Sarrias i Javier
24. Oriol Carbonell i Curell
25. Josefina De Jesús i Rivas
26. Josep Maria Barrachina i Yuste
27. Tània Rafí i Galindo
28. Antoni Vidal i Ruiz
29. Olga Hiraldo i Martí
30. Santiago Ramentol i Massana
31. Lourdes Vidrier i Torralba
32. Adrià Gutiérrez i Parra
33. Liliana Inchauspe i Deut
34. Joan Sabaté i Salazar
35. Carme Beltran i Vilagrasa
36. Pau Miserachs i Sala
37. Natalia Garcia i Gomez
38. Eduard Alonso i Surroca
39. Mercè Ayora i Soler
40. Ester Capella i Farré
41. Alfred Bosch i Pascual

Suplents
1. Elvira Duran i Costell
2. Carles Manjón i Wennberg
3. Eva Maria Barlabe i Vilanova
4. Miquel Colomé i Ferrer
5. Alba Segura i Gomila
6. Carlos Ayala i De Blas
7. Laura Pi i Ledesma
8. José Luís Delgado i Lara
9. Núria Pi i Martínez
10. David Sáez i Guinjoan
Titulars
1. Manuel Valls Galfetti
2. Maria Luz Guilarte Sanchez
3. Celestino Corbacho Chaves
4. Eva Parera Escrichs
5. Francisco Sierra Lopez (Paco)
6. Maria Magdalena Barcelo Verea (Marilen)
7. Oscar Benitez Bernal
8. Noemi Martin Peña
9. Fernando Carrera Lopez
10. Julia Barea Sanchez
11. Carlos Manuel Rivadulla Oliva
12. Chantal Moll De Alba Lacuve
13. Pedro Miret Betanzos
14. Marta Guillermo Puig
15. Albert Guivernau Molina
16. Maria Eugenia Angulo Lopez
17. Pedro Vargas Heredia
18. Carlos Silva Campañon
19. Romina Bemelmans
20. Nicolas Ortiz Cuevas
21. Nuria Amat Noguera
22. Adriana Rubial Brito
23. Marcos Rodriguez Hernandez
24. Lourdes Palma Jimenez
25. Juan Del Olmo Fernandez
26. Sonia Reina Sanchez
27. Jordi Bea Costa
28. Cristina Arias Martinez
29. Pedro Juan Sanchez Murillo
30. Milagros Casas Rodriguez
31. Jordi Daura Molins
32. Anna Clara Martinez Fernandez
33. Javier Edrosa Perez
34. Maria Visitacion Yerbes Melgoso (Carla) 
35. Jose Luque Lora
36. Aurora Maria Saez Gonzalez
37. Marc Guijosa Aranda
38. Maria Eva Eladi Mas
39. Raquel Baisaneque Mañas
40. Ramon De España Renedo
41. Ines Arrimadas Garcia 

Suplents
1. Koldo Blanco Uzquiano
2. Paloma Jimenez De Parga Maseda
3. David Labrador Gabriel 
Titulars
1. Anna Saliente Andrés
2. Jordi Magrinyà Cabayol
3. Margarita Olalla Marfil
4. Marc Cerdà Domènech
5. Alba Sanjurjo Castro
6. Leonardo Bejarano Manjón
7. Roser Vime Bosch
8. Alfonso Romero Clavel
9. Sònia Fabra Fargas
10. Francesc Garcia Roca (Cesc)
11. Susana Naranjo Izquierdo
12. Luca Reventós Guisnet
13. Helena Martín Casanovas (Eloi)
14. Alejandro Juanmartí Gómez-Centurión
15. Lola Ferré Prades
16. Albert Ballbé Ortí
17. Celeste Muñoz Martínez
18. Lluís Josep Ramoneda Aiguadé (Jep)
19. Francisco Garrobo Raya
20. Míriam Aguirre López
21. Ivan Altimira Miralles
22. Vanesa Llobet Pons
23. Joan Melechón Soria
24. Queralt Badia Moragas
25. Juan Sebastián Colomer Tejada
26. Maria Del Carme Saorín Collado
27. Neus Roca Miró
28. Arnau López Espinosa
29. Daniel Celma Fernàndez
30. Patrícia Nieves Rodríguez
31. Daniel Vázquez José
32. Paula Serrano Pozas
33. Rut Figueres Minoves 
34. Xabier Blanch Gorriz
35. Meritxell Lázaro Vallès
36. Ricard Vilalta Cañellas
37. Bernat Julià Morera
38. Anna Lletjós Mallofré
39. Isabel Vallet Sánchez
40. Mireia Vehí Cantenys
41. Carles Riera Albert 

Suplents
1. Maria Assumpció Terol Giménez (Asun)
2. Pol Casanovas Gambín
3. Pau Castelló Gil
4. Maria Carmen Pinto Borastero
5. Ana Solé Llop
6. Jordi Reynés Garcés
7. Mònica Ribas Blasco
8. Abel Maruny Sales
9. Thaïs Maria Cloquell i Villarte
10. Xavier Tenorio Segarra 
Titulars
1. Jaume Collboni Cuadrado
2. Laia Bonet Rull
3. Albert Batlle Bastardas (Independent)
4. Montserrat Ballarin Espuña
5. David Escude Rodriguez
6. Margarita Mari Klose
7. Francesc Xavier Marce Carol
8. Maria Rosa Alarcon Montañes
9. Joan Ramon Riera Alemany
10. Nuria Carmona Cardoso
11. Ivan Pera Itxart
12. Marta Villanueva Cendan
13. Gabriel Duarte García
14. Sara Belbeida Bedoui (Independent)
15. Albert Deusedes Perello
16. Mireia Garrido Garcia
17. Javier Rodriguez Núñez
18. Laura Millán Martos
19. Josep De Barbera Johera
20. Maria José Arteaga Muñoz
21. Muazzam Rafiq Fatima (Independent)
22. Àngels Boix Junyent
23. Ivan Marza Viola
24. Silvia Lopez Serrano
25. Manuel Becerra Hormigo 
26. Isabel Pallejà Milà (Independent)
27. Jordi Bouzon Magriñá
28. Marta Sendra Ibañez
29. Francesc Xavier Bañon Fabregas (Xavi)
30. Ana Maria Criscenti
31. Daniel Inglada Carratala
32. Maria Isabel Loscos Viñals
33. Eudosio Gutierrez Garcia
34. Maria Patricia Garcia Torres
35. Maria Celia Martinez Pujol (Independent)
36. Luz Amparo Suaza Flórez (Independent)
37. Ramon Rodriguez Sanchez (Independent)
38. Anna Balletbò Puig
39. Francesc Xavier Casas Masjoan
40. Maria Del Carmen Rubianes Alegret (Independent)
41. Gonzalo Bernardos Dominguez (Independent)

Suplents
1. Rafael Jose Llanes Ripol
2. Isabel Cruz Mora
3. Francisco Javier De Haro Rodriguez
4. Mercedes Aguilar Lopez
5. Eduardo Sanjose Castañeda
6. Inma Bajo De La Fuente
7. Ignacio Carlos Kolakovic Colantonio
8. Maria Adoracion Garcia Vecino (Dori)
9. Sergi Vargas Carrasco
10. Isabel López Chamosa 
Titulars
1. José Bou Vila (Independent)
2. Óscar Ramírez Lara
3. María Inmaculada Delgado Álvarez
4. Carlos Javier Megino Vázquez (Independent)
5. Eva Higueras Muñoz
6. Ignacio Sánchez Meya (Independent)
7. María José Bao Rodríguez (Independent)
8. Ana María Torrijos Hernández (Independent)
9. Yvonne López Bermúdez (Independent)
10. José Vargas Rincón (Independent)
11. Javier Barreña Flores
12. María Concepción Ayarza Tovar
13. Dolores Olaso Sendra (Independent)
14. Rubén López Pichardo (Independent)
15. Miguel Raposo Riesco
16. María De Las Mercedes Santiago Die
17. Óscar Zayas Sadaba
18. Manuel Conde García 
19. Jessica Praena Moya (Independent)
20. Mercedes González Barañano
21. Óscar Lupiáñez García
22. Miguel Torrubiano Blanco
23. Esther Castillo Calvó (Independent)
24. Ariceida Del Rosario Vélez Vera (Independent)
25. Ricardo Galí Asmarats (Independent)
26. Juan Luis Sistac Vicén
27. Raúl López Álvarez (Independent)
28. María Inmaculada Fernández Navarro
29. Marina Sala Roures
30. María Luisa Ibáñez Boira
31. Antonio Verdera Puntí
32. Francisco Andrés Parra Palacios (Independent)
33. Carlos Vior Rodríguez (Independent)
34. María Nieves Ros Seivane
35. María Sacramento López Ruiz
36. María Del Perpetuo Socorro Baste Moreno (Independent)
37. María José Ruiz García
38. Ángeles Gutiérrez Garrido (Independent)
39. Fernando Espeja Carrasco (Independent)
40. Manuel Lanzán Sánchez (Independent)
41. Juan López Alegre 

Suplents
1. Alejandro Muñoz Mateos
2. Carmen Nieto Senosiain
3. Aurelio Coronado Mañas (Independent)
4. María Carmen Zamorano Pelegrina
Titulars
1. Núria González López
2. Ana Álvarez Franquet
3. Elisenda Massa Fernández
4. Aníbal Martín Borrego
5. Carles Membrado García
6. Pablo Huguet Monfort
7. Cristina Santos Janeiro
8. Alejandro Ruiz Rodríguez
9. Sonia Álvarez Álvarez
10. Marcos Garcia Del Pino
11. Josep Lluis Olmedo Acera
12. Maria De Luján Piatti
13. Patricia Roxana Basedas Moreno
14. Pavel Yakovlev Yakovlev
15. Jennifer Salmerón Comino
16. Jose Felix Pintor Alvaro
17. Adolfo Quibus García 
18. Elisa Coelho Domínguez
19. Antonio Espinoso Esteban
20. Yolanda Sánchez González
21. Audrey Lynn Strother Glover
22. Francisco Javier Ferrer Sandoval (Independent)
23. Eneida Martín Borrego
24. Marta Garzón Santiago
25. Joaquin Clavería Villodres
26. Joshua Miquel Ramos Pérez
27. Heidi Caneo Muñoz
28. Anna Maria Peña Prieto
29. Miguel García Carpintero
30. Esther Lopera Tenorio
31. Rubén Moreno Vico
32. Joaquina Loscos Chesa
33. Emilio Pérez Muñoz
34. Eduardo Fernández Valls
35. Paula López López
36. Emma Lebón Sainz
37. Maria Adelina Ruiz Santos
38. Maria Cruz Leal Rodríguez
39. Aurelio Molina Serrano
40. Raúl Pérez Muñoz
41. Jose Anfruns Davi 

Suplents
1. Marta Franquet Delas
Titulars
1. Joaquim Forn Chiariello
2. Elsa Artadi Vila
3. Neus Munté Fernàndez
4. Ferran Mascarell i Canalda
5. Albert Civit Fons
6. Jordi Martí Galbis
7. Francina Vila i Valls
8. Maria Pilar Calvo i Gómez
9. Joan Rodríguez i Portell
10. Sergi Blàzquez i Quevedo
11. Berta Clemente i Net
12. Eduard Rodríguez i Villaescusa
13. Adrià Ventura i Ramos
14. Maria Isabel Ferrer i Àlvarez
15. Susanna Porcar i Portela
16. Maria Àngels Torras i Ripoll
17. Marc Rodés i Salanqueda
18. Joaquim Jubert i Montaperto
19. Lídia Gàllego i Andrés 
20. Rosario Del Pilar Palomino i Otiniano
21. Georgina Làzaro i Fontanet
22. Xavier Bech De Careda i Perxas
23. Maria Ximena Gadea i Pintos
24. Ricard Valentí Gutiérrez
25. Montserrat Martin i Vivas
26. Salvador Vergés i Tejero
27. Anna Satorra i Sansano
28. Anna Mulà i Arribas
29. Miquel Àngel Pérez i Nistal
30. Maria José Chacón i Salvador
31. Sílvia Mayor i Gutiérrez
32. Albert Cerrillo i Lladó
33. Gabriel Morcillo i Figueras
34. Jordi Ferrés i Valcarce
35. Anna Figueras i Ibañez
36. Maria Elena Fort i Cisneros
37. Agustí Colomines i Companys
38. Xavier Orno i Latre
39. Magdalena Oranich i Solagran
40. Inmaculada Tubella i Casadevall
41. Xavier Trias i Vidal De Llobatera 

Suplents
1. Genís Boadella i Esteve
2. Neus Del Pilar De Haro Jarque 
Titulars
1. Ada Colau Ballano
2. Joan Subirats Humet
3. Janet Sanz Cid
4. Laura Pérez Castaño
5. Jordi Martí Grau
6. Lucía Martín González
7. Eloi Badia Casas
8. Jordi Rabassa Massons
9. Marc Serra Solé
10. Gemma Tarafa Orpinell
11. Pau González Val
12. Jessica González Herrera
13. Ancor Mesa Méndez
14. Natalia Martínez Rodríguez
15. Carolina Recio Cáceres
16. Eulàlia Corbella Cervelló (Eduard)
17. Jordi Matas Vilà
18. Yusef Quadura Izquierdo
19. Eva Campos Paladio 
20. Nuria Marcet Ballber
21. Miquel Àngel Essomba Gelabert
22. Carlota Falgueras Marsal
23. Jordi Ayala Roqueta
24. Judith Calabria Cortecans
25. Jose V. Madolell Bernabeu
26. Carolina López García
27. Jordi Martín López
28. Amaranta Herrero Cabrejas
29. Pablo Estruga Tula
30. Laia Forné Aguirre
31. Frederic Ximeno Roca
32. Alexandra López Lorente
33. Laura Marino Avella
34. Gerard Sentís Garcés
35. Joan Manel Del Llano Ribas
36. Jaume Gaixas Querol
37. Gala Pin Ferrando
38. Cristina Fallarás Sánchez
39. Maria Victoria Peña Carulla (Vicky Peña)
40. Francesc Pi De La Serra Valero (Quico)
41. Maria Asunción Salvo Iborra 

Suplents
1. Antoni Ribas Bravo
2. Sonia-Amable Abellan Carretero
3. Cinta González Sentís 
Titulars
1. Ana Bayle Garcia
2. Raquel Iglesias Martínez
3. Alba García Roldán
4. Franciscojavier Martí Vallés
5. Javier Muñoz Aranda
6. Sonia Hernández Jové
7. Maravillas Durán Fernández
8. M Carme Bassas Mundó
9. Carlos Moreno García
10. Albert Morillo Grados
11. Olga Eyre Estrada
12. Ana Mª Lisbona Sacristán
13. Carme Bayle Garcia
14. Florencio Blas Benito
15. Iván Guijarro Vila
16. Elisa López-Mateos Moreno
17. Mónica Álvarez Cónsul
18. Patricia Alfani Moncusí 
19. Jorge Renzo Zúñiga Viteri
20. Javier Clotet Juan
21. Lorena Torrado Bote
22. Montserrat Alcaraz Pitarque
23. Luisa Claver Oñate
24. José Antonio García Gómez
25. Eusebio Francisco González Declara
26. Ana Maria Soler Escrich
27. Maria Dolores Abella Monreal
28. Paola Acuña Tecitor
29. Daniel De Los Cobos Castell
30. Salvador Jódar Rivas
31. Maria Elena Jodar Lorite
32. Mercedes Danés Bernades
33. Concepción Dempere Llinàs
34. Antonio Granados Ariza
35. Erik Ibáñez Nicolás
36. Carolina Rut Uréndez Gawthorpe
37. Edita Olaizola Fernández
38. Jennifer Maroto Del Campo
39. Juan Carlos Besoli Garcia
40. Sergio Gómez Portell
41. Juan José Corres Orúe 

Suplents
1. Elena Muñoz López
2. Carmen Fernández Gómez
3. Elisabeth Parés Companys
4. Agustín Jurado Jiménez
5. Juan Carlos Fernández Rodríguez
6. Judit Rodà Panades
7. Esmeralda Salazar González
8. Mª Dolors Casals Climent
9. Pedro Riba Rueda
10. Alejandro Cuesta Hidalgo 
Titulars
1. Teresa Maria Pitarch Albos
2. Jordi Sansalvador Garrido
3. Teresa Ribes Font
4. Victor Trujillo Trapero
5. Juan Cabanas Oltra
6. Beltrand De Five Pranger
7. Rosa Vallcaneras Jimenez
8. Rafel Gutierrez Herran
9. Júlia Costa Gordó
10. Maria Pilar Centeno Fernandez
11. Tatiana Chris Dominguez Araujo 
12. Marta Peñalver Vilanova (Independent)
13. Juan Carlos Bueno Arcos
14. David Torner Mercader
15. Maria Sonia Ruiz Gomez
16. Josep Ramon Argilés Serrador
17. Maria De Jesus De Jesus
18. Maria Gloria Queralto Perez
19. Carlos Beltran Gimenez
20. Ramon Almirall Erliso
21. Sergio Cortiella Aleixandre (Independent)
22. Ana Maria Lafont Monie
23. Luis Carrero Monserrat
24. Bibiana Estruch Herman
25. Laura Piera Vidal
26. Judith Miralles Lopez
27. Juan More Diaz
28. Dolores Fernandez Gutierrez
29. Maria Angeles Centeno Fernandez
30. Diego Mula Lerida
31. Noemi Jimenez Piera
32. Cielo Cecilia Patiño Quintero
33. Denis Sansalvador Herrero
34. Jose Luis Miguel Pinta (Independent)
35. Cristobal Torres Gascon
36. Rosaura Aragones Boadas (Independent)
37. Ramon Buxeda Flotats (Independent)
38. Maria Carmen Gascon Murillo
39. Sebastian Haro Padilla
40. Jasmin Tavarez Matos
41. Sílvia Requena Martínez 

Suplents
1. Guillermo Fernandez Lopez (Independent)
2. Alicia Oltra Bernal
3. Maria Dolores Forcada Pere 
Titulars
1. Alejandro De La Fuente Garcia
2. Enric Lloret Barberà
3. Ana Maria Gonzalez Garcia
4. Glòria Fontcuberta Gonzàlez
5. Maria Del Carmen Lupiañez Molina
6. Miguel Guerrero Sánchez
7. Aritz Ilundain Marbà
8. Bernat Pons Florís
9. Glòria Marrugat Domènech
10. Montserrat Serra Permanyer (Independent)
11. Luis Ballesteros Ballesteros 
12. Honorato Pons Florís
13. Nelson Herrera Molina
14. Nuria Burguillos Medina
15. Maria Carmen Zarza Aguilar
16. Glòria González Gómez
17. Francisco Baena Garcia
18. Iñaki Amor Ávila
19. Remedios Aranda López
20. Manuel De Arriba Arrufat
21. Laura Ramos Aranda
22. Marc Extremo González
23. Maria Ángeles Fontcuberta González
24. Francisco Leiva Redondo
25. Buenaventura Ramos Bellés
26. Jessica Ballesteros Zarza
27. Vicenç Armero Calleja
28. Andrés Herrero Maldonado
29. Salvador Xicola Pachón
30. Ángeles Moreno López
31. Mercè Muñoz Tres
32. Josefa Garcia Cuevas
33. Pedro De La Fuente Ortega
34. Josep Lluis Roche Fernandez
35. Aaron Tripiana López
36. Enzo Djamen Fontcuberta
37. Antonina Monserrat Mañe
38. Gerard Tous Burguillos
39. Maria Esther Diaz Cruz
40. Alba Ballesteros Zarza
41. Quim Boix Lluch 

Suplents
1. Maria San José González
2. Gabriel Tous Burguillos 
Titulars
1. Ramon Casals Lamarca
2. Pau Sanfeliu Arboix
3. Jose Javier Fernandez Jauregui
4. Virginia Pujol Soler
5. Merce Roca Vilaseca
6. Sebastian Navarro Navarro
7. Pablo Rico Martinez
8. Ramon Maria Dorronsoro Sanchez
9. Maria De Los Angeles Otal Lacambra
10. Maria Dolores De Santos Garcia
11. Juan Manuel Molina Valdes
12. Raúl Ramiro Bellenzier Gomez 
13. Gregorio Del Olmo Anton
14. Heilen Beatriz Plaza Vera
15. Carmen Luzan Gonzalez
16. Francisco Javier Toledo Marante
17. Eduardo Saura Fradejas
18. Cristian Murga Gotelli
19. Elsa Zapata Jorba
20. Cecilia Ortiz De Zarate Fontes
21. Ignacio Jose Pascual Aguirre De Carcer
22. Albert Clotet Arrufat
23. Alejandro Javier Martinez Casamitjana
24. Gemma García Rius
25. Sonsoles Ortiz De Zarate Fontes
26. Guillem Carrión Llorens
27. Luis Fernando Roa Nonide
28. Miguel Angel Pujol Vila
29. Maria De Los Angeles Casas Vicente
30. Maria Jesus Luzan Gonzalez
31. Pedro Ignacio Cerdan Laguno
32. Santiago Dorronsoro De Santos
33. Miquel Gracia Molins
34. Maria Soledad Vega Diez
35. Amelia Diez Llaria
36. Urko De Azumendi Beistegui
37. Josep Ramon Llenin Portavella
38. Marcial Quintairos Babarro
39. Mireia Clotet Arrufat
40. Maria Del Carmen Murillo Sanchez
41. Rosa Navarro Navarro
Titulars
1. Manuel Andrino Lobo
2. Antonio Sanchez Aguilar
3. Ingrid Medrano Cortés
4. Luis Alonso Roda
5. Concepción Bota Fortia
6. Francisco Javier Molina Molina
7. Jose Antonio Jimenez Gonzalez
8. Silvia García Díaz
9. Natalia Fortes Baez
10. Antonio Álvarez Ruiz
11. Ramón Burgos Sánchez
12. Maria Rocio Sanchez Horneros Miranda
13. Miguel Pulgarín Domínguez
14. Irene Sánchez Orta 
15. Francisco Javier Illescas Diaz
16. Abel Burgos Gragera
17. Maria Margarita Cobos Pacubas
18. Javier Antonio Davo Martinez
19. Jesús Orozco Piqueras
20. Tamara Burgos Gragera
21. Carmen Lobo Perez
22. Eric Burgos Gragera
23. Maximiliano-Julio Alvaro Custodio
24. Gloria Maria Sánchez Abellán
25. Benigno Tierno Martinez
26. Isabel Burgos Sánchez
27. Eduardo Diaz Cordero
28. Francisco Javier Moriones González
29. Carmen Suarez Galan
30. Pascual Sánchez Lorca
31. Maria Dolores Gomez Ruiz
32. Ricardo Alegret Llorens
33. Luisa Gragera Guerrero
34. Maria Del Carmen Tarragona Rexachs
35. Jose Luís Martínez Moreno
36. Félix Romo Alcántara
37. Eva Sánchez Abellán
38. Maria Del Carmen Moreno Sanz
39. Juan Manuel Pozuelo Lodeiro
40. Alberto Berges Cabrera
41. Maria Borrego Domínguez

Suplents
1. Carmen De La Rosa Gomez 
Titulars
1. Juan José Ibáñez Acedo
2. Regina Farré Ballarín
3. Mª Josefa Peña Arco
4. Olegario Ortega Justica
5. José Luís Lacalle Fernández
6. MªEmilia Rodríguez Hidalgo
7. Antonio Robles Almeida
8. Mª Cristina Casanova Seuma (Independent)
9. Aleix Herreras Carrera
10. Mª Rosario Cañete Aguado
11. Marcos Sánchez Alameda
12. Ana María Alcubierre Baras
13. Andrés Carmelo Parra Garcia
14. Berta Romera Tejero (Independent)
15. José Ramón Aparicio Moreno
16. Rosa María Madrid Fernández (Independent) 
17. Victor Hugo López Martín
18. Mª Alejandra Sánchez Gonzalvez (Independent)
19. Fco. Javier Sánchez Gonzalvez
20. Mª Noelia Sánchez Gonzalvez (Independent)
21. Antonio Ángel Alejandre Bóveda
22. Mª Teresa Gonzalvez Alcaraz (Independent)
23. Deimos Ibáñez Segura (Independent)
24. Mª Reyes Muñoz Sanz
25. Ricardo Castro Page (Independent)
26. María Robles Regalón
27. Isaac Sánchez Prat
28. Reyes Justicia Muñoz (Independent)
29. José Miguel Martínez Hernaiz
30. Maria Carmen Leal Adan
31. Agustín Navarro Pérez (Independent)
32. Mª Josefa Regalón Sicilia
33. José Luís Capablo Liesa (Independent)
34. Cecilia Dupuy Ganibin (Independent)
35. Francisco Javier López López
36. Azahara Robles Regalón
37. Francisco Juan Sánchez Bonnin (Independent)
38. Susana De La Cuesta González
39. Luís Miguel Navarro Carroquino
40. María Luisa Carreras Carreras (Independent)
41. Enrique Calvet Chambon (Independent) 

Suplents
1. Magali Sánchez Gonzalvez (Independent)
2. Pedro Marcos Bergés Barón
3. Gema Riazuelo Fantova (Independent)
4. Rafael Campos Duró (Independent)
5. Mª Asunción Concepción Ibáñez Acedo (Independent) 
Titulars
1. Sylvia Torras Crexells
2. Maria Isabel Recasens Ibàñez
3. Ezequiel Ramon Pinat
4. Sonia Silvestrini Garcia
5. Emilio Gerardo Monfort Cebrián
6. Sergio Llorens Escolar (Independent)
7. Ana Monedero Navarro (Independent)
8. Jose Maria Garcia Villasante (Independent)
9. Aura Blanch Torras (Independent)
10. Jose Javier Rubio Garulo (Independent)
11. Jose Manuel Redondo Martin (Independent)
12. Ònia González López (Independent)
13. Ferran Arribas Subirachs (Independent)
14. Montserrat Parés Parés (Independent) 
15. Alexis De La Fuente González (Independent)
16. Francisco Solé Calvo (Independent)
17. Rut Oliveros Ibàñez (Independent)
18. Enrique Martinez Paris (Independent)
19. Maila Surisca Ramos (Independent)
20. Ricard Guamis Tarruella (Independent)
21. Alex Johnson Sànchez (Independent)
22. Maria Rosa Garcia Fernàndez (Independent)
23. Mònica Àlvarez Rodríguez (Independent)
24. César Solé Calvo (Independent)
25. Francesc Xavier Sànchez Bellot (Independent)
26. Edmond Gregori Varela (Independent)
27. Laura Monedero Navarro (Independent)
28. Roger Panadès Llorens (Independent)
29. Yolanda-Cristina Ordóñez Bosch (Independent)
30. Florenci Gisbert Lemonche (Independent)
31. Carlos De Los Mozos Ibàñez (Independent)
32. Mercedes Marín Cortés (Independent)
33. Jesús Alberto Garcia Fernàndez (Independent)
34. Maria Carmen Garcia Pellejero (Independent)
35. Jordi Fernández Gutiérrez (Independent)
36. Antonio Francisco Martínez Fernández (Independent)
37. Clara Isabel González Garcia (Independent)
38. Nicolás Bedoya Echave (Independent)
39. Maria Del Carmen Andrés Domínguez (Independent)
40. Marc Àlvarez Rodríguez (Independent)
41. Mara Del Carmen Argentina Romera Zaragoza (Independent) 
Titulars
1. Marius Lucien Makon Nkoyock
2. Eva Farriol Serra
3. Esteban Serra Vila
4. Jessica Martin Martinez
5. Jordi Farnos Fernandez
6. Elisabet Requena Lopez
7. Fernando Gonzalez Laparra
8. Sabrina Maria Requena Lopez
9. David Laguna Ubach
10. Aina Centeno Lemaine
11. Alberto Diez Perez
12. Maria Almudena Lopez Morillas
13. Ivan Perez Carrasco
14. Maria Miron Rodriguez
15. Victor Chaparro Jimenez
16. Belen Vallve Lago 
17. Luis Fernandez Felipe
18. Cristina Alonso De Caceres
19. Jose Luis Gil Losada
20. Nuria Canals Alvarez-Novoa
21. Jaime Gil Gregorio
22. Eulalia Beatriz Caspar Perez
23. Juan Jose Gutierrez Gonzalez
24. Marina Fernandez Delgado
25. Guillermo Merchan Domenech
26. Isabel Jorge Henriquez
27. Manuel Navajas Segovia
28. Laura Maria Herranz Menezo
29. Eduardo Rapaport Escardo
30. Patricia Alvarez-Novoa Iglesias
31. Jesus Alberto Fernandez Gomez
32. Marta Bayona Beriso
33. Venancio Maria Torralbo Perez
34. Sofia Bayona Beriso
35. Vicente Trenado Martin
36. Cristina Beriso Cardoso
37. Carlos Felipe Vergara Gonzalez
38. Maria Del Rosario Muñiz Olivares
39. Ignacio Alvaro Benito
40. Beatriz Bustos Toribio
41. Marcos Gutierrez Gonzalez
Titulars
1. Rafael Caballero Roales
2. Alonso Ramírez Alcayna
3. Javier Pardo Sanchez
4. Lidia Real Quereda
5. Rosa Montenegro Gallardo
6. Roger Coloma Cardona
7. Xavier Manuel Rosell Paraira
8. Juan Jimenez Carrero
9. Maria Gracia Caballero Roales
10. Gemma Jazmina Montenegro Maruenda
11. Jeremias Olivero Delgado
12. Gabriel Arnau Gevatter Pujals
13. Ana Maria Maruenda Roige
14. Joan Gonzalez-Conde Cantero
15. Maria Carmen Vega Llorente
16. Thomas Andreas Gustav Löbel
17. Jose Aranda Cruz
18. Monica Collado Ruiz 
19. Alejo Fernández-Cardellach Maluquer
20. Leonor Ponce Martinez
21. Raul Caballero Roales
22. Victor Alejandro Varela Selgas
23. Vanessa Barreras Martinez
24. Joaquim Gascón Sarget
25. Jacqueline Ortiz Mora
26. Albert Miñano Boyero
27. Pere Pla Lloan
28. Maria Del Camino Sanchez Gorjon
29. Xavier Pineda Buendia
30. Marta Muniente Ferrer
31. David Lascasas Magdaleno
32. Mariano Recuenco Martin
33. Julia Cruz Angelats
34. Adrián Meléndez Olalde
35. Montserrat De Diego Morera
36. Daniel Alberto Fernández Muñir
37. Francisco Jose Vazquez Lopez
38. Raquel Diaz Buendia
39. Luis Lopez Cruz
40. Sabina Maria Sanchez Gorjon
41. Mijail Torrano Esteve 

Suplents
1. Rosario Carmona Ruiz
2. Ruben Santiago Diaz 
Titulars
1. Luis Javier Muñoz Codorniu
2. Cristina Lopez Marquez (Independent)
3. Alfonso Trocoli Mora
4. Jesus Cañada Olivares (Independent)
5. Mª Del Carmen Mirabet Saez (Independent)
6. Eduardo Garcia Gonzalez
7. Lidia Espinar Beardo (Independent)
8. Dolores Navarro Martos (Independent)
9. Manuel Cabrera Garcia (Independent)
10. Andres Santo Fullana
11. Ainoa Agustin Rubio
12. Ana Parada Besteiro (Independent)
13. Antonio Miguel Rodriguez Castillo
14. Francisco Javier Moreno Zambrano (Independent)
15. Llorenç Gener Segui (Independent)
16. Jose Ignacio Rivera Garcia (Independent)
17. Jose Luis Escudero Blaya (Independent)
18. Griselda Gil Ruberte (Independent) 
19. Julio Puertolas Esparza (Independent)
20. Maria Del Pilar De Rafael Gutierrez (Independent)
21. Hugo Jimenez Ruiz (Independent)
22. Manuel Perez Carnerero (Independent)
23. Angeles Blaya Pedreño (Independent)
24. Antonia Garcia Segura
25. Francisco Lorenzo Lopez (Independent)
26. Maria Del Carmen Muñoz Codorniu (Independent)
27. Jaime Serra Jane (Independent)
28. Natalia Sanchez Calderon (Independent)
29. Agustin Soto Morillas (Independent)
30. Jose Maria Tapia Martin (Independent)
31. Mercedes Arsalaguet Olivan (Independent)
32. Agustin Monteagudo Izquierdo (Independent)
33. Juan Manuel Bachiller Madueño (Independent)
34. Marta Alvaro Garcia (Independent)
35. Juan Ribas Besse (Independent)
36. Maria Del Carmen Casilla Rojas
37. Jose Alberto Perez Molina (Independent)
38. Teresa Castillo Mcmahon (Independent)
39. Juan Gallardo Paz (Independent)
40. Jorge Dominguez Fernandez (Independent)
41. Maria Jose Ibañez Rodriguez (Independent)

Suplents
1. Manuel Perez Martin (Independent)
2. Ana Maria Aragon Aguilar
Titulars
1. Josep Lluís Freijo i Lizan
2. Ignasi Pérez i Arnal
3. David Cortes-Russell i Miquel
4. Laura Rosell i Illa
5. Marta Soriano i Vivas
6. Josep Lluís Berdonces i Serra
7. Marti Rosell i Petit
8. Rosa Raquel Gomez Rivas
9. Avelina Arguelles Miranda
10. Ana Maria Portero Sanchez
11. Joaquim Garcia-Lavernia Gil
12. Felicia Pla i Xiberta
13. Maria Pilar Cartagena Gonzalez
14. Ana Maria Dauder i Soler
15. Maria Jose Jurado Marcos
16. Jaume Rabassa Gamecho
17. Anastasi Llerena Serrano
18. Inmaculada Illa i Suñol
19. Maria Dolores De Maya Marquez 
20. Carmen Muñoz Motos
21. Felipe Checa Solans
22. Salvador Garcia Castaño
23. Maria Teresa Rubio Masero
24. Maria Blanca Arpa Lostao
25. Florinda Freijo Lizan
26. Miquel Colomer i Roig
27. Jose Manuel Barrio Segura
28. Dolores Paz Madrid Gallardo
29. Monica Freijo Lizan
30. Maria Carmen Lorca Valverde
31. Jose Ruiz Navarro
32. Carlos Fernandez Campos
33. Dolores Gallardo Lozano
34. Maria Dolores Sanchez Torres
35. Maria Mercedes Cambra Soriano
36. Pere Pujol i Viñals
37. Francisco Madrid Martínez
38. Francisca Madrid Gallardo
39. Circe Angulo Diaz
40. Maria Pilar Santiesteban Miguel
41. Joan Pere Vida i Alvarez
Titulars
1. Ignacio Garriga Vaz De Concicao
2. María Dolores Martín San Cristobal
3. Juan Garriga Domenech
4. Juan Carlos Segura Just
5. María García Fuste
6. Agustín Cañete Muñoz
7. Francisca Soler Campoy
8. José Manuel Arias Flores
9. Jordi Aguiló Vendrell
10. Paula Teresa Cordera Aizpurua
11. Juan Cremades García
12. Jennifer Christine Alfonzo Pulido
13. Vicente Marchante Muñoz
14. Jose Ramón Puiggros Guerendiain
15. Francisca Soto Munuera
16. Andrés Molina Arnal
17. Jacinto Serrano Sauceda
18. Santiago García González
19. Marta Maria Alvarez Rodriguez
20. Laura Aliaga Pérez
21. Carlos Oliva Lucio 
22. Luis Montuenga Rios
23. Alvaro Cortizo Casanova
24. María Pilar Estévez Garrido
25. Maria Carmen Fernández Lorenzo
26. Miguel De Yzaguirre Y De Camps
27. Tomas Mendaña Prieto
28. María Del Rosario Trujillo García
29. Inés Navarro Minguillón
30. Agustín Montoliu Tarragona
31. Rubén Arroyo Barrios
32. Francisco Martín Conesa
33. Carlos Palacios Gómez
34. Cristine Edith Gajdysz Busso
35. Claudia María Gaeta Ruffo
36. Fouad El Bahja Montferrer
37. José De Azevedo Torra
38. Francisco José Callejas Estévez
39. Yolanda Blavi Alaminos
40. Xenia Farré Puig
41. Teresa Corrales Hurtado
Titulars
1. Silvia Lazausa Julve
2. Jordi Casas Miguel
3. Jaume Peleja Catala
4. Cristina Perez Buendia
5. Alberto Abas Amill
6. Celia La Faja Losilla
7. Santiago Diaz Vives
8. Maria Teresa Boronat Martinez
9. Caridad Roldan Delgado
10. Sebastian Gonell Marsa
11. Angel Gonzalez Serrano
12. Lorenza Albarracin De La Cerda
13. Andrés Arnal Adsuara
14. Miguel Angel Arana Garcia
15. Vicenta Hernandez Del Pino 
16. Luis Siñol Bujons
17. Joan Pau Rica Lopez
18. Virginia Maycas Marquez
19. Jose Maria Rodriguez Perez
20. Sonia Herranz Boronat
21. Lope Garcia-Verdugo Galeote
22. Ricard Estaper Ortiz
23. Sonia Garcia Camacho
24. Daniel Herranz Boronat
25. Cristina Garcia-Verdugo Gonzalez
26. Carlos Arnal La Faja
27. Vicente Maycas Marquez
28. Maria Rodriguez Vazquez
29. Antonio Luis Herranz Alarcon
30. Maria Paz Iglesias Lazaro
31. Sergi Navarro Barrera
32. Maria Montserrat Herranz Alarcon
33. Fulgencio Gimenez Gonzalez
34. Mercedes Ros Llaurador
35. Jose Fernandez Molina
36. Maria Montserrat Sanz Gomara
37. Josefa Alor Olmo
38. Lope Garcia-Verdugo Gonzalez
39. Juan Elias Sonseca Perez
40. Alvar Sala Vilar
41. Nemesio Rodriguez Alvarez
Titulars
1. Julio Antonio Villacorta Garcia
2. Huma Jamshed Bashir
3. Vanesa González Fornas
4. Miguel Bautista Ferrero
5. German Toro Fernández
6. Isabel Yenes Villareal Vera
7. Muhammad Afzal Inayat Begum
8. Mercedes Aguilera Vilalta
9. Mian Khan Begum
10. Angel Velasco Fernandez
11. Claudina Ferrando Garcia
12. Depa Nigar Ahmed
13. Tania Morales De Bengoechea
14. Cristobal Pérez Martínez
15. Marius Pascual Teopisto
16. Li He Hu
17. Manahil Abbas Hayat 
18. Manuela Nieto Pérez
19. Dylan Ontiveros Aguado
20. Miguel Lluva Monteagudo
21. Nuria Pérez Abellán
22. Marius Therese Villacorte Pascual
23. Ishan Ellahi Abdul Bibi
24. Efarooq Qureshi Fatima
25. Boaz Villacorte Pascual
26. Maria De Los Angeles Cladellas Marcos
27. Farzana Khawaja Akhatar
28. Surjeet Singh Kaur
29. Abdul-Jabbar Rafique Bibi
30. Qaiser Farooq Muhammad
31. Hifsa Rafique Tabassam
32. Marisol-Luisa Bravo Contreras
33. Ramón González Moreira
34. Jorge-Juan Pascual Arias
35. Mohammed Kerkri Kerkri
36. Hina Tufail Akther
37. Isabel Martín Salinas
38. Abdou Coulibaly Diagne
39. Daniel Martin Fernández-Mayoralas
40. Carmen-Sofía Cano Molina
41. Enric Martínez Herrera

Suplents
1. Encarnación Vallejo Liñán
2. Mohand El Acrouti Kaamuchi
3. Begoña Navarro Calvo
4. Kissima Jaiteh Kabba
5. Francisco-Miguel Jiménez Ortega 
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Barcelonès