Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Badalona

Resultats 2019 a Badalona

Titulars
1. Alejandro Pastor López (Àlex)
2. Teresa González Moreno
3. Rubén Guijarro Palma
4. Helena Bayo Delgado
5. Jordi Subirana Ortells (Independent)
6. Andrea Zapata Alfonso
7. Christian Carneado Hernández
8. Araceli Cruz González
9. Jordi Ferrón Forné (Independent)
10. Maria De Los Ángeles Martínez De Toro (Independent)
11. Rafael Pavón Zurera (Rafa)
12. Maria Dolores Hermoso Castaño
13. Joan Carles Lacruz Expósito
14. Laura Cillero Esteller (Independent)
15. Adrián Díaz Maldonado
16. Ana Maria Miranda Camacho
17. Ángel Ayala González
18. Laura Mesas Rivero
19. Saqib Ali Khan Akhtar (Independent)
20. Dolores Cañadas Pérez (Loli)
21. Antonio Moreno Sánchez (Toni)
22. Marta Escribà Martínez (Independent)
23. Miguel Ángel Navarro Martínez
24. Josefa Manzano Fernández (Fina)
25. Maria Carmen Lozano Pareja
26. José Manuel Hernández Garcia
27. Raquel López Hurtado

Suplents
1. Ana Maria Garcia Bautista 
2. Prudencio Sánchez Muñoz
3. Maria Marín Lozano 
Titulars
1. Juan Manuel Wenceslao Siurana
2. Silvia Guillén Hernández
3. Casto García Herrero
4. Clara Valmaseda Vilatoba
5. Cristina Márquez Fernández
6. Melani Bergés Gámez
7. José Luís Barceló Vicente
8. María Dolores Rodríguez Mogrera
9. Concepción Velasco López
10. Juan Miguel Muñoz Gómez
11. Trinidad Espinosa Carmona
12. Diego Muñoz Poveda
13. Pablo Fernández Camuñas
14. Felipe Gonzalo Reyes González
15. María Moreno Algaba (Independent)
16. José Antonio Bergés Hernández
17. Carlos Cabello González
18. Eva María Ríos Pazos
19. Victoria Jurado Pernías
20. María Salud González Pozo
21. Jonatan Navarro García
22. Carmen Hernández Carrasco
23. Joaquin Francisco Guillén Torres
24. Joaquím Guillén Hernández
25. Sandra Pérez Valdeolivas
26. María Dolores Dopazo Martínez
27. Juan Wenceslao Rubio

Suplents
1. Eva Gros Turpin
2. Pedro Javier Martínez García
3. Pilar Siurana Ríos
Titulars
1. Maria Dolors Sabater Puig (Gbec)
2. Oriol Lladó i Esteller (Erc / Esquerra)
3. Nora San Sebastián Martínez (Gbec)
4. Àlex Montornès i Torrecillas (Erc / Esquerra)
5. Carmen Martínez Ruzafa (Gbec)
6. Anna Maria Lara i Carmona (Erc / Esquerra)
7. Antonio Flores Fernández De Córdoba (Gbec) 
8. David Antonio Guerrero Ferriz (Independent)
9. Manuel Sorribas i Arenas (Avancem-Mes)
10. Maria Núria Sabater Famadas (Gbec)
11. Laia Mauri Baraza (Gbec)
12. Muriel Figueroa i Alvarez (Erc / Esquerra)
13. Carles Flores Fernández De Córdoba (Gbec)
14. Aritz Bel i Martínez (Jovent Republicà)
15. María Del Carmen Adorno Paiva (Gbec)
16. Clara Solà i Niubó (Erc / Esquerra)
17. Àngel Martin Monés (Gbec)
18. Emma Cid Majó (Gbec)
19. Elisabeth Garcia i Guerrero (Avancem-Mes)
20. Roger Sallas Batlle (Gbec)
21. Cristina Agustí Benito (Gbec)
22. Alzira Cortacans i Rotger (Jovent Republicà)
23. Sergio Berart Diez (Gbec)
24. Marta Díaz i Cruella (Erc / Esquerra)
25. Eduardo Walter Alessandria (Independent)
26. Montserrat Conejo Palma (Gbec)
27. Mario Diaz Bielsa (Independent)

Suplents
1. Francesc Ribot i Cuenca (Erc / Esquerra)
2. Fàtima Taleb Moussaoui (Gbec)
3. Agnès Rotger i Dunyó (Erc / Esquerra)
4. Jose Antonio Téllez Oliva (Gbec)
5. Francesc D'assís Duran Vilalta (Gbec)
6. Eulàlia Sabater Díaz (Gbec)
7. Jordi Tugas i Mendez (Erc / Esquerra)
8. Nohemí Amado i Català (Avancem-Mes)
9. José Andrés Espinosa i Pelegrín (Erc / Esquerra)
10. Francisco Castillo i Campoy (Avancem-Mes) 
Titulars
1. Pedro Jose Abril Yepes
2. Jordi Vallve Villen
3. Francisco Carrion Lozano
4. Diafana Acosta Ramirez
5. Teresa Escobedo Povedano
6. Cristian Semitiel Cavalle
7. Francisco Javier Garrido Güell
8. Jesus Risueño Lopez
9. Brigida Gonzalez Plaza
10. Maria Del Carmen Gonzalez Feijoo
11. Francisco Javier Carrion Cantalejo
12. Francisco Jose Maiz Garcia
13. Miguel Angel Martin Rodriguez
14. Marta Sal Marchena (Independent) 
15. Angela Cantalejo Mogollon
16. Antonio Jimenez Guzman
17. Esteban Ferreres Martinez
18. Sonia Buenaventura Micharet
19. Inmaculada Luque Ferron
20. Susana Padilla Martinez
21. Francisco Vera Armayones
22. Jose Manuel Ruiz Berjillos
23. Fernando Valero Gomiz
24. Sandra Lopez Ramon
25. Ana Maria Garcia Sanchez
26. Alfonso Gomez Rodriguez
27. Monica Garcia Casado 

Suplents
1. Eva Maria Vazquez Luna
2. Antonio Velasco Marti
3. Josep Maria Romeo Blanch (Independent) 
Titulars
1. Javier Cabrera Atenza
2. Antonio Garcia Conesa
3. Jesica Garrido Vazquez
4. Judit-Silvia Alonso Castro
5. Antonio Castillo i Aubanell
6. Cristina Verdejo Rivero
7. Joseph Cabrera Callejon
8. Soraya Vazquez Moral
9. Jose Antonio Silva Rosa
10. Encarnación Callejón Polaino
11. Ramón Andreo Martinez
12. Angela Buesule Bokesa
13. Santiago Valarezo Noblecilla
14. Bahia Zellal
15. José Cabrera Atenza
16. Pamela Puell Hernandez
17. Jaime Castillo Luque
18. Francisca Calero Cabrera
19. Marc Hernandez Cao
20. María Teresa Martinez Oliver
21. Antonio Barrera Barrera
22. Ana María Ropero Ramón
23. Pau Gil Fernandez
24. Ivan Paradelo Docampo
25. Encarnación Ligero Canudas
26. Juan Ramos Caballero
27. María Salvadora Martinez Campan

Suplents
1. Raquel Curto Pla
2. Albert Vera Prieto
3. Emilio Vera Garcia
Titulars
1. Juan Miguel López González
2. Raúl Pérez Jiménez
3. Ángeles Urrutia Alonso
4. Aleix Ortega Cervera
5. Elissalina Josefina Bastardo Encarnación
6. Jorge Ernesto Marcos Castillo
7. Amelia Toribio Bastard
8. Jordi Salvadó Rubio
9. Esperanza Salvá Del Corral
10. José María Navarro González
11. Esther García Ros
12. Teo Gautier Vidal
13. María Del Mar Cañizares Peco
14. Ángel Aguilera Sánchez
15. Mercedes Cañizares Peco (Independent)
16. Ernesto García Montalvo
17. Adalina Encarnación Bastardo (Independent)
18. David González Abujeta
19. María Del Mar Mena Jaramillo
20. Miguel Ángel López Padilla
21. Ana Puerta Espinosa
22. Óscar Martín Gimeno
23. María Puerta Espinosa
24. Gonzalo Matas López
25. Antonio Pérez Quesada
26. Teresa Vidal Castellet
27. Jesús Pedro Rosino Sierra

Suplents
1. Manuel Mendoza García
2. Anna Puig Redrado
3. Illian Yeison Cardona Lerma 
Titulars
1. Xavier García Albiol
2. Juan Fernández Benítez
3. Cristina Agüera Gago
4. Daniel Gracia Álvarez
5. Irene Elena González Poveda
6. Ramon Riera Macià
7. Miguel Jurado Tejada
8. Daniel Paños Molina 
9. Rosa Bertran Bartomeu
10. Rosa Del Amo Hernández
11. Amanda Feria Chica (Independent)
12. Rafael Flores Muñoz
13. Florencia Badia Aviño
14. Juan José Portillo López (Independent)
15. Marc Cruz Prada
16. Maria Carmen Gata Martín (Independent)
17. Rafael González González
18. Maria Del Carmen Elena Valderas Sáez (Independent)
19. José María Del Aguila Campoy
20. Francisco Javier Oriola Rodríguez
21. Manuel Maldonado Rodríguez
22. Maria Pilar Barrachina Mayorga (Independent)
23. Maria Carmen González Nieto (Independent)
24. Enrique López Porte (Independent)
25. Carlos Francisco Ruf Osola (Independent)
26. Teresa Ruiz Diaz
27. Juan Walter Fibla (Independent) 

Suplents
1. Esther Viudez Pardo
2. Jorge Valenzuela Ruiz
3. Cristina Torres Real
4. Adán Silva Gonzalez
5. Teresa Torres Garcia
6. Julián Miguel Martínez Soria
7. Javier Galindo Mata
8. Alejandro García Beneite
9. Maria Antonia Vázquez Cruz
10. Carmen Hernández Garcia (Independent)
Titulars
1. David Torrents i Mingarro
2. Concepció Botey i Teruel (Conxita)
3. Ferran Llibre i Giralt
4. Anna Gasull i Bertran
5. Joan Casanovas i Solé
6. Jordi Mochón i Bisbal
7. Raúl Espinosa i Gonzàlez
8. Jordi Fernàndez i Vives
9. Maria Carme Forns i Trias
10. Imma Colomé i Tresserras
11. Jaume Gasull i Garcia
12. Laura Soler i Alcaraz
13. David Ramey i Ramírez
14. Marc Serra i Vicente
15. Rosa Maria Famadas i Lifante 
16. Víctor Ballester Alarcón
17. Joaquim Pérez i Sànchez
18. Ricard Joan Nogués i Parra
19. Meritxell Juan i Segarra
20. Maria Carme Roger i Hernàndez
21. Jordi Salichs i Juan
22. Venanci Saborit i Pascual
23. Josefa Àlvarez i Martínez (Pepi)
24. Núria Matas i Teixidó
25. Francisco Javier Escudero i Gallego (Paco)
26. Lourdes Masó i Hostaller
27. Josep Maria Pujol i Sànchez 

Suplents
1. Maria Mercè Rius i Serra
2. Montserrat Juàrez Quinto
3. Josep Pera i Colomé 
Titulars
1. Juan Perán Ortega
2. Pilar Barriendos Clavero
3. Laura Soledad Iglesias Olivera
4. Amalia García Céspedes
5. Antonio Balboa Sánchez
6. Juan Bertrán Faneca
7. Xavier Hereu Ibáñez
8. Teresa Robles De Moya
9. Susana Palomino López
10. Juan Armenteros Álvaro
11. David Simarro Velasco
12. Luis García Miró
13. Amalia Caballero Invernón
14. Raquel Espinosa Muñoz
15. Rafael Manuel Belmonte Álvarez
16. Iván Muñoz Miñarro
17. Dionisio Torrero López
18. María Torres Marín
19. Lourdes Clarabuch Periche
20. Manuel Reyes Fernández
21. Ricardo Antonio Cao Trabado
22. Leopoldo Rafael García-Valdecasas García-Valdecasas
23. Manuel Jesús Martínez Moro
24. Concepción Barriendos Soro
25. Susana Ortíz Pérez
26. Zinnia Soares Sousa
27. Manuel Álvarez Fernández

Suplents
1. Maria Josefa Martínez Peñas 
2. Francia Del S. Ortíz Vélez
3. Fernando Pascual Gómez
Titulars
1. Aïda Llauradó Álvarez
2. Rosa Trenado Sánchez
3. Daniel Alfonso Molina
4. Fátima Alías Martín
5. Ramón Cortés Fernández
6. Paula Martínez Hernández
7. Daniel Sosa Caballero
8. Teresa Morales Ventura
9. Magdalena Bernal-Quirós Martínez
10. Faustino Marín Peña
11. Encarnación Expósito Espejo
12. Pilar Garrido Peinado
13. Alberto Pedroso Casatejada
14. Luis Moreno Lozano
15. Rajáe Zamani Soussi-Attabi
16. Susana Montón Martí
17. Antonio Martínez Sánchez
18. Maria Outomuro Ruiz
19. Juan José Expósito Castilla
20. Paula Ferrer Meca
21. Antonio Gordillo López
22. Montserrat Clavero Ciurana
23. María Ángeles Pedroso Casatejada
24. Jordi Pérez Sabaté
25. María Gallardo Borrega
26. Alejandro Mañas Ballesté
27. Susana Segovia Sánchez 

Suplents
1. Javier Rodríguez Navarro
2. Laura Aviñó Esteban
3. Javier Moreno Jiménez
4. Debora Santana Albancher 
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Barcelonès