Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Argentona

Resultats 2019 a Argentona

Titulars
1. Eudald Calvo i Català
2. Georgina Sabadell i Simó
3. Pere Espelt i Lleonart
4. Joan Maria Pascual i Martí
5. María Montserrat Cervantes i Codina
6. Joaquim Perejoan i Hernández
7. Àngel Puig i Boltà
8. Pere Móra i Juvinyà
9. Anna Abelló i Puyuelo
10. Agnès Cabot i Navarro
11. Anna Sanchez i Palma
12. Laura Gállego i Marfà
13. Eusebi Traby i Ysalgué
14. Judith Andrés i Villegas
15. Joan Boba i Duran
16. Isabel Cuñat i Botey
17. Carles Ligos i Masafrets

Suplents
1. Margarida Bagot i Peix
2. Enric Traby i Isalgue
3. Cristina Navarro i Agell
4. Arnau Aymerich i Casas
5. Elvira Pagès i Assó
6. Agustí López i Rodríguez
7. Sandra Cortijo i Jiménez
8. Martí Jiménez i García
9. Margarida Colomer i Rovira
10. Joan Hernández i Solà
Titulars
1. Montserrat Capdevila Cañadas
2. Pep Masó Nogueras
3. Francesc Xavier Collet Diví
4. Montserrat Matas Oliveras
5. Maria Del Carmen Alcalde Juandó
6. Joan Martín Garachana
7. Maria Assumpta Boba Caballé
8. Tamara Agudo Salvador
9. Antoni Ribosa Gimenez
10. Jesús Ribosa Martínez
11. Montserrat Carbonell Malet
12. Manuel Hidalgo Maireles
13. Joaquim Brugués Riera
14. Rosalia Rabassa Batista
15. Francesc Ortiz Moreno
16. Ana Maria Gratacós Nou
17. Joaquin Juan Capdevila Colominas

Suplents
1. José Coma Pruna
2. Maria De Las Mercedes Rabassa Martorell
3. Montserrat Padrós Perejoan
4. Jaume Freixas Güell
5. Joaquim Manel Julve Mas
6. Antoni Guàrdia Alonso
7. Jose Antonio Lafuente Borra
8. Maria Teresa González Rodríguez
9. Teresa Vila Matas
10. Josep Oriol Núñez Camprubí
Titulars
1. David Nieto Mestres
2. Isabel Castillo Ramon
3. Mertxe Fernandez Finez
4. Enric Sanchez Blanco
5. Yolanda Sanchez Moraleja
6. Carlos Rodriguez Moreno
7. Tatiana Viñuela Lain (Independent)
8. David Sanchez Salas (Independent)
9. Maria Isabel Soto Torres
10. Antonio Barrenechea Camacho
11. Anna Sanchez Pàmies (Independent)
12. Jose Maria Torres Fabrés (Independent)
13. Maria Felip Amondarain
14. Antonio Perez Serrano (Independent)
15. Isabel Barrera Tobias (Independent)
16. Santiago Blazquez Salcedo (Independent)
17. Nilda Beatriz Tollan Garcia (Independent)

Suplents
1. Antonio Sanchez Perez (Independent)
2. Patricia Chica Perez (Independent)
3. Ana Maria Mestres Barnolas (Independent)
Titulars
1. Odilio Enríquez Pérez
2. Juan Antonio González Sánchez
3. Sandra Sánchez Torres
4. Jorge Reniu Oliveras
5. Alicia Sánchez Martínez
6. Federico Javier Ureña Velasco
7. Juan Aguilar Padilla
8. Yolanda Albert Rovira
9. Laura Alvarez Capdevila
10. Antonio García Palomares
11. Manuel Sánchez Mateo
12. Francisco Javier Hernández Alcaraz
13. María Del Pilar Rodríguez Acedo
14. Alejandro Núñez Torres
15. Nieves Castillo Aracil
16. Antonia Sánchez Duque
17. Carlos Arroyo Soria
Titulars
1. Juan Francisco Fragoso Escribano
2. Rafael Martin Ruiz
3. Raul Tornay Quintanilla
4. Maria Del Carmen Requena Gonzalez (Independent)
5. Judith Jerez Torrecilla (Independent)
6. Hector Carlos Travesa Gómez (Independent)
7. Ouafia Hernandez Fadel
8. Daniel Martin Sanchez-Cano
9. Carolina Martinez Rocamora
10. Hugo Alberto Manchon Garcia
11. Elisabet Lozano Garcia
12. Jesus Hita Herrera
13. Linarejos Maria Garzon Molina
14. Manuel Emilio Alloza Olleta
15. Remedios Jimenez Parra
16. Manuel Jimenez Calvo
17. Maria Luisa Jurado Segovia

Suplents
1. Eladio Fragoso Fragoso
2. Ana Garcia Ropero
3. Maria Teresa Gomis Lopez
Titulars

1. Susana López Rico
2. Josep Arenas Ponsa
3. Blai Abelló i Boix
4. Mª Dolores González Álvarez (Lola)
5. Mª Del Mar Rodríguez Mena
6. Raúl García Pitarch
7. Gabriel Rojas Cantón
8. Erika Acosta González (Independent)
9. Josep Famadas i Güell (Independent)
10. Montserrat Brugal Piñol
11. Antonio Moreno Gálvez
12. Enriqueta Jiménez López
13. Joan Vaquer i Bonet (Independent)
14. Encarnación Alcaraz Berenguel
15. Jaume Duran i Oller
16. Joana Torres i Fernández
17. Salvador Casas i Burgués

 



Suplents
1. Carmen González Gutiérrez (Independent)
2. Joan Pitarch i Bosch
3. Manuel Sánchez Merino
4. Dolores Robles López
Titulars
1. Bernat Calvo Català
2. Cristina Maynou i Casanovas (Independent)
3. Miguel Duran Romero (Independent)
4. Joan Puyo Gatius
5. Irene Ollé Torrijos (Independent)
6. Maria Teresa Gil Ribosa (Independent)
7. David Cañellas Martos (Independent)
8. Felip Castells Roselló
9. Ana Sylvia Cruz Sandoval
10. Eva Puyo Collet
11. Oriol Marín Subirà
12. Pilar Güell Teixidó
13. Antoni Julià Valls
14. Antonia De La Cerda Casado (Independent)
15. Francisco Molist Pascual
16. Joaquima Riera Rubio (Independent)
17. Josep Lladó Pascual (Independent)

Suplents
1. Joana Collet Oller
2. Albert Rosell Torrella (Independent)
3. Xavier Sargatal Cabrespina (Independent)
4. Nieves Luisa Ribas Arenas (Independent)
5. Josep Lladó Tubau (Independent)
Titulars

1. Olga Ortiz Moreno
2. Joan Carles Codina Campaña
3. Mónica Moreno Miras
4. Juan Manuel Nieto Martos
5. Isabel Arus Cambra
6. Tomás Güell Barnils
7. Jordi Fontseca Barnils
8. Nadia Rodríguez Prados
9. Maria Carmen Suñe Mancilla
10. Joan Novell Duran
11. Antonia Cabrera Llano
12. Eduardo Rafael Entralla Martinez
13. Lidia Ruiz Fernandez
14. Maria Del Carmen González Postigo
15. Pedro Pablo Rodríguez Alvarez
16. Elisabet Nogueras Lorenz
17. Francisco Ortiz Aranega

Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Maresme