Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Arenys de Munt

Resultats 2019 a Arenys de Munt

Titulars
1. Josep Lluis Rodriguez Redondo
2. Nuria Paituvi Soriano
3. Josep Juvanteny Planas
4. Marc Monjo Fernandez
5. Maria Canaleta Valenti
6. Francesca Turon Sans
7. Nuria Vilaro Brecha
8. Santos Fernandez Gutierrez
9. Joan Antoni Sagrera Depares
10. Gemma Rueda Carreras
11. Cora Ramirez Ferreira
12. Jordi Mendoza Pache
13. Leopoldo Valverde Cahiz

Suplents
1. Manuela Lopez Torres
2. Maria Lourdes Framis Molina
3. Jose Luis Aguilar Portillo
4. Carme Cantallops Rosquellas
5. Roger Vernis Artigas
6. Josefa (Fina) Rosell Colomer
7. Enric Bonafont Delas
8. Francisco Borja Polo Villalba
9. Josep Comas Fernandez
10. Margarita (Margot) Bigorra Navarro
Titulars
1. Josep Sanchez i Camps
2. Maria Antonia Vila i Patuví
3. Àngel Castillo i Vallcorba
4. M. Àngels Gros i Argelés (Independent)
5. Jordi Maimí i Girbal
6. Montserrat Batista Alsina (Independent)
7. Maria Daumal i Saurí (Independent)
8. Martí Utset i Gil (Independent)
9. Martina Sansa i Colomer (Independent)
10. Àlex Pujol i Martori (Independent)
11. Eva Navarro i Sanz (Independent)
12. Alejandro Reyes i Sanchez (Independent)
13. Joan Rabasseda i Ferrer

Suplents
1. Dolors Torrent i Moreno (Independent)
2. Isabel Blesa i Guajardo (Independent)
3. Antoni Ferron i Ribas (Independent)
4. Sonia Viver i Vallejo (Independent)
5. Quim Roig i Pereira (Independent)
6. Laura Masdeu i Carmen (Independent)
7. Manel Ojeda i Alvarez
8. Marta Martinez i Montia (Independent)
9. Martí-Joan Colomer i Archelos (Independent)
10. Marta De La Iglesia i Formatger
Titulars
1. Vanesa Muñoz Fernández
2. Angeles Castillo Campos
3. Pilar Ruiz Carrión (Independent)
4. Oriol Malonda Muñoz (Independent)
5. David Gimenez Montes
6. Ma Magdalena Viaplana Orench (Independent)
7. Mateo Tuset Muñoz (Independent)
8. Diego Pérez Matencio (Independent)
9. David Jiménez Gaspar (Independent)
10. Ma Del Carmen Vives Companys (Independent)
11. Cristobal Zamora García
12. Josefa García Campillo (Independent)
13. Enrique Nieto Llops (Independent)

Suplents
1. Azucena Muñoz Fernández (Independent)
2. Raimundo Barranco Liebana (Independent)
Titulars
1. Guiu Muns Roura
2. Roser Ramos Salvadó
3. Marc Pruñonosa Garcia
4. Judit Ferràs Camara
5. Gabriel ( Biel) Porcel López
6. Fuensanta Maria Ballester Jiménez
7. Mireia Elias Manén
8. Joaquim Quim Marpons Aresté
9. Gemma Martori Arazola
10. Daniel García De La Serrana Castillo (Independent)
11. Mireia Fillol Homs
12. Lurdes Semis Armengol (Independent)
13. Joan Munich Arranz

Suplents
1. Jordi Casanovas Rafael
2. Maria Rosa Rosa Flores Remar
3. Agustin Agustí Barrera Puigví
Titulars
1. Lluís Campasol Terrats
2. Abel Coll Toledano
3. Roser Moré Collet
4. Victoria Vicky Devesa Jorge
5. Santiago Santi Morell Capellera
6. Miquel Lladó Umbert
7. Maria Carmen Meli Cardoso Santana
8. Núria Martí Rosa
9. Miriam Farelo Gonzalez
10. Jordi Illa Berenguer
11. Maria Riera Feliu
12. Lourdes Paituvi Colomer
13. Marc Tarrés Cruanyes

Suplents
1. Lourdes Estrada Valiente
2. Carles Fugarolas Alsina
3. Joan Salichs Pont
4. Maria Del Mar Mar Mas Trollano
5. Paulino Cruañas Comas
6. Carles Móra Tuxans
7. Josefa Pepi Quintana Ortega
8. Joan Salvaña Alegre
9. Carme Bigorra Boadas
10. Josep Roca Casals
Titulars
1. Virgili Garcia Fernández
2. Hugo Casas Graupera
3. Maria Rosa Dalmau Sales
4. Antoni Sánchez Garcia
5. Míriam Roca Rubio
6. Francesc Joaquim (Quim) López Martínez
7. Xavier Giménez Feliu
8. Carme Sarrado Oribe
9. Ana Méndez Gago
10. Elizabeth Tió Garcia
11. Núria Puig Recolons
12. Maseray Drammeh Bayaka
13. Francesc Xavier Oller Artigas
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Maresme