Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Abrera

Resultats 2019 a Abrera

Titulars
1. Jesús Naharro Rodríguez
2. Francisco Sánchez Escribano
3. Maria Guadalupe Marcos Giménez
4. María Teresa Novell Joya
5. Jordi Moreno Moreno (Independent)
6. Mercedes Álvarez Montes (Independent)
7. Alfredo Delgado Ortega
8. Giulia Mirto Ariño (Independent)
9. Montserrat Navarro Caraballo (Independent)
10. Albert Roca Presas (Independent)
11. Arantxa Galofre Freire
12. Jorge Gómez Avilés
13. María Luisa Álvarez Garrido
14. José Luís Hita Bullón
15. Antonia López Torres
16. Martí Sucarrats Miró
17. Sónia Carrasco Ruiz

Suplents
1. Antonio Martínez Mena
2. Montserrat Redondo Fernández
3. José Amarelle Nieto
4. Matilde Cañadas Gallardo
5. Juan Vicedo Masot
6. Benilde Romero Martínez
7. Juan Sabatés Díaz
8. María Molina Garín
9. Francisco Burgos Valverde
10. Manuel Ayas Moreno
Titulars
1. Xavier Serret i Marsiñach
2. Sara Roca i Ibáñez
3. Clara Gonzàlez i Serra
4. Miquel Tomàs i Tomàs
5. Maria Magdalena (Mada) Robles i Moreno (Independent)
6. Maria Carmen (Mamen) Villanueva i Soto
7. Jordi Garcia i Perez
8. Marta Puig i Sala
9. Arnau Sanz i Froiz
10. Paloma Froiz i Martínez (Independent)
11. Josep Oriol Puig i Abella
12. Juan Luis Gomez Mele (Independent)
13. Anna Maria Sala i Presas (Independent)
14. Jordi Obradors i Couso
15. Carmen Garrido i Garrido
16. Dolors Solsona i Tehas (Independent)
17. Francesc Manel Camacho i Liesa

Suplents
1. Àngels Cervera i Fàbregas (Independent)
2. Xavier Molina i Cabanillas
3. Eva Maria Perez i Alzuria (Independent)
4. Jordi Batlle i Blaje (Independent)
5. Jaume Sagol i Gargallo
Titulars
1. Miguel Carrión Mateo
2. José Andrés Martín Álamo
3. Soraya Cano Sierra
4. Sergi Santamaria Adan
5. María Del Pilar García Romero
6. José Diego Caro García
7. Joaquina Díaz Díaz
8. Baldomero Espejo Ramírez
9. Maria Rosa Lara Lobato
10. Adrián Urgell Fernández
11. Iraida Adell Edo (Independent)
12. Jesús Vicente Luna González
13. Ester Fernández Marques
14. Jaume Casanovas Portillo
15. Marta Espejo Fernández (Independent)
16. Francisco Zea Murillo
17. María Montserrat Martínez Rodríguez

Suplents
1. Jose Castelló Esteve
2. María Lucía Jiménez Viñerta
3. Juan Martínez Ferrer
4. Ignacia Vazquez Vargas (Independent)
5. Jordi Teixidò Linares
6. Pascual Lara Jiménez (Independent)
7. María De Las Mercedes Cervilla Moreno (Independent)
8. Albert Carrión Díaz (Independent)
9. Maria Juana Sanchez García (Independent)
10. Miguel Ángel Sánchez Molina
Titulars
1. Alba Hidalgo Olmo
2. Monica Torre-Marin Cuesta
3. Miguel Bonet Morillo
4. Rosa Maria Anguita Villaplana
5. Jordi Fabrega Abadia
6. Judit Boada Torre-Marin
7. Roberto Puig Morales (Independent)
8. Sergi Foguet Maestre
9. Maria Dolores Fernandez Hernandez
10. Silvia Canals Perez
11. Juan Cubero Comas
12. Aida Muñoz Nuñez
13. Josep Maria Muixi Olive
14. Miriam Hidalgo Olmo (Independent)
15. Josep Maria Boada Capdevila
16. Nuria Serra Pares
17. Ramon Fabrega Simo

Suplents
1. Celia Olmo Bonilla
2. Jose Manuel Santiago Olivenza
3. Yolanda Aldea Gregorio
Titulars
1. Mónica Lorente Gil
2. Iván Aguilar Franco
3. Álvaro Gabriel García Montenegro
4. María Eduviges Rendón Moreta
5. Carlos Alberto Catena Cervilla (Independent)
6. Manuel Cuadros Chinchilla
7. Carmen Aguilar Reyes (Independent)
8. José Raúl Barreñeda García (Independent)
9. Malika Dafir Messaud (Independent)
10. Andrea Ábalos Rubio (Independent)
11. Benaissa Bouziane Chetoh (Independent)
12. Petra Gómez Catena (Independent)
13. Nieves Pardos Guerrero (Independent)
14. Carmen Reyes Márquez (Independent)
15. Juan Aguilar Reyes (Independent)
16. Jessica Cuadros Gómez
17. José Lorente Trujillo
Titulars
1. Fernando Taboada Vila
2. Yolanda Carmona Carmona
3. Jose Antonio Grima Aguilera
4. Irene Gonzalez Carmona
5. Alejandro Toimil Izquierdo
6. Maria Josefa Izquierdo Acuña
7. Adil Lamrani Chentouf
8. Marta Obiols Salas
9. Andres Gonzalez Luque
10. Josefa Torres Espinosa
11. Jaime González Carmona
12. Judit Taboada Valera
13. Jorge Garcia Ayala
14. Socorro Leon Pereira
15. Jose Toimil Taboada
16. Juana Jimenez Galan
17. Francisco Montero Vilanova

Suplents
1. Dolores Rodenas Sanchez
2. Juan Antonio Castillo Guardia
3. Maria Obdulia Mendez Fernandez
Titulars
1. Joaquin Eandi Cuttica
2. Raul Montesinos Jiménez
3. Ester Jurado González
4. Juan García Romero
5. Olga Gutiérrez Xarrié
6. Aitor Martínez Merino
7. Vanessa Mena Brime
8. Lluís Martinez Dies
9. Rebeca Azahara Villacorta González
10. Maria José González Suárez
11. Josefina Andreu Calvo
12. Francesc Sierra Puig
13. David Ogaya Inurrigarro
14. Maria Isabel Vargas Calero
15. Ivan Serrano Rodríguez
16. Cristina Bigordà Vargas
17. Valeri Mena Doce

Suplents
1. Teresa Andreu Calvo
2. Diego Jiménez García
3. Maria Teresa Sanchez Pedraza
4. Sebastián Romero García
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat