què fem?

AGENDA: Activitats culturals i d’oci del 10 al 16 de febrer

Consulta tots els actes previstos aquesta setmana al Pallars

per Redacció , 10 de febrer de 2020 a les 12:12 |
 Vols que la teva activitat surti a l’agenda de Pallars Digital? Escriu-nos a participacio@pallarsdigital.cat o escriu-nos un Whatsapp amb les dades necessàries i nosaltres la inclourem.

 

 TREMP

​Dilluns 10
Formació: Anglès per a la restauració i comerç
Lloc: Centre Cívic Tarraquet
Hora: 16h
Organitza: Ajuntament de Tremp

​Dimarts 11
Formació: Anglès per a la restauració i comerç
Lloc: Centre Cívic Tarraquet
Hora: 16h
Organitza: Ajuntament de Tremp

Dimarts 11
Taller infantil de decoració amb elements del vi
Lloc: Biblioteca Maria Barbal
Hora: 17h
Organitza: Biblioteques amb DO

Dimarts 11
Conferència: Cuina 3S
Lloc: Sala de reunions pavelló del Joncar
Hora: 18h
Organitza: Ajuntament de Tremp

​Dimecres 12
Jornada informativa: La propietat intel·lectual
Lloc: Centre Cívic Tarraquet
Hora: 15h
Organitza: Ajuntament de Tremp

​Dimecres 12
Formació: Anglès per a la restauració i comerç
Lloc: Centre Cívic Tarraquet
Hora: 16h
Organitza: Ajuntament de Tremp

Divendres 14
Titelles: Gúlliver al país de Lil·liput
Lloc: La Lira
Hora: 18h
Organitza: Xarxa Tremp

Diumenge 16
Ball amb Paris La Nuit
Lloc: El Cub
Hora: 18:30h
Organitza: Amics del Ball del Pallars Jussà
 
 
 SORT

Dissabte 1
Activitat Aviem el bestiar
Lloc: Llessui
Hora: 10:30h
Organitza: Parc Nacional d'Aigüestortes

Dissabte 15
Visita guiada pel casc antic
Lloc: Plaça Sant Eloi
Hora: 16:30h
Organitza: Ajuntament de Sort

Dissabte 15
Premis VOC, Mostra d’Audiovisual en Català
Lloc: Els Til·lers
Hora: 17:30h
Organitza: Òmnium Cultural

Diumenge 16
Activitat Estirem lo fil
Lloc: Llessui
Hora: 10h
Organitza: Parc Nacional d’Aigüestortes

Diumenge 16
Cicle Gaudí de Cinema Català
Lloc: Els Til·lers
Hora: 18:30h
Organitza: Ajuntament de Sort


 LA POBLA DE SEGUR

Dilluns 10
Assaig Coral Verge de Ribera i Coral Jove
Lloc: Sala Anna Maria Janer
Hora: 20:30h
Organitza: Coral Verge de Ribera

Divendres 14
CineTarkovsky Stalker
Lloc: Sala Anna Maria Janer
Hora: 22h
Organitza: L’Altre Cine

Dissabte 15
Donació de la recaptació de l’Herència Farreres
Lloc: Sala de plens
Hora: 12:30h
Organitza: Ajuntament de la Pobla de Segur

Dissabte 15
Fes el teu mini àlbum d'Instagram
Lloc: Casal Cívic
Hora: 16h
Organitza: Ajuntament de la Pobla de Segur

Dissabte 15
Xerrada: Els senyors pallaresos promotors del romànic
Lloc: Comú de Particulars
Hora: 19h
Organitza: Comú de Particulars

Dissabte 15
Concert: La Terrasseta de Preixens
Lloc: Fàbrica Ctretze
Hora: 20h
Organitza: Ctretze Pirineus


 LA TORRE DE CAPDELLA

Dissabte 15
Presentació llibre On és el tiet?
Lloc: Local social de la Pobleta de Bellveí
Hora: 18h
Organitza: Ajuntament de la Torre de Capdella


 ESPOT

Dissabte 15
10è Trofeu Espot Esquí (u16)
Lloc: Espot Esquí
Hora: Tot el matí
Organitza: Skipallars

Dissabte 15
Sortida amb raquetes
Lloc:  Casa del Parc
Hora: 09:15h
Organitza: Parc Nacional d'Aigüestortes

Diumenge 16
10è Trofeu Espot Esquí (u16)
Lloc: Espot Esquí
Hora: Tot el matí
Organitza: Skipallars


 RIALP

Dissabte 15
Tast de caragols Fecoll
Lloc: Port Ainé
Hora: 12h
Organitza: Fecoll


 LLADORRE

Diumenge 16
Cursa de muntanya Certascan
Lloc: Tavascan
Hora: Tot el matí
Organitza: FEEC

 

Arxivat a:
Agenda
Participació