MMVV 19

PROGRAMACIÓ Tots els concerts del 31è Mercat de Música Viva de Vic

Consulta els artistes i els espais que actuen del 18 al 21 de setembre

per Redacció, 18 de setembre de 2019 a les 15:55 |
Moments del Mercat de Música Viva. | Joan Parera
Dimecres 18 de setembre

JULIANE HEINEMANN 19h00 / Teatre Atlàntida / Gratuït amb reserva d'entrada

L'EMPERADOR 20h00 / Jazz Cava / Gratuït
MARIANNE AYA OMAC 20h00 / Carpa Vermella / Gratuït

MARUJA LIMÓN 20h45 / Carpa Negra / Gratuït
NICO ROIG 21h30 / Auditori Atlàntida / Gratuït amb reserva d'entrada

CHROMA 21h30 / Carpa Vermella / Gratuït
LIDIA DAMUNT 21h30 / Jazz Cava / Gratuït
GERTRUDIS 22h15 / Carpa Negra / Gratuït
NICO ROIG 22h45 / Auditori Atlàntida / Gratuït amb reserva d'entrada
ESPALDAMACETA 23h00 / Carpa Vermella / Gratuït
MARCEL BAGÉS + PHICUS 23h00 / Jazz Cava / Gratuït
EL DILUVI 23h45 / Carpa Negra / Gratuït
BAKANOA 00h30 / Carpa Vermella / Gratuït
BLOOD QUARTET 00h30 / Jazz Cava / Gratuït

Dijous 19 de setembre

JAVIER RUIBAL 18h30 / Teatre Atlàntida / Pagament
PERE NAVARRO 19h15 / Auditori Atlàntida / Pagament
LORENA ÁLVAREZ 19h15 / Carpa Negra / Pagament
DA SOUZA 20h00 / Jazz Cava / Pagament
MARÍA GUADAÑA 20h00 / Carpa Vermella / Pagament
MARCO MEZQUIDA 20h00 / Teatre Atlàntida / Pagament
A CONTRA BLUES 20h45 / Carpa Negra / Pagament
LOS AURORA & BAND DULDA 20h45 / Auditori Atlàntida / Pagament
BOTTICELLI BABY 21h30 / Carpa Vermella / Pagament
THE SICK BOYS 21h30 / Jazz Cava / Pagament
FERRAN PALAU 21h30 / Teatre Atlàntida / Pagament
JORGE DA ROCHA 22h15 / Auditori Atlàntida / Pagament
CARLA 22h15 / Carpa Negra / Pagament
MATEO KINGMAN 23h00 / Carpa Vermella / Pagament
AGORAPHOBIA 23h00 / Jazz Cava / Pagament
MICHELLE DAVID & THE GOSPEL SESSIONS 23h15 / Teatre Atlàntida / Pagament
HIJOS DEL TRUENO 23h45 / Carpa Negra / Pagament
LA CHIVA GANTIVA 00h30 / Carpa Vermella / Pagament
SIDE CHICK 00h30 / Jazz Cava / Pagament

CLAROSCUROS 19h00 / Casino de Vic / GratuïtOFF
RÚPITS 20h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
CUROS 20h30 / Casino de Vic / GratuïtOFF
FOK 20h55 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
RELAT 21h50 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
TRIBADE 22h45 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF

Divendres 20 de setembre

LAGARTIJA NICK 18h30 / Teatre Atlàntida / Pagament
SONAKAY 19h15 / Auditori Atlàntida / Pagament
JOAN MASDÉU 19h15 / Carpa Negra / Pagament
JOSEBA IRAZOKI 20h00 / Carpa Vermella / Pagament
P.L.I.N.T. convida BEATRIZ NUNES 20h00 / Casino de Vic / Gratuït
LINA_RAUL REFREE 20h00 / Teatre Atlàntida / Pagament
BALKAN PARADISE ORCHESTRA 20h30 / Plaça Major / Gratuït
HANNAH WILLWOOD 20h45 / Auditori Atlàntida / Pagament
RUMBARISTAS 20h45 / Carpa Negra / Pagament
EXNOVIOS 20h45 / Jazz Cava / Pagament
FILHO DA MAE 21h15 / Casino de Vic / Gratuït
C4 TRIO 21h30 / Carpa Vermella / Pagament
MAZONI 21h30 / Teatre Atlàntida / Pagament
KOERS 21h45 / Plaça Major / Gratuït
OS AMIGOS DOS MÚSICOS 22h00 / Jazz Cava / Pagament
MARIA RODÉS 22h15 / Auditori Atlàntida / Pagament
BERZOSAX ENSEMBLE 22h15 / Carpa Negra / Pagament
PALANKALAMA 22h30 / Casino de Vic / Gratuït
AIALA 23h00 / Carpa Vermella / Pagament
DEVA 23h00 / El Sucre / Gratuït
YAWNERS 23h15 / Jazz Cava / Pagament
JOAN GARRIGA I EL MARIATXI GALÀCTIC 23h15 / Plaça Major / Gratuït
GATO PRETO 23h45 / Carpa Negra / Pagament
ISEO & DODOSOUND 00h15 / El Sucre / Gratuït
FILIPE CATTO 00h30 / Carpa Vermella / Pagament
XAVIER CALVET 00h45 / Jazz Cava / Pagament
LILDAMI 02h00 / El Sucre / Gratuït

JOINA 20h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
PAULA PESO 21h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
FLOR DE CANELA 22h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
THE GOLIARDS COLLECTIVE 23h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF

Dissabte 21 de setembre

LA FADA DESPISTADA 11h30 / Exterior Atlàntida / Gratuït
EVA ARMISÉN I MARC PARROT 12h30 / Exterior Atlàntida / Gratuït
2PRINCESESBARBUDES 16h00 / Exterior Atlàntida / Gratuït
RUMA 17h00 / Exterior Atlàntida / Gratuït
THE CRAB APPLES 20h30 / Plaça Major / Gratuït
EL PETIT DE CAL ERIL 21h45 / Plaça Major / Gratuït
DJ OGT 23h00 / El Sucre / Gratuït
DORIAN 23h15 / Plaça Major / Gratuït
BUHOS 00h15 / El Sucre / Gratuït
ADALA & THE SAME SONG BAND 02h00 / El Sucre / Gratuït

KEILA ELM 18h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
DARKA 18h00 / Rambla del Passeig / GratuïtOFF
AMULET 18h45 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
NATURAL ODYSSEY 19h00 / Rambla del Passeig / GratuïtOFF
L'ÚLTIM EUROPEU 19h30 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
SANDRA BAUTISTA 20h15 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF

 

Participació