MMVV 18

PROGRAMACIÓ Tots els concerts del 30è Mercat de Música Viva de Vic

Consulta la seixantena d'artistes d'arreu que actuen del 12 al 16 de setembre

per Redacció, 12 de setembre de 2018 a les 11:33 |
Marc Parrot presenta «Refugi» | José Guitérrez
Aquesta informació es va publicar originalment el 12 de setembre de 2018 i, per tant, la informació que hi apareix fa referència a la data especificada.
 
Dimecres, 12 de setembre
XAVI LLOSES 20h30 / Auditori Atlàntida / Gratuït
EVA FERNANDEZ 22h00 / Auditori Atlàntida / Gratuït

MARCEL LÀZARA & JÚLIA ARREY 20h30 / Carpa Negra / Gratuït
PUPIL·LES  22h00 / Carpa Negra / Gratuït
ALMA AFROBEAT ENSEMBLE 23h30 / Carpa Negra / Gratuït
IALMA 21h15 / Carpa Vermella / Gratuït

KO KO MO 22h45 / Carpa Vermella / Gratuït
TEX & SUN FLOWER SEED 24h30 / Carpa Vermella / Gratuït
MARC PARROT 21h00 / Carpa Yurta / Gratuït
CALIDOS FEAT. NOLAH Exterior Atlàntida / Gratuït
CALIDOS FEAT. NOLAH Exterior Atlàntida / Gratuït
SR. CANARIO 21h15 / Jazz Cava / Gratuït
MUSELESS 22h30 / Jazz Cava / Gratuït
FALCIOTS NINJA 23h45 / Jazz Cava / Gratuït
ESPECTACLE INAUGURAL 18h30 / Teatre Atlàntida / Gratuït
PEROTÁ CHINGÓ 22h45 / Teatre Atlàntida / Gratuït
 
Dijous, 13 de setembre
P.L.I.N.T. 19h15 / Auditori Atlàntida / Pagament
TOTI SOLER I GEMMA HUMET 20h45 / Auditori Atlàntida / Pagament
CLARA PEYA 22h15 / Auditori Atlàntida / Pagament
JOAN COLOMO 19h15 / Carpa Negra / Pagament
KIKI MORENTE 20h45 / Carpa Negra / Pagament
DIVAN DU DON 22h15 / Carpa Negra / Pagament
MERCEDES PEÓN 23h45 / Carpa Negra / Pagament
HEY ELBOW 20h00 / Carpa Vermella / Pagament
TORI SPARKS & CALAMENTO 21h30 / Carpa Vermella / Pagament
ALBA CARMONA 23h00 / Carpa Vermella / Pagament
LEEHEEMOON AND PRELUDE 24h30 / Carpa Vermella / Pagament
MARC PARROT 19h45 / Carpa Yurta / Pagament
MARC PARROT 21h15 / Carpa Yurta / Pagament
CALIDOS FEAT. NOLAH Exterior Atlàntida / Gratuït
CALIDOS FEAT. NOLAH Exterior Atlàntida / Gratuït
MIQUEL VILELLA 19h15 / Jazz Cava / Pagament
XEBI SF 20h30 / Jazz Cava / Pagament
PANELLET 21h45 / Jazz Cava / Pagament
SALFVMAN 23h00 / Jazz Cava / Pagament

CLARA GORRIAS 19h00 / Casino de Vic / GratuïtOFF
QUINTESSENCE 20h15 / Casino de Vic / GratuïtOFF
ROKKO BANANA 20h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
EKKO 20h55 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
TIMÓN REPUBLIK 21h50 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
DOCTOR PRATS 22h45 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
 
Divendres, 14 de setembre
MARISA VALLE ROSO 19h15 / Auditori Atlàntida / Pagament
JOANA GOMILA 20h45 / Auditori Atlàntida / Pagament
CHICUELO 22h15 / Auditori Atlàntida / Pagament
JOAN MIQUEL OLIVER 19h15 / Carpa Negra / Pagament
NUBLA 20h45 / Carpa Negra / Pagament
KORRONTZI 22h15 / Carpa Negra / Pagament
ONDA VAGA 23h45 / Carpa Negra / Pagament
LABAQ 20h00 / Carpa Vermella / Pagament
ALESSIO ARENA 21h30 / Carpa Vermella / Pagament
VIVI POZZEBÓN 23h00 / Carpa Vermella / Pagament
BENJAMIN 24h30 / Carpa Vermella / Pagament
THE GENTLE GOOD 20h00 / Casino de Vic / Gratuït
PEGGY SUE 21h15 / Casino de Vic / Gratuït
JACK FOUND BAND 22h30 / Casino de Vic / Gratuït
VALTONYC 23h00 / El Sucre / Gratuït
ROBA ESTESA 24h15 / El Sucre / Gratuït
SMOKING SOULS 02h00 / El Sucre / Gratuït
SARA FONTÁN 19h15 / Jazz Cava / Pagament
BARBOTT 20h30 / Jazz Cava / Pagament
MAVICA 21h45 / Jazz Cava / Pagament
ZULU ZULU 23h00 / Jazz Cava / Pagament
JU 20h30 / Plaça Major / Gratuït
ELS AMICS DE LES ARTS 21h45 / Plaça Major / Gratuït
DR. CALYPSO 23h15 / Plaça Major / Gratuït
GUILLEM ROMA 18h30 / Teatre Atlàntida / Pagament
GUILLAMINO 20h00 / Teatre Atlàntida / Pagament
ORPHEUS XXI 21h30 / Teatre Atlàntida / Pagament

THE MELLOW SOUND 20h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
ANDREA MIR 21h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
NAMELESS 22h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
HAMSA HAMSA 23h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
 
Dissabte, 15 de setembre
BLACK MUSIC PELS MÉS MENUTS 11h30 / Carpa Negra / Gratuït
XIULA 12h30 / Carpa Negra / Gratuït
THE PENGUINS Reggae per xics 16h00 / Carpa Negra / Gratuït
BASKET BEAT 17h00 / Carpa Negra / Gratuït
DJ TXAKO 23h00 / El Sucre / Gratuït
ELS CATARRES 24h15 / El Sucre / Gratuït
EBRI KNIGHT 02h00 / El Sucre / Gratuït
PAULA VALLS 20h30 / Plaça Major / Gratuït
NYANDÚ 21h45 / Plaça Major / Gratuït
OBESES 23h15 / Plaça Major / Gratuït

USHANKA 18h00 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
MONXOS 18h45 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
NOVEMBRE ELÈCTRIC 19h30 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
SENYOR OCA 20h15 / Plaça dels Màrtirs / GratuïtOFF
  

 

Participació