Esport Base a Osona

Futbol Base, Bàsquet base i l'Hoquei Patins Base de la comarca

per Osona.com , 11 de gener de 2010 a les 17:15 |
Aquesta informació es va publicar originalment el 11 de gener de 2010 i, per tant, la informació que hi apareix fa referència a la data especificada.


1. Futbol Base
2. Bàsquet Base

3. Hoquei Patins Base

1. FUTBOL BASE

JUVENIL


Preferent (Grup II)

–    Resultats i classificacions
–    Clubs: AEC Manlleu B

Primera Divisió (Grup V)

- Resultats i classificacions -
- Clubs: UE VIC

Segona Divisió (Grup XVIII)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: grup Osona.

(Grup XXVI)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Vic Riuprimer C, Calldetenes, OAR Vic B


CADET

Preferent (Grup II)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Vic riuprimer i Manlleu

Primera Divisió (Grup VI)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: UE Tona, OAR Vic, Vic Riuprimer B, Sant Quirze de Besora, Manlleu B i CF Torelló.

(Grup IX)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Vic Riuprimer C.

Segona Divisió
(Grup XVII)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: grup Osona.


INFANTIL


Divisió d’Honor

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Vic-riuprimer

Preferent (Grup II)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: OAR Vic i Manlleu

Primera Divisió (Grup III)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Manlleu B i Vic riuprimer B

(Grup VI)

-    Resultats i classificacions 
-    Clubs: grup Osona.

Segona Divisió
(Grup XV)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: grup Osona.

(Grup XIX)

- Resultats i classificacions
- Clubs: OAR Vic C, Calldetenes B, Manlleu "D", Folgueroles, Roda de Ter "B", Gurb i Vic Riuprimer D.


ALEVÍ

Divisió d’Honor

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: AEC Manlleu

Preferent
  (Grup II)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Manlleu B i Vic Riuprimer

Primera
(Grup III)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: OAR Vic

(Grup VI)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Vic Riuprimer B, UE Tona, Roda de Ter, Manlleu C, OAR Vic i Sant Vicenç de Torelló.

Segona divisió 
(Grup IV)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CF Torelló

(Grup XVIII)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: grup Osona.

(Grup XXII)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Centelles B, Sant Julià Vilatorta, Pradenc, Calldetenes i Voltreganès.


BENJAMI 7

Primera Divisió

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Vic Riuprimer i OAR Vic

Segona
(Grup VIII)

-    Resultats i classificacions 
-    Clubs: grup Osona.

(Grup IX)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Manlleu

----------------------------------------------------------------

2. BÀSQUET BASE

SOTS- 21

Nivell A-2 (Grup II)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Roda de Ter

Nivell B

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Torelló, Centelles


JUNIOR

Interterritorial – Grup III

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 1

Nivell A - Territorial Barcelona – Grup I

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 2, CB Torelló

Nivell B - Territorial Barcelona – Grup I

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CE Vilatorta

Nivell C – Territorial Bcn – Grup III

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 3, Torelló B, CE Osona, CB Tona


CADET


1r any
- Campionat de Catalunya –  Grup I

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 4

Nivell A-2 – Territorial Bcn – Grup VI

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 1, Osona 1

Nivell B-1  - Territorial Bcn – Grup II

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CPE Taradell

Nivell B-2 (Grup VI)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CE Vilatorta, CB Vic 2

Nivell C-1 (Grup I)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Prats de Lluçanès

(Grup II)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Centelles, Torelló, CB Vic 5

Nivell C-2 (Grup II)

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Sant Julià-Osona

INFANTIL

Nivell A-1
– Grup IV

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 1


Nivell B-2 – Grup III

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Torelló

Nivell C-1 – Grup II

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 2, CPE Taradell, Vilatorta

Nivell C-2
– Grup II

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Joan XXIII

Nivell D-1 – Grup I

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Roda

PRE-INFANTIL

Nivell A-1 – Grup II

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 1

Nivell B-1 – Grup I

-    Resultats i classificacions

-    Clubs: CB Vic 2, CE Osona

Nivell C-1 – Grup III

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Tona, CB Torelló


MINI

Nivell A-1 – Grup II

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 1

Nivell B-1 – Grup I

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: Sant Julià – Osona

Nivell B-2 – Grup I

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Tona, CB Manlleu, CB Vic 1, CB Prats de Lluçanès

Nivell C-1 – Grup I

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Torelló

Nivell C-2 – Grup II

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 2

PRE-MINI

Nivell C-2 – Grup I

-    Resultats i classificacions
-    Clubs: CB Vic 1


----------------------------------------------------------

3. HOQUEI PATINS BASE

Fecapa (Federació Catalana de Patinatge)

Al menú vertical de la dreta hi teniu els calendaris, resultats i classificacions. Un cop cliqueu el que us interessa: seleccionar la categoria i competició a la barra superior esquerra.


Categories i competicions dels equips osonencs de base :

Junior

Grup PA (CP Vic i CP Voltregà)
Grup PB (CP Vic B)
Grup FA (CP Taradell i HP Tona)

Juvenil

Grup PB (CP Roda)
Grup PD (CP Voltregà)
Grup FA (CP Voltregà)
Grup FF (CP Vic A, CP Voltregà B)

Infantil

Grup P1 (CP Manlleu, CP Vic)
Grup P3 (CP Voltregà)
Grup P4 (CP Manlleu B)
Grup F2 (CP Lluçanès)
Grup F3 (CP Roda, CP Vic B, CP Voltregà B)
Grup F6 (CP Vic "C", HP Tona)
Grup F7 (CP Taradell)
Grup F8 (HP Tona B, CP Voltregà)

Aleví

Grup P1 (CP Voltregà B)
Grup P3 (CP Centelles)
Grup P4 (CP Manlleu, CP Vic)
Grup F2 (CP Roda, CP Voltregà C, CP Manlleu B)
Grup F4 (CP Voltregà)
Grup F6 (CP Vic B, CP Centelles B, CP Taradell)

Benjamí

- Campionat de Bcn


Grup BA (CP Centelles)
Grup BB (CP Vic B,CP Manlleu B,CP Voltregà)
Grup BC (CP Manlleu, CP Roda)
Grup BD (HP Tona, CP Vic)
Grup BE (CP Vic C)

- Copa Bcn

Grup B1 (CP Voltregà B, CP Centelles "B")
Grup B4 (CP Roda)

- Campionat Bcn

Grup PB-B (HP Tona, CP Roda)
Grup PB-A (CP Manlleu)
Grup PB-D (CP Votregà)
Grup PB-E (CP Vic)

- Copa Bcn

Grup PB-1 (CP Manlleu B)
Grup PB-3 (CP Taradell)
Grup PB-4 (CP Taradell B, CP Vic B)
Grup PB-5 (CP Voltregà B)
Grup PB-6 (CP Voltregà C)
Grup PB-8 (HP Tona B)
Grup PB-9 (CP Manlleu C)


 

Osona.com estrena butlletí setmanal
Vols rebre els apunts imprescindibles de la setmana a Osona?

Subscriu-te aquí gratuïtament

 

Participació