Futbol Sala

Guia per seguir la 36ena edició de les 24 Hores de Solsona

Joventut Solsonina n'és l'organitzadora enguany del torneig que es disputa al Pavelló Municipal

📸Lluís Closa
per Redacció, Solsona | 19 d'agost de 2022 a les 19:19 |

Aquest cap de setmana es disputen les 24h de Futbol Sala, que enguany Joventut Solsonina ha preparat amb moltes ganes.

Un total de 16 equips disputaran el preuat trofeu entre aquest divendres 19 d'agost i demà dissabte 20 d'agost al pavelló de Solsona.



La competició s'iniciarà avui divendres a les 9 del vespre, amb la fase regular, per la qual, s'han format quatre grups de quatre equips cadascú. Els partits tindran una durada de dues parts de 14 minuts sense descans. 3r i 4t lloc a penals.

Grup A: Forn de Sant Joan, Comercial Agrària, Vicenç Jané, Transfornell

Grup B: Tottenham, Pavelló Vell Team, Mànecs d'Avellaner B, All Star Sentados
Grup C: KMP, West Ham, Baixllu, Estany SL

Grup D: F.S. Esverlats, CIS 2022, LC7 Jeans, FIFA Street


21:00 FORN DE SANT JOAN - COMERCIAL AGRÀRIA
21:35 VICENÇ JANÉ - TRANSFORNELL
22:10 TOTTENHAM - PAVELLÓ VELL TEAM
22:45 MÀNECS D'AVELLANER B - ALL STAR SENTADOS
23:20 KMP - WEST HAM
23:55 BAIXLLU - ESTANY SL
0:30 F.S. ESVERLATS - CIS 2022
1:05 LC7 JEANS - FIFA STREET

1:40 FORN DE SANT JOAN- VICENÇ JANÉ
2:15 COMERCIAL AGRÀRIA - TRANSFORNELL
2:50  TOTTENHAM - MÀNECS D'AVELLANER B
3:25  PAVELLÓ VELL TEAM - ALL STAR SENTADOS
4:00  KMP - BAIXLLU
4:35  WEST HAM - ESTANY SL
5:10  F.S. ESVERLATS - LC7 JEANS
5:45  CIS 2022 - FIFA STREET

6:20  FORN DE SANT JOAN - TRANSFORNELL
6:55  COMERCIAL AGRÀRIA - VICENÇ JANÉ
7:30  TOTTENHAM - ALL STAR SENTADOS
8:05  PAVELLÓ VELL TEAM - MÀNECS D'AVELLANER B
8:40  KMP - ESTANY SL
9:15  WEST HAM - BAIXLLU
9:50  F.S. ESVERLATS - FIFA STREET
10:25 CIS 2022 - LC7 JEANS

Vuitens de final


11:00 1r GRUP A - 4tGRUP C  Q1
11:35 2n GRUP A - 3rGRUP C Q2
12:10 1r GRUP B - 4t GRUP D Q3
12:45 2n GRUP B - 3r GRUP D Q4
13:20 1r GRUP C - 4t GRUP A Q5
13:55 2n GRUP C - 3r GRUP A Q6
14:30 1r GRUP D - 4t GRUP B Q7
15:05 2n GRUP D - 3r GRUP B Q8

Quarts de final


15:40 Q3 vs Q6
16:15 Q4 vs Q5
16:50 Q1 vs Q8
17:25 Q2 vs Q7

18:00 Concurs de punteria "Trans Moisès"


Semifinals


18:30 S1 vs S3
19:05 S2 vs S4

Finals


19:40 3R i 4T LLOC
20:00  FINAL
20:40  ENTREGA DE TROFEUS

I pel que fa als premis, 1000€ i trofeu pels primers, 250€ i trofeu pels segons, trofeu pels tercers i trofeu i obsequi dels col•laboradors pel màxim golejador, el porter menys golejat i el millor jugador de la final! També hi haurà una panera gentilesa de Magatzems del Solsonès pel guanyador del torneig de punteria @transmoises!

 

 

Participació