JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA, CURS 2017/18

Fase Comarcal de natació a Solsona

Febrer, març de 2018

per Redacció, Solsona | 28 d'abril de 2018 a les 09:22 |
Aquesta informació es va publicar originalment el 28 d'abril de 2018 i, per tant, la informació que hi apareix fa referència a la data especificada.


Al llarg dels mesos de febrer i març s’ha disputat la Fase Comarcal de Natació dels Jocs Esportius Escolars de Catalunya, Curs 2017/18. El Centre d’Esport i Salut Espaigua i el Consell Esportiu del Solsonès n’han estat els organitzadors. Molts d’ells s’han pogut classificar per la trobada territorial que es disputarà el proper dissabte, 5 de maig a la piscina de El Pont de Suert


Es va disputar el campionat de les categories benjamina, alevina, infantil i cadets i, els primers classificats van ésser:
Tot seguit en podeu observar els podis per categories i estils

        25 m esquena benjamí femení

KRAVETS, EVA    12/12/2008    00'-24''-37

GARRIGA VILADRICH, MARIA    12/06/2008    00'-26''-43
CARRERA JOUNOU, BRUNA    05/05/2008    00'-26''-75
PALLARES GRAU, ARES    18/02/2008    00'-27''-79
MORALES PARRA, CAROLINA    19/04/2008    00'-27''-98
CAMPUS DIAZ, IRINA    22/07/2008    00'-28''-08
JOUNOU GARRIGA, LAIA    14/05/2008    00'-28''-10
PADILLA ARIZA, NORA    27/01/2008    00'-28''-27
PELEGRINA GANGOLELLS, ERICA    24/09/2008    00'-28''-57
CASAS TARIBO, ADAIA    21/07/2008    00'-28''-99
SALAS RIBALTA, MARTINA    01/07/2008    00'-29''-06
VITUTIA MASSANA, MARIA    10/07/2008    00'-29''-36
RODELL ROVIRA, ALBA    06/11/2008    00'-29''-37
VILAR SARRI, CAROLA    20/02/2008    00'-29''-97
MUNTADA VILASECA, CARLA    13/10/2008    00'-30''-25
SANCHEZ BALBO, LAURA    20/12/2008    00'-30''-54
MOICEANU, PATRICIA GABRIELA    27/07/2008    00'-32''-08
PUJOL MOLINS, NURIA    27/10/2008    00'-32''-52
SOLE ROMERO, LAURA    30/04/2008    00'-33''-09
BAJONA GOGANCEA, DELIA    12/08/2008    00'-34''-00
CABALLOL COLILLES, IVETTE    27/10/2008    00'-34''-78
XIMENEZ PEREZ, CARLA    11/07/2009    00'-35''-52
MALE GANGOLELLS, PAULA    12/08/2009    00'-35''-70
RODRIGUEZ VILADRICH, LAIA    01/01/2008    00'-36''-06
VILLERO PLA, CARME    13/06/2009    00'-36''-22
ROVIRA MORENO, CELIA    30/09/2009    00'-36''-59
CASAS NOGUEROLA, CARLA    22/07/2009    00'-40''-44
HERRERA MARTINEZ, ABRIL    05/11/2008    00'-49''-06
VILADRICH CINCA, MIREIA    25/05/2009    00'-58''-25
   
​50 m esquena aleví femení

MOLINER MONTANER, JULIA    14/07/2007    00'-46''-91
CAPDEVILA CANAL, ARES    08/12/2006    00'-48''-54
ALTARRIBA BRICHS, PAULA    05/04/2006    00'-49''-43
RUIZ SEGUES, NOELIA    20/04/2006    00'-51''-59
AUBARELL BRICHS, ABRIL    07/11/2006    00'-52''-04
ALPAÑEZ CARLAN, MARINA DENISA    21/12/2006    00'-52''-94
VALERO FONT, MAR    04/03/2007    00'-54''-07
PIJUAN SERRA, ABRIL    03/02/2006    00'-55''-94
BONVEHI TESTAGORDA, JÚLIA    05/11/2006    00'-57''-03
GARRIGA VILADRICH, TANIA    15/05/2006    00'-57''-13
CANAL VILASECA, ASTRID    08/04/2007    00'-57''-19
CARDONA SOLE, MERCE    04/01/2006    01'-00''-21
LENCINAS FERNANDEZ, NATALIA    26/10/2006    01'-00''-84
LLEONART MELERO, LIDIA    03/11/2006    01'-05''-91
ROSALES GARRIGA, GRETA    25/11/2007    01'-06''-22
TORRAMORELL OMAÑA, ALBA    14/11/2007    01'-09''-56
RIERA ANGUERA, ROSA    05/12/2006    01'-09''-99
ROIG ROURE, IRIS    04/04/2006    01'-18''-44
QUESADA SALA, MARIA    07/11/2007    01'-18''-66
SANCHEZ PUIGPINOS, ARIADNA    28/12/2007    01'-19''-12
SANTAEULARIA PALAU, MARIA    24/02/2006    01'-21''-28
MUXI CASAS, NOEMI    21/08/2007    01'-24''-56
MARCOS PUJOL, KENIA    01/05/2007    01'-29''-15

100 m esquena infantil femení

SALAS RIBALTA, JOANA    21/07/2004    01'-35''-35
ROVIRA D'AMORE, DANIELA    10/10/2005    01'-36''-68
SOLE MANENT, ANNA    01/03/2004    01'-39''-50
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA    14/10/2005    01'-41''-80
NOVAS PELEGRINA, ANNA    28/02/2004    01'-45''-25
BONVEHI TESTAGORDA, CLARA    14/10/2005    01'-48''-10
ARIZA JORDAN, PAULA    08/04/2005    01'-50''-10
FERREIRO FERNANDES, MORGANE    25/07/2005    01'-52''-60
JUAREZ GRANADOS, LARA    05/04/2005    01'-53''-60
ALTARRIBA SOLA, ABRIL    23/08/2004    01'-55''-78
FLOTATS BOIX, ADAIA    21/12/2004    01'-58''-00
DURO LLENA, JUDIT    02/08/2005    02'-09''-32
HENESTROSA MARTINEZ, ANNA    09/12/2004    02'-41''-09


100 m esquena cadet femení

GONZALEZ VILASECA, ANDREA    06/10/2003    01'-45''-91
ROVIRA D'AMORE, LAURA    28/01/2003    01'-50''-12
LLEONART MELERO, CLAUDIA    02/01/2003    01'-51''-54
PLANS VILASECA, JULIA    19/06/2003    01'-58''-40
BURES BAIGET, MERCE    23/08/2003    02'-22''-54
BURES BAIGET, NURIA    23/08/2003    02'-23''-76
   
​100 m esquena juvenil femení

CASAFONT MALE, ANNA    29/01/2000    01'-29''-34

25 m esquena benjamí masculí

VILADRICH BONET, MARC    27/09/2008    00'-24''-62
PALLARES VILADRICH, ZENO    20/02/2009    00'-25''-83
CASES URRACA, ARNAU    17/05/2009    00'-26''-25
MONTAÑA OLIVA, ROC    07/09/2008    00'-26''-28
FONT GUIMERA, BIEL    23/09/2008    00'-28''-84
RODRIGUEZ MARTINEZ, TONI    05/08/2008    00'-29''-09
GARCIA PALLARES, MARÇAL    25/07/2008    00'-29''-19
SERRA CASANOVAS, MARTI    19/02/2008    00'-30''-02
RIBA MUJAL, IU    03/08/2009    00'-30''-22
ROBLES DUEÑAS, CALEB    31/03/2009    00'-31''-28
 VALERO FONT, ANDREU    07/05/2008    00'-32''-03
TUGAS CASAMIQUELA, ORIOL    06/02/2009    00'-32''-81
VILAJOSANA MELERO, ARNAU    04/07/2009    00'-32''-89
SERRAHIMA CIURO, ANDREU    03/10/2008    00'-32''-94
GONZALEZ BURAYA, ENRIQUE    05/06/2008    00'-33''-46
GARRIGA MONTANER, TON    23/03/2008    00'-33''-91
MINA INFANTE, EDGAR    15/09/2009    00'-34''-69
JOVAL VILANOVA, PAU    29/09/2009    00'-34''-72
CASAFONT GUILANYA, BERNAT    16/06/2008    00'-34''-92
MOSELLA GENE, RAMON    07/04/2008    00'-35''-14
CASAFONT GUILANYA, ELOI    16/06/2008    00'-35''-43
GANGOLELLS MALDONADO, JAN    11/01/2008    00'-35''-97
CAMPUS DIAZ, PAU    22/07/2008    00'-36''-06
BERTOLIN ROVIRA, PERE    09/01/2008    00'-36''-62
GALERA ESTER, GUIM    18/07/2009    00'-37''-00
BINDEAN, PAUL LUCIAN    13/12/2009    00'-39''-70
ABAL MALDONADO, OLIVER    02/04/2008    00'-40''-27
CODINA ARMENGOL, ADAM    03/01/2008    00'-40''-61
MUNTADA ARNAU, ERIC    02/11/2009    00'-45''-09
BAJONA COTS, PAU    23/07/2009    00'-47''-49
ER RAHMANY OUMATOU, AYYOUB    28/03/2008    01'-15''-75
PETRAS, DAVID    22/03/2009    01'-45''-57

50m esquena aleví masculí

FONT GUIMERA, ROC    24/02/2006    00'-39''-31
CAMPUS DIAZ, MARC    25/01/2006    00'-46''-59
HIDALGO MANGAS, ARNAU    20/10/2007    00'-49''-47
OLIVA CABRERA, ALBERT    14/12/2006    00'-50''-72
SANCES MAS, GUILLEM    22/05/2007    00'-50''-75
PONS CASAS, ALBERT    04/10/2006    00'-52''-96
CABALLOL PRAT, BIEL    24/01/2007    00'-53''-06
 VILLERO PLA, MANEL    16/06/2006    00'-56''-10
TRAVESET ARMENGOL, PAU    31/12/2007    00'-56''-59
 MAS CASES, JORDI    04/10/2007    00'-57''-94
SERRA BAUTISTA, ANIOL    20/08/2007    00'-58''-75
TRAVESET ARMENGOL, ORIOL    31/12/2007    00'-59''-75
COLL RODRIGUEZ, JOSEP    03/01/2006    01'-00''-49
PISA FLOTATS, IU    20/02/2007    01'-01''-78
MAS CASES, ARNAU    04/10/2007    01'-01''-87
ARRUFAT OBON, ROC    19/06/2006    01'-01''-97
NAVARRO CASTANEDA, ARNAU    14/08/2007    01'-02''-13
MAGIN REAL, ANDREU    14/06/2006    01'-03''-44
BORDETAS GONZALO, JESUS    30/01/2006    01'-09''-31
PUJOL GUALDO, LLUIS    12/01/2007    01'-09''-47
JOVAL VILANOVA, JOAN    15/09/2007    01'-09''-72
JANE JOLONCH, LLUC    11/01/2006    01'-12''-16
GUITART DONOSO, LLUC    03/03/2007    01'-12''-28
CABRERA GARCIA, ALEX    21/06/2007    01'-15''-34
SORIN VIJLAR, PATRICK    14/11/2006    01'-21''-25
CLOTET CAMPS, DAVID    22/11/2007    01'-29''-54
   
​100 m esquena infantil masculí

SANCES MAS, ANDREU    11/03/2004    01'-33''-75
CARRERA JOUNOU, BERNAT    15/04/2005    01'-37''-22
VILAR ALSINA, TONI    20/07/2004    01'-37''-97
SERRA FRAUCA, POL    11/05/2004    01'-39''-80
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    01'-44''-34
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    01'-51''-43
VAZQUEZ MAESO, PABLO    10/03/2005    02'-02''-31
   

100 m esquena cadet masculí

ARIZA JORDAN, MARC    17/04/2002    01'-19''-25
BROTONS XIMENIS, MARTI    29/09/2003    01'-43''-21
PALLISSA LLOHIS, JAN    21/10/2003    02'-00''-60

​100 m esquena juvenil masculí

RODRIGUEZ GONZALEZ, ARNAU    30/06/2000    01'-20''-19
SALA SANTAULARIA, ARNAU    11/06/2000    01'-23''-53
SALA SANTAULARIA, FERRAN    11/06/2000    01'-24''-03
SARRI TESTAGORDA, GUILLEM    19/10/2001    01'-31''-63
VILASECA SALA, PAU    24/10/2001    01'-47''-09

​25 m braça benjamí femení

SALAS RIBALTA, MARTINA    01/07/2008    00'-27''-22
CASAS TARIBO, ADAIA    21/07/2008    00'-28''-42
CARRERA JOUNOU, BRUNA    05/05/2008    00'-29''-90
VITUTIA MASSANA, MARIA    10/07/2008    00'-30''-10
PADILLA ARIZA, NORA    27/01/2008    00'-30''-20
VILAR SARRI, CAROLA    20/02/2008    00'-30''-73
VILLERO PLA, CARME    13/06/2009    00'-30''-88
SOLE ROMERO, LAURA    30/04/2008    00'-31''-03
PALLARES GRAU, ARES    18/02/2008    00'-31''-31
JOUNOU GARRIGA, LAIA    14/05/2008    00'-31''-41
RODELL ROVIRA, ALBA    06/11/2008    00'-31''-50
PUJOL MOLINS, NURIA    27/10/2008    00'-31''-68
GARRIGA VILADRICH, MARIA    12/06/2008    00'-31''-97
MUNTADA VILASECA, CARLA    13/10/2008    00'-32''-08
CAMPUS DIAZ, IRINA    22/07/2008    00'-32''-08
KRAVETS, EVA    12/12/2008    00'-32''-09
MOICEANU, PATRICIA GABRIELA    27/07/2008    00'-32''-22
RODRIGUEZ VILADRICH, LAIA    01/01/2008    00'-32''-34
PELEGRINA GANGOLELLS, ERICA    24/09/2008    00'-32''-61
MORALES PARRA, CAROLINA    19/04/2008    00'-33''-19
BAJONA GOGANCEA, DELIA    12/08/2008    00'-34''-16
CASAS NOGUEROLA, CARLA    22/07/2009    00'-35''-52
XIMENEZ PEREZ, CARLA    11/07/2009    00'-35''-73
SANCHEZ BALBO, LAURA    20/12/2008    00'-36''-29
 HERRERA MARTINEZ, ABRIL    05/11/2008    00'-37''-11
ROVIRA MORENO, CELIA    30/09/2009    00'-37''-40
MALE GANGOLELLS, PAULA    12/08/2009    00'-38''-10
CABALLOL COLILLES, IVETTE    27/10/2008    00'-38''-18
VILADRICH CINCA, MIREIA    25/05/2009    00'-40''-89
   
​50 m braça aleví femení

ALTARRIBA BRICHS, PAULA    05/04/2006    00'-51''-59
VALERO FONT, MAR    04/03/2007    00'-52''-47
CARDONA SOLE, MERCE    04/01/2006    00'-56''-72
MOLINER MONTANER, JULIA    14/07/2007    00'-58''-29
RUIZ SEGUES, NOELIA    20/04/2006    00'-58''-78
CANAL VILASECA, ASTRID    08/04/2007    00'-59''-44
TORRAMORELL OMAÑA, ALBA    14/11/2007    00'-59''-87
ALPAÑEZ CARLAN, MARINA DENISA    21/12/2006    01'-02''-13
AUBARELL BRICHS, ABRIL    07/11/2006    01'-02''-39
GARRIGA VILADRICH, TANIA    15/05/2006    01'-02''-59
PIJUAN SERRA, ABRIL    03/02/2006    01'-03''-09
LLEONART MELERO, LIDIA    03/11/2006    01'-03''-31
BONVEHI TESTAGORDA, JÚLIA    05/11/2006    01'-04''-28
CAPDEVILA CANAL, ARES    08/12/2006    01'-05''-53
PLANES TRISTANY, BERTA    11/12/2007    01'-05''-89
RIERA ANGUERA, ROSA    05/12/2006    01'-06''-71
LENCINAS FERNANDEZ, NATALIA    26/10/2006    01'-07''-66
ROIG ROURE, IRIS    04/04/2006    01'-07''-85
SANTAEULARIA PALAU, MARIA    24/02/2006    01'-14''-00
ROSALES GARRIGA, GRETA    25/11/2007    01'-14''-19
MUXI CASAS, NOEMI    21/08/2007    01'-15''-31
QUESADA SALA, MARIA    07/11/2007    01'-20''-16
SANCHEZ PUIGPINOS, ARIADNA    28/12/2007    01'-22''-12
MARCOS PUJOL, KENIA    01/05/2007    01'-22''-30

​100 m braça infantil femení

SALAS RIBALTA, JOANA    21/07/2004    01'-36''-47
ROVIRA D'AMORE, DANIELA    10/10/2005    01'-43''-28
ARIZA JORDAN, PAULA    08/04/2005    01'-45''-03
SANDOVAL ARIZA, JULIA    14/08/2004    01'-45''-34
JUAREZ GRANADOS, LARA    05/04/2005    01'-51''-10
FERREIRO FERNANDES, MORGANE    25/07/2005    01'-53''-68
VILASECA SALA, AINA    09/05/2004    01'-54''-34
SOLE MANENT, ANNA    01/03/2004    01'-54''-75
FLOTATS BOIX, ADAIA    21/12/2004    01'-59''-06
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA    14/10/2005    02'-01''-31
ALBETS PALLARES, BERTA    28/10/2005    02'-02''-85
BONVEHI TESTAGORDA, CLARA    14/10/2005    02'-03''-40
ALTARRIBA SOLA, ABRIL    23/08/2004    02'-04''-03
NOVELLES PACHECO, MARIA    13/04/2004    02'-05''-25
DURO LLENA, JUDIT    02/08/2005    02'-08''-35
HENESTROSA MARTINEZ, ANNA    09/12/2004    02'-40''-17

​100 m braça cadet femení

GONZALEZ VILASECA, ANDREA    06/10/2003    01'-58''-59
LLEONART MELERO, CLAUDIA    02/01/2003    02'-00''-84
PLANS VILASECA, JULIA    19/06/2003    02'-05''-90
BURES BAIGET, NURIA    23/08/2003    02'-05''-97
BURES BAIGET, MERCE    23/08/2003    02'-06''-41
CARO ALBA, JULIA    21/06/2003    02'-08''-19
ROVIRA D'AMORE, LAURA    28/01/2003    02'-17''-12

​100 m braça juvenil femení

CASAFONT MALE, ANNA    29/01/2000    01'-47''-25
CLOTET CAMPS, LAURA    04/11/2000    01'-48''-69

​25 m braça benjamí masculí

MONTAÑA OLIVA, ROC    07/09/2008    00'-26''-75
SERRAHIMA CIURO, ANDREU    03/10/2008    00'-28''-94
CASES URRACA, ARNAU    17/05/2009    00'-29''-13
VALERO FONT, ANDREU    07/05/2008    00'-29''-85
GARCIA PALLARES, MARÇAL    25/07/2008    00'-30''-84
 VILADRICH BONET, MARC    27/09/2008    00'-31''-21
RODRIGUEZ MARTINEZ, TONI    05/08/2008    00'-31''-31
CODINA ARMENGOL, ADAM    03/01/2008    00'-31''-46
FONT GUIMERA, BIEL    23/09/2008    00'-32''-09
CASAFONT GUILANYA, ELOI    16/06/2008    00'-32''-75
CASAFONT GUILANYA, BERNAT    16/06/2008    00'-33''-80
GARRIGA MONTANER, TON    23/03/2008    00'-34''-30
BERTOLIN ROVIRA, PERE    09/01/2008    00'-34''-34
 RIBA MUJAL, IU    03/08/2009    00'-34''-58
PALLARES VILADRICH, ZENO    20/02/2009    00'-34''-81
JOVAL VILANOVA, PAU    29/09/2009    00'-35''-34
BAJONA COTS, PAU    23/07/2009    00'-35''-55
VILAJOSANA MELERO, ARNAU    04/07/2009    00'-36''-27
GANGOLELLS MALDONADO, JAN    11/01/2008    00'-36''-97
CAMPUS DIAZ, PAU    22/07/2008    00'-37''-40
TUGAS CASAMIQUELA, ORIOL    06/02/2009    00'-39''-22
GALERA ESTER, GUIM    18/07/2009    00'-39''-55
ABAL MALDONADO, OLIVER    02/04/2008    00'-40''-87
MOSELLA GENE, RAMON    07/04/2008    00'-41''-27
SERRA CASANOVAS, MARTI    19/02/2008    00'-41''-63
ROBLES DUEÑAS, CALEB    31/03/2009    00'-41''-79
GONZALEZ BURAYA, ENRIQUE    05/06/2008    00'-41''-82
BINDEAN, PAUL LUCIAN    13/12/2009    00'-46''-25
MINA INFANTE, EDGAR    15/09/2009    00'-47''-44
PETRAS, DAVID    22/03/2009    01'-02''-69
ER RAHMANY OUMATOU, AYYOUB    28/03/2008    01'-07''-22
   
​50 m braça aleví masculí

FONT GUIMERA, ROC    24/02/2006    00'-51''-25
CAMPUS DIAZ, MARC    25/01/2006    00'-51''-72
OLIVA CABRERA, ALBERT    14/12/2006    00'-52''-72
MAS CASES, JORDI    04/10/2007    00'-56''-84
ARRUFAT OBON, ROC    19/06/2006    00'-56''-90
PISA FLOTATS, IU    20/02/2007    00'-57''-78
TRAVESET ARMENGOL, PAU    31/12/2007    00'-59''-69
CABALLOL PRAT, BIEL    24/01/2007    01'-00''-94
PONS CASAS, ALBERT    04/10/2006    01'-01''-42
 SERRA SEGUES, MAX    19/01/2007    01'-02''-83
TRAVESET ARMENGOL, ORIOL    31/12/2007    01'-04''-00
SANCHEZ BALBO, ADRIAN    18/03/2007    01'-04''-47
VILLERO PLA, MANEL    16/06/2006    01'-04''-62
JANE JOLONCH, LLUC    11/01/2006    01'-05''-43
JOVAL VILANOVA, JOAN    15/09/2007    01'-05''-56
SANCES MAS, GUILLEM    22/05/2007    01'-05''-88
HIDALGO MANGAS, ARNAU    20/10/2007    01'-07''-22
CLOTET ESTEBAN, MAX    09/10/2007    01'-08''-27
MAGIN REAL, ANDREU    14/06/2006    01'-09''-37
PUJOL GUALDO, LLUIS    12/01/2007    01'-09''-68
 BORDETAS GONZALO, JESUS    30/01/2006    01'-10''-50
MAS CASES, ARNAU    04/10/2007    01'-10''-56
COLL RODRIGUEZ, JOSEP    03/01/2006    01'-10''-84
SERRA BAUTISTA, ANIOL    20/08/2007    01'-11''-31
GUITART DONOSO, LLUC    03/03/2007    01'-13''-09
NAVARRO CASTANEDA, ARNAU    14/08/2007    01'-14''-53
CABRERA GARCIA, ALEX    21/06/2007    01'-15''-53
SORIN VIJLAR, PATRICK    14/11/2006    01'-21''-78
CLOTET CAMPS, DAVID    22/11/2007    01'-28''-22

​100 m braça infantil masculí

SERRA FRAUCA, POL    11/05/2004    01'-35''-10
CARRERA JOUNOU, BERNAT    15/04/2005    01'-44''-30
SANCES MAS, ANDREU    11/03/2004    01'-46''-94
VILAR ALSINA, TONI    20/07/2004    01'-48''-90
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    01'-58''-72
VAZQUEZ MAESO, PABLO    10/03/2005    01'-59''-70
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    02'-13''-63
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    02'-13''-63
RODRIGUEZ VILADRICH, GERARD    04/01/2005    02'-38''-78

   
100 m braça cadet masculí

ARIZA JORDAN, MARC    17/04/2002    01'-26''-09
PALLISSA LLOHIS, JAN    21/10/2003    02'-08''-57

​100 m braça juvenil masculí

SALA REIG, ALEX    17/01/2001    01'-31''-54
SALA SANTAULARIA, ARNAU    11/06/2000    01'-33''-68
SALA SANTAULARIA, FERRAN    11/06/2000    01'-36''-75
RODRIGUEZ GONZALEZ, ARNAU    30/06/2000    01'-38''-97
SARRI TESTAGORDA, GUILLEM    19/10/2001    01'-45''-34
VILASECA SALA, PAU    24/10/2001    01'-50''-10

​25 m papallona benjamí femení

SALAS RIBALTA, MARTINA    01/07/2008    00'-25''-30
CASAS TARIBO, ADAIA    21/07/2008    00'-26''-43
KRAVETS, EVA    12/12/2008    00'-26''-66
CAMPUS DIAZ, IRINA    22/07/2008    00'-27''-99
MORALES PARRA, CAROLINA    19/04/2008    00'-28''-30
BAJONA GOGANCEA, DELIA    12/08/2008    00'-28''-37
MOICEANU, PATRICIA GABRIELA    27/07/2008    00'-29''-53
VILLERO PLA, CARME    13/06/2009    00'-29''-97
VITUTIA MASSANA, MARIA    10/07/2008    00'-31''-65
JOUNOU GARRIGA, LAIA    14/05/2008    00'-31''-91
PADILLA ARIZA, NORA    27/01/2008    00'-32''-11
PUJOL MOLINS, NURIA    27/10/2008    00'-32''-11
PELEGRINA GANGOLELLS, ERICA    24/09/2008    00'-32''-15
VILAR SARRI, CAROLA    20/02/2008    00'-32''-27
CABALLOL COLILLES, IVETTE    27/10/2008    00'-32''-64
SOLE ROMERO, LAURA    30/04/2008    00'-32''-78
PALLARES GRAU, ARES    18/02/2008    00'-33''-28
GARRIGA VILADRICH, MARIA    12/06/2008    00'-33''-56
RODRIGUEZ VILADRICH, LAIA    01/01/2008    00'-35''-34
SANCHEZ BALBO, LAURA    20/12/2008    00'-35''-63
MUNTADA VILASECA, CARLA    13/10/2008    00'-35''-75
XIMENEZ PEREZ, CARLA    11/07/2009    00'-35''-92
CASAS NOGUEROLA, CARLA    22/07/2009    00'-41''-08
MALE GANGOLELLS, PAULA    12/08/2009    00'-41''-77
RODELL ROVIRA, ALBA    06/11/2008    00'-42''-48
HERRERA MARTINEZ, ABRIL    05/11/2008    00'-42''-89
VILADRICH CINCA, MIREIA    25/05/2009    01'-09''-78
   
​50 m papallona aleví femení

ALTARRIBA BRICHS, PAULA    05/04/2006    00'-48''-55
RUIZ SEGUES, NOELIA    20/04/2006    00'-53''-87
AUBARELL BRICHS, ABRIL    07/11/2006    00'-54''-18
BONVEHI TESTAGORDA, JÚLIA    05/11/2006    00'-54''-31
CAPDEVILA CANAL, ARES    08/12/2006    00'-55''-44
TORRAMORELL OMAÑA, ALBA    14/11/2007    00'-55''-50
GARRIGA VILADRICH, TANIA    15/05/2006    00'-55''-78
 ALPAÑEZ CARLAN, MARINA DENISA    21/12/2006    00'-55''-84
LENCINAS FERNANDEZ, NATALIA    26/10/2006    00'-58''-16
MOLINER MONTANER, JULIA    14/07/2007    00'-58''-53
CANAL VILASECA, ASTRID    08/04/2007    00'-58''-72
PIJUAN SERRA, ABRIL    03/02/2006    00'-59''-62
VALERO FONT, MAR    04/03/2007    01'-00''-59
CARDONA SOLE, MERCE    04/01/2006    01'-01''-02
RIERA ANGUERA, ROSA    05/12/2006    01'-04''-91
LLEONART MELERO, LIDIA    03/11/2006    01'-05''-16
 ROIG ROURE, IRIS    04/04/2006    01'-07''-95
MUXI CASAS, NOEMI    21/08/2007    01'-18''-47
ROSALES GARRIGA, GRETA    25/11/2007    01'-18''-60
QUESADA SALA, MARIA    07/11/2007    01'-28''-03
SANTAEULARIA PALAU, MARIA    24/02/2006    01'-32''-06

​100 m papallona infantil femení

NOVAS PELEGRINA, ANNA    28/02/2004    01'-43''-56
SALAS RIBALTA, JOANA    21/07/2004    01'-44''-62
ROVIRA D'AMORE, DANIELA    10/10/2005    01'-45''-75
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA    14/10/2005    01'-53''-25
ALTARRIBA SOLA, ABRIL    23/08/2004    01'-53''-66
JUAREZ GRANADOS, LARA    05/04/2005    01'-53''-72
 FERREIRO FERNANDES, MORGANE    25/07/2005    01'-55''-09
FLOTATS BOIX, ADAIA    21/12/2004    01'-57''-53
BONVEHI TESTAGORDA, CLARA    14/10/2005    02'-03''-30
ARIZA JORDAN, PAULA    08/04/2005    02'-06''-45
SOLE MANENT, ANNA    01/03/2004    02'-08''-00

100 m papallona cadet femení

GONZALEZ VILASECA, ANDREA    06/10/2003    01'-44''-72
LLEONART MELERO, CLAUDIA    02/01/2003    01'-44''-72
ROVIRA D'AMORE, LAURA    28/01/2003    01'-55''-97
PLANS VILASECA, JULIA    19/06/2003    02'-13''-89
BURES BAIGET, MERCE    23/08/2003    02'-15''-23
BURES BAIGET, NURIA    23/08/2003    02'-20''-97
CARO ALBA, JULIA    21/06/2003    02'-22''-43

​100 m papallona juvenil femení

ALGUE GARRIGA, LAURA    10/03/2000    01'-34''-90
CASAFONT MALE, ANNA    29/01/2000    01'-35''-00

​25 m papallona benjamí masculí

CASES URRACA, ARNAU    17/05/2009    00'-24''-31
VILADRICH BONET, MARC    27/09/2008    00'-26''-43
MONTAÑA OLIVA, ROC    07/09/2008    00'-27''-72
JOVAL VILANOVA, PAU    29/09/2009    00'-29''-09
FONT GUIMERA, BIEL    23/09/2008    00'-29''-38
VALERO FONT, ANDREU    07/05/2008    00'-30''-97
GARCIA PALLARES, MARÇAL    25/07/2008    00'-31''-09
SERRAHIMA CIURO, ANDREU    03/10/2008    00'-32''-31
CASAFONT GUILANYA, ELOI    16/06/2008    00'-32''-36
GARRIGA MONTANER, TON    23/03/2008    00'-33''-08
RIBA MUJAL, IU    03/08/2009    00'-33''-14
CODINA ARMENGOL, ADAM    03/01/2008    00'-33''-56
RODRIGUEZ MARTINEZ, TONI    05/08/2008    00'-34''-72
BERTOLIN ROVIRA, PERE    09/01/2008    00'-35''-40
VILAJOSANA MELERO, ARNAU    04/07/2009    00'-36''-84
GONZALEZ BURAYA, ENRIQUE    05/06/2008    00'-37''-11
MOSELLA GENE, RAMON    07/04/2008    00'-37''-47
CASAFONT GUILANYA, BERNAT    16/06/2008    00'-37''-71
PALLARES VILADRICH, ZENO    20/02/2009    00'-38''-15
CAMPUS DIAZ, PAU    22/07/2008    00'-40''-02
ROBLES DUEÑAS, CALEB    31/03/2009    00'-40''-88
GANGOLELLS MALDONADO, JAN    11/01/2008    00'-41''-25
ABAL MALDONADO, OLIVER    02/04/2008    00'-41''-53
MINA INFANTE, EDGAR    15/09/2009    00'-41''-78
SERRA CASANOVAS, MARTI    19/02/2008    00'-43''-10
GALERA ESTER, GUIM    18/07/2009    00'-43''-36
BINDEAN, PAUL LUCIAN    13/12/2009    00'-44''-06
MUNTADA ARNAU, ERIC    02/11/2009    00'-47''-06
BAJONA COTS, PAU    23/07/2009    00'-59''-50
ER RAHMANY OUMATOU, AYYOUB    28/03/2008    01'-07''-56
PETRAS, DAVID    22/03/2009    01'-11''-25

   
50 m papallona aleví masculí

FONT GUIMERA, ROC    24/02/2006    00'-42''-04
OLIVA CABRERA, ALBERT    14/12/2006    00'-50''-59
CAMPUS DIAZ, MARC    25/01/2006    00'-53''-59
PISA FLOTATS, IU    20/02/2007    00'-55''-63
ARRUFAT OBON, ROC    19/06/2006    00'-56''-57
CABALLOL PRAT, BIEL    24/01/2007    00'-58''-25
TRAVESET ARMENGOL, ORIOL    31/12/2007    00'-58''-27
SANCES MAS, GUILLEM    22/05/2007    00'-58''-44
TRAVESET ARMENGOL, PAU    31/12/2007    00'-59''-18
VILLERO PLA, MANEL    16/06/2006    00'-59''-96
MAGIN REAL, ANDREU    14/06/2006    01'-01''-18
SERRA SEGUES, MAX    19/01/2007    01'-02''-57
COLL RODRIGUEZ, JOSEP    03/01/2006    01'-02''-72
HIDALGO MANGAS, ARNAU    20/10/2007    01'-03''-83
MAS CASES, JORDI    04/10/2007    01'-05''-78
BORDETAS GONZALO, JESUS    30/01/2006    01'-07''-78
SANCHEZ BALBO, ADRIAN    18/03/2007    01'-11''-85
JANE JOLONCH, LLUC    11/01/2006    01'-13''-49
MAS CASES, ARNAU    04/10/2007    01'-14''-00
SERRA BAUTISTA, ANIOL    20/08/2007    01'-14''-50
GUITART DONOSO, LLUC    03/03/2007    01'-14''-88
JOVAL VILANOVA, JOAN    15/09/2007    01'-17''-41
CABRERA GARCIA, ALEX    21/06/2007    01'-19''-22
SORIN VIJLAR, PATRICK    14/11/2006    01'-21''-65
CLOTET CAMPS, DAVID    22/11/2007    01'-28''-31

​100 m papallona infantil masculí

SANCES MAS, ANDREU    11/03/2004    01'-39''-06
CARRERA JOUNOU, BERNAT    15/04/2005    01'-48''-10
VILAR ALSINA, TONI    20/07/2004    01'-52''-91
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    01'-53''-13
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    01'-53''-13
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    02'-09''-88
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    02'-09''-88
VAZQUEZ MAESO, PABLO    10/03/2005    02'-15''-10

100 m papallona cadet masculí

ARIZA JORDAN, MARC    17/04/2002    01'-13''-85
PALLISSA LLOHIS, JAN    21/10/2003    02'-53''-50

100 m papallona juvenil masculí

RODRIGUEZ GONZALEZ, ARNAU    30/06/2000    01'-14''-22
SALA SANTAULARIA, ARNAU    11/06/2000    01'-22''-44
SALA REIG, ALEX    17/01/2001    01'-23''-34
SALA SANTAULARIA, FERRAN    11/06/2000    01'-26''-43
SARRI TESTAGORDA, GUILLEM    19/10/2001    01'-38''-40
VILASECA SALA, PAU              24/10/2001    01'-52''-55

​25 m crol benjamí femení

CAMPUS DIAZ, IRINA    22/07/2008    00'-21''-05
BAJONA GOGANCEA, DELIA    12/08/2008    00'-21''-72
SALAS RIBALTA, MARTINA    01/07/2008    00'-21''-81
MOICEANU, PATRICIA GABRIELA    27/07/2008    00'-22''-38
VITUTIA MASSANA, MARIA    10/07/2008    00'-23''-52
PELEGRINA GANGOLELLS, ERICA    24/09/2008    00'-23''-53
CARRERA JOUNOU, BRUNA    05/05/2008    00'-23''-87
CASAS TARIBO, ADAIA    21/07/2008    00'-24''-37
GARRIGA VILADRICH, MARIA    12/06/2008    00'-24''-41
MORALES PARRA, CAROLINA    19/04/2008    00'-24''-84
PALLARES GRAU, ARES    18/02/2008    00'-24''-91
VILAR SARRI, CAROLA    20/02/2008    00'-25''-44
JOUNOU GARRIGA, LAIA    14/05/2008    00'-25''-52
PADILLA ARIZA, NORA    27/01/2008    00'-26''-35
SOLE ROMERO, LAURA    30/04/2008    00'-26''-77
SANCHEZ BALBO, LAURA    20/12/2008    00'-26''-90
VILLERO PLA, CARME    13/06/2009    00'-27''-09
KRAVETS, EVA    12/12/2008    00'-27''-13
RODRIGUEZ VILADRICH, LAIA    01/01/2008    00'-27''-75
CABALLOL COLILLES, IVETTE    27/10/2008    00'-28''-16
RODELL ROVIRA, ALBA    06/11/2008    00'-28''-56
PUJOL MOLINS, NURIA    27/10/2008    00'-28''-85
MUNTADA VILASECA, CARLA    13/10/2008    00'-29''-00
MALE GANGOLELLS, PAULA    12/08/2009    00'-29''-61
CASAS NOGUEROLA, CARLA    22/07/2009    00'-30''-17
XIMENEZ PEREZ, CARLA    11/07/2009    00'-30''-20
ROVIRA MORENO, CELIA    30/09/2009    00'-30''-30
HERRERA MARTINEZ, ABRIL    05/11/2008    00'-33''-08
VILADRICH CINCA, MIREIA    25/05/2009    00'-56''-99

​50 m crol aleví femení

ALTARRIBA BRICHS, PAULA    05/04/2006    00'-36''-85
RUIZ SEGUES, NOELIA    20/04/2006    00'-40''-57
MOLINER MONTANER, JULIA    14/07/2007    00'-41''-28
CAPDEVILA CANAL, ARES    08/12/2006    00'-41''-74
AUBARELL BRICHS, ABRIL    07/11/2006    00'-42''-78
VALERO FONT, MAR    04/03/2007    00'-44''-75
VALERO FONT, MAR    04/03/2007    00'-44''-75
TORRAMORELL OMAÑA, ALBA    14/11/2007    00'-45''-49
BONVEHI TESTAGORDA, JÚLIA    05/11/2006    00'-46''-69
PIJUAN SERRA, ABRIL    03/02/2006    00'-46''-70
ALPAÑEZ CARLAN, MARINA DENISA    21/12/2006    00'-47''-71
CANAL VILASECA, ASTRID    08/04/2007    00'-48''-91
 CARDONA SOLE, MERCE    04/01/2006    00'-50''-47
GARRIGA VILADRICH, TANIA    15/05/2006    00'-50''-56
RIERA ANGUERA, ROSA    05/12/2006    00'-52''-22
LLEONART MELERO, LIDIA    03/11/2006    00'-52''-41
LENCINAS FERNANDEZ, NATALIA    26/10/2006    00'-52''-44
ROIG ROURE, IRIS    04/04/2006    00'-56''-53
MUXI CASAS, NOEMI    21/08/2007    00'-57''-12
QUESADA SALA, MARIA    07/11/2007    01'-00''-12
ROSALES GARRIGA, GRETA    25/11/2007    01'-01''-58
PLANES TRISTANY, BERTA    11/12/2007    01'-03''-16
SANTAEULARIA PALAU, MARIA    24/02/2006    01'-05''-04
SANCHEZ PUIGPINOS, ARIADNA    28/12/2007    01'-05''-28
MARCOS PUJOL, KENIA    01/05/2007    01'-15''-16

​100 m crol infantil femení

NOVAS PELEGRINA, ANNA    28/02/2004    01'-21''-90
SALAS RIBALTA, JOANA    21/07/2004    01'-22''-68
FERREIRO FERNANDES, MORGANE    25/07/2005    01'-23''-20
ROVIRA D'AMORE, DANIELA    10/10/2005    01'-24''-91
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA    14/10/2005    01'-25''-03
ARIZA JORDAN, PAULA    08/04/2005    01'-30''-10
ALTARRIBA SOLA, ABRIL    23/08/2004    01'-31''-00
BONVEHI TESTAGORDA, CLARA    14/10/2005    01'-33''-47
SOLE MANENT, ANNA    01/03/2004    01'-36''-22
JUAREZ GRANADOS, LARA    05/04/2005    01'-37''-40
FLOTATS BOIX, ADAIA    21/12/2004    01'-37''-59
VILASECA SALA, AINA    09/05/2004    01'-41''-47
ALBETS PALLARES, BERTA    28/10/2005    01'-47''-28
NOVELLES PACHECO, MARIA    13/04/2004    01'-48''-00
DURO LLENA, JUDIT    02/08/2005    01'-54''-31
HENESTROSA MARTINEZ, ANNA    09/12/2004    02'-10''-15

​100 m crol cadet femení

GONZALEZ VILASECA, ANDREA    06/10/2003    01'-30''-22
LLEONART MELERO, CLAUDIA    02/01/2003    01'-34''-63
ROVIRA D'AMORE, LAURA    28/01/2003    01'-35''-62
CARO ALBA, JULIA    21/06/2003    01'-43''-00
PLANS VILASECA, JULIA    19/06/2003    01'-43''-47
BURES BAIGET, NURIA    23/08/2003    01'-53''-50
BURES BAIGET, MERCE    23/08/2003    01'-53''-98


​100 m crol juvenil femení

CASAFONT MALE, ANNA    29/01/2000    01'-24''-00
MONTRAVETA CLOTET, ESTHER    02/03/2000    01'-24''-88
ALGUE GARRIGA, LAURA    10/03/2000    01'-25''-84
CLOTET CAMPS, LAURA    04/11/2000    01'-32''-00

​25 m crol benjamí masculí

CASES URRACA, ARNAU    17/05/2009    00'-18''-75
VILADRICH BONET, MARC    27/09/2008    00'-21''-11
MONTAÑA OLIVA, ROC    07/09/2008    00'-21''-37
VALERO FONT, ANDREU    07/05/2008    00'-22''-93
PALLARES VILADRICH, ZENO    20/02/2009    00'-23''-38
FONT GUIMERA, BIEL    23/09/2008    00'-23''-56
CAMPUS DIAZ, PAU    22/07/2008    00'-24''-30
RIBA MUJAL, IU    03/08/2009    00'-24''-75
ROBLES DUEÑAS, CALEB    31/03/2009    00'-26''-60
SERRAHIMA CIURO, ANDREU    03/10/2008    00'-26''-90
CASAFONT GUILANYA, ELOI    16/06/2008    00'-27''-24
VILAJOSANA MELERO, ARNAU    04/07/2009    00'-27''-46
GARRIGA MONTANER, TON    23/03/2008    00'-27''-71
GARCIA PALLARES, MARÇAL    25/07/2008    00'-27''-72
GONZALEZ BURAYA, ENRIQUE    05/06/2008    00'-27''-86
JOVAL VILANOVA, PAU    29/09/2009    00'-27''-90
CODINA ARMENGOL, ADAM    03/01/2008    00'-28''-12
RODRIGUEZ MARTINEZ, TONI    05/08/2008    00'-28''-76
MOSELLA GENE, RAMON    07/04/2008    00'-29''-02
BERTOLIN ROVIRA, PERE    09/01/2008    00'-29''-32
TUGAS CASAMIQUELA, ORIOL    06/02/2009    00'-29''-38
CASAFONT GUILANYA, BERNAT    16/06/2008    00'-29''-39
GANGOLELLS MALDONADO, JAN    11/01/2008    00'-29''-72
MINA INFANTE, EDGAR    15/09/2009    00'-30''-69
BAJONA COTS, PAU    23/07/2009    00'-30''-89
MUNTADA ARNAU, ERIC    02/11/2009    00'-32''-22
SERRA CASANOVAS, MARTI    19/02/2008    00'-32''-37
BINDEAN, PAUL LUCIAN    13/12/2009    00'-35''-77
ABAL MALDONADO, OLIVER    02/04/2008    00'-35''-94
GALERA ESTER, GUIM    18/07/2009    00'-36''-94
ER RAHMANY OUMATOU, AYYOUB    28/03/2008    00'-54''-69
PETRAS, DAVID    22/03/2009    00'-59''-37

   
50 m crol aleví masculí

FONT GUIMERA, ROC    24/02/2006    00'-34''-62
CAMPUS DIAZ, MARC    25/01/2006    00'-38''-22
OLIVA CABRERA, ALBERT    14/12/2006    00'-40''-13
TRAVESET ARMENGOL, PAU    31/12/2007    00'-42''-34
TRAVESET ARMENGOL, ORIOL    31/12/2007    00'-42''-50
ARRUFAT OBON, ROC    19/06/2006    00'-43''-25
SANCES MAS, GUILLEM    22/05/2007    00'-44''-85
PONS CASAS, ALBERT    04/10/2006    00'-44''-92
VILLERO PLA, MANEL    16/06/2006    00'-45''-25
CABALLOL PRAT, BIEL    24/01/2007    00'-45''-29
PISA FLOTATS, IU    20/02/2007    00'-48''-25
PUJOL GUALDO, LLUIS    12/01/2007    00'-48''-25
 MAS CASES, JORDI    04/10/2007    00'-48''-40
COLL RODRIGUEZ, JOSEP    03/01/2006    00'-49''-27
SERRA SEGUES, MAX    19/01/2007    00'-49''-44
JOVAL VILANOVA, JOAN    15/09/2007    00'-50''-56
MAGIN REAL, ANDREU    14/06/2006    00'-50''-67
CLOTET ESTEBAN, MAX    09/10/2007    00'-53''-27
JANE JOLONCH, LLUC    11/01/2006    00'-54''-03
SERRA BAUTISTA, ANIOL    20/08/2007    00'-55''-87
SORIN VIJLAR, PATRICK    14/11/2006    00'-56''-78
SANCHEZ BALBO, ADRIAN    18/03/2007    00'-57''-19
GUITART DONOSO, LLUC    03/03/2007    00'-58''-31
NAVARRO CASTANEDA, ARNAU    14/08/2007    01'-00''-56
BORDETAS GONZALO, JESUS    30/01/2006    01'-01''-62
MAS CASES, ARNAU    04/10/2007    01'-02''-71
CABRERA GARCIA, ALEX    21/06/2007    01'-09''-75
CLOTET CAMPS, DAVID    22/11/2007    01'-11''-82

​100 m crol infantil masculí

CARRERA JOUNOU, BERNAT    15/04/2005    01'-22''-85
SANCES MAS, ANDREU    11/03/2004    01'-23''-38
VILAR ALSINA, TONI    20/07/2004    01'-23''-91
SERRA FRAUCA, POL    11/05/2004    01'-32''-10
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    01'-32''-81
CASAS RIU, GUILLEM    11/10/2004    01'-32''-81
VAZQUEZ MAESO, PABLO    10/03/2005    01'-36''-06
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    01'-38''-49
FEIXAS VILA, CARLES    04/04/2005    01'-38''-49
LEVILLAIN MIRALLES, ORIOL    18/08/2005    01'-40''-75
RODRIGUEZ VILADRICH, GERARD    04/01/2005    01'-49''-54

​100 m crol cadet masculí

ARIZA JORDAN, MARC    17/04/2002    01'-05''-37
OLLE GARCIA, MARC    24/04/2002    01'-26''-41
OLLE GARCIA, MARC    24/04/2002    01'-26''-41
BROTONS XIMENIS, MARTI    29/09/2003    01'-39''-16
   
​100 m crol juvenil masculí

RODRIGUEZ GONZALEZ, ARNAU    30/06/2000    01'-09''-56
SALA REIG, ALEX    17/01/2001    01'-10''-56
SALA SANTAULARIA, ARNAU    11/06/2000    01'-10''-97
SALA SANTAULARIA, FERRAN    11/06/2000    01'-13''-50
SARRI TESTAGORDA, GUILLEM    19/10/2001    01'-19''-19
VILASECA SALA, PAU    24/10/2001    01'-24''-72

 

 

Participació