JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA, CURS 2017/18.

Tres Subcampionats de Catalunya per equips de l’Escola Setelsis

Fase Nacional de Cross

per Redacció, Solsonès | 26 de febrer de 2018 a les 18:20 |
Aquesta informació es va publicar originalment el 26 de febrer de 2018 i, per tant, la informació que hi apareix fa referència a la data especificada.

La Muntanyeta – Moja - Olèrdola (Alt Penedès)

25 de febrer de 2018



Diumenge passat es va disputar la final nacional de cross dels Jocs Esportius Escolars de Catalunya del present curs. Uns 1000 atletes d’ arreu de Catalunya van disfrutar de la diada dels Jocs Esportiu Escolars Les curses, gaire bé totes, per any de naixement van ésser molt renyides. Tot seguit en podeu observar les classificacions finals dels participants del Solsonès:


Classificacions Individuals:
 
POSICIÓ NOM COGNOM 1 COGNOM 2 SEXE ANY NOM ESCOLA / ENTITAT
INFANTIL FEMENÍ
13 JÚLIA SANDOVAL ARIZA F 2004 INS FRANCESC RIBALTA
59 EDURNE LLÀCER HERNANDEZ F 2005 INS FRANCESC RIBALTA
INFANTIL MASCULÍ
4 ANOUAR M'GHAITI   M 2004 INS FRANCESC RIBALTA
45 BILAL GHULAM GHULAM M 2005 INS FRANCESC RIBALTA
ALEVÍ FEMENÍ 2006
45 MERCÈ CARDONA SOLÉ F 2006 ZER DEL SOLSONÈS
57 LÍDIA LLEONART MELERO F 2006 SETELSIS
59 JÚLIA BONVEHÍ TESTAGORDA F 2006 SETELSIS
60 NOA GANGOLELLS ALCÁZAR F 2006 SETELSIS
ALEVÍ MASCULÍ 2006
13 ANDREU GUILANYÀ CARRASCO M 2006 SETELSIS
18 DAVID ESTANY COBERÓ M 2006 SETELSIS
28 RAÜL ESPUGA MONTANER M 2006 SETELSIS
ALEVÍ FEMENÍ 2007
41 LAIA CAMPS PUJOL F 2007 SETELSIS
42 SARA ZGUIMI ZGUIMI F 2007 SETELSIS
43 MAR VALERO FONT F 2007 SETELSIS
55 ARIADNA SÁNCHEZ PUIGPINÓS F 2007 ESCOLA ARRELS I SOLSONA
ALEVÍ MASCULÍ 2007
18 POL MALÉ BESORA M 2007 SETELSIS
33 ALBERT ESPUGA LEAL M 2007 SETELSIS
53 ERNESTAS MELNIKAS MELNIKIENE M 2007 SETELSIS
58 JOAN JOVAL VILANOVA M 2007 SETELSIS
59 UNAI MELSIO CERVILLA M 2007 SETELSIS
BENJAMÍ FEMENÍ 2008
80 ELISENDA MARSAL ORTIZ F 2008 SETELSIS
78 GEORGINA MARSAL ORTIZ F 2008 SETELSIS
BENJAMÍ MASCULÍ 2008
28 ENRIC PENSÍ OLIVA M 2008 ESCOLA ARRELS I SOLSONA
50 CARLES LEAL SEGURA M 2008 SETELSIS
56 ROC MONTAÑÀ OLIVA M 2008 SETELSIS
65 MARC RUIZ SERRA M 2008 ZER DEL SOLSONÈS
PRE BENJAMÍ FEMENÍ 2010
47 INASSE ZGUIMI ZGUIMI F 2010 SETELSIS
PRE BENJAMÍ FEMENÍ 2011
31 ARES SÁNCHEZ PUIGPINÓS F 2011 ESCOLA ARRELS I SOLSONA
PRE BENJAMÍ MASCULÍ 2011
11 NIL ALTARRIBA SOLÀ M 2011 SETELSIS
 

Classificacions Equips:

Aleví femení 2006: Escola Setelsis (Lídia Lleonart, Júlia Bonvehí i Noa Gangolells) --- 2nes
Aleví masculí 2006: Escola Setelsis (Andreu Guilanyà, David Estany i Raul Espuga) --- 2ns
Aleví masculí 2007: Escola Setelsis (Pol Malé, Albert Espuga i Ernestas Melnikas) --- 2ns
 

 

Arxivat a:
Esports, escolars, jocs
Participació