JOCS ESPORTIUS ESCOLARS DE CATALUNYA, CURS 2014/15.

Resultats de la Fase Comarcal de Natació

per Redacció
Aquesta informació es va publicar originalment el 22 de març de 2015 i, per tant, la informació que hi apareix fa referència a la data especificada.
Al llarg dels mesos de febrer i març s’ha disputat la Fase Comarcal de Natació dels Jocs Esportius Escolars de Catalunya, Curs 2013/14. El Centre d’Esport i Salut Espaigua i el Consell Esportiu del Solsonès n’han estat els organitzadors. Molts d’ells s’han pogut classificar per la trobada territorial que es disputarà el proper dissabte, 28 de març a la piscina de Mollerussa.
Es va disputar el campionat de les categories benjamina, alevina, infantil, cadets i juvenil i, els primers classificats van ésser:

Tot seguit en podeu observar els podis per categories i estils


25 m ESQUENA BENJAMI MASCULÍ
COLELL PACHECO, POL 00'-27''-71

PONS CASAS, JOAN 00'-28''-64
SEGUES COLELL, JORDI 00'-31''-00


25 m ESQUENA BENJAMI FEMENÍ
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA 00'-26''-27
VILLARO MARTIN, LAIA 00'-26''-74
CAPDEVILA CANAL, ARES 00'-27''-02

50 m ESQUENA ALEVÍ MASCULÍ
SERRA SEGUES, ANIOL 00'-46''-58
MASANA MASANA, MARC 00'-48''-24
VILADRICH SARRI, ALEIX 00'-49''-65

50 m ESQUENA ALEVÍ FEMENÍ
CABESTANY BASTIDA, LAURA 00'-44''-77
NOVAS PELEGRINA, ANNA 00'-45''-95
VILA FUMAZ, MARTA 00'-47''-11

100 m ESQUENA INFANTIL  MASCULÍ
FLOTATS BOIX, GERARD 01'-30''-27
ARIZA JORDAN, MARC 01'-35''-30
ALGUE GARRIGA, ALBERT 01'-36''-90

100 m ESQUENA INFANTIL  FEMENÍ
MERINO MORENO, JUDIT 01'-35''-74
BAJONA PINHEIRO, MARTA 01'-45''-63
CAMARERO SANTAEULARIA, PAT 01'-50''-99

100 m ESQUENA CADET MASCULÍ
SALA SANTAULARIA, FERRAN 01'-22''-95
SALA SANTAULARIA, ARNAU 01'-24''-77
RIBERA MARTINEZ, FERRAN 01'-36''-26

100 m ESQUENA CADET FEMENÍ
SFARLEA, ANDREA 01'-33''-15
CASAFONT MALE, ANNA 01'-38''-03
FLOTATS BOIX, GISELA 01'-39''-15

100 m ESQUENA JUVENIL MASCULÍ
MERINO TORRA, JAUME 01'-27''-96
PUJOL COLELL, IKER 01'-29''-80
BADILLO MIRETE, DAVID 01'-58''-54

100 m ESQUENA JUVENIL FEMENÍ
VAN DER GRAAF MAS, JANET 01'-36''-30
PUJOL COLELL, IRIA 01'-39''-44

25 m BRAÇA BENJAMÍ MASCULÍ
OLIVA CABRERA, ALBERT 00'-29''-50
COLELL PACHECO, POL 00'-32''-34
PUJOL AUGUETS, DOMENEC 00'-32''-46

25 m BRAÇA BENJAMÍ FEMENÍ
VILLARO MARTIN, LAIA 00'-26''-74
ROVIRA D'AMORE, DANIELA 00'-27''-05
VILADRICH SARRI, ARIADNA 00'-29''-44

50 m BRAÇA ALEVÍ MASCULÍ
SERRA SEGUES, ANIOL 00'-53''-21
SERRA FRAUCA, POL 00'-53''-45
TAYEDA ZURITA, ALEJANDRO 00'-54''-27

50 m BRAÇA ALEVÍ FEMENÍ
CABESTANY BASTIDA, LAURA 00'-51''-31
SALAS RIBALTA, JOANA 00'-55''-50
MELSIO CASAMIQUELA, CARLOTA 00'-56''-87

100 m BRAÇA INFANTIL MASCULÍ
FLOTATS BOIX, GERARD 01'-24''-58
ALGUE GARRIGA, ALBERT 01'-38''-15
ARIZA JORDAN, MARC 01'-53''-30

100 m BRAÇA INFANTIL FEMENÍ
MERINO MORENO, JUDIT 01'-41''-36
PLA SUNYER, AINA 01'-42''-91
CAMARERO SANTAEULARIA, PAT 01'-46''-88

100 m BRAÇA CADET MASCULÍ
SALA SANTAULARIA, FERRAN 01'-38''-67
SALA SANTAULARIA, ARNAU 01'-42''-05
RIBERA MARTINEZ, FERRAN 01'-49''-10

100 m BRAÇA CADET FEMENÍ
ALGUE GARRIGA, LAURA 01'-38''-43
FLOTATS BOIX, GISELA 01'-45''-12
FREIXES CASAS, MERCE 01'-48''-02

100 m BRAÇA JUVENIL MASCULÍ
MERINO TORRA, JAUME 01'-23''-89
PUJOL COLELL, IKER 01'-41''-59
BADILLO MIRETE, DAVID 01'-57''-75

100 m BRAÇA JUVENIL FEMENÍ
VAN DER GRAAF MAS, JANET 01'-48''-03

25 m PAPALLONA BENJAMÍ MASCULÍ
OLIVA CABRERA, ALBERT 00'-28''-22
COLELL PACHECO, POL 00'-30''-50
PONS CASAS, JOAN 00'-34''-45

25 m PAPALLONA BENJAMÍ FEMENÍ
VILLARO MARTIN, LAIA 00'-21''-25
ARIZA JORDAN, PAULA 00'-26''-21
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA 00'-28''-86

50 m PAPALLONA ALEVÍ MASCULÍ
SERRA SEGUES, ANIOL 00'-46''-61
VILADRICH SARRI, ALEIX 00'-49''-52
TAYEDA ZURITA, ALEJANDRO 00'-53''-15

50 m PAPALLONA ALEVÍ FEMENÍ
CABESTANY BASTIDA, LAURA 00'-47''-33
VILA FUMAZ, MARTA 00'-48''-98
NOVAS PELEGRINA, ANNA 00'-55''-47

100 m PAPALLONA INFANTIL MASCULÍ
FLOTATS BOIX, GERARD 01'-24''-49
ALGUE GARRIGA, ALBERT 01'-38''-52
ARIZA JORDAN, MARC 01'-58''-92

100 m PAPALLONA INFANTIL FEMENÍ
MERINO MORENO, JUDIT 01'-37''-74
BAJONA PINHEIRO, MARTA 01'-47''-14
CAMARERO SANTAEULARIA, PAT 02'-09''-02

100 m PAPALLONA CADET MASCULÍ
SALA SANTAULARIA, ARNAU 01'-23''-55
ESTANY JANE, MANEL 01'-26''-87
SALA SANTAULARIA, FERRAN 01'-27''-43

100 m PAPALLONA CADET FEMENÍ
SFARLEA, ANDREA 01'-34''-47
FLOTATS BOIX, GISELA 01'-38''-68
CASAFONT MALE, ANNA 01'-43''-91

100 m PAPALLONA JUVENIL MASCULÍ
PUJOL COLELL, IKER 01'-23''-18
MERINO TORRA, JAUME 01'-26''-49
BADILLO MIRETE, DAVID 02'-44''-60

100 m PAPALLONA JUVENIL FEMENÍ
VAN DER GRAAF MAS, JANET 01'-43''-91

25 m CROL BENJAMÍ MASCULÍ
COLELL PACHECO, POL 00'-23''-22
CAMPUS DIAZ, MARC 00'-24''-93
PONS CASAS, JOAN 00'-25''-24

25 m CROL BENJAMÍ FEMENÍ
VILLARO MARTIN, LAIA 00'-19''-30
BONVEHI TESTAGORDA, CLAUDIA 00'-22''-27
NAVIO MONTANER, LAURA 00'-22''-27

50 m CROL ALEVÍ MASCULÍ
VILADRICH SARRI, ALEIX 00'-38''-80
SERRA SEGUES, ANIOL 00'-41''-65
TAYEDA ZURITA, ALEJANDRO 00'-42''-27

50 m CROL ALEVÍ FEMENÍ
VILA FUMAZ, MARTA 00'-38''-80
CABESTANY BASTIDA, LAURA 00'-39''-55
NOVAS PELEGRINA, ANNA 00'-41''-81

100 m CROL INFANTIL MASCULÍ
FLOTATS BOIX, GERARD 01'-14''-88
ALGUE GARRIGA, ALBERT 01'-20''-50
ARIZA JORDAN, MARC 01'-21''-74

100 m CROL INFANTIL FEMENÍ
MERINO MORENO, JUDIT 01'-21''-74
PLA SUNYER, AINA 01'-26''-18
BAJONA PINHEIRO, MARTA 01'-29''-53

100 m CROL CADET MASCULÍ
SALA SANTAULARIA, FERRAN 01'-10''-27
SALA SANTAULARIA, ARNAU 01'-10''-31
GONZALEZ VILASECA, AITOR 01'-13''-90

100 m CROL CADET FEMENÍ
SFARLEA, ANDREA 01'-18''-83
CASAFONT MALE, ANNA 01'-24''-86
FLOTATS BOIX, GISELA 01'-25''-68

100 m CROL JUVENIL MASCULÍ
PUJOL COLELL, IKER 01'-07''-86
MERINO TORRA, JAUME 01'-08''-27
BADILLO MIRETE, DAVID 01'-34''-68

100 m CROL JUVENIL FEMENÍ
PUJOL COLELL, IRIA 01'-24''-25
VAN DER GRAAF MAS, JANET 01'-25''-06
Participació