Ús de cookies
Nació Solsona utilitza cookies pròpies i de tercers per millorar l'experiència d'usuari, mostrar publicitat adaptada als vostres interessos i recollir dades amb l'objectiu d'analitzar l'audiència amb eines genèriques. Si continueu navegant pel web, entendrem que accepteu la nostra política de cookies. Accepto
Resultats Eleccions Generals 2011
Tarragona 2011
 
PartitsVots%Diputats
CiU105.72130,552
PSC-PSOE90.20626,072
PP81.83423,652
ERC-RI.cat25.6617,410
ICV-EUiA18.5105,340
UPyD3.6551,050
PxC3.0970,890
Eb3.0440,870
PACMA2.1270,610
PIRATA.CAT1.6950,480
HARTOS.ORG1.0640,30
ANTICAPITALISTES8770,250
PCPC7110,20
PRE-R4170,120
UCE2650,070
Diputats elegibles:6
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:352.52264,79%
Abstencions:191.60535,21%
Vots nuls:6.5341,85%
Vots en blanc:7.1042,05%
Tarragona 2008
 
PartitsVots%Diputats
PSC-PSOE169.24644,924
CiU79.60121,131
PP66.94517,771
esquerra35.4339,40
ICV-EUiA11.4483,040
PACMA1.0480,280
PCPC5280,140
UPyD4980,130
Diputats elegibles:6
Escrutat100%
Vots comptabilitzats:379.63569,87%
Abstencions:163.74830,13%
Vots nuls:2.8510,75%
Vots en blanc:5.1391,36%
Municipis Eleccions Generals 2011
Predicció Solsona
dilluns
-2°C  7°C
dimarts
-3°C  8°C
dimecres
-2°C  8°C
Entrevista a Nicola Roca, autora del cartell del Carnaval 2018

Entrevista a Nicola Roca, autora del cartell del Carnaval 2018

Nicola Roca és una jove solsonina estudiant de disseny de 21 anys que signa el cartell del carnaval de Solsona 2018

Grup Nació Digital
Des de maig de 1996
Editorial: SCG Aquitània SL
Tecnologia: Sobrevia.net
Llicència: CC BY-NC-ND
Amb la col·laboració de: