Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de Unió de Ciudadanos Independientes (UCIN) (4)

Premià de Dalt (consulta totes les llistes)

UNIÓN DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES (UCIN)

Titulars
1. Angel Segovia Castillo
2. Amparo Comes Sanmiguel
3. Francisca Zapata Garcia (Paqui)
4. Francisco Marín Guerrero
5. Isabel Mahindo Muñoz
6. Ricardo Piquer Molins
7. Nadia Carrero Marques
8. Ana María Castillo González
9. Daniel Rodríguez Vazquez
10. Concepción Bocero Pachón (Conchi)
11. Francisco Sola Albarral
12. Lucrecia Laya Gatmen (Locri)
13. Jesús Miguel Marin Zapata
14. María Gascón Siles
15. Serafín Muñoz Carpio
16. Jesús Sánchez García
17. Maria Neus Garrigosa Ayuso

Suplents
1. María Delmar Sánchez Camacho

Vilanova i la Geltrú (consulta totes les llistes)

UNION DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES (UCIN)

Titulars
1. Francisco Alvarez Marin (Independent)
2. Lourdes Gomez Fortuny (Independent)
3. David Perales Mateu (Independent)
4. Oscar Gomez Vigara (Independent)
5. Maria Granada Abad Ordoñez (Independent)
6. Lorena Gomez Vigara (Independent)
7. Maribel Sarasa Diaz (Independent)
8. Eva Cantos Trillo (Independent)
9. Jesus Ruiz Ruiz (Independent)
10. Daniel De La Rubia Batlle (Independent)
11. Vanessa Batanero Moreno (Independent)
12. Noelia Marin Meca (Independent)
13. Juan Gomez Toscano (Independent)
14. Frank Sanchez De La Rubia (Independent)
15. Celestino Casares Moreno (Independent)
16. Carmen Moreno Hernandez (Independent)
17. Maria Dolores Linares Lozano (Independent)
18. Rosa Maria Ferrer Gras (Independent)
19. Jonatan Perez Garcia (Independent)
20. Jose Antonio Cabrera Nicolas (Independent)
21. Jesus Marin Murez (Independent)
22. Jose Domingo Calvo Suarez (Independent)
23. Maria Jose Valverde Rodriguez (Independent)
24. Ana Marin Murez (Independent)
25. Juan Alfredo Perrone Pena (Independent)

Suplents
1. Jose Alv Arez Moral (Independent)
2. Teresita Nancy Vazquez Pirez (Independent)
3. Malyu Gabriela Estrada Fares (Independent)

Santa Cristina d'Aro (consulta totes les llistes)

UNIÓN DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES (UCIN)

Titulars
1. Julio Perez Vilchez
2. Javier Vitutia Ortiz
3. Mª Del Pilar Pacheco Berguio
4. Mª Dolores Silvestre Payet
5. Juana Hernandez Flores
6. Juan Hinojosa Reina
7. Carmen Eulalia Molina Guerrero
8. Nancy Rosario Peñaranda Finocetti
9. Casild-Jordi Gonzalez Vallespi
10. Montserrat Perez Perez
11. Alejandro Gonzalez Garcia
12. Sandra Perez Rubio
13. Xavier Martinez Molina

Suplents
1. Carlos Anselmo Oudri
2. Mª Carmen Sainz Gonzalez

Montmell, El (consulta totes les llistes)

UNIÓN DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES (UCIN)

Titulars
1. Elisa Rumbeu De Juan
2. Daniel Gallardo Martos
3. Isabel Martos Moreno
4. Raul Miquel Miquel Fernández
5. Eduardo Real Fimia
6. Josefina Rodríguez Rodríguez
7. Antonio Gallardo García
8. Daniel Álvarez López
9. Esther García Navarro

Suplents
1. Cristóbal Garrido Murillo