Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de Independents (363)

Alella (consulta totes les llistes)

AVANCEM ALELLA (A. Avancem)

Titulars

1. Javier Merlos Lagunas
2. Borja Robleda Vives
3. Maria Carmen Salgado Zarca
4. Gemma Marcús i Guàrdia
5. Miguel Angel Fernández Corrales
6. Santiago Oterino Martinez
7. Cristina Fernàndez Oliveras
8. Gloria Monné Fernàndez
9. Marc Fernàndez Patiño
10. Josefa Eroles Garcia
11. Marcel Merlos Monné
12. Maria Montserrat Oliveras Maristany
13. Xavier Viu Muñoz (Independent)

Titulars
1. Jose Bardés Conesa
2. Miriam Teresa Gómez Pardina
3. Maria Luisa Campos Gutiérrez
4. Juan Roca Rodríguez
5. María Rosario De La Calva Prada
6. Sandra Pérez Espasandín
7. Manuel De La Paz Cañabate
8. Marta Rosique Vila
9. Ernest Arisa Expósito
10. Óscar Poch Olivé
11. Elvira Julià Gascón
12. Oriol Navarrete Olivares
13. Mercè Marzo Gómez

Suplents
1. Manuel Domínguez Gómez
2. José Maria Andreu Gómez
3. Ingrid Rubio Serrano
Titulars
1. Montserrat Capdevila Cañadas
2. Pep Masó Nogueras
3. Francesc Xavier Collet Diví
4. Montserrat Matas Oliveras
5. Maria Del Carmen Alcalde Juandó
6. Joan Martín Garachana
7. Maria Assumpta Boba Caballé
8. Tamara Agudo Salvador
9. Antoni Ribosa Gimenez
10. Jesús Ribosa Martínez
11. Montserrat Carbonell Malet
12. Manuel Hidalgo Maireles
13. Joaquim Brugués Riera
14. Rosalia Rabassa Batista
15. Francesc Ortiz Moreno
16. Ana Maria Gratacós Nou
17. Joaquin Juan Capdevila Colominas

Suplents
1. José Coma Pruna
2. Maria De Las Mercedes Rabassa Martorell
3. Montserrat Padrós Perejoan
4. Jaume Freixas Güell
5. Joaquim Manel Julve Mas
6. Antoni Guàrdia Alonso
7. Jose Antonio Lafuente Borra
8. Maria Teresa González Rodríguez
9. Teresa Vila Matas
10. Josep Oriol Núñez Camprubí

Argentona (consulta totes les llistes)

URBANITZACIONS ARGENTONA (URBANITZACIONS ARGENTONA)

Titulars
1. David Nieto Mestres
2. Isabel Castillo Ramon
3. Mertxe Fernandez Finez
4. Enric Sanchez Blanco
5. Yolanda Sanchez Moraleja
6. Carlos Rodriguez Moreno
7. Tatiana Viñuela Lain (Independent)
8. David Sanchez Salas (Independent)
9. Maria Isabel Soto Torres
10. Antonio Barrenechea Camacho
11. Anna Sanchez Pàmies (Independent)
12. Jose Maria Torres Fabrés (Independent)
13. Maria Felip Amondarain
14. Antonio Perez Serrano (Independent)
15. Isabel Barrera Tobias (Independent)
16. Santiago Blazquez Salcedo (Independent)
17. Nilda Beatriz Tollan Garcia (Independent)

Suplents
1. Antonio Sanchez Perez (Independent)
2. Patricia Chica Perez (Independent)
3. Ana Maria Mestres Barnolas (Independent)
Titulars

1. Anna Maluquer Ferrer
2. Anna Teixidó Sardà
3. Maria José Cortada Manchado
4. Antonio García Lozano
5. Albert Castañé Luna
6. Martí Maluquer Bayarri
7. Jèssica Pacheco Culebras
8. Antonio Roca Ledesma
9. Marc Esperalba Gutiérrez De Pando
10. Joana Rodon Jacas
11. Albert Joan i Roig



Suplents
1. Francisco Javier Rocabert Shelly
2. Montserrat Artigas Feliu
3. José Moreno Vilchez
4. Dolores Ferrer José
5. Enrique Sierra Riera

Cabrera de Mar (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA INDEPENDENT CABRERA DE MAR (AI - CM)

Titulars
1. Francisco Caldes Aguilar
2. Juan Barea Serrano
3. María De Los Ángeles Serra Puiggarí
4. Ana López Velázquez
5. Rafaela Iglesias Muñoz
6. Yolanda García Salmerón
7. Antonio Abel Nuri
8. Carlos Isaac Delgado Manzano
9. Buenaventura Juvés González
10. Bárbara Oehl Lüdke
11. Carmen Manresa Albero

Cabrils (consulta totes les llistes)

MUNICIPALISTES PER CABRILS (MUC)

Titulars
1. Miguel Doñate Sastre
2. Laura Casalprim Ayguasenosa (Independent)
3. Francisco Javier (Xavier) Gallego Jódar
4. Mª De Las Mercedes (Mercedes) Martínez Marco
5. Domingo (Domi) Muñoz Diaz
6. Olivia Civil Plans
7. Miguel (Miquel) Ribas Figueras
8. Maria Lacorte i Bruguera (Independent)
9. Jofre Herrero Ferrán
10. Rocio Macías Sánchez (Independent)
11. Sergi Gallego Vila
12. Patricia (Pat) Grau González
13. Miquel Llaveria Abril

Cabrils (consulta totes les llistes)

UNITS PER CABRILS (UNITS X CABRILS)

Titulars
1. Avelina (Lina) Morales Serra
2. Isabel Tamboleo Villalobos
3. Santiago Jorge Dorca Pons
4. Juan Roig Campoy
5. Carolina Bonbehí Olgyay
6. Miguel Bonet Masso
7. Xavier Genius Jimenez
8. Susana Camps Lopez
9. Mª Eva Ribas Gelada
10. Francesc Bueno Olmo
11. Celia Oliveda Marso
12. Anna Badia Abad
13. Victor Vazquez Santiago

Suplents
1. Jose Sancho Garcia
2. Adolfo Rosales Vida
3. Ana Maria Faustino Casanovas
Titulars
1. Albert Batlle Salvañà
2. Joan Vàzquez Bellatriu
3. Júlia Batlle Pigrau
4. Julio Ruiz Garcia
5. Annette Cherek
6. José Luís Fernández Fernández
7. Pilar Milian Miró
8. Javier Colomer Calatrava
9. Rosa María Albella Vallverdú
10. Jaume Pujol Collet
11. Joaquim Batlle Pigrau

Suplents
1. Elisabeth Linares Herbolzheimer
2. David Sanchez Gascón
Titulars
1. Joan Serra Serrapiñaña
2. Miguel Angel Martín Tapias
3. Jorge Zaragoza Vicente
4. Sonia Belinda Tudela
5. Yolanda Bernardo Gironés
6. Montserrat Martín Tapias
7. Jessika Sandrine Elodie Pomportes
8. Esteve Casoliba Nicolas
9. Miriam Cepa Castilla
10. Diego Maria Valera Egea
11. Salvador Gavara Lafuente
12. Jordi Roca Tapia
13. Estela Campayo Caballeo

Suplents
1. Jose Ramiro Martínez Gil
2. Lourdes Mercader Yentos
3. Tomoteo Martín Arco
Titulars
1. Mireia Manrique Corominas
2. Anna Bernal Ferreiro
3. Mónica Rubio Bermejo
4. Manuel García Mengual
5. Luis Martínez Boada
6. Ana Belén Meseguer Espín
7. Jose Siria Barrantes
8. Sonia Gallego Caberos
9. Adolfo Torres Rincon
10. Elena Rubio Bermejo
11. Daniel Erwin Schwejda
12. Maria Otilia Ferreiro Fernández
13. Javier Franco Cruz

Masnou, El (consulta totes les llistes)

GRUP INDEPENDENT DEL MASNOU - GIM (GIM)

Titulars
1. Juan Fontcuberta Tort
2. Jose María Miracle Sánchez
3. Ana María Asensio Cisa
4. Carlos Galban Marín
5. María Dolores Ramos Navarro
6. José Manuel Mourin Rio
7. Dolores Moya Manzanera
8. Raquel Moneo Cano
9. Rosa María Ciurana Caballé
10. Javier Jorge Fuster Nieves
11. Juan Manuel Rodríguez Rubies
12. Daniel Alborch Ramos
13. Sergio Llauger Padros
14. Leonor Salinas Fructuoso
15. Angela Riera Viñas
16. Marta Galban León
17. Esther Fontcuberta Llanes
18. María Montserrat Vilardell Cirera
19. David Fornies Gay
20. Manuel Galofre Serrano
21. Cristina Rivas Montoro

Suplents
1. Enrique Farrás Graell
2. Gabriela Alejandra De Gregorio
3. Sergio Martínez González
4. Miguel Galiano Martínez
5. Andrea Fabiana De Gregorio
6. Carmen González Mars
7. Manuela García Sequeda
8. Pere Barber Marfa
9. Pedro Cuso Recasens
10. José Martínez Ruiz
Titulars
1. Raül Abad Navarrete
2. Marian Sotos Gomez
3. Chus Alonso Valverde
4. Carme Figuerola Fossas
5. Javier Duarte Vazquez
6. Montse Latorre Murcia
7. Jaume Villanueva Santamaria
8. Lorena Farre Gutierrez
9. Javier Radua Gimenez
10. Eva Llamas Hernandez
11. Ricardo Martinez Babiloni
12. Rita Perez Roman
13. Roberto Gonzalez Prieto
14. Vanesa Ortega Egea
15. Joan Ribot Rovira
16. Guillermo Peredo Torres
17. Rosa Aleman Serra

Suplents
1. Eli Sanchez Tejedor
2. Jordi Expósito Molina
3. Maria Josep Soriano Santiago
4. Jesus Garcia Garcia
5. Yolanda Llamas Hernandez
6. Toni Fernandez Tarrada
7. Dunia Marchal Aracil
8. Jose-Enrique De Vega Llamas
9. Yolanda Maya Ferrer
10. Jaume Carbonell Sebarroja
Titulars
1. Sebastian Guirao Gil
2. Celia Olmo Torralba
3. Pere (El Poli) Fernandez Martinez
4. Yolanda Fernandez Garcia
5. Emilia (Cuca) R. Martos
6. Sergi Garcia Ojeda
7. Tomas Gabriel Garcia Mico
8. Maria Isabel Fernandez Romero
9. Juan Carlos Fernandez Regadera
10. Paula Mayoral
11. Edgar Pinart Bocero
12. Javi Romero Alonso
13. Susana Martin Barquets
14. Alejandro Esteban Gomez
15. Anna Zhukova Guz
16. Jose Tello Hidalgo
17. Yolanda Almarcha Becerra
18. Juan Carlos Moreno Romaqueros
19. Ana Maria Fernandez Quesada
20. Antonio García Lopez
21. Encarna Marin Gonzalez

Suplents
1. Manuel Rodriguez Barea
2. Antonio Sanroma Resa
3. Noemi Morales Mengual
4. Alba Puerma Jimenez
5. Diego Vargas Cruz
Titulars
1. Maria Mercè Prats Pitarch
2. Ingrid Perarnau Pradell
3. Maria Esmeralda Calleja Moreno
4. Edualdo Castillo Ramoneda
5. Gregorio Espin Matallana
6. Marta Margall Castella
7. Asier Sierra Pelayo
8. Nyima Bajaha Dansira
9. Maria Assumpta Solsona Roig
10. Xavier Magriña Canyellas
11. Gemma Tomas Alonso
12. Manuel Garcia Posadillas
13. Abel Carbonell Riera
14. Jordi Martinez Fajarnes
15. Yvonne Vallcaneras Romero
16. Guillem Mayas Cadena
17. Francisco Romero Fernandez
18. Jordi Tomas Alonso
19. Idoia Perez Morillas
20. Montserrat Villanueva Guerrero
21. Neus Comas Girona
Titulars
1. Maria Villalta Morro
2. Jaume Gumà Noel
3. David Pons Comas (Independent)
4. Nelida Fernandez Vicente
5. Vicente Rodriguez Rauet
6. Silvia Girones Cebrian
7. Jordi Castaños Plana
8. Lidia Tapia Cabanilla (Independent)
9. Daniel Avila Catalan (Independent)
10. Mercè Mulet Gascon
11. Manuel Romero Sanchez
12. Isabel Faurat Sola
13. Jaume Arcos Vinyals
Titulars
1. Maria Núria Andinyac Lladó (Independent)
2. Abel Ballesteros Monferrer (Independent)
3. Maria Teresa Casellas Abella (Independent)
4. Oriol Ribera Esplugas (Independent)
5. Ascensión Ballesteros Toledo (Independent)
6. Borja Cabrera Costa (Independent)
7. Isabel Montoliu Cayuela (Independent)
8. Jorge Oliva Cortes (Independent)
9. Maria Rosa Mestre Solanellas (Independent)
10. Enrique Jose Peñarroja Castell (Independent)
11. Merce Ferrer Rodero (Independent)
12. Antonio Rodriguez Pedrosa (Independent)
13. Maria Concepcion Gonzalez Gomez (Independent)

Suplents
1. Eloy Borrallo Moyano (Independent)
2. Maria Núria Riera Vinardell (Independent)
3. Sergio Marquez Forns (Independent)
4. Laura De Lucas Fernandez (Independent)

Tiana (consulta totes les llistes)

JUNTS PER TIANA (JUNTS)

Titulars
1. Isaac Salvatierra Pujol (Independent)
2. Cristina Comas Spada (Independent)
3. Núria Amado Román (Independent)
4. Susanna Capell Aguayo (Independent)
5. Ramon Coll Artés (Independent)
6. Jordi Vicenç Marí Espuny (Independent)
7. Marina Perejuan Romeu (Independent)
8. Francesc Comas Santamaria (Independent)
9. Maria Teresa Mas Romeu (Independent)
10. Andrés Ortiz Massó (Independent)
11. Mariona Cebrián Ulecia (Independent)
12. Jèssica Herrando Belmonte (Independent)
13. Antonio Liñán Sirvent (Independent)

Suplents
1. Franz Estartús Mateo (Independent)
2. Maria Dolors Suñol Ustrell (Independent)
3. Xavier Bonet Porta (Independent)
4. Núria Fàbregas Pera (Independent)
Titulars
1. Pau Arona Solé
2. Elena López Lujan
3. Yabel Pérez i Moreno
4. Carles Soler Novàs
5. Gemma Altell Albajes
6. Tamara Mateos Hippchen
7. Júlia Suriol Corbera
8. Jordi Bartrolí i Almera
9. Silvia Llobet Font
10. Sergi Vera Ponte
11. Marta Flores Coll
12. Luard Silvestre i Castelló
13. Marta Clar Ballesteros
14. Bernat Casares Juanola
15. Eudald Tenias Tenas
16. Margarita Carceller Martin
17. Eduard Truco i Perez
18. Vinyet Peñarroya Marsal
19. Alejandro Borreguero Borras
20. Marina Rosa Jordan López
21. Jose Labarta Gallem

Suplents
1. Martí Casares i Roca
2. Elisabet Gil Escribano
3. Enric Juste Noe
4. Gemma Fernández De Retana Cairol
5. Carlos Ivan Afonso Lobato
6. Guillermo Londner Sack
7. Anna Aymerich Matarin
8. Antoni Plans i Lladós
9. Esther Roselló Viñas
10. José Vargas Fernandez
Titulars
1. Carles Valls Arnó
2. Ramon Roig Solé
3. Alexis Saez Monleon
4. Montserrat Garcia Oliva
5. Montserrat Sayós Muntal
6. David Ureña Ramos
7. Paquita Cabellos Zurita
8. Albert Romeu Morell
9. Rosa Sala Domingo
10. Margarita Maydeu Riera
11. Roger Francas Arumí

Suplents
1. Anna Magem Marsó
2. Manuela Dolores Hurtado Cobles
3. Manuel Flores Zurita
4. Laura Moreso Castro
Titulars
1. Ferran Teixidó Turner
2. Juana Guerrero Arrojo
3. Pere Medina Serrahima
4. Silvia Plana Vila
5. Oriol Soler Adillon
6. Daniel Ubinyana Vivion
7. Albert Cartanyà Bernal

Suplents
1. David Mas Ibañez
2. Josep Brunet Pujol
3. Jose Maria Comerma Camps
4. Luís Vilamajó Farré
Titulars
1. Dolors Calm Morera
2. Joana Rodríguez Bergadà
3. Miquel Griera Relats 
4. Margarita Molins Prieto
5. Arnau Rodriguez Bergadà
6. Jordi Puigdollers Vilageliu
7. Mireia Martínez Bruch
8. Albert Salvans Casanovas
9. Olga Toll Calderon
10. Luis Hauteville Baños
11. Pilar Niubó Pera
12. Eliseu Anicet Ribes Domingo
13. Aina Boleda Garcia

Suplents
1. Ariadna Marcé Ollich
2. David Mormeneu Pascual
3. Josep Salvans Bover

Gurb (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER GURB (IPG)

Titulars
1. Pere Casacuberta Camps
2. Nuria Anglada Roca
3. Eduard Casellas Faja
4. Noemi Puigdesens Molina
5. Gerard Sala Ripoll
6. Francisca Tort Bosch
7. Antonio Enrique Romero Arroyo 
8. Eduard Vila Serra
9. Juan Garolera Rusiñol
10. José Gargallo Bordonaba
11. Miguel Pratdesaba Ferrés

Suplents
1. Gisela Martori Cavallé
2. Xavier Arjant Llorens 
Titulars
1. Eudald Sentmartí Castañé
2. Maria Luisa Rosell Rovira
3. Sílvia Sabata Font
4. Maria Dolors Riesco Malet
5. Xavier Redorta Peix
6. Roser Da Pena Martí
7. Cristina Genís Fitó

Suplents
1. Oriol Casacuberta Arola
2. Mercè Vilardosa Rosich
3. Eva Capdevila Ribas
4. Jose Fabré Canadell
5. Maria Teresa Muntal Vila
Titulars
1. Ramon Llorà Almeda
2. Ester Trulls Sanuy
3. Maria Carmen Serrabasa Roca
4. Marc Sala Ausió
5. Gerard Casas Comasolivas
6. Montserrat Girbau Pous
7. Ana Boix Carol

Suplents
1. Javier Vila Izquierdo
2. Antoni Alibes Balmes
3. Antoni Sola Comas
4. Ismael Boix Bruño

Roda de Ter (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER AL PROGRÉS DE RODA (IpR)

Titulars
1. Albert Serra Vergara
2. Yolanda Tristancho Manso
3. Marc Verdaguer Iborra
4. Montserrat Garcia Garcia
5. Antoni Vila Tió
6. Antonio Gaja Vistos
7. Neus Cebrià Espelt
8. Ferran Vidal Hernandez
9. Ester Camps Puig
10. Marc Manubens Mayans 
11. Elisenda Pla Puigbò
12. Antoni Sanglas Guillen
13. Francesca Costa Mulas 

Suplents
1. Antonio Jiménez Membrive
2. Carolina Bernet Vidal
3. Joan Bautista Coma Anguita
4. Judit Sanchez Verdaguer
5. Pilar Bueno Colomo
6. Joan Rosanas Lupiola
7. Eva Maria Brun Guerrero
8. Susanna Casellas Mesa
9. Joan Bas Portet
10. Eva Gonzalez Fernandez

Sant Bartomeu del Grau (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT BARTOMEU DEL GRAU - #IxSBG (#IxSBG)

Titulars
1. David Puyol Perez
2. Jacint Camps Masramon
3. Elisabet Munts Trulls
4. Immaculada Valls Estragues
5. Olga Puigderrajols Trulls
6. Josep Molas Escarra
7. Sandra Carrera Bonet

Suplents
1. Ramon Vilaseca Falgueras 
2. Vicenç Clotet Casas
3. Francesc Xavier Molas Verdaguer
4. Xavier Serrats Grabalos
5. Anna Maria Oliva Viñals
6. Lluis Vilaseca Posa
7. Adria Vila Bagaria
8. Miquel Dels Sants Casadevall Franquesa
9. Berta Font Tuneu
Titulars
1. Marc Parés Muns
2. Angel Estrada Giravent
3. Alexandra Casas Dot
4. Cesar Panicot Llagostera
5. Jordi Pujol Vilamitjana
6. Montserrat Moreno Tello
7. Marta Canadell Gurri

Suplents
1. Miquel Pares Juvanteny
2. Ariadna Casas Dot
3. Miquel Torner Cunill
4. Pol Sàez Catllà
5. Ester Palou Santanera
6. Elisenda Martinez Sauquet
7. Joaquim Saperas Querol
8. Marçal Bover Corominas
9. Xavier Verdaguer Serra
Titulars
1. Nuria Roca Carrasco
2. Jose Llobera Llimargas
3. Jaume Roca Carrasco
4. Luis Francisco Espada Roman
5. Magdala Jaumandreu Solani
6. Lluis Salles Farras
7. Nuria Santanach Soler
8. Xavier Prat Bau
9. David Pujol Riera

Suplents
1. Tomas Martinez Marsal
2. Albert Salles Farras
3. Josep Antoni Grau Aregall

Sant Vicenç de Torelló (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT VICENÇ, VILA-SECA I BORGONYÀ (ISVVB)

Titulars
1. Sergi Barragan Canudas
2. Maria Teresa Colomer Roma
3. Marc Vallejo Pallares
4. Sergi Lluis Solà Saña
5. Anna Albi Vilaplana
6. Pere Salvans Codina
7. Ferran Morera Prat
8. Fatima Ochan El Messaouidi
9. Roger Vila Fontserè
10. Emma Torrentallé Riba
11. Feliu Puig Mumany

Suplents
1. Bernadet Fontsere Pujol
2. Alberto Alemany Monsó
3. Anna Villegas Ginesta
4. Gerard Sellés Pujols 
5. Judit Freixer Picas
6. Jorge Serrancoli Soldevila
7. Èric Jordana Galvez
8. Bruna Capdevila Cunill

Santa Eugènia de Berga (consulta totes les llistes)

SOM SANTA EUGÈNIA DE BERGA (SOM SEB)

Titulars
1. Daad Jarrous Bellafont
2. Josep Roviró Alemany
3. Jordi Farres Picañol
4. Judit Castany Bou
5. Ginés Pratdesaba Puigdemont 
6. Antonio Liebana Perea
7. Marc Cassany Rodellas
8. Gloria Beatriz Aranda Velazquez
9. Antoni Pratdesaba Puigdemont
10. Francesca Reche Garcia
11. Katarzyna Maria Tomera 

Suplents
1. Antonio Bosch Coll
2. Maria Mercè Pou Agramunt
3. Dolors Pascuet Carrera

Santa Eugènia de Berga (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE SANTA EUGÈNIA DE BERGA (ISEB)

Titulars
1. Josep Sallent Comas
2. Maria Del Roser Nadal Puigoriol
3. Isidro Tañà Juventeny
4. Jorge Martin Zapater
5. Eugènia Raurell Soldevila
6. Roger Rovira Riera
7. Maria Dolors Pugsech Benet
8. Valentin Puig Cereto
9. Roger Comas Lladó
10. Lluis Segales Barcons
11. Jose Terricabras Cirera

Suplents
1. Santi Costa Mercader
2. Ignacio Creus Güell
3. Maria Dolores Nadal Puigoriol
Titulars
1. Camilo Adam Vilarrasa
2. Ramon Coll Fàbrega 
3. Ramon Soler Torner

Seva (consulta totes les llistes)

GENT PER SEVA I BALENYÀ (GPSB)

Titulars
1. Núria Rivera Nicolau
2. Rosalia Solà Roige
3. Eduard Botey Puig
4. Miguel Angel Camps Anaya
5. Jordi Solé Codina
6. Laura Casanova Solà
7. Jaume Illamola Aulet
8. Cristina Fenrnandez Ruiz
9. Joan Ramon Sayós Mauri
10. Esther Vilarnau Reig
11. Rut Oca Tenas

Suplents
1. Maria Rosa Rodriguez Maymó
2. Joaquin Casanova Font
3. Maria Montserrat Bundo Nin

Sobremunt (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SOBREMUNT (IPS)

Titulars
1. Albert Güell Vallbona
2. Ester Serradell Giravent
3. Ester Ordeig Casas
Titulars
1. Amadeu Lleopart Costa
2. Josep Valldeoriola Roquet
3. Marta Muntadas Sabata
4. Margarita Fité Girvés
5. Santiago Pons Cerdà
6. Guiu Grau Cirera
7. Sandra Sardà Cabero 
8. Guillem Casas Barcelo
9. Rosa Maria Casadesús Puigneró
10. Berta Masramon López
11. Aleix Masramon Cruzate
12. Lluís Ges Parés
13. Berta Rierola Carrera

Suplents
1. Jaume Baulenas Serra
2. Roser Tió Puntí
3. Nil Grau Cirera
4. Assumpció Blancafort Molist
5. Miquel Cilleros Coll
6. David Garcia Ruiz
7. Loreto Puig Gabarrós
8. Ramon Buxaderas Roqueta
9. Lídia Rodríguez Pérez
10. Domingo Maria Pañella Mora

Vic (consulta totes les llistes)

VIC SENTIT COMÚ (VIC SENTIT COMU VICSC)

Titulars
1. Benjami Doniga Fraile
2. Xavier Capelles Lopez
3. Maria Carme Bover Franquesa
4. Gisela Cabanas Andreu
5. Maria Pietat Hernandez Melero
6. Mohamed El Bachikhi El Bachiri
7. Laura Garcia Garcia
8. Mireia Barcelo Casademunt
9. Fausto Sanchez Moratalla
10. Joan Francesc Gonzalez Romero
11. Montserrat Masanes Pons
12. Alberto Castells Silvente
13. Alexander Diaz Cano 
14. Lluís Colome Comas
15. Claudia Rocio Lugo Mora
16. Tejinderjit Verma Kaur
17. Gemma Casas Batalla
18. Nuria Carol Hernandez
19. Imad Salami El Makhtari
20. Joan Gudiol Pla
21. Dolors Vilardell Tenas 

Suplents
1. Antonio Higueruelo Linares
2. Valentina Duque Loaiza
3. Mohamed El Madani Oueldchaib

Vilanova de Sau (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER VILANOVA DE SAU (IPVS)

Titulars
1. Joan Riera Comellas
2. Maria Milagros Martinez Adan
3. David Quintero Gonzalez
4. Ivette Font Font
5. Carles Orra Boix
6. Sandra Blanch Vila
7. Aina Lagunas Font

Suplents
1. Yolanda Canal Ramos
2. Maria Nicolau Rocabayera
3. Estanislao Romero Soria

Arenys de Munt (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA MUNICIPAL ARENYS DE MUNT-INDEPENDENTS DE CATALUNYA (AM-IDC)

Titulars
1. Virgili Garcia Fernández
2. Hugo Casas Graupera
3. Maria Rosa Dalmau Sales
4. Antoni Sánchez Garcia
5. Míriam Roca Rubio
6. Francesc Joaquim (Quim) López Martínez
7. Xavier Giménez Feliu
8. Carme Sarrado Oribe
9. Ana Méndez Gago
10. Elizabeth Tió Garcia
11. Núria Puig Recolons
12. Maseray Drammeh Bayaka
13. Francesc Xavier Oller Artigas

Canet de Mar (consulta totes les llistes)

CANET I TU-INDEPENDENTS DE CATALUNYA (CANIT-IDC)

Titulars
1. Gemma Bosch Alsina
2. Manel Gutiérrez Sánchez
3. Marçal Alsina Torra
4. Serena Cantieri Barrio-Canal
5. María José Copons Gallo
6. Marc Tenas Romero
7. Rosa Moscoso Laguna
8. Jordi Xandri Xapelli
9. Ma Dolors Gutiérrez Urbano
10. Jordi Josep Soler Vilà
11. Isabel Petri Cañadas
12. Martí Coll Mora
13. Marta Prats Dorca
14. Jaume Turbau Fora
15. Ivan Ballester Domínguez
16. Raquel Cerezo Baró
17. Pere Serra Colomer

Suplents
1. Manel Gutiérrez Urbano

Canet de Mar (consulta totes les llistes)

CANETENCS INDEPENDENTS (CANETENCS)

Titulars
1. Pere Xirau Esparrech
2. Josep Maria Masvidal Serra
3. Ma Angeles Isart Falceto
4. Ana Maria Casas Donadeu
5. Joan Majo Guri
6. Daniel Aranda Sanchez
7. Dolores Barros Castilla
8. Daniel Bassas Fors
9. Maria Rosa Perea Tarensi
10. Doli Bertran Font
11. Esteve Pujol Radua
12. Antonio Isarn Flores
13. Elisenda Riera Cazorla
14. Josep Bley Carrillo
15. Maria Pilar Rodriguez Andres
16. Manuel Almellones Conesa
17. Montserrat Grau Valls

Suplents
1. Jose Barange Salvaña
2. Joaquim Pujol Roig
3. Fernando Rodriguez Abellan
4. Silvia Llopart Escoda
5. Lidia Gispert Rebollo
6. Meritxell Moreno Serra
Titulars
1. Josep Vilà Camps
2. Josep Llopart Mercader
3. Alicia Vilà Pagespetit
4. Joan Antoni Cano Camps
5. Anna Xamaní Mercader
6. Francisco Castro Medina
7. Maria Angeles Paset Cuadrado
8. Mariano Romero Tabuenca
9. Judit Lobera Roca

Suplents
1. Victoria De Los Angeles Rodriguez Sanz
2. Jordi Felip García
3. Ona Pons Regàs
4. Antoni Rabassa Tarré
5. Silvia Gay Torrent
6. Jose Antonio Cabrera Fernández
7. Nuria Bérmez Cuesta
8. Juan Manuel Ruiz Cayuela
9. Maria De Las Mercedes López De Los Mozos Carrión 10. Francisco José Romero Muñoz
Titulars
1. Mari Carmen Ponsa Monge
2. Miguel Angel Ruiz Gimenez
3. Carlos Manuel Jimenez Martinez
4. Mireia Castellà Climent
5. Maria Carmen Cernicharo Lopez
6. Beatriz Lara Torres
7. Ester Pigrau Campeny
8. Jose Manuel Juiz Lopez
9. Sara Rubio Jimenez
10. Marc Roig Egea
11. Paula Fontrodona Serra
12. Josep Robello Aubanell
13. Edmond Dicenta Boluda
14. Marta García Alsina
15. Jordi Rios Montero
16. Lola Riera Mateu
17. Raul Grinyó Fernandez

Suplents
1. Júlia Escudero Marès
2. Josep Vallhonesta Molins
3. Sebastià Aguilar Ponsa
4. Neus Hernandez Agout
5. Jose Boronat Moreno
Titulars
1. Antonia Benítez González
2. Josep Maria Coll Martos
3. Jordi Torrent Bofí
4. Maria Cruz Ruíz Cabello
5. Joan Amargant Muns
6. Gracia Rubio Valverde
7. Josep Maria Niubó García
8. Sandra Ramírez Sánchez
9. María Carmen Fernández Guinau
10. Alfonso Campos Campos
11. Francesc Monsasell Gel

Suplents
1. Irene Montasell Gel
2. Miguel Barrionuevo Martín
3. Isabel María Gago Ardila
4. Jaime Moreno Pérez
5. Jordi Solé Rabert
Titulars
1. Sònia Scafa Alvarez
2. Josep Bayés Garcia
3. Rafael Campaña Liñán
4. Carlos Marco Real
5. Dolores Ma Garcia Hernández
6. Manuel Fernandez Lopez
7. Susana Villanueva Méndez
8. Concepción García Cluet
9. Luis Eduardo Larrosa Bustillo
10. Joaquin Gomez Sanchez
11. Maria Asunción Frigola Gurri

Suplents
1. Francisco Javier Escudero Gomez
2. David Mañé Martín
3. Olga Perez Garcia
4. Sofia Todoli Martinez

Sant Cebrià de Vallalta (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ VEÏNS SANT CEBRIÀ (AVSC)

Titulars
1. Cristina Romero Martinez
2. Javier Mallo Martinez
3. Javier Calvet Marroqui
4. Lourdes Coll Campanario
5. Eva Angela Pujol Barba
6. Maria Carmen Platel Gascon
7. Maria Del Carmen Calero Duro
8. Antonio Frias Morales
9. Fermin Noguero Piqueras
10. Raul Sanchez Marcos
11. Claudia Ventosa Platel

Suplents
1. Alicia Piedranueva Sanchez
2. Jose Luis Martinez Muñoz
3. Antonio Garcia Navas
Titulars
1. Jose Parada Rafael
2. Daniel Comas Verdaguer
3. Anna Vila Comas
4. Pere Roura Ferrer
5. Maria Àngels Sagristà Vilà
6. Romà Barrera Moreno
7. Pilar Ojeda Vilà (Independent)
8. Elisenda Bas Roldos (Independent)
9. German Parada Olmos
10. Montserrat Comas Verdaguer (Independent)
11. Mercè Vila Roca (Independent)
12. Jose Luis Peris Soler (Independent)
13. Lluís Soto Alert

Suplents
1. Antonia Olmos López (Independent)
2. Eduard Vigatà Sagristà (Independent)

Santa Susanna (consulta totes les llistes)

COMPROMESOS AMB SANTA SUSANNA (CASS)

Titulars
1. Jordi Cusachs Omella
2. Xènia Llobet Solanilla
3. Sergi Mora Siñol
4. Maria Isabel Camps Molina
5. Esther Ubach Arranz
6. Josep Serra Armangué
7. Isabel Maria Aznar Martínez
8. Rafael Alba Jiménez
9. Julia Fernández Abad
10. Elisabet Garcia Cees
11. Joaquim Creus Valls

Suplents
1. Neus Illas Ripoll
2. Luis Maria Mora Serred

Tordera (consulta totes les llistes)

MÉS TORDERA-INDEPENDENTS DE CATALUNYA (MT-IDC)

Titulars
1. Xavier Pla Bancells
2. Sergi Masó Martínez
3. Sílvia Mateos Navarro
4. Jordi Esteve Darana
S
5. Yolanda Rodríguez Rodríguez
6. Lina Carmona Miguel
7. Verónica Torres Murillo
8. Joan Pimàs Serra
9. Cristina Selga Hernández
10. Francisco Henares Nef
11. Anna Ros Balagué
12. Mercedes Mas Masferrer
13. Mario Romera López
14. Pau Garrés Emilio
15. Maria Àngela Berard Pesaferrer
16. Maria Neus Arañó Campillo
17. Fernando Martín Merino

Suplents
1. Montserrat Planas Massó
2. Eva Carpio Gómez
3. Miguel Higueras Rodríguez
4. Manuela Cáceres Cabañas
5. Mariano Cereza Cazcarra

Tordera (consulta totes les llistes)

MOVIMENT VEÏNAL x TORDERA (MVxT)

Titulars
1. Juan Jesús (Juanje) Martín Martín
2. Andrés (Andy) Lopez Suárez
3. Carolina Soler Muñoz
4. Adan Sanchez Quilez
5. Maria Roser Lozano Bernabe
6. Eloi Santiago Julià
7. Ana Belen Jodar Diaz
8. Oscar Abellan Garcia
9. Laia Angulo i Martinez
10. Lorena Garcia Soler
11. Ruben Casals Cabeza
12. Delmy Osiris Masero Martín
13. Albert Pajuelo Serrano
14. Jennifer Toranzo Gracia
15. Xavier Busquets Segura
16. Sara Solis Gimeno
17. Ferran Viñas i Ramos

Suplents
1. Juan Galindo Galindo

Cabanyes, Les (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D'ELECTORS L'ESQUERRA DE LES CABANYES (l'ec)

Titulars
1. Carlos Alejandro Garcia Moreno
2. Sergio Madrid Soto
3. Maria Teresa Sabariz Garcia
4. Ernest Gallart Miret
5. Mònica Tocavents Sabatés
6. Joan Campo Sabariz
7. Ramon Sol Bujaldon

Suplents
1. Gemma Suriol Olivella
2. Montserrat Valles Roca
3. Jordi Tocavents Prades

Olèrdola (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER OLÈRDOLA (ApO)

Titulars
1. Lucas Ramirez Búrdalo (Independent)
2. Mireia Mancera Cañardo (Independent)
3. Jordi Catasus Corbalan (Independent)
4. Juan Manuel Samblas Rodríguez (Independent)
5. Anna Boada Via (Independent)
6. Pere Sadurní Roig (Independent)
7. Yolanda Peris Garcia (Independent)
8. Andrea Serradell Villa (Independent)
9. Josep Antoni (Ticó) Bertran Sánchez (Independent)
10. Vicente Jesus Valderas Vadillo (Independent)
11. Ingrid Gras Tirado (Independent)

Suplents
1. Francesc Xavier Arenas Prat (Independent)
2. Ramon Batlle Cuscó (Independent)
3. Marta Terrones Urpi (Independent)
4. Josep Sesma Clua (Independent)
5. Laia Valls Martin (Independent)
6. Estilbaliz Leal Yuste (Independent)
7. Josep Tort Miralles (Independent)
8. Xavier Serramia Sanson (Independent)
9. Miriam Rivas Parrilla (Independent)
10. Arantzazu Torres Galvez (Independent)

Pontons (consulta totes les llistes)

PONTONS ENS IMPORTA (PEI)

Titulars
1. Cristina Garcia Mill
2. Rosa Pedrosa Buitrago
3. Ainara Gonzalez Espinosa
4. Sergi Fernàndez Orri
5. Lidia Pedrosa Lanne
6. Ruth Pedrol Muñoz
7. Àngela Cubillo Gimenez

Suplents
1. Queralt Roura Garcia
2. Joan Carles Hermosa Martinez
3. Ariadna Gimenez Valero

Santa Fe del Penedès (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA INDEPENDENT PER SANTA FE-FIC (AISF-FIC)

Titulars
1. Jordi Rius Cosialls
2. Carlos Salvador Muniente
3. Ricard Gea Centellas
4. Pau Ruiz Mauriz
5. Josefa Maria Lloret Morgades
6. Daniel Cierto Julià
7. Helena Julià Sape

Suplents
1. Maria Del Pilar Valdivieso Chamorro
2. Isabel Boada Munné
3. Raimon Olivella Pascual
Titulars
1. Oriol Marlès Garcia
2. Mercè Fèrriz Gil
3. Jana Medina Jiménez
4. Sònia Puig Rafecas
5. Aleix Jové Estruga
6. Maria Rosa Varias Bertran
7. Jordi Freixedas Soler

Suplents
1. Francisco Vieta Pascual
2. Anna Callén Riu
3. Carmelo Carrillo Sánchez
4. Juan Carlos Cruz Plaza
5. Raquel Merchán Bustinduy
6. Eloi Cardenete Villarroya
7. Cristina Galofré Bonell
8. Ricard Peñafiel Gil
9. Eloi Cabacas Cuenca
10. Maika Esteve Cabeza
Titulars
1. Josep Maria Padullés Altisent
2. Núria Galtés Rovira
3. Javier Bravos Munné
4. Joan Olivella Cruset
5. Sònia Banchs Díaz
6. Òscar Gutiérrez Gonzàlez
7. Pau Estallo Casanova
8. Montserrat Rovira Taulats
9. José Corbera Blanco
10. Maria Montserrat Domènech Ferrando
11. Jorge Sanglas Arrieta

Suplents
1. Maria Dolors Solà Escolano
2. Daniel Domènech López

Torrelavit (consulta totes les llistes)

VEÏNS INDEPENDENTS DE TORRELAVIT-FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA-FIC (VIT-FIC)

Titulars
1. Joan Montserrat i Valles
2. Maria Teresa Mateu i Batlle
3. Aida Alcaide i Anguil
4. Joan Anton Carmona i Cazalla
5. Joan Anton Soldevila i Ros
6. Nuria Montserrat i Valles
7. Albert Montserrat i Guerrero
8. Francesc Manuel Acedo i Guerra
9. Laia Bernet i Catasus

Suplents
1. Antoni Muñoz i Prat
2. Josefa Crespo i Rodriguez
3. Cisco Vendrell i Albiol
4. Marcel Gabarro i Casanovas
5. Jose Rodriguez i Torm
6. Josep-Antoni Sanchez i Martin

Torrelles de Foix (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D'ELECTORS TORRELLES FONT DE FUTUR (TFF)

Titulars
1. Maria Teresa Rodriguez Gonzalez
2. Nuria Alonso Sallent
3. Jose Mª Fleitas Ojeda
4. Nuria Casanovas Lopez
5. Blas Domene Perez
6. Ruben Arias De La Curz
7. Victor Lluch Chaparro
8. Juan Jose Gomez Carmona
9. Patricia Polo Rodriguez
10. Ruth Villarrubia Ordoñez
11. Alvaro Saiz Vidal

Suplents
1. Montserrat Lopez Villena
2. Rafaela Torres Garcia
3. Jesus Polo De La Vega

Abrera (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA D'ABRERA (Ad'Ab)

Titulars
1. Miguel Carrión Mateo
2. José Andrés Martín Álamo
3. Soraya Cano Sierra
4. Sergi Santamaria Adan
5. María Del Pilar García Romero
6. José Diego Caro García
7. Joaquina Díaz Díaz
8. Baldomero Espejo Ramírez
9. Maria Rosa Lara Lobato
10. Adrián Urgell Fernández
11. Iraida Adell Edo (Independent)
12. Jesús Vicente Luna González
13. Ester Fernández Marques
14. Jaume Casanovas Portillo
15. Marta Espejo Fernández (Independent)
16. Francisco Zea Murillo
17. María Montserrat Martínez Rodríguez

Suplents
1. Jose Castelló Esteve
2. María Lucía Jiménez Viñerta
3. Juan Martínez Ferrer
4. Ignacia Vazquez Vargas (Independent)
5. Jordi Teixidò Linares
6. Pascual Lara Jiménez (Independent)
7. María De Las Mercedes Cervilla Moreno (Independent)
8. Albert Carrión Díaz (Independent)
9. Maria Juana Sanchez García (Independent)
10. Miguel Ángel Sánchez Molina

Corbera de Llobregat (consulta totes les llistes)

GRUP INDEPENDENT URBANITZACIONS (GIU)

Titulars
1. Jose Antonio Andres Palacios
2. Marta Gonzalez Serna
3. Ana Isabel Samprieto Uviña
4. Francisco Diaz Real
5. Maria Teresa Hospital Ginesta
6. David Ballber Botey
7. Georgina Garcia Farre
8. Manuel Jimenez Marchena
9. Rosa Maria Mayo Puig
10. Manuel Rueda Garcia
11. Maria Asuncion Arranz Lerma
12. Ramon Benavente Pardo
13. Nuria Escala Fusalba
14. Pedro Escera Morales
15. Ana Maria Banus Sala
16. Miguel Galdo Ouro
17. Concepción Alvarez Galera

Suplents
1. Patxi Joseba Aldazabal Lopez
2. Maria Luz Fernandez Rodriguez

Esparreguera (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D'ELECTORS ESPARREGUERA 2031 (E2031)

Titulars
1. Manel Roca Queralt (Independent)
2. Joana Mora Aznar (Independent)
3. Pablo Chamorro Lorenzo (Independent)
4. Maria Visa Boladeras (Independent)
5. Andres Labella Iglesias (Independent)
6. Anna Sarda Lizaran (Independent)
7. Ernest Montijano Serra (Independent)
)
8. Angels Massip Bonet (Independent)
9. Joan Roda Alcalde (Independent)
10. Felisa Noguero Sanchez (Independent)
11. Angel Jimenez Nuñez (Independent)
12. Anna Soler Montoriol (Independent)
13. Pere Dura Novell (Independent)
14. Anna Prieto Alarcon (Independent)
15. Maria Teresa Reynes Montoriol (Independent)
16. Esteve Valls Codina (Independent)
17. Manel Miro Oller (Independent)
18. Maria Teresa Marti Font (Independent)
19. Elisabet Corominola Mora (Independent)
20. Francisca Benavent Benavent (Independent)
21. Isa Fernandez Laliga (Independent)

Suplents
1. Neus Roca Feixas (Independent)
2. Francesc Alemany Fernandez (Independent)
3. Francesca Corominola Mora (Independent)

Molins de Rei (consulta totes les llistes)

MOVIMENT 15 ARCADES (15 ARCADES)

Titulars
1. Joan Albert Fabra Barrios
2. Iker Freiria Tomàs
3. Marta Riera Aguilar
4. Ricard Parera Valenzuela
5. Teresa Belmonte Hernández
6. Luis Grané López
7. Pau Mercier Fernández
8. Paula Masmitjà Calvo
9. Arnau Fandos Garcia
10. Sandra Rodríguez Lozano
11. Oriol Canal Borrachero
12. Marta Teresa Mas Taylor
13. Luis Enrique Hijuelos Serrano
14. Carlota Chinchilla Quevedo
15. Arnau Junoy Peris
16. Laura Guerrero Cordón
17. Manel Garcia Franco
18. Iman El Haddioui Kandy
19. Xavier Martí Pérez
20. Marcel Fornós Lao
21. Ana Belén Cantudo Callado
Titulars
1. Ferran Morera Villalonga
2. José Antonio Valbuena Castro
3. María Rosa Morera Fargas
4. Mariano López García
5. Àgueda Capafons Alegret
6. María Montserrat Rodrigálvarez Codina
7. Pedro Andrés López
8. Rosa María Sánchez Herrero
9. Luis Torres Urgell
10. Mercè Monzonís Negre
11. Oscar Lorenzo Mota Expósito
12. María Del Carmen Montserrat Ramoneda
13. José Luis Gay España
14. Marta Morera Fargas
15. Sandra Castillo Ubiña
16. David Rioja Marcos
17. Francisca Villalonga Tena

Pallejà (consulta totes les llistes)

PARTIT PEL DESENVOLUPAMENT DE FONTPINEDA (P.D.F.)

Titulars
1. Rafael Martín Pérez
2. Montserrat Escobedo Parés
3. Antonio Sunet Mateo
4. Gloria Pérez Herms
5. Antonio Cardona Camps
6. Rosario Pérez Ortiz
7. Roberto Sellés Carenys
8. Angel Morodo Linares
9. Maria Montserrat Safont Felip
10. Jorge Blay Jiménez
11. Isidro Llorente Moreno
12. Maria Resurrección Sancho Rodríguez
13. Lluis Tomas Escobedo
14. Maria Del Carmen Cusi Salvat
15. Yolanda Dolores Alcalde Menacho
16. Julie Martín Pérez
17. Mateo Fortuny Castellet
Titulars
1. Jaume Ripolles Alegre
2. Elisabeth Roqué Ramos
3. Alejandro González Ruiz (Independent)
4. Santi Veguillas Bascompte (Independent)
5. Rosa Mª Munilla Cebrián (Independent)
6. Joaquím Aliaga Voltés (Independent)
7. Juana Marín Salvador (Independent)
8. Victor Martínez Notario (Independent)
9. Mª Teresa Roqué Ramos (Independent)
10. Mario Muñoz Muñoz (Independent)
11. Miguel A. González Soto (Independent)
12. Vanessa Castro Silvente (Independent)
13. Rosa Mª Fernández Yáñez (Independent)

Suplents
1. Fernando Estivill Más (Independent)
2. Mª Teresa Ramos Francolí (Independent)
3. Juan Martín Muñoz Martín (Independent)
4. Gloria Alegre Omella (Independent)
5. Jaime Ripollés Escoi (Independent)
Titulars
1. Joan Galceran i Margarit
2. Margarita (Marga) Del Rio Rodriguez
3. Rut Lluch Martinez
4. Manuel Calvo Rosario
5. Juan (El Practy) Amoros Valdes
6. Montserrat (Montse) Tapia Llamas
7. Ricard Jansana Sarro
8. Gemma Perez Vila
9. Angel Ramon (Ramon) Fonseca Del Valle
10. Benny Marco Garcia
11. Jose Carlos Diaz Fernandez
12. Encarnacion (Encarna) Martinez Lechuga
13. David Amaya Pejo

Suplents
1. Marina Murga Rodriguez
2. Manuel Pardo Perez
3. Luisa Perez Bejarano
4. Jose Antonio Vera Navarro
Titulars
1. Luis Serrano Cuadra
2. Abraham Barbosa Escoriza
3. Carmen Leiva Ventura
4. Francisco Jose Duran Manzano
5. Maria Eugenia Catala Argemi
6. Eva Balboa Morales
7. Angel Duran Ortega
8. Maria Alba Alvarez Gonzalez
9. Jordi Marti Casajoanes
10. Isabel Osorio Aguilera
11. Louise Gonzalez Ferro
12. Emilio Hueso Israel
13. Pascual Fernandez Alba
14. Ana Belen Ruiz Fernandez
15. Maria Katia Lopez Cervantes
16. Miguel Angel Duran Manzano
17. Yurian Martin Bell
18. Noemi Prieto Perez
19. Maria De Los Angeles Ramos Almaraz
20. Daniel Barcenilla Lopez
21. Lucas Lopez Mañas

Suplents
1. Azucena Serrano Cuadra
2. Niceto Serrano Trujillo
3. Francisco Javier Mata Merchan
4. Nuria Serra Garcia
5. Pilar Aguilera Martin

Sant Feliu de Llobregat (consulta totes les llistes)

VEÏNS PER SANT FELIU DE LLOBREGAT (VxSF)

Titulars
1. Juan Antonio Vázquez Cortado
2. Inmaculada Pericas Pages
3. Silvestre Gilaberte Herranz
4. Joan Grisó Nieto
5. Manuela Mancera Huertas
6. Cristian David Grajera Teruel
7. Maria Teresa Costilludo Richart
8. Carlos Valero Silva
9. Maria Jesús Bachiller Pérez
10. Carlos Martínez Moreno
11. Laia Rodríguez Budi
12. Jordi Barroso Rodríguez
13. Maria Isabel Benavente Gonzalez
14. Manuel Gil Delgado
15. Montserrat Vázquez Pedrosa
16. Daniel (Nani) Baltasar Murciano
17. María Cozar Cardenas
18. Santiago Manuel Andrés
19. Miriam Nieto Peña
20. Pablo Hernández Alonso
21. Maria Consuelo Martínez Martínez

Suplents
1. Montserrat Sánchez León
2. Antonio Martín Ruiz
3. Alba Soto Díaz
4. José Salinas Martínez
5. Antonio Briones García
6. Nuria Gimeno Farreras
7. Jose Antonio Herrera Luque
8. Emilia Gassó Rodriguez
9. Angel Maria Sánchez Alba
10. Victoriano De La Fuente Blazquez

Sant Joan Despí (consulta totes les llistes)

FES SANT JOAN DESPÍ-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA ASAMBLEARIA POR SANT JOAN DESPÍ (FES-Sant Joan)

Titulars
1. Esteban Fernández Rodriguez
2. Javier Barceló Giménez
3. Juan Naranjo García
4. Merçè López Marín
5. Trinidad Mulero Eche
6. Josefa García Henares
7. Ariel Apodaca Gonzalez
8. Jose Antonio Giménez Doya
9. Laura Correa Guisado
10. Jessica Gomez De Travesedo Hernández
11. Miriam Lara Aymerich
12. Montserrat Ortega Muñoz
13. Frank Ivan Chirinos Mego
14. Marta Villanueva Mulero
15. Carlos Barceló Giménez
16. Alberto Vega Barrenechea
17. Jorge Zafra Rojals
18. Carmen Rodríguez Ortiz
19. Juana Aymerich Rovira
20. Montserrat Giménez Espinosa
21. Jose Luis García Romero

Suplents
1. Marta Parladé Homs
Titulars
1. Manuel Ruiz Casanellas
2. Juan Manuel Ordoñez Gallardo
3. María José Gil Adán
4. Idris Kadmiri Moussayf
5. María Jesús Serrano Piedra
6. Cristian Sánchez Alfaro
7. Raquel Espinosa Salido
8. Alejandro Expósito Piedra
9. Ana María Urbano Altadill
10. Antonio Ordoñez Gallardo
11. Germán Pierre González
12. Consol Sala Báez
13. Sonia Abad Cayerno
14. Òscar Gargallo Alfonso
15. Francisca Ordoñez Gallardo
16. María Teresa Barres Molina
17. Emilia Capdevila Olivé
18. Marcos Gazulla Gil
19. Miguel Ángel Fernández Vivas
20. Isabel Ordoñez Gallardo
21. Gemma Cruz Capdevila

Suplents
1. Gonzalo Manuel Gazulla Gil
2. Lidia Giménez Barres
Titulars
1. Teresa Sabater Puig
2. Llorenç Perarnau Costa
3. Anna Maria Arcos Segura
4. José Luís Zárate Calderón
5. Maria Teresa Berenguer Mestres
6. Ramon Estévez Casanovas
7. Berta Galofré Claret
8. Pau Estévez Planas
9. Clara Roig Marcè
10. Guillem Pujol Salas
11. Noemí Medina Girona
12. Jorge Ferrer Guerrero
13. Maria Cruz Arcos Segura
14. Arnau Sagristà Mallol
15. Margarida Dordal Sabate
16. Jordi Caralt Garcia
17. Laia Marcè Berenguer
18. Joan Casas Planas
19. Maria Rosa Nogales Montoya
20. Tomas Castillo Galdeano
21. Immaculada Prat Salvans

Suplents
1. Adela Soto Rodríguez
2. Isidre Marcè Lunes
3. Maria Pilar Antolí Arcos
4. Juan Raventós Carbonell

Torrelles de Llobregat (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS I ACORD PER TORRELLES (CAT)

Titulars
1. Ignasi Llorente Briones
2. Judith Roig Ollé
3. José Antonio Gallardo Parra
4. Vanesa Santiago Vila
5. Sebastian Guichandut Agüero
6. Maria Vidal i Martínez
7. Joan Juncà Melich
8. Joana Bech Martínez
9. José María Monteagudo García
10. Maria Teresa Farreras Viñas
11. Josep Roig Pi
12. Isabel Gimeno Campderròs
13. Ferran Puig Verdaguer

Suplents
1. Georgina Tugas Pi
2. Marc Carreras Manuel
3. Gisela Sánchez Cuesta
4. Jaume Deu Roig

Vallirana (consulta totes les llistes)

JUNTS PER VALLIRANA (JUNTS PER VALLIRANA)

Titulars
1. Omar Rodriguez Bello
2. Yolanda Navarro Moncayo
3. Carla Flores Osuna
4. Luis Martinez Xufre
5. Irene Abad Guillen
6. Eduardo Perez Berzunces
7. Encarnacion Casado Giraldez
8. Manuel Fernandez Lobato
9. Montserrat Cazorla Sanchez
10. Aristides Barea Fernandez
11. Susana Bello Aznar
12. Juan Pedro Perez Lancho
13. Maria Del Carmen Cisquella Balasch
14. Marc Miranda Navarro
15. Maria Lidia Fernandez Celestino
16. Dolores Casado Giraldez
17. Jose Vicente Rubio Salax

Suplents
1. Maria Sol Vilchez Ruiz
2. Jose Barea Molero
3. Sandra Jimenez Yañez
4. Salomon Abad Garcia
5. Dolores Del Carmen Guillen Zaragoza

Ametlla del Vallès, L' (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D'ELECTORS AMETLLA'T (A'T)

Titulars
1. Pere Marieges Castells
2. Beti Español Castells
3. Jan Santaló Lloret
4. Rosa Vila Sanchez
5. Maurici Romero Mulero
6. Pol Santalo Lloret
7. Paula Pueyo Cabello
8. Arantxa Dominguez Arias
9. Pere Marieges Soucheiron
10. Jana Pañella Serra
11. Neus Rodrigo Niñerola
12. Quim Garcia Duran 
13. Agnès Martinez Roncero

Suplents
1. Pol Oliveras Casas
2. Mireia Benet Torrent
3. Miquel Montaner Maragall
4. Carme Puig Rumeu
5. Oriol Vives Bages
6. Joan Canal Oliveras

Bigues i Riells (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ VEÏNAL BIGUES I RIELLS (AGBIR)

Titulars
1. Joan Vila Massagué
2. Lydia Mas Montoy
3. Maria Mercedes Valls Trave
4. Maria Chesa Robert
5. Andreu Valdeon Bergues
6. Andreu Xofra Balbastro
7. Francesca Nadal Paredes
8. Pol Güell Visa
9. Albert Millet Pujol
10. Josefa Vergara Gimenez
11. Sergi Mañosa División
12. Jose Maria Comellas Pugdefabregas
13. Ariadna Visa Rafales
Titulars
1. Josep Cuch Codina
2. Maria Carme (Carme) Barrio Julio
3. Judit Grau Olivos
4. Esther Villanueva Marsal
5. David Garcia Fernandez
6. Rafael (Rafa) Perez Hernandez
7. Llorenç Puig Niubo
8. Sonia Jimenez Soto
9. Manuel (Manolo) Sanchez Coronado
10. Albert Reitg Luis
11. Ana María (Ana) Delgado Gil

Suplents
1. Maria Teresa (Maite) Galan Alonso
2. Santiago Arcocha Noguera
3. Joaquin (Quimet) Velasco Murcia
4. Eva María (Eva) Traver March

Cardedeu (consulta totes les llistes)

GENT PEL CANVI-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (GPC-FIC)

Titulars
1. Alvaro Blanco Alvarez
2. Carmen Llaveria Madrid
3. Borja Lancina Domingo
4. Jordi Abad Tremps
5. Angeles Moraño Arias
6. Daniel Benaiges Vaque
7. Laura Mestre Reina
8. Alejandro Tomas Boix
9. Alba Rodriguez Ruperez
10. Raul Rodelas Castillo
11. Montserrat Roldos Monfulleda
12. Juan Lopez Molina
13. Victor Vizcaya Alvarez
14. Bouchra Bensar Chetouan
15. Pilar Añoto Lordan
16. Juan Ambros Martinez
17. Encarnacion Padillo Arroyo

Suplents
1. Roser Roldos Monfulleda
2. Judith Suarez Postigo
3. Ignasi Abad Salas
Titulars
1. Isaac Burgos Lozano
2. Daniel Cabana Dominguez
3. Antonio Massot Mesquida
4. Marc Romero Puente
5. Roser Gali Izard
6. Fco.javier Comellas Porti
7. Albert Obrero Cusido
8. Josep Oriol Casso Samso
9. Joan Fargas Castanys
10. Laura Morell Fañe
11. Ma Luisa Garcia Hernandez

Suplents
1. Josep Grifell Mauri
2. Judit Sala Carbones
3. Eulalia Solis Coca
Titulars
1. Ramon Garcia Gonzalez (Independent)
2. Jose Luis Hernandez Arteseros (Independent)
3. Emma Muixi Rovira (Independent)
4. Jordi Entrena Xicota (Independent)
5. Andrea Padilla Apolo (Independent)
6. Carolina Marin De Martorell (Independent)
7. Kevin Richard Sanz Gimeno (Independent)
8. Miguel Claravalls Mora (Independent)
9. Maria Pilar Busquets Ibañez (Independent)

Suplents
1. Montserrat Bon Vila (Independent)
2. Victor Padilla Apolo (Independent)
Titulars
1. Maria Sol Martínez Torres
2. Miguel Soler Antolí
3. Jordi Grané Ortega
4. Manuela Simón Lara
5. Ana María Lorente Aroca
6. Jaume Marco Perpiña
7. Sebastián Gallardo Quesada
8. Carles Joan Lorente Rivera
9. Maria Teresa Brunat Campmany
10. Eva Prats Martín
11. Maria Luisa Benito Carrasco
12. Laura Ortega Sánchez
-Arévalo
13. Antonio Sánchez Martínez (Jabalquinto)
14. Alberto López Perea
15. Daniel Martínez Valdivieso
16. Gumersindo García Gadella (Gumer)
17. Felisa Rodríguez Hernández
18. Javier Rúa Mesquías
19. Felipa Salguero Amaya
20. Pedro Luis Rueda Arjona
21. Fernando Luque Jiménez
22. Pilar Naveira Lorente
23. Mar Elisabet Rull Alvarez
24. Maria Teresa Vilarmau Dolcet
25. Jesús Periz Moliner
26. Luis Gallego Ruiz
27. María Montserrat Bosque García

Suplents
1. Nicolás Silva Carretero
2. Silvia Carbonell Codina

Sabadell (consulta totes les llistes)

NOVA PARTICIPACIÓ SABADELL (N.P.S.)

Titulars
1. Ana Maria Huertas Perez
2. Ricardo Roso Estevez
3. Maria Del Carmen Porras Jaime
4. Eduardo Torres Riquelme
5. Encarna Lopez Rodriguez
6. Esteban Rubio Cobo
7. Silvia Egea Gomariz
8. Rosario Lopez Rodriguez
9. Franciaco Javier Felguera Perez
10. Antonio Diaz Vivanco
11. Mercedes Roso Navarro
12. Ruben Curto Martin
13. Maria Jose Moreno Del Valle
14. Simon Lopez Rodriguez
15. Gemma Cuesta Jimenez
16. Pascual Sanchez Nieto
17. Rosa Gonzalez Ibañez
18. Manuel Alonso Garcia
19. Maria Reyes Cobos Trassierra
20. Magdalena Garcia Estevez
21. Julio Antonio Muñoz Carrasco
22. Andrea Mieles Lara
23. Olga Blanco Cebreiro
24. Jose Antonio Lopez Almena
25. Noemi Andreu Huertas
26. Rafael Lucas Blanco
27. Isabel Rodriguez Garcia

Suplents
1. Jose Luis Ballester Lopez
2. Raquel Espinosa Mangas
3. Maria De Los Angeles Cebreiro Crespo
Titulars
1. Ana Maria Salud Luque Martos
2. Nerea Garcia Guerrero
3. Maria Pilar Paz Sierra
4. Jose Manuel Lopez Deiros
5. Antonio Molina Sanchez
6. Maria Dolores Perez Hita Lopez
7. Raimon Ruiz Medina
8. Marta Guerrero Diaz
9. Jose Perez Jimenez
10. Juan Jose Diaz Lopez
11. Maria Teresa Carceller Labaleta
12. Maria Teresa Reverter Bigas
13. Alvaro Jose Pacheco Comino
14. Encarnacion De Los Angeles Salguero Rodriguez
15. Joaquin Nogues Conesa
16. Francisca Perez Milena
17. Adrian Miguel Leal

Suplents
1. Maria Del Mar Argueta Luque
2. Isidoro Sanchez Martinez
3. Encarnacion Ariza Aranda
4. Manuel Pedrosa Foronda

Granollers (consulta totes les llistes)

SOM! GRANOLLERS (SOM! GRANOLLERS)

Titulars
1. Jose Miguel Acedo Labat
2. Javier Romano Andujar
3. Barbara Paroli Paroli
4. Alexandra Martinez Del Castillo
5. Daniel Acedo Labat
6. Francisco Novell Torralba
7. Maria De Los Angeles Pizarro Garcia
8. Luz Elena Lopez Bedoya
9. Javier Lorente Cuevas
10. Francisco Jose Cano Barranco
11. Christine Helene Rull Ciutat
12. Maria Isabel Arroyo Roca
13. Jose Segura Barranco
14. Jose David Rodriguez Rey
15. Jose Miguel Umbert Muñoz
16. Ofelia Diaz Ramos
17. Gema Sena Martinez
18. Abdelilah Gamraouni Ben Belhadj
19. Jose Rafael Selles Garcia
20. Esteban Garcia Garcia
21. Rosario Cantero Amor
22. Vanessa Pizarro Garcia
23. Jose Maria Lujan Such
24. Eric Romano Santoyo
25. Enrique Calpe Castillo

Barberà del Vallès (consulta totes les llistes)

PLATAFORMA CIUTADANA PER BARBERA (P.C.P.B.)

Titulars
1. Silvia Fuster Alay
2. Jose Manuel Ferrete Ferrer
3. Susana Meca Guerrero
4. Francisco Blanco Romero
5. Yolanda Molinero Campillo
6. Oscar Heis Arenas
7. Juana Martinez Villa
8. Guillem Vilaregut i Pérez
9. Teresa Maria Franquesa Rusiñol
10. Daniel Gallardo Nadal
11. Margarita Albert Gracia
12. Javier Cano Trujillo
13. Núria Bonastre Gilabert
14. Ivan Vilchez Peña
15. Carmen Romero Leon
16. Manuel Hervas Gamiz
17. Maria Del Carmen Perez Tamayo
18. Miguel Chaparro Martin
19. Maria Del Carmen Perez Navarro
20. Juan Francisco Sanchez Gines
21. Francisca Torres Moreno

Suplents
1. Matias Alcolea Valls
2. Josefa Valdivia Galvez
3. Guillermo Mesa Molinero
4. Maria Cristina Bergues Fabrega
5. Luis Rogelio Martin Simon
6. Concepcion Burgos Romero
7. Miguel Diaz Molino
8. Teresa Muñoz Villalta
9. Manuel Rubio Fernandez
10. Maria Segura Redondo

Cerdanyola del Vallès (consulta totes les llistes)

GENT PER BELLATERRA (GP. BELLATERRA)

Titulars
1. Maria Jesus Cornellana Puigariu (Independent)
2. Ramon Andreu Atik
3. Guillem Nadal Vicente
4. Maria Remei Barceló Rocasalvas
5. Ramon Sans Folch
6. Hortensia Torrecilla Santos
7. Joan Garcia-Planas Marcet
8. Julia Vilaplana Algué
9. Daniel Alcalde Vera
10. Albert Gallemí Riera
11. Clara Guitierrez Vickers
12. Luz Adriana Tasamá Macías
13. Prudenci Torregrosa Bosser
14. Vicente Cardona Arsis
15. Montserrat Muñoz Casals
16. Joaquim Sala Sanahuja
17. Montserrat Castellví Jubero
18. Marc Griera Montlló
19. Silvia Membrado Tejedor
20. Miquel Andreu Quevedo
21. Laia Andreu Quevedo
22. David Verde Sanchez
23. Rosa Pinyol Corrales
24. Eduard Sans Castellví
25. Claudia Ximena Guarin

Suplents
1. Javier Sans Castellví
2. Angelica Taramá Macías
3. Jorge Sans Castellví

Montcada i Reixac (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER MONTCADA I REIXAC (ApMiR)

Titulars
1. Óscar Gil Sotillo
2. Mónica Martínez Gómez
3. Sonia Ortega Ruiz
4. Carla Pérez Arbiell
5. Alberto Cera Izquierdo
6. Dèlia Garcia Domènech
7. Marga Castillo Sanz
8. José Manuel Gómez Morato
9. Sandra De Lamo Ollero
10. Claudio Freixes Maestro
11. Sheila Nieto Ruiz
12. Verónica Gómez Vera
13. Noel Gil Sotillo
14. Eva Bernal Sánchez
15. Juan Carlos Álvarez Morales
16. Paulina Valiente Villar
17. Bernat Pérez Acero
18. Alba De Lamo Ollero
19. Carolina Izquierdo Navas
20. José María Guerra Molano
21. Diego Álvarez Berengeno

Suplents
1. Pilar Descárrega Rosas
2. Mercedes López Ramírez
3. Francisco Castro Lloria

Montcada i Reixac (consulta totes les llistes)

VIVIM MONTCADA I REIXAC (VIVIMiR)

Titulars
1. Rafael Ruiz López
2. Jordi Palazón Martínez
3. Anabel Moreno Soria
4. Carmen Trias Horta
5. Iván Ruiz López
6. Carla Maestre Fernández
7. Germán Ardila López
8. Silvia García Quintana
9. Javier González González
10. Diego Vega López 11. Sergio López Ortega
12. Rafaela Espinosa Aguila
13. Raúl Pérez López
14. Lara Calero Rovira
15. Raúl Román Heredia
16. María Del Carmen Román López
17. Juan Carlos López Ortega
18. Rosa María Osuna Marín
19. José Uribe Ruano
20. Mónica Perales Terré
21. Eva Hernando Guerrero

Suplents
1. Silvia Quintanar Sánchez
2. Ricard Ferrer Lahoz

Ripollet (consulta totes les llistes)

ARA DECIDIM RIPOLLET (ADR)

Titulars
1. José María Osuna López
2. Maria Pilar Castillejo Medina
3. Sergio Linares Salgado
4. Meritxell Caler Vergara
5. Francisco Sánchez Sierra
6. Andrea Guijarro García
7. Éric Plata Fernández
8. Reyes Muñoz Nevado
9. Oriol Mor Hernández
10. Pablo López Fernández
11. Elena Villaoslada Marchante
12. David Fontanals i Grau
13. Eva María Fretes Cascos
14. Alfredo Ángel Cano Toledo
15. Maria Ruiz i Ruiz
16. Yolanda Vico Morcillo
17. María Lucía Madueño Gavilán
18. Antonio Rosa Garrido
19. Eduard López Torras
20. Alba Soria Guardado
21. Ramiro Moldes Custodio

Suplents
1. Montserrat Castellví Garcia
2. Diego Lopez Sánchez
3. Helena Bea Mellado
4. Rafael Diaz Chamizo
5. Estela Maximina Pérez Rapallo
6. Carlos Roma Serrano
7. Roser Peris Ros
8. Pablo Manuel Leon Granado
9. Juan López López
10. Nuria Chaves Izquierdo
Titulars
1. Melodi Lopez Rodriguez
2. Santos Gomez Pedrosa
3. Vicente Gibert Gomez
4. Kevin Muñoz Requena
5. Silvia Castillo Bravo
6. David Lopez Ruiz
7. Alexandre Moreno Esteban
8. David Ruiz Cantero
9. Carolina Ariza Moreno
10. Maria Del Carmen Lopez Guerrero
11. Alberto Javier Aranda Gomez
12. Emilio Jose Redondo Delgado
13. Hector Alberto Seguin Ortega
14. Isabel Moreno Sanchez
15. Gertrudis Muñoz Rubio
16. Francisco Javier Martinez Ruiz
17. Alex Gomez Muñoz
18. Luis Angel Alvarez Alvarez
19. Josefa Vazquez Girona
20. Nuria Berlanga Segura
21. Sandra Gomez Capitan

Suplents
1. Manuel Garcia Moscoso
2. Jesica Iglesias Lozano
3. Eva Maria Moscoso Diaz
4. Angel Moya Gimenez

Sentmenat (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA CIUTADANA DE SENTMENAT (ACSENT)

Titulars
1. Marc Verneda Urbano
2. Brigitte Navarrete Moya
3. José Manuel Vílchez Rendón
4. Lídia Mellinas Galmés
5. Angel García Agudo
6. Mireia Pascual Vilaró
7. Luis Blades Navarro
8. María Marta Hurtado Martínez
9. Juan Miguel López Quiñonero
10. María Carmen Méndez Díaz
11. Juan De Dios Molina Aragón
12. Jessica Cuenca Jiménez
13. José Murillo Torres

Suplents
1. Elisabet Coll Navarrete
2. José Antonio Jiménez Vela
3. Rosalía García Ruiz
4. Carlos Angel Campos Lucena

Llinars del Vallès (consulta totes les llistes)

MOVIMENT ALTERNATIU DE LLINARS (MALL)

Titulars
1. Fidela Frutos Schwöbel
2. Guifre-Guillem Barbara Aguirre (Independent)
3. Teresa Sanroma Bellavista (Independent)
4. Rosa Maria Lozano Jimenez (Independent)
5. Jose Maria Sanmartín Burgués
6. Francesc Williams Madriguera (Independent)
7. Maria De Las Mercedes Perez Saez (Independent)
8. Claudia Maria Jarquin Avellan (Independent)
9. Jordi Lopez Garcia (Independent)
10. Antonio Perez Saez (Independent)
11. Maria Elvira Teruel Planas (Independent)
12. Virgilio Barbara Trenkle (Independent)
13. Javier Manuel Lopez (Independent)

Suplents
1. Maria Margarita Aguirre Ruiz (Independent)
2. Ramon Valls Aubets (Independent)
3. Miquel Aregay Font (Independent)

Martorelles (consulta totes les llistes)

UNITS PER MARTORELLES (UXM)

Titulars
1. Margarita Casanovas Cejuela
2. Rafael Corpas Fernandez
3. Oliver Aguilera Soriano
4. Maria Adoracion Ferrando Salguero
5. Josep Corbera Vidal
6. Paola Malpelo Solis
7. Bernat Nogueras Iñiguez
8. Oscar Pons Rifa
9. Antonina Benito Montserrat
10. Maria Del Carmen Solis Delgado
11. Jose Luis Paredes Hurtado

Suplents
1. Maria Luisa Palacino Mendez
2. Juan Jose Ruiz Riera

Rellinars (consulta totes les llistes)

GRUP INDEPENDENT DE RELLINARS (G.I.R.)

Titulars
1. Marta Roqué Aubia
2. Yolanda Pons Ramírez
3. Francisco García Vallejo
4. Jordi Martínez Cabanas
5. Judith Rodríguez Palomo
6. Enrique Gibert Gusi
7. Irene Sanvicens Moreno

Suplents
1. Daniel Josep Freijo Cortés
2. Miguel Morante Rodríguez
3. Marta García Casas
4. David Segura Camps

Rubí (consulta totes les llistes)

VECINOS POR RUBÍ - VEÏNS PER RUBÍ (VR)

Titulars
1. Antoni García Berea
2. Gustavo Martín Castro
3. Cristian Ruiz Villalba
4. Mercedes Rodríguez Ordóñez
5. Sònia Gómez Núñez
6. Herminio Pareja Pérez
7. Ricard Sarabia Calvo
8. Ángela Soriano Paños
9. Mario Navarro Bagán
10. Marta Alonso Bernal
11. Ismael López Santana
12. Paula Farelo Martínez
13. David Serrano Susín
14. María Marín Taure
15. Carlos Hernández Tomás
16. Miguel Verdejo De La Rosa
17. Francisca Villalba Alcalá
18. Bilal Hammouch Choa
19. Nuria Villena García
20. Ana María Fernández Baldovinos
21. Verónica Ruiz Peramo
22. Xoan Carreira Moreira
23. Ana García Amorós
24. José Luis Díez Ozores
25. Asunción Donaire Mero

Suplents
1. Ariadna Morales Del Ramo
2. Andrea Calatayud Cuchi
3. José Ruiz Marín
4. Silvia Santiago Viudez
5. Daniel Rubio De La Torre
Titulars
1. Emiliano Osuna Pizarro
2. Elia Maria Rovira Calero
3. Modesto Roca Bernabeu
4. Rafael Lopez Ballesta
5. Maria Lluisa Pascuet Rafart
6. Natalia Sanchez Protasio
7. Josep Rovira Font
8. Victoria Eugenia Belanger Bassa
9. Aroa Torres Sanchiz
10. Francisco Torralba Blancas
11. Eduard Andreu Calafell

Suplents
1. Antonio Manuel Osuna Pizarro
2. Silvestre Juan Granados Manzano
3. Jose Antonio Perez Cancio
Titulars
1. Jordi Ballart Pastor
2. María Rosa Boladeras Domingo
3. Luisa Melgares Aguirre
4. Núria Marín García
5. Noel Duque Alarcón
6. Miguel Ángel Moreno Félix
7. Jennifer Ramírez Porras (Niki)
8. Javier Fernández Rivero
9. Raúl Ibáñez Linares (El Biri)
10. Mónica Polo Rubia
11. Juan García Martínez
12. Patrícia Reche Martínez
13. Xavier Corominas Gómez
14. Susana Villanueva Beltrán
B Butlletí Oficial De La Província De Barcelona Data 30-4-2019 Cve 2019015807 Pàg. 37-56 Https://bop.diba.cat A
15. Babacar Mbaye Seck
16. Ruth Hibernón Martín
17. Alberto Salmerón Barba
18. Laura Poyatos Sánchez
19. Afifa Gamraoui Khayouti
20. Esteban Lao López
21. María Adoración Solvas Andrés (Dori)
22. José Ruiz Pérez (Raga)
23. María Marta Martí Masip
24. María Carmen Herencia Quirante
25. Alberto Muñoz Salmerón (Alberto Demomento)
26. Bartolomé Serrano Jiménez (Jymmy)
27. Marta Pessarrodona Artigas

Suplents
1. Miguel Ángel Valero Ochoa (Mike)
2. María Ángeles Font Carnicé
3. Basilio Garrido Franco
4. Antonia Lagar García
5. Antonio García González
6. María Isabel Quintana Ibáñez
7. Xavier Cardona Ruiz
8. Rosa María Ribera Mitjavila
9. Jorge Flores Bornao
10. María Rambla Amat

Terrassa (consulta totes les llistes)

PODEMOS - INICIATIVA VERDA - UNITAT D'ESQUERRES PER TERRASSA (PODEM-IVE)

Titulars
1. Maria Eugenia Lopez Lopez
2. Manuel Perez Diaz
3. Ivan Martos Aguilar
4. Jully Piedad Villa Soxo (Independent)
5. Maria Isabel Venteo Valverde (Independent)
6. Francisco Javier Martinez Castillo
7. Anna Gomez
-Pastrana Codina
8. Maria Rosa Perez Reyes (Independent)
9. David Campos Villa
10. Rut Martinez Hernandez
11. Silvia Ramos De La Rosa
12. Jose Francisco Navajas Adan
13. Juan Martinez Lopez
14. Dulce Maria Gomez Caceres
15. Hasnaa El Asri El Asri (Independent)
16. Javier Bilbao Hierro
17. Antonio Cazorla Lopez
18. Maria Elena Dinares Sellares
19. Gabriel Nieto Baron
20. Laura Montoya Checa (Independent)
21. Carmen Padilla Jimenez
22. Tania Espinosa Ruiz
23. Ignacio Gutierrez Ramos
24. Judit Rodrigo Nuñez (Independent)
25. Javier Antonio Dibitonto
26. Lucia Fatima Navarro Bueno
27. Emiliano Martinez Navarro

Suplents
1. Maria Elena Lloveras Parera
2. Ramon Tua Molinos
3. Rosa Fabiola Gil Jimenez
4. Domenec Martinez Garcia
5. Purificacion Carmona Ruiz
6. Andres Zamora Zamora
7. Vicenta Gallardo Redondo
8. Ramon Santana Catalan
9. Jose Lopez Rodriguez 

Vacarisses (consulta totes les llistes)

UNIO INDEPENDENT PER VACARISSES (UIPV)

Titulars
1. Josep Maria Gibert i Castellet
2. Salvador Boada i Guàrdia
3. María Moreno Martínez
4. Raúl Avilés Trabalón
5. Montserrat Rivero Del Rio
6. Bartolomé Aguirre Serrano
7. Fernando Gómez Rico
8. Anna Maria Singla i Sangrà
9. Maria Eulàlia Orland Maureta (Lali)
10. Ramon Elias i Ferrer
11. Manel Monleon Payá
12. Lorena Mármol Ramirez
13. Joan Vallès i Bertran

Suplents
1. Àngels Lafuente i Sancho
2. Carles Vidal i Carreras
3. Manuela Sánchez De Haro

Vacarisses (consulta totes les llistes)

VEÏNS PER VACARISSES (V per V)

Titulars
1. Pedro Roque Serna González
2. Juan Pablo Garrido Sanchez
3. Nuria Soldevilla Ibañez
4. Ana Solero Guidet
5. Ramon Queralt Font
6. Jordi Parra Estapé
7. Carla Garrido Baron
8. Eva Olea Llamas
9. Antonio Font Alejandro
10. Guillermo Bonilla Serrano
11. Julia Romera Miguel
12. Maria Martinez Martinez
13. Miguel Angel Martin Rodriguez

Suplents
1. Ramon Diaz Lara
2. Ana Maria Hernandez Ortega
3. Luis Lozano Montoya
4. Maria Teresa Sanchez Soler
5. Daniel Del Rio Abellan

Viladecavalls (consulta totes les llistes)

DIVERGÊNCIA VILADECAVALLS (DIVERGÊNCIA)

Titulars
1. Ramon Ruiz Navarro (Independent)
2. Guillem Serra Queralt (Independent)
3. Cristina Falgar Amat (Independent)
4. Gabriel Asensio Girona (Independent)
5. Yolanda Monte Garcia (Independent)
6. Esther Gomez Heredia (Independent)
7. Joan Maria Llados Peiro (Independent)
8. Elisa Isabel Guillem Moreno (Independent)
9. Marc Baron Guillen (Independent)
10. Nuria Ramos Camps (Independent)
11. Gaspar Casas Plana (Independent)
12. Francisca Arjona Gutierrez (Independent)
13. Maria Luisa Castro Morell (Independent)

Montmeló (consulta totes les llistes)

FEM MONTMELÓ OPCIÓ MUNICIPAL (FEM)

Titulars
1. Jose Benach Ductuyat
2. Silvia Guerrero Escribano
3. Eva Aguilar Fariñas
4. Ismael Jiménez Blasco
5. Luis Maria Roig Boltà
6. Mireia Catafal Carola
7. Marta Fanés Marginet
8. Antonio Juan Gonzalez Mendez
9. Francesc Xavier Vila Saiz
10. Francisco Javier De Sande Castillo
11. Africa Perez Chacon
12. Xavier Francesc Estudillo Diaz
13. Josep Maria Fite Boliart

Suplents
1. Enrique Soler Mayneris
2. Yolanda Gordon Linares
3. Concepcion Roman Saiz
4. Enric Lievana Gomez
5. Khalid El Ars Kejeiri
6. Antonio Romeda
7. Maria Soledad Casamian Gonzalez
8. Gerard Tarrés Martínez
9. Maria Carmen Cornejo Ortíz
10. Aina Casanovas Boniquet
Titulars
1. Ana Zafra Garcia
2. Josefina Figueres Burgués
3. Fernando De Zuloaga Canet
4. Miguel Angel Prieto Cayón
5. Juan Vendrell Guijarro
6. Aurivan Vilela Fernandes
7. Eustaquio Márquez Carrasco
8. Gabriel Gómez Aguilera
9. Eduvigis Rosario Adames
10. Ramiro Pascual Miret
11. Adriana González Boya
12. Francisco Javier Núñez Aranda
13. Griselda Mont Sureda

Suplents
1. Salvador Aumedes Teres
Titulars
1. Sadurní Vendrell Masip
2. Consol Cantó Ramis
3. Gabriel Maturano Guijarro
4. Lola García Reina
5. Junior Durban Hernandez
6. Cristina Paulí Guiral
7. Jose Antonio Aragonés Gordillo
8. Yolanda Martorell Tutusaus
9. Miguel Ros Paucirerol
10. Ingrid Rabinad Batlle 11. Francesc Bascuñana Guinot
12. Maria Carmen Font Agüera
13. Jordi Vendrell Masip

Suplents
1. Montserrat Peropadre Marty
Titulars
1. Andreu Azaustre López
2. Laia López Colom
3. Sergio Escobar Romano
4. Vanessa Martínez Barbero
5. Josep Fresno Bruach
6. Aina Carvajal Pérez
7. Cristian Ortiz Arenas
8. Isabel Álvarez Romero
9. Alberto Doblas Hernández
10. Jessica Priscilla Carvajal Delgadillo
11. Jose María Rubio Marín
12. Margarida Camprubí Vendrell
13. Walter Daniel Arauco Torrico

Castelldefels (consulta totes les llistes)

CONTIGO CASTELLDEFELS (CCSTF)

Titulars
1. María De Las Mercedes Gil Montesino (Independent)
2. María Del Mar Ruiz Estrada
3. Josep Martínez Rodriguez
4. Daniel Ylarduya García
5. Meritxell Moseguí Compaño (Independent)
6. María Sónia Ruiz Parodí
7. Karím Asfour Requena (Independent)
8. Ivan Andreu Casanovas (Independent)
9. Sonia Bordás Luque (Independent)
10. Lorena Poveda Sanchez (Independent)
11. Fernando Martínez San Pedro (Independent)
12. Eulalia López Martínez
13. Antonio González Carvajal
14. Rosa Montesino Fernández
15. María Rosa Carrasco Catarineu (Independent)
16. Javier Rodriguez
-Rey Ortiz De Zárate (Independent)
17. Eva Sánchez Martos (Independent)
18. Ana María Espinosa Vitores
19. Maria Luisa Aja Rodríguez
20. Sebastián Xifra Bosch (Independent)
21. Jose Antonio Del Hoyo Olea
22. Mercedes Montesino Fernández (Independent)
23. Rosario Diaz Silva
24. Antonio Fernández Jimenez
25. Carlos Pérez Robledo (Independent)

Suplents
1. Concepción Martínez Mercader

Gavà (consulta totes les llistes)

A TU LADO VECINOS MUNICIPALISTAS (A TU LADO VECINOS MUNICIPALISTAS)

Titulars
1. Ruben Blas Marin Berenguer
2. Laura Ciria Nogueira
3. Carla Yonnely Moises Alba
4. Francisco Alsina Miguel
5. Daniel Calvo Cuspinera
6. Ana Maria Zaporta Ruiz
7. Daniel Hens Martinez
8. Montserrat Sandoval Carreras
9. Eugeni Farfan De Los Godos Ribera
10. Jose Jimenez Martin
11. Oliver Amoros Lopez
12. Enrique Romano Coronilla
13. Maria Carmen Make Fernandez
14. Amador Sanchez Barreno
15. Vanessa Marin Berenguer
16. Juan Vacas Lozano
17. Joaquin Romero Aldana
18. Ramon Sole Rodriguez
19. Maria Montserrat Mestre Chust
20. Sandra Baez Sanchez
21. Daniel Moreno Fernandez

Suplents
1. Jorge Ceinos Kohn
2. Isabel Maria Bueno Jerez

Hospitalet de Llobregat, L' (consulta totes les llistes)

COALICIÓN POR HOSPITALET / COALICIÓ PER L'HOSPITALET (CH)

Titulars
1. Juan Carlos Del Rio Pin
2. Elena Soler Alcantara
3. Alberto Pamos Rodriguez
4. Mariem El Jerari El Harrak
5. Jose Manuel Tinoco Camarena
6. Juan Carlos Millan Cutillas
7. Jorge Garcia Calvo
8. Maria Jose Serra Campoy
9. Maria Luisa Collado Garcia
10. Andres Martinez Ramon
11. Antonio Gonzalez Lopez
12. Maria Eugenia Margeli Romeo
13. Patricia Arroyo Dominguez
14. Julian Tejeda Pizarro
15. Carmen Flores Lopez
16. Norma Rosario Salazar Altamirano
17. Santos Daniel Delgado Vera
18. Nuria De Los Angeles Aznar Ferrandez
19. Humberto Borza Maqueda
20. Eva Martin Lopez
21. Silvia Guillen Gimenez
22. Daniel Risco Guisado
23. Alberto Martinez Oliva
24. Ana Maria Pavon Garcia
25. Sandra Dorado Fuentes
26. Javier Nuñez Gorgoso
27. Julia Cobos Gispert

Suplents
1. Jordi Melgarejo Miñana
2. Esther Rodriguez Buendía
Titulars
1. Francesc Bonet Nieto
2. Anna Montes Cabot
3. Jordi Orriols Vilaro
4. Ana Viura Rodilla
5. Manel Imedio Bernardo
6. Marta Dominguez Gasco
7. Jordi Carreras Arisa
8. Monica Pons Vilaseca
9. Pol Guerra Imedio
10. Gemma Salvador Morillo
11. Francesc Danti Espinasa
12. Ana Arrieta Graus
13. Sergi Castro Ontiveros

Suplents
1. Maria Lazaro Padros
2. Joan Iglesias Barcia
3. Maria Jose Sanchez Verdejo
4. Lluis Corral Ruiz
5. Montserrat Estape Altes
6. David Sole Grau
7. Mireia Riera Garcia
8. Lluis Duran Gual
9. Carolina Bonet Ribera
10. Jordi Rodes Padro

Hospitalet de Llobregat, L' (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA D'ESQUERRES DE L'HOSPITALET (AELH)

Titulars
1. Emma Núñez Ruíz (Independent)
2. Anna Maria Morelló Just (Lluita Internacionalista)
3. Ana Isabel González Alba (Anabel) (Independent)
4. Joan Font Perez (Independent)
5. Pere Antoni Rios Marin(Independent)
6. Eulàlia Roca Paradell (Laia) (Independent)
7. Montserrat Abolafia Ruedas (Independent)
8. Paula Escaño Rodriguez (Independent)
9. Ruben Casellas Martínez (Independent)
10. Franco Alonso Casanga Zuñiga (Independent)
11. Meritxell Fortuny Pascual (Txell) (Independent)
12. Maria José Espinosa Sotomayor (Independent)
13. Montserrat Fresno Marcos (Montse) (Independent)
14. Alberto De Mingo Amor (Independent)
15. Francisco Ramón Lopez Higueras (Independent)
16. Maria Carmen Gonzalez Prieto (Som Barris L’H)
17. Miriam El Kholtei i Perez (Mimi) (Independent)
18. M. Montserrat Ballart Macabich (Independent)
19. Antoni Perabá Vega (Toni) (Independent)
20. Juan Carlos Jimenez Sánchez (Independent)
21. Maria Del Carmen Santmiquel Pena (Independent)
22. Sonia Julia Lopez De La Osa (Independent)
23. Lourdes Gema Gimenez Jarne (Lulu) (Independent)
24. Eugeni Rodríguez Giménez (Independent)
25. Enrique Ubieto Martinez (Kike) (Independent)
26. Ana Maria Vallina Bayon (Independent)
27. Christian Gimenez Marquez (Khristian) (Som Barris L’H)

Suplents
1. Núria Redondo Patón (Independent)
2. Alberto Quiñones Gascón (Independent)
3. Ivan Maniviesa Soler (Independent)
Titulars
1. David Manuel Pulido Rodríguez (Independent)
2. Isabel Beatriz Freitas Gadea (Independent)
3. Gustavo Navarro Travé (Independent)
4. Mercè Montanè Rosell (Independent)
5. Juan Amaya Doya (Independent)
6. María Teresa Díaz Prados (Independent)
7. Daniel Piedra Moreno (Independent)
8. Agustin Jonatan Fernández Sanz (Independent)
9. Clara Díaz Navarro (Independent)
10. Lidia Gómez Sánchez (Independent)
11. Sergio Noguera Gil (Independent)
12. María Francisca Díaz León (Independent)
13. Óscar Toledo Camacho (Independent)
14. Maria Gracia Monès Balaguer (Independent)
15. José Manuel Rivero Pérez (Independent)
16. Isabel Moreno Martín (Independent)
17. Juan Rafael Luque Ríos (Independent)
18. María Montserrat Guillamet Grau (Independent)
19. Juan Antonio García Oliveras (Independent)
20. Mayka Real Sancho (Independent)
21. Francisco Martos Blanco (Independent)
22. María Ángeles Inguanzo Fernández (Independent)
23. José Ramón Iglesias Lezón (Independent)
24. Maria Dolores Maso Mateu (Independent)
25. Sergio Senra Revaliente (Independent)

Suplents
1. Úrsula Flores Garcia (Independent)
2. Jose Moreno Navarro (Independent)
3. Dolores Duarte Rueda (Independent)
Titulars
1. Pedro Antonio Olivares Carreño
2. Juan David Cermerón Romero
3. Silvia Garcia Represa
4. Aroa Esteban Membrive
5. Manuel Navarro Carrillo
6. Jose Gallardo Martinez
7. Salvador Martinez Gimeno
8. Elma Carmela Narros Royo
9. Francisco Javier Martin Declara
10. Anna Duarte Cutillas
11. Antonio Giso
12. Maria Mena Calle
13. Oriol Piquer Tersa
14. Mireia Cardona Jimenez
15. Maria Del Espino Gallego Forero
16. Caren Vanesa Navarro Rios
17. Enrique Manuel Aranda Leon
18. Francisco Javier Villaverde Vargas
19. Noelia Hurtado Martin
20. Juan Jose Pastor Navarro
21. Antonio Hurtado Oliveras
22. Vanessa Amaro Caldito
23. Rebeca Utrero Vera
24. Jose Antonio Segura Gemar
25. Valentin Redondo Gonzalez

Suplents
1. Ines Martin Justo
2. Ginés Navarro Carrillo

Santa Coloma de Cervelló (consulta totes les llistes)

ACCIÓ X SANTA COLOMA DE CERVELLÓ (ACCIÓ)

Titulars
1. Isis Sanpera Calbet
2. Arantxa Griñón Lecumberri
3. Assumpta Calvís Rigol
4. Candido Francisco Reyes Martín (Candi)
5. Juan Jose Graus Ortiz (Juanjo)
6. Josefa Calbet Montserrat (Pepi)
7. Jose Luis Sarmiento Pérez
8. Irene Castilla Galea
9. Miguel Angel Rubio Alonso
10. Elisenda Vilaseca Fernández
11. Diana Méntrida García Del Rincón
12. Juan Antonio Delgado Ramírez
13. Miquel Carrión Molina

Santa Coloma de Cervelló (consulta totes les llistes)

VEÏNS INDEPENDENTS DE SANTA COLOMA DE CERVELLO (VISC-C)

Titulars
1. Francisco Javier Hernandez Antequera
2. Tarik Lachkam El Gourja Fidoudi
3. Gema Lanau Montardit
4. Manuel Molero Dueñas
5. Vanessa Temprado Lopez
6. Carlos Molina Perez
7. Maria Dolores Martinez Perez
8. Alicia Juarez Lopez
9. Maria Dolores Marin Merino
10. Javier Barona Martinez
11. Jose Parra Lopez
12. Jose Antonio Romero Romero
13. Martina Cabrera Exposito

Sant Antoni de Vilamajor (consulta totes les llistes)

CANVI - CANDIDATURA PER VILAMAJOR (CANVI)

Titulars
1. Raul Valentin Del Valle
2. Maria Asuncion Alonso Quintana
3. Joaquim Verges Montasell
4. Elena Pino Galbany
5. Adria Gomez Suau
6. Jana Tutuach Humanes
7. Jose Juan Moreno Valero
8. Rosa Maria Santamaria Perez
9. Marc Francesc Quintana Vallmitjana
10. Pilar Campos Garcia
11. Gilbert Ezquerra Garcia
12. Maria Muntal Teixido
13. David Fernandez Ayala

Suplents
1. Cristina Domingo Esteller
2. David Farre Noguera
3. Laura Filba Perez
4. David Iglesias Iglesias

Sant Antoni de Vilamajor (consulta totes les llistes)

PARTIT DE LES URBANITZACIONS DE SANT ANTONI (PUSA)

Titulars
1. Ferran Calvera Cabeza
2. Natalia Duran Kaeser (Independent)
3. Jordi Sibina Camps
4. Montserrat Lopez Molina (Independent)
5. Ricard Mañe Del Pino (Independent)
6. Immaculada Concepció Corcoy Marti
7. Jose Luis Tejero Martin (Independent)
8. Israel Sugranyes Hermida
9. Josep Antoni Oncala Diaz (Independent)
10. Montserrat Gispert Pallares
11. Jose Maria Botello Ferrera
12. Maria Angels Dopacio Ledo (Independent)
13. Luis Trujillo Martinez (Independent)

Suplents
1. Ingrid Pelegrin Arteu (Independent)
2. Josep Maria Belles Domenech (Independent)
3. Alfons Sugrañes Garcia
4. Gerard Puig Escriva (Independent)
5. Maria Jesus Miranda Gallardo (Independent)
6. Cristina Puig Castells (Independent)

Viladecans (consulta totes les llistes)

A TU LADO VECINOS MUNICIPALISTAS (A TU LADO VECINOS MUNICIPALISTAS)

Titulars
1. Eduardo Oscar Tobaruela Silva
2. Laura Ortiz Gallegos
3. Jose Ricardo Sesar Garcia
4. Martha Argueta Gonzalez
5. Angel Jose Gamboa Garcia
6. Josefa Trigueros Nicolas
7. Juan Jose Garcia Escabia
8. Jose Manuel Garcia Garcia
9. Maria Dolores Gallegos Leon
10. Amparo Garrido Escriva
11. Francisco Javier Garcia Garcia
12. Andrea Plaza Blanco
13. Sherezade Toro Heredia
14. Gerard Proietti Trigueros
15. Ezequiel Pazos Dominguez
16. Isabel Diaz Bravo
17. Antonio Lopez Manzano
18. Ivan Toro Heredia
19. Asuncion Heredia Pazos
20. Maria Isabel Serrano Puig
21. Juan Puig Sanchez
22. Miriam Proietti Trigueros
23. Andere Gutierrez Zugazartaza
24. Gerard Pala Galofre
25. Isabel Puig Sanchez

Sant Feliu de Codines (consulta totes les llistes)

COORDINADORA INDEPENDENT RADICAL CALDERINA (CIRC)

Titulars
1. Marc Fernandez Garcia
2. Jennifer Cebador Sierra
3. Francisco Garcia Vizcaino
4. Martina Vicente Martin Moreno
5. Fernando Ruiz Sanchez
6. Rosa Maria Cañizarez De Moya
7. Jorge Juan Del Egido Torres
8. Ester Maña Campmajo
9. Josep Francesc Vila Fisas
10. Antonia Sierra Calero
11. Jaime Conejos Dosrius
12. Dolores Cebador Garcia
13. Miguel Cebador Garcia

Sant Fost de Campsentelles (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS UNITS PER SANT FOST (IUSF)

Titulars
1. Maria Montserrat Sanmartí Pratginestós
2. Juan Francisco Fernández Álvarez
3. Blanca Torrallardona Mestres
4. Marcos Rico Pellín
5. Margarita Santos Jiménez
6. Pedro Raspall Guardiola
7. Raúl Angulo Domínguez
8. Rodrigo Moreno Álvarez
9. Asunción Sinués Bernal
10. Marta Cabezón Marco
11. Noelia Genés Cánovas
12. Eduardo García Castaño
13. Irene Romero Siles

Suplents
1. José Manuel Murcia Murcia
2. Daniel Altimiras Viladrich
3. Enriqueta Llop Serena
4. Maria Teresa Vivancos Viladrich
5. Joan Caro Garre
6. María José Díaz Cervantes
7. Maria Luisa Aperador Molina 8. Jaume Capseta Castella
9. María Ester Maté García
10. Miguel Morales Sánchez
Titulars
1. Dolores Lopez Avalos
2. Antonio Maria Carbonell Brufau
3. Aranzazu Sanchez Maldonado
4. Ignacio Fernandez Diaz
5. Laura Maria Diaz Lopez
6. Isidoro Aguilar Millan
7. Montserrat Cots Roca
8. Jaume Baucis Quer
9. Montserrat Camarasa Bericat
10. Jose Maria Castilla Martinez
11. Maria Dolores Bellvehi Illa

Suplents
1. Antonio Galera Hernandez
2. Maria Monica Durall Rivas
Titulars
1. Ana Margarita Badell Velarde
2. M.de La Santa Natividad López Gama
3. Jorge Gifre Ramón
4. Juan Jose Marques Gonzalez
5. Bienvenida Alvarez Guillen
6. Juan Carlos Martin Perez
7. Montserrat Canudas Jorba
8. M'hamed El Ouali El Barnoufi
9. Vicente Javier Moliner Bayo
10. Mariona Arranz Roca
11. Marc Richard Morales Lopez

Suplents
1. Adela Suñer Ollé
2. Maria Antonia Sunico Batchilleria
3. Carlos Arranz Sancho
Titulars
1. David Carrillo Barón
2. Rasha Grajera Soares
3. Oscar Hugo Marimon Berrio
4. Francisco Javier Martinez Simo
5. Ester Barón Saló
6. Carlos Armengol Calvera
7. Eugenia Godes Diaz
8. Laia Ruiz Celdran
9. Antonio Hernandez Carmona
10. Montserrat Ruiz Celdran
11. Diego Amor Orduña

Suplents
1. Maria Del Pilar Capell Pujol
2. Luis Ariso Esteve
3. Joan Pont Perez

Vallromanes (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE VALLROMANES (IVALL)

Titulars
1. Jordi Alburquerque Gispert
2. Carles Ortiz Moreno
3. Maria Angeles Marin Paquet
4. Maria Eugenia Oliveras Campaña
5. Javier Villaecija Carrillo
6. Juan Ramon Mimo
7. Juan Gimferrer Beltranena
8. Maria Pilar Sanchez Salinas
9. Jordi Lluis Molina Molina
10. Joan Sanchez Prats
11. Cristina Pericas Duran

Suplents
1. Manel Cascante Torrella
2. Pau Valls Gonzalez
3. Teresa Riera Vila
4. Daniel Garcia Carrasco
5. Eduardo Pou Sabadell
6. Mar Garcia Fernandez
7. Emilio Carreras Alonso
8. Silvia Schilt Nebot
9. Aleix Carbonell Riera
10. Maria Angels Gallego Colombo

Calaf (consulta totes les llistes)

GRUP D'INDEPENDENTS PER CALAF - VEÏNS AMB VEU (GIC-VV)

Titulars
1. Jaume Simo Soler
2. Salvador Prat Casanovas
3. Mª Angels Vila Soler
4. Guillermina Ruich Cera
5. Josep Casulleras Closa
6. Neus Aparicio Cervantes
7. Juli Resano Serret
8. Davinia Zamora Lozano
9. Aleix Estruch Diaz
10. Roser Rodríguez Carreras
11. Xavier Selles Grau

Suplents
1. Zoila Castelo Estrada
2. Joan Closa Gázquez
3. Vanesa Martín De La Orden
4. Jaume Guirao Buscart
5. Rosa Maria Piñol Gilabert
6. Antonio Fernández González
7. Maria Alba Prat Casanovas
Titulars
1. Yolanda Lorenzo Garcia
2. Sergio Ruiz Vilar
3. Sandra Maria Alvarez Torne
4. Jordi Vall-Llovera Calmet
5. Abelardo Lopez Hernandez
6. Sara Iglesias Pajares
7. Albert Vidal Tasa
8. Gemma Espiga Pascual
9. Marc Matas i Estarlich
10. Laura Lopez Bohorquez
11. Estrella Luna Garcia
12. Mercedes Gonzalez Yebra
13. Miguel Angel Galindo Prieto

Suplents
1. Doris Johnson Sanchez
2. Angel Gimenez Carrasco
3. Judith Velert Fuentes
4. Jose Antonio Salinas Dominguez
5. Ruth Nicolas Perez
6. Julia Inglada Lerin
7. Carlos Roca Albino
8. Inmaculada Jimenez Orantes
9. Pere Ortega Valderas
10. Sergio Trilla Calvo
Titulars
1. Alejandro Prehn Faura
2. Javier Aparisi Ramón
3. Inmaculada Lliró Torrents
4. Montserrat Soteras Corbella
5. Susana Guix Tomas
6. Maria Dolors Brusau Alos
7. Francesc Sole Doucastella

Suplents
1. Rosa Mata Frances
2. Sonia Aguilera Brunet
3. Jorgina Serrano Vives

Canyelles (consulta totes les llistes)

SOLUCIONS-El Partit De TOTS (SOLUCIONS-PDeTOTS)

Titulars
1. Miguel Angel Garcia Peña
2. Sara Milla Perez
3. Emilio Baena Tapia
4. Cristian Vidal Arrieta
5. Alicia Paton Irimia
6. Gerard Puch De Miguel
7. Ruben Contreras Obiols
8. Lucia Romero Fernandez
9. Maribel Sanchez Navas
10. Miguel Garcia Mora
11. Maria Del Carmen Peña Torres

Cubelles (consulta totes les llistes)

CUBELLENCS-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FIC)

Titulars
1. Ana Maria Martinez Galleri
2. Miguel Angel Torralbo Gutierrez
3. Ivan Caballero Moreno
4. Jesus Martín Bonaga
5. Manuela Ruiz López
6. Magali Agustina Rodriguez Urquiola
7. Antonio Caballero Diaz
8. David Mancebo Lorente
9. Monica Capilla Marquez
10. Maria Del Mar Rodriguez Agudo
11. Monica Urquiola Yapura
12. Pau López Rodriguez
13. Antonio Sanchez Gutierrez
14. Sergio García López
15. Demelsa Fina Caballero
16. Juan Jesus Santolaria Gala
17. Juana Muria Ruiz

Suplents
1. Noemi Torres Bonet
2. Laura Santolaria Martinez
3. Roma Juncosa Rodriguez
 

Cubelles (consulta totes les llistes)

GUANYEM CUBELLES (GUANYEM CUBELLES)

Titulars
1. Daniel Pérez Luque
2. Ana Montserrat López Álvarez
3. Tesifón Carmona Salmerón
4. Aurora Estevez Expósito
5. Gustavo Tutusaus Vergés
6. Ana Maria Vega Pozo
7. Gustavo Luis Gómez Gonzalez
8. Dolores Ruiz Fernandez
9. Oscar Barona Sancho
10. Maria Del Carmen Sancho Usero
11. Alfonso Muñoz Pino
12. Antonia Gómez Coto
13. Francisco Mujal Tasende
14. Laura Aguilera Blasco
15. Fernando Vizuete Catalán
16. Sara Carmona Calvo
17. Juan Francisco Ulloa Bolivar

Suplents
1. Dunia Duran Juvé
2. Fulgencio Gonzalez Moreno
3. Sandra Martinez Gonzalvez

Cubelles (consulta totes les llistes)

UNITAT CUBELLENCA-11 (U.C.-11)

Titulars
1. Rosa Montserrat Fonoll Ventura
2. Josep Maria Hugue Oliva
3. Raul Mudarra Carmona
4. Trinidad Vicente Bernal
5. Maria Pilar Juste Sanz
6. Alexandra Corvillo Carmona
7. Juan Folk Prieto
8. Cristina Moreno Sanchez
9. Oscar Martinez Sanchez
10. Guillem Rocha i Fonoll
11. Maria Alejandra Borrallo Mahugo
12. Oscar Moreno Barroso
13. Sara Aguilera Gonzalez
14. Jose Cusco Marti
15. Juan Besos Vilella
16. Rosario Castillo Castillo
17. Jose Manuel Ardila Contreras

Suplents
1. Rosa Montserrat Fonoll Ventura
2. Josep Maria Hugue Oliva
3. Raul Mudarra Carmona
4. Trinidad Vicente Bernal
5. Maria Pilar Juste Sanz
6. Alexandra Corvillo Carmona
7. Juan Folk Prieto
8. Cristina Moreno Sanchez
9. Oscar Martinez Sanchez
10. Guillem Rocha i Fonoll
11. Maria Alejandra Borrallo Mahugo
12. Oscar Moreno Barroso
13. Sara Aguilera Gonzalez
14. Jose Cusco Marti
15. Juan Besos Vilella
16. Rosario Castillo Castillo
17. Jose Manuel Ardila Contreras

Olesa de Bonesvalls (consulta totes les llistes)

GRUP D' OPINIÓ D'OLESA DE BONESVALLS G.O.O.B- FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA FIC (GOOB - FIC)

Titulars
1. Jaume Cusco Martínez
2. Nadala Sellares Tubau
3. Ivan Oliva Castro
4. Merce Canillas Pinzolas
5. Paula Rodriguez Canillas
6. Francesc Saumell Olivella
7. Marc Sanchez Badell
8. Ramon Ros Mestres
9. Enric Ases Amorós

Olivella (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER OLIVELLA (ixO)

Titulars
1. Miguel Morales Oya
2. Ana Maria Palma Perez
3. Ivone Moreno Gomez
4. Gloria Bonell Jimenez
5. Diego Gonzalez Nieto
6. Manuel Francia Avellaneda
7. Pablo Daniel Justicia Orellana
8. Lidia Palma Perez
9. Encarnacion Martinez Garcia
10. Juan Martinez Molia
11. Celso Rodriguez Blanco

Suplents
1. Maria Linares León
2. Victor Garcia Alonso

Sitges (consulta totes les llistes)

SOLUCIONS-El Partit De TOTS (SOLUCIONS-PDeTOTS)

Titulars
1. Miguel Angel Garcia Peña
2. Sara Milla Perez
3. Emilio Baena Tapia
4. Cristian Vidal Arrieta
5. Alicia Paton Irimia
6. Gerard Puch De Miguel
7. Ruben Contreras Obiols
8. Lucia Romero Fernandez
9. Maribel Sanchez Navas
10. Miguel Garcia Mora
11. Maria Del Carmen Peña Torres
Titulars
1. Esther Rodríguez i Maldonado
2. Tomàs Carandell Baruzzi
3. Albert Bonet Huete
4. Rita Garcia Quesada
5. Montse Mestre i Casas
6. Joan López Fernàndez
7. Quima Albalate Giménez
8. Xavier Coll Pascual
9. Oscar Mendoza Gómez
10. Ariadna Vall i Capdet
11. Jordi Guillaumes García
12. Pau Garriga i Gabaldà
13. Núria Espachs Pagès
14. Oriol Martí i Colom
15. Sílvia Salvatierra Arrebola
16. Ramon Noguera Muñoz
17. Sílvia Cester Guerrero
18. Lluís-Miquel Soto i Armengol
19. Laura Marcos Navarro
20. Anna Gabaldà Felipe
21. Lluís Giralt i Vidal

Sant Pere de Ribes (consulta totes les llistes)

SOLUCIONS-El Partit De TOTS (SOLUCIONS-PDeTOTS)

Titulars
1. Maria Jesus Mari Peña
2. Maria Ortiz Velero
3. Rafael Torronteras Montoro
4. Jose Manuel Olmo Torronteras
5. Juan Carlos Marti Ribera
6. Nerea Marti Peña
7. Maria Isabel Carretero
8. Veronica Jane Ramirez
9. Juan José Fernandez
10. Daniel Constantino Vergara Alv Arez
11. Laura Fuentes Sarabia
12. Soledad Morcillo Padilla
13. Dolores Ortiz Valero
14. Juan Navarro Bruno
15. Manuel Parejo Aranda
16. Montserrat Mestres Medina
17. Genma Ferrer Bachero
18. Guillermo Parejo Aranda
19. Maria Fernanda Santacruz
20. Josua Reverte Curado
21. Raul Sanchez Alonso

Sitges (consulta totes les llistes)

SITGES GRUP INDEPENDENT (SITGES GI)

Titulars
1. David Martinez Lluis
2. Guillem Escola Hueso
3. Cristina Guiu Navarro
4. Nadia Viana Pascual
5. Maria Jose Garriga Cots
6. Petra Ballantyne Geb Schrammen
7. Carlos Guerrero Castillo
8. Silvia Peñas Borja
9. Pierre Paul Butin
10. Manuel Aleacar Zapata
11. Jordi Gracia Pañella
12. Xavier Guerrero Castillo
13. Maria Mercedes Yunquera Vega
14. Merce Banchs Guiral
15. Cristina Asencio Adames
16. Nicolas Samaranch Arrufat
17. Susana Domenech Cots
18. Jaume Berbegal Ferret
19. Alrun Ramona Jimeno Urban
20. Alan Daniel Frame
21. Maria Del Vinyet Lluis Pamies

Suplents
1. Manuel Jose Gomez Sanchis
2. Daniel Valles Godia
3. Cecile Prevost Sanchon

Sitges (consulta totes les llistes)

EL MARGALLO INDEPENDENT PER SITGES, LES BOTIGUES I GARRAF (M.A.R.)

Titulars
1. Jose Maria Martinez Carbajosa
2. Iolanda Adroher Pueyo
3. Angel Velasco Herrero
4. Alicia Rodriguez Gonzalez
5. Manuel Mercader Tudela
6. Francisco Ramirez Gahete
7. Lida Loaiza Trillera
8. Jorge Luis Mendez Blasco
9. Maria Pilar Martinez Pazos
10. Jorge Torner Aluart
11. Ramon Justel Dominguez
12. Maria Fernandez Lopez
13. Jose Faustino Villamarina Menendez
14. Maria Jose Garrigues Talavera
15. Anibal Artigas Gomez
16. Carlos Mercade Ferrando
17. Alicia Botí Sanchez
18. Andres Vallina Benedicto
19. Marta Borras Dalmau
20. Jaime Palaso Oller
21. Pedro Alemany Sabate

Suplents
1. Purificacion Ramos Gonzalez
2. Mariano Jorge Galindo Florence
3. Alicia Guerrero Aparicio
4. Antonio Prats Franques
5. Consuelo Diaz Gimeno

Sitges (consulta totes les llistes)

PARTIT MUNICIPALISTA NOU HORITZO (N-H)

Titulars
1. Ignacio Rubi Gonzalez
2. Silvia Perez Fuste
3. Ariadna Font Junyent
4. Carlos Franco Jane
5. Gerard Talens Barbero
6. Jose Antonio Tudela Perez
7. Ma Concepcion Salvador Calasanz
8. Francisco Piquer Rodriguez
9. Carmen Garcia Pey
10. Ruben Ubric Fortuño
11. Monica Peña Quesada
12. Francisco Sales Climent
13. Jorge Garcia Carreras
14. Marta Furro Serra
15. Manuel Rodriguez-Sampaio De Bonis
16. Ma Aranzazu Lopez Cortes
17. Mercedes Sanchez Lopez
18. José Ponce Puerto
19. Eva Brunet Campaña
20. Sebastian Durany Vera
21. Luis Marcé Gea

Suplents
1. Antonio Montemar Monter
2. Carmen Rodriguez Caballer
3. Rafael Bertran Alacio

Sitges (consulta totes les llistes)

PARTIDO EUROPEISTA DE SITGES (PEdS)

Titulars
1. Francesc Alcaraz Gallego
2. Josep Mussons i Caldes
3. Jordi Estella Lopez
4. Nathalie Legrand
5. Susana Russiñol Mussons
6. Wim Heuninck
7. Guillem Herrera Redondo
8. Santiago Perez Cordoba
9. Paula Mendez Garcia
10. Elena Gallego Escamez
11. Maricel Muñoz Alvarado
12. Antonia Medina Dominguez
13. Cristina Castellvi Abellan
14. Victor Arenas Lopez
15. Angel Ramón Comalada Godo
16. Maria Escamez Pedrosa
17. Mercedes Nicolas Fernandez
18. Silvia Gallego Escamez
19. Francisco Javier Ojeda Calzado
20. Jorge Luna Nicolas
21. Jorge Carretero Bermejo

Vilanova i la Geltrú (consulta totes les llistes)

CIUDADANIA ACTIVA-CIUTADANIA ACTIVA (C-ACTIVA)

Titulars
1. Carmen Reina Padilla
2. Javier Peña Arribas
3. Mónica Muñoz Puigcerver
4. Carlos José Enciso Alcaraz
5. María Teresa Castejón Gimeno
6. Ricardo Carretero Mármol
7. Marcelina Yanes Parga
8. José ́ María Carrasco Paterna
9. María Del Carmen Cabañero Paños
10. Ricard Alcaraz Fraire
11. Verónica Espada Palomino
12. Fernando Gasca Morato
13. Maria Mercedes Doñate Ferrer
14. José Beteta Jímenez
15. Montserrat Sánchez Sánchez
16. Antonio Fernández García
17. Lourdes Martínez García
18. Marcos Beteta García
19. Ainoa Alba Reina
20. Francisco Peña Gimeno
21. Nerea Magro Perianes
22. Juan Gines Cuenca Rodríguez
23. María Esther Peña Arribas
24. Diego Alba Doblas
25. José Cuberos Jaimez

Suplents
1. Juana García Gallego

Vilanova i la Geltrú (consulta totes les llistes)

SOLUCIONS- EL PARTIT De TOTS (SOLUCIONS-PDeTOTS)

Titulars
1. Gerardo Fernandez Guardia
2. Miquel Gatell i Carbó
3. Jose Gimenez Jordan
4. Ariana Esteban Uceda
5. Elsa Cerrato Perez
6. Oktay Unsal Rodríguez
7. Carlos Benitez Arnaez
8. Montserrat Guardia Batet
9. Gloria Bosch Carreras
10. Maria Vanesa Garcia Naranjo
11. Harald Cortes Gonzalez
12. Jose Maria Rojas Beltran
13. Laura Fernandez Sanchez
14. Sandra Piculla Vernet
15. Ana Sole Vila
16. Martin Eduardo Villa Cardona
17. Francisco Javier Reverte Garcia
18. Marta Fernandez Guardia
19. Maria Dolores Uceda Garcia
20. Maria Del Carmen Baena Moreno
21. Hamid El Azzaqui Gandaqui
22. Jesus Fernandez Sanchez
23. Natalia Izaskun Esteban Uceda
24. Concepcion Rodero Nuñez
25. Fatima Bouzid Sedani

Òdena (consulta totes les llistes)

ÒDENA A FONS AVANCEM - AGRUPACIÓ ELECTORS (OAF)

Titulars
1. Andrés García Sánchez (Independent)
2. Sergio Lozano Montero (Independent)
3. Piedad Rovira Niso (Independent)
4. Manuel Contreras Fernández (Independent)
5. Maria Jesús Martínez Vera (Independent)
6. Joan Xavier Gabarró Viñals (Independent)
7. Anabel Cortés Pérez (Independent)
8. Jordi Gassó Guixá (Independent)
9. Manuel Iglesias Hernández (Independent)
10. Carme Iglesias Majó (Independent)
11. David Mora Cantero (Independent)

Suplents
1. Angela Cañellas Puig (Independent)
2. Jesús Vargas Lozano (Independent)
3. Esther Comamala Balada (Independent)
4. Fernando Grau Cañellas (Independent)
 
Titulars
1. Sandra Encinas Triviño
2. Ramón Lainez Pérez
3. Elisenda Barquilla Méndez
4. Maria Del Mar Rodríguez Ruiz 
5. Ismael Belouadnine Mañas 
6. Sonia Martínez Sanchez 
7. Sergio Merino Martínez 
8. Fernanda Moreno Clemente 
9. Angel Cervera Rico 
10. Esteban Cividanes Blanco 
11. Maria Del Carmen Escudero Cano

Castellfollit del Boix (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE CASTELLFOLLIT DEL BOIX (ICB)

Titulars
1. Celesti Rius Prat
2. Judit Cuberas Pujol
3. Joan Lladó Oliva
4. Eugeni Pujol Baró
5. Marta Pujadó Grau
6. Toni Casals Cañellas
7. Vicens Martí Jurado

Suplents
1. Natàlia Rius Badia
2. Rosa Mª Vilumara Bru
3. Xavier Pons Pujol
4. Carles Martí Pons
5. Anna Just Busqué
6. Pere Roqué Ferrer
7. Marta Esclusa Riu
8. Ramon Torras Farrés
9. Alfons Margarit Oller
10. Lidia Roca Graells 

Pobla de Claramunt, La (consulta totes les llistes)

PARTICIPA #VOLEMUNAPOBLAMILLOR(P!)

Titulars
1. Antoni Mabras Marimon
2. Maria Paz Castaño Vega
3. Berta Pons Molina
4. Montserrat Sanou Catasus
5. Xavier Surroca Miquel
6. Joana Torras Vizcarrondo
7. Pol Robert Vich
8. Josefa Vilarrubias Calaf
9. Joan Tort Gimenez
10. Ricard Martinez Andres
11. Raimon Lucas Rabell

Suplents
1. Oriol Ricart Vilarrubias
2. Alicia Borrega Escalante
3. Josefina Soteras Riba
4. Gemma Ramis Roig
5. Francesc Mestre Dalmau
6. Isidoro Farré Pomés
7. Joan Mabras Marimon
8. Nuria Ais Pons
9. Lidia Cabezas López
10. Elisabeth Díaz Santaolalla
Titulars
1. Rodolfo Fernández Getino Rodríguez
2. Emmanuel Palau Morales
3. Fermí Sallés Coletas
4. Maria Prat Molins
5. Monica Herrera Casares
6. Maria Inmaculada Bertran Serra
7. Domenec Bordonada Santamaria 

Suplents
1. Alba Santamaria Costa
2. Pere Joan Seubas Bach
3. Jordi Palau Gonzalez
4. Ester Ferran Sivera
5. Josep Piquer Codina
6. Montserrat Porta Clotet
7. Marc Martinez Elvira 

Santa Margarida de Montbui (consulta totes les llistes)

ARA MONTBUI - LA VEU DELS VEÏNS DE MONTBUI (AM-LVDVDM)

Titulars
1. Jesús Miguel Juárez Tamayo
2. Maria Coral Vázquez Hontoria
3. Adrià Castelltort Mascó
4. Jesica Arroyo López
5. Jordi Bòria Taixé
6. Sara Bergantiño Cabello
7. Marcel Mateu Pijoan
8. Diana Susín López
9. Albert Cantarell Busqué
10. Núria Roca Mercader
11. David Gilberte Méndez
12. Marta Avilés Gil
13. Jordi Montiel Vendrell

Suplents
1. Gloria Nasarre Madrazo
2. Gregorio Grados García
3. Mónica Portero Martínez
4. Javier Moreno Morales
5. Alfonsa Santiesteban Castillo
6. Aitor Urbano Medina
7. Valentina Dalmases Papaseit
8. Jonathan Delgado Cerezo
9. Rosa Maria Planell Raja
10. Antonio Aguallo Ariza
Titulars
1. Juan Martínez Bayona
2. Francisco Javier Cosano Cano
3. Claudia Zumel Caballero
4. Misraim De La Rosa González
5. Sandra Serrano García
6. Joel Castaño Sánchez
7. María José Castellano Porras
8. Domingo Salido Jiménez
9. Marta Gamas Brumós
10. Ginesa Acosta Rodríguez
11. Ignacio Boned Cobos

Suplents
1. Alba Zumel Caballero
2. Jordi Pérez Bartual
3. Jezabel Márquez Gómez
4. Mugurel Gutu
Titulars
1. Marcos Melo Company
2. Santiago Eduardo Andrade Segovia
3. Kenneth Montero Ventura
4. Marta Sabé Blanco
5. Evelyn Marquez Caballero
6. Miguel Romero Jiménez
7. Angel Garcia Dueñas
8. Juan Manuel Logares Lombardero
9. Rebeca Torreblanca Martínez
10. Concepción Martínez Renedo
11. Jordi Torreblanca Gómez

Suplents
1 José Aguilar Martínez

Monistrol de Montserrat (consulta totes les llistes)

MÉS MONISTROL (AGRUPACIÓ D'ELECTORS) (MM)

Titulars
1. Olga Urraca Castro
2. Sandra Serra Fernandez
3. Genís Tudela Urraca
4. Rosa Sola Delgado
5. Daniel Marin Ortega
6. Maria Mercedes Escribano Perez
7. Ramon Cardus Juve
8. Noemi Casamitjana Gomez
9. Alfons Garcia Burgas
10. David Serra Fernandez
11. Maria Trinidad Salgado Vegas

Suplents
1. Jaime Bacardit Roig 

Vallbona d'Anoia (consulta totes les llistes)

UNIDOS POR VALLBONA - VEÏNS AMB VEU (UPV -VV)

Titulars
1. Francisco Corral López
2. Jesús Fontecha De Caso
3. José Luís Macarro Bocache
4. Antonia Corral López
5. Tomas Perez Marcelo
6. Montserrat Senserrich Morata
7. Silvia Sánchez Forriol
8. Antonio Torres Escursell
9. Manuel Ramírez Cano
Titulars
1. Joan Carles Batanés Subirana
2. Núria Clarella Amenedo
3. Xavier Racero Esquius
4. Maria Del Carmen Cruz Sanchez
5. Cristian Marc Huerta Vergés
6. Ingrid Bonells Casau
7. Eloi Martinez Soler
8. Judit Bonvehí Mor
9. Josep Larroy Sanchez
10. Pere García Fernández
11. Mercè Sala Suades
12. Manuel Valdivia Muñoz
13. David Clusellas Codina

Suplents
1. Maria Dolores Piedra Alonso
2. David Serrano Herrero
3. Maria Rosa Bou Rabat
4. Gabriel Gurt Garcia
5. Maria Teresa Vall Puig
6. Francisco Carreño Corominas
7. Laura Forch Llorens
8. Albert Planas Feixó
9. Marta Requena Campos
10. Andreu Piñero Pascuet
Titulars
1. Jordi Solernou Vilalta
2. Marc Barons Torras
3. Adria Clotet Roig
4. Montserrat Jové Sallés
5. Laura Trench López
6. Santiago Benito Ferreira Olivar
7. Aitor Rodriguez Delgado
8. Jessica Moreno Delgado
9. Josep Garcia Moreno
10. Olga Menoyo Martinez
11. Javier Reyes Rodriguez
12. Yvonne Puig Vilagines
13. Ana Vilar Caldero
14. Domenec Clotet Masana
15. Jose Manuel Fernandez Fernandez
16. Carmen Moreno Guerrero
17. Ramon Marquillas Sala


Suplents
1. Montserrat Bonilla Calderó 
Titulars
1. Vanesa Gonzalez Marquez
2. Aitor Centelles Gallego
3. Alicia Plaza Garrote
4. Josefa Còdol Monsó
5. Sergio Pérez Fernández
6. Miguel Reina Cáceres
7. Maria Rosario Grados Carrascosa
8. Isabel Egea Campoy
9. Luis Oropesa Segura
10. Antonio Maturana Regordosa
11. Cristina Torregrosa Fernández
12. Fèlix Palomo Giménez
13. Sara Luengo Patón
14. Antonio Molina Fernández
15. Ainhoa Arbiol Bertos
16. Cristina Moreno Egea
17. Josep Minguet Falguera

Suplents
1. Victor Barroso Romero
2. Cinta Fernández Espuny
3. Francisco Rey Lara

Vilanova del Camí (consulta totes les llistes)

IPV VEÏNS AMB VEU (IPV-VEÏNS AMB VEU)

Titulars
1. Juan Manuel Cividanes Alonso
2. Manuel Ocaña Domínguez
3. Raul Martos Santano
4. Ester Conchillo Alcaide
5. Cristina Barea Rodríguez
6. Carlos Bolaño Martínez
7. Antonio Bernal Jodas
8. Juan Rodríguez Castilla
9. Gemma Castillo Conchillo
10. Maravillas Martínez Navarro
11. Rufino Claver Galán
12. Rosario Laura Cabrero Rodríguez
13. Juan Antonio Fajardo Ramírez
14. Andres Perez Sanchez
15. Dolores Priego Perez
16. Azahara Torres Barquilla
17. Jesús Navarro Martínez

Suplents
1. Roque Conchillo Sánchez
2. Juanita Perez Jiménez
3. Pedro José Sánchez Ruiz

Vilanova del Camí (consulta totes les llistes)

VA! VILANOVA DEL CAMÍ ALTERNATIVA (VA!)

Titulars
1. Francisco Palacios García
2. Camilo Grados Galán
3. Silvia Cáceres Alonso
4. María José Lucena Martínez
5. José María Ortiz Collado
6. José Antonio González Carrillo
7. Alicia García Plazas
8. Ester Vaquero Mena
9. Rebeca Arias Tebas
10. Mariano Palomo Tostado
11. Miriam Serrano Magaz
12. Miriam Goye Pérez
13. Francisca Martínez Gómez
14. José González Rodríguez
15. Salvador Rosich Dalmau
16. Ana Isabel Castillejo García
17. Pedro Amor Alia

Suplents
1. Ramón Camacho Alarcón
2. Estefana García Arrés
3. Eva Maria Román Rozas
4. Elisabet Serrano Magaz
5. Francisco Palacios Guillen
Titulars
1. Juan Manuel Wenceslao Siurana
2. Silvia Guillén Hernández
3. Casto García Herrero
4. Clara Valmaseda Vilatoba
5. Cristina Márquez Fernández
6. Melani Bergés Gámez
7. José Luís Barceló Vicente
8. María Dolores Rodríguez Mogrera
9. Concepción Velasco López
10. Juan Miguel Muñoz Gómez
11. Trinidad Espinosa Carmona
12. Diego Muñoz Poveda
13. Pablo Fernández Camuñas
14. Felipe Gonzalo Reyes González
15. María Moreno Algaba (Independent)
16. José Antonio Bergés Hernández
17. Carlos Cabello González
18. Eva María Ríos Pazos
19. Victoria Jurado Pernías
20. María Salud González Pozo
21. Jonatan Navarro García
22. Carmen Hernández Carrasco
23. Joaquin Francisco Guillén Torres
24. Joaquím Guillén Hernández
25. Sandra Pérez Valdeolivas
26. María Dolores Dopazo Martínez
27. Juan Wenceslao Rubio

Suplents
1. Eva Gros Turpin
2. Pedro Javier Martínez García
3. Pilar Siurana Ríos

Súria (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA INDEPENDENT PER A SÚRIA (aiS)

Titulars
1. Carmen Besa Braque (Independent)
2. Jordi Magallais Centellas (Independent)
3. Valentí Sastre Durín (Independent)
4. Cristina Galera Rodergas (Independent)
5. Ana María Pérez Hidalgo (Independent)
6. Albert Rodríguez Bueno (Independent)
7. Elsa Ruíz Muñoz (Independent)
8. Olga Arrieta De La Fuente (Independent)
9. Rafel Vilanova Ros (Independent)
10. Miquel Caelles i Campà (Independent)
11. María Isabel Calvo Pérez (Independent)
12. Abel Martínez Pérez (Independent)
13. Olga Expósito Guerrero (Independent)


Suplents
1. Andrés Quílez Moja (Independent)
2. Modesta Pérez Pérez (Independent)
3. Ildefons Gutiérrez Domènech (Independent)
4. María Antonia Paniagua Montero (Independent)
5. Gal Fàbrega Serra (Independent) 

Badalona (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA GENT TRASPARENT PER BADALONA (A.G.T.)

Titulars
1. Javier Cabrera Atenza
2. Antonio Garcia Conesa
3. Jesica Garrido Vazquez
4. Judit-Silvia Alonso Castro
5. Antonio Castillo i Aubanell
6. Cristina Verdejo Rivero
7. Joseph Cabrera Callejon
8. Soraya Vazquez Moral
9. Jose Antonio Silva Rosa
10. Encarnación Callejón Polaino
11. Ramón Andreo Martinez
12. Angela Buesule Bokesa
13. Santiago Valarezo Noblecilla
14. Bahia Zellal
15. José Cabrera Atenza
16. Pamela Puell Hernandez
17. Jaime Castillo Luque
18. Francisca Calero Cabrera
19. Marc Hernandez Cao
20. María Teresa Martinez Oliver
21. Antonio Barrera Barrera
22. Ana María Ropero Ramón
23. Pau Gil Fernandez
24. Ivan Paradelo Docampo
25. Encarnación Ligero Canudas
26. Juan Ramos Caballero
27. María Salvadora Martinez Campan

Suplents
1. Raquel Curto Pla
2. Albert Vera Prieto
3. Emilio Vera Garcia

Súria (consulta totes les llistes)

GRUP INDEPENDENT DE SURIA (GIIS)

Titulars
1. Pere Requena Orozco
2. Maria Alba Santamaria Fíguls
3. Miquel Soliva Pala
4. Tanit Soliva De La Iglesia
5. Sandra Martin Puga
6. Eva Bau Salvador
7. Miquel Soler Pujol
8. Francisco Paniagua Montero
9. Natàlia Flores Pujol
10. Daniel Barrera López
11. Cristian Rodríguez Galindo
12. Josep Gras Esquius
13. Rosa Azorín Cabrera

Suplents
1. Mariona Gras Llop
2. Josep Maria Cortés Garzón
3. Susana Martín Castañón
4. Santi Filló Farreras
5. Toni Barrera Guillén
6. Gina Tortosa Guerrero
7. Albert Posa Clotet
Titulars
1. Irene Aldabert González
2. Nuria Torres Fernández
3. Alejandro Benito Otero
4. Patricia Da Silva Mendiburu
5. Pedro Sánchez Rodríguez
6. Carlos Vicente Ortuondo
7. Nieves Navarro Gómez
8. Ruben Gallardo Gombau
9. Joan Josep Belda Montes
10. Mar Torà Micheli
11. Eduardo Alberto Fernández Silva Méndez
12. Alba Cano Beltrán
13. Antoni Pons Lasala
14. Alicia Vila Reyes
15. Mariano Escuder Cuscó
16. Marc Alloza Quesada
17. Celedonia Navarro García
18. Jordi Vela López 
19. Ana María Osinaga Castellón
20. Mercedes Delgado Mayoral
21. Gregorio Martín Cáceres

Suplents
1. Juan Moreno García
2. Nelia Gloria Olivar Montero
3. Aitor Laiseka Zabala
4. Mar Crisol Illa 
Titulars
1. Patrocini Canal Burniol (Independent)
2. Ramon Gangolells Vilardell (Independent)
3. Carles Navarro Solsona (Independent)
4. Sara Subirana Muntada (Independent)
5. Gerard Aran Traserra (Independent)
6. Montse Casellas Sala (Independent)
7. Rossend Mangot Casanoves (Independent)
8. Francesc Hernández Ruiz (Independent)
9. Josep Rafart Coma (Independent)
10. Francesc Muxí Puig (Independent)
11. Elisenda Martí Valls (Independent)

Suplents
1. Maria Àngela Farràs Solé (Independent)
2. Mercè Moral Galisteo (Independent)

Bagà (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D'ELECTORS BAGÀ ENDAVANT (AEBE)

Titulars
1. Pep Llamas Gironès (Independent)
2. Ester Berenguer Cuyàs (Independent)
3. Eduardo Ortiz Lazo (Independent)
4. Daniel Merino García (Independent)
5. Josep Ureña Llitjós (Independent)
6. Eva Álvarez Tejero (Independent)
7. Ramon Subirana Arnau (Independent)
8. Jordi Rosell Pérez (Independent)
9. Maria Carme Espel Pedrals (Independent)
10. Sílvia Sebastià Gabriel (Independent)
11. Victoria Moral Vílchez (Independent)

Suplents
1. Marc Llamas i Devesa (Independent)
2. Marta Vegas Carreras (Independent)
3. Montserrat Tejero Farràs (Independent)
4. Ricardo González Olivé (Independent)
5. Adam Moya Martín (Independent)
6. Jacinto Alarcón Mañas (Independent)
7. Trinidad Barceló Alàs (Independent)
Titulars
1. Daniel Fàgregas Salvà (Independent)
2. Maria Antonia Ortega Canet (Independent)
3. Nuria Prats Monfort (Independent)
4. Angel Guiu Venturos (Independent)
5. Ivan Vargas De La Fuente (Independent)
6. Ana Maria Escudero De Frutos (Independent)
7. Fina Canal Rossell (Independent)
8. Rafael Martínez Sol (Independent)
9. Walter Hugo Pérez Umpiérrez (Independent)
10. Rafael Adalberto Matos Lajara (Independent)
11. Jaume Sanmartí Haro (Independent)
12. Josefina Tomàs Vera (Independent)
13. Juli Molina Flotats (Independent)
14. Joan Ramon Rodriguez Serra (Independent)
15. Queralt Perarnau Ribera (Independent)
16. Gemma Moré Giralt (Independent)
17. Antoni Biarnés Mas (Independent)

Suplents
1. Rafael Gabarre Amador (Independent)
2. Salvador Molins Escudé (Independent)
3. Amalia Castilla Galdeano (Independent)

Borredà (consulta totes les llistes)

TREBALLEM A I PER BORREDÀ

Titulars
1. Jesús Solanellas Altarriba (Independent)
2. Rosa Maria Soler Caparros (Independent)
3. Ramon Nadeu Camprubí (Independent)
4. Maria Assumpta Puig-Pey Saurí (Independent)
5. David Jubany Pujals (Independent)
6. Jordi Camprubí Puig (Independent)
7. Ian Prades Vilalta (Independent)

Suplents
1. Maria Núria Rota Sañas (Independent)
2. Ana Cunill Soler (Independent)
3. Isabel Sala Puig (Independent)

Capolat (consulta totes les llistes)

ENDAVANT PER CAPOLAT-AGRUPACIÓ D'ELECTORS

Titulars
1. Josep Maria Mosoll Sant
2. Neus Martinez Vilarrasa
3. Samuel Montalban Vicenzi

Cercs (consulta totes les llistes)

PARTIT INDEPENDENT DEL BERGUEDA (P.I.B.E.R.)

Titulars
1. German Sanchez Martinez
2. Esteban Tejera Oliver (Independent)
3. Juan Luis Peralta Perarnau
4. Paula Sanchez Hermosilla (Independent)
5. Maria Jose Leon Masero (Independent)
6. Sandra Sanchez Heredia (Independent)
7. Veronica Tejera Pascual (Independent)
8. Marisol Venegas Martin (Independent)
9. Francisco Chamorro Garcia

Anglès (consulta totes les llistes)

P.A.U. (PER ANGLÈS UNITS)-INDEPENDENTS DE LA SELVA (PAU-IdSelva)

Titulars
1. Pere Espinet Coll
2. Esteve Callís Prat
3. Anna Carrillo Oriol
4. Imma Jiménez Pla (Dona De L’Hortelano)
5. Antonio Ruíz Palma (Toni Palma)
6. Antonio Simon González
7. Montserrat Garriga Gimbernat
8. Bartomeu Carrillo Caparros
9. Romina López Cornellà
10. Meritxell Droch Canals
11. Ernesto Luz Aurich
12. Gerard Expósito Jufre
13. Tania Figueras Valls

Suplents
1. Juana Romero Moreno
2. Jordi Triola Vila
3. Sonia Lavado González
4. Judit Cabanas Arimany
5. Jose Grande Lloret
6. Angela Valls Viñets
7. Jose Ignacio Rubio Ramírez (Nacho)
8. Estrella Rodriguez Caparros
9. Xavier Burch Pol

Arbúcies (consulta totes les llistes)

ENTESA PER ARBÚCIES-INDEPENDENTS DE LA SELVA (EA-IdSelva)

Titulars
1. Pere Garriga Solà
2. Jaume Salmeron Font
3. Àngel Cabrero Méndez
4. Maria Àngela Soler Puigmacià
5. Anna Rotllant Caralt
6. Maria Remei Artigas Crosas
7. Martí Pastells Sánchez
8. Manuel Serras Vila
9. Judit Prat Gelpi
10. Maria Tayeda Clapés
11. Antonio Ronda Rodríguez
12. Anna Cardenal Parcet
13. Carles Gómez Tornés

Suplents
1. Mònica Salvador Cors
2. Josep Blasco Serrat
3. Glòria Cuadras Genabat
4. Eugenio Zaragoza Ruíz
5. Olga Serra Salvans
6. Joan Farreras Mayolas
7. Montserrat García Rodríguez
8. Roger Moré i Pérez
9. Marta Martí Juny
10. Xavier Aymerich Matas

Blanes (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ PARTICIPATIVA BLANES - INDEPENDENTS DE LA SELVA (APB-IdSelva)

Titulars
1. Javier Lozano Monico (Xavi)
2. Ramona Marco Cuni
3. Francesc Xavier Marcos González
4. Jordi Mora Penalba
5. Roser Vall Llosada Garcia
6. Joan Burcet Tordera
7. Aurelia Marin
8. Celestino Lillo Luna
9. Maria Del Carmen Barroso Luna
10. Francisca Grau Sanchez
11. David Florido Barroso
12. Marc Gonzalez Lozano
13. Laura Font Alegria
14. Alexandre Xavier Lozano Barroso
15. Maria Jesus Muñoz Correcher
16. Juan Antonio Sanchez Luna
17. Beatriz Espigares Morillo
18. Ana Godoy Anubla
19. Jonathan Lillo Villar
20. Nuria Terradas Marco
21. Francesc Silva Dominguez

Suplents
1. Maria Veronica Ramos Prieto
2. Encarnacion Lopez Garcia
3. Virgilio Parreño Montero

Guardiola de Berguedà (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D'ELECTORS DE GUARDIOLA (Ad'EG)

Titulars
1. Fernando Sayes Jato (Independent)
2. Olga Saus Marginet (Independent)
3. Silvia Campoy Curriu (Independent)
4. Marc Rotllan Puig (Independent)
5. Gerard Torrens Casals (Independent)
6. Lucía Viso Sanchez (Independent)
7. Rosa Font Pérez (Independent)

Suplents
1. Anabel Franco Santos (Independent)
2. Ester Noguera Trafí (Independent)
3. Imma Compañó Tomàs (Independent)
4. Joan Casals Morillas (Independent)
5. Maria Isabel Checa Torres (Independent)
6. Mònica Pons Puig (Independent)
7. Montserrat Viladés Freixa (Independent)
8. Antònia Amat Garrido (Independent)
9. Gerard Ferrer Fernandez (Independent)
10. Josep Maria Plana Simon (Independent)

Nou de Berguedà, La (consulta totes les llistes)

SOM POBLE GRUP D'ELECTORS DE LA NOU I MALANYEU (SOM POBLE)

Titulars
1. Maria Mercè Fuentes Pujol (Independent)
2. Nuria Rosa Rossetti Carnicé (Independent)
3. Josep Maria Peixó Cerarols (Independent)
4. Josep Comellas Boixader (Independent)
5. Roger Pagès Tomasa (Independent)
Titulars
1. Montserrat Juvanteny Canal
2. Ferran Chacón Gost
3. Sandra Arufe Mercadal
4. Victòria Casas Tauste
5. Joan Rota Font
6. Assumpció Manubens Costa
7. Roger Subirà Lara
8. Roser Riera Escamilla
9. Estel Arcalís Guiu
10. Jordi Pedragosa Pla
11. Natalia Vilà Vilà

Suplents
1. Xavier Serrat Gimenez
2. Alberto Amorós Llumbart
3. Moisès Herrera Crispí
4. Manuela Martínez Tinoco

Prats de Lluçanès (consulta totes les llistes)

REPÚBLICA ACTIVA DE PRATS DE LLUÇANÈS (RAP)

Titulars
1. Enriqueta (Queta) Bosch Pascual (Independent)
2. Jordi Miró Coromina (Independent)
3. Maria Vilà Fornell (Independent)
4. Jordi (Caseta) Capdevila Cornellas (Independent)
5. Annaïs Soler i Garcia (Independent)
6. Joan Vall Casals (Independent)
7. Ma Lourdes Sanjuan Tejedor (Independent)
8. Remigi (Remi) Erra Arnau (Independent)
9. Elena Farré Sánchez (Independent)
10. Josep Vilella Sañas (Independent)
11. Nerea Sánchez Moreno (Independent)

Suplents
1. Hugo Acevedo Romero (Independent)
2. Josep Riera Borralleras (Independent)

Lloret de Mar (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LLORET - INDEPENDENTS DE LA SELVA (IdLloret-IdSelva)

Titulars
1. Enric Martínez Maiz
2. Azucena Marín Ruíz
3. Ruben Raurell Arroyo
4. Sandra Castro Gómez
5. Roger Johannes Geertruida Gorissen
6. Ana Bellatriu Garcia
7. Agustín Amador Benítez
8. Flavia Carolina Abelleira González
9. Abderrahim Chaali El Maslouhy
10. Alba Domènech López
11. Juan Carlos Camacho Varo
12. Antonia Jiménez Rodríguez
13. Jose Manuel Piedra Garcia
14. Núria Muriel Macià
15. Ferran Manuel Barbero Sánchez
16. Marta Barahona Magdalena
17. Jose Antonio Murillo Lastra
18. Antonia López Millán
19. Francisco Javier Montes Jurado
20. Encarnación Maiz Ribera
21. Joan Carles Fernández Burgui
Titulars
1. Maria Luisa Baltrons Molina
2. Susana Cano Martinez
3. Antonio Duran Juan
4. Narcís Martí Fabregó
5. Susana Yerro Heras
6. Juan Antonio Escalona Cobo
7. Soledad Ivana Berengué González
8. Ainoha Peris Valverde
9. David Tibau Llinas
10. Marina Gimbernat Rafols
11. Blanca Sanchez Llorca
12. Oscar Portela Justel
13. Maria Carmen Gayete Flores
14. Marc Gascons Gelma
15. Miguel Angel Aguilar Romero
16. Inmaculada Ruscalleda Tresserras
17. Maria Carme Bosch Cardona
18. Javier Cuartero Cascales
19. Francesc Cot Fusté
20. Xavier Tibau Ragolta
21. Maria Carmen Ortega Fornes
Titulars
1. Alexandre Maset Castelló
2. Encarnación Fernandez Nieto
3. Juan Bautista Cassina Berra
4. Jose Vilas Calvar
5. Inma Navarrete Morro
6. Miriam Hidalgo Olivas
7. Juan Carlos Urbano Sánchez
8. Sandra Jalil Molina
9. Luis Mungi Tavella
10. Maria Noelia Santamaria Rodriguez
11. Marc Corbella Serra
12. Rafael Furné Asuncion
13. Maria Teresa Garriga Mas
14. Yamna Dergane Besraoui
15. Jaume Jose Antonio Buenavista
16. Maurici Pena Subirà
17. Jordi Merideño Garcia
18. Albert Cuevas Baquero
19. Laura Rodriguez Gonzalez
20. Rosa Bandrich Skinner
21. Joaquin Cunill Villanueva

Suplents
1. Vanessa Salvador Nos
2. David Juan Molias Navarro
3. Soledad Galisteo Gonzalez

Maçanet de la Selva (consulta totes les llistes)

TOTS SOM POBLE/TODOS SOMOS PUEBLO (TSP)

Titulars
1. Maria Concepcion Adan Viva
2. Frederic Xavier Wolf Montes
3. David Lop Carmona
4. Pere Vila Ramos
5. Susana Machado Segura
6. Isidro Cuartero Martinez
7. Concepcion Castaño Crespo
8. Sergio Gallego Rodriguez
9. Yolanda Osuna Martin
10. Francisco Orellana Cardenas
11. Antonio Jesus Prados Garcia
12. Alberto Fayed Casadesus
13. Maria Cristina Pujol Orduna

Suplents
1. Antonio Escaño Ortega
2. Tania Romero Jurado
3. Juan Francisco Machado Martinez
4. Maria Isabel Velasco Godoy

Maçanet de la Selva (consulta totes les llistes)

ACORD PER MAÇANET - INDEPENDENTS DE LA SELVA (AxMaçanet - IdSelva)

Titulars
1. Josep Maria Ciurana Planas
2. Carme Fernández Anello
3. Sílvia Zamora Cabrera
4. Jordi Soler Sànchez
5. Antoni Trincheria Boix
6. Antonia Fernández Cortes
7. Anna Hortelano Planas
8. Francisco Jose Cuevas Jiménez (Franck)
9. Pedro Batista Gallardo
10. Paula Pino Garcia
11. Montserrat Trullols Cuberes
12. Gerard Marin Ferriz
13. Robert Gelma Cot

Suplents
1. Rosa Maria Chinchilla Manrique
2. Pedro Osuna Lopez
3. Sarah Lawson
4. Alberto Rodríguez Rodríguez
5. Maria Aguilar Rodríguez
6. Santiago Calvet Quintans
7. Sílvia Allò Lorente
8. Carlos Alberto Rubio Fernández
9. Eugeni Vila i Perez

Maçanet de la Selva (consulta totes les llistes)

DEMÒCRATES INDEPENDENTS MAÇANET (DIM)

Titulars
1. Antonio Guinó Bou
2. Anna Mezquita Surós
3. José Maria Martínez Regaño
4. Ana Isabel Ros Nuño
5. Carles Vallribera Martí
6. Maria Roca Nolla
7. David Roca Sagrera
8. Lidia Martínez Doncel
9. Carles Carreras Serrat
10. Josefa Carrillo Elvira
11. Daniel Valverde Soler
12. Juan José Fernandez Navarro
13. Benito López López

Suplents
1. Francisco Ruiz Garcia
2. Antonio Salguero Portillo
3. Francisco Miguel Rufo Vas
4. David Alonso Garcia

Maçanet de la Selva (consulta totes les llistes)

FEM MAÇANET - FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FM-FIC)

Titulars
1. Raquel Reyner Barraca
2. Maria A. Mengibar Carrascosa
3. M. Mercè Raset Artigas
4. Raúl Rivera Mengibar
5. Roger Soms Molina
6. Anna Roca Abril
7. Pere Romero Cáliz
8. Joan Morte Gómez
9. Felipe Tovar Tovar
10. María Jose González-Salamanca García
11. Francisco Arcas Tudela (Paco)
12. Ponç Roca Maruny
13. Alicia Alcaraz Navas

Suplents
1. Cristian Romero Martínez
2. Agustin Redolar Sánchez
3. Vanesa Barba Martínez

Massanes (consulta totes les llistes)

SOM MASSANES - INDEPENDENTS DE LA SELVA (SOM-IdSelva)

Titulars
1. Pere Fernandez Boix
2. Jordi Baudina Viñals
3. Joan Canaleta Arabia
4. Marc Roura Bohils
5. Noelia Jimenez Godoy
6. Yolanda Martin Sanchez
7. Ana López Garcia

Suplents
1. Ferran Sanchez Ventura
2. Jordina Soler Altafulla
3. Daniel Chamizo Villalba
4. Sergi Garriga i Basi
5. Francisco Manuel Luque Garcia
6. Segimon Armengol Nualart
7. Cristian Garnes Lopez
8. Nuria Martinez Altarriba
9. Pere Basi Pages
10. Victor Moreno Ruiz

Riells i Viabrea (consulta totes les llistes)

TOTS SOM RIELLS - INDEPENDENTS DE LA SELVA (TSR-IdSelva)

Titulars
1. Soraya Garcia Mañas
2. Ramon Roig Arabia
3. Pilar Caballero Romero
4. José Manuel Pérez Guisado
5. Noelia Fernández De La Hoz
6. Jonatan Leon Morillo
7. Esther Casado Matilla
8. Alberto Juan Da Silva Domínguez
9. Noemí Sánchez Serra
10. Antonio Miguel Vera Sanz
11. Lorena Cano Ferrete

Suplents
1. Maria De Las Nieves Mañas Gonzalez
2. Brian Walter Garcia

Sagàs (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D'ELECTORS DE SAGÀS (AES)

Titulars
1. Silvia Triola Costa (Independent)
2. Jordi Pellicer Cortina (Independent)
3. Miquel Rovira Prat (Independent)
4. Josep Maria Poal Maldonado (Independent)
5. Monica Pont Bancell (Independent)

Cervera (consulta totes les llistes)

SOLUCIONS I FUTUR-FIC (SIF-FIC)

Titulars
01. Juan Bautista Prat González
02. Maria Asunción Creus Cortadellas
03. Maria Dolors Calafell Pellicer
04. Jordi Rovira Casulleras
05. Antonia Palacios Millan
06. José Ortega Martínez
07. Maria Juvanteny Aguilar
08. Guillermo Borda Castella
09. Gemma Pont Puiggròs
10. Juan Ramon Creus Sorribas
11. Miguel Ángel Galeano Blanco
12. Maria Emma Sicart Graells
13. Jaume Carcasona Vila

Suplents
01. José Aranegas Sánchez
02. Meritxell Creus Graells

Riudarenes (consulta totes les llistes)

SOM RIUDARENES-INDEPENDENTS DE LA SELVA (SOMRIU-IdSelva)

Titulars
1. Joan Ignasi Carles Ledesma
2. Francesc Bota Bassas
3. Marta Batlle Carbones
4. Elida Matamala Bernardez
5. Cristopher Delgado Martin
6. Damià Duran Simon
7. Maria Teresa Pérez Camps
8. Isabel Solé Viudez
9. Carles Blanquera Baraza
10. Pol Murillas Ledesma
11. Albert Martínez Albertí

Suplents
1. Aitor Ruiz Ruiz
2. Alba Santos Gutiérrez
3. Francesc Pujades Frigolé

Sant Hilari Sacalm (consulta totes les llistes)

PARTIT INDEPENDENT DE LES GUILLERIES – INDEPENDENTS DE LA SELVA (PiG-IdSelva)

Titulars
1. Joan Ramon Veciana Martinez
2. Jordi Rotllant Cors
3. Judit Gomez Fugarolas
4. Jordi Moragas Rotllant
5. Marta Sastre Mollfulleda
6. Eduard Carrillo Moragas
7. Maria Clara Costa Perez
8. Georgina Vila Francisco
9. Albert Santacreu Bosch
10. Nil Malet Busquets
11. Raquel Busquets Pallerols
12. Antoni Piniella Ripoll
13. Susanna Vilar Basso

Suplents
1. Jordi Valls Pujos
2. Rosa Maria Grabalosa Guerra
3. Joan Castells Roca
4. Ferran Porta Collbatalle
5. Maria Dolores Cladellas Salvador

Santa Coloma de Farners (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANTA COLOMA DE FARNERS-INDEPENDENTS DE LA SELVA (ISC-IdSelva)

Titulars
1. Josep Prat Pla (Pep)
2. Gemma Coll Gurri
3. Sílvia Morillo Serrano
4. Èric Surós Roca
5. Miquel Maynou Ballell
6. Verónica Lizana Garcia (Vero)
7. Josep Noguera Serra (Pep)
8. Ester Garcia Pol
9. Aleix Reixach Boada
10. Laia Fornés Tornés
11. Maria Del Carmen Montes Muñoz
12. Alexandre Serrahima Hernandezcorvera
13. Anna Maria Nogue Soms
14. Pere Bellvehí Casadellà
15. Farners Julià Mas
16. Maria Clara Bassas Burgarola
17. Rafel Reixach Corominas

Suplents
1. Maria Del Rosario Casado Castro (Rosi)
2. Virginica Diaconu (Gina)
3. Pere Jubany Viader
4. Farners Pèlach Fontané
5. Marc Antoni Caraballo Cervantes
6. Jordi Jofré Garrido

Sils (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE SILS - INDEPENDENTS DE LA SELVA (IdSils-IdSelva)

Titulars
1. Martí Nogué Selva
2. Maria José López Ruiz
3. Maria Dolores Jurado García (Loli)
4. Laura Moreno Lorite
5. Emilio José Ruz Moreno
6. Eva Maria Espín Martín
7. Francisco Javier Sanguino Blanquiño
8. Maria José Alcaide Tarifa (Mar)
9. Joan Martorell Martí
10. César Fernández Fernández
11. Gregorio Bermúdez Bermúdez
12. Nativitat Adroguer Esteban (Nati)
13. Esther Carrillo Pulido

Suplents
1. Roxana Maria Mandoni
2. Èric Cabana Comas
3. Albert Olivera Muxi
Titulars
1. Jordi Boada Vergés
2. Mercè Ribas Call
3. Josep Dalmau Surís
4. Cristina Colomo Soler
5. Yolanda Martos Raya
6. Enric Mateu Cels
7. Gemma Nualart Solà
8. Eduard Ros Sauleda
9. Glòria Alcaide Bosch
10. José Javier Herrera Sarrá
11. Ramon Ventura Noguera
12. Gabriel Micol Sánchez
13. Núria Morell Estrach

Suplents
1. Gemma Peris Leplat
2. Carmen Enrique Pecero

Molsosa, La (consulta totes les llistes)

AGRUPACIO ELECTORS INDEPENDENTS DE LA MOLSOSA (IM)

Titulars
01. Marià Torrà Montraveta
02. Salvador Cortada Anglarill
03. Jordi Marsiñach Prat
04. Albert Vilà Fitó
05. Ferran Miquel Vilalta

Tossa de Mar (consulta totes les llistes)

TOSSA UNIDA - INDEPENDENTS DE LA SELVA (TU-IdSelva)

Titulars
1. Gisela Saladich Pares
2. Maria Angela Pujals Vila (Meri)
3. Ignasi Salles Cantenys (Nasi)
4. Manuel Ángel Mohedano Ramos (Manu)
5. Núria Serra Rodríguez
6. Joan Navarra Bragulat
7. Sergio Bruna Ceballos
8. Ricard Neras Xiques
9. Patricia Tenedor Velasco
10. Laura Amores Domínguez
11. Francesc Josep Nadal Alonso (Xicu)
12. Angelina Julià Xiques
13. Jaume Camps Verdalet

Suplents
1. Ana Maria Martínez Dicha (Anni)
2. Juan Antonio Moreno Ruiz (Juanan)
3. Mercedes Auge Alimany
4. Jordi Gil Julià
5. Asmaa Bouras Rahou
6. Joaquima Puigdemont Casabó (Quimeta)
7. Marlon Alberto Delgado Sañudo

Tossa de Mar (consulta totes les llistes)

ENDAVANT TOSSA-FEDERACIO D’INDEPENDENTS DE CATALUNYA (F.I.C.)

Titulars
1. Ramon Gascons Tarres
2. Ana Maria Prieto Rodriguez
3. Andrea Nadal Casabo
4. Juan Rodriguez Pueyo
5. Joan Carles Fernandez Nualart
6. Nuria Salles Mila
7. Ana Belen Gata Campillo
8. Jordi Cuatrecasa Estevez
9. Maria Teresa Coris Veray
10. Oscar Diaz Luque
11. Lidia Guilera Sarda
12. Gonzalo Alberto Carvacho Wilke
13. Jose Manuel Almendros Gonzalez

Suplents
1. Kathrin Schuetz
2. Jose Manuel Duran Pujolar
3. Jose Casadesus Garriga

Vidreres (consulta totes les llistes)

IMAGINEM VIDRERES - INDEPENDENTS DE LA SELVA (IV-IdSelva) (IV-IdSelva)

Titulars
1. Alfons Cabrera Tortosa
2. Ana Elisenda De Castro Fresnadillo
3. José Isaac Saez Ruiz
4. Maria Valverde Moreno
5. Elena Moreno Ayllon
6. Bartolome Romera Gallego
7. Jorge Córdova Ramírez
8. Juan Carlos Royano García
9. Maria Encarnación Carrasco Guirao
10. Antonia Moreno Barro
11. José Gómez Irigaray
12. Araceli Ponce Martínez
13. Beatriz Cabrera Romero

Suplents
1. Emiliano Pastor Moreno
2. Meri Deise Montoya Bedoya
3. Henri Robert Giraud

Viladrau (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS VILADRAU - INDEPENDENTS DE LA SELVA (IV-IdSelva)

Titulars
1. Noemi Bastias Codina
2. Albert Bosch Puig
3. Víctor Niubó Garcia
4. Arola Campañá Barceló
5. Xavier Codina Alarcón
6. Joan Mercé Mozo
7. Susanna Bellvehí Riera
8. Marc Serrat Pastor
9. Elisabet Medina Peña

Suplents
1. Núria Portet Salcedo
2. Jordi Salvans Tarraga
3. Mercè Gardell Martínez
4. Mònica Ordeig Pibrall
5. Enric Martori i Arxé
6. Pau Parés Rodenas
7. Míriam Clopés Coll
8. Vicenç Castellà Botella
9. Gabriel Cantizano Baldó
10. Manel Bastias Rosell

Vilobí d'Onyar (consulta totes les llistes)

GRUP MUNICIPAL INDEPENDENT DE VILOBÍ D’ONYAR - INDEPENDENTS DE LA SELVA (GMI-VO-IdSelva)

Titulars
1. Cristina Mundet Benito
2. Joaquim Vivas Vidal (Quim)
3. Biel Merino Serra
4. Josep Borrell Mató (Pitu)
5. Laura Rosales Pérez
6. Sandra Ros Cruz
7. Salvador Riumalló Sureda (Vador)
8. Gerard Saus i Blanch
9. Eduard Bayer Lloveras (Edu)
10. Rosa Güell Planella
11. Núria Comuñas Vilatersana

Suplents
1. Francesc Gálvez Herrera (Paco)
2. Josep Borrell Bueno
3. Albert Paré Bonmatí
4. Teodora Santamaria Colomer (Dora)
5. Ester Busquets Torrent
6. Jaume Jaume Cerdà
7. Marina Virolès Carolà
8. Joaquim Torrent Font (Reiet)
9. Maria Del Carme Solà Vilardell (Carme)
10. Arnau Menció Bou
Titulars
01. Antoni Gilabert Plens
02. Jordi Fernández Tarragona
03. Àurea Niubó Figueras
04. Salvador Nadal Creus
05. Miquel Solé Torres

Alp (consulta totes les llistes)

ENDAVANT CERDANYA (En-Cerd)

Titulars
1. Carlos Adsera Guillen
2. Tomas Pous Segarra
3. Igor Roig Gutierrez
4. Maria Tiana Belil
5. Judith Esther Gibert Lopez
6. Carles Torner Deulofeu
7. Ismael Alonso Prieto
8. Pol Pascual Segarra
9. Ana Maria Lamas Candedo
10. Daniel Rosique i Guilera
11. David Padro Jove
12. Rosa Maria Garcia Florez
13. Rosa Maria Garros Triguero
14. Carlos Duran Dann

Bolvir (consulta totes les llistes)

ENDAVANT CERDANYA (En-Cerd)

Titulars
1. Bartomeu Baque Muntane
2. Maria Teresa Estañol Carrera
3. Xavier Formenti Cot
4. Rosario Caselles Boix
5. Sandra Tuset Garrido
6. Josep Gasto Baque
7. Angel Sanchez Fabregat
8. Maria Del Roser Gil Merz
9. Marta Boixade Riu
10. Javier Palau Llombart

Das (consulta totes les llistes)

ENDAVANT CERDANYA (En-Cerd)

Titulars
1. Lluis Mas Sariola
Titulars
1. Miquel Bisbe Serra
2. Irene Vidal Perea
3. Ramon Carreras Juanico
4. Carles De Moxo i Serret
5. Adria Portabella Armengou
6. Isabel Oliveras Masana
7. Ana Maria Castaño Sanchez
8. Carme Ribe Comes
9. Vicenç De Moxo Forga
10. Montserrat Ribot i Llaudo
11. Jorge Carnice Puig
12. Maria Ribot Cardona

Isòvol (consulta totes les llistes)

ENDAVANT CERDANYA (En-Cerd)

Titulars
1. Albert Martí Llombart
2. Laia Carrera Robert
3. Andreu Ripoll i Carrera
4. Raul Abad Barrios
5. Jose Trescents Pous
6. Vicens Fabra Bertran
7. Joel Ribalta Sala
 

Suplents
S1. Jordi Finestres Gimenez
S2. Marta Duque Vila
S3. Victor Ferreira Parise
S4. Jaume Bosch Camprodon
S5. Sergio Beltri Escriba
Titulars
1. David Verge Folia
2. Mariano Arranz Muñoz
3. Jordi Basagaña Carbonell
4. Maria Montserrat Viñas Fort
5. Laura Dot Falcó
6. Joan Serres Font
7. Maria Rosa Albalate Fernández

Suplents
S1. Francesc Verdera Xibeli
S2. Juan Miguel Puig Fibla
S3. Marc Ajenjo Cosp
S4. Bartomeu Tarruella Coll
S5. Josep Espinet Parés
Titulars
1. Josep Anglada Dorca
2. Marta Vivet Dot
3. Beatriu Balmes Cardenas
Titulars
01. Maria Dolors Pascual Miquel
02. Andreu Oriol Esteve Pons
03. Joan Culleré Guitart
04. Magda Gorgues Sans
05. Maria Dels Angels Carulla Argilés
06. Salvador Ayguadé Calvis
07. Anna Macià Miralles
08. Miguel Francisco Tudela Baiget
09. Marcel Buireu Torrades

Suplents
01. Josep Pont Albiol
02. Albert Font Escribà
03. Roser Rubinat Noguera
04. Montserrat Macià Buireu
05. Ramon Tudela Solsona
06. Francisca Segarra Casulleras
07. Montserrat Raluy Rovira
08. Teresita Torres Penella
09. Maria Amorós Amorós

Bassella (consulta totes les llistes)

BASSELLA SOM TOTS (BASELLA SOM TOTS)

Titulars
01. Xavier Esteve Bach
02. Josep Majoral Sala
03. Alejandro Hidalgo Horrillo
04. Joaquin Pascuet Mollet
Titulars
01. Frances Xavier Porta Pous
02. Andreu Falomi Ginesta
03. Eulalia Serra Domingo
04. Joaquim Romero Pereira
05. Joan Porta Pardo
06. Maria Sola Fernandez
07. Arnau Calvet Roure
08. Filipa Alexandra Pereira Do Douto
09. Jose Antonio Chinchilla Solano

Suplents
01. Marta Aldavo Estadella
02. Maria Angels Pons Capdevila
03. Marc Bernadas Villegas
04. Elisabet Garcia Mir
05. Maria Teresa Adam Prat
06. Eloy Dena Lorca
07. Albert Fortuny Garcia
08. Pau Recha Batalle
09. Pedro Ravetllat Olivencia
10. Francisco Soldevila Sanmarti

Llobera (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER LLOBERA (INDEPENDENTS PER LLOBERA)

Titulars
01. Ramon Angrill Cots
02. Carles Caelles Vila
03. Maria Cardona Solé
04. Inmaculada Traveset Viladrich

Odèn (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D’ELECTORS D’ODÈN (AEO)

Titulars
01. Pere Vilaginés Muntada
02. Judit Bajona Torra
03. Neus Muntada Sabata
04. Neus Marsinyach Vila
05. Marc Sala Espuga
06. Josep Ma Balagué Betriu
07. Carles Sant Sabata

Suplents
01. Gerard Corominas Perez

Olius (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D’ELECTORS INDEPENDENTS PER OLIUS (AEIO)

Titulars
01. Antonio Félix Màrquez Macarro
02. Jordi Erola Agut
03. Dolors Travesset Freixes
04. Elisabet Puigpinós Purgimon
05. Gerard Reig López
06. Miriam García Sala
07. Mercè Garriga Santaeulària

Suplents
01. Maria Del Carmen Romeo Fustero
02. Andreu Grau Bernadó
03. Ramon Albert Florensa Flix
04. Jaime Ortiz Comas
05. Luis Caro Alabarce
06. Josep Maria Massegú Bruguera
07. Ramon Valls Culell
Titulars
01. Agustí Porta Alsina

Riner (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D’ELECTORS INDEPENDENTS DE RINER (AEI-RINER)

Titulars
01. Joan Solà Bosch
02. Immaculada Pujol Casanovas
03. Carles Feixas Prat
04. Maria Pilar Barons Riu
05. Ramon Capdevila Borràs
06. Pilar Tristany Miramunt
07. Xavier Torra Oliva

Suplents
01. Florenci Codina Feixas
02. Josep Maria Xixons Andreu
03. Francesc Olivella Sadurní
04. Magaly Castañeda Guerrero

Riu de Cerdanya (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS RIU DE CERDANYA (IRC)

Titulars
01. Antonio Marginet Llanas
02. Santiago Latorre Valverde
03. Joan Viñas Redondo

Suplents
01. Ivonne Moya Tarradellas
02. Josep Ma Marques Vilallonga

Argelaguer (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER ARGELAGUER (IPA)

Titulars
1. Artur Ginesta i Rambla
2. Xavier Quintana i Ricart
3. Nuria Roig i Bazan
4. M. Alba Cordonets i Galdon
5. Jordi Buch i Juanola
6. Sergi Balateu i Fabrega
7. Oriol Mascaro i Vidal

Suplents
1. Marta Rius i Alcay
2. Jordi Puigdevall i Noguer
3. Laia Castellvi i Balleste
4. Guillem Ballaz i Bogunya
5. Mireia Colomer i Famada
6. Maria Angels Massana i Molera
7. Sergi Puigbert i Vilanova
Titulars
1. Enric Domènech Mallarach
2. Marta Sasanedas Estévez
3. Maria Nieves Casals Cienfuegos-Jovellanos
4. Anna Jiménez Pinatella
5. Josep-Anton Monfort Tort
6. Anna Torras Deltell
7. Magdalena Reig i Figueras

Suplents
1. Naïm De Pablo Rams
2. María Isabel Prieto Espinosa
3. Josep Oriol Porcel Montané
4. Miquel Joan Coll Font
5. Pedro Molina Casadevall

Montagut i Oix (consulta totes les llistes)

SOM MONTAGUT I OIX-MUNICIPI ACTIU (SMO)

Titulars
1. Monica Boix Pages
2. Arnau Vilar Grabolosa
3. Genis Serra Martin
4. Anna Maria Font Reixach
5. Lluis Abel Puigdevall
6. Joel Vilas Aubert
7. Laura Simon Barcelo

Suplents
1. Bibiana Gerez Perramon
2. Stendert Christianus Josephus Dekker
3. Silvia Davesa Pujiula
4. Miguel Subiras Xarles
5. Marta Segui Quintana
6. Vanessa Perpiñan Lazaro
7. Xavier Baca Garcia
8. Eva Pages Quintana
9. Marta Subiros Bassols
10. Francesc Pages Palomeras

Sant Feliu de Pallerols (consulta totes les llistes)

CONNECTATS AMB SANT FELIU (INDEPENDENTS)

Titulars
1. Joan Casas Carreras
2. Eva Briceño Muñoz
3. Salvador Vilalta Casas
4. Jordi Pascual Collado
5. Rocio Martin Martin
6. Jordi Colomer Pijuan
7. Maite Junque Pla
8. Noelia Martin Martin
9. Carles Bastons Vivanco

Suplents
1. Joana Pujol Aubert (Independent)
2. Jordi Sidera Ruiz (Independent)
3. Azahara Martin Martin (Independent)
4. Carme Gravalosa Masoliver (Independent)
5. Josep Boada Freixa (Independent)
6. Fermin Colomer Valls (Independent)
7. Joan Casas Marti (Independent)
Titulars
1. David Jiménez Vera
Titulars
1. Nuria Orri Torres
2. Maria Carmen Salleras Baulenas
3. Salvador Balaguer Roig
4. Cristel Yaneth Gonzalez Cely
5. Rosa Maria Pararols Jorda
6. Guillem Romero Reig
7. Raquel Vilanova Costa

Suplents
1. Jose Pujol Badosa
2. Felix Valero Alonso

Begur (consulta totes les llistes)

TOTS x BEGUR ESCLANYA - TOTS EMPORDA (TxBE - TE)

Titulars
1. Eugeni Pibernat Roig
2. Marià Renart Carreras
3. Montserrat Carreras Serrano
4. Eduard Perez Casadevall
5. Antonia Del Rio Martinez
6. Gabriel Moese Ruiz
7. Josep Toribio Delgado
8. Francisco Miguel Vargas Gragera
9. Consuelo Sanchez Garcia
10. Rosa Pozo Paz
11. Antonio De Padua Rovira Benet

Suplents
1. Jaume Guasch Cornell
2. Esther Garcia Reyes
3. Modesto Gannau Galindo

Bisbal d'Empordà, La (consulta totes les llistes)

TOTS PER LA BISBAL - TOTS EMPORDÀ (TxLB - TE)

Titulars
1. Xavier Dilmé Vert
2. Francesc Cabrillana Benitez
3. Narcís Camó Ribas
4. Montserrat Figarola Viadé
5. Laia Sais Escuder
6. Francesc Feliu Vilanova
7. Jordi Cassanyes Borrell
8. Maria Del Carmen Miguel Artacho
9. Jordi Soler Juanola
10. Teresa Paredes Heras
11. Vicens Cabello Reyes
12. Anna Boada Nicolau
13. Pere Garcia Coronado
14. Olesya Osetska Reshetyuk
15. Camilo Matacàs Castelló
16. Vicens Mateu Granell
17. Núria Anglada Casamajor

Calonge (consulta totes les llistes)

REPUBLICANS de Calonge i Sant Antoni - TOTS EMPORDA (REPUBLICANS - TE)

Titulars
1. Norbert Botella Ventura (Independent)
2. Sergio Abad Itarte (Independent)
3. Miguel Romero Sanchez (Independent)
4. Sandra Artigas Bonmatí (Independent)
5. Marta Tor Oliu (Independent)
6. Joan Artigas Marcó (Independent)
7. Magda About Razki (Independent)
8. Raoni Molina Vega (Independent)
9. Marta Fuertes Pigem (Independent)
10. Rafael José Gracia Arnó (Independent)
11. Ana Garcia Oliveras (Independent)
12. Jordi Lapedra Diaz (Independent)
13. Alicia Pascual Llanas (Independent)
14. Salvio Ferrer Figueras (Independent)
15. Lidia Jorba Gómez (Independent)
16. Bourama Adiango Sagara (Independent)
17. Maria Dunia Alsina Pérez (Independent)

Suplents
1. Luis Ruiz Feliu (Independent)
2. Maria Carmen Sánchez Quesada (Independent)
3. Jordi Clot Brugueras (Independent)
4. Juana Sala Artigas (Independent)
5. Lucian Vasile Sipos (Independent)
6. Josefa Guillen Serrano (Independent)
7. Marc Garcia Medina (Independent)
8. Angela Amecke (Independent)
9. Josep Cargol Descaire (Independent)
10. Ana Cobo Martin (Independent)

Calonge (consulta totes les llistes)

AVANÇ MUNICIPAL I DE PROGRÉS (AvMP)

Titulars
1. Elisenda Pérez Esteve (Independent)
2. Josep Abellí Cruañas (Independent)
3. Almudena Paez Segovia (Independent)
4. Marc Clarà Martín (Independent)
5. Adelaida Coto Vázquez (Independent)
6. Alfonso Garcia Fernández (Independent)
7. Maria Núria Caminal Guillen (Independent)
8. Immaculada Sánchez Romeu (Independent)
9. Alexandre Ribot Borrat (Independent)
10. Sara Martínez Rodríguez (Independent)
11. Juan Rosselló Ribot (Independent)
12. Amira Soledad Lopez De Calatayud Lorido (Independent)
13. Josep Espuña Garcia (Independent)
14. Montserrat Manchón Caralt (Independent)
15. Encarnación Cobo Fernández (Independent)
16. Rosa Heras Sánchez (Independent)
17. Antoni Esteve Tauler (Independent)

Suplents
1. Teresa Cuadrado Mauri (Independent)
2. Lluís Ciberta Sitja (Independent)
3. Cèlia Hernández Parrado (Independent)

Castell-Platja d'Aro (consulta totes les llistes)

SOM - CASTELL-PLATJA D’ARO- S’AGARÓ - TOTS EMPORDÀ (SOM -TE)

Titulars
1. Adrià Tauler Bona
2. Sonia Sànchez Ruart
3. Laura Conde Diez
4. Joan Amat Algaba
5. Pol Cerdan Lumbreras
6. Jessica Cano Martínez
7. Marc Gelabertó Granes
8. Maria Carmen Serrat Royo
9. Joan Cobo Displas
10. Claudia Arqués Masó
11. Ivette Royo Noguera
12. Armando Enrique “Waldo” Gordo Sanchez
13. Mónica Anchén Pellejero
14. Jose Antonio Jurado Talavan
15. Emilio Ayguaviva Mascuñan
16. Encarnación “Nicky” Casamiquela Garcia
17. David Puig Clara

Suplents
1. Raul Abad Abelleira
2. Artemi Combis Frigola
3. Rosa Del Carmen Casòliba Pombar
4. Jordi Maresma Paytuvi
5. Maria Angeles Isern Esteve
6. Juan Rodriguez Lozal

Corçà (consulta totes les llistes)

FEM POBLE-TOTS EMPORDA (FP-TE)

Titulars
1. Raül Yruela Díaz (Independent)
2. Josep Bofill Prats (Independent)
3. Mireia Ruiz Marull (Independent)
4. Carlos Pérez Martínez (Independent)
5. Elisabet Esteva De Anzizu (Independent)
6. Albert Font Anguera (Independent)
7.  Jordi Bofill Prats (Independent)
8. Mª Dolores Pedrosa Mérida (Independent)
9. Ingrid Mir Bardera (Independent)

Suplents
1. Ignasi Torrent Font (Independent)
2. Sergi Collell Bombí (Independent)
3. Joaquim Font Sabrià (Independent)
4. Helena Thomas Cortada (Independent)
5. Sandra Gonzàlez Gómez (Independent)

Gualta (consulta totes les llistes)

JUNTS FEM GUALTA-TOTS EMPORDÀ (JfG-TE)

Titulars
1. Jaume Fontdevila Tarabal
2. Maria Gracia Mascarreras Jaime
3. Pau Ponsati Marin
4. Ana Maria Bofill Mas
5. Francesc Xavier Agell Pujol
6. Pilar Grau Salva
7. Sandra Frigola Serra

Suplents
1. David Granato Martinez
2. Isabel Marin Serra
3. Francisco De Paula Almar Amer
4. Monica Vila Brancos
5. Marc Casadella Amer
6. Eva Suana Rovira
7. Nuria Fontdevila Pareta

Palafrugell (consulta totes les llistes)

SOM GENT DEL POBLE -TOTS EMPORDA (SGP -TE)

Titulars
1. Juan Vigas Bonany
2. Luis Ros Colls
3.  Isidro Tenas Bofill
4. Maria Pilar Martínez Garcia
5. Cristina Suquet Capdevila
6. Maria Del Pilar Heranz Sánchez
7. Lluis Hereu Fàbrega
8. Maria Luisa Teixidor Marimon
9. Montserrat Caussa Simon
10. Josep Sabrià Massó
11. Maria Luisa Pérez Ricart
12. Alberto Recasens Pujol
13. Bàrbara Giné Santos
14. Mireia Casagran Costal
15. Joan Carles Bisbe Pagès
16. Francesc Josep Moreno Coll
17. Francisca Almenara López
18. Rosa Agramunt Bataller
19. Alfons Martínez Hernández
20. Narciso Lloveras Sánchez
21. Marina Sayols Martínez

Suplents
1. Xavier Puigjaner Pérez

Palamós (consulta totes les llistes)

JUNTS X PALAMÓS I SANT JOAN-TOTS EMPORDÀ (JxPSJ-TE)

Titulars
1. Daniel Reixach Baluenga
2. David Carol Cano
3. Maria José Grau Obiol
4. Antoni Campos Lara
5. Mireia Martí Pla
6. Carles Ferrer Martí
7. Cristina Casaoliva Lopez
8. Maria Carreño Molina
9. Martí Gomez Noguer
10. Jordi Leal Tortoras
11. Anna Maria Rigat Ventura
12. Francisco Javier Bujer Jimenez
13. Rosa Maria Muñoz Borreguero
14. Nakor Vizcaino Grau
15. Margarita Caixàs Ros
16. Sara Pastó Ors
17. Miquel Gubert Campins

Suplents
1. Víctor Blanca Agustí
2. Montserrat Corbalan Quintana
3. Josep Antoni Florez Creus
4. Aïna Llatser Pijoan
5. Daniel Colomo Odena

Palamós (consulta totes les llistes)

SOM ARA PALAMÓS I SANT JOAN (SAP)

Titulars
1. Marc Gafarot Monjó (Independent)
2. Antoni Castillo Sender (Independent)
3. Marcel Garcia Gracia (Independent)
4. Marta Blanca Barreiro (Independent)
5. Lucía Garcia Garcia (Independent)
6. Lluis Aymerich Fuster (Independent)
7. Josep Rochés Ribas (Independent)
8. Dolors Cruz Arasil (Independent)
9. Miquel Carós Ribot (Independent)
10. Mª Carmen Hernando Palahí (Independent)
11. Rafael Pascual Portet (Independent)
12. Sara Boudibent Nioua (Independent)
13. Josep Figueras Balaguer (Independent)
14. Susana Sanchez Peralta (Independent)
15. Adria Garcia Armengol (Independent)
16. Anna Hernando Palahí (Independent)
17. Josep Maria Centenera Centenera (Independent)

Suplents
1. Yassin Boudibent (Independent)
2. Emma Rodriguez Otero
3. Pepi Martí Romaní (Independent)
4. Agustí Gázquez Perez (Independent)
5. Antonio Aguilera Sales (Independent)

Pals (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS AMB PALS (CaP)

Titulars
1. M. Luisa Farràs Muñoz (Independent)
2. Narciso Subirana Feliu (Independent)
3. Josep M. Pujol Pous (Independent)
4. Sebastià Gafas Curanta (Independent)
5. Adrià Pujadas Farràs (Independent)
6. David Subirana Macias (Independent)
7. Rafel Cid Riera (Independent)
8. Pere Bofill Parals (Independent)
9. Pau Bosch Dominguez (Independent)
10. J. Lluís Galiano Barceló (Independent)
11. Joan Trias Badruna (Independent)

Suplents
1. Pere Puig Gou (Independent)
2. Montse Thomas Juncà (Independent)
3. Lluís Foxà Pigem (Independent)
4. Ramón Codina Ballús (Independent)
5. Miguel Roca Sorolla (Independent)
6. Pilar Fernández Romero (Independent)
7. Joan Jordi Guitart Homs (Independent)
8. E.didier Garcia Riveros (Independent)
9. Pedro Gómez Casas (Independent)
10. Montserrat Campà Arch (Independent)

Rupià (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D’ELECTORS SOM RUPIÀ (SR)

Titulars
1. Daniel Serrano Torró (Independent)
2. Pasqual Bosch Llach (Independent)
3. Ainhoa Dios Medà (Independent)
4. Badreix Tarragó Soler (Independent)
5. Jaume Bach Martorell (Independent)
6. Gloria Comas Alsina (Independent)
7. Georgina Dalmau Agustí (Independent)

Suplents
1. Jaume Pagès Blaya (Independent)
2. Montserrat Pujol Adroher (Independent)

Santa Cristina d'Aro (consulta totes les llistes)

EMPRENEDORS PER SANTA CRISTINA- TOTS EMPORDA (EMP)

Titulars
1. Julio Rico Badosa (Independent)
2. Carlos Bassó Vidal (Independent)
3. Mariana Soria Diego (Independent)
4. Carlos Rangel Macias (Independent)
5. Chahida Meloul El Habassi (Independent)
6. Diana Muñoz Medina (Independent)
7. Teresa Antunez Fernandez (Independent)
8. Eva Ligero Jimenez (Independent)
9. Noureddne El Iro Lahri (Independent)
10. Olaf Karl Andresen (Independent)
11. Maria Teresa Escobar Guerrero (Independent)
12. Juana Perez Muñoz (Independent)
13. Alinaghi Izadyar Fassa Ghaffari (Independent)

Sant Feliu de Guíxols (consulta totes les llistes)

TOTS PER SANT FELIU - TOTS EMPORDÀ (TSF-TE) (TSF-TE)

Titulars
1. Carles Motas López
2. Josep Saballs Balmanya
3. Núria Cucharero Mayol
4. Ernest Asurmendi Natera
5. Josefina Cosp Iglesias
6. David Oliveras Sala
7. Manuel Manolo Ortega Reyes
8. Maria Fe Marife Larragay Ramos
9. Otilia Tili Ribera Canaleta
10. Sonia Bartumeu Titos
11. Maria Begoña Bego Matesanz Torrent
12. Manel Alcalde Alonso
13. Rosa Ydalia Cruz Molina
14. Isabel Cussó Rey
15. Daniel Puntunet Ventos
16. Josep Vidal Oliveras
17. Judit Serrano Garcia
18. Alexandra Dalmau Moreno
19. Gracia Graci Fernández Rodríguez
20. Carles Xargay Sauri
21. Laura Aiguaviva Carreras

Suplents
1. Margarida Albertí Martin
2. Maria Dolors Pages Albertí
3. Rafael Rafa Diaz Juan
4. Joan Sagué Xargay
5. Esperança González Álvaro
6. Maria Estrella Titos Martínez
7. Teresa Maria Guerrero Tello
8. Miguel Salgado Monge
9. Leonor González Terrats
10. Romà Corominas Comas

Tallada d'Empordà, La (consulta totes les llistes)

VEÏNS DE CANET, LA TALLADA, MARENYÀ I TOR (VCTMT)

Titulars
1. Maria Dolors Guàrdia Gasull (Independent)
2. Josep Ferrer Vilavella (Independent)
3. Amandi Manuel Alonso Pujol (Independent)
4. Antoni Fernández Sandoval (Independent)
5. Miriam Pagés Clavaguera (Independent)
6. Elisabeth Cruz Lozano (Independent)
7. Ultano Gomez Ponseti (Independent)

Suplents
1. Jaume Costey Moradell (Independent)
2. Josep Maria Güell Bohigas (Independent)
3. Ferran Codina Falgàs (Independent)
4. Alba Garcia Ribot (Independent)
5. Marc Rufí Masó (Independent)
6. Maria Dolors Palomeras Maspoch (Independent)
7. Jorge Margarit Creixell (Independent)
8. Josè Ignacio Vila Mendiburu (Independent)
9. Lluís Resta Güell (Independent)

Torroella de Montgrí (consulta totes les llistes)

L’ESTARTIT SOM TOTS-TOTS EMPORDÀ (L’EST-TE)

Titulars
1. Alexandra Pibernat Busquests (Independent)
2. Artur Mas Bosch (Independent)
3. Alba Ana Delgado Pujadas (Independent)
4. Josep Puig Vila (Independent)
5. Elisabet Pages Arjona (Independent)
6. Angela Cruañas Calvet (Independent)
7. Jose Maria Alos Perez (Independent)
8. Maria Mercè Canyet Parera (Independent)
9. Bruno Gomez Jimenez (Independent)
10. Monica Pascual Torrellas (Independent)
11. Genis Puig Sola (Independent)
12. Adriana Padilla Guzman (Independent)
13. Josep Ferrer Lapuente (Independent)
14. Jordi Jimenez Rasclosa (Independent)
15. Lydia Zaldivar Ferrer (Independent)
16. Armando Rafael Mogollon Ariza (Independent)
17. Silvia Comas Batista (Independent)

Suplents
1. Anna Maria Oliveras Parri (Independent)
2. Ramon Borrat Jubany (Independent)
3. Rosa Navarro Juan (Independent)

Torroella de Montgrí (consulta totes les llistes)

COMPROMIS AMB TORROELLA I L´ESTARTIT (CambTE)

Titulars
1. Jordi Cordon Pulido (Independent)
2. Paula Pigem Marti (Independent)
3. Juan Ramon Aladid Llanas (Independent)
4. Eva Garrido Pujadas (Independent)
5. Marc Vila Pijoan (Independent)
6. Marcos Aladid Gurillo (Independent)
7. Carina Puig Tarradas (Independent)
8. Salvador Mendoza Alcober (Independent)
9. Carlos Jose Llanas Vizcaino (Independent)
10. Anna Oliveras Cortada (Independent)
11. Miquel Viñas Font (Independent)
12. Dolors Ferrer Salip (Independent)
13. Albert Ullastres Muñoz (Independent)
14. Josep Morraja Ecala (Independent)
15. Alèxia Cordon Kleiner (Independent)
16. Maria Loreto Gomez Martinez (Independent)
17. Carles Mascarreras Ballo (Independent)

Ultramort (consulta totes les llistes)

TOTS X ULTRAMORT - TOTS EMPORDÀ (TxU - TE)

Titulars
1. Maria Gracia Serrats Paretas
2. Pompeyo Oliver Robau
3. Lydia Farreras Gali
4. Sergi Oller Piferrer

Agullana (consulta totes les llistes)

La Llista - Agullana l’Estrada (LL-AE)

Titulars
1. Miriam Lladós Gómez
2. Benet Boadas Pagès
3. Alba Domingo Barbesà
4. Emilie Barbés
5. Albert Cuadros Baserba
6. Paula Mauri Piera
7. Maria Isabel Vázquez Blanco

Suplents
1. Lluís De La Cámara De Delàs
2. Marta Piñol Soler

Cabanes (consulta totes les llistes)

SOM CABANES (SOM CABANES)

Titulars
1. Núria Tubau Lacosta
2. Magdalena Pujolar Tubau
3. Delmar Alberto Blasco Bellomaría
4. María Rosa Serra Milà
5. Lourdes Jimenez Silva
6. Elisabet Serra Canals
7. Maria Del Pilar Bayona Garcia

Suplents
1. Pere Salleras Parer
2. Maria Del Roser Vila Roca
3. Alex Martinez Serra
4. Eva Jimenez Perez
5. Tomàs Morales Alcalde
6. Maria Assumpció Prim Payró
7. Genís Mencion Rebarter
8. Maria Angels Pellicer Jacomet

Cadaqués (consulta totes les llistes)

FEM CADAQUÉS - INDEPENDENTS DE CATALUNYA (Fem CDQ-IDC)

Titulars
1. Pia Seriñana Torrents
2. Airy Rodríguez Rotllan
3. Pol Zendrera Agullo
4. Laura Blay Sanchez
5. Ismael Vila Gelonch
6. Ahmed El Badri El Alaoui
7. Rita Vergés Camps
8. Marina Planells Faixó
9. Xavier Caminada Ferragut
10. Jaume Llach Fernández
11. Maria Nofre Fernández

Suplents
1. Munir Acherkouk Otman
2. Aina Seriñana Puig
3. Eduard Baró Borrell
4. Josep Maria Casablancas Muntanyola
5. Joan Lázaro Soler
6. Ester Faixó Borrell
7. Àngel Baró Noguer

Castelló d'Empúries (consulta totes les llistes)

COALICIÓ UDEM - PLATAFORMA (COALICIÓ UP)

Titulars
1. Jordi Garcia Valero
2. Xavier Martínez Cantero
3. José Manuel Gallego Balsera
4. Eva Maria Shürmann
5. Monica Keller Verdum
6. Juan Puerto Galan
7. Francisco Ortiz Morote
8. Irene Villanueva Suñe
9. Maria Gloria Suteras Quintanilla
10. Alfredo Cordon Alda
11. Barbara Ute Braun
12. Julia Glink Hernandez
13. Mohamed Fadel M’Rabih Rabou Brahim
14. Ignacio Revilla Martinez
15. Josep Maria Estarriol Mendoza
16. Ruben Jose Gallego Mendez
17. Montserrat Duxans Villalba

Castelló d'Empúries (consulta totes les llistes)

SOM EMPURIABRAVA I CASTELLÓ (SOMEC)

Titulars
1. Nicola Bruzzese
2. Agustí Ayats Dabau
3. Elena Iglesias Canet
4. Julià Genoves Juanola
5. Emanuela Marga Sonja Schubert
6. Antonio Sanjuan Cortes
7. M. Carmen Torras Checa
8. M. Neus Poch Paltré
9. M. Carmen Martínez Berruete
10. Josep Iglesias Canet
11. Yolanda Deu Subirana
12. Ignazio Castiglione
13. Guadalupe Viera Prieto
14. M. Victoria Fraga Pueyo
15. Klaus Stockbrugger
16. Maria Del Coral Gonzalez Vergara
17. Jesús Del Val Bodas

Suplents
1. Christian Schrepel
2. Virginia Soria Martinez
3. Maria Angeles Carrasco Buendia
Titulars
01. Daniel Tarrés Céspedes
02. Albert Farràs Puigdemasa
03. M. Mercedes Valls Rovira
04. Josep Puig López

Albagés, L' (consulta totes les llistes)

ACTIVEM L’ALBAGÉS (ACTIVEM)

Titulars
01. Víctor Masip Romero
02. Guadalupe Serrano Alcaraz
03. Ramon Maria Llimós Montagut
04. Miguel Angel Llimós Ruiz
05. Mariona Seró Masip
06. Marc Nogué Llimós
07. Montserrat Mo Pujol

Suplents
01. Jordi Joan Luria Lorenz
02. Marina Juvero Iglesias
03. Engracia Sánchez Alcaraz

Figueres (consulta totes les llistes)

VEÏNS FIGUERES-FIC (VF-FIC)

Titulars
1. Francisco Paneque Gonzalez
2. Enrique Reina Gutierrez
3. Mariam Bourarach Bourarach
4. Montserrat Jerez Cardoso
5. Francisco Javier Paneque i Rodriguez
6. El Hadi Ahmed Embarek
7. Faouzi El Ghazouani Marsou
8. Alba Moyano Ramirez
9. Vanesa Chia Alonso
10. Chaimae El Ghazouani Marsou
11. Jose Ferrer Palahi
12. Florentino Carmona Dominguez
13. Angel Martinez Gonzalez
14. Ana Maria Casiñol Navarro
15. Juana Moreno Valdera
16. Abderrahim Akharfi Es Sousy
17. Juan Dueñas Valenzuela
18. Juliana Garcia Fernandez
19. Agustina Maldonado Mera
20. Carmen Lopez Puertas
21. Carmelo Larumbe Garay

Suplents
1. Manuel Angel Fernandez Rodriguez
2. Carlos Garcia Fernandez
3. Amparo Rodriguez Castillo

Figueres (consulta totes les llistes)

CANVIEM FIGUERES - PLATAFORMA DE VEÏNS PEL CANVI (CFi)

Titulars
1. Xavier Amiel Bosch
2. Alina Vallmajó Alpáñez
3. Pere Cantenys Murrolla
4. Joan Antoni Bertrán Soler
5. Maria Carmen Ribot Ferrerfàbrega
6. Ricard Sedó Barbany
7. Xon Llauró Güell
8. Vicenç Armangué Ribas
9. Sònia Bertran Travé
10. Josep (Pito) Duran Pagès
11. Mercè (Marissé) Santaló Grau
12. Francisca Maria Cortés Labrador
13. Montserrat Martínez Díaz
14. Manel Currius Bret
15. Joan Codony Giol
16. Maia Sempere Vallmajó
17. Carme Masjuan Cassà
18. Roger Manel Santos De Lassaletta
19. Jose Torrentà Ayats
20. Albert Sala Pinero
21. Marcel Luis Figueroa Barreiro

Suplents
1. Alina Liaño Vallmajó
2. Adrià Sedó i Sabater
Titulars
01. Manuel Ezquerra Tomàs
02. Maria Dolors Gòdia Serra
03. Jose Federico Siscart Arbonés
04. Maria Rosa Gou Puig
05. Arturo Esteban Gòdia Castells
06. Sandra Serra Sánchez
07. Josefa Esteve Vives
08. Jaume Fo Badia
09. Noelia Carranzo Sans
10. Marc Tejedor Serra
11. Cecilia Andrea Lima Díaz
12. Angel Ballesté Roman
13. German Ibars Vitores

Suplents
01. Raül Solís Dolcet
02. David Paris Giro
03. Anna Más Gou

Llançà (consulta totes les llistes)

Alternativa per Llançà ( APL ) (APL)

Titulars
1. Claudio Grande Hernández
2. Carme Duarte López
3. Bruno Fernández Sánchez
4. Jordi Grande Hernández
5. Coral Mato Ávila
6. Marc Pérez López
7. Eva Padilla Flores
8. Víctor Boris Cervera
9. Judith Sánchez Deu
10. Guillermo Mallol Clarés
11. Roger Valentí Sanagustín

Suplents
1. Jordi Juanola Bravo
Titulars
01. Joan Bosch Novell
02. Eva Quintana Montornés
03. Ramon Aldabó Pujol
04. Marc Martin Arnó
05. Sandra Expósito Plo
06. Carme Pàmpols Martí
07. José Manuel Expósito Vaquedano
08. Alexandra Arndaldich López
09. Laia París Guerrero
10. Juan Carlos López Roman
11. Cristina Bosch Novell
12. Lourdes García Fernández
13. Marc Ortiz Plana
Titulars
01. Llorenç Besa Serra
02. Maria Celeste Parramon Fernández
03. Neus Segura Escuer
04. Mireia Perna Soler
05. Roger Gilart Bordell
06. Maria Caporales Terrado Sebastian
07. Mireia Espax Calvet
08. Jose Muñoz Gutiérrez
09. Jordi Ibars Botan
10. Sebastià Ribes Sabaté
11. Oriol Ribau Labat
12. Miriam Medina Pujol
13. Esther Roure Vila
Titulars
1. Miquel Serra Trulls
2. Guillermo Colomer Domènech
3. Santiago Montoro Vila
4. David Nasarre Solans
5. Cristina Pallarés Millán
6. Joan Serrats Roig
7. David Vitoria González
8. Roman Simó Castells
9. José María Segovia Rodríguez

Suplents
1. M. Dolors Espelt Noguera
2. Berta Alén Caussa
3. Inés Maria Gómez Moreno
4. M. Manuela Chaves Álvarez
5. Jaume Espelt Espelt
6. Narcís Font Dalí
7. Sabina González Werth

Pau (consulta totes les llistes)

PAU HI GUANYA (PAU HI GUANYA)

Titulars
1. Jose Antonio Garcia Leon
2. Albert Santaló Peix
3. Sigrid Turrà Caussa
4. Josep Maria Soler Martí
5. David Turrà Caussa
6. Manel Perez Macau
7. Alicia Vico Carmona

Suplents
1. Gregori Barneda Gullung
2. Maeva Vilella Gayolà

Peralada (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE VILANOVA (IDV)

Titulars
1. Marc Sabater Armengou
2. Joan Carles Planas Suñer
3. Marta Bech Gibert
4. Arnau Llauró Bech
5. Angela Alejandro Mayoral
6. Martí Vidal Prats
7. Joan Planas Portell
8. Marta Herrera Alvarado
9. Agnès Presas Gibert

Suplents
1. Xavier Vidal Bahi
2. Joan Broch Padrosa
3. Jordi Toda Casas
4. Xavi Nicolau Reixach
5. Josep Antoni Esteve Torres
6. Jordi Planas Portell

Pontós (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X PONTÓS (CxPontós)

Titulars
1. Barbara Van Hoestenberghe
2. Laia Alzueta Dilme
3. José Antonio Mesa Del Nozal
4. Josep Soler Carbó

Pontós (consulta totes les llistes)

SUMEM PER PONTÓS (AESP)

Titulars
1. Oriol Blanch Sigüenza

Riumors (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER RIUMORS - INDEPENDENTS DE CATALUNYA (IR-IDC)

Titulars
1. Josep Maria Padrosa Gorgot
2. Carles Serra Casadevall
3. Alexis Ollé Torner
4. Christopher David Humphrey Cunion
5. Maria Teresa Amiel Serra
6. Josep Maria Bos Vilardell
7. Pol Padrosa Vigo

Suplents
1. Aleix Font Moret
2. Raquel Bolasell Rovira
3. María Écija Blanco

Roses (consulta totes les llistes)

Gent del Poble de Roses (GDPR)

Titulars
1. Fèlix Llorens Palou
2. Francesc Giner Ballesta
3. Laura Felgueres Guillen
4. Maria Catalina Garcia Garrido
5. Monica Lucena Pereira
6. Ianna Arjona Crusellas
7. Laura Seguí Anoll
8. Mireia Reyero Salazar
9. Pere Torrà Villarejo
10. Xavier Pozas Yllueca
11. Gema González Martínez
12. Albert López i Larrosa
13. Josep Joan Coucelo i Aladid
14. Esther Gil Peris
15. Pere Bohigas Argemí
16. Sandra Canelada Gracia
17. Basel Junaidi Mardini

Suplents
1. Xantal Soldevila Jiménez
2. Enric Garriga i Barberà
3. Carmel Roses Falgàs
Titulars
1. Manuel Jesús Sánchez Lirola
2. Joyce Margaret Graves
3. Joan Boyé Carrera
4. Lisa Marie Challans
5. Paola Otero Ponseti
6. Jeronimo Jaime Colomer Zago
7. Antonia Ulayar Huici

Suplents
1. Emili Colls Gelaberto
Titulars
01. Emma Solans Pérez
02. Laia Aldavert Dolcet
03. José Torruella Justribó
04. Andrés García Molina
05. Tomàs Martínez Majoral
06. Laura Llanses Puyal
07. Ester Querol Zamora
08. Sandra Vallés García
09. Enrique Sarrat Millán

Suplents
01. Joan Roure Guardiola
02. Marcos Febas Fernández
03. Núria Querol Zamora
04. Rosalia Capdevila Montull
05. Victor Manonelles Perales
06. Cristina Elisa Faci Fauquet
07. Margarita Guardiola Fornos
08. Maria Muñoz Tolosa
09. Maria Nieves Palacios Rue

Sant Pere Pescador (consulta totes les llistes)

SANT PERE SOM TOTS (INDEPENDENTS)

Titulars
1. Josep Pagès Soler
2. Carles Vergés Dorca
3. Lourdes Pérez Fort
4. Maria Montserrat Alay Coll
5. Gemma Fuentes Mallarach
6. Jaume Armengol Bosch
7. Josep Maria Poch Sabater
8. Maria Ângels Cufí Custuja
9. Roser Garriga Viñolas
10. Anna Font Biosca
11. Silvia De Miquel Fort

Granadella, La (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA SOCIAL PER LA GRANADELLA (A S G )

Titulars
01. Atzara Bellatrix Noguera Baldomà
02. Mario Flix Prats
03. Victor Sas Lamora
04. Ramon Piñol Nadal
05. Cristina Moreno Escudero
06. Jaime José Martí Bárbara
07. Francisco Javier Pardina Pascual


Suplents
01. Maria Del Pilar García Sanchís
02. Salvador Gomà Novau
03. Maria Isabel Masip Sero
Titulars
01. Albert Civit Capdevila
02. Lluïsa Rosinach Buira
03. Jordi Cava Vilà
04. Alba Capdevila Cases
05. Eduard Ruestes Mor
06. Ma Angeles Gelonch Vives
07. Gerard Porta Susagna
08. Montse Sedó Melis
09. David Font Vilà
10. Jordi Josep Claret Olivart
11. Josep Aixalà Rius

Suplents
01. Antonio Bertran Rius
02. Mireia Poch Torrent
03. Eric Solano Lecha

Vilajuïga (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA PER VILAJUÏGA (APV)

Titulars
1. Francesc Xavier Llorente Cabratosa
2. Simó Colls i Costa
3. Paula Pairó Cortada
4. Roser Ripoll Coll
5. Ricard Llorente Carreras
6. Purificación Ruiz Sánchez
7. Rosa Maria Giralt Rigual
8. Ferran Ymbert Almodín
9. Ernest Pous Ripoll

Suplents
1. Albert Garcia Gonzalez
2. Laia Marqués Dalmases
3. Jordi-Enric Curto i Milà
4. Anna Dalmases Serras
5. Jose Luis Martin Borrallo
6. Pilar Solana Celaya
7. Josep Maria Puignou Sabater
Titulars
01. Isaac Martínez Vera
02. Maria Soledad Castro Armas
03. Carla Fernández Vera
04. Maria José Lahuerta Herrera
05. Kevin Requena Alsina
06. Esther Piqué Continente
07. Juan Carlos Benavente López
08. Gerard Chillarón Areny
09. Rosana Montané Salud
10. Ivette Martínez Vera
11. Carlos Viladés Blanch
12. Maria Pilar Cejalvo Salvadó
13. Antoni Gelonch Borràs
14. Nerea Chinchurreta Saavedra
15. Maria Luengo Guillermo
16. Pedro Miguel Fernández Fernández
17. Núria Trepat Baiget
18. Elisabeth Martínez Ros
19. Jose Manuel Espluga Fernández De La Pradilla
20. Maria Del Carmen Sánchez Subias
21. Concepcion Alcaina Pérez
22. Xavier Casaña Gassol
23. Gloria Puertas González
24. Miquel Padilla Diaz
25. Rosa Maria Salmerón Pallarés
26. David Pámpols Camats
27. Conchita Tarruella Tomàs

Aiguaviva (consulta totes les llistes)

PARTIT INDEPENDENT D’AIGUAVIVA (PIA)

Titulars
1. Joaquim Mateu Bosch
2. Marta Vives Albertí
3. Oriol Dalmau Pararols
4. Maria Carmen Casacuberta Gelis
5. Evaristo Rocha Masero
6. Rosa Maria Cabarrocas Peiró
7. Trinidad Maya Seguí

Suplents
8. Lluís Lagarda Callis
9. Georgina Bubé Fulcarà
10. Luis Brunner Vázquez
11. Gregori Quintana Jiménez
12. Pere Oliveras Anglada

Aiguaviva (consulta totes les llistes)

JUNTS PER AIGUAVIVA – INDEPENDENTS DE CATALUNYA (JXAIGUAVIVA-IDC)

Titulars
1. Jordi Bohigas Maynegre
2. Antoni Isaac Ortega
3. Teresa Mas Lloreda
4. Pere Fàbrega Vilà
5. Mireia Viñas Oriol
6. Àngel De Argila Fernández
7. Joan Teixidor Johé

Suplents
1. Maria Esperança Puigvert Vidal
2. Francisco Luis Jiménez Pérez (Paco)
3. Judit Valls Salada
4. Xavier Coronado Calzada
5. Lluís Jaume Buscató Somoza

Banyoles (consulta totes les llistes)

CONVIVÈNCIA I PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Joaquím Callís Fernández
2. Alfons Martinell Sempere
3. Faouzia El Kammouni El Morabit
4. Hernán Hormazábal Malarée
5. Rosa Tolosà Llach
6. Eladi Delgado Pacheco
7. Maria Àngels Escoda Riera
8. Òscar Assenza-Parisi Moreno
9.  Josefina Planas Jordi
10. Núria Duran Llinàs
11. Brahim Chahbouni El Kammouni
12. Ángeles Riolobos Riolobos
13. Joan Anglada Rigat
14. Aurora Muñoz Gámiz
15. Jordi Turró Goula
16. Salvador Oliva Llinàs
17. Dolors Prat Oliva

Suplents
1. Alejandro García Fernández
2. Teresa Castanys Jarque
3. Joan Güell Soler
4. Susanna Vilanova Pons
5. José Linares Galán
6. Jaume Boix Angelats
7. Josefa Ruiz Medina

Palau d'Anglesola, El (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ UNITS pel PALAU-FEDERACIÓ D’INDEPENDENTS DE CATALUNYA (AUP-FIC)

Titulars
01. Carme Tàpies Llobera
02. Joan Ramon Valls Llobera
03. Maria Montserrat Sobany Espinet
04. Ana Belen Bellmunt Fernàndez
05. Divina Llenes Vila
06. Ramon Espinet Albareda
07. Inmaculada Guàrdia Pou
08. Ramon Pou Biosca
09. Maria Àngeles Serrano Piñol
10. Jaime Solé Marin
11. Ramon Miró Mateu

Fontcoberta (consulta totes les llistes)

UNITS PER FONTCOBERTA (UpF)

Titulars
1. Elisabeth López Feliu
2. Albert López Ramos
3. Oscar Serra Arrabal
4. Lluc Sala Guillem
5. Joan Torres Sanchez
6. Desirée Torres Garrido
7. Biel Cardona Gilabert
8. Sergi Marin Guillamet
9. Eloi Urbano Ramió

Suplents
1. Roman Reig Planes

Jafre (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER JAFRE (A x J)

Titulars
1. Gloria Pou Teixidor
2. Llorenç Puig Alabau
3. Silvia Blanch Ferrer
4. Mario Lopez Martinez
5. Guillem Carbo Isern
6. Eva Costal Garcia
7. Vicenç Cabello Cruz

Suplents
1. Omar Ghadban Pou
Titulars
1. Nuria Berga Ferrer
2. Èlia Bantí Alabau
3. Jordi Daban Soler
4. Juan Gonzalez Paguina
5. Immaculada Elias Alabau
6. Maria Elena Vila Ballell
7. Jaime Padrosa Parals

Suplents
1. Marti Marti Costa
2. Javier Castañer Perich
3. Marti Armengol Garcia
4. Jordi Sabater Costa
5. Sebastian Alabau Teixidor
6. Juan Bonany Rocas

Escala, L' (consulta totes les llistes)

GENT DE L’ESCALA-INDEPENDENTS DE CATALUNYA (GENT de L’Escala-IDC)

Titulars
1. Carles Carlà Barbero
2. Francesc Xavier Ballesta Ros
3. Maria Del Carme Pagès Català
4. Mònica Corominas Moriscot
5. Maria Carme Ferrés i Hernandez
6. Albert Ciprés Palau
7. Maria Assumpció Ballesta Esteva
8. Antoni Gerard Gallego Martínez
9. Francesc Jiménez Martín
10. Anna Maria Baldoyra Casanovas
11. Josep Puigvert Mató
12. Joaquim Torrent Alemany
13. Anna Quirante Martínez
14. Maria Teresa Llandrich Sureda
15. Rosa Hostench Virosella
16. Carles Guanter Ballesta
17. Rosa Maria Caballero Vallès

Suplents
1. Dolo Pagès Guri
2. Emilio Juan Torrente Riqué
3. Marc Alonso Pagès
4. Marisol Beltran Brunet
5. Narcís Corbera Fauria
6. Maria Mercè Rueda Planas

Quart (consulta totes les llistes)

QUART ACTIU ACTIVISME MUNICIPAL (QA-AM)

Titulars
1. Carles Gutiérrez Medina
2. Miguel Cortés Cardenal
3. Sílvia Ballesteros Olmedo
4. Samuel Lado Franco
5. Vanesa Edith Larramendy
6. Maria Del Mar Álvarez Abella
7. Sergio Cruz Martínez
8. Raúl Hernández Peral
9. Maria Regina Rodríguez Yepes
10. Vanessa Freixa Espuña
11. Daniel Calvet Quintans 

Suplents
1. Laia Gonzalez Macias
2. Gloria Camps Palomino
3. Luis Parra Gomez
4. Miguel Crespo Lopez
5. Lur Sedeño Lizarzaburu
6. Joel Polvillo Fortes

Sant Jordi Desvalls (consulta totes les llistes)

SENY I COHERÈNCIA-INDEPENDENTS DE CATALUNYA (SiC-IDC)

Titulars
1. Josep Aulet Aleñà
2. Sandra Puig Alabau
3. Helena Batlle Ros
4. Jordi Pibernat Bullón
5. Gemma Roca Nierga
6. Jordi Garcia Maspoch
7. Jordi Rodríguez Díaz

Suplents
1. Carla Aguilera Maspoch

Bausen (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓN DE ELECTORES BAUSEN (Agrupación de Electores Bausen)

Titulars
01. Veronique Marie Noelle Fontan Puyol
02. Silvia Milán Yañez
03. Denis Rainier Michel Marie Bouissou

Vilablareix (consulta totes les llistes)

UNITS PER VILABLAREIX-INDEPENDENTS DE CATALUNYA (UxVI-IDC)

Titulars
1. Maribel Escaño Redondo
2. Daniel Bartomeu Requena
3. Lucas Arias Expósito
4. Silvia Carrillo Matas
5. Marta Bartrina Prat
6. Lluis Galià Arpa
7. Maria Dolores Escaño Izquierdo “Marilo”
8. Josep Maria Cherino Jiménez
9. Maria Teresa Serra Xabadia
10. Francesc Granados Jiménez
11. Ylenia Cherino Montiel

Suplents
1. Xavier Verdaguer Martin
2. Alba Boschdemont Escaño
3. Antonio Espinar Buitrago
4. Josefa Montiel Cortes “Fina”
5. Montserrat Ramos Ramos “Montse”
6. Susanna Carreras Figueras
7. Joana Jiménez Gutiérrez

Almenar (consulta totes les llistes)

ALMENAR SOM POBLE VIU (ASPV)

Titulars
01. Joan Ibars Palau
02. Laia Cequiel Mir
03. Víctor Peguera Farrero
04. Maria Fontova Pons
05. Joan Carles Solaní Malla
06. David Ganau Torrent
07. Aida Goixart Andres
08. Joan Carles Buchaca Colell
09. Helena Camats Terré
10. Javi Ventaja Martín
11. Ma Isabel Torà Beranuy

Suplents
01. Jordi Malla Esqué
02. Miquel Garcia Sánchez
03. Sergi Gueldos Cosialls
04. Mercé Terré Vila
05. Carme Payró Bisart
Titulars
01. Pere Martí Fernández
02. Eva Maria Cendra Godia
03. Ismael Maza Batlle
04. Maria Àngels López Ortiz
05. Silvio Adrian Rosa López
06. Sandra Gomà Gracia
07. Donís Mas Rosell
08. Eva Maza Batlle
09. Agustí Solé Guàrdia
10. Maria Neus Puigpinós Terré
11. Pau Jove Codina

Suplents
01. Rafael Benjamín Vega Martínez
02. Maria Dolors Bella Farré
03. Ignacio Torres García
04. Pilar Cirera Ribes
05. Jaume Marcé Font
06. Maria Dolors Potrony Vilanou
07. Juan García Vidal

Ponts (consulta totes les llistes)

PONTS X CATALUNYA (PONTS X CATALUNYA)

Titulars
01. Emili Pala Auge
02. Elisabet Arauz Puigpinós
03. Joan Alay Galbany
04. David Garriga Gilabert
05. Vanesa Sáez Diéguez
06. Maria Rosa Moral Sala
07. Manuel Romeo Algue
08. Somaya Ikane Yassine
09. Maria Teresa Mortagua Tora
10. Hussein Chaer Chaer
11. Agustín Carabasa Fontanet

Suplents
01. Susana Mendez Badosa
02. Miguel Angel Tena Rubies
03. Juan Macia Puigpinos
04. Francesc Pala Nosas
05. Immaculada Latorre Tugues
Titulars
01. Manel Pérez Cantalosella
02. Lluís Ferrer Coronas
03. Feliu Bixaconill Saboya
04. Miquel Piqué Camprubí
05. Vincenç Lladós Garrabe
06. Anna Saboya Gabriel
07. Jordi Giner Montaner

Suplents
08. Josep Maria Llor Bringue
09. Lázaro Moreno Martínez
10. Gemma Natividad Guillen
11. Genís Bixaconill Saboya
12. Lázaro Moreno Tomas
13. Gerard Ferrer Gabrie
Titulars
01. Francesc Xavier Llena Cano
02. Guillem Manuel Esteban Isus
03. Adriana Ribas Aguilera
04. Oscar Vidal Pelegrí
05. Daniel Ricou Mur
06. Joan Rosell Barba
07. Marta Carrera Castellarnau

Suplents
S1. Adrià Esplandiu Arnalot
S2. Maria Isabel Planes Rispa
Titulars
01. Ana Sentinella Amengual
02. Carlota Canut Farré
03. David Saro Arroyo
04. Maria Dolors Font Juanati
05. Jaume Montaner Capdevila
06. Laura Buisan García
07. Laura Muñoz Uzquiano
08. Jordina Faurat Casulleras

Suplents
09. Jaume Clotet Planas
Titulars
01. Antoni Ricou Ribó
02. Javier Astasio Fernandez
03. Victor Ricou Manuel De Cespedes
04. Sixto Cano Azorin
05. Inmaculada T.batalla Ricou
06. David Sebastia Vega
07. Ramon Baylina Cabré

Soriguera (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA POPULAR DE SORIGUERA (APS)

Titulars
01. Núria Garcia Quera
02. Gerard Giménez Pérez
03. Núria Ferrando Quer
04. Guillem Ambrós Colomer
05. Judith Nieto Cabré
06. Marta Giménez Coral
07. Laia Batalla Carrera

Suplents
S1 .xavier Pedemonte García
S2. Marta Montagut Casanovas
S3. Enric Rodrigo Rodilla
S4. Josep Oriol Bosch Albert
S5. Eric Rovira Campos
S6. Dídac Cuéllar Forés
S7. Xavier Ripoll Borrell
S8. Marc Cortina Grau
S9. Meritxell Soro Del Valle
Titulars
01. Raimon Monterde Alberich
02. Baldo Farré Serrat
03. Adelaida Aytés Gallardet
04. Martí Humet Ribas
05. Vanesa Fort Gonzàlez
06. Albert Baqueró Cereza
07. Pere Bascones Navarro
08. Ramon Aytés Gallardet
09. Eva Tarragona Negre
10. Sandra Lobón Sáez
11. Marc Escolà Lamora

Suplents
S1. Olga Cuevas Melis
S2. Dolça Puig Garriga
S3. Selva Bergadà Olivart
S4. Pepo Foz Aragall
S5. Luisa Capilla Llavero
S6. Jaume Mora Julià
S7. Armand Simon Llanes
S8. Mireia Jimenez Rosell
S9. Glòria Juanmarti Bordoll
S10. Josep Balagueró Sala
Titulars
01. Alejandro Garcia Balust
02. Xavier Ensenyat Colomer
03. Marta Lopez Llobera
04. Carlos Sanjurjo Lombardia
05. Josep Oller Enseñat
06. Marta Maneu Pociello
07. Albert Vergara Fuste

Suplents
S1. Inés Moré Toló

Alcanar (consulta totes les llistes)

DESPERTA'T (D't) - FEDERACIO INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FIC) (D't - FIC)

Titulars
1. Antonio Castro Ruiz
2. Antonio Mármol Reverter
3. Silvia Reverter Juan
4. Noemí León Ferrer
5. Sergi Reverter Fandos
6. Marta Reverté Verges
7. Marc Povill Garsaball
8. Eva Sancho Castro
9. Eugenio Fibla Bort
10. Sonia Fandos Sanz
11. Gheorghe Popa
12. Agustín Alfara Segarra
13. Liliana Ciocan 

Suplents
1. Xavi Simón Villacampa
2. Silvia Fibla Reverté
3. Jordi Castro Castell

Amposta (consulta totes les llistes)

SOM AMPOSTA (SOM AMPOSTA)

Titulars
1. German Ciscar Pastor
2. Félix Aliau Arques
3. Josep Dalmau Espuny
4. Carmen Beltri Rosa
5. Vanessa Roig Beltri
6. Ricardo Lletí Espi
7. Alexandra Alonso López
8. Miguel Ángel Páez Aza
9. Lluís Sánchez Cid
10. Pili Calatayud Argentó
11. Francesc Balada Lozano
12. Ángel Martínez Robles
13. Dámaris Beltri Rosa
14. Anna Pellicer Llombart
15. Bienve Lara Díaz
16. Marisa Espuny Subirats
17. José Chamorro Ruíz
18. Neli Beltri Sabaté
19. Joan Tranche Sapiña
20. Àngels Llombart Martí
21. Josep Costa Martín 

Suplents
1. Maria Del Carmen Ramos Sabaté

Bot (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D'ELECTORS ALTERNATIVA PER BOT (ApB)

Titulars
1. Luis Andrés Agut Solé
2. Magdalena Falcó Micola
3. Ramon Viña Solanes
4. José Montoya Torres
5. Laia Segura Ferràs
6. Alejandra Beatriz Galve Cases
7. Juan Antonio Mañá Solé

Suplents
1. Maria Antonia Aguiló Sastre
2. Pelegrín Bausells Viña
3. Juan Antonio Mañá Albesa
4. Ramon Roselló Solé 

Camarles (consulta totes les llistes)

LA VEU DEL POBLE (VP) - FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FIC) (VP - FIC)

Titulars
1. Ramón Brull Melich
2. Patricia Andrés Valldepérez
3. Miguel José Olid Bertomeu
4. Verónica Villa González
5. Maria Lourdes Rodríguez Buera
6. Rubén Paredes Hernando
7. María Inés Príncep Cardona
8. Josep Melich Sentís
9. Gerard Muñoz Pujol
10. Míriam Gimeno Escoda
11. Lídia Zaragoza González 

Suplents
1. Núria López Doncel
2. Ángela Pino Curto
3. José Luis Cardona Moreso
4. Javier Tomás Rodríguez
5. Laura Negre Martín
6. Jèssica Fabra Casanova
7. Jordi Salvadó Bertomeu
8. Daniel Roger Roca Rey
9. Jorge Bonet Curto
10. Maria Cinta Rodríguez Caubet 

Pinell de Brai, El (consulta totes les llistes)

LA FIC DEL PINELL - FIC (LA FIC DEL PINELL - FIC

Titulars
1. Delmir Prieto Serrà
2. Roberto Amposta Llop
3. Rosa Llop De Dios
4. Rubén Altadill Amposta
5. Maria José Serrà Orgilles
6. Víctor Fabregat Amposta
7. Magín Ferré Serres
Titulars
1. Pedro Hernández Losa
2. Francina Molina Cañada
3. David Reverté Juan
4. Mercedes Pérez Gimeno
5. Josep Carceller Guzmán
6. Frederic López Marcos
7. Laura Martínez Rodríguez
8. Ángel Rangel Reverté
9. Rubén Rodríguez Clua
10. Miriam Baila Bayerri
11. Josep Elorz Panisello
12. Gerard Ferré Matamoros
13. Juan Miguel Vidal Sánchez
14. Azucena Plazas Esteban
15. María José Redó Olarte
16. José Luis Villanueva Cañas
17. Natividad Beltri Vidal

Suplents
1. Juan José Rangel Samper
2. Josefa Pepiol Sánchez
3. José Ramón Trinidad Moreno
Titulars
1. Juan Arturo Martínez Hernández
2. Javier Sabater Sabater
3. Andrea Domènech Resa
4. Joel Sanz Ventaja
5. Maria Carmen Pla Centelles
6. Joan Zaragoza Verge
7. Cristina Pamplona Garcia
8. Raquel Meseguer Sabaté
9. Tania Gil Contreras
10. Marc Marín Sabaté
11. Blanca Andreu Martí
12. Guillermo Pamplona Garcia
13. Francisco Querol Ricart 

Ulldecona (consulta totes les llistes)

FEM POBLE! Ulldecona (FEM POBLE!)

Titulars
1. Fanny Castell Castell
2. Raül Najas Martí
3. Maria Josefa Gavaldà Adell
4. Jordi Fernández Gavara
5. Josep Lluc Gavaldà Adell
6. Josep Vicent López Miralles
7. Rosario González Paniagua
8. Manel Ollé Florida
9. Maria Teresa Rovira Segarra
10. Maria Teresa Vidal Mariné
11. José Vicente Pruñonosa Reverter
12. Laia Ortiz Sansano
13. Pere Vidal Tabueña

Suplents
1. Irene Ortiz Fonollosa
2. Ramon Àngel Arnau Montrós
3. Montserrat Pasalamar Ballester
4. Josep López Ferré
5. Laia Beltran Querol
6. Sílvia Esteve Martínez
7. Álvaro Tomás Casanova
8. Cinta Forcadell Vericat
9. Guillermo Alfonso Castell Fernández
10. Maria Consol Gauxachs Querol

Vilalba dels Arcs (consulta totes les llistes)

UNITS PER VILALBA - FIC (UPV - FIC)

Titulars
1. Isidro Sampé Busom
2. Ismael Francisco Estupiñà Peig
3. Sara Bru Mañà
4. Maria Avelina Solé Gisbert
5. Jorge Gironés Cervelló
6. Marina Gisbert Vidal
7. Francisco Javier Bada Suñé 

Suplents
1. José Vallespí Descarrega
2. Agustí Urgell Cervelló

Aleixar, L' (consulta totes les llistes)

SOM-HI L'ALEIXAR-FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (SOM-HI-FIC)

Titulars
1. Josep Biosca Sardà
2. Marta Llauradó Bergadà
3. Joan Llauradó Gateu
4. Francisco Javier Roman Martin
5. Irina Mariné Olesti
6. Eden Del Olmo Munté
7. Alba Llauradó Gateu

Suplents
1. Laura Anguera Vallverdú
2. Joan Torres Barragan
3. Jordi Escoda Salvadó
4. Víctor Solà Trillas
5. Xènia Llauradó Piñol
6. Joan Martí Olivé
7. David Magriñá Olivé

Constantí (consulta totes les llistes)

UNITS PER A CANVIAR CONSTANTI (UPC Constantí)

Titulars
1. Federico Díaz López
2. Roger Català Chinchilla
3. Sergio Antonio Paz Robaina
4. Olga Hidalgo Poyatos
5. Consolación Martín Álvarez
6. Sergio Sánchez Martínez
7. Ainhoa Barjollo Gurrea
8. Germán Perez Fernández
9. María Pilar Hubet Cortés
10. Lucía González Fernández
11. Lucía Del Prado González
12. Javier Del Prado Mahedero
13. Aníbal Díaz Martín 
Titulars
1. Miquel Àngel Ribes Jornet
2. Carolina Baiges Gabaldà
3. Josep Maria Raduà Serra
4. Robert Viñes Castan
5. Héctor Manuel Gil Ripoll
6. Ana Maria Barragan Serrano
7. Tomàs Biarnés Gaig
8. Josep Serra Serra
9. Margarita Daura Biarnes

Suplents
1. Ramdane Chellay Tikent
2. David Vilanova Doblas
3. Miquel Francisco Llop Serra
4. Nuria Franquet Calvente
5. Ferran Ramos Munté
6. Sergio Nogales Gracia
7. Montserrat Nicolau Borras
8. Sergi Alberton Ribes
9. Xavier Grau Terré
10. Cristina Serra Cavalle

Ascó (consulta totes les llistes)

ARRELEM-AGRUPACIÓ D'ELECTORS (AAE)

Titulars
1. Eva Fernandez Jornet
2. Enric Meix Llop
3. Yesica Jurado Vila
4. Miquel Perez Ribes
5. Aurora Serrano Grau
6. Montserrat Gracia Montane
7. Lluis Josa Anguera
8. Teresa Amanda Fondevilla Pla
9. Ada Biarnés Anguera

Suplents
1. Tamara Arnau Bayod

Catllar, El (consulta totes les llistes)

MO1-TE PEL CATLLAR (MO1-TE PEL CATLLAR)

Titulars
1. Daniel Rodriguez Polo
2. Mariano Ortiz Brull
3. Paula Polo Agustí
4. Xavier Canadell Olivé
5. Nerea Sanromà Navarro
6. Montserrat Solé Barreras
7. Juan Antonio Carmona Jiménez
8. Jordi Claravalls Blanchard
9. Montserrat Alegret
10. Olga Quintero Lamarca
11. Francesc Burjachs Casas 

Ascó (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS ASCÓ (IA)-FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FIC) (IA-FIC)

Titulars
1. Salvador Florido Florido
2. Maria Montserrat Lerma Diaz
3. Josefa Egea Peralta
4. José Maria Buixeda Ruana
5. Judit Munté Faiget
6. Sonia Sánchez Garcia
7. Rafael Heredia Rodríguez
8. Maria Amparo Baguena Alpuente
9. Gonzalo Pazos Pazos

Suplents
1. Juan Felipe Ventura Callau
2. Maria José Garcia Del Valle
3. Ismael Nogales Martín

Benissanet (consulta totes les llistes)

TOTS PER BENISSANET (TOTS PER BENISSANET)

Titulars
1. Francesc Xavier Arbo Cot
2. Maria Jesus Grau Alvarez
3. Juana Mosegui Montagut
4. Emigdio Rubio Vigara
5. Maria Teresa Margalef Ayet
6. Marc Vidal Mañe
7. Cristina Yolanda Serra Joan
8. Tunde Muresan
9. Montserrat Saloni Bayod

Suplents
1. Francisco Canals Gonzalez
2. Alexandre Grau Roca
3. David Suñer Valls
4. Sabrina Poyo Martinez

Bisbal de Falset, La (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ ELECTORS DE LA BISBAL DE FALSET (AEBF)

Titulars
1. Marc Masip Masip
2. Laia Aragay Esteve

Pallaresos, Els (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DELS PALLARESOS-FIC (IP-FIC)

Titulars
1. Xavier Marcos Tuébols
2. Samuel Urbano Botella
3. Leyre Rovirosa Rodríguez
4. Cynthia Fernández Masip
5. Antonio Aranda Alonso
6. Ricardo Sánchez Caballé
7. Antonio Martín Rojas
8. Núria Núñez Gómez
9. Sílvia Belén Gutierrez Sánchez
10. Laura Marcos Vidal
11. María Dolores Aguado Ortega 

Suplents
1. José Jiménez Díaz
2. Luis Pedro Bricat Falcón
3. Esther Duch Ferrando
4. Ariadna Invernón Olivé
5. Jesús López Gómez 

Cambrils (consulta totes les llistes)

NOU MOVIMENT CIUTADÁ PER CAMBRILS/ NUEVO MOVIMIENTO CIUDADANO PARA CAMBRILS (NMC)

Titulars
1. Oliver Klein Bosquet
2. Enric Daza Micol
3. Natalia Pleguezuelos Berlanga
4. Antonio Martínez Martínez
5. Gerarda Jacoba Wagenaar
6. Maria Rosa Carrasco Font
7. José Ángel García Cantón
8. Aurelio José Sirvent García
9. Pablo Arrogante Arrogante
10. María Nieves Bosquet Pujol
11. Francisco Serrano Muñoz
12. Ángeles Montull Argelich
13. Blanca Elena Morillo Gutiérrez
14. Juan Molina Bonilla
15. Elisa Solé Ferrando
16. Vicente Cuevas Herrero
17. María Teresa Díaz Biedma
18. Eduardo Mauro Di Lucci
19. Josefa Ferrando Madrigal
20. Baba Dia Diallo
21. Soledad Bellido Navarro

Suplents
1. Daniel Cristian Heinz-Senss Montull
2. Carmen Viudez Triviño
3. Rogelio Castro Taibo
4. Antonella Alicia Di Lucci
5. Antonio Romero Montero
6. Cornelio Razvant Razvant

Cambrils (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA MEDITERRÁNEA (ALME)

Titulars
1. Jose Luis Villares Diaz
2. Alex Escudero Català
3. Maria Isabel Fernandez Alfonso
4. Francisco Javier Cortes Galera
5. Antonia Ricis Cardoso
6. Jesus Maria Rigal Martinez
7. Adrian Cortes Samaniego
8. Ana Guerrero Losilla
9. Sebastian Marquez Serrano
10. Maria Del Patrocinio Sanz Lain (Independent)
11. Maria Del Rosario Beldad Camuñas
12. Jose Manuel Arnal Trilla
13. Pilar Sanchez Montserrat (Independent)
14. Jose Javier Mendez Alvarez
15. Sandra Bertran Correa
16. Javier Balart Poy (Independent)
17. Jorge Martin Garcia (Independent)
18. Marta Elena Perez Fernandez (Independent)
19. Adrian Sarmiento Fernandez
20. Nuria Perez Pousada (Independent)
21. Inmaculada Merle Blate

Suplents
1. Maria Amparo Diaz Barroso

Pobla de Mafumet, La (consulta totes les llistes)

UNITS AMB SARDÀ PER LA POBLA (UAS-POBLA)

Titulars
1. Joan Maria Sarda i Padrell
2. Estefania Serrano i Agudo
3. Gustavo Donoso i Trenado
4. Tania Carretero i Ernesto
5. Sergi Moreno i Aymami
6. Barbara Francesch i Batista
7. Mireia Morales i Queralt
8. Marti Miravete i Puyo
9. Llorenç Serrahima i Escoda
10. David Ocaña i Cava
11. Anna Llerena i Valencia 

Suplents
1. Joan Padrell i Garcia
2. Marta Vizcaino i Sanchez
3. Carlos Sanchez i Fernandez
4. Beatriz Lopez i Rodriguez
5. Jordi Palau i Corsellas 
Titulars
1. David Marcos Hernandez
2. Laura Francisca Ros Arbiol
3. Santiago Maeso Lamas
4. Jaume Llansa Nebot
5. Montserrat Borrell Rovira
6. Francesc Xavier Moreno Robert
7. Maria Dolores Moreno Gomez
8. Esther Nebot Balleste
9. Maria Del Mar Algado Torres
10. Juan Jose Juanpere Montiel
11. Francisco Javier Mendiola Blázquez

Perafort (consulta totes les llistes)

FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA-FIC (AMPEP-FIC)

Titulars
1. Lluís Massagués Vidal
2. Jaume Raduá Lopez
3. Francesc Paradell Osso
4. Isabel Sanchez Ramirez
5. Esther Puig Ferre
6. Francisco Hormigo Rico
7. Javier Sarrá Armengol
8. Heribert Lara Martínez
9. Lídia Ros Miralles

Suplents
1. Octavi Gil Calatayud

Perafort (consulta totes les llistes)

NOU MOVIMENT CIUTADÀ DE PERAFORT I PUIGDELFÍ (NMCPP)

Titulars
1. Alfonso Muñiz Pacho
2. Lucia Gomez Caballero
3. Antonio Sbert Ferrer
4. Carlos Salavert Gomez (Independent)
5. Angel Buetas Cano (Independent)
6. David Serra Martin
7. Julian Aranega Garcia
8. Juan Carlos Borja Garcia (Independent)
9. Mercedes Lluis Lombar (Independent)

Suplents
1. Barlolome Solis Sánchez (Independent)

Salou (consulta totes les llistes)

FEM SALOU FEM REPÚBLICA (SR)

Titulars
1. Martina Fourrier Martinez
2. Adelida Campaña Sola
3. Anáis Mestre Saez
4. Gerard Isern Sabadi
5. Miquel Boix Bachs
6. Albert Garcia Tena
7. Nuria Roura Ambou
8. Enric Catala Castro
9. Maria Dolors Olle Molina
10. Joana De Deu Viñas Martinez
11. Jaime Bru Ciurana
12. Maria Alba Saez Ballfego
13. Patricia Colina Clavero
14. Rosa Maria Sola Mir
15. Ignacio Armero Luque
16. Maria De La Caridad Castro Salomo
17. Mohammed Daoud Omar Mohamed
18. Concepcion Armero Luque
19. Joan Maria Baget Cibiach
20. Teresa Rosell Gairoles
21. Francisco Tomas Adolfo

Suplents
1. Maria Cruz Lopez Alvarez
2. Maria Carmen Boada Caballe
3. Salvador Aymami Miralles
4. Oliver Bernal Macias

Salou (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA PER TARRAGONA-SALOU (A per TGN)

Titulars
1. Juan Ramon Martin Menoyo
2. Rebeca Prieto De La Fuente
3. Alicia Allue Liñan
4. Nuria Marsal Gasull
5. Ignacio Garcia Cordovilla
6. Yasmina Almudena Lasheras Perez
7. Maria Del Carmen Malaga Parra
8. Cristian Izquierdo Barranco
9. Marcigleide Santos De Oliveira
10. Eric Paga Monllau
11. Jose Samuel Vaca Rosales
12. Leonarda Pelaez Camacho
13. Felipe Abad Ara
14. Laura Carrillo Segarra
15. Evelin Perez Aragon
16. Maribel Subirats Baso
17. Juan Jose Camacho Pelaez
18. Lucia Pastor Martin
19. Sara Lopez Blasco
20. Juan Miguel Barquero Perez
21. Ramon Gabarri Claveria

Suplents
1. Dolores Parmenia Ponce Rocha
2. Elena Rojas Mayor
3. Cristian Lazaro Allue
4. Suelem Gonçalvez Luiz

Salou (consulta totes les llistes)

UNIDOS SALOU COSTA DORADA (UNIDOS SALOU)

Titulars
1. Ignacio Durán Francisco
2. Elexi Jessenia Mieles Bohórquez
3. Francisco Durán Millán
4. Isabel Jiménez Guevara
5. Modesta Osoria Osoria
6. Wilson Félix Mota
7. Nicauris Cueto Álvarez
8. Jefferson Cely Martínez
9. Ricardo Lantigua González
10. Misericòrdia Arderiu Castany
11. Julio César De La Cruz Peralta
12. Rita María Muñoz Cervantes
13. Josefa Cabezas Rosa
14. José Luís Rodríguez Regueira
15. Elisabet Grullón Francisco
16. Elvín Vásques Ramírez
17. Ramón Familia Castillo
18. Gissell Amancio Aquino
19. Mario Castillo Cabrera
20. Babulal Ratanlal Choudhary
21. José Antonio González Almengot

Suplents
1. Juan Carlos Polanco Rodríguez

Salou (consulta totes les llistes)

TRABAJANDO POR SALOU-TREBALLANT PER SALOU (TXS)

Titulars
1. Juan Ignacio Serrano Gràcia
2. Luisa Martin Rueda (Independent)
3. Samir Arif Arif Ben-Hadach (Independent)
4. David Gonzalez Cerezo (Independent)
5. Ana Ejarque Cebrian (Independent)
6. Pilar Benei Tomey (Independent)
7. Diego De Dios Gonzalez Ros (Independent)
8. Jose Nieto Luque (Independent)
9. Inmaculada Martin Galdeano (Independent)
10. Nouredine Djediane Querdane (Independent)
11. Jordi Ferrer Rivera (Independent)
12. Juan Manuel Beltrán Bosquez (Independent)
13. Ramon Graus Agudo (Independent)
14. Rosa Quintas Gómez (Independent)
15. Maria Del Mar Sanchez Benegas (Independent)
16. Emilio Martínez Jiménez (Independent)
17. Carmelo Espallargas Hernandez (Independent)
18. Maria Carmen Molina Cruz (Independent)
19. Esteban Esteban Andres (Independent)
20. Maria Pilar Borraz Perez (Independent)
21. Manuel Casao Molinero (Independent)

Suplents
1. Angel Catalan Donlo (Independent) 
Titulars
1. Francisco Rubio Arrebola
2. Clara Maria Feloaga Ibars
3. Maria Del Carme Sánchez Castellví
4. Antonio Valencia Cabanillas
5. Cristina Rubio Giné
6. Fèlix Vallès Castellví
7. Domingo Castellví Ribera

Suplents
1. José Castellví Vallés

Tarragona (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA PER TARRAGONA (A per TGN)

Titulars
1. Oriol Achon Fernandez
2. Maria De Las Mercedes Barbero Martinez
3. Joan Jordi Abentin Senan
4. Nuria Navarrete Fabregas
5. Jaume Gonzalez Ortiz
6. Alba Llorach Pino
7. Sara Gasca Fajardo
8. Pau Poblet Diaz
9. Marta Reynals De Sola
10. Juan Antonio Buenestado Gomez
11. Elena Guzman Soler
12. Alexandre Forcadell Garcia
13. Maria Del Carmen Lluch Morera
14. Denis De La Cruz Rodriguez
15. Carolina Senan Berna
16. Mireia Agullo Rodriguez
17. Tomas Llorach Gracia
18. Trinidad Fernandez Llamazares
19. Ester Serrano Martin
20. Conrad Vila Turon
21. Nuria Ortiz Turegano
22. Santiago Castillo Lozano
23. Nubia Cecilia Fajardo Moreno
24. Juan Garcia Torres
25. Misericordia Segarra Sugrañes
26. Francisco Ramirez Villalba
27. Lea Avello Montserrat

Suplents
1. Joel Muñoz Dominguez 

Masroig, El (consulta totes les llistes)

FEM MASROIG-FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FM-FIC)

Titulars
1. Ferran Masip Bargalló
2. Sergi Peri Pamies
3. Sergi Fernandez Asens
4. Raquel Juanpere Pasanau
5. Pere Romo Cabildo
6. Noemi Rodríguez Vernet
7. Eva Aguiló Terrones

Suplents
1. Adrià Fernandez Mas
2. Ioan Bizau
3. Andreu Fernandez Asens

Miravet (consulta totes les llistes)

FEM POBLE, FEM MIRAVET (FP-FM)

Titulars
1. Maria Del Carmen Lleixà Armengol
2. Cristina Torres Artigues
3. Silvia Fornós Godino
4. Ariadna Córcoles Gonzálvez
5. Sandra Artigues Llop
6. Montserrat Teresa Homdedeu Villagrasa
7. Catalina Borrás Vives

Suplents
1. Margarita Llamas López
2. Gema Borrell Ripoll

Mont-roig del Camp (consulta totes les llistes)

PLATAFORMA IMPULSO MIAMI-MONT ROIG (IMM)

Titulars
1. Vicente Pérez Mula (Tico)
2. Juan Gallardo Algueró
3. Núria Laura Esquius Sánchez
4. Juan José García González (Juanjo)
5. Maria Francisca Fernández Flores (Mari)
6. José Martínez González
7. Natalia Tejero Murias
8. Adolfina Pardo Muñoz (Fina)
9. Laura Nieto Roche
10. Santiago A. García-Noblejas Sánchez-Cendal
11. Juan Carlos Ruiz Engra
12. José Miguel Izquierdo Labella (Josemi)
13. Patrice Jiménez
14. Juliana Lozano Jerez (Julia)
15. Francisca García Andrades (Kuki)
16. Crescencio Iruela López (Crescen)
17. Amelia Gómez Arribas

Suplents
1. Juan Serrano Sánchez
2. Dolores Velázquez Carrasco (Lola)
3. María Del Carmen Sánchez Martínez
4. Jorge Valbuena Romero (Jordi)
5. Monika Tegethoff Geb.kracht
6. Antonio Arroyo Ortiz
7. Hervé Marceaux Ducloz
8. Azucena Sanz Orensanz

Mont-roig del Camp (consulta totes les llistes)

ARA MONTROIG MIAMI-VERDS PER MES (AMM–VX+)

Titulars
1. Fernando Pellicer Roca
2. Elvira Montagud Pérez
3. Javier Pallarés Mañé
4. Antonio Parra López
5. Ester Sart Palma
6. Manuel Agustín Plaza Latorre
7. Ana María Jiménez Mellado
8. Vicente Toda Gassó
9. Núria Pujol Munté
10. José Maria Gairal Martí
11. Carlos Cajas Merino
12. Milagros Fumanal Martínez
13. José Luís Gutiérrez Demaya
14. Josefa González Cuesta
15. Josep Maria Olivé Cabré
16. Asunción Alegría Vázquez
17. Francisco Gutiérrez González

Suplents
1. José Sabaté Sabaté
2. Antonio Parra Pardo
3. Josefina Quintana Martí
4. Fortunatiny Pastor Salazar
5. Jaime Sabaté Grifoll

Mont-roig del Camp (consulta totes les llistes)

ASSEMBLEA PER TARRAGONA-MONT-ROIG DEL CAMP (A per TGN)

Titulars
1. Soledad Jimenez Jimenez
2. Daniel Guiterrez Ximenez
3. Irene Laynez Perez
4. Miguel Santiago Saturnino
5. Jennifer Santiago Moreno
6. Victoria Urrutia Jimenez
7. Esteban Gutierrez Jimenez
8. Mari-Luz Amador Reinoso
9. Isaac De Maya Demaya
10. Sara Ramirez Pardo
11. Francisco Javier Urrutia Gimenez
12. Sandra Ferran Lopez
13. Rufino De Maya Demaya
14. Maria Del Pilar Urrutia Jimenez
15. Enrique Santiago Fernandez
16. Ilenia Lara Merino
17. Antonio Demaya Demaya

Suplents
1. Antonia Jimenez Jimenez
Titulars
1. Óscar Serrano Daura
2. Glòria Moreno Castillón
3. Martine Christiane Belgeonne
4. Jose Pescador Jimenez
5. Juan Jose Serrano Valera
6. Denise Plaetevoet
7. Frederic Zuccheretti

Suplents
1. Miguel Gonzalez Barreiro
2. Gerard Marais
3. Michael John Allen
4. Concepción Herranz Jimenez
5. Lluís Badía Roig
6. Evelyne Planet
7. Anna Audrain Guilaine

Reus (consulta totes les llistes)

ENTRE VEÏNS REUS (EVR)

Titulars
1. Valentin Rodríguez Bonillo
2. Esperanza Torrijos González
3. Eduardo Navas Domínguez
4. Noemí Loren Martín
5. Ana María Flores Martínez
6. Cristina Romagosa Jou
7. Antonio Raya Ruiz
8. Eusebio Macías Lucero
9. Carolina Villarubia Sánchez
10. Santiago Del Castillo Palacín
11. Sónia Pérez Hervás
12. Alejandro Vidal Riola
13. Jacqueline González Rubio
14. Alejandro J. Navarro Quesada
15. Maria Rosa García Quirós
16. Encarnación Castaño García
17. Javier Martínez Méndez
18. Maria Soledad Conesa Roca
19. Crhistian M. Cortés Rojo
20. Sara Gómez Escoda
21. Alvaro Nicolás Catalán Farias
22. Angel Toro Navarro
23. Encarnació García Marín
24. Maria Luisa Navarro Jiménez
25. David Serrano Ventura
26. Ramón Anacleto Peña Bartolín
27. Ana Belén Castaño Sánchez

Suplents
1. Montserrat Rodríguez López
2. Pedro Silva Rogel
3. Ana Maria Torres Garcia
4. Jorge Vázquez Robledo
5. Montserrat Garcia Salcedo
6. Gustavo Navas Barroso
7. Maria Duran Vigara
8. Dolores Torres Galan

Riba-roja d'Ebre (consulta totes les llistes)

MÉS RIBA-ROJA-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FIC)

Titulars
1. Antonio Suárez Franquet
2. Jaime Agustí Aguilà
3. Maria Franquet Roca
4. Gemma Gay Consola
5. Cristian Morales Morata
6. Lluís Busom Pérez
7. Francesc Ricard Esteve López
8. Gil Sans Andreu
9. Tamara Sotillo Torres

Suplents
1. Oriol Rosich Sancho
2. Santiago Rufat Martínez
3. Montserrat Arbonés Aguilà
Titulars
1. Alba Benedicto Pentinat
2. Joaquima Cedó Quintana
3. Jacint Castellví Castells
4. Daine Cordero Giménez
5. Josep Maria Andreu Pros
6. Roser Giné March
7. José Alberto Altés Llaó
8. Salvador Borràs Bigorra
9. Domènec Ramon Castellnou Vidal

Suplents
1. Sílvia Pelegrí Arqués
2. Xavier Font Gilavert
3. Emil Jan Przybylek
4. Jaume Pallisé Ferragut
5. Gerard Gil Porcar
6. Dolors Vidal Pagés

Tivissa (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ INDEPENDENT DE LA SERRA D'ALMOS-FEDERACIO D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (AISA-FIC)

Titulars
1. Maria Lourdes Pena Pascual
2. Xavier Cedó Penna
3. Purificación Cervera Sala
4. Roger Casadó Bargalló
5. David Espes Borrell
6. Òscar Serres Domenech
7. Claudi Pena Miró
8. Jordi Penna Margalef
9. Josefa Escoda Pedrol

Suplents
1. Encarnación Codina Baena
Titulars
1. Maria Elidia López Redondo
2. Àngels Pérez Sánchez
3. Eduard Planes Anguera
4. Pilar Morales Suárez
5. Joel Serret Morales
6. Ferran Castellví Miralles
7. José Carlos Rodríguez Gómez
8. Yolanda Sereno López
9. Jordi Núñez Solà
10. Esther Martínez Fernández
11. Nieves Casado Vela
12. Carolina Rosado Ruíz
13. Miquel F. Miki Morán Castellví

Suplents
1. Lluís Vernet Diago
2. Pilar Tuquet Marín
3. Xavier Martínez López
4. Yolanda Farnós Alcalà

Vilanova d'Escornalbou (consulta totes les llistes)

TOTS SOM ESCORNALBOU ( DEMÒCRATES INDEPENDENTS) (Tots Som Escornalbou)

Titulars
1. Antonio Huerta Varela (Independent)
2. Ricard Escoda Rofes (Independent)
3. Carlos Prats Cot
4. Mercè Gallart Blajé (Independent)
5. Esther Abad Molero (Independent)
6. Mònica Benítez Gallart (Independent)
7. Montserrat Solé Muntaner (Independent)

Alcover (consulta totes les llistes)

ALCOVERENCS PEL CANVI (A.p.C)

Titulars
1. Robert Figueras Roca
2. Josep Maria Girona Compte
3. Carla Miret Llorca
4. Maria Roca Isern
5. Marta De Lucas Torrell
6. Josep Barberá Garcia
7. Maria Del Carmen Sanchez Jerez
8. Santiago Córdon Pérez
9. Maria Dolores Guerra Alfaro
10. Maria Oaie
11. Angel Mora Poblet
12. Lidia Bastida Fonseca
13. Carlos Moreno Jauset

Suplents
1. Encarnacion Rodriguez Blánquez
2. Sergi Barbera Cabrera
3. Aaron Alvarez Novillo 

Conesa (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER CONESA (IPC)

Titulars
1. Rosa Maria Berenguer Luaces
2. Jordi Canals Anglès
3. Rosa Maria Ruiz Cartañà
4. Jordi Ramos Moncusi
5. Jose Maria Ferran Vila
Titulars
1. Francesc Sanchez Lopez
2. Marta Cera Morera
3. Antonio Reyes Rodriguez
4. Gessami Tinta Bertran
5. Manuel Rubio Rubio
6. Judit Sanchez Moya
7. Jose Maria Martinez Sanchez
8. Gheorghe Ciuperca
9. Veronica Lopez Martinez
10. Montserrat Pujol Burillo
11. Enrique Palau Quesada

Suplents
1. Daniela Florentina Dinescu
2. Antonio Rodriguez Vendrell
3. Francisco Manuel Oliva Espinosa
4. Kevin Lopez Bori
5. Jordi Vidal Morgades
6. Anabel Galván Nicola
7. Jose Rodriguez Martinez
8. Angel Sanchez Sanchez

Figuerola del Camp (consulta totes les llistes)

ENTESA PER FIGUEROLA-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (EF-FIC)

Titulars
1. Josep Sans Ferré
2. Maria Elisabeth Baldor Abril
3. Joan Vila Canela
4. Meritxell Vila Domingo
5. Benjami Oliva Cervello
6. Didac Mancera Artacho
7. Jose Bonet Llordachs

Suplents
1. Lluis Sole Guerrero
2. Montserrat Pinent Montseny
3. Adriá Segarra Garriga
4. Montserrat Balanya Vila
5. Joan Galindo Massague
6. Isabel Balaña Sans
7. Angel Segarra Ferre
8. Pilar Palacio Sese
9. Sergi Caballero Balaña
10. Montserrat Mayol Pujol

Milà, El (consulta totes les llistes)

MILANENCS PEL CANVI-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (MXC-FIC)

Titulars
1. Antonio Agüera Vilar
2. Adela Rion Llop
3. Jose Francisco Banus Masdeu
4. Antonio Vives Ciuró
5. Victoria Palau Bosch

Montblanc (consulta totes les llistes)

FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA-PEL MUNICIPI DE MONTBLANC (F I.C.)

Titulars
1. Antonio Gutierrez Torregrosa
2. Francisco Javier Saura Perez
3. Pedro Navarro Jimenez
4. Tessa Rodriguez Calvell
5. Mireia Roset Chaler
6. Maria Isabel Sahuquillo Galdon
7. Rodrigo Navarro Jimenez
8. Francesc Xavier Esteve Banus
9. Marta Jimenez Sanchez
10. Mariana Violeta Bullo Reina
11. Jose Antonio Valencia Guerra
12. Gheorghita Neamtu
13. Laura Sabate Ramos

Suplents
1. Ana Maria Bailon Monerris
2. Xavier Saura Paredes
Titulars
1. Daniel Garcia Gaitan
Titulars
1. Magi Ninot Aloy
2. Miriam Berengué Roset
3. Pau Minguet Sánchez
4. Anna Maria Piella Cros

Piles, Les (consulta totes les llistes)

LES PILES PEL FUTUR (LPPF)

Titulars
1. Llorenç Montala Balcells
2. Carolina Aguirre Callejon
3. Joan Franco Coll
4. Nuria Miralles Custodi
5. Jose Maria Valles Domingo

Pira (consulta totes les llistes)

UNIÓ D'INDEPENDENTS PER LA CONCA-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (UNIC-FIC)

Titulars
1. Jose Rodriguez Martinez
2. Jorge Martinez Molina
3. Xavier Prat Palou
4. Josep Sales Civit
5. Mireia Bonastre Bove (Independent)
6. Francesc Xavier Amill Solano
7. Arnau Tarrago Ferre

Suplents
1. Guillem Rodriguez Escola
2. Jordi Amoros Rodriguez
3. Magdalena Bove Guinovart

Pontils (consulta totes les llistes)

TOT JUNTS FEM PONTILS (TOTS SOM PONTILS)

Titulars
1. Enric-Xavier Talens Marcet (Independent)
2. Fernando Lopez Huertas (Independent)
3. Pilar Forne Junyent (Independent)
Titulars
1. Pau Manetas Gonzalez
2. Juan Aguade Salvat
3. Jose Ferrer Sans
4. Mireia Borras Tresserras
5. Jose Angel Palazon Fernandez
6. Josep Mestre Giro
7. Ivan Rey Quero
8. Maria Pilar Plana Bonet
9. Sara Pino Armengol

Suplents
1. Joan Manetas Lameiro
2. Montserrat Benitez Carrillo
3. Andres Zapata Garcia

Querol (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER QUEROL-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (IQ-FIC)

Titulars
1. Miguel Uroz Mendioroz
2. Antonio Romero Muñoz
3. Manuel Garcia Lorca
4. Manuel Fernandez Sanz
5. Antonio Gomez Martin
6. Maria Victoria Bordes Peña
7. Carmen Romero Flores

Suplents
1. Isabel Caracuel Reinaldo
2. Manuel Hurtado Priego

Santa Coloma de Queralt (consulta totes les llistes)

COMPROMIS PER SANTA COLOMA - FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (CSC-FIC)

Titulars
1. Magi Trullols Trull
2. Maria Assumpcio Canela Corbella
3. Angelina Nogués Martorell
4. Ester Llorens Canals
5. Ramon Bartra Simó
6. Gerard Vila Cairó
7. Maria Eulalia Masip Casajoanes
8. Ramon Puras Segura
9. Silvia Carulla Solé
10. Adrià Foix Vidal
11. Lara Balcells Gil

Suplents
1. Carles Roca Mestre
2. Merce Padró Orga
3. Antoni Manzano Mensa
4. Jose Maria Farré Pont
5. Emma Ramon Abelló
6. Julià Paradell Garrigasait
7. Francesc Pau Rubio

Sarral (consulta totes les llistes)

UNITS PER SARRAL-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (FIC) (UPS-FIC)

Titulars
1. Jaime Fornés Tardiu
2. Pablo Moreno Castro-Luzon
3. Ramon Rull Cardo
4. Anna Miró Miró
5. Isabel Tuset Vallet
6. Jordi Rosines Esteve
7. Francisco Agustin Perez Rame
8. Ismael Cos Valles
9. Rosa Maria Espelt Sanahuja

Suplents
1. Neus Martinez Gari

Vilabella (consulta totes les llistes)

ESQUERRA DE VILABELLA-FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA (EV-FIC)

Titulars
1. Jesus Aubia Boada
2. Maria Celia Rovira Teixido
3. Marta Masso Viejo
4. Maria Eugenia Aguade Rafi
5. Francisco Javier Aguade Aguade
6. Jordi Aguade Figueras
7. Isidro Gallofre Coronado

Suplents
1. Jaume Boada Aguade
2. Enric Urpi Guivernau
3. Juan Padreny Aguade
4. Jose Maria Guardis Segu
5. Jose Ayala Valenzuela
6. Joan Freixas Armengol
7. Dolors Buixens Boronat
8. Juan Armengol Aguade

Vilallonga del Camp (consulta totes les llistes)

TOT(S) VILALLONGA DEL CAMP (TOT(S))

Titulars
1. Pilar Riera Fortuny (Independent)
2. Jose Pablo Valderrama Elias (Independent)
3. Maria Angela Ruiz Simon (Independent)
4. Maria Mercedes Peri Viñes (Independent)
5. Sergi Garcia Olive (Independent)
6. Marta Monica Pons Moncada (Independent)
7. Alberto Lorenz Menadas (Independent)
8. Sara Llutart Peri (Independent)
9. Francisco Jaumot Torres (Independent)
10. Enric Poll Riera (Independent)
11. David Gavaldà Chacón (Independent)
Titulars
1. Ramon Maria Bricollé Montragull
2. Marta Alegret Masip
3. Daniel Rañe Gavalda
4. Josep Barril Alonso
5. Maria Rosa Diaz Rius
6. Guillem Guell Colet
7. Anna Maria Corts Bertran
8. Marc Badia Miro
9. Neus Santasmasas Rabada

Suplents
1. Eduard Ferrer Iglesias
2. Belen Gonzalez Bricolle
3. Elisabeth Aubareda Calaf
4. Elvira Cunillera Sandoval
5. Agnes Gonzalez Bricolle
6. Juan Berges Nin
7. Rosa Maria Fontova Salla
8. Enric Sole Benet
9. Teresa Pardo Pijuan
Titulars
1. Fina Bartolí Parera
2. Josep Pérez Palau
3. María Jiménez Mateo
4. Mercé Ortín Segalá
5. Sergi Pie Figueras
6. Joan M. Martín Saperas
7. Rosa Magre Sendra

Suplents
1. José Burgos Moreno
2. Soniajiménezvega
3. Jordi Calvet Ballart
Titulars
1. Gerard Colet Mañe
2. Josep Carles Galofre Recasens
3. Mercedes Martín Navarro
4. Carolina Granado Pleguezuelos
5. Eva María Gómez López
6. Iban Badillo Herrera
7. Albert Morgades Miravent
8. Alberto Valencia Mota
9. Alba Pulgarín Martín
10.rafael Díaz Gómez
11.felix Sans Mañé

Bisbal del Penedès, La (consulta totes les llistes)

FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA-UNITS PER LA BISBAL DEL PENEDÈS (UPLBP-FIC)

Titulars
1. Xavier Faura Burgos
2. María Roser Vidal Cañellas
3. Christian Riverola Romero
4. Sandra Turdiu Barberá
5. María Rosa Mancera Hernández
6. Cristina García Ruiz
7. Claudia Illescas Cuenca
8. José Galofré Vallés
9. Pedro Manuel Batet García
10. Pere Guasch Papiol
11. Eva Salvany Pérez
Titulars
1. Agnès Ferré Cañellas
2. Judith Vidal Vilella
3. Leonor Uceda Martín
4. Feliu Gilesteve
5. Félix Villazán Ruiz
6. Francisca Cepas García
7. Joan Banach Martorell
8. Joan Marc Broto Del Baño
9. Esther Ruiz Rimbau
10. Otger Guasch Vives
11. Ferran Junqué Turdiu

Suplents
1. Jordi Ferran Martínez
2. Ester Cassà Puig
3. Martacoletoamador
4. Pere Saumoy Bundó
5. Maria Rosa Aroca Pérez
6. Fernando María García Escobar
7. Maria Luisa Ariño Gutierrez
8. Salvador Arbonès Polo
9. Juana Calvet Hernández
10.jacinto Rafóls Pous
Titulars
1. Ester Bartra Urpí
2. Manel Guerrero Sastre
3. Maria Dels Àngels Dias Rigol
4. Jaume Fortuny Lahoz
5. Núria Sanabre Guiu
6. Joan Seix Salvat
7. Eduard Pié Palomar

Suplents
1. Laura Colet Garcia
2. Jordi Romero Sánchez
3. Beatriz Poyatos Cerro
4. Francesc Gaspar Carbonell

Calafell (consulta totes les llistes)

UNIÓ ALTERNATIVA MUNICIPAL

Titulars
1. Noelia Sánchez Dominguez
2. Luis Sieiro Barreira
3. Maria Del Mar Díaz Garbayo
4. Anabel Navarro Rivilla
5. Jose Carlos Valle Tapia
6. Manuel Bellart Pérez
7. Eric Bou Carrasco
8. Ana Delgado Cano
9. Maria Del Carmen Arjona López
10.inmaculada Priego Roda
11.jose Manuel Morales Rivas
12.maria Del Rocío Ruiz Moreno
13.lidia González Sánchez
14.raquel Jiménez Domínguez
15.antonio Benavides Vaca
16.david Benavides Quirante
17.ramses Martínez Romero
18.miriam Sánchez Domínguez
19.jaime Monfort Balagué
20.jose Luis Nuñez Penas
21.javier Yerpes Álvarez

Suplents
1. Ámparo Benavides Vaca
2. Rubén Castillo Morales
3. María Ángeles Pérez Martín
4. Francisco Poveda Marín
Titulars
1. Jordi Sánchez Solsona
2. Joan Carles Robert Poyatos
3. Elisabet Valmayor Agüero
4. Marta Soler Castells
5. Joan Lluis Solé Juncosa
6. Nuria Iglesias Vera
7. Ángel López Zapata
8. Joan Antoni Suriá Badalet
9. Maria Amaya Daza Aristi
10. Jose Alberto Revilla Palacios
11. Joaquín Rubio Bueno
12. Montserrat Nuñez Santana
13. Alfonso Sancho Vendrell
14. Carmen Huertas Rodríguez
15. Javier Pérez-Olivares Méndez
16. Bárbara Marvizón Iglesias
17. Laia Guasch Pujol
18. Pedro Viralta Wolgeschaffen
19. Jorge Piernas Centellas
20. Judit Ortoll Díaz
21. Magdalena Solé Suau

Suplents
1. Francisco Vives Pedro
2. Miguel Ángel Cortes Ramírez
3. Elba-Cecilio Funes Ortiz

Creixell (consulta totes les llistes)

FIC (FEDERACIÓ D'INDEPENDENTS DE CATALUNYA)

Titulars
1. Pilar Romero Gracia
2. David Bueno Arans
3. Ana Orden Pinto
4. Xavier Burgos Arenas
5. Jairo Golderos Aguirre
6. Meritxell Pozo Rodríguez Manzaneque
7. Abdeslam El Harchaqui Dahmani
8. Diego Alarcón López
9. Josep Pérez Juarez
10.mónica Barrera García
11.carla Martínez Romero

Suplents
1. Pere Caravaca Duran
2. Lorenzo Martínez Mas
3. Ester López Marín
Titulars
1. Juan Obrado Papiol
2. Francisco Piquer Vila
3. Rosa María Pons López
4. Juan Padilla Lucena
5. María Montserrat Batalle Company
6. Jorge Palau Galofre
7. Cristina Sánchez Cantón

Suplents
1. Juan Carlos Martínez Grases
2. Gabriel Segu Sanabra
3. María Carmen Mitjans Jove

Masllorenç (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER MASLLORENÇ

Titulars
1. Carlos Padilla Alengry
2. Jose Antonio Gordillo Sánchez
3. Antonio Quintana Sánchez
4. Juan Pedro Martínez Revellado
5. Martagandia Boronat
6. Miguel Salvía Belmonte
7. Rosalina Gordillo Sánchez

Suplents
1. María Dolores Sánchez Aldama
2. Antonia De Vera Heras
3. Gabriel Herrera Martínez

Montmell, El (consulta totes les llistes)

PROYECTO LIBERAL ESPAÑOL TARRAGONA

Titulars
1. Francisco Charneco Vizuete
2. Marcos Ruiz González
3. María Mar Clavo Redondo
4. Montserrat Roses Romeu
5. Eric Soria Vidal
6. Carolina Vidal Villalba
7. Antonio García García
8. María José Pabón Córdoba
9. Esperanza Martín Martín
10.rubén Santiago López
11.maría Torres Fernández
12.fernando Lara Ojeda
Titulars
1. Noelia Sanz Ortiz
2. Laura Rebollo Iglesias
3. Joaquim Arroyo Hermoso
4. Yolanda Molina Lozano
5. Cesar Montserrat Batet
6. Xavier Dalmau Otero
7. Montserrat Lario Saperas
8. Ramón Gibert Mañe
9. Inmaculada Torres Manresa

Suplents
1. Verónica Gómez García
2. Òscar Martorell Sedó
3. Manuel Salguero Bocho
Titulars
1. Jaume Casas Sordé
2. Oriol Monclús Sánchez
3. Albert Cuevas Del Pino
4. Joancasastorras
5. Gerard Cañellas Prades
6. Dolors Sanromà Aguilar
7. Farah Allaoui Mahit
8. Ricard Serramià Suñé
9. David Rodríguez Galán

Suplents
1. Josep Pascual Sagués
2. Estefania Martín Pujol
3. Lídia Tomàs Grau
4. Eduard Recasens León
5. Juan Infantes Gil
6. Antonio Argilaguet Figueras

Roda de Barà (consulta totes les llistes)

AGRUPACIÓ D ́ELECTORS TRIA RODA DE BERÀ

Titulars
1. Pere Virgili Domínguez
2. Maria Teresa Ferre Colet
3. Manel González Jiménez
4. Rosana Dorantes Leal
5. Frederic Royuela Ampurdanés
6. Gerard Solé Sánchez
7. Remei Gavaldà López
8. Josep Mercadé Dorante
9. Mireia Del Castillo Martínez
10.miguel Ángel Rentero Picazo
11.nuria Orteu Ponsa
12.jose Carlos Romagosa Godo
13.maría Ángeles Chacón Rivera

Suplents
1. José Estevez Tena
2. Amadeo Nadal González
3. Rosa María Córdoba Alarcón
4. María Isabel Mondejar Picazo
5. Pere Compte Coca
Titulars
1. Marc Palau Morgades
2. Maria Dolors Miquel Serrano
3. José María Rubio Gómez
4. Maria Dels Àngels Badia Jané
5. Vanessa Alférez Corbera
6. Marc Antoni García Muriana
7. Delfina Navarro Cases
8. Antonio Miguel Narvaez Castro
9. Marc Morales Cortiada
10.marina Cañellas Turdiu
11.aitor Claramunt García

Suplents
1. Jorge Cruz Plaza
2. Óscar Vicente Alamillo Torrubiano
3. Maikel Candelas Palau
Titulars
1. Isabel Cubero Lavado
2. Jaume Oller Duattis
3. Montse Moya Rueda
4. Tomásgiménezfigueras
5. Yolanda Vallvé Estradé
6. Javier Llavero López
7. Monica Giménez Paredes
8. Eduard Panadero Homedes
9. Belén Postigo Torres
10.gonzalo Gabriel Touza Viera
11.josefina Carreras Valldosera

Suplents
1. José Miguel Rodríguez González

Vendrell, El (consulta totes les llistes)

AVP–FIC (AGRUPACIO VEINAL PLATGES–FEDERACIÓ D ́INDEPENDENTS DE CATALUNYA)

Titulars
1. Severiano Matamoros Galban
2. Bárbara María Peris Selles
3. Albert Garriga Fonts
4. Sergio Vázquez Iglesias
5. Gema Acedo López
6. Víctor Manuel Barbero Díaz
7. Montserrat Piña González
8. Joaquín Pérez Díaz
9. Estela Lorenzo Da Luz
10.octavio Lucas Monte Di Gianni
11.imma Rovira Ferrer
12.joaquín Matamoros Galban
13.carolina Fernández Fernández
14.francisco Delgado González
15.carmen Baras Escolá
16.david Díaz Escolano
17.sonia Sánchez Barbero
18.raúl Cardo Martínez
19.susana Calveras Juncarol
20.jose María Calle Martín
21.nataly Vertiz Lorenzo

Suplents
1. Raúl Villarroya Mateo
2. Montserrat Vázquez Hernández
3. María Teresa Selles Llinares
4. Antonio Valero Rovira

Olivella (consulta totes les llistes)

SOLUCIONS-El Partit De TOTS (SOLUCIONS-PDeTOTS)

Titulars
1. Marilu Melissa Julca Castillo
2. Davinia Catalina Zorrilla Muñoz 
3. David Zorrilla Damian
4. Ana Maria Muñoz Verdun
5. Maria Del Aguila Curado Sanabria
6. Ignacio Gamero Ibañez
7. Ana Marta Navarro Montaño
8. Teresa Gamero Navarro
9. Francisco Suarez Vargas
10. Jose Antonio Cortes Valenti
11. Pedro Salazar Navarro