Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de Ara Catalunya (A) (15)

Titulars
1. Ramon Vidal López
2. Francisco García Celdrán
3. Ester Lopera García
4. Soledad García Moreno
5. Javier Arruebo Llobet
6. Tania Sola Rodríguez
7. Nadia Laaraj Zammou
8. Antonio Sosa Sosa Barrios
9. María Ángeles Sánchez Murcia
10. Alejandro José García Jiménez
11. Catalina Parras Quintana
12. Manuel Gómez Gómez
13. José Peláez Molina
14. Masirent Drame Sylla
15. Laura Bujardón Díaz
16. Helmut Enöckl Cabacas
17. Jaume García Arija
18. Miguel García Celdrán
19. Raquel García Nicolás
20. Maite Zotes Getino
21. Christian López González
22. Teodoro Robles Caballero
23. Flora Martínez Vergara
24. Julia Cabanillas Rodríguez
25. Josefa Sáez Abellán
26. Manuel López López
27. Marta Campoy Fernández

Suplents
1. David Carrasco Parras
2. Adoración González Martínez
3. Rafael Rodríguez López
Titulars
01. Úrsula Barrufet Argilés
02. Emilio Fernando Paules Navarro
03. Mónica Gallego Expósito
04. Marc Llussà Baudilio
05. Jennyfer Pérez Zaragoza
06. Josep Lluís Ramírez Saparra
07. Rosa Marín Bosch
08. José Luis Massot Sentís
09. Esther Roldán Vázquez
Titulars
1. Jonatan Subirats Prats
2. Andrea Gisbert Rodríguez
3. Juan Maria Fumadó Magriñá
4. Ana Isabel Recio Guerrero
5. Fidel Rodríguez Gomis
6. Katrin Subirats Prats
7. Juan Agustín Garcia Porres
8. Rebeca Prats Salvan
9. Rubén Sorribes Gabriel
10. Josefa Alenta Tost
11. Esaú Subirats Prats 

Suplents
1. Carla Muñoz Catalán
2. Marc Fabà Marín 
Titulars
1. Pedro Domingo Segarra
2. Rosa Maria Sanchez Perez
3. Lluis Barbera Montserrat
4. Jose Maria Zubero Ramirez
5. Yolanda Martin Aran
6. José Manuel García García
7. Jose Maria March Domingo
8. Cristina Pagès Suñé
9. Montserrat Sendra Verderas
10. Carlos Marzo Gutiérrez
11. Jose Maria Sanchez Siles

Suplents
1. Paulo Manuel Fernandes
2. Maria Josefa Gimeno Baeza
3. Jose Antonio Serrano Aranaz
4. Carolina Puente Aznar
5. Ferran Coll Lopez
6. Junan Maria Laiz Marin
7. Susana Guillemat Jabalera
8. Jose Aleu March 

Cambrils (consulta totes les llistes)

ARA DECIDIM NOSALTRES CAMBRILS-ARA (ADNC-A)

Titulars
1. Tomás García Díaz
2. Jesús Carayol Pérez
3. Maria De Las Mercedes Martin Amaro
4. Davide Quirós Ghezzi
5. Inmaculada Dueñas Franch
6. Eduard Asensio Teixell
7. Maria Del Cami Franch Gene
8. Carlos Fornós Basarrate
9. Susana García Martínez
10. Miguel Ángel Martín Carrasco
11. Roberto Carlos Illan Blanco
12. Josefa Garcia Mateu
13. Maria Eugenia Cerrato Rovira
14. Jose Luis Bonet Rafales
15. Jaime Escurriola Viqueria
16. Miquel Miralles Cabré
17. Enriqueta Díaz Molina
18. Nerea Micola Pangua
19. Nelson Fernando Burgueño Chury
20. Agapito Carayol Perez
21. Jordi Palau Civit

Suplents
1. Joaquín Porro Sánchez
2. Cristina Zaragoza García
Titulars
1. Jose Antonio Carretero Bellón
2. Mònica Jordà Herrera
3. Jordi Barenys Pomé
4. Cori Sabaté Sugrañes
5. Ester Solà Rivera
6. Maria Dolores Garcia Barrones
7. Claudia Sola Herrera
8. Mónica Moragrega Durán
9. Manuel Peinado Garcia
10. Antonio Racionero Ortega
11. Maria Del Carmen Barriach Musté

Suplents
1. Esteban Fernandez Arribas
2. Miriam Medico Lozano
3. Cristina Fuentes González

Tarragona (consulta totes les llistes)

Ara Tarraco 5 Estrelles (A)

Titulars
1. David Varona Mancilla
2. Nuria Casino Obiol
3. Òscar Busquets Obré
4. Alfredo Saiz Felix
5. Sarai Castarnado Segura
6. Salvador Soler Luz
7. Juan José Jaimot Jimenez
8. Alba Manteiga Nogueira
9. Pedro A.j. Clua Monreal
10. Ana Maria Montoya Garre
11. Marc Bartolome Vega
12. Laura Pérez Caceres
13. Jose Garcia Sanchez
14. Sara Maseras Amezcua
15. Juan Manuel Fernandez Hidalgo
16. Daniel Vazquez Rey
17. Ivan Arnal Herrera
18. Maritza Alejandra Salazar Mesa
19. Manuel Castarnado Segura
20. Juana Olmo Vinuesa
21. Arturo Sanz Ibañez
22. Raquel Viola Baila
23. Albert Sendra Rion
24. Sara Carrasco Manzaneda
25. Xavier Maldonado Sanchez
26. Marina Felix Martínez
27. Josep Vallve Tejada

Suplents
1. Andreu Arevalo Llacer
2. Maria Carmen Silva Lopez
3. Maria Victoria Marco De Jodar
4. Emilio Torres Lopez
5. Ricardo Anguela Garrigosa
6. Manuel Antonio Torres Olmo
7. Pere Guasch Gomez
Titulars
1. Francesc Prats Miro
Titulars
1. Daniel Rubio Angosto
2. Dolors Del Mar Vázquez Pérez
3. Jordi Cervera Martínez
4. Paula Modol Durà
5. Mustapha El Aad-Dam El Ouriachi
6. Misericordia Balanya Caballé
7. Ramon Palmerin Granado
8. Maria Josefa Argüelles López
9. Carles Francesc Macaya Elias
10. Verònica Trevejo Carrillo
11. Antonio Geasali Valencia
12. Maria Carmen Barragán Cabezas
13. Javier Gesalí Jove
14. Monica Ciuret Vidiella
15. Rafael Quirós Franco
16. Rosa Maria Mancebón Laguna
17. Jose Luis Latorre Bonache
18. Claudia Fernández García
19. Jose Luis Rius Martínez
20. Victoria Llamas Santos
21. Pedro Juan Margalef Lleixa
22. Virginia Pellejà Escrig
23. Manuel Sánchez Martos
24. Susana Infantes Leal
25. Jose Maria Riolobos Feisa
26. Carmen Guillen Garcia
27. Noelia Solé Ransanz

Suplents
1. Joan Bosch Domingo
2. Maria Montuenga Estadella
3. Jordi Camarasa Aguadé
4. Anna Llima Marcos
5. Israel Batista Batista
6. Loli Pérez Ortiz
7. Juan Ovejo Ortiz
8. Isabel Vendrell Juncosa
9. Jose Antonio Fernández
10. Tamara Valdepeñas Alcaide
Titulars
1. Joan Prats Ortega
2. Jordi Martínez Beas
3. Victoria Llombart Ripoll
4. Pedro Navarro Torrecillas
5. Esther Martínez Galeote
6. Marta Viñas Clemente
7. Cristina Pedrola Zurita
8. Cinta Moriones Pellisa
9. Misericordia Asens Palau

Suplents
1. Marc Prats Ortega
2. Judit Pedrola Zurita
Titulars
1. Natalia Sanz Pijuan
2. Olga Cusidó Torres
3. Fernando Olmos Bofill
4. Jose Luis Rodríguez Hurtado
5. Solange Maribel Lillo Herrera
6. Aitana Drudis Soldevila
7. Pablo Rivero Curto
8. Raquel Ahumada Biel
9. Jordi Boleda Garrido
10.dalia Soria González
11.amaia Sanz Blanch
12.roger Tapia Barranco
13.jaime Sanz Gatell

Suplents
1. Oriol Magriña Porta
2. Virginia Mancebo Giménez
3. Eva Moreno Fernández
Titulars
1. Margarita Antolín Manso
2. Jose Antonio Valverde Pérez
3. Carmen Pascual Montserrat
4. Daniel Díaz Moya
5. Raúl Cortés Vico
6. María Teresa López Elvira
7. Marcos Llagüerri Pubill
8. María Ángeles Alonso Miras
9. Marta Aznar Caballero
10.jose Saez Cruz
11.pedro Moreno Hermida

Suplents
1. Yolanda Almarcha Cabanillas
2. Sebastián Villalonga Tortajada
3. Francisco Navarro Gelabert
4. Inés Del Rosario Díaz Durán
5. Tamaravargastello
6. Jesús Miguel Navarro Castillo
Titulars
1. José María Roldán Lirola
2. Nuria Sorribes Fernández
3. Òscar Elias Sandalinas
4. Mónica Roldán Castillo
5. Ana Isabel Herrero Espinar
6. Claudia Loza Terrones
7. Amador Vázquez Álvarez
8. Teresa Rovira Rubio
9. Pedro García Gallego

Suplents
1. Cristina Luque Villalba
2. José Manuel Ferrer Teodoro
3. Sarai Mora Ruiz
Titulars
1. Rosa M. Guasch Alberni
2. Manuel Medina Recasens
3. Yolanda Comes Dalmau
4. Joan Busquets Boronat
5. Miriam Carrera Llorente
6. Antonio Navas Hinojosa
7. Montserrat Rimbau Sardá
8. Manuel Martínez Cubi
9. Daniela Paredes Rigol
10.joan Carles Miquela Oliva
11.maría Montserrat García Mellinas
12.raúl Granados Roset
13.mónica Moncada Larroya
14.josep Manuel Gil Silva
15.joan Pau Márquez Royo
16.anna Sebastian Diana
17.joan Ángel Girol Gómez

Suplents
1. Tieb Boutalliss El Fayda
2. Martha Sala Jiménez
3. Francesc Agustina Molina
4. Anna María Pijuan Arroyo
5. Josep Lluis Soto Rubio
6. Concepció Segú Fernández
7. Joan Llorens Toledano
8. María Montserrat Ferres Reyes
9. Juan Pedro Carrasco Vallejos
10.jairo Cruz Castro
Titulars
1. Lidia Rodríguez De Diego
2. Denis Martos Azorín
3. Maria Dolors Vicente Porti
4. Sara Isabel Solé Castellano
5. Luis Vinagre González
6. Paula Giurdanella Bottero
7. Albert Martín Casado
8. Margarita Minguella Miret
9. Ángel Vidiella Hevia
10.jose Antonio Escarza Segura
11.benita González Antunez
12.maria Isabel Carreras Roda
13.jose Manuel Sánchez Benages
14.maría Isabel Obrador Domingo
15.julio Jose De Hoyos Rubio
16.oscar Font Arnau
17.jorge Antonio Linares Caballero
18.antonio Padilla Martínez
19.maría Thais Navajas Millán
20.ramón Antonio Camps Roquer
21.maría Gloria Roca Gibert

Suplents
1. David García Fernández
2. Dolors Domenech Fienstras
3. Juan Azorín Ferreres
4. Cristina Molino Pelagio
5. Verónica Calvo Nieto
6. Albert Vidal Sans
7. Samuel Cazorla Martínez