Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de Ganemos (4)

Sabadell (consulta totes les llistes)

GUANYEM SABADELL (GANEMOS)

Titulars
1. Kiruna Rosa Domingo Madueño
2. María Del Valle Lopez Caballero
3. Esperanza Arenas Escalona
4. Cristin Rafael Balcazar Da Silva
5. Francisco Javier López Pérez
6. Jaume Fenosa Buchaca
7. Laura Fuciños López
8. Jorge Marcha Solans
9. María Carmen Romero Escola
10. Sandra Romero Aparicio
11. José Antonio González García
12. Teresa López Aragües
13. María Montserrat Lamas Bosque
14. Iván Nager Moreno
15. José Antonio López Pérez
16. José Manuel Ortiz Vidal
17. María José López Aragues
18. Juan Antonio Berenguer Dominguez
19. Silvia Beltrán Pallares
20. Daniel Paredes Martínez
21. Miguel Ángel Martínez Pagan
22. Natalia González Rodríguez
23. Esteban Santos García
24. Bellisol Diaz Morante
25. Raúl Cantos Correoso
26. Daniel Bello Domínguez
27. María Mercedes Artigues Porquet

Palau-solità i Plegamans (consulta totes les llistes)

GUANYEM PALAU ECOLOGISTES-GANEMOS SI SE PUEDE (GANEMOS)

Titulars
1. Luisa Fernández García
2. Matxalen Guallar Sanchez-Granados
3. Daniel Blanco Fernández
4. Eusebio Prieto Torres
5. Yuri García Arroyo
6. Sandra Esponda Mallen
7. Francesc García Mestres
8. Antonia Soriano Vacas
9. Andrés Molina Hernández
10. Adrián Pérez Pérez
11. Sandra León Lort
12. Alejandro Fornés López
13. Montserrat Hernández Sanmartín
14. David Blanco Pérez
15. Blas José Arias Gómez
16. Ángeles Lort Serrano
17. Sergi Martínez Pérez

Suplents
1. Jorge Salvador Rubio Garrido
2. Manuel Guallar Borraz
3. María Carmen Cecilia Moreno

Cunit (consulta totes les llistes)

GUANYEM CUNIT ECOLOGISTAS SÍ SE PUEDE (GANEMOS)

Titulars
1. Pablo Muñoz Jarque
2. Nuria López De La Concepción
3. Marc Muñoz i Encarnación
4. Lorena Thalia Castillo Yujra
5. Gregorio José Piñero Baez
6. Zulma Yujra Arzala
7. Christian David Vergaray Alvarado
8. Alexandra Betania Cáceres
9. Miguel Ángel Iglesias Navarro
10.ana María Albarral Ramos
11.antonio Pelaez Guardia
12.yolanda Jiménez Acedo
13.víctor Salazar Fernández
14.ana María Martínez Castillo
15.juan Antonio López Montiel
16.gloria Pineda Gaviria
17.gregorio Piñero Moreno

Suplents
1. Lidia Jarque Moliner
2. Mónica Isabel Cespedes Rua
Titulars
1. Enrique Grangel Llop
2. Francesc Mercade Teixido
3. Montserrat Blázquez Moya
4. María Angeles Sánchez Sánchez
5. Antonio Martí Bise
6. Verónica Figueras Periz
7. Jose Luis Espinosa Giménez
8. Antonio Pinós Rizo
9. Alicia Arias Redondo
10.laia Pinós Sallas
11.claudia Natalia Domenech Sánchez
12.julian Calzada Rodríguez
13.maria Luisa Sans Celdrán
14.agustín Cabrera Llauradó
15.daniela Florez Rivera
16.judith Papiol Rovira
17.rafael Pernas Pérez
18.abdeljebbar Maaroufi Maarouf
19.mónica Guiriguet Roca
20.maria Dolores Fernandez Condo
21.buenaventura Mancho Ortiga

Suplents
1. José Latorre Cáceres
2. Blanca Stella Baena Baena