Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de De Centro Izquierda España (dCIDE) (3)

Barcelona (consulta totes les llistes)

dCIDE (DE CENTRO IZQUIERDA DE ESPAÑA) (dCIDE)

Titulars
1. Juan José Ibáñez Acedo
2. Regina Farré Ballarín
3. Mª Josefa Peña Arco
4. Olegario Ortega Justica
5. José Luís Lacalle Fernández
6. MªEmilia Rodríguez Hidalgo
7. Antonio Robles Almeida
8. Mª Cristina Casanova Seuma (Independent)
9. Aleix Herreras Carrera
10. Mª Rosario Cañete Aguado
11. Marcos Sánchez Alameda
12. Ana María Alcubierre Baras
13. Andrés Carmelo Parra Garcia
14. Berta Romera Tejero (Independent)
15. José Ramón Aparicio Moreno
16. Rosa María Madrid Fernández (Independent) 
17. Victor Hugo López Martín
18. Mª Alejandra Sánchez Gonzalvez (Independent)
19. Fco. Javier Sánchez Gonzalvez
20. Mª Noelia Sánchez Gonzalvez (Independent)
21. Antonio Ángel Alejandre Bóveda
22. Mª Teresa Gonzalvez Alcaraz (Independent)
23. Deimos Ibáñez Segura (Independent)
24. Mª Reyes Muñoz Sanz
25. Ricardo Castro Page (Independent)
26. María Robles Regalón
27. Isaac Sánchez Prat
28. Reyes Justicia Muñoz (Independent)
29. José Miguel Martínez Hernaiz
30. Maria Carmen Leal Adan
31. Agustín Navarro Pérez (Independent)
32. Mª Josefa Regalón Sicilia
33. José Luís Capablo Liesa (Independent)
34. Cecilia Dupuy Ganibin (Independent)
35. Francisco Javier López López
36. Azahara Robles Regalón
37. Francisco Juan Sánchez Bonnin (Independent)
38. Susana De La Cuesta González
39. Luís Miguel Navarro Carroquino
40. María Luisa Carreras Carreras (Independent)
41. Enrique Calvet Chambon (Independent) 

Suplents
1. Magali Sánchez Gonzalvez (Independent)
2. Pedro Marcos Bergés Barón
3. Gema Riazuelo Fantova (Independent)
4. Rafael Campos Duró (Independent)
5. Mª Asunción Concepción Ibáñez Acedo (Independent) 
Titulars
01. Maria Rosa Rojas Jiménez
02. Ingrid Domenech Pedrós
03. Juan Carlos Novo Méndez
04. Miguel Angel Martínez Picón
05. Montse Arnó Vilaró
06. Laia Vidal García
07. Alberto Gota Otín
08. Admed El Mourabit Hebah
09. Laura Sánchez Castrillón
10. Carmen Fernández Muñoz
11. Juan Sánchez Vitorio
12. Maria Luisa Díaz López
13. Marcos Alba Málaga


Suplents
01. Irene García Carbonell
02. Ana Maria Miguel Rodríguez
03. Juan Carlos Torrubia Marcano

Reus (consulta totes les llistes)

CENTRO IZQUIERDA DE ESPAÑA (dCIDE)

Titulars
1. Juan Carlos Sánchez Martínez
2. Josefa Labrador Barrafón
3. Guillermo Figueras Talarn
4. Alicia González Iglesias
5. Rodrigo Fernández Daroca
6. José Maria Álvarez Caballero
7. Carmen Blanco Rubiales
8. Tomás De Jesús Vaquero
9. Ariadna Molina García
10. María Del Carmen Bonillo Caballero
11. José Gallego Parra
12. María Isabel García Díaz
13. Javier González Baschwitz
14. Montserrat Cortés Piqueras
15. Silvia Latre Solé
16. Jesús Molina Domínguez
17. Antonia Berbel Carrillo
18. Clara Marzo Aguilar
19. Aitor Nisa López
20. María Del Pilar López Gómez
21. Isabel Hernández García
22. Pedro López Gallardo
23. Clementina Alonso Balza
24. José Manuel Arredondo Hernández
25. Ricardo Casal González
26. María Dolores García Martín
27. Francisco García Pérez

Suplents
1. Ester Martínez Castillo
2. José Luis López Pasadas
3. Manuel Lozano Sánchez
4. Emilia Martínez Berruezo