Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de PSC-CP (525)

Alella (consulta totes les llistes)

ALELLA PRIMER-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÈS (AP-PSC-CP)

Titulars

1. Cristóbal Zueras Rosales
2. Montserrat Gismero Elvira
3. Daniel Montes Gómez
4. Rosario (Rosy) Carrandi Fernández
5. Josep Mateo Hidalgo
6. Dolors Bancells Pujadas
7. Francisco Javier Rojano Sánchez
8. Montserrat Serra Martínez
9. Javier García Boza
10. Carme Estaras Miñana
11. Glòria Mans Cervantes
12. Abel Folk Gilsanz
13. Josep Fluxà Pomar

Argentona (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - UNITS PER ARGENTONA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars

1. Susana López Rico
2. Josep Arenas Ponsa
3. Blai Abelló i Boix
4. Mª Dolores González Álvarez (Lola)
5. Mª Del Mar Rodríguez Mena
6. Raúl García Pitarch
7. Gabriel Rojas Cantón
8. Erika Acosta González (Independent)
9. Josep Famadas i Güell (Independent)
10. Montserrat Brugal Piñol
11. Antonio Moreno Gálvez
12. Enriqueta Jiménez López
13. Joan Vaquer i Bonet (Independent)
14. Encarnación Alcaraz Berenguel
15. Jaume Duran i Oller
16. Joana Torres i Fernández
17. Salvador Casas i Burgués

 



Suplents
1. Carmen González Gutiérrez (Independent)
2. Joan Pitarch i Bosch
3. Manuel Sánchez Merino
4. Dolores Robles López

Cabrera de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-UNITS PER CABRERA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Daniel Meroño Lombera
2. Sacramento Cuenca Bermúdez
3. Guillem Aresté Lluch
4. Ester Araujo Baños
5. Jesús Prieto Santos
6. Ana Gimeno García
7. Gabriel Barranco García
8. Amelia Torres López
9. Josep María Martí Plaja
10. Juan Francisco Collado Murillo
11. Carlos Batuecas García 

Suplents
1. Miriam Paz Cuenca
2. María Teresa González Carrasco
3. José María Marín Alcoverro
4. Jaume Fontseca Cortés

Cabrils (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ana Isabel Sorroche Martí (Anabel)
2. Joan Vergés Alemany (Independent)
3. Manuel Cruz García (Independent)
4. Cristina Galicia Lafarga (Independent)
5. Peter Alexandre Oberle
6. Carmen Melero Mascaray (Independent)
7. Eusebio Mateo García (Independent)
8. Silvia Vila Tejada
9. José Navarro Bermejo
10. Mª Arantzazu Martínez Redondo (Independent)
11. Joan Safont Cardaño
12. Dolores Rico Herranz
13. Feliciano Vegas Bodon

Caldes d'Estrac (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Baró Viaplana
2. Alexandra Manni Sánchez (Independent)
3. Miquel González Monforte
4. Elena Díaz Torrevejano
5. Carlos Señalada Carrión (Independent)
6. Mª Adela Gandía Bosch
7. Moises Berruezo Blanco
8. Lorena Claris Rando
9. Pere Claver Montells Llaberia
10. Antonia Alfaro Alfaro (Independent)
11. Mª Carmen Mas Lladó

Suplents
1. Nieves Serrano Sánchez
2. Joaquim Marias Ribó
3. Aurelia Díaz Rovira
4. Antonio Mont Dagas
5. Luisa Alemany Sánchez
6. Josep Antoni Colell Gomà

Dosrius (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Silvia Garrido Galera
2. Antonia Pérez Ramírez (Toñi)
3. Juan Mª Ribes Artigas
4. Mª Isabel Forné Gil
5. Jorge Fernández Carrasco
6. Manuel Sánchez Moraleja
7. Verònica Coronel Miralles (Independent)
8. Raúl Bleda Garrido
9. Ginés Navarro Navarro
10. Mª Manuela Peláez Marín
11. Ismael López Rico
12. José Giménez Egea
13. Yvonne Bonura Forné

Suplents
1. Carmen Antón Domínguez
2. Roser Cano García
3. Jordi Veguillas Márquez
4. Josep Jo i Munné

Masnou, El (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC - CP)

Titulars
1. Ernesto Suñé Nicolás
2. María Llaras Vázquez
3. Monica González Huerva
4. Isabel Alfaro Hidalgo
5. Ricard Villarrubia Del Valle
6. Pilar Chamorro Gisbert
7. Francesc Xavier Castañer Ferruz
8. Raquel Jiménez Segura
9. Moises Moreno Zapata
10. Francisca González Casillas
11. Joan Bastida Castellano
12. Dolores Castellano Tena (Lola)
13. José Antonio Ruíz Montes
14. Verónica Raussell García
15. Pedro Gil Heredia
16. Dolores Andrade Olivié (Lola)
17. Anibal José Vidal Reyes
18. Guadalupe Flores Vera
19. Jordi Maset Blanch
20. Montserrat Miró Tutuach
21. Enrique Folch Gallén

Suplents
1. María Victória Martínez Herrera
2. Hugo Ricardo Pérez Vázquez

Mataró (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC - CP)

Titulars
1. David Bote Paz
2. Laura Seijo Elvira (Independent)
3. Núria Moreno Romero
4. Miquel Àngel Vadell Torres
5. María Luisa Merchan Cienfuegos (Independent)
6. Juan Carlos Jerez Antequera
7. Elizabet Ruiz Moreno (Independent)
8. Francisco Javer Gomar Martin
9. María Beatriz Delgado Castro (Independent)
10. Anna Villarreal Pascual
11. Daniel Hurtado Díaz
12. María José Pérez Carrasco (Independent)
13. José Antonio Ricis Saavedra
14. Anna Caballero Torres
15. Francisco Alonso Verjano Roncero
16. Mariana Vas Casimiro (Independent)
17. José Dapena Calles
18. Francisco Padilla Robles (Independent)
19. Asunción Angulo Cañete
20. Maria Rosario Ramírez Orta
21. Cecilia Roncero Nieto (Independent)
22. Concepción Manzano López
23. Juan Antonio Ciller López
24. Alícia Romero Llano
25. Joan Antoni Baron Espinar
26. Pilar González Agapito
27. Manuel Mas Estela 

Suplents
1. Remigio Herrero García
2. Francisco Cañada Ávila
3. Margarida Riera Bordas
4. Montserrat Ruiz Maturana
5. Francisco Barrientos Flores
6. Juan Montero Gallardo
7. Concepción Arcos Jiménez (Independent)
8. Francisco García Jiménez (Independent)
9. María Ángeles Llamas Lera
10. Josep Maria Spa Matas (Independent)

Montgat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Andrés Absil Sola
2. Tània González Margalef (Independent)
3. Carlos Benito Molinero
4. Raquel Lara Feliu (Independent)
5. Julio Aguilar Ruíz
6. Elena Cano Montes
7. Marcos Eguiguren Huerta (Independent)
8. Mª Pilar Ruíz Hernando (Independent)
9. Fernando Pérez Romero
10. Montserrat Fernández Baeza (Independent)
11. Rubén Gómez Escalona
12. Florencia Rupérez González
13. Pedro Cano Gallardo (Independent)
14. Josefa Romero Troya
15. Julio Pérez Rodríguez
16. Josefina Carmen Gil Rueda (Independent)
17. Dimas Ramírez Juan

Suplents
1. Rafael Montero Cuevas

Òrrius (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Iria Roldan Amorín
2. Sergio López Juste
3. Nuria Padilla Moldero
4. Edgar Fernández Rueda
5. Elisabeth Barral García
6. Jorge Solís Ramos
7. Laura Guzmán Verdaguer

Premià de Dalt (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Inmaculada Fernández Martínez
2. Ginés Marín Marín
3. Rosa Mª Martínez González
4. Miguel Ángel Marín Rodríguez
5. Pau Cano García
6. Delfina Andrade Isgro
7. Aitor Sánchez Yelo
8. José Sola Ruíz
9. Melania Fernández Martínez
10. Judith Moreno Reixach
11. Juan Ramírez Ayora
12. Mayte Pombo Navarro
13. Francisco Monleón Muñoz
14. Blanca Marín Moreno
15. Albert González Fernández
16. María Del Carmen Aragón Lavado
17. José Antonio Corbalán Fernández

Suplents
1. José Mª Gutiérrez Noguera
2. Luís Podadera Artero
3. Isabel Pérez Ederra

Premià de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - UNITS PER PREMIÀ DE MAR - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. David Gutiérrez Lopez
2. María Luz Canovas Delgado
3. Lluís Galera Almirall (Independent)
4. Pilar Guardeño Sánchez
5. Miguel Vega Barriga
6. Rebeca Peña Laviña (Independent)
7. Juan José Cantos Gázquez
8. Maria Angeles Madrid Benach (Independent)
9. José María Barroso García
10. Cristina Hernández Cuadrado
11. Eva María Casanova Muniesa (Independent)
12. Jesús Ortega Martínez
13. Mª Ángeles Anguita González
14. Manuel Maestro Hernández
15. Laura Felis Llora
16. Mª Pilar Marchante Carpio (Independent)
17. José Ramos Peñalver
18. Olga Safont Anguita
19. Joan García Martínez
20. Tomás Esteban Úbeda
21. Mª Jesús Fanego Lorigados

Suplents
1. Aisha Mehreen Raja Akhter

Sant Andreu de Llavaneres (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Belén Escolá Rivas
2. Oscar Yañez Feijoo
3. Pedro Bolada Mesegué (Independent)
4. Esperanza Navarro Vázquez
5. Álvaro Navarro Pérez
6. Maria Consuelo Matas García
7. Virginia Gil Torrijos
8. Carlos López Garrido
9. Maria Teresa Mora Fernández
10. David Lianes Palomino
11. Elena Díaz López
12. Encarnación Siles Romerro
13. Antonio Lorente Medina
14. Arich Montasell Ponce
15. José Luís Rueda Oliver
16. Rosa Maria Rodríguez Sarachaga
17. Antoni Estopà García

Sant Vicenç de Montalt (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - UNITS PER SANT VICENÇ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Javier Sandoval Carrillo
2. Robert Subirón Olmos (Independent)
3. Cristian Garralaga Alonso (Independent)
4. Esther Padilla Enriquez (Independent)
5. Cristina Mezcua Del Aguila (Independent)
6. Ángel Secorún Portolà
7. Montserrat Rodríguez Castaño
8. Antonio Coll Fàbregas (Independent)
9. Mª Sofia Santos Fernández (Independent)
10. Manuel Rodríguez Gómez
11. Aurea García Marqués
12. Dolors Olmo Osuna
13. Pedro Curado Bola

Suplents
1. Manuel Llavina Genisans
2. Cipriana Campos Tascones
3. Fernando García Rodrigo

Teià (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE) - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC)

Titulars
1. Joaquin Roca Agost
2. Rosa Ruíz Pérez
3. Miguel Ángel Peinado Sánchez
4. Sara Christina Schäffler (Independent)
5. Juan Emilio Pérez Costa
6. Mª Rosa Monroig Della (Independent)
7. Agustín Llarás Muzas
8. Mª Del Carmen Villena Sabatés (Independent)
9. Juan Pedro Yunta Esteve
10. Montserrat Roca Agost (Independent)
11. Juan Calero Viñas
12. Mª Ángeles Montoya Benzal
13. Jacinto Lacalle Pérez

Tiana (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Albert Sales Castell
2. Antonio Sánchez Rodríguez
3. Ester Puget Valencia (Independent)
4. Francesc Xavier Bruguera Llongueras (Independent)
5. Mercedes Serrano Gómez
6. Cristina Costa Mombiela (Independent)
7. José Luís Rodrigo Alonso
8. Raquel Rodríguez Bonancia (Independent)
9. Silvia Sánchez Garrido
10. Ferran Almeida Villanueva
11. María Ángeles Otano Miñano
12. José Navarro Martín (Independent)
13. Ester Pujol Martí

Suplents
1. Ferran Vallespinós i Riera
2. Caterina Mieras i Barceló
3. Miquel Santiago Franco (Independent)
4. Carmen Cervera Cervera

Vilassar de Dalt (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-CP)

Titulars
1. Mª Angels Bosch Mauri
2. Joan Adell Plà
3. Luciano Altozano Lozano
4. Olga Alcázar De Gea
5. Salvador Mazón Gómez
6. Montserrat Cánovas Delgado
7. Diego Marín Ufano
8. Ángeles Cano Delestal
9. Alejandro Passarell Lagunas
10. Inmaculada Roca Salinas
11. Marc Valera Riera
12. Gemma Freijó Campillo
13. María Carmen Martínez Corbalán

Vilassar de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE) - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco (Quico) Zamora Villafaina
2. Ana Santos Arnau
3. Manuel Balaguer González
4. Virginia Gérez Piñol
5. Pedro Almera Puiggros
6. Lourdes Bravo Alemany
7. Enric Flamerich i Valls
8. Susana Ros Alarcón
9. Albert Bartrolí Almera
10. Anna Lleonart Miró
11. Josep Rebull Tamboleo
12. Francisca Nuñez De Arenas Alegre
13. Agustí Rins Aguilar
14. Mónica Zamora Villafaina
15. Daniel Cárceles Mestres
16. Mireia Ràfols Tomás
17. José Alberto (Jos) Petit Figuerola
18. Ana Rosa Guedes Ramírez
19. Alfonso Romero Guillén
20. Lourdes Recondo Bravo
21. Alberto De Frutos García

Suplents
1. Francesc Xavier Querol Piera
2. Susana Robert Abkarovits

Balenyà (consulta totes les llistes)

SUMEM PER BALENYÀ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Josep Tió Lleonart
2. Albert Mellado Argelich
3. Maribel Valle Soler
4. Susana Martinez Gallardo
5. Jose Luis Jeronimo Prados
6. Maria Carme Gualda Segura
7. Núria Salazar López
8. Maria Martinez Tomas
9. Enrique Garrido Alba
10. Jaume Criach Vila
11. Tomàs Girvent Oliva

Centelles (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Paré Aregall
2. Josep Arisa Argemí
3. Anna Chávez Calm
4. Antoni Castells Preseguer
5. Neus Verdaguer Paré
6. Víctor López Coronas
7. Laia Quifer Martínez
8. Cristina Ciudad Fernández
9. Roser Castro Baena
10. Alexis Toll Casadesus
11. Maria Urpina Romeu
12. Xavier Serra Mas
13. Miquel Arisa Coma

Suplents
1. Artur Gisbert Carreras
2. Isabel Roma Saiz
3. Albert Busquets Morell
4. Maria Del Mar Louzao Torrejon
5. Francisco Escribano Ruiz
6. Míriam Castells Lara
7. Ezequiel Cid Maya
8. Ludimila Gomes Da Costa
9. Cristina Naranjo Montero
10. Joan Badosa Targarona

Folgueroles (consulta totes les llistes)

MÉS PER FOLGUEROLES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (MxF - CP)

Titulars
1. Antoni Noguer Carvellada
2. Marc Ruiz Rodriguez
3. Joana Isabel Arrabal Lujan
4. Ricard Ortiz Amat
5. Margarida Garcia Navarro
6. Elena Montoro Sánchez
7. Mª Immaculada Gamero Castañer
8. Adrià Medel Serrano
9. Jose Javier Beascoechea Lavin
10. Neus Massana Sánchez
11. Ferran Ayuso Nogales

Manlleu (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC - CP)

Titulars
1. Marta Moreta Rovira
2. Antoni Poyato Rodriguez
3. Estela Vázquez Granados
4. Jordi Albareda Vilalta
5. Sara Morales Garcia
6. Alejandro López Garcia
7. Dani Hermoso Castro
8. Silvia Almansa Fernandez
9. Andrés Garcia Ródenas
10. Lidia Torrella Gine
11. Antonio Lopez Polanco
12. Marta Baltanás Serrano
13. Manel Saa Perez
14. Pedro Luis Perez Herreros
15. Manoli Garrido Alcalá
16. Lluïsa Aparicio Garrido
17. Juan Carrasco Quirós
18. Paqui Garcia Olmo
19. Josep Moral Gonzalez 
20. Ramona Claparols Mayoral
21. Ramon Sitjà Domènech

Suplents
1. Jose Antonio La Torre Funes
2. Angeles Fernandez Gomez
3. Joan Josep Castro Sala

Masies de Voltregà, Les (consulta totes les llistes)

SUMEM PER LES MASIES DE VOLTREGÀ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Sergi Vilamala Bastarras
2. Verònica Ruiz Leiva
3. Gemma Sánchez López
4. Ramon Pardo Calabia
5. Ester García Jiménez
6. Rosa Álvarez Pujol
7. Josep Urbano Morales
8. Juan Carlos De Los Santos Cruz
9. Sonia Piñeiro López
10. Gaietà García Gordillo
11. Antoni Vilella Pladevall

Suplents
1. Joan Sanglas Areñas
2. Fina Sanmartín Oller
3. Patrick Anglada Sancho

Sant Hipòlit de Voltregà (consulta totes les llistes)

SUMEM PER SANT HIPÒLIT DE VOLTREGÀ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Xavier Vilamala Bastarras
2. Francina Puig Suriñach
3. Jaume Codina Ordeig
4. Maribel Jiménez Gómez
5. Eloi Garrido Contreras
6. Mercè López Fernández
7. Gerard García Dot
8. Judit Martos González
9. Elisabet Contreras Barceló
10. Xavier Tió Casas
11. Montse Romero Font

Suplents
1. Antonio Prados Fernández
2. Heidi López Hernández 
3. Lluís Serrallonga Gutiérrez
Titulars
1. Joan Josep Riera Masgrau
2. Joaquim Riera Masgrau

Arenys de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jordi Muñiz Palmero
2. Victor Camon Luis
3. Gisela Linares Noya (Independent)
4. Marisol Rondinel Robles
5. David Ramirez Celdran
6. Nuria Vinyes Maimi
7. Ferran Espriu Mora (Independent)
8. Sara Mendez Llamas (Independent)
9. Laureano Lebrero Amor
10. Natalia Perez Torres (Independent)
11. Victor Pinos Fargues
12. Olga Piña Majó (Independent)
13. Marc Gil Rosell
14. Raquel Querol Bello
15. Alejandro Varese (Independent)
16. Adelina Fargues Lecha
17. Ramon Maria Vinyes Vilá

Suplents
1. Sílvia Arbonès Aguayo
2. Marius De La Asuncion Graupera
3. Beatriz (Bea) Garcia Martinez

Tona (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Manel García Ruiz
2. Miguel Ángel Fernández Pino
3. Antoni Moreno Garcia
4. Mada Lamas Marin (Independent)
5. Ana Pérez Flores
6. Pedro Manuel Contreras Barajas
7. Marc Antoni Minaya Ruiz
8. Tatiana Villalobos Urteaga
9. Concepción Puertas Alonso
10. Marta Font Muntadas
11. Francesc Leiva Martinez
12. Teodora Alonso Molina
13. Juan Pedro Cruz Galdón

Suplents
1. Daniel Carbonés Sorts

Torelló (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Carmona López
2. Roser Roma Corominas
3. Sergio Perez Marin
4. Úrsula Rivera López
5. Francesc Josep Rivera García
6. Maria Dolors Fernàndez Belmonte (Independent)
7. Noemí Carmona Garcia (Independent)
8. Carmelo Requena Caparroz
9. Raquel Redondo Verdaguer
10. Alejandro Moreno Gordillo
11. Inmaculada Sampedro López 
12. Monica Nofuentes Fernandez
13. Francisco Granados Perez
14. Avelino Sanchez Penas
15. Antonio Martinez Palazon
16. Maria Dolores Chica Torres
17. Gerard Rivera Zurita

Suplents
1. Anna Xandri Verdaguer
2. Antonio Arroyo Espinosa
3. Miquel Franch Ferres

Vic (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC - CP)

Titulars
1. Carme Tena Lameiro
2. Rossend Dou Arévalo
3. Mercè Vidal Vila
4. Miquel Ylla Boré
5. Daniel Diaz Trapero
6. Antonio Rodriguez Jimenez
7. Manoli Pérez Archilla 
8. Manel Alvarez Hidalgo
9. Fina Sebastián Sebastián
10. Amine Bentayeb Houbabi
11. Carmen Montero Cabezas
12. Juan Valverde Redondo
13. Juan Antonio Fernández Chaves
14. Aina De Luis Tena
15. Sandra López Bonilla
16. Aurora Marco Magaña
17. Antonio Guerrero Ruiz
18. Joan Medrano Hernández
19. Juani Lafuente Méndez
20. Jordi Solé Tarragona
21. Josep Burgaya Riera

Suplents
1. Rafael Luengo Gallardo
2. Souhaib Sanhaji Ben-Hammou
3. Vicenta Pesquero Culebra

Arenys de Munt (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Vanesa Muñoz Fernández
2. Angeles Castillo Campos
3. Pilar Ruiz Carrión (Independent)
4. Oriol Malonda Muñoz (Independent)
5. David Gimenez Montes
6. Ma Magdalena Viaplana Orench (Independent)
7. Mateo Tuset Muñoz (Independent)
8. Diego Pérez Matencio (Independent)
9. David Jiménez Gaspar (Independent)
10. Ma Del Carmen Vives Companys (Independent)
11. Cristobal Zamora García
12. Josefa García Campillo (Independent)
13. Enrique Nieto Llops (Independent)

Suplents
1. Azucena Muñoz Fernández (Independent)
2. Raimundo Barranco Liebana (Independent)

Calella (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA- CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Torres Lobato
2. Cindy Rando Radaelli
3. Soufian Laroussi Akhrif Ben Ziane
4. Laura Cortada Del Burgo
5. Pere Tarres Benet
6. Maria Gonzalez Mora
7. Angel Vela Garcia
8. Nuria Pages Soriano
9. Joan Torrent Beltran
10. Mireia Asensio Luque
11. Juan Alberto Andres Roman
12. Pilar Guitart Casanovas
13. Manuel Martin Fernandez
14. Ana Maria Torres Lobato (Independent)
15. Manuel Cutilla Gimenez (Independent)
16. Maria Lobato Gomez (Independent)
17. Fernando Ballabriga Vidaller (Independent)

Canet de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Marian Gómez Téllez
2. Silvia Luisa Tamayo Mata
3. Miguel Borrego González (Independent)
4. Carmen Montserrat Pérez Merino
5. Adrià Donadeu Martinez (Independent)
6. Josep Isern Triedu (Independent)
7. Antonio Hernández Luna
8. Samanta Peláez Pomares
9. Cristina Quinque Hidalgo
10. Carlos Pedrero García (Independent)
11. Celia Losa Navarro (Independent)
12. Rebeca Perellon Medina
13. Ma Teresa Rovira Galceran
14. Joan Castañá Camps
15. Antonio Paternostre Magallanes
16. Alicia Herrero Rocandio
17. Joaquim Mas Rius

Suplents
1. Samanta Pelaez Pomares
2. Manel Gómez Ramírez
3. Maria Pilar Valero Martínez
4. Abderrahmane Daas Ben Frih

Fogars de la Selva (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA FOGARS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (AF-CP)

Titulars
1. José Visiedo Palomares
2. Violeta Peláez Sánchez
3. Mónica López López
4. Susana Fallada Sánchez
5. Manuel Bravo Naranjo
6. Cristina Vilar Valenzuela
7. Jorge Olmos Frías
8. Isabel Gómez Plané
9. Javier Roig Timoneda

Suplents
1. Leonor De La Rosa Suárez

Malgrat de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Mercader Carbó
2. Sonia Viñolas Mollfulleda
3. Sergio Ortín Lacoma
4. Isabel Ortiz Vera
5. Sergio Cardona Garro (Independent)
6. Cinzia Valbonesi Prieto
7. Óliver Sánchez-Camacho García
8. Ludwig Ivan Hasko
9. Sarah Corpas Marcial
10. Sonia Huertas Domingo
11. Pedro Ponce Navarro (Independent)
12. María Concepción (Conchi) Martín Gualda
13. David Agüera Rojas (Psc)
14. Victor Delgado Linares (Independent)
15. Josefa Maria Sánchez Montero
16. Valentín Rodríguez Baltasar
17. Conxita Campoy Martí

Suplents
1. María Carmen Aubanell Serra
2. Manuel Gómez Galera
3. Carla Marín Alvarez
4. Antonio Escolano Miras (Independent)
5. Isabel García García (Independent)
6. Rafael Castillo Orozco
7. Exposación Corregidor Santarén (Independent)
8. Antonio Piernagorda Cubero (Independent)
9. Josefa Rodríguez Tapia
10. Ana María Fernández Sánchez (Independent)

Palafolls (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Maria Dolores Agüera Martin
2. Juan Vila Lazaro (Independent)
3. Rosa Maria García Colomer (Independent)
4. Jose Manuel Rueda García
5. Carmen Olga Alía Pérez (Independent)
6. Martin Victoria Iglesias
7. Montserrat Rovira Riera (Independent)
8. Javier Latorre Fernandez (Independent)
9. Marian Delgado Basilio (Independent)
10. Rafael Curbasi Bas
11. Mireia León Roca (Independent)
12. Antonio Marín Marín (Independent)
13. Ester Torrent Flores

Suplents
1. Josep Ribas Maynou
2. Maria Josefa Martínez Molina (Independent)
3. David Delgado García
4. Inés Agudo Vizuete (Independent)
5. Antonio Molina Martínez (Independent)
6. Maria Dolores Belmonte Sala (Independent)
7. Valentín Agustí Bassa

Pineda de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Javier Amor Martin
2. Sílvia Biosca Estopà (Independent)
3. Sandra Perez Maldonado (Independent)
4. Ester Puertas Iglesias
5. Jordi Masnou Ridaura (Independent)
6. Santiago Macip Esteller
7. Sandra Villarte Pazos
8. Sonia Moraleda Campayo
9. Marta Martín Agea (Independent)
10. Jorge Torres Almirón
11. Francisco Javier Aguirre Rodríguez-Portugués 12. Verónica Rebollo Guillén
13. Ana Perez Olivas (Independent)
14. José Clarà Burgos
15. Manuel Pérez Parra
16. Yolanda Mayas Sicilia (Independent)
17. Soridiko Dico Dansira
18. Paula Garcia Garrido (Independent)
19. David Garcia Ruiz
20. Francisco Castro Olivares
21. Pilar Fernández Pareja

Suplents
1. Carme Aragones Flaquer
2. Antonio Abad Guillén (Independent)
3. Edurne Macazaga Martin
4. Javier Cobo Rubio
5. Marta Maresma i Lluís
6. Javier Sanchez Olaria
7. Lorenzo Jaén Jiménez
8. Angeles Ortiz Lopez
9. Sandra Rite Orgilés (Independent)
10. Joaquin Maresma Arges

Sant Cebrià de Vallalta (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Mònica García Ruíz
2. Pere Vega Sánchez
3. María Nieves Vilardebo Masjuan
4. José Francisco Marín Vela (Independent)
5. Gloria Rebollo Alaman
6. Manuela Fugaspt Viñolas
7. Alonso Porto Turiel (Independent)
8. Juan García García
9. Estel·la Vega i Garcia (Psc)
10. Rubén A. López Yañez (Independent)
11. Hector Abarca Caulin (Independent)

Suplents
1. Raúl Orellana Gordillo (Independent)

Sant Celoni (consulta totes les llistes)

PARTIT DEL SOCIALISTES DE CATALUNYA -CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Eduard Vallhonesta Alarcon
2. Miriam Teruel Navarro
3. Jose Capote Martin
4. Laura Alvarez Pulido (Independent)
5. Diego Fernandez Pinto (Independent)
6. Mohamed Lamin Jammeh Sanneh (Independent)
7. Noemí Sesé Yúfera
8. Anna Maria Camelia Ariza Olmo (Independent)
9. Maria Rodriguez Fuentes (Independent)
10. Braulio Jorge Ruiz Retamero (Independent)
11. Jose Luis Dominguez Miño (Independent)
12. Maria Rosa Planchart Soler (Independent)
13. Balbino Jose Mendez Vega (Independent)
14. Monica Zambrano Dominguez (Independent)
15. Francisco Sanchez Gonzalez (Independent)
16. Maria Clemencia Gutierrez Arriaga
17. Joan Castaño Auge

Suplents
1. Juan Jose Ferreiro Suarez (Independent)
2. Josefa Platero Masero
3. Marc Jurkiewicz Cortada (Independent)
4. Eva Maria Hernandez Hernandez (Independent)
5. Valentin Miguel De La Vega Cadenaba (Independent)
6. David Sanchez Lopez
7. Gloria Nonell Salvaña (Independent)
8. David Martinez Sanchez (Independent)
9. Maria Rosa Caballero Civit (Independent)
10. Pedro Checa Rubio

Sant Iscle de Vallalta (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC -CP)

Titulars
1. Diego Gallego Sánchez
2. Graciela Inés Pérez Scaglione
3. Joan Puig Terradas
4. Maria Amalia Martín Gualda
5. Francisco Sotos Pascual
6. Noemí Saban Roy
7. Lluís Martín Calafell
8. Rodrigo Alonso Carrasco Tapia
9. Maria Dolores Martín Barrientos

Sant Pol de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES -CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC -CP)

Titulars
1. Sandalio Del Rio Rupérez
2. Enrique Abad Fernandez
3. Jose Saña Aubets
4. Maria De Los Ángeles Boya Cantero
5. Martina Pilar Garcia-Calvo Moreno
6. Maria Cristina Invers Alzuria
7. Eduardo Valencia Hernán
8. Consuelo Amalia Casana Sipan
9. Esteve Terradas Yus
10. Rosa María García Montero
11. Ana Rico Herranz
12. Pedro José Gomar Bonardell
13. Ester Muñoz Lahoz

Santa Maria de Palautordera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Lazaro Brazo
2. Carlos Bobante Barjas
3. Maria Teresa Saez Roldan
4. Francisco Garcia Camacho
5. Sonia Moreno Lazaro
6. Juan Tomas Barrionuevo Martinez
7. Javier Alcaraz Legido
8. Luis Muñoz Jordana
9. Patricia Garcia Rodriguez
10. Maria Teresa Romero Belis
11. Francisco Aunion Fernandez
12. Maria Llavina Esteve
13. Isabel Rodriguez Aranda

Santa Susanna (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Maria Teresa Palomino Granados
2. Cristina Reche Corado
3. Joan Antoni Manzano Llimargas
4. David Contreras Tarensi
5. Jose Morales Montaño
6. Justo Amor Iglesias
7. Juana Pachón González
8. Maria Trinidad López Rio
9. Raúl Brito Martín
10. Antonio Morales Trujillo
11. Alícia Rodríguez Luna

Tordera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Rafael Delgado Comino
2. Antonia (Toñi) Garcia Martinez
3. Jenifer Jansa Gimeno
4. Abraham Galera Cano
5. Benjamin Lopez Perez
6. Mª Carmen Fernández Vidal
7. Juan Galan Montero
8. Mª Jesus Caubilla Malleu
9. Salvador Dominguez Alonso
10. Juan Carlos Saura Perez
11. Antonio Noguerol Rodríguez
12. Pilar Campos Fernández
13. Mª Virtudes Noguerol Rodríguez
14. Abilio Redondo Fernandez
15. José Romaguera Ferrer
16. Isidro Garcia Llamas
17. Mª Concepcion Rodríguez Cara

Avinyonet del Penedès (consulta totes les llistes)

PROGRÉS MUNICIPAL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PM-CP)

Titulars
1. Oriol De La Cruz Marcè
2. Frederic Manzanares Elias
3. Javier Andres Castilla Herrera
4. Josep Mª Tejada i Luquiño
5. Carolina Ortega Flores
6. Eva Bruguera Sanchez
7. Ramon Esteve Duran
8. Salvador Ventura Ventura
9. Joan Marcé Forns

Suplents
1. Sonia Fraguas Díaz
2. Mª Empar Moral Ajado
3. Jordi Gómez Jaraba
4. Gerard R. Moral Ajadó
5. Jordi Almeyda Amat
6. Anna Maria Redondo Nogués
7. Xavier Ribes Casals
8. Victor Domínguez Arias
9. Carles Marcè Criado
10. Joan Marcè Casas

Granada, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jordà Jaime Ortiz
2. Andrés Fernando Ruano Franco
3. Esther Olmos Raventós
4. Joan Defez Dedeu
5. Tomas Gonzàlez Aires
6. Daniel Jiménez Cruces
7. Montse Gutierrez Bergalló
8. Enric Guimerá Bernús
9. F. Javier Garcia Contero
10. Joan Iniesta Zarza
11. Manuel Sánchez Haba

Mediona (consulta totes les llistes)

SEGUIM PER MEDIONA -CANDIDATURA DE PROGRÉS (SpM-CP)

Titulars
1. Francesca Ferrer Suriol
2. Arnau Brik Contel
3. Jaume Gallart Calaf
4. Sebas Montero Flotats
5. Josep Ferrer Parellada
6. Francisco Javier Morcillo Chaves
7. Xavier Bertran Ventura
8. Carmen Aniorte Ramos
9. Jennifer García Sánchez
10. Ismael Pueyo Bernad
11. Servand Casas Mateo

Suplents
1. Aureli Batet Tarrida
2. Albert Briansó Masip
3. José Antonio Peinado Ruiz
4. Rafael Juarez Gil
5. Miguel Angel Reyes Carbayo

Olèrdola (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-UNITS PER OLÈRDOLA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-UNITS-CP)

Titulars
1. Joan Lopez Ferrer
2. Jordi Pardo Serrano
3. Francisco Javier Sierra Nuñez
4. Aurora Moral Gonzalez
5. Fuensanta Del Pilar Carrilo Rodriguez
6. Jorge Almiron Vazquez
7. Maite Parellada Ponce
8. Francisco Casado Sanchez
9. Ghariba Elmansouri Khamlich
10. Maria Assumpció Ferrer Casajoanes
11. Rafi Morales Toribio

Suplents
1. Tomas Polo Egea

Santa Margarida i els Monjos (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Immaculada Ferret Raventós
2. Manuel Alpuente Toledano
3. Esther Marmaneu Domingo
4. Josep Oriol Torrents Puyal
5. Maria Neus Hernandez Calvet
6. Maria Filomena Martinez Bravo
7. Jose Luis Soriano Nuñez
8. Raimon Gatell Soler
9. Andreu Clemente Martínez
10. Juana Borrallo Moreno
11. Jose Antonio Avila Rodriguez
12. Mª Pilar Mill Piñol
13. Lucia Fragoso Reverte

Suplents
1. Rafael Nieto i Villarroya
2. Miren Fernández De Muniaín Y Ranchal
3. Francisco Garcia Garcia
4. Sara Martínez Torralba
5. Monica Gomez Retamar
6. Marta Girona Agut
7. Cayetano Hurtado Garcia

Sant Cugat Sesgarrigues (consulta totes les llistes)

SANT CUGAT-PROGRÉS MUNICIPAL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (SC-PM-CP)

Titulars
1. Raul Casado Ruiz
2. Eva Trias Via
3. Jordi Piñol Folch
4. Neus De La Cruz Martí
5. Edward Matthew Coffin Gonzalez
6. Maria Vinyet Ràfols Estop
7. Carlos Ollé Escala

Suplents
1. Dolors Pinyol Escala
2. Ruben Gomez Marin
3. Maria Montserrat Miret Nogues
4. Pedro Jesus Invernon Martin
5. Carmen Mulet Via
6. José Catasús Morgades
7. Cristina Cardenete Suriol
8. Francisco Semitiel Marin
9. Rosa Escala Moyés
10. Montserrat Albet Noya

Sant Martí Sarroca (consulta totes les llistes)

MOVEM SANT MARTÍ-COL·LECTIU SOCIALISTA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (MOVEM-CP)

Titulars
1. Pere Cano Miret
2. Albert Tort Pugibet
3. Albert Molinari Domingo
4. Cristina Bañuelos Pérez
5. Montserrat Sebastià Tort
6. Marite Evaristo Martinez Berrozpe
7. Antonio Labad Gracia
8. Luísa María Sánchez Roca
9. Pere Romagosa Molinari
10. Carolina Gómez Bejarano
11. Rafael Romero Muñoz

Suplents
1. Maria De Los Ángeles Carneros Cerezo
2. María Del Carmen Cano López
3. Josep Porcell Rojas
4. Pere Tort Arnabat

Sant Sadurní d'Anoia (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA -CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Susanna Mérida López
2. Pedro Campos Osuna
3. Cristina De La Cruz Piñol
4. Erica Ruiz Heredia
5. Francesc Sáez Forns
6. Marina Agudelo Riba
7. Josep Perea Aguilera
8. Francisco Ruiz Gil
9. Paquita Cavallé Mendoza
10. Francesc Carafí Quintana
11. Joan Robles Trujilo
12. Mª Carmen Cañadas Ochoa
13. Ignasi Iglesias Gáspez
14. Maria Raventós Pascual
15. Albert Gual Pascual
16. Paquita Delgado Espinosa
17. Jaume Amigó López

Suplents
1. Mercè Cols Catasús
2. Joan Moreno Vera
3. Rosa Maria Prat Balaguer
4. Marcel Gabarró Pallarès

Subirats (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Marcos Pérez López
2. Santi Fontanet i Barberà
3. Juan Martí Concejo
4. Julia Elena Vivas
5. Montserrat Gallart Ros
6. Pere Vendrell Lajusticia
7. Maria Jose Martinez Jimenez
8. Emiliano Ramiro i Laguna
9. Maria Elena Lopez Alvarez
10. Jana González Rosado
11. Juan Ramon Vidal Ibáñez

Torrelles de Foix (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Mª Esther Tutusaus Perez
2. Silvia Gonzalez Bolaños
3. Adrià Moya Delgado
4. Jordi Estape Perez
5. Antonio Cañamero Rosas
6. Oscar Aledo Mira
7. Elisabeth Rodriguez Collado
8. Jose Perez Buendia
9. Eloisa Medina Rosado
10. Sixto-Marino Jimenez Palomares
11. Josep Junque Rafecas

Suplents
1. Mariano Fernandez Gonzalez

Vilafranca del Penedès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Romero Gamarra
2. Lourdes Sánchez López
3. Ramon Zaballa Serra
4. Miquel Medialdea Guijo
5. Montserrat Arroyo Ferrando
6. Joan Tarrida Busquet
7. Antoni Alsina Restoy
8. Foix Sogas Casanova 9. Leonor Girón Soto
10. Eulàlia Barqué Via
11. Sergio Sánchez Peñalver
12. Àngela Agramunt Andreu
13. Roser Lozano Sánchez
14. Tomàs Roca Martín
15. Beatriz Reina Carrión
16. Manuel Medialdea Cabrerizo
17. Amàlia Casals Pubill
18. Teresa Gascón Guinaldo
19. Rafael Ortega Moreno
20. Francisco Álvarez Vázquez
21. Àngels Navarro Millares

Suplents
1. Alessandra Torres Sánchez
2. Elisabeth Olmos Santacana
3. Eduard Miró Martín
4. Maribel Gimenez Garcia
5. Lluís Balaguer Vellvé
6. Miriam Flores Ruiz
7. Montserrat Miralles Figueres
8. Marcel Esteve Robert
9. Joan Aguado Masdeu
10. Fèlix Sogas Mascaró

Vilobí del Penedès (consulta totes les llistes)

VIURE VILOBÍ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (VV-CP)

Titulars
1. Francesc X. Edo Vargas
2. Josep Lluís Arbós Alabreda
3. Elena Colet Gonzalo
4. Agustin Diaz-Prieto Huidobro
5. Sergi Muela Roig
6. Mireia Domenech Vallés
7. Roger Abarin Olivella
8. Roser Bernet Escofet
9. Oriol Búrdalo Vilapua

Suplents
1. Rosa Gallego i Via
2. Xavier Jové Mateu
3. Jaume Olivella Hill
4. Francesca Carbo Güell
5. Vicens Domenech Gual
6. Joan Esteve Rafols

Abrera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jesús Naharro Rodríguez
2. Francisco Sánchez Escribano
3. Maria Guadalupe Marcos Giménez
4. María Teresa Novell Joya
5. Jordi Moreno Moreno (Independent)
6. Mercedes Álvarez Montes (Independent)
7. Alfredo Delgado Ortega
8. Giulia Mirto Ariño (Independent)
9. Montserrat Navarro Caraballo (Independent)
10. Albert Roca Presas (Independent)
11. Arantxa Galofre Freire
12. Jorge Gómez Avilés
13. María Luisa Álvarez Garrido
14. José Luís Hita Bullón
15. Antonia López Torres
16. Martí Sucarrats Miró
17. Sónia Carrasco Ruiz

Suplents
1. Antonio Martínez Mena
2. Montserrat Redondo Fernández
3. José Amarelle Nieto
4. Matilde Cañadas Gallardo
5. Juan Vicedo Masot
6. Benilde Romero Martínez
7. Juan Sabatés Díaz
8. María Molina Garín
9. Francisco Burgos Valverde
10. Manuel Ayas Moreno

Castellví de Rosanes (consulta totes les llistes)

JUNTS PER CASTELLVÍ-CANDIDATURA DE PROGRÈS (Junts per Castellví-CP)

Titulars
1. Victoria (Vicky) Castellanos Núñez
2. Amalia Maria Sánchez Lemos
3. Mari Carmen Pérez García
4. José Sánchez Castellanos
5. Gerard Prats Robert
6. David Grau Sánchez
7. Dolores Pastor López
8. Neus Matamoros López
9. Inmaculada Torres Muñoz

Suplents
1. Gemma Sánchez Castellanos
2. Catalina Maria Sánchez Cazorla
3. Silvia Quintana Sánchez
4. Carla De La Mata Migueles (Independent)
5. Daniel Lozano González

Cervelló (consulta totes les llistes)

M'ESTIMO CERVELLÓ-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÈS (M'estimo Cervelló-PSC-CP)

Titulars
1. José Ignacio Aparicio Ciria
2. Cristina Martínez Rodríguez
3. Montserrat Canas Moldón
4. Juan Manuel Sanguino Neila
5. Silvia Muñoz Almirante
6. Ferran Soriano Martínez
7. Mireia Chacón i Piqueras
8. Jordi Mateo Cerdán
9. Isabel Capell Bonet
10. Carlos Pérez Muñoz
11. Maria Luisa Jiménez Ordóñez
12. Juan Maria Santiago Valea
13. Ester Ruiz Serrano

Suplents
1. Francisco Javier Depares López
2. Serafina (Sera) Falgàs Serra
3. Arnau Maestro Rodríguez
4. Maria Esperanza Reyes Rodríguez
5. Juan Carlos Cuenca Pozo
6. Amparo Casado Bellido
7. José Santillana Sánchez
8. Raquel Estruch López
9. Georgina Milán Capell
10. Angelino Maestro Martínez

Corbera de Llobregat (consulta totes les llistes)

FORÇA CORBERA-SOCIALISTES-UNITS-MOVIMENT-CANDIDATURA DE PROGRÈS (PSC-U-M-CP)

Titulars
1. Rosa Boladeras Serraviñals
2. Alfredo Prado García
3. Carme Benito Gómez
4. Jaume Guim Royo (Independent)
5. Rosa Maria Martín Santiago
6. Ramon Gabarrón Rubio
7. Mònica Chaves Matillas
8. Manel Ripoll Puertas (Independent)
9. María Zulma Vázquez González (Independent)
10. Félix Guadalajara Vallejo
11. Nadia Pizarroso Fernández (Independent)
12. Miquel Aregall Comas
13. Blanca Maria Villabona Gómez
14. Miquel Baqués Puig (Independent)
15. Marina Nueva Tapia
16. Francisco Lucena González (Independent)
17. Alicia Guillén Jerez

Suplents
1. Ignasi Farreras Bochaca (Independent)
2. Maria Montserrat Isern Bofarull
3. Luís Martínez Navalón

Esparreguera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Eduard Rivas Mateo
2. Maria Vallejo González
3. Rogeli S. De La Cruz Baldovi (Independent)
4. Maria Mas Borràs
5. Daniel Farriols Paulo
6. Sara Gómez Díaz (Independent)
7. Juan Jurado Bracero (Independent)
)
8. Maria Del Carmen Saéz Serna
9. Antonio Ramón Molar García (Independent)
10. Montserrat Martín Criado (Independent)
11. Miguel Ángel Bajo Arcas
12. Meritxell Sabaté Blanco (Independent)
13. Joan Romeu Calvet
14. Desirée Gómez Coll (Independent)
15. Pedro Bermudo Martín
16. Maria Agustina (Tina) España García
17. Juan Francisco Fernández Álvarez
18. Pilar Hereza Villanueva
19. Manuel Arjona Gallardo
20. Caridad (Cari) Cortés Liso
21. Maria Assumpta (Mariona) Masferrer Ferrer

Suplents
1. Joan Nuñez Galofré
2. Cristina Morales Miras
3. Daniel Garrote Vallejo
4. Josefa Sevillano Valero
5. Jordi Brull Escalante
6. Margarida Mas Varela
7. Jesús Castellano Grafiada
8. Enriqueta Sevillano Valero
9. Eduard Allende Flores
10. Antonia Serrano Olmedo

Esplugues de Llobregat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pilar Díaz Romero
2. Eduard Sanz García
3. Sara Forgas Ubeda
4. Oliver José Peña Estevéz
5. Montserrat Zamora Angulo
6. Manuel Pozo López
7. Maria Isabel (Maribel) Aguilera Mulero
8. Francisco Javier Giménez González
9. Montserrat Pérez Escobar
10. Joan Marín Maestre (Independent)
11. Claudia Acebrón Morales
12. Carlos Iván Durán Ruiz
13. Azahara Redondo Redondo (Independent)
14. Víctor Ibáñez Nebot
15. Ana Maria Domínguez Martín
16. José Pacheco Ginés
17. Rocío Mendoza Galindo (Independent)
18. José Antonio Hernández Sánchez
19. Vanessa Cano Bautista
20. Ignacio Ávila Rodríguez (Independent)
21. Maria Bernarda (Mariber) Peláez Diaz

Suplents
1. Emilio Vidal Abarca Díez De Revenga
2. Joana Pla Guzmán

Gelida (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-GELIDA-CANDIDATURA DEL PROGRÉS (PSC-GELIDA-CP)

Titulars
1. Lluis Miquel Valls Comas
2. Maria Rigau Navarro
3. Eva Casas González
4. Sergio Sarmiento García
5. Marc Monleón Carneros
6. Mariana Miró Minaya
7. Jesús Gómez Morón
8. David Sans Acuña
9. Mar Benavides Nebot
10. Selene López Jiménez
11. Carlos Arranz Barquet
12. José Luis Maza Porcel
13. Francesca Álvarez Molino

Suplents
1. Mario Aguilar Escobar
2. Diego Rebollo Gordillo
3. Sandra Raposo García
4. Juan Manuel Martínez Martínez
5. Ana María Martínez Amigo
6. Antonio García Cobos
7. Rosa Maria Parera Cartró
8. Alberto Morera Navarro
9. Montserrat Nicolau Bargalló

Martorell (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Lluis Tomás Moreno
2. Remedios (Reme) Márquez Ortega
3. Antonio José (Toni) Carvajal Jiménez
4. Manuela (Manoli) Franco Romero
5. Yeray Guardia Valiente
6. Lourdes Aragón Pérez (Independent)
7. David Colell Llofriu
8. Maria Pilar Torres Fernández
9. Enrique Pallàs Cabello
10. Mari Carmen Carballido Cantero
11. Alex Delicado Fernández
12. Ana Maria Martín Castillejo (Independent)
13. Alberto Fernández Cortés
14. Rosa Nieves García Lozano (Independent)
15. Victor Santiago Peláez
16. Lorena Luque Baena (Independent)
17. José Javier Carreño Hervas (Independent)
18. Maria Luisa Navarrete Llovet (Independent)
19. Francisco Sánchez Castro (Independent)
20. Maria Fe Del Rio Román
21. Oscar Nuño Morales (Independent)

Suplents
1. Maria Montserrat Melgares Arrebola
2. Edison Ignacio Tenorio Damián (Independent)
3. Maria Mercedes Castellblanque Masip
4. José Hernández Fernández
5. Isabel Soto Clemente
6. Florentino Carrasco García (Independent)
7. Maria Asunción Muñoz Sánchez
8. Salvador Benitez López (Independent)
9. Encarnación Gallego Lorca (Independent)
10. Luis Tomás Tomás

Molins de Rei (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Xavier (Xavi) Paz Penche
2. Jessica Revestido Romero
3. Alejandro Herrero Basange (Independent)
4. Ainoa García Ballestín
5. Miguel Zaragoza Alonso
6. Laia Castellana Martínez
7. Josep Maria (Pep) Puiggari Troyano (Independent)
8. Esther Espinosa García
9. Iván Mustieles Pozo (Independent)
10. Noelia Caballero Manzanares (Independent)
11. Jeremy Piel Quiquandon
12. Purificación Gutiérrez Municio (Independent)
13. Ramon Prat Oliva (Independent)
14. Magadalena (Magda) Borrul Lanort
15. Sebastià Martín Martínez
16. Dorila (Dora) Bustamante Rojas (Independent)
17. Antonio Pozo Fernández (Independent)
18. Carmen Hidalgo Cornejo
19. Jordi González López
20. Rafaela Poley Rodríguez
21. Joan Barrios Gutiérrez

Suplents
1. Soledad Silva Bedoya
2. Pere Royo Fernández (Independent)
3. Maria Camenforte García
4. Jorge Cabrera Flores
5. María José Viyuela Benito
6. Rafael Jiménez Luque
7. Anselma Romero Martínez
8. Antonia Álvarez Mingorance
9. Carmen Rodríguez Rodenes
10. Carles Capella Paz (Independent)

Pallejà (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Olga Campos Berlanga
2. Joan Brosa Rojas
3. Victor Miguel Gabarrón Benítez
4. José Luis Regueira Santos (Independent)
5. Josefa Pérez Caballero
6. Núria Marín Pérez
7. Victor Flores Echavarri
8. Susana Arjona Romero (Independent)
9. Miguel Calvo Martínez
10. Marta Díez Díaz
11. Rodrigo Díaz Samatan
12. Marta Marín Soto
13. Juan Carlos Pérez Caballero
14. Adelaida Hidalgo García (Independent)
15. Alberto Carretero Martín
16. Melania Pérez Rueda (Independent)
17. Francisco Clemente García

Suplents
1. Eva Granados Galiano
2. David Sánchez Gómez (Independent)
3. Victoria Vizcaino Fernández (Independent)
4. Gerardo De Blas Morales
5. Carolina Navarro Pérez (Independent)

Palma de Cervelló, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Javier Lahoz Hernández
2. Pedro Ardoy Aibar
3. Miguel González García
4. Ana María Porcuna Delgado
5. Ana María Torralba Iniesta
6. Pedro Escobar Maqueda
7. Marta Peña Fatela
8. Josefa García Fernández
9. José María Organista Salazar
10. Rafael Martínez Espinosa
11. Teresa Martos Pérez

Papiol, El (consulta totes les llistes)

SUMEM PER EL PAPIOL - CANDIDATURA DE PROGRÉS (Sumem per el Papiol-CP)

Titulars
1. Maria José Giner Martos
2. Ana Schkot Lozano (Independent)
3. Maria Jesús Álvarez De Marcos
4. Isaac Rosa Villarrasa (Independent)
5. Jordi Rios Pomar
6. Nerea Domínguez García (Independent)
7. Miguel Collado Gómez (Independent)
8. Maria Teresa Galiano García (Independent)
9. Edgar Dominguez García (Independent)
10. José Guerrero Martos
11. Irene Moral Cerezo (Independent)

Suplents
1. Ana Maria Aceituno López
2. Francisco Javier Leiva Sánchez
3. Ascensión Pérez Parraga (Independent)

Sant Andreu de la Barca (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Manuel Enric Llorca Ibáñez
2. Montserrat Tobella Canals
3. Juan Pablo Beas Fernández
4. Rosario Ramírez Pastora
5. Luís Oulego Moral (Independent)
6. Maite Navas Aguayo (Independent)
7. Juan Pérez López (Independent)
8. Francesc Delgado Comajuncosas
9. Rubén Castro Torres
10. Ana María Alba Aguilera
11. Juan Alfaro Hinarejos
12. Irene Cabrera González (Independent)
13. Vanesa Molina Sánchez (Independent)
14. Karim Sánchez El Rhayti (Independent)
15. Jairo Ernesto Silva Sánchez
16. Sónia Navarro Enríquez (Independent)
17. Felipe Del Val Miñarro (Independent)
18. José Maria Roque Rodríguez
19. Eva Prim Canals (Independent)
20. Sergio Aranda Lara (Independent)
21. Tania González Rodríguez

Suplents
1. Antonio Gálvez Sánchez
2. Amelia Arroyo Cosano
3. Maria Ángeles Mateo Pérez
4. Antonio Herrero Marín
5. Jessica Bravo Carrasco
6. Antonio José Ferreras Cano

Sant Esteve Sesrovires (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Enric Carbonell Jorba
2. Roser Brosed Yuste
3. Elisenda Barberà Pujol (Independent)
4. Óscar Rodríguez Andreu (Independent)
5. Lorena Cuesta Pozo (Independent)
6. Manel Martínez Martí
7. Beatriz Baile Medina (Independent)
8. Benito Iglesias Ropero (Independent)
9. Eva Centeno Escudero
10. Yeray Casatejada Garrido (Independent)
11. Dolores Jirona Sánchez
12. Manuel Carballo Abella (Independent)
13. Mercedes Jordano Redondo

Suplents
1. Joan Calderó Costa
2. Maria Jesús Rodríguez Carrero
3. Constantino Alonso García
4. Maria José Garrido González
5. Antonio Bassas Ribalta
6. Maria Del Carmen Montero Munne (Independent)
7. Antonio Centeno López

Sant Feliu de Llobregat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Lourdes Borrell Moreno
2. Javier Molina Flores
3. Iván Martín Martínez
4. Margarita Llongueras Vallés
5. Laura Bonilla López
6. Laura González López (Independent)
7. Mari Luz Moral Castillo (Independent)
8. Daniel Buendia Portillo
9. Mónica La Fuente De La Torre
10. Dionisio Garrote Peraira
11. Tamara Martos Avilés
12. Moisés Sánchez Jiménez
13. Vanessa García Pérez
14. David Sánchez Hidalgo (Independent)
15. Josefa García Lorenzo
16. Javier Fernández González
17. Luisa Vega Méndez
18. Manuel Guerra Sánchez
19. Estrella Molina Mansilla
20. Manuel Ferrón García
21. Teresa Calzada López

Suplents
1. Antonio Ruiz Serrano
2. Virtudes Giraldes De Oses
3. Rubén González Belver
4. Maria Rosa Molina Gómez (Independent)
5. Mariano Árevalo López
6. Raquel Palacio Aguayo (Independent)
7. José Cabello Pino
8. Carmen Téllez Jiménez
9. David Martínez Pérez (Independent)
10. Manuel Hidalgo Rodríguez

Sant Joan Despí (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Antoni Poveda Zapata
2. Maria Belén García Criado
3. Alejandro Medrano Soler
4. Judith Riera Román
5. Julio Jiménez Castillo (Independent)
6. Núria Ros Baldominos
7. Cristian Rastrojo Lara
8. Francesca Estradé Sabatés (Independent)
9. José Carlos García Romero
10. Eugenia Maria Sánchez Flores
11. Ginés Ros Mateos
12. Gemma Maria Fernández Ramos (Independent)
13. Marc Cabañas Hidalgo
14. Fuensanta Fernández García
15. Antonio Guerra Rojas
16. Gemma Durán Porti
17. Antonio Marcos López Pulido
18. Alba Saiz Haro
19. Antonio De La Rosa Fernández (Independent)
20. Dolores García Gómez
21. Eduardo Alonso Palacios

Suplents
1. Agustín Ismael Gascón Millán
2. Nadia Cano Gavilán
3. Irene Jezabel Sánchez Masegosa
4. Carlos Alberto Ayguadé Parra
5. Josefa Hens Franco
6. Emilio Casanovas Atienza
7. Ana Isabel Serrano Conejo
8. Francisca Soriano Raigón
9. José Rubén Baena Cubero

Sant Just Desvern (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Perpinyà i Palau
2. Georgina (Gina) Pol Borràs
3. Joan Basagañas Camps
4. Pedro Jose Soria Aliaga (Independent)
5. Joaquima (Quima) Giménez González
6. Antoni Collantes Andreu (Independent)
7. Josep Maria Rañé Blasco
8. Alicia Murciano Zurita (Independent)
9. Maria Isabel Darder Giménez-Zadaba-Lisson
10. Raquel Rubiales Ruiz (Independent)
11. Xavier Pagès i Mercadal
12. Manuel Somoza Varela
13. Maria Del Pilar Gaspar Caro (Independent)
14. Mónica Bueno Sánchez (Independent)
15. Ana Isabel Caño Delgado (Independent)
16. Josep Maria Plaza Moreno (Independent)
17. Lina Santabarbara Sánchez (Independent)

Suplents
1. David Magallón Sánchez
2. Yolanda Moreno Aradilla (Independent)
3. Sergi Salvador Carreño
4. Eva Miñarro Turnes (Independent)
5. Eva Gironés Jiménez (Independent)
6. Candida Nevado Cañamero
7. Lluis Miquel Martínez Requena
8. Antoni De Mora Granés
9. Carrasumada Serrano Pau
10. Maria Dolors Leyva Grasa

Sant Llorenç d'Hortons (consulta totes les llistes)

AVANCEM JUNTS SANT LLORENÇ D'HORTONS - CANDIDATURA DE PROGRÈS (AJ-CP)

Titulars
1. Flérida Fulgencia Carmen Melgen Morales
2. Cristina Ferrer Extremera
3. Antonio Jiménez Alba
4. Susana Vea Montero
5. Tirso Fernández Buján
6. Yolanda Valentín Medina
7. Sergio Arroyo Muñoz
8. Herminia Selva Tormo
9. Pedro José Delicado Andrés
10. Airis Sinici Jiménez
11. Enric Giner Borrull

Sant Vicenç dels Horts (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - SANT VICENÇ EN POSITIU - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-SVH en + - CP)

Titulars
1. Miguel Comino Haro
2. Mireia Vergés Rosell
3. Isidre Bautista Compte
4. Francesca (Paqui) Capellades Ladevesa (Independent)
5. Juan Ramón Torres Blanco
6. María Peláez Moreno
7. Xavier Gómez Álvarez
8. Patricia Higueras Ovejero
9. Lluís Cusí Romero
10. Rosario (Chari) Fernández Carou
11. Jordi Campmany Carrillo
12. Ángeles García Hernández
13. Antonio (Tony) Tejada Pérez (Independent)
14. Adaia Callejas Casorrán
15. Juan Manuel Velasco Limones
16. Montserrat Carrillo Ciércoles
17. Julian Ibáñez Rubio (Independent)
18. Azucena Navarro Belmonte
19. Rubén García García
20. Lidia Cañadillas Saez
21. Iván Jiménez Perelló

Suplents
1. Joaquima Gualda De La Hoz
2. Miguel Ángel Gómez Rodríguez
3. Rosa García Durán
4. Francisco (Paco) Jiménez Luque
5. Maria Dolores (Lola) Jurado Peláez (Independent)
6. Antonio Martos Muñoz
7. Nuria Librero Heredia
8. Antonio Álvarez Prieto
9. Maria Jesús (Yesu) Gámiz Jiménez
10. Javier Rodríguez Gómez (Independent)

Torrelles de Llobregat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Carles Martínez Romero
2. Francisco Poley Herrera (Independent)
3. Montserrat Martínez Marín
4. Paola Torres Landin
5. Juan Alfonso Naveros Valderrama
6. Maria Del Mar Naveros i Pi
7. José Núñez Diez (Independent)
8. Maribel Garcelán i Valls
9. Bruce Michael Humphrey i Ventura (Independent)
10. Susana Garcerán i Valls
11. Juan Lineros Álvarez
12. Rosa Pi i Júlia
13. José Juan Capel Molina

Suplents
1. José Martínez González

Vallirana (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Eva María Martínez Morales
2. Òscar Suñe Marín
3. Maria Isabel Villafaina Barreto
4. José Manuel (Manel) Vázquez Carmona (Independent)
5. Raquel García Torrado
6. Juan Manuel Arrabal Galisteo
7. Núria Ruiz López
8. Jordi Urrea i Clos
9. Natalia Gijón Celdrán (Independent)
10. Carlos Duque Crespo
11. Elisabeth Romero Salguero
12. Alex Llorca Pérez
13. Inmaculada Fernández García (Independent)
14. Òscar Pizarro Gómez (Independent)
15. Alicia Rodríguez Katayama (Independent)
16. Andrés Picazo Molina
17. Josefa Rodríguez Cortada

Suplents
1. Carlos Hinojosa Cano
2. Dolores Torrado Hernández
3. Sebastián Lacruz Sánchez
4. Flora Salgado González
5. Antonio Cano Arnedo

Ametlla del Vallès, L' (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Baldomero Reyes Delgado
2. Ines Lopez Rey
3. Susana Rodriguez Moreno 
4. Rosa Maria Rodriguez Rendo
5. Jaime Lozano Porro
6. Miguel Angel Sanchez Gomez
7. Shirley-Alex Quinteros Arcentales
8. Nilo Cecilio Hidalgo Garcia
9. Carmen Lazaro Garcia
10. Victor Celebrovsky Romero
11. Jose Antonio Orus Morote
12. Maria Del Carmen Hinojosa Hinojosa
13. Jose Manuel Domenech Parra

Suplents
1. Maria Celeny Zapata Cardona

Bigues i Riells (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCALISTES DE CATALUNYA-BIGUES I RIELLS SI PUEDE-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-BIRSÍP-CP)

Titulars
1. Juan Moreno León
2. José Gómez Tornero
3. Natalia Fabián Corbacho
4. Yolanda Castelló Gómez
5. Laura Fabián Corbacho
6. Rubén Losantos Cantos
7. Miguel Cabos Rodríguez
8. Juan Antonio Peña Martínez
9. Eva Bascón Garcia
10. Maria Del Carmen Alonso Herranz
11. Carlos Leonel Guzmán Flores
12. Elisa Meritxell Lamas Engroba
13. Manuel Almeida Pérez

Suplents
1. Judith Trujillo Giralbent
2. Antonio Cano Martínez
3. Jerónimo Trujillo López
4. Antonio Morlans Ena
5. Concepción Garcia Giner

Caldes de Montbui (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA- CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Carla Millan Peñaranda
2. Javier Moreno Garcia
3. Armando Cañizares Batlle
4. Guillermo Martin Martin
5. Sara Lopez Zuñiga
6. Javier Iniesta Corbacho
7. Cristina Ardid Cañiz
8. Alex Ibañez Abril
9. Marc Ortega Burgueño
10. Merce Peñaranda Jo
11. Joaquin Fuertes Marsal
12. Merce Verdu Moreno
13. Didac Josep Alferez Ceballos
14. Montserrat Coll Mañosa
15. Joan Chinchilla Navarro
16. Maria Del Carmen Rivera Iglesias
17. Francisco Javier Ortega Guillen

Canovelles (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Emiliano Cordero Soria
2. Yolanda Sánchez Bueno (Independent)
3. Francisco Sánchez López
4. Teresa Riera Planas
5. Guillem Sánchez Prat
6. Maria Flor Sánchez Enrique (Independent)
7. Alejandro Moral Ramos (Independent)
8. Laura Santano Altabás (Independent)
9. Miguel Angel Hernández Prior (Independent)
10. Raquel Naveros Luna (Independent)
11. David Rodríguez Mesas
12. Ingrid Rivera Gutiérrez (Independent)
13. Miguel Castella Riera
14. Saloua Adraou Amgait
15. Antonio Cañas Alcántara
16. Patricia Ruiz Hidalgo (Independent)
17. Albert Oriol Hidalgo Morilla (Independent)

Suplents
1. Laura Rodríguez Mesas
2. Ginés López Gómez
3. Cristina Maria Ramos Sánchez
4. Noelia Lavado Quiles (Independent)
5. José Orive Vélez

Cànoves i Samalús (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jose Luis Lopez Carrasco
2. Lourdes Aguilera Bedmar
3. Antonio Ruiz Ventura
4. Nuria Sanchez Liria
5. Jordi Sanchez Villaverde
6. Jose Angel Molina Alvarez
7. Eduardo Beltran Perez
8. Olga Salvador Aspa
9. Manuel Jesus Martin Lozano
10. Maria Del Carmen Casillas Amoedo
11. Mario Santiago Gil De Biedma Riviere (Independent)

Suplents
1. Amalia Lopez Vazquez
2. Filomena Perez Cobo

Cardedeu (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Quesada Tornero
2. Gloria De La Llave Cuevas (Independent)
3. Victor Serrano Vázquez
4. Purificación Castillo Martínez
5. Ana Ampudia Dalmau
6. Adolfo Agustí Castella
7. Marta Castelló Viader (Independent)
8. Juan Francisco Cantarero Martínez
9. Montserrat Benítez Conejo
10. Jaume Balagué Estrems
11. Rosario Florencio Fernández (Independent)
12. Angel Masip Ollé
13. Pilar Molas Sitja (Independent)
14. Guillermo Rosales Verde
15. Jose Góngora Aguilar
16. Juana Sierra Caña (Independent)
17. José Ramón Hurtado Castro (Independent)

Suplents
1. Cecilia Florencio Fernández (Independent)
2. Juan López Hernández
3. Cecilia Martí De La Llave (Independent)
4. Joan Castelló Corbera
5. Montserrat Badia Serra (Independent)

Franqueses del Vallès, Les (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Juan Antonio Corchado Ponce
2. Marta Reche Lavado (Independent)
3. José Antonio Aguilera Galera
4. Marta Sánchez Jiménez (Independent)
5. Juan Antonio Marín Martínez
6. Raquel Conrada Cortés González
7. Carlos Munzón Cruz
8. Verónica Garrido Gómez (Independent)
9. Antonio Jiménez Peñalver (Independent)
10. Laura Martínez Amores (Independent)
11. Juan Martínez Guevara
12. Saray Alpiste Quesada (Independent)
13. Juan José Blanch Colmenero
14. Maria Del Mar Gallego Garrido (Independent)
15. Idrissa Diallo Dieng (Independent)
16. Maria Angeles Sánchez Cuéllar
17. José Ramón López Correas (Independent)

Suplents
1. Jésica Pérez Carbonell
2. Francisco Zarallo Garcia (Independent)
3. Mohammed Laghni Kasmi (Independent)
4. Maria Del Carmen Rodríguez Romera
5. David Martos López (Independent)

Garriga, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Alejandro Valiente Almazan
2. Carlos Martin Fernandez
3. Montserrat Aibar Cordobés (Independent)
4. Jonathan Mariscal Muñoz (Independent)
5. Susana Monleón Guiot (Independent)
6. Maria Sonia Vilalta Ayné
7. Lorena Molina Diaz (Independent)
8. Marc Bisbal Gibaja
9. Ricard Andres Martínez (Independent)
10. Maria Teresa Carrillo Garcia
11. Ester Rivas Sigüenza (Independent)
12. Juan Jose Perales Carmona
13. Maria Bendición Barrionuevo Garcia
14. Juan Rodriguez Teruel
15. Raquel Cuevas Barea (Independent)
16. Francisco Valero Lorente
17. Maria De Les Neus Bulbena Burdó (Independent)

Suplents
1. Jesus Valiente Teruel
2. Isabel Caparrós Rodríguez
3. Manuel Gil Fernandez
4. Felicidad Asensio Garcia

Sabadell (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Marta Farres Falgueras
2. Pol Gibert Horcas
3. Montserrat Gonzalez Ruiz (Independent)
4. Manuel Salvador Robles Fernandez
5. Laura Reyes Ruiz
6. Carlos De La Rosa Matas (Independent)
7. Maria Del Mar Molina Garcia (Independent)
8. Jesus Rodriguez Padilla
9. Sonia Sada Rodriguez
10. Eloi Ismael Cortes Serra
11. Olga Maria Jose Nuñez Perez
12. Carmelo Montllor Nogues
13. Ainoa Torrella Martinez
14. Francesc Martinez Morlanes
15. Rosa Maria Bellon Navarro
16. Alejandro Hernandez Gonzalez
17. Remedios Lopez Peñas (Independent)
18. Fernando Castejon Sanchez
19. Concepcion Arjona Ruiz
20. Victor Alejandro Motos Martin
21. Rosa Maria Alcaraz Martinez (Independent)
22. Ildefonso Cardo Muñoz
23. Ana Maria Romero Martinez (Independent)
24. Adoracion Ortiz Vargas (Independent)
25. Kingsley Alani Lawal Joseph
26. Rosa Maria Pareja Montes (Independent)
27. Simon Saura Conesa

Suplents
1. Joan Marcet Morera
2. Maria Cristina Moreno Ramos (Independent)
3. Antoni Ribera Santasuana

Granollers (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Mayoral Antigas
2. Alba Barnusell Ortuño
3. Alvaro Daniel Ferrer Vecilla (Independent)
4. Andrea Canelo Matito
5. Francesc Arolas Pou
6. Mònica Oliveres i Guixer (Independent)
7. Jordi Terrades Santacreu
8. Gemma Giménez Torres
9. Edmundo Rodolfo ( Rudy) Benza Alegria
10. Maria Villegas Rueda (Independent)
11. Juan Manuel Segovia Ramos
12. Maria Del Mar Sánchez Martínez
13. Albert Camps Giró
14. Piedad Sanjuan Trujillo
15. Sergio Fernández Bernal
16. Vanesa Jiménez Cano
17. Martí Herrero Piera (Independent)
18. Laura Mérida Laredo (Independent)
19. Jaime Soto Sánchez
20. Natalia Terrón Vinagre (Independent)
21. Victor Casado Serrano (Independent)
22. Antonia Hernández Esteban
23. Jesus David Vázquez Losada (Independent)
24. Raquel Fragusto Rodríguez (Independent)
25. Jordi Planas Maresma (Independent)

Suplents
1. Silvia Ribas Requena (Independent)
2. Albert Soler Fuentes
3. Maria Del Mar González Resina
4. Francisco Rubio Sánchez
5. Montserrat Roca Roger (Independent)
6. Ana Maria Palé Llavina
7. Josep Pujadas Maspons

Badia del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Eva Maria Menor Cantador
2. Josep Martinez Valencia
3. Maria Jose Infante Guadamuro (Independent)
4. Antonio Garcia Barba (Independent)
5. Maria Encarnacion Rodrigo Morales
6. Rafael Moya Camaron
7. Maria Jose Granados Martinez
8. Ivan Sanz Perez
9. Montserrat Jimenez Molina
10. Antonio Rodriguez Yañez
11. Mercedes Corzo Mellado (Independent)
12. Carlos Diaz Borrega (Independent)
13. Montserrat Carbonell Rosell
14. Antonio Fernandez Maya (Independent)
15. Maria Mercedes Bermudez Lopez
16. Juan Sanchez Rico
17. Mercedes Lopez Pedrajas

Suplents
1. Antonio Sabariego Guerrero
2. Maria Rayo Peralta
3. Javier Garrancho Redondo

Barberà del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Javier (Xavier) Garces Trillo
2. Monica Sempere Creus (Independent)
3. Daniel Gonzalez Cabrera
4. Maria Teresa Colomer Mur (Independent)
5. Carles Ortiz Guarch
6. Monica Madueño Ferreiro
7. Joan Francesc Muñoz Altimira
8. Monica Maya Gonzalez
9. Pablo Pico Ramudo
10. Maria Isabel Correderas Gomez (Independent)
11. Sergio Montero Perez (Independent)
12. Maria Angeles Jimenez Mata (Independent)
13. Antonio Francisco Romero Castaño
14. Alba Boix Trujillo (Independent)
15. Raul Lopez Borras
16. Adela Gomez Moreno (Independent)
17. Antonio Galvez Cano
18. Justa Fernandez Perez
19. Rafael Flores Clavero
20. Maria Josefa Domingo Gasulla
21. Ignacio Navarro Castro

Suplents
1. Mari Flor Alvarez Rodriguez
2. Sergio Dobon Morales
3. Mari Paz Padilla Padilla (Independent)

Castellar del Vallès (consulta totes les llistes)

SOM DE CASTELLAR-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ignasi Gimenez Renom
2. Yolanda Rivera Dueñas
3. Joan Creus Oliveras
4. Anna Maria Marmol Martinez
5. Jose Eduardo Gonzalez Navas
6. Joana Borrego Artacho
7. Jose Leiva Reyes
8. Carolina Gomez Sanchez
9. Daniel Perez Morejon
10. Anna Margalef Martinez
11. Nakor Bueno Gomez
12. Maria Angela Bailen Valenzuela
13. Ruben Miranda Aguilera
14. Irene Mata Domenech
15. Francisco Bringueret Nafria
16. Roser Gabarro Albareda
17. Ruben Peñalver Bustos
18. Maria Carmen Olivar Puyol
19. Lamine Souane Koma
20. Merce Gimenez Renom
21. Josefa Martinez Romero

Suplents
1. Maria Gloria Massague Casals
2. Aleix Canalis Alsina
3. Maria Antonia Puig Mayor
4. Ramon Fernandez Barragan

Cerdanyola del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Carlos Cordon Nuñez
2. Josefa (Pepi) Rivera Dueñas
3. Victor Francos Diaz
4. Carmen Arche Ametller (Independent)
5. Javier Sanchez Miras
6. Gloria Maria Urbano Jimenez (Independent)
7. David Gonzalez Chanca (Jsc)
8. Maria Eulalia Mimo Viader
9. Oscar Pons Carceles
10. Maria Angeles (Marian) Navarro Marin
11. Santiago Moro Muñoz
12. Andrea Borrego Valero (Independent)
13. Antonio Otero Muñoz (Independent)
14. Rocio Lopez Albadalejo (Independent)
15. Joaquin Garreta Marti-Terroba (Independent)
16. Sara Fernandez Flor (Independent)
17. Carlos Piedra Guillen (Jsc)
18. Maria Rosa Gutierrez Romero
19. Sergio Garrido Vazquez
20. Maria Jose Perez Sanchez (Independent)
21. David Nuñez Mula (Independent)
22. Rafaela (Rafi) Martos Soria (Independent)
23. Victor Soria Corral (Jsc)
24. Maria Dolores (Loli) Vazquez Jimenez
25. Carmen Carmona Pascual

Suplents
1. Antonio Manrubia Martin
2. Maria Cristina Real Masdeu

Montcada i Reixac (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Bartolome Egea Sabate
2. Andres Iruela Escudero
3. Ines Fernandez Mojeda
4. Encarnacion Lopez Sola
5. Maria Adoracion Alcala Puerta
6. Jose Maria Perez Ortega (Independent)
7. Abdelhakim Naji Saidi
8. Eva Sanchez Domingo (Independent)
9. Agustin Fuertes Abenoza
10. Alicia Egea Tarazaga
11. Francisco Javier Aguado Gonzalez (Independent)
12. Maria Mercedes Rueda Muñoz (Independent)
13. Juan Rodriguez Serrano
14. Josefa Lopez Hernandez (Independent)
15. Carlos Cirera Gomez (Independent)
16. Enriqueta Delgado Bastia
17. Andres Navarro Gomez
18. Rosa Maria Marin Climent
19. Salvador Muñoz Gazquez (Independent)
20. Maria Del Carmen Gongora Salinas
21. Jose Antonio Garcia Soto (Independent)

Suplents
1. Antonio Moya Tribaldos
2. Guadalupe Maria Lorenzana Vazquez
3. Adolfo De Dios Garcia

Palau-solità i Plegamans (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Marc Sanabria Robledo
2. Maria Del Carmen Sanz Cabero
3. Ignacio Martinez Rivas
4. Joana Sanchez Gimenez (Independent)
5. Oscar Rubio Vazquez (Independent)
6. Miguel Angel Cañizares Gomez (Independent)
7. Cristina Perez Gomez
8. Mercedes Gomez Ibañez (Independent)
9. Juan Manuel Granados Archilla
10. Maria Del Carmen Cabeza Nieto
11. Juan Mariano Lloch Angulo (Independent)
12. Judit Roura Rovira
13. Amanda De Las Mercedes Perez Lopez
14. Miguel Rovira Badia
15. Maria Jose Izquierdo Salcedo (Independent)
16. Rafael Perez Rodriguez
17. Teresa Padros Casañas

Suplents
1. Francisca Fontiveros Lozano (Independent)

Llagosta, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Oscar Sierra Gaona
2. Concepcion Jimenez Cruz
3. Francisco Javier Ruiz Escobar
4. Jorge Javier Jimenez Rodriguez
5. Antonia Illescas Martinez
6. Mariano Garcia Cividanes
7. Antonio Jesus Garcia Robledo
8. Marc Ruiz Llorente
9. Melania Beltran Gutierrez
10. Judith Robles Lafuente
11. Nuria Guerrero Baso
12. Raul Valero Martinez
13. Isabel Maria Rodriguez Mañas
14. Lluis Manuel Orti Camara
15. Concepcion Buades Villalba
16. Maria Teresa Ventura Bayona
17. Antonio Risquez Caballero

Suplents
1. Victor Alcaide Fernandez
2. Isabel Galiano Lopez
3. David Urdiales Villalba
4. Leonor Sabate Cavero
5. Sergio Caballero Cañueto
6. Maria Gaona Perez
7. Benito Garcia Prieto
8. Maria Angeles Bernabeu Bonet

Polinyà (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Javier Silva Perez
2. Maria Tania Bravo Garcia
3. Maria Del Carmen Acosta Sanz
4. Maria Carmen Berenguer Jimenez
5. Miguel Francisco Ferre Porras
6. Joel Fernandez Borrull
7. Susana Garcia Diaz
8. Jose Emilio Litran Cuadrado
9. Antonia Martinez Bravo
10. Maria Micaela Blanch Rubio
11. Rafael Hidalgo Garcia
12. Francisca Ruiz Rubio
13. Felipe Garcia Sanchez

Ripollet (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Luis Manuel Tirado Garcia
2. Eva Maria Herrera Caja
3. Ramon Martos Calpena (Independent)
4. Sonia Martin Morales
5. Juan Molina Gomez
6. Maria Del Carmen Gutierrez Ortiz
7. Diego Puig Anaya
8. Shirley Jimenez Cantillo
9. Daniel Martinez Miquel
10. Elisabet Tortolero Venegas
11. Jose Abril Alvarez
12. Montserrat Arraez Carrion (Independent)
13. Manuel Parra Ramirez
14. Lidia Garcia Martinez (Independent)
15. Javier Gonzalez Leon
16. Sabiniana Romero Quiñones
17. Jose Luis Suarez Roman
18. Rosa Esparrach Vilalta
19. Antonio Jose Francoli Francisco
20. Maria Llado Leal
21. Juan Maria Parralejo Aragoneses

Lliçà d'Amunt (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ignacio Simón Ortoll
2. Maria Del Mar Pedrerol Villarroya (Independent)
3. Francisco Sánchez Castilla
4. Lourdes Maria Estéfano Orozco
5. Alberto Iglesias Boza
6. David Morales Campos
7. Maria Lourdes Martín Montero (Independent)
8. José Caler Capel
9. Felicita Romero Olivares (Independent)
10. Marc Palet Rodríguez (Independent)
11. Adela Padilla Padilla
12. Joel Garcia Ortiz (Independent)
13. Carmen Murillo Poza
14. Cándido Guerrero Sánchez
15. Francisca Castilla Castilla
16. Pedro Galán Fernández
17. Andrea Cerero Colete

Suplents
1. Dolores Bouhali Hurtado
2. José Rueda Arriaga
3. Josefa Fernández Justicia
4. Antonio Hernández Fernández

Sant Quirze del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Indalecia (Linda) Lara Garcia
2. Juan Antonio Perez Garcia
3. Maria Avelina Benito Santos
4. Jose Maria Polo Sanchez
5. Josep Costa Hidalgo
6. Melina Arcila Gomez
7. Francisco Lopera Torrebejano
8. Victoria Lopera Martinez
9. Juan Jose Andion Gutierrez
10. Maria Carmen Almaraz Rubio
11. Domingo Francisco Sanchez Torres
12. Lorena Fernandez Peralta
13. Joaquin Peralta Lecina
14. Luz Estella Arcila Gomez
15. Maria Madrid Lorenzo
16. Victor Alonso Lara
17. Silvia Peralta Valdivia

Santa Perpètua de Mogoda (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pedro Luis (Pere) Garcia Gomez
2. Olga Valenzuela Albuixech
3. Antonio Egea Corbalan
4. Joan Martinez Garcia
5. Maria Antonia Luis Romero
6. Manuel Belmonte Bellido
7. Noemi Fernandez Martinez (Independent)
8. Adrian Campos Arias (Independent)
9. Sheila Rejon Ibañez
10. Jose Antonio Herrera Villanueva
11. Elisabet Corrales Marquez (Independent)
12. Victor Rodriguez Saenz
13. Vanesa Valenzuela Albuixech
14. Francisco Rubio Bermejo
15. Eulogio Rejon Martinez
16. Maria Del Carmen Ibañez Garcia
17. Antonio Ardanuy Roman
18. Manuel Contreras Ramirez
19. Albina Lagunas Murciano
20. Jaime Arenas Segura
21. Manuel Joaquin Ruiz Montero

Suplents
1. Manuel Garcia Gomez (Independent)
2. Josefa Cano Arjona
3. Benito Perfecto Santiago
4. Manoli Bergillos Romero (Independent)

Lliçà de Vall (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Juan Javier Castillejo Fernandez
2. Catalina Siles Royo
3. Josep Calvet Navarro
4. Sonia Marinas Cera
5. Eduard Codina Lahosa
6. Begoña Marta Melero Luna
7. Juan Antonio Cano Noguera
8. Sonia Fernandez Dobon
9. Jose Joaquin Grau Rueda
10. Vanesa Perez Garcia
11. Juan Castillejo Moyano
12. Montserrat Muñoz Caballero
13. Ramon Hernandez Jaimez

Suplents
1. Sandra Cañadas Cortes
2. Juan Vicente Cañadas Trujillo
3. Alicia Luna Serrano
4. Baltasar Fernandez Cortes

Sentmenat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Montserrat Rueda Miralles
2. Jordi Albert Gilgado Ortiz
3. Laureano Gutierrez Agudo
4. Cristina Nuñez Cara
5. Amancio Garcia Leon
6. Alex Vallmitjana Gurillo
7. Maria De Las Nieves Ruz Puga
8. Jose Martinez Gazquez
9. Maria Dolores Pintiado Perera (Independent)
10. Jose Puigpinos Riart
11. Carolina Rueda Miralles
12. Jose Garcia Fernandez
13. Candida Ferrero Hernandez (Independent)

Suplents
1. Joaquin Sanchez Hernandez
2. Josefa Redondo Guillen
3. Venancio Manuel Rastrojo Campanon

Llinars del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Ramon Bernabé
2. Mo Teresa Serra Perez-Portabella
3. Gonzalo Moral Maíz
4. Ma Pilar Barreda López (Independent)
5. Jose Molina Cañameras
6. Eva Molina Leiva (Independent)
7. Antonio Bascón Sillero
8. Leonarda Fernandez Pérez (Independent)
9. Gabriel Ros Pérez (Independent)
10. Alícia Bernabé Martínez
11. Santiago Serrat Suárez
12. Encarna Peláez García
13. Ignacio Chicharro Cárdenas (Independent)

Suplents
1. Feliciana Leiva Peinado
2. Joan Ramon Berruezo

Martorelles (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-MÉS ACCIÓ PER MARTORELLES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-MAPM-CP)

Titulars
1. Asunción Pastor Torres
2. Octavio Mill Pérez
3. Jaime Pedragosa Reyes
4. Maria Del Carmen Villarrazo Ruiz
5. Raquel Jiménez Galera
6. Carlos Soriano Martínez
7. Carles Sig Villarrazo
8. Nuria Monterde Molina
9. Blanca Casanovas Esteban
10. Oscar Del Toro Pablo
11. José Sig Formentin

Suplents
1. Juana Garcia-Arcicollar Martín-Caro
2. Salvador Ruiz Moreno

Mollet del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Monras Galindo
2. Mireia Dionisio Calé
3. Juan Jose Baños Gonzalez
4. Encarnación(Encarna) Ortiz Jurado (Independent)
5. Raul Broto Cervera
6. Mercedes (Cheche) Perez Piedrafita
7. Francisco Paradas Atroche (Independent)
8. Ana Maria Diaz Aranda
9. Juan Ignacio Torrecilla Benitez
10. Maria Josefa (Pepi) Muñoz Pareja (Independent)
11. Leopoldo (Leo) Conde García (Independent)
12. Montserrat Putellas Rota (Independent)
13. Juan Ollé Sedó (Independent)
14. Dolores Heredia Raffaeli
15. Martin Turegano Guillamon
16. Adali Rossana Marmori Benitez
17. Vicente Mendoza Rojano
18. Lidia Giron Abalos
19. Jesus Soler Gallardo (Independent)
20. Teresa Bocanegra Camacho (Independent)
21. Manuel Miguel Perez Cuenca
22. Maria Evelyn Diaz Aranda
23. Juan Bautista Gutierrez Toro (Independent)
24. Montserrat Gambau Perez (Independent)
25. Josep Maria Garzon Llavina

Suplents
1. Angeles Cabrera Fernandez
2. Antonio Navarro Carrasco (Independent)
3. Marta Garcia Canaves
4. Francisco Puig Sitja
5. Isabel Aranda Herrera (Independent)
6. Romà Parera Mas (Independent)
7. Ruth Pazos Jimenez
8. Josep Manuel Abad Reyes
9. Jaqueline Ma Bravo Sanchez
10. Antonio Mendoza Bermejo

Castellbisbal (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. María Dolores Conde Domínguez
2. Ismael Ot Padilla
3. Ana Belén Gallego Rubio
4. Alberto Matallanas Carrillo
5. Consol Benayas Díaz
6. Irene Aguilar Artacho
7. Eva Martínez Huertas
8. José Goberna Díaz
9. David Vidal Morral
10. Esther Perales Guarnido
11. Ester Gómez Menú
12. David Duque Moya
13. Lourdes Romero Troya
14. Sandra Rodríguez Casas
15. Jordi Valdivielso Gracia
16. Sandra Ansio Ortiz
17. Ángel Zahiño Álvarez

Suplents
1. Ismael Romero Barrantes
2. Aurelia Toledano Chico
3. Felipe Balbin Mora

Matadepera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Noemí Barja Martínez
2. Paqui González Viciana
3. Jordi Armengol Sánchez
4. Mireia Tomás Carvajal
5. Pau Antón Celdrán
6. Maria Dels Àngels Puig Ramos
7. Luís Cayetano García Mullor
8. Rosa Hervás Martínez
9. Alberto García Romero
10. Juan David Reyes Mejía
11. Enric Pina Playa
12. Cristina Luengo Urbano
13. Carme Busqueta Fuertes

Olesa de Montserrat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Fernando Dario Vicente Benetti
2. Almudena Toledo Rodriguez (Independent)
3. Carlos Fernández Ruiz
4. Maria Lourdes Garcia Vila
5. Maria Pujol Fernández (Independent)
6. Antonio José Molina Rodriguez
7. Jordi Vilella Zamora
8. Mireia Agustí Fonoll
9. Francisco Serrano Pérez
10. Ana Maria Conejero Martin (Independent)
11. Manuel Garcia Beurno
12. Claudia Aznar Carrique (Independent)
13. Victor-Juan Fernández Pérez
14. Roser Bosch Monteagudo
15. Adrián Ferrero Abad (Independent)
16. Vicenta Pérez Diaz
17. Tomas Sánchez Montoya
18. Maria José Gallardo Gonzalez (Independent)
19. Juan José Fernández Martín-Corral
20. Francisca Trassierra Torrubia
21. Julio Silva Ridao

Suplents
1. Daniel Pujol Garcia

Rellinars (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jaime Ortiz García
2. Antonia López Secilla
3. Daniel Luque Benito
4. Maria Carme Prunés Colomés
5. Pedro Mulleras Clariana
6. Jordi Becerro Mina
7. Antonio Bonilla Moral

Rubí (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ana María Martínez Martínez
2. Moisés Rodríguez Cantón
3. María Del Carmen Cebrián Ordóñez
4. Rafael Güeto Ortiz
5. Juan López Núñez
6. Yolanda Ferrer Polo
7. Víctor García Correas
8. Annabel Cuesta Fabre
9. José Luís Ariño Buil
10. Marta Oliva Martín
11. Miguel Ángel Romero Alcalde
12. Mónica Gil Tarín
13. Gabriel Téllez Ruiz
14. Gemma Sánchez Fernández
15. Juan Antonio Brustenga Majó
16. Marta García Marín
17. Sesareo Antonio De La Cruz Bello
18. Arantxa Gabilondo Companys
19. Martín Trejo Rodríguez
20. Josefina Núñez Vázquez
21. Manuel Ramos Benítez
22. Felisa Navas Moreno
23. Francisco Roldán Ortiz
24. José Antonio Serra Guevara
25. María Mas Arrufat

Suplents
1. José Miguel Molero Díaz-Pavón
2. María Jesús Rodríguez Martínez
3. María Del Sol Ardila Aznar

Sant Cugat del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA -MILLOR PER SANT CUGAT-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-MpSC-CP)

Titulars
1. Pere Soler Artalejo
2. Elena Vila Gómez
3. Jose María Gallardo Domínguez
4. María Pilar Gorina Sáenz De Cabezón
5. Vicenç San Francisco Pastor
6. Sandra Liliana Tirado Ochoa
7. Óscar Monge Arroyo
8. Aina Lasauca Mora
9. Alexis Garrido Fermosel
10. Margarita Vila Gómez
11. Francesc Aguilà González
12. Dolores Sancha Águila
13. Francisco López Giménez (Independent)
14. Rosa María Masip Mellado
15. Pablo Beceiro Sanmateo
16. Esmeralda Pierulivo Petraglia
17. Pere Soler Masip
18. María Montserrat Oliván Viu (Independent)
19. Joan López Gómez
20. Dolors Pardo Llutart
21. José Luís Salazar Máñez
22. Susana Casta Balcells (Independent)
23. Àlex Torres Collantes
24. Pablo Pulido Bermúdez
25. María Dolors Renau i Manén

Suplents
1. Andrés Guisado Gómez
2. Laura Sánchez Sánchez
3. Guillermo Vidal Wagner
4. María Sansa Corrons
5. Jordi Soler i Miravent
6. Montserrat Colldeforns Sol

Sant Llorenç Savall (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Eloi Guerrero Menéndez
2. Anabel Pérez Muñoz
3. Sebastià Vivas Sánchez
4. María Rosa Miró Tost
5. Jaume Escofet Prat
6. Rosa Barrio Argibay
7. Antonio Jurado Adrián
8. Efrén Guerrero Barba
9. Cesáreo Avellaneda Muñoz
10. Lluís Ros Villalpando
11. Jaume Valls Vila

Terrassa (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Alfredo Vega López
2. Eva Candela López
3. Adrián Sánchez Morales
4. Javier García Romero
5. Josefina Merino Ramírez
6. Amadeu Aguado Moreno
7. Marc Armengol Puig
8. Carlos Lázaro Hernando (Independent)
9. África Serena Velasco
10. Elisabeth Herrera De Madre
11. Jordi Rueda Muñoz
12. Manuel Giménez Guardia
13. Nuria Escudé Guil
14. Plácido Lordán Gubianas
15. Carlota Menéndez Plans
16. Alba Soldevilla Novials
17. Víctor Manuel Pérez Fernández
18. Magdalena Aguilar García
19. Aleix Pérez Guiu
20. Isabel Zarza Gallego
21. Purificación Marsà Jiménez
22. Noemí Carmona Carabante
23. Miguel Tomás Vélez
24. María Luisa Carreño Gijón
25. Francisco Campos Escalera
26. María Dolors Puig Gasol
27. Pere Navarro Morera

Suplents
1. Helena Royes Riera
2. Pedro Domínguez Nevado
3. Josefina Soler Carrera
4. Juan Antonio Gallardo León
5. Mercè Corbera Penalva

Ullastrell (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Corominas Busqueta
2. Carles Eugeni Luengo Urbano
3. Susana García Gómez
4. Alfonso Molina Saeta
5. Susana Fernández Olmos
6. Jordi Ibáñez Torruella
7. Marta Sánchez López
8. Fernando Guerrero Costa
9. Isabel Urbano García
10. José Zaguirre Aranda
11. Lluís Capdevila Casas

Vacarisses (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Concepción Miranda Lora
2. Jesús Arasanz Castilla
3. Ruth Nicolás Galdeano
4. Víctor Francisco Suáñez Aisa
5. Javier Casanovas Sánchez
6. Ester Escobar Tarrasón
7. María Carmen Rodríguez Ramírez
8. Ricardo Piqueras Céspedes
9. Carmen Rodes Urquijo
10. Jose Blasco Belenguer
11. José Manuel García Portero
12. Mariana Ríos López
13. Laura Sánchez López

Suplents
1. Elisabeth García Portero
2. Eduardo De Echaniz Coll
3. María Teresa Sánchez Urquijo

Viladecavalls (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Marc González Roldán
2. Anna Bonilla López
3. Josué Olmo Forte
4. Tamara Pérez Romera
5. Gerard Ferrer Blanes
6. Bárbara González Roldán
7. Miguel Calmaestra Luque
8. Cristina Reyes Gómez
9. Daniel Medina Fernández
10. Sara Rojas García
11. Francisco Roldán Granados
12. Alfredo Vega Sánchez
13. Cristina Sánchez Aguado

Montmeló (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pedro Rodriguez Rodriguez
2. Ariadna Ojeda Lafuente
3. Lluís Esteban Garcia
4. Maria Mar Hernández Sánchez
5. Alfonso Jiménez Martín
6. Marta Ibáñez Abril
7. Imanol Martín Garcia
8. Lourdes Murillo Pedrosa (Independent)
9. Alejandro Peña Garcia (Independent)
10. Aroa Flores Cortés (Independent)
11. Fernando Cornejo Ortiz (Independent)
12. Ana Hernández Soler (Independent)
13. Antonio Jesús Guil Roman

Suplents
1. Amanda González Romero (Independent)
2. Andres Felipe Montes Quintero (Independent)
3. Salud Cornejo Ortiz
4. José Antonio Garcia Lozano
5. Georgina Sánchez Nácher
6. Jordi Puiggrós González
7. Mercedes Ballesteros Fernández
8. Jonatan Martínez López
9. Carme Palacios Manuel
10. Román Ruiz Llamas

Begues (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Benito Navarro Rebelles
2. Teresa Larraz Domenech
3. Manuel Elósegui Borrás
4. Angela Güell Trigueros (Independent)
5. José Luis Griñán Jiménez
6. Erika Dopico López
7. Pau Cosialls Massa (Independent)
8. Lorena Navarro Jiménez
9. Clemente Rosell Mullor (Independent)
10. Maria Teresa López Santana
11. José Antonio Vilarrasa Suñer (Independent)
12. Raquel Agustí Vendrell
13. José Miguel Herminio Jiménez Ortiz

Suplents
1. Maria Neus Jiménez Capellades
2. Alejandro Estruch Manjón
3. Mª Isabel Navarro Rebelles (Maribel)

Montornès del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Eva Maria Diaz Medina
2. Juan José Sierra Harillo
3. Rut Carlos Mariscal
4. Sergio Pinza Alvarez
5. Miriam Justicia Fernández
6. José Miguel Pelegrin Alfonso
7. Susana Calderón Gimeno
8. Manuel Cámara Rubiales 9. Ana Pérez Gaona
10. David Hermoso Vázquez
11. Iane Valentín Requejo
12. Javier Blanco Onrubia
13. Antonia Sánchez Fuentes
14. José Luis Carlos Álvez
15. Monica Corrales Palacios
16. Vidal Caballero Caballero
17. Ana Castro Pastor

Suplents
1. Daniel Cortés Martín
2. Eva Contell Peñarroja
3. José Maria Ruiz Alarcón

Castelldefels (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Maria Asuncion Miranda Cuervas
2. Esther Niubó Cidoncha
3. Fernando Cerpa Fernández (Nico)
4. Eva López Giménez
5. Jordi Planell Solina
6. Clara Quirante Soriano
7. Lluis Español Pardos
8. Juan Ramirez Labrador
9. María Ángeles Barbero Comas
10. Joan Estrada Testa
11. Jessica Bosch Gonel (Independent)
12. Joan Crespo Domínguez (Independent)
13. Marta Medina Zuricalday
14. Ramón Amador Ramos
15. Latifa El Jouarani Afarjat
16. Óscar Iranzo Martínez
17. Elisabet Alcazar Lechuga (Independent)
18. José Manuel Testa Díaz
19. Aida Peralta Gasión
20. Cristóbal Ruiz Díaz (Independent)
21. Anna Roig Mañé
22. Isidoro Serrano Torres (Independent)
23. Jorge Luis Pintado Pérez (Independent)
24. Susana Gonzálvez López
25. Francisco Quirante García

Suplents
1. Rosa Del Hoyo Castillo
2. Ferran Martín Fariñas
3. Manuela Martín Moreno

Cornellà de Llobregat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Antonio Balmón Arévalo
2. Emilia Briones Matamales
3. Antonio Martínez Flor
4. Rocio García Pérez
5. Sergio Fernández Mesa
6. Aurora Mendo Sánchez
7. Ot García Ruiz
8. Lidia Gómez Pla
9. Joana Piñero Romera
10. Enrique Vanacloy Valiente
11. Maria De Las Mercedes Fernández García
12. Manel Clavijo Losada
13. Nelia Martínez Gallardo
14. Carlos Domínguez Rodríguez
15. Maria De Las Mercedes Pérez Tamarit
16. Ioan Mihai Fodor
17. Francisco Aguilar Gallardo
18. Lucía Folk Carmona
19. Antonio Martín Muñoz
20. Milagros Sanz Andrés
21. Guillermo Quesada Herrero
22. Dolores López Racionero
23. Ángel López Alarcón
24. Esperanza Megías Román
25. Oscar García Saldaña

Suplents
1. Maria Amparo Centeno Prieto
2. Matías Estarás Baladón
3. Dolores Campos Rodríguez

Montseny (consulta totes les llistes)

ACCIÓ MUNICIPAL DEMOCRÀTICA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (AMD-CP)

Titulars
1. Alfons Planas Jubany
2. Angel Serra Mosull (Independent)
3. Manuel Cortada Deumal (Independent)
4. Miguel Anglada Miquel
5. Carles Planas Riera (Independent)
6. Luis Carbonell Vernedas (Independent)
7. Pere Anglada Cruells

Suplents
1. Anna Riera Llorens
2. Enric More Miquel

Gavà (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Raquel Sánchez Jiménez
2. Jordi Tort i Reina
3. Rosa Maria Fernández Labella
4. Germán Barrena Casero
5. Gemma Badia i Cequier
6. Èric Plaza Lòpez
7. Ester Zamorano Román
8. Julio Tenorio Palacio (Independent)
9. Mercè Campodarve Salvador (Independent)
10. José Manuel Vara Pindado
11. Alba Maria Riba Limón
12. Luis Alberto Guitart Hidalgo
13. Cristina Agustí Vendrell
14. Damià Muñoz Moreno
15. Rosa Maria Espligares Bona
16. Franco Sozzi
17. María Olimpia Fraga Bode (Maruly)
18. Jaume Conejero i Romagosa (Independent)
19. Emilia Eva Chávez Bujaldòn
20. Sergi Navarro i Acosta
21. Ramón Camero Verdugo

Suplents
1. Pastora Ramírez Melero
2. Manel Moya Noguera
3. Núria Gallego López
4. Francesc Montserrat Gimeno

Parets del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Juzgado Molla
2. Maria Ojara Valdivia Rojas (Independent)
3. Maria Gorina Mollar (Independent)
4. Antonio Fernández Arimón
5. Laura Lozano Carrasco
6. Francisco José De La Torre Escobar
7. Miguel Javier Pérez Rodríguez
8. Eva Riulas Huet
9. Alejandro Villena Urbaneja (Independent)
10. Eva Llopart Albiol
11. Juan Ruiz Granados
12. Resurrección Ruiz Ortega
13. Antonio Garcia Martínez
14. Raquel Maria Garcia Mesa
15. Francisco Galera Gilabert
16. Joana Ruiz Torner (Independent)
17. Sergio Mingote Moreno

Suplents
1. Ricard March Ascaso
2. Noelia De Cortés Hormigo Valle
3. José Luis Estudillo Vela (Independent)
4. África Martínez Belles
5. David Arranz Mate (Independent)
6. Elisabeth Sobrepera Murtra (Independent)
7. José Maria Méndez Hermosa (Independent)
8. Yaiza Contreras Malagón (Independent)
9. Bolon Tandian Dibassy (Independent)
10. Sevastiana Nina Vidrascu (Independent)

Roca del Vallès, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Carles Fernández Pérez
2. Francisco Garcia Lorenzana
3. Emilia Sánchez-Cortés Lorente (Independent)
4. Julio Caña Fernández
5. Marta Cañas Ribalta (Independent)
6. Manuel Cortés Rubio
7. Yolanda Jiménez Baena (Independent)
8. Jorge Indiano Navarrete
9. Inmaculada Cortés Rubio (Independent)
10. José Requena Martínez (Independent)
11. Maria Assumpta López Roig (Independent)
12. Rubén Álvarez Belmonte (Independent)
13. Matilde Muñoz Carrión (Independent)
14. Ignacio Ardite Siler
15. Inmaculada Quintana Vito (Independent)
16. Luis Velázquez Aliaga
17. Caterina Palma Rovira

Suplents
1. Carmen Las Heras Cisneros
2. Ramón Arias Rodríguez
3. Maria Luz Arrufat Granja
4. Miguel Garcia Perles
5. Reyes Delgado Garruta

Hospitalet de Llobregat, L' (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Núria Marín Martínez
2. Francisco José Belver Vallés (Fran)
3. Rocío Del Mar Ramírez Pérez (Rocío)
4. Cristian Alcázar Esteban
5. María Ángeles Sariñena Hidalgo
6. Jaume Graells i Veguin
7. María Teresa Revilla Sánchez (Maite)
8. José Castro Borrallo (Pepe)
9. Laura García Manota
10. Jesús Husillos Gutiérrez
11. Olga Gómez Fernández
12. David Quirós Brito
13. María Dolores Ramos Zafra (Lola)
14. Cristóbal Plaza Lao (Cris)
15. Alexandre Porqueras Llopis (Álex) (Independent)
16. Imán Aisa Abdellaoui
17. José Antonio Alcaide Martín
18. Concepción Almecija Hernández (Conxi)
19. Daniel Martínez Berja
20. Semida-Siviana Micu
21. Daniel Torres Fernández
22. Miriam Dominique Domínguez Torres
23. Ahmed Yafou Fidaoui
24. Dolores Salinas Pedraza (Loli)
25. Patricia Oliver Hernández (Patri)
26. Manuel Ramón Urban
27. Pilar Ferran Hernández

Suplents
1. Adrià Barreda Yañez
2. Lidia De Haro Vega
3. Prósculo De Los Santos Mañon (Murphy)
4. Pilar Andrés Guillén
5. Juan Felipe Guevara Lozada
6. María Cristina Cristóbal Ruiz
7. Álex Terrén Pastor
Titulars
1. Abraham Requena Ruiz
2. Victor Nogueira Lopez (Independent)
3. Manuela Ruiz Carcelen (Independent)
4. Enriqueta Luque Rueda (Independent)
5. Conrado Jaime Miranda Peñarroya (Independent)
6. Maria Teresa Barbany Baro (Independent)
7. Jose Sampera Arimon (Independent)
8. Maria Luisa Lahiguera Casanova
9. Ruben Martínez López
10. Maria Isabel Abril Sanz
11. Hugo Banderas Hernández
12. Mercedes Lopez Ferreiro
13. Emilio Ferrer Ingles

Prat de Llobregat, El (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Juan Pedro Pérez Castro
2. Marta Mayordomo Descalzo
3. Juan Carlos Moreno Roig (Charli) (Independent)
4. Débora García Barrios
5. Alejandro Herrera Muñoz
6. Marina García Vargas
7. Juan Manuel Fraile Alonso
8. Morgana Mabel Vargas Crespo
9. Gabriel Soriano Porcella
10. María Josefa Carrasco Pérez
11. Albert Marín Blanco (Independent)
12. Yolanda Cano Cano
13. Francisco González Carrión (Independent)
14. Patricia Roncero López (Independent)
15. Rubén Iglesias Alba
16. Lourdes Llorente Yélamos (Independent)
17. David Mesa Nogueras
18. Montserrat Fàbregas Morillo (Independent)
19. Jose Alfonso Tomas Margalef Llobera
20. Ana García Barrios
21. Federico Valverde Ponce
22. Lidia Asencio Simón
23. Pau Rosell Fabró
24. Milagros Escobar Olalla
25. Francisco Mármol Moreno

Suplents
1. Ana Represa Acevedo
2. Martín Siller Arroyo

Santa Coloma de Cervelló (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. David Segado García
2. Ruth Arjona Cañete (Independent)
3. Sergio Ramos Cebrian
4. Mònica Fernández Alarcón
5. José Luís Galiano Pedraza
6. Isabel Moreno Gordón (Independent)
7. Miguel Cano Sánchez
8. Montserrat Romeu Rozalén (Independent)
9. Josep Maria Oró i Calvo (Independent)
10. Ana Castillo Pulgarín (Independent)
11. Juan Antonio González Rivera (Independent)
12. Maria Luisa Zafra Ramírez (Independent)
13. Lourdes Ruiz Domínguez

Suplents
1. Carmen Cañete Nieto (Independent)

Sant Boi de Llobregat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Lluïsa Moret Sabidó
2. José Ángel Carcelén Luján
3. Maria Salud González Martín (Independent)
4. César Antonio Thovar Pérez (Independent)
5. Elisabet Latorre Sendino
6. Javier López Herranz
7. Antonia Barragán Prieto
8. Juan Antonio Tamayo Fernández
9. Ascensión Domínguez Recio (Sensi)
10. José Manuel González Labrador
11. Marc Aguilà Esteve
12. Cristina Muñoz Hernández
13. Francisco Javier Nicolás Nicolás (Independent)
14. Belen González González
15. Ferran Martínez Ramírez
16. Encarnación Cazalla Cid (Encarni)
17. Emilio Morillas i Moreno
18. Noélia Guzmán Funcasta
19. Pedro Higueras González
20. Maria Galera Ortiz (Mari Cruz) (Independent)
21. Mónica García Alcazar
22. José Sánchez Mejía
23. Josep Valls i Martí
24. Laura Solís González
25. Sónia Guerra López

Suplents
1. Petra Ibarra Molero
2. Mariano Carmona Mateo

Sant Feliu de Codines (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Rubén López Zúñiga
2. Laia Jordana Luna
3. José Paéz Del Río
4. Gemma Minguillón Martín (Independent)
5. Roc López Clapers (Independent)
6. Marta Busquets Vila (Independent)
7. Enric González Segalés (Independent)
8. Rosa Rivero Galindo
9. Jose Miguel Lozano Martínez
10. Maantonia Gómez Chana
11. Carlos Rivas Barrachina
12. Judit Perich Minguillón (Independent)
13. Arnau Ramírez Carner

Suplents
1. Práxedes(La Pacha) Martin Torres
2. Angel Jordana Mateu
3. Victorio Marcos García

Sant Climent de Llobregat (consulta totes les llistes)

GENT PER SANT CLIMENT-CANDIDATURA DE PROGRÉS (GxSC-CP)

Titulars
1. José Antonio Monteagudo Urgel (Monti)
2. David Roda Raya (Independent)
3. Laura Catalán Martínez (Independent)
4. Judith Amigó Geis (Independent)
5. Antonio Castro García
6. Mónica Jiménez Cot (Independent)
7. Judith Extremera Ortega
8. Arnau Núñez Igualada (Independent)
9. Esther Sánchez Rodríguez (Independent)
10. Francisco Javier Fernández Fernández
11. Jaume Torras Ollé

Suplents
1. Esther Aguado Morcillo (Independent)
2. Francesc Torres Martínez (Kiko) (Independent)
3. Isabel Matarredona Vigara
4. Francisco Gómez Rodríguez (Paco)

Viladecans (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Carles Ruiz Novella
2. Maria Elena Alarcón Méndez
3. Gisela Navarro Fuster
4. Ricard Calle Martínez (Independent)
5. Carme Gimeno Berne
6. Anselmo Sánchez Ramírez
7. Jordi Mazón Bueso (Independent)
8. Rosa María Cañisá Abancó
9. María Ávila Aguilar
10. Joana Sánchez Morillo (Independent)
11. Olga Reyes Haro
12. Emilia Cano Camacho (Independent)
13. Francisco Chacón Moral
14. Manuel Vaquerizo Bello (Independent)
15. Gracia Sancho Ruiz
16. Luis Vecin Ramos (Independent)
17. Guillermo Torrubia De Nova
18. Josefa Delgado Vegas (Independent)
19. María Vicente Montserrat (Independent)
20. Rafael Cabrera Diéguez
21. Alejandro García Pérez
22. Nerea Juárez Rey
23. Manuel Palenciano Fernández
24. Lidia Bernardo Marquéz
25. Pere Gutiérrez Alemany

Suplents
1. Luís Santiago Vargas
2. Carmen Gallego Saborido
3. Manel Sunyer Mas

Sant Fost de Campsentelles (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josefa Sanchez Ortega
2. Xenia Guerra Valero
3. Juan Álvarez Cebrian
4. Francisco Guerra Sanahuja
5. Maria Elda Tartilan Herrero
6. Pascual Sancho Martin
7. Yolanda Valero Mous
8. Rafael Perez Hernandez (Independent)
9. Teresa De Jesús Cuadrillero Franch
10. Amalio Guisado León
11. Antonio Salaber Milian
12. Daniel Reyes Alvarez (Independent)
13. Aránzazu González Martínez (Independent)

Suplents
1. Vicente Valentín Antón
2. Maria Del Alba López Pérez (Independent)
3. Ángel Sinués Tello
4. Engracia Alaya Gormedino

Sant Pere de Vilamajor (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Miguel Pérez González
2. Emilio Domínguez Nuño
3. Judith Roca Valentín (Independent)
4. José Luis Yelo Hernández
5. Antonia Yelo Hernández (Independent)
6. Juan Cupillar Muniesa
7. Maria Mercedes Radua Fragoso (Independent)
8. Héctor Martínez Garcia (Independent)
9. Mónica Salmerón Fernández (Independent)
10. Maria Bermejo Ramos
11. Maria Soledad Mingo Gómez

Suplents
1. Carlos Garcia Victorio (Independent)
2. Ana Maria Corral Garcia

Sant Quirze Safaja (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT QUIRZE DE SAFAJA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (ISQS-CP)

Titulars
1. Maria Sonsoles Letang Jiménez De Anta (Independent)
2. Hugo Freire Gil (Independent)
3. Evelyn Pérez Gómez (Independent)
4. Meritxell Carbonell Sánchez (Independent)
5. Maria González Ruiz (Independent)
6. José Luis Roger Pérez (Independent)
7. Vanessa Manjarres Marigo (Independent)

Bruc, El (consulta totes les llistes)

UNITAT PEL BRUC - CANDIDATURA DE PROGRÉS (UB-CP)

Titulars
1 Carles Castro Taboada
2 Alejandro Rodríguez Ramos
3 Nuria Binefa Del Val
4 Mònica Casulleras Remigio
5 Miguel Manuel Tamayo García
6 Concepción Raquel Jiménez Pulido
7 Cristóbal Carrasco Millán
8 Domingo Aparicio Alcántara
9 Remigio Pérez Alcaraz
10 Francisca Horna Cebrian
11 Miguel Angel Valverde Gomez

Vallromanes (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jaime Puigventos Ruiz
2. Pedro Jose Diaz Pinos
3. Jorge Albiol Lopez
4. Isabel Cayetana Erenas Exposito
5. Manuel Moreno Lazaro
6. Antonia Mercedes Morejudo Aranda
7. Jose Luis Casas Del Valle
8. Manuela Alcaide Chacon
9. Albert Puigventos Gargantiel
10. Josefa Villegas Rios
11. Denis Casas Morejudo

Cabrera d'Anoia (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Salustià Monteagudo Hidalgo
2. Dani Zorrilla Osorio
3. Dani Vallejo Álvarez
4. Ismael Pelayo Patón Maldonado
5. Elisabet Cuenca Lomas
6. Ruben Hernández Romero
7. Maria Leyva Barroso
8. Sheila Delgado Gutiérrez
9. Toni Gómez España

Suplents
1. Rosario Notario Martínez
2. Jordi Oliveda Gómez
3. Inés Ortega Borrás
4. Montse Flores Ruiz
5. Silvia Cuenca Lomas
6. Carmen Bueno Martínez
7. Esther Arrufat Monreal
8. Amparo Monteagudo Hidalgo
9. David Fouz Margenet
10. Eva Maria Monteagudo Martínez

Vilanova del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Maria Lluïsa Ferré García
2. Ma Junquera Trillo Atán
3. Luis Álvaro Alcalde
4. Gabriel Moreno Salvatierra
5. Erica Pérez Linarejos (Independent)
6. Esther Gómez Pacheco (Independent)
7. José Manuel Masero Ramos (Independent)
8. Silvia García Leiva (Independent)
9. Jaime Juan Trías Torrens
10. Ana Martínez Rodríguez
11. Arturo Barragán Medina (Independent)
12. Lucía Mas Villuendas (Independent)
13. José Luis Roldán Vega

Suplents
1. Pilar Llamas Gomez
2. Joaquin Pérez Iranzo
3. Josep Bonet Prous

Capellades (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Aaron Alcazar Gutierrez
2. Nuria Bonfill Rocabert
3. Soraya Pelaez Morales
4. Jose Miguel Martinez Torres
5. Jose Rozas Quesada
6. Soraya Ben-Nasr Vilches
7. Juan Ramon Ramos Perez
8. Rosa Maria Encinas Soriano
9. Eric Lara Gallego
10. Francisco Olvera Manzano
11. Benigno Ramirez Torreblanca
12. Mercedes Cano Herrera
13. Carmen Cano Herrera

Suplents
1. Jose Maria Torres Lopez
 

Collbató (consulta totes les llistes)

SOCIALISTES DE COLLBATÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (SDEC -CP)

Titulars
1. Gemma Rodríguez Quiñonero
2. Libry Johanna Ahumada Bayuelo
3. Marc Álvarez Masalleras Independent
4. Pedro Pedreño Crousielles
5. Adrián Ulrich Stetter Sánchez Independent
6. Elisa Garrido Roncero Independent
7. Joaquim González Martín Independent
8. Emilia Rabadán Salgado
9. Ángel Ventura García Independent
10. Salvador Valls Cuello
11. Concepció Alsina Solé

Suplents
1. Roberto Rodríguez Del Castillo
2. Gerard Farriols Paulo
3. Isabel Ruiz Alacio

Canyelles (consulta totes les llistes)

MILLOREM CANYELLES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (MCy-CP)

Titulars
1. Tóful Pérez Gomez
2. Nelson Araujo Ozuna
3. Marta Aranda Espinar
4. Ester Rodríguez Alvarez
5. Blas Sanchez Alconada
6. Silvana Avilés Deshayes
7. Lara Martinez Climent
8. Alex González Rodríguez
9. Tania Valladares Trinidad
10. José García García
11. Marina Rodríguez Perez

Suplents
1. Juan Carlos Aparicio Carballera

Castellet i la Gornal (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Miram Rubio Molina
2. Isabel Perez Estrada
3. Teresa De Jesus De La Calle Jorge
4. Eusebio Fernandez Navarro
5. Jordi Bacardit Gordo
6. Joaquin Calvo Bobi
7. Inmaculada Gimenez Fernandez
8. Eusebio Teruel Martinez
9. Concepcion Hernandez Moreno
10. Antonio Mesa Doblas
11. Ani Ortiz Vidal
12. Joaquim Casajuana Riera
13. Fabiola Caracuel Algaba

Cubelles (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Renata Bedós Stout
2. Nuria Planas Martinez
3. Jaime Garcia Bosch
4. Albert Fernandez Ocaña
5. Roger Guisado Castro
6. Antonio Colomera Villegas
7. Mercedes Alcaraz Lopez
8. Maria Josefa Sarmiento Amaro
9. José Maria Sanchez Contreras
10. Faustino Paredes Saucedo
11. Maria Dolores Valverde Navarro
12. Angel Quesada Hermoso
13. Ana Castro Saucedo
14. Domingo Borrajo Dominguez
15. Ramon Soriano Robles
16. Miguel Angel Lopez Robles
17. Francesc Xavier Grau Roig

Suplents
1. Rita Stout
2. Francisca Villegas Soler
3. Aurelio Fernandez Diaz

Olesa de Bonesvalls (consulta totes les llistes)

PARTIT DEL SOCIALITES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pedro Juan Juan
2. Carlos Vico Sánchez
3. Estefania Carrillo Pérez
4. Paula Rodríguez Cano
5. Rosario Cobo Pérez
6. Concepción Izquierdo Castaño
7. Francisco Morente Rodríguez
8. Carmen Vargas Sánchez
9. Josep Maria Tillo i Bages

Suplents
1. Encarnación Jiménez Camacho
2. José Pérez Sansano
3. Trinidad Onieva Garcia

Olivella (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Marta Verdejo Sanchez
2. Jordi Migallon Sandoval
3. Josep Maria Bayarri Lorente
4. Jonay Reguera Rentero
5. Marina Rey Milán
6. Oscar Madera Alias
7. Marion Kuba Looij
8. Adrià Arnau Gimenez
9. Nicole Zarse-Du Plooy
10. Maria Jose (Vanessa) Reyes Ortiz
11. Raúl Romero Garcia



Suplents
1. Elena Castellano Rufian
2. Olga Martin Caballero
3. Valentin Sainz Expósito
4. Marisol Pin Gomez
5. Blas Senso Corcho
6. Carlos Maldonado Esteban
7. Dolors Pau Ramon

Sant Pere de Ribes (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Abigail Garrido Tinta
2. Antònia Pulido Fernández
3. Francisco José Perona Jiménez
4. Francisca Carrasquilla Cuadrado
5. Adrià Solà García
6. Ana María Herrera Bordallo
7. Josep Moya Ibáñez
8. Sandra Shimazu Salvatierra
9. Juan García García
10. Montserrat Vico Castarnado
11. David Navarro Miller
12. Josep Maria Llopart Monge
13. Aishwarya Córdoba Octavio
14. Alfons Moral Merchán
15. Gabriela Schellekens
16. Juan Carlos Tortolero Venegas
17. Maria Sònia Aparicio Codes
18. José Antonio Criado León
19. María Leonor Olmos Marín
20. Pedro Berbel Martínez
21. Noelia López Pérez

Suplents
1. Antonio Martín Alarcón
2. Antonio Aliaga Navarro
3. Marc Rojas Rubio
4. Rosa Chacón López
5. Ana Marín Pulido
6. Eduard Martín Caparrós
7. María Teresa Coca Sánchez
8. Joel Sans Cuadrat
9. Núria Farré Jiménez

Sitges (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Luis Miguel García Alcaraz
2. Elisabeth Pérez Ribas
3. Xavier Roig Juan
4. Anna Massó Ill
5. Fredy De La Calle Prat (Independent)
6. Alícia Doménech Val (Independent)
7. Rubén García Artigas
8. Concepción Cabrera Rodríguez (Independent)
9. Agapito Pérez Bote (Independent)
10. Lucía Saucedo Di Landro (Independent)
11. Javier Martínez Milán
12. Gabriela Di Landro Lúquez (Independent)
13. Enrique Alejaldre García (Independent)
14. Gloria Furró Máñez (Independent)
15. Kleber Luiz Da Silva Ribeiro
16. Oti Blanco Costa (Independent)
17. Pablo Martinez Sorribas (Independent)
18. Mar Vargas Ramos (Independent)
19. Javier Fernández Medrano
20. Irene Borgas Sánchez
21. Rafael Roig Milà

Suplents
1. Xan Uría Bernal (Independent)
2. Gemma Serra Llenas (Independent)
3. Josep Pérez Capdet

Vilanova i la Geltrú (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Juan Luis Ruiz López
2. Teresa Llorens Carbonell
3. Gerard Llobet Sánchez
4. Gisela Vargas Reyes
5. Miguel Angel Iglesias Montouto
6. Julio Ruiz Melero
7. Susana Sanahujes Bars
8. Emilio José Montero Linero
9. Olga Villa Lopez
10. Marc Marcos i Borrego
11. Pilar Hernández Núñez
12. Yolanda López Castro
13. Joaquín López López
14. Maribel Díaz Campillo
15. Juan José Ferrer Jaén
16. Rosalia Márquez Rasero
17. Diego Delgado Roa
18. Magali Botella Martínez
19. Ramon Cano Montaña
20. Elena Egido Fernández
21. Joaquín Del Rio Martínez
22. Esperanza Calvente Carrasco
23. Gonzalo Martin Bendito
24. Eva Bolaño Creus
25. Mercè Foradada Morillo

Suplents
1. Ricardo López Berbel
2. Nuria Galdón González
3. Daniel Becerra Serrano
4. Marcos Montes Muñoz
5. Maria Esther Torres Rodríguez
6. Alfonso Rosal Moral
7. Maria Estrella Bela
8. Carlos Monteagudo Vargas
9. Palmira Arcarons Oferil
10. Victor Forgas Cabrera

Hostalets de Pierola, Els (consulta totes les llistes)

SUMEM PELS HOSTALETS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (SUMEM-CP)

Titulars
1. Daniel Vendrell Dominguez
2. Carme Zaragoza Oton
3. Jaume Trias Cambra
4. Jordi Ramas Hinojosa
5. Debora Fuentes Guillen
6. Sandra Serrano Carrasco
7. Moises Mesas Rubio
8. David Alvarez Florentin
9. Jonathan Requena Romera
10. Benoit Huertas Hernandez
11. Antonio Torras Selga

Suplents
1. Gloria Marco Sebastian
2. Francisco Alvarez Barba
3. Rafa Lozano Salinas
4. Alberto Baron Baron
5. Francesc Pujol Parcerisas
6. Paco Luque Rodriguez
7. Marga Requena Del Fresno
8. Pere Sarra Martinez
9. Pedro Barbado Mariscal

Igualada (consulta totes les llistes)

IGUALADA OBERTA-IGUALADA SOM-HI–PSC D’IGUALADA-COMUNS D’IGUALADA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IS-PSC-COM-IO-CP)

Titulars
1. Jordi Cuadras Oliva
2. Montse Montaña Peironcely
3. Quim Roca Martí
4. Irene Gil Torroglosa
5. Manel Pla Vilanova
6. Rafa Moya Buades
7. Marta Comas Lleonart
8. Francesc Badia Roca
9. Rocio Avilés Lumbreras
10. Farah Benserhir Benserhir
11. Edu Fernández Brunet
12. Marisol López González
13. Javier Recio Rodríguez
14. María Jesús Iglesias Hernández
15. Julián Borrega García
16. Irene Salvadó Segura
17. Salvador Pelfort Prat
18. Maribel Soriano Solà
19. Maribel Nogué Felip
20. Jordi Riba Colom
21 Pere Pascual Domènech

Suplents
1. Toni Doncel Galeano
2. Clarisa Freixas Begueria
3. Soledad Exparis García

Masquefa (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Daniel Gutiérrez Espartero
2. Pilar Irigaray Pérez
3. Iban Fraile Climent
4. Isis Abad Ruiz
5. Roberto Martínez Del Moral
6. Mª Soledad Fernández Montes
7. Iván López Cañadas
8. Evaristo Luciano Moreno Domínguez
9. Mercedes San Miguel López
10. Silvia Alcalde Perea
11. Julieta Torrents Esteller
12. Juan Carlos Aparicio Arrebola
13. Teresa Beas Fernández

Suplents
1. Cristian Fraile Climent
2. Mª Teresa Estruch Mestres
3. Carmen Romero Fernández
4. Javier Cabanillas Ruiz
5. Valentí Vázquez López

Òdena (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - ÒDENA PROGRÉS -CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-ÒDENA PROGRÉS-CP)

Titulars
1. Francisco Guisado Santano
2. Sandra Fernández Cuadra
3. Valentín Robles Rodríguez
4. Amparo Hernández Dengra
5. Oriol Almirón Ruiz
6. Vanesa Massons Vives
7. Carlos Palomino Sebastián
8. Amelia Solà Serrano
9. Carmen Robles Rodríguez
10. Julian Lucha Campayo
11. Mariano Ruiz Comino

Suplents
1. Raúl Almirón Rodríguez
2. Luis Guisado Quirós
3. Dolores Guisado Santano

Castellbell i el Vilar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Mª Montserrat Badia Moreno
2. Jordi Calsina Jodas (Independent)
3. Neus Palacios Ferrer
4. Fèlix Enrich Puig
5. Rosa Nadal Bravo
6. Florentina(Tina) Barbero Morales (Independent)
7. Ferran Valdés Berlanga
8. Òscar Sànchez Nadal
9. Lluís Martínez Vallejo
10. Maria Bach Bollo
11. Jordi Folk Gilsanz (Independent)  
 

Suplents
1. Elisabet Solórzano Pradas (Independent)
2. Juan Manuel Molina Rosillo
3. Gloria González Cano
4. Fernando Castilla Romero
5. Caridad Fernández Salvador
6. Joanna Carod Martínez
7. Salvador Fernández Rabanaque
8. Isidre Badia Biosca  

Castellgalí (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Cristòfol Gimeno Iglesias
2. Òscar Aparicio Ledesma
3. Kelly Prieto Márquez
4. Raquel Todolí Martínez
5. Miguel Largo Coca
6. Carolina Herrero Ruiz
7. Núria Fulgado De La Fuente
8. Òscar Grau García
9. Juan González Sarmiento
10. Marcel Gimeno Bastardas
11. Isabel Romera Lozano 

Suplents
1. Carme Lledó Martínez
2. Rosa Serra Oliva

Castellnou de Bages (consulta totes les llistes)

NOU PER CASTELLNOU-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Inma Torralba Valenciano
2. Maria Elena Soler Sánchez
3. Victor Via Duarri
4. Eva Quirante Rubio
5. Meritxell Prados Parra
6. José Manuel Prado Guerrero
7. Maria Victoria López Arrieta 
8. Beatriz Cárdenas Gil
9. José Antonio Caballero Pinazo 

Suplents
1. Helena Pujol González
2. Pilar Rubio Jiménez
3. Carlos M. Goñi Torruella
4. Javier Rivero Moral
5. Josefa Díaz Recuenco
6. Marcelino Iglesias Marcuello
7. Augusto Da Costa Cruz
8. Jesús M. Martínez Martín
9. José Antonio Rodríguez Ruiz 

Piera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Javier Perellon Bravo
2. Maria Del Carmen Gonzalez Anjauma (Independent)
3. Juan Miguel Ramirez Fernandez
4. Montserrat Porras Rodriguez I(Independent)
5. Maria Del Carmen Ramirez Sanchez
6. Emilio Usero Castro (Independent)
7. Carmen Bueno Granados (Independent)
8. Fernando Torres Gomez
9. Anna Gonzalez Anjauma (Independent)
10. Magdalena Arruga Farres (Independent)
11. Ivan Vides Morcillo (Independent)
12. Sandra Cambil Ruiz (Independent)
13. Francisca Borrallo Martinez (Independent)
14. David Manzanera Facerias
15. Ascension Padilla Gil (Independent)
16. Antonio Munne Valles (Independent)
17. Elena Isart Munne

Suplents
1. Pedro Sayago Hernandez
2. Agustina Ruiz Marin
3. Jose Tauste Cuenca

Pobla de Claramunt, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Frederic Marí Casanovas
2. Anna Mª Marín Gili
3. Juan Blas García Pulido
4. Juan Luis Maturana García
5. Rosa Rabell Padró
6. Montserrat Cervelló Gabarri
7. Carles Martínez Moreno
8. Manuel Gavilán Ramos
9. Miquel Comino García
10. Sílvia García Pacheco
11. Francisco Javier Muñoz González

Granera (consulta totes les llistes)

SOM GRANERA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (SG-CP)

Titulars
1. Ramón Burés Carrera (Independent)
2. Albert Clapers Pare (Independent)
3. Marc Burés Lladó (Independent) 

Manresa (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Felip González Martín
2. Mercè Cardona Junyent
3. Joaquim García Comas
4. Mariana Romero Salguero
5. Antoni Josep Valentí Moll
6. Neus García Llorente
7. Pere Massegú Bruguera
8. Alison Bancroft (Independent)
9. Alain Jordà Pempelonne
10. Viorica Georgeta Anghel Turmac (Independent) 
11. Sebastià Suet Cano (Independent)
12. Mercè Soldevila Majó (Independent)
13. Amadou Makhtar Gueye Ndiaye (Independent)
14. Lucía Campos Carol
15. Jaume Serra Carné
16. Maria Teresa Nadal Delgado
17. Joan Carles Vázquez Salguero (Independent)
18. Laura Bastardas Pérez (Independent)
19. Benito Guerra Asensio
20. Montserrat Pons Vallès
21. José Empez García
22. Isabel Sánchez López
23. Joan Canongia Gerona
24. Juliana Casero García (Independent)
25. Jordi Marsal Muntalà

Suplents
1. José Luis Irujo Fatuarte
2. María Jesús Pérez Alonso (Independent)
3. Ruth Guerrero Rodríguez  

Santa Margarida de Montbui (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Teo Romero Hernandez
2. Jose Palacios Guerrero
3. Aurora Fernández Machado
4. Montse Carricondo Trujillo
5. Silvia Latorre Marquez
6. Josep Lechuga Arroyo
7. Raul Luque Jimenez
8. Miguel Ángel Leiva Tamargo
9. Sheila Latorre Almirante
10. Raquel Muñoz Cervera
11. Joan Rius Badia
12. Judit Redondo Balboa
13. Elisabet Tamargo Bravo

Suplents
1. Ángel Ortega Moreno
2. Jordi Martinez Berrocal
3. Julian Loarte Corrochano
4. Joaquina Polo Lopez
5. Sonia Vázquez Borrega
6. Antonio Velasco Alvarez
7. Estela Ramos Diaz
8. Cristina Reguero Pelaez
9. Jose Luis González Alastuay

Moià (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Susana Tapia San Pedro
2. Enric Terencio Arisa
3. Rafael Manzanera López
4. Núria Rojas Aibar
5. Daniel González Pérez
6. Gerardo Molina Moreno
7. Javier Naya Gimeno
8. Josep González Cano
9. Laura Gras Vidal
10. Beatriz Riera Román
11. Lourdes Antonia Cáceres Almanzar
12. Josep Maria Andrés Roca
13. Lidia Prevost Tricas

Torre de Claramunt, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jose A. Martin Fernandez (Independent)
2. Carla Suarez Nieto
3. Manuel Coca Rodriguez
4. Silvia Lopez Hernandez
5. Sergio Fernandez Hernandez (Independent)
6. Mónica Gomez Rivero
7. Marcel Morillas Rozas
8. Rafael Fernandez Parera (Independent)
9. Mª Estela Merino Martinez
10. Jaume Molina Solé (Independent)
11. Maria Gil Garcia

Suplents
1. Jose Manuel Martinez Miranda

Monistrol de Montserrat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Susana Cabrero Cañete
2. Eva Santana De Carlos
3. Pilar Vergara García
4. Adriana Dalmeida Aguado 
5. María José Herrerias Milán
6. Montserrat Noguera Acín
7. Patricia Muñoz López
8. Babar Jalal Aziz
9. Manel Cabrero Cañete
10. David Moreno Almirón
11. Diego Cabrero Cabrero

Suplents
1. Clara Aguado Parada
2. Francisco Javier Pla Lara 

Navarcles (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE) (PSC-CP)

Titulars
1. Sònia Hernández Rubio
2. Lluís Tarradellas Puig
3. Conxita Gamisans Torra
4. Óscar Andrés Rodríguez Gómez
5. Cristina Martínez Torres
6. Sònia Chinchilla Poza
7. Ismael Díaz Pasadas
8. Marga Sánchez Lucena 
9. José Manuel Valle Torres
10. Inmaculada Castaño Guirado
11. Julio Francisco López Miera
12. Rosa Maria Medina Gutiérrez
13. Ramon Serra Millat

Suplents
1. Maria Pilar Álvarez Fernández
2. Josep Lluís Lleonart Sellarés
3. Maria Isabel Jiménez Valverde
4. Francesc Pulido Marín
5. Carlota Lizana Arroyo
6. Rafael Santiago Pareja Montañés
7. Maria Inmaculada Martínez Fonfreda
8. Josep Subirana Arsegul
9. Maria Cristina Ruiz Fernández
10. Joan Clusella Masana 

Navàs (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Maria Santiveri Blanch
2. Marcel Sibila Vidal
3. Verònicaa Gutiérrez Molina
4. Maria Fusté Manubens (Independent)
5. Rosa Maria Domínguez González
6. Ramon Soler Oviedo
7. Maria Del Mar Lorente Hinojo
8. Montserrat García Sánchez
9. Fernando Galiano Haro
10. Carolina López Lamela
11. Kilian Alonso Sánchez
12. Susana Arnal Latre
13. Fermín Hernando Altarriba 

Pont de Vilomara i Rocafort, El (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Enric Campàs Serra
2. Lidia Delgado Gómez
3. Nerea Martínez Monteagudo
4. Miguel Gómez Reina
5. Beatriz Moreno Martín
6. Jordi Armengol Abella
7. Marc López Mora
8. Cristina Brunet Prieto
9. José Maria Monteagudo Reyes
10. Zobaida Bustos Delgado
11. Javi López Gómez

Suplents
1. Julian Montoya Tornay
2. Isaac López Larrea
3. Sandra López Navarro
4. Maria Carmen Martínez Fuentes
5. Loli Larrosa Corral
6. Carmen Ledesma Baena
7. Rosa Vilanova Reina
8. Francesc Closas Navarro
9. Nadal Chavarría Herraiz
10. Cecilio Rodríguez Martín 

Rajadell (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Montserrat Torres Bernadó
2. Eric Samaniego Lomeña
3. Eva Lomeña Garcia
4. Eloy Rabaneda Navarro
5. Olga Lopez Aguilar
6. Francisco Fernando Román Martínez
7. Núria Roca Alhama

Vallbona d'Anoia (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Mª Isabel Ferrer Bosch
2. Mª Dolores Campos Mondelo
3. Francisco Neira Leon
4. Roman Casanovas Sardà
5. Didac Castells Abad
6. Antonio Luis Carrasco Ruiz
7. Manuel Parejo Chillon
8. Ana Santos Gonzalez
9. Susanna Perales Sánchez

Suplents
1. Miriam Chamón Algaba
2. Victor Carrasco Carrero

Sant Fruitós de Bages (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Cristina Murcia Caraballo
2. David Ruiz Roldán
3. Carme Flores Torregrosa
4. Albert Bosch González
5. Maria Assumpta Pérez Llamas
6. Ramon Fernández Gómez
7. Lucia Tapia Aparicio
8. Joseph Osariemen Okundaye Okundaye
9. Maria Dolors Pérez Martínez
10. Jaume Sánchez Sixto
11. Marta Roncal Hidalgo
12. Maria Jesús Varela Lorenzo
13. Tomàs Casero García 

Sant Joan de Vilatorrada (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Elia Tortolero Orejuela
2. Paqui García González
3. Àngel Sáez Marcos
4. Bea Méndez Portero
5. Félix-Javier Martín Coca
6. Dani Real Delgado
7. Montse Vancell Barniol
8. Ana Maria Marcos Carozo
9. Sergio Blanco Jurado
10. Verónica Lanza Orejuela
11. Dani Romero Muixí
12. Andrea Marcuello Barrios
13. José Roldán Palma
14. Alberto Fernández López
15. Susi Muñoz García
16. Pedro Durán Álvarez 
17. Primi Borjas Reyes  

Suplents
1. Juan Antonio Gracia González
2. Eva María Barrios Baena
3. Andrés Ramos Tejero
4. Andrea Cucurella Navarro
5. Matias Giráldez Cáceres
6. Mª De Los Ángeles Pleguezuelos Martínez
7. Manuel Soriano Saborido 

Vilanova del Camí (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Noemi Trucharte Cervera
2. Eva Maria Vadillo Margarit
3. Francisco Xavier Sala Sant
4. Carlota Silva Solis
5. Rafael Gabarri Amador
6. Susana Gutierrez Perianes
7. Francisco Jose Saucedo Cabrera
8. Laura Pavon Perez
9. Carlos Garcia Martos
10. Felicidad Ruiz Lore
11. David Rodriguez Perez
12. Maria Dolores Calvache Rodriguez
13. Francisco Javier Cervera Ortega
14. Maite Martinez Campillo
15. Roger Manzano Junyent
16. Maria Pilar Gonzalez Peralta
17. Adrian Muñoz Castillejo

Suplents
1. Felisa Moreno Cantero
2. Oscar Vilches Rojo
3. Francisca Davila Nieto
4. David Lopez Ortiz
5. Dulce Quesada Quesada
6. Manuel Suero Mojonero
7. Maria Dolores Garcia Maldonado
8. Juan Jose Garcia Gonzalez
9. Ana Maria Gomez Moreno
10. José Garcia Torres

Sant Salvador de Guardiola (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRES (PSC-CP)

Titulars
1. Pablo Urbina De La Cruz
2. Dolors Lara Ruiz
3. Oscar Martínez-Abarca Mas
4. Margarita Fernández Rísquez
5. Manuel Petit Cabello
6. Laia González Durán
7. Xavier Xixons Sotoca
8. Jéssica Moya Barba
9. Juan Martín Flores Flores
10. Rosario Maria Lara Ruiz
11. Mariano Gañán Nogales 

Sant Vicenç de Castellet (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Miram Rubio Molina
2. Isabel Perez Estrada
3. Teresa De Jesus De La Calle Jorge
4. Eusebio Fernandez Navarro
5. Jordi Bacardit Gordo
6. Fabiola Caracuel Algaba 
7. Joaquin Calvo Bobi
8. Inmaculada Gimenez Fernandez
9. Eusebio Teruel Martinez
10. Concepcion Hernandez Moreno
11. Antonio Mesa Doblas
12. Ani Ortiz Vidal
13. Joaquim Casajuana Riera 

Santpedor (consulta totes les llistes)

PROGRÉS MUNICIPAL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Ferran Tarazona Carulla
2. Fina Rodríguez Pérez
3. Rosa Pérez Planell
4. David Casellas Gaja
5. Jasmina Font Sánchez
6. Xavier Arcos Santamaria
7. Maria Morales Martínez
8. Dani Davins Bellido
9. Joan Carles Molina Gómez
10. Trini Carulla Raich
11. Francisco Fernando De La Rosa Merino
12. Eva Mª De La Rosa Perales
13. Ramon Cruz Pérez 

Badalona (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Alejandro Pastor López (Àlex)
2. Teresa González Moreno
3. Rubén Guijarro Palma
4. Helena Bayo Delgado
5. Jordi Subirana Ortells (Independent)
6. Andrea Zapata Alfonso
7. Christian Carneado Hernández
8. Araceli Cruz González
9. Jordi Ferrón Forné (Independent)
10. Maria De Los Ángeles Martínez De Toro (Independent)
11. Rafael Pavón Zurera (Rafa)
12. Maria Dolores Hermoso Castaño
13. Joan Carles Lacruz Expósito
14. Laura Cillero Esteller (Independent)
15. Adrián Díaz Maldonado
16. Ana Maria Miranda Camacho
17. Ángel Ayala González
18. Laura Mesas Rivero
19. Saqib Ali Khan Akhtar (Independent)
20. Dolores Cañadas Pérez (Loli)
21. Antonio Moreno Sánchez (Toni)
22. Marta Escribà Martínez (Independent)
23. Miguel Ángel Navarro Martínez
24. Josefa Manzano Fernández (Fina)
25. Maria Carmen Lozano Pareja
26. José Manuel Hernández Garcia
27. Raquel López Hurtado

Suplents
1. Ana Maria Garcia Bautista 
2. Prudencio Sánchez Muñoz
3. Maria Marín Lozano 

Súria (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Albert Coberó Aymerich
2. Olga Tena Martín
3. Miguel Ángel Montañá Merino
4. Montserrat Albacete Burgueño
5. Javier Sáez Giráldez
6. Ivan Báez Campano
7. Lídia Puig Nieto
8. Pius Badia Pons
9. Dolores Rodríguez Moreno
10. Carlos Gómez González
11. Ana María Pérez Pérez 
12. Elena Ramírez Llobregat
13. Antoni Julian Ribera

Suplents
1. Ginesa Gallego Barrero
2. Antonio Carrillo Sánchez
3. Núria Fàbrega Alsina
4. Manuel Fernández Carmona
5. José Piedra Requena
6. Isabel Martín Manzano
7. Francisco Cabrillana Artacho 

Barcelona (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-COMPROMÍS PER BARCELONA-UNITS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jaume Collboni Cuadrado
2. Laia Bonet Rull
3. Albert Batlle Bastardas (Independent)
4. Montserrat Ballarin Espuña
5. David Escude Rodriguez
6. Margarita Mari Klose
7. Francesc Xavier Marce Carol
8. Maria Rosa Alarcon Montañes
9. Joan Ramon Riera Alemany
10. Nuria Carmona Cardoso
11. Ivan Pera Itxart
12. Marta Villanueva Cendan
13. Gabriel Duarte García
14. Sara Belbeida Bedoui (Independent)
15. Albert Deusedes Perello
16. Mireia Garrido Garcia
17. Javier Rodriguez Núñez
18. Laura Millán Martos
19. Josep De Barbera Johera
20. Maria José Arteaga Muñoz
21. Muazzam Rafiq Fatima (Independent)
22. Àngels Boix Junyent
23. Ivan Marza Viola
24. Silvia Lopez Serrano
25. Manuel Becerra Hormigo 
26. Isabel Pallejà Milà (Independent)
27. Jordi Bouzon Magriñá
28. Marta Sendra Ibañez
29. Francesc Xavier Bañon Fabregas (Xavi)
30. Ana Maria Criscenti
31. Daniel Inglada Carratala
32. Maria Isabel Loscos Viñals
33. Eudosio Gutierrez Garcia
34. Maria Patricia Garcia Torres
35. Maria Celia Martinez Pujol (Independent)
36. Luz Amparo Suaza Flórez (Independent)
37. Ramon Rodriguez Sanchez (Independent)
38. Anna Balletbò Puig
39. Francesc Xavier Casas Masjoan
40. Maria Del Carmen Rubianes Alegret (Independent)
41. Gonzalo Bernardos Dominguez (Independent)

Suplents
1. Rafael Jose Llanes Ripol
2. Isabel Cruz Mora
3. Francisco Javier De Haro Rodriguez
4. Mercedes Aguilar Lopez
5. Eduardo Sanjose Castañeda
6. Inma Bajo De La Fuente
7. Ignacio Carlos Kolakovic Colantonio
8. Maria Adoracion Garcia Vecino (Dori)
9. Sergi Vargas Carrasco
10. Isabel López Chamosa 

Sant Adrià de Besòs (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Callau Bartolí
2. Filomena Cañete Carrillo (Filo)
3. Juan Carlos Ramos Sánchez
4. Jose Luis Martínez Cardoso
5. Ruth Soto García
6. Rosa Villalonga Robles
7. Pedro Rivero Hidalgo
8. Anabel Jurado Pérez
9. Hugo Ferrer Saez
10. Miriam Chacón Casas
11. Andrés Pozo Cueto 
12. Judit Cid Medrano
13. Elisardo Borja Gabarri
14. María Del Carmen Aguado Meroño
15. Jesús Moner Pedro
16. Montserrat Losada Moreno (Montse)
17. Adrián Jiménez Granados
18. Encarnación Quijada Moreno
19. Oriol Latorre Laredo
20. Isabel Sanchez Cano
21. Domingo Soto Valdezate (Mingo) 

Suplents
1. Angeles Caballero González
2. Alejandro Camargo Tirado 

Santa Coloma de Gramenet (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Núria Parlon Gil
2. Esteve Serrano Ortín
3. Blanca Padrós Amat (Independent)
4. Antoni Suárez Pizarro
5. Maria Petra Jiménez González (Petry)
6. Ana Belén Moreno Jorge
7. Bàrbara Ferrer Escobar (Independent)
8. Daniel Salgado Marcilla (Independent)
9. Lidia Montero Cos
10. Antonio Atienza Martínez
11. Mireia González Sáez
12. Álvaro Rodilla Garcia
13. Pedro Luis Cano Moreno (Independent)
14. María Dolores Andrades Tineo (Loli)
15. Soraya Santalucía Rubio
16. Joan Calzado Pastor
17. Jose Antonio Rodriguez Palacios (Charky)
18. Manuel Arrebola Bernabé (Independent)
19. Belinda Morillo Carretero
20. Rachida Hlimi El Zerhouni
21. José Llamas Tapias
22. Jerónimo Serrano Martínez
23. Encarna Olivencia Medina
24. Abdona Garnateo Nogales
25. Josep María Ballesteros López
26. Ana Domínguez Fernández
27. Diego Arroyo Bote

Suplents
1. José Ramón Omil Ochoteco
2. Estrella Sanabria Suárez
3. Francisco Herrojo García
4. Rosario Rodríguez Egea
5. Alba Lí Azorín Ayala

Bagà (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PER BAGÀ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxB-CP)

Titulars
1. Maria Angustias Viso Hernández
2. Lluís Casas Prados
3. Francisco Maldonado Cara
4. Mariona Pons Yuste
5. Oriol Sol Cañellas
6. Tania Compañó Sánchez
7. Sergi Méndez Borràs
8. Florenci Pons Escaler
9. Julia Rodríguez Pacheco
10. Pere Caballero Valcárcel
11. Nicolás Viso Alamillos

Berga (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Abel García Marín
2. Marc Ortega Cáceres (Independent)
3. Joan Josep Guillén Garfias
4. Miriam Zamora Lindo (Independent)
5. Judit García Saus (Independent)
6. Joan Fígols Xandri (Independent)
7. Carme Cubillas Montoya (Independent)
8. Jesús Arias Macarro
9. Josep Soria Clotet
10. Anna Casoliva Freixa (Independent)
11. Antonio Ma Picado Cardoso
12. David González Curriu (Independent)
13. Ma Inmaculada Garfias Torres
14. Meritxell Rota Sañas
15. Ana Flores Garin (Independent)
16. Victor Esgueva Abad (Independent)
17. Emma Valentí Bancroft

Cardona (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ferran Verdejo Vicente
2. Jordi Casas Pons
3. Cèlia Vilella Fernández
4. Francisco Romero Hernández
5. Sílvia Fernández Vallespí
6. M.àngels Caparrós Aguayo
7. Juan Pérez Torres
8. Maria Lasso Cruz
9. Roger Colell Caparrós
10. Juan Corominas Montoya
11. M.àngels Gassó Closa

Suplents
1. Manuel Donaire Vicente
2. Carme García Portell
3. Guillem Gangolells Batista

Gironella (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Oscar Besa García
2. Francesc Xavier Ruiz Rodríguez
3. Josefina Serrano Alsina
4. Walter Knopf Mahla
5. Macarme Zacarias Guerra
6. Eva Ma Domínguez Vázquez
7. Maisabel Raya Molina
8. Jacint Calvo Mora
9. Aurora Cerezo Sánchez
10. José Perea Fernández
11. Yolanda Díaz Fernández

Suplents
1. Juan López Garrido
2. Josefina Ayala Duran

Anglès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Javier Montero Funes
2. Antonio Rodriguez Frias
3. Maria Angeles Vela Del Oro
4. Mariano Matamoros Gines
5. Leonides Lujan Sierra
6. Juan Manuel Peña Infantes
7. Zaida Rincon Hermoso
8. Juan Jose Romero Lopez
9. Pilar Rosa Litran Bosque
10. Domingo Capitan Leiva
11. Maria Antonia Redondo Soria
12. Encarnacion Sola Rodriguez
13. Antonio Franco Forcada

Blanes (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Mario Ros Vidal
2. Maria Josefa (Pepa) Celaya Amisen
3. Eva Enriquez Hernandez
4. Laia Gelabert Heijo
5. Joaquim Romero Matas
6. Javier Lopez Juarez
7. Estrella Espejo Torres
8. Julio Agustin Pamplona
9. Rosa Rodriguez Montiel
10. Miguel Gallego Garcia
11. Haydee Gladys Salguero Nario
12. Angel Claver Borrega
13. Isabel De Luis Puigdevall
14. Miquel Barnes Nicolau
15. Juan Garcia Lazaro
16. Pilar Juvero Plaza
17. Francesc Giralt Cornella
18. Juan Miguel Diaz Estrada
19. Jose Lopez Corbalan
20. Dolors Oms Bassols
21. Nicolas Laguna Jimenez

Suplents
1. Francisco Giralt Torrent

Breda (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Juan Antonio Marín Acuña
2. Arnau Prat Vila (Independent)
3. Rosa Maria Banchs Nordelo (Independent)
4. Cristina Massa Calpe (Independent)
5. Eduardo Verde Pachón (Independent)
6. Rosa Encinas Ramis (Independent)
7. Rafael Ceballos Jiménez
8. Francisca Del Río León
9. Gabriel Cotano Ortíz
10. Francisco Fernández Jiménez
11. Aurora Fernández Jiménez

Caldes de Malavella (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Anna Belen Lopez Soto
2. Jose Fernandez Celada
3. Franciso Javier Romera Corrales
4. Isabel Baeza Mayor
5. Manuel Alonso Prada
6. Pedro Miguel Rojas Cruz
7. Yolanda Carrion Molina
8. Julian Moreno Robledillo
9. Silvia Martinez Gonzalez
10. Ramon Esquerra Robredo
11. Eleuteria Carruana Esquinas
12. Ramon Mir Roca
13. Delfina Arnedo Arnedo

Suplents
1. Eusebio Carruana Robledillo

Espinelves (consulta totes les llistes)

ESPINELVES UN POBLE - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Luís Fuentes Alba

Olvan (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Didac Tobeña González
2. Martí Ragués Cardo
3. Eva Ma Zaragoza Biarnés
4. Consuelo Coloma Lavado
5. Sara Rial Comellas
6. Mercè Mulero Serra
7. Maria Àngels Vargas Fernández

Hostalric (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Antonio Llopart Ministral
2. Jocelia Do Carmo Silva Silva
3. Enric Nualart Capdevila
4. Rafael Ginés Guerrero
5. Carla Nualart Boix
6. Sebastián Vicent Lapuente
7. Núbia Garcia Silva
8. Marta Llopart Sanz
9. Manuel Rubio Cañadas
10. Mónica Llopart Ministral
11. Carmen Guardado Belmonte

Lloret de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Javier Pastor Núñez
2. Lara Torres Lledó
3. Cristian Fernández Madueño
4. Aranzazu(Arantxa) Jiménez Campayo (Independent)
5. Eduardo López Alvarez
6. Adrià Lamelas Martínez (Independent)
7. Virginia González Peinado
8. Álvaro Martín Núñez
9. Yolanda Peralta Carriqui
10. José Montaño Jiménez
11. Maria Josefa Linares Caballero
12. Hemant Kumar Mourya
13. Serafina Caballero Moreno
14. José María Contreras Pérez
15. Maria Pilar Molina Arias
16. Laura Galobardes González (Independent)
17. Virginia Feliu Colomo
18. José Maria Alsina Ros
19. Eugenio Cazalla Cámara
20. Rosario Martínez Algarra
21. Antonio Lorente Estepa

Maçanet de la Selva (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Javier Gomez Santos
2. Jose Martinez Herrera
3. Virginia Fernandez Vera
4. Gustavo Gallego Gongora
5. Laura Palomar Lopez
6. Juan De Dios Cordoba Soler
7. Montserrat Garcia Mandayo
8. Pablo Benítez Gomez
9. Esther Amo Ruiz
10. Isabel Maria Martinez Perez
11. Francisca Molina Ortiz
12. Joaquín González Sequera
13. Ángeles Carrión Garcia

Suplents
1. Jose Luis García Arias

Osor (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ángel Nuño Troyano
2. Maria Carmen Luna De La Bella
3. Salvador Pastor Blasco
4. Sónia López Sola
5. Miguel Rivas Sánchez
6. Ana Maria Márquez Santos
7. Iván Romero García

Riells i Viabrea (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Cristina Martínez Picot
2. Carlos Pérez González
3. María Luísa García Egea
4. Maria Del Carmen Valera López
5. Joan Michael Barnola Monfort
6. Alba Pérez Mejuto
7. Nuria Ruiz Massó
8. Alfonso Nieto Muñoz
9. Salvador Torrecillas Navarro
10. Miguel Fernandez Moraleda
11. Oriol Fernandez Moreno

Suplents
1. Anna Mikhay Lyuk
2. Gregorio Cuevas Cosio

Sant Jaume de Frontanyà (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PER SANT JAUME DE FRONTANYÀ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxSJF-CP)

Titulars
1. Manel Anselmo Amador
2. Nil Anselmo Serres

Vilada (consulta totes les llistes)

FEM PINYA PER VILADA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Montserrat Badia Piqué
2. Maria Carme Cirera Artigas
3. Narcís Juanola Pujol
4. Ariadna Rodríguez Soler
5. Isabel Cara García
6. Jordi Castillón Bello
7. Francisco Picas Teixidor

Viver i Serrateix (consulta totes les llistes)

MIRANT PEL POBLE-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Natividad Uson Pons

Biosca (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X BIOSCA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxB-CP)

Titulars
01. Blanca Juliana Rodríguez Flores

Cervera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Raimond Fusté Boix
02. Antonio Delgado García
03. Marta García Setó
04. Sebastian Pablo López Guerrero
05. Maria Isabel Esqueta Vela
06. Montserrat Sánchez García
07. Manel Muñoz Teixidó
08. Carme Campabadal Ticó
09. Jaume Boix Cecilia
10. Africa Jiménez Alvarez
11. Josep Torres Martinez
12. Noel Arroyo Subias
13. Maria Gato Fernando

Suplents
01. Jaume Fusté Boix

Ciutadilla (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA -CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Frederic Alcobé Valls

Sant Andreu Salou (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT ANDREU SALOU - PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Eduardo Rodríguez Cotan

Sant Hilari Sacalm (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT HILARI DE SALCAM – CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Joana Roura Juarez
2. Jose Manuel Verde Tejero
3. Rosa Huertas Pasquier
4. Maria De Las Mercedes Romero Soriano
5. Pedro Soria Bausa
6. Vanesa Rodríguez González
7. Jose Antonio Marfil Linares
8. Noelia Fraile Gomez
9. Vanesa Juarez Rodriguez
10. Josep Maria Abat Soler
11. Catalina Lafuente Garcia
12. Rosa Roura Homs
13. José Ruiz Sánchez

Estaràs (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X ESTARÀS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxE-CP)

Titulars
01. Zakaria Sorouri Slitin

Granyanella (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X GRANYANELLA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxG-CP)

Titulars
01. Casimiro Alcalá Izquierdo

Granyena de Segarra (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X GRANYENA DE SEGARRA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxGS-CP)

Titulars
01. Jordi Medina Moya

Santa Coloma de Farners (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Beatriz Ventura Navarro
2. Jesus Mora Rolando
3. Yaiza Bujalance Mora
4. David Guerra Murciano
5. Maria Magdalena Paun
6. Josep Ballell Ruhí
7. Catalina Fernandez Manglano
8. Jonatan Lopez Cabezuelo
9. Engracia Patricia Ortega Mera
10. Julio Oca Masanet
11. Ines Gutierrez Lopez
12. Jose Miguel Reyes Casado
13. Purificacion Cabezuelo Rodriguez
14. Fernando Gonzalo Lopez
15. Luisa Gonzalez Sosa
16. Javier Gonzalez Cara
17. Elisabet Matias Ortega

Guissona (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Miquel Julià Gabriel
02. Anna Rius Alzamora
03. Cristina Andreea Marginean
04. Maria García Fernández
05. Josep Balart Sola
06. Jesús Rodriguez Beato
07. Miriam Balart Comajuncosas
08. Domingo Trill Gabriel
09. Yolanda Garcia Gonzalez
10. Ibrahima Thiam Coundoul
11. Maria Angeles Ollé Caballol
12. Amadeo Vizcaino Martinez
13. Maria Angeles Martinez Martín

Suplents
01. Rosa Maria Comajuncosas Cassi

Ivorra (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X IVORRA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxI-CP)

Titulars
01. Aleix Vicente Botija Caravaca

Sils (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Jurado Perez
2. Antonia Morcillo Morcillo
3. Jose Ramon Lopez Redondo
4. Carmen Dominguez Viejo
5. David Diaz Morcillo
6. Maria Concepcion Real Garcia
7. Juan Manuel Real Castro
8. Montserrat Lobo Fernandez
9. Eloi Espinosa Pereda
10. Diana Beltran Guerrero
11. Marc Jurado Nieto
12. Matilde Valldeperez Ibañez
13. Miguel Angel Villaseñor Carola

Maldà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X MALDÀ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxM-CP)

Titulars
01. Manuel José Brualla Remola

Massoteres (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X MASSOTERES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxM-CP)

Titulars
01. Severino Valderrey Travesi

Molsosa, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA -CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. César Millán Marfil

Montoliu de Segarra (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X MONTOLIU DE SEGARRA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC)

Titulars
01. Javier Blanco Pérez

Montornès de Segarra (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA -CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Ana Queraltó Escudé
02. Fernando Pardos Llaquet
03. Dionís Oña Martín

Susqueda (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SUSQUEDA-PARTIT DELS SOCIALISTES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Alberto Moreno Martín

Tossa de Mar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-INDEPENDENTS PER TOSSA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Francisco Javier Guerra Murciano
2. Montserrat Gutiérrez Luceno
3. Francisco Javier Arimont Plans
4. Pedro Gil Alonso
5. Marta Salamaña Turon
6. Pedro Luis Tubert Bargallo
7. Esther Paez López
8. Antonio Illescas Cajas
9. Marta Pilar Hernández Hernando
10. María Mercedes Pérez Escartín
11. José Luis Muñiz Morante
12. Irene Rodríguez López
13. Juan José Medina Sánchez

Nalec (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X NALEC-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxN-CP)

Titulars
01. José Ignacio Arroyo Vega
02. Concordi Vives Puig

Vidreres (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE VIDRERES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Francesc Jesus Becerra Ramirez
2. Xavi Baeza Jansa
3. Soraya Bonilla Moncada
4. Antonio Puerta Ortega
5. Victoria Chaves Cookson
6. Raul Fernández Lamelas
7. Pablo Ramos Rabade
8. Lidia Becerra Ramirez
9. Rosario Fernandez Navas
10. Sara Romero Lopez
11. Francisco Lopez Zurita
12. Carmen Granado Nogales
13. Joaquin Gonzalez Amo

Suplents
1. Jonathan Malatesta Betancourt
2. Marta Prat Fonollosa
3. Salvador Martinez Altadill

Oluges, Les (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X LES OLUGES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxLO-CP)

Titulars
01. José Maria Vegara Bazar

Omells de na Gaia, Els (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PELS OMELLS DE NA GAIA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxONG-CP)

Titulars
01. Natalia Tena López

Ossó de Sió (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X OSSÓ DE SIÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxOS-CP)

Titulars
01. Silvia Caravaca Mesalles

Sant Guim de la Plana (consulta totes les llistes)

COMPROMIS X SANT GUIM DE LA PLANA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxSGP-CP)

Titulars
01. Lourdes Sabartés Vilella

Talavera (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X TALAVERA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxT-CP)

Titulars
01. Joaquín Fernández Martos

Tàrrega (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Silveri Caro Cabrera
02. Noelia Soto González
03. Francisco Cazorla Paños
04. Laura Buzgar
05. Ana Belén Fernández Serrano
06. Rachid Roumani Ragoubi
07. Franisco Montane Porta
08. Josefa Montserrat López Olmedo
09. Jose Manuel Pereira Román
10. Maria Dolores Cazorla Paños
11. Maria Isabel García González
12. Pedro López Piqué
13. Maria Carmen Garriga Garces
14. Josep Vall Roca
15. Anna Florensa Cazorla
16. Sergi Cantero Fuéllar
17. Pilarín Minguell Pont


Suplents
01. Rafael Casado Vallverdú
02. Consol Caro Cabrera
03. Mercé Bacardí Niubó

Tarroja de Segarra (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X TARROJA DE SEGARRA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxTS-CP)

Titulars
01. Miquel Casquet Latorre

Campdevànol (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. José Magariño Fernández
2. Estefania López Gil
3. Inés Castellano Barradas
4. Aitor Gómez Infante
5. Jesús Santana Rodriguez
6. Ramona Navarro Cesari
7. Roser Cortacans Barniol
8. Prudencio Calvo Crespo
9. Nuria Perez Saldaña
10. Antonio Raya Castillo
11. Francisco Diaz Molina

Campelles (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER CAMPELLES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Angel Rodríguez López

Camprodon (consulta totes les llistes)

TOTS PER CAMPRODON - CANDIDATURA DE PROGRÉS (TPC-CP)

Titulars
1. Xavier Guitart Cano
2. Joan Faig Colomer
3. Maria Angels Reixach Sau
4. Pedro Manuel Cabrero Sobrino
5. Alberta Carrasco Suñer
6. Joan Bobi Gibert
7. Maria Casadesús Suñé
8. Ramón Serrano Martínez
9. Isabel Pérez Pérez
10. Maria Guillaumes Garnatxe
11. Esteve Pujol Bada

Suplents
S1. Guiomar Rovelló Pujol
S2. Lourdes Puigmal Claravall
S3. Marc Navarro Moya
S4. Francisco Cifuentes Vicente

Das (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER DAS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Francisca Ruiz Gil

Gombrèn (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER GOMBRÈN - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Ana López Hernández

Llosses, Les (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE LES LLOSSES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Antonio Carmona Lopez

Meranges (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER MERANGES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Ramón Diaz-Cano Ruiz

Ogassa (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS D’OGASSA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Manuel Hernández Milán

Pardines (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER PARDINES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Manuel Bermúdez López

Puigcerdà (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PER PUIGCERDÀ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Ester Jiménez Temporal
2. Sheila Patricia Vocal Criales
3. Rafael Jiménez Alcaide
4. Jéssica Sánchez Ramírez
5. José Lopez Menacho
6. Richard Wilson Suaznabar Claros
7. Antonio Linares Bogas
8. Zulema Criales Garcia
9. Cristina Maza Carruesco
10. Luis Crespo Bettonica
11. Alejandro Gaspar Mathière
12. Antonio Tienda i Delgado
13. Cándida Urbano Miralles

Queralbs (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER QUERALBS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Samuel Fernández Hernández

Ripoll (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ana Belén Avilés Ramos
2. Joaquim Merino Tarruella
3. Enric Perez Casas
4. Lluïsa Ruiz Ortega
5. Laura Gómez Farrés
6. Jordi Carpintero Merino
7. Rodrigo Trinidad Morán (Independent)
8. Domingo Gómez Mulero
9. Susana Dalmau Bueno
10. Remei Hurtado Ventura
11. Montse Torrente Martinez
12. Ruben Cedillo Pestaña
13. Laura Llanos Ruiz
14. Margarita Roqué Aulinas
15. Julian Paniagua Rubio
16. Eudald Fajula Vilamitjana
17. Josefina Del Pozo Alvarez (Independent)

Suplents
S1. Jaume Camps Bove

Setcases (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE SETCASES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IdS - CP)

Titulars
1. Carlos Fernández i Amer
2. Eduardo Arrebola Guerrero
3. Francisco Marcer Solà

Toses (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DEL MUNICIPI DE TOSES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IdT-CP)

Titulars
1. Manuel Sanchez Gonzalez

Urús (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER URÚS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Ángeles Gómez Espinosa

Vallfogona de Ripollès (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE VALLFOGONA DE RIPOLLÈS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Encarnacion Del Pilar Gimenez Lopez

Vidrà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER VIDRÀ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Joan Rodríguez Coronel

Vallbona de les Monges (consulta totes les llistes)

COMPROMIS X VALLBONA DE LES MONGES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxVM-CP)

Titulars
01. Jordi Ayats Badia
02. José Farré Coll

Vilagrassa (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Joaquin Guerrero Sebastian
02. José Jurado Vicente
03. Luis Ángel Parcero Uriarte
04. José Garcia Vargas
05. Jesús Cano Pelegrina
06. Ivan Garcia Torrado
07. Ernesto López Cantos

Alàs i Cerc (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X ALÀS I CERC-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxAC-CP)

Titulars
01. Jordi Nadal Queralt
02. Maite Jou Escribà
03. Marc Segarra Andreu
04. Josep Miquel Pi Sopeña
05. José Benito González Silva
06. Josep Solans Catafal
07. Aleix Cortés López-Triviño

Suplents
01. Josep Maria Pal Pal

Arsèguel (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X ARSÈGUEL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxA-CP)

Titulars
01. Joaquim Boquet Estruch
02. Irene Coca Espejo

Bassella (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x BASSELLA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxB-CP)

Titulars
01. Gerard Sureda Nocete

Cabó (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x CABÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxC-CP)

Titulars
01. Xavier Bullich Coll

Castellar de la Ribera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Pilar Osete Marquet

Cava (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x CAVA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC)

Titulars
01. Carlos Benito Ruiz

Clariana de Cardener (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Guillermo García Mulet

Coll de Nargó (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X COLL DE NARGÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxCN-CP)

Titulars
01. Josep Ma Sisteró Pal
02. Antonio Pujol Villegas
03. Joan Fàbrega Solà
04. Lourdes Pérez González
05. Josep Antoni Miró López
06. Miquel Blanco Infantes
07. José Luis Revelles Olivares

Suplents
01. Rosa Ma Rojals Tarrés
02. Paloma Manuel De Céspedes

Estamariu (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x ESTAMARIU-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxE-CP)

Titulars
01. Carlos Ginés Miró

Fígols i Alinyà (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x FÍGOLS I ALINYÀ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxFA-CP)

Titulars
01. Francesc Domingo Barnils
02. Josep Miró Ros
03. Ingrid Grau Medeiros
04. Joan Estragués Sala
05. Tomàs Sarradell Estragués
06. Manel Cortina Espuñes
07. Josep Maria Espuñes Roca

Suplents
01. Enric Puyoles Garcia

Gósol (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Manuel Alfaro Cañadas

Guixers (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Nuria Asensio Valls

Josa i Tuixén (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x JOSA I TUIXÉN-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxJT-CP)

Titulars
01. Vicenç Ripoll Miguel

Lladurs (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Ma Dolores Moron Concepción

Llobera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Sara Peidró Roy

Montferrer i Castellbò (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X MONTFERRER i CASTELLBÒ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxMC-CP)

Titulars
01. Isabel Perera Martín
02. Montserrat González Miquel
03. Albert Porta Giró
04. Tesi Fernández Abollo
05. Fernando Abollo Ares
06. Nati Valls Teixidó
07. Teresa Corominas Visa
08. Joan Antonio Raya Moyano
09. Júlia Guillén Zapater

Oliana (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X OLIANA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxO-CP)

Titulars
01. Jordi Vila Cosconera
02. Francesc Espuga Balletbò
03. Aleix Orrit Muñoz
04. Joaquim Puig Riu
05. Pilar Quingles Tàpies
06. Máximo Domínguez Carbonell
07. Esther Seguí Colomina
08. Joan Solé Pascuet
09. Antoni Vilaginés Vila

Suplents
01. Arcadi Payerols Solà

Organyà (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X ORGANYÀ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxO-CP)

Titulars
01. Antoni Fiol Colomar
02. Albert López Sànchez
03. Mercedes Muro Vázquez
04. Rossend Montraveta Ritort
05. Sandra Estragués Travé
06. Antonio Gil Gómez
07. Miguel Gutiérrez Esqueta

Peramola (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X PERAMOLA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxP-CP)

Titulars
01. Antoni Mas Buchaca
02. Carlota Roca Vila
03. Mònica Santin Ramos
04. Mario Belchi Estévez
05. Josep Roca Sala
06. Cristina Orrit Gómez
07. Fermí Tordesillas Casals

Suplents
01. Virginia Legrand Santin
02. José María Muñoz Gardeñas
 

Pinell de Solsonès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. José Fernández Doménech

Pont de Bar, El (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X PONT DE BAR-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxPB-CP)

Titulars
01. Agustí Porta Grau

Prats i Sansor (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x PRATS i SANSOR-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxPS-CP)

Titulars
01. Lorena Fernández Abollo

Prullans (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x PRULLANS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxP-CP)

Titulars
01. Fernando Torres Jular
02. Ma Pilar Pont Tor
03. Neus Brocal Mañas

Ribera d'Urgellet (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X RIBERA D’URGELLET-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxRU-CP)

Titulars
01. Ma Rosa Majoral Roca
02. Jordi Cadena Noves
03. Laura Requena Mir
04. Antoni Melsion Armengol
05. Constanza Felisa Romano Barra
06. Pol Capdevila Llonch
07. Aida Corbalan De Celis De La Villa

Riu de Cerdanya (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x RIU DE CERDANYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxRC-CP)

Titulars
01. Sebastià Macias Flores

Seu d'Urgell, La (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x LA SEU-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxS-CP)

Titulars
01. Òscar Ordeig Molist
02. Carlota Valls Albiol
03. Joan Barrera Aranda
04. Antoni Nadal Majoral
05. Paqui Gómez Raya
06. Àngel Rúbio Salvador
07. Cristina Moreno Castro
08. Alexandre Bertran Borrull
09. Concepció Rabasa Castellarnau
10. Rafael España Rechi
11. Marisa Puy Graell
12. Carlos Romàn Vàzquez
13. Tomás Boetto Cao
14. Laia Coll Crouseilles
15. Miguel Perruca Martín
16. Sandra Lloret Flores
17. Joan Canyet Solé


Suplents
01. Jordi Mas Ortega
02. Santiago Mallol Tuca
03. Silvia Rosas Heras
04. Pau Ganyet Casellas
05. Pilar Buisán Gil
06. Georgina Isla Rovira
07. Anass Sghyar Ghafki
08. Catalina Berrio Gómez
09. José Muñoz Márquez
10. Margarita Espinosa Martinez

Beuda (consulta totes les llistes)

UNITS PEL PROGRÉS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (UpP-CP)

Titulars
1. Josep Serra Puigvert
2. Jordi Planadecursach Dorca
3. Maria Del Carme Felip Rovira
4. Joan Renart Felip

Mieres (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francesc Fàbrega Ventura
2. Rafel Hostench Sala
3. Vicente Soler Basals
4. Xavier Fàbrega Suárez
5. Olga Geli Rispau
6. David Juan Carles Frisuelos
7. Montserrat Creus Altimiras 

Olot (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Guix Feixas
2. Jaume Mir Bagó
3. Marina Alegre Martínez
4. Ermel Solà Puigvert
5. Mercè Traveria Costa
6. Adriana Serra Piñana
7. Mohamedou Sibi Sibi
8. Alicia Canadell Punset
9. Toni Agustí Martí
10. Juan Manuel Romero Macarro
11. Julio Pérez Rodríguez
12. Maria Gracia Chacón Torres
13. Rafael Gamel Bagó
14. Juli Clavijo Ledesma
15. Roser Ortigosa Fernández
16. Antonia Casado Ruiz
17. Josep Guinart Sajovitz
18. Inma Galan Aranda
19. Francesc Pagés Gómez
20. Joan Ramos Herrero
21. Isidre Casalprim Compte

Suplents
1. Angeles De Cañas Montes
2. Francesc Clarà Fradera
3. Diana Matamoros Moya

Sales de Llierca (consulta totes les llistes)

AGRUPATS PER TREBALLAR PER SALES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Miquel Palomeras Anglada
2. Ferran Gonzalez Perez
3. Ibai Alonso Garrido
4. Assumpció Oliveras Cambras
5. Carles Pujol-Galceran Visa-Sitjar

Sant Ferriol (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Juan Manuel Sánchez Peris

Sant Miquel de Campmajor (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Andrés García Mirón

Begur (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Pilsà Matillo
2. Edi López Marín
3. Francisca Marín Cordero
4. Mina Marroun Araibou
5. Emilio García Castro
6. Carlos Ignacio Fernández Muñoz
7. Monica Gou Lozano
8. Francisco José Hidalgo Cocera
9. Elisabet Pilsà Ortega
10. Santiago López Tabernero
11. Rafaela Martín González

Suplents
1. Rafael Folk Gilsanz

Bisbal d'Empordà, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - INDEPENDENTS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-IND-CP)

Titulars
1. Oscar Aparicio Pedrosa
2. Núria Batllem Cabello (Independent)
3. Cesc Vidal Rodríguez (Independent)
4. Chema Aliste Salís (Independent)
5. Dori Reca Benítez (Independent)
6. Juanmi Nievas Cabello (Independent)
7. Daniel Gómez Béjar (Independent)
8. Núria Roch Ribes (Independent)
9. Juan José Pérez Merino (Independent)
10. Dolors Jiménez Rey (Independent)
11. Antoni Ruiz Cabezas
12. Oscar Parejo Torres
13. Maria Francisca Vázquez Serrano (Independent)
14. Irene Muñoz Puig (Independent)
15. Juan Pérez Muñoz
16. Tere Pedrosa Carmona (Independent)
17. Ramon Romaguera Amat (Independent)

Suplents
1. Diego Arrebola Cuenca
2. Sonia Aparicio Pedrosa (Independent)

Calonge (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Arturo Prades Martínez
2. Merce Orduña Valiente
3. Sergi Orduña Valiente
4. Ana Maria Morales Rodríguez
5. Jose Manuel Bonilla Álvarez
6. Mª Assumpcio Benito Vives
7. Vicens Soler Agustí
8. Monica Bonache Hortal
9. Antonio Martínez Martínez
10. Laura Malegón Nieto
11. Diego Pozo Martín
12. Francisco Robledillo Molina
13. Silvia Parra Martínez
14. Victor Arenas López
15. Luisa Fernández Rincón
16. Domingo Agras Ramón
17. Maria Carmen Monteagudo Soriano

Suplents
1. Monica Martínez Monteagudo
2. Salvador Angosto Muñoz
3. Antonio Martínez Polaino

Castell-Platja d'Aro (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Maurici Jiménez Ruiz
2. Mónica Rios García
3. Carles Méndez López
4. Pilar Ferrero Fresno
5. Josep Amat Calvet
6. Daniel Riera Puertas
7. Dolors Escobar Hermosilla
8. Sònia Bas Lay
9. Júlia Alvarez Hernández
10. Joan Costa Garín
11. Paulina Barranco Tirado
12. Abbes Talbi Sebahi
13. Yolanda Martínez Cortés
14. Manuel Acedo Galán
15. Mercè Safont Vicente
16. Martí Duran Pons
17. Dolors Padilla Richart

Suplents
1. Francesc Baena Pedregosa
2. Lourdes Gutiérrez Perianes
3. Oscar Parella Sagarra
4. Ana María Pardo Teruel
5. Jorge Eloy Fernández Peláez
6. Ester Méndez Padilla
7. Amalia Gómez Sánchez
8. Juan Correyero Chico
9. Albert Mont Morató
10. Jaume Esteva Masó

Corçà (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Francesc Pont Clemente
2. Andrés Cascio Pirri
3. Pilar Ríos García
4. Tomás Martínez Fernández
5. Inmaculada Jiménez Montes
6. Esperanza Jiménez Bonilla
7. Teresa Remedios Escobar Valle
8. Serapio Luján Espadas
9. José Antonio Medina Álvarez

Fontanilles (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER FONTANILLES-PARTIT DELS SOCIALISTES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Jordi Reja Carrascosa

Mont-ras (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Rafael Roman Rodriguez
2. Jose Antonio Martin Gonzalez
3. Mª Angustias Roman Rodriguez
4. Raquel Martinez Vargas
5. Francisco Cortes Requena
6. Mª Dolores Garcia Perez
7. Josefa Barbero Gala
8. Jesus Suarez Uzal
9. Josefa Rodriguez Quesada

Palafrugell (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Juli Fernandez Iruela
2. Laura Millán Morales (Independent)
3. Marc Piferrer Corredor (Independent)
4. Margarita Mauri Junqué (Independent)
5. Guillermo Genover Ribas (Independent)
6. Montserrat Verdaguer Clavera
7. Francisco Javier Rangel Martinez
8. Andrea Albizua Avellí
9. Sergi Luis Cruz (Independent)
10. Alicia Teixidor Sais (Independent)
11. Guillem Berengui Daban (Independent)
12. Isona Palacios Lencina (Independent)
13. Mariano Ruiz Rojo
14. Gloria Daban Soler (Independent)
15. Joan Cortey Serrano (Independent)
16. Marina Illescas Ruiz
17. Jose Luis Caballero Navarro 
18. Vanesa Palacios Ruiz (Independent)
19. Josep Maria Albizua Cuestas
20. Judit Zaragoza Llirinós (Independent)
21. Xavier Rocas Gutierrez

Suplents
1. Marta Carbonell Rovira (Independent)
2. Maximiliano Martinez Rodriguez (Independent)
3. Ana Martinez Hernandez (Independent)
4. Florencio Berta Barquero (Independent)
5. Mari Besos Sabido (Independent)
6. Alan Massaoui Gomez

Palamós (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Coll Valero
2. Raquel Gallego Cristobal
3. Isidre Verdún Calvente
4. Yolanda Aguilar Gallego
5. Pere Deulofeu García
6. Jenny Díaz Contreras
7. David Guerrero Mejías
8. Isabel Mejías Martínez
9. Bernardo Alfaro Tejada
10. Montserrat Entrena Del Cid
11. Juan Domingo Cobo
12. Maria Carmen López González
13. Ángel Marín Rodenas
14. Janine Torrent Mañé
15. Mauricio Cristian Cao Basso-Kron
16. Consol Martínez Palet
17. Antón Suñer Agüera

Suplents
1. Magda Fernández Pérez
2. Sebastián Moreno Vallejo
3. Jesús Caballero Armenteros

Pals (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Marisol Perea Martin
2. Estefania Peralta Rubio
3. Jose Antonio López Martínez
4. Ellen Caterina De Vogel
5. Joan Servia Mas
6. Rosa Garcia Buxedas
7. Pere Geli Ferrer
8. Jan De Rook
9. Amalia Ferrate Zeta
10. Adriana Arana Davila
11. Nicolas Van Duin

Suplents
1. Catalina Morgado Romero

Santa Cristina d'Aro (consulta totes les llistes)

PSC - PER SANTA CRISTINA D’ARO-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC)

Titulars
1. Narcís Palahí Garrido
2. Marta Poyatos González
3. Francesc Torres Alonso
4. Joan Alcalde Alonso
5. Esther Hernández García
6. Oriol Vancells Sánchez
7. Concepción Jiménez Andreu
8. Lídia Gutíerrez Castillo
9. Antonio Oliveras Tarrés
10. Ghizlan Azzaoui Bouhjara
11. Antonio Cobo Montalvo
12. María Carmen Beltrán Romera
13. José Manuel Hinojosa Reina

Suplents
1. Anna María Bayé Ametller
2. Gabriel Sánchez Urrutia

Sant Feliu de Guíxols (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Melcior Muñoz Ayats
2. Laura Serrano Gálvez
3. Salvador Calabuig Serra
4. Ángel León Santana
5. Andrea Martínez Rangel
6. Raül Jiménez Aicart
7. Raquel Moreno Santaella
8. Fernando Javier Ize Falke
9. Antonio Escobar Pulido
10. Míriam Fernández Córdoba
11. Arcadio Moreno Montés
12. Carmen Pérez López
13. Silvia Gálvez Escobar
14. Andrés Gómez Tello
15. Virginia Santiago García
16. Cristel Quiñones Rivas
17. Encarnación Caparrós Guevara
18. Carmen Monge Moreno
19. Mosshin Ibn Yerrou Zghari
20. José Luis Martínez Candelas
21. Joana Muñoz Vilatje

Suplents
1. Mónica Santiago García
2. Antoni Escobar Valle
3. Maria Isabel Castilla Castillo
4. Francesc Bañeras Carreras
5. Maria Del Carmen Hidalgo Gálvez
6. Arturo Vera Ruíz
7. Alicia León Molina
8. Francisco Andrés Gálvez Pérez

Serra de Daró (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SERRA DE DARÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP) (PSC-CP)

Titulars
1. Carmen Raquel Lopez Sola

Torrent (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Emilia Gómez Ruiz

Ullà (consulta totes les llistes)

CONTINUEM TREBALLANT PER ULLÁ- PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA- CANDIDATURA DE PROGRÉS (CTU-PSC-CP)

Titulars
1. Josep López Ruiz
2. Francesc Xavier Díaz Serrano (Independent)
3. Javier Pérez Jiménez (Independent)
4. Maria Dolores Anguera Pons (Independent)
5. Desiderio Ruiz Vecino (Independent)
6. Leandro Barriga Tamurejo (Independent)
7. Cristina Viñas Pascual (Independent)
8. Maria Magdalena Batlle Salvà (Independent)
9. Julian Olivares Franco (Independent)

Suplents
1. Francisca Ruiz Gamez (Independent)
2. Juan Martinez Muñoz (Independent)
3. Maria Carmen Rodriguez Hernandez (Independent)
4. Juan Manuel Del Rio Vilaseco (Independent)
5. Juan Jose Caravaca Escudero (Independent)

Ultramort (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. David Moreno Carriedo

Albanyà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS D’ALBANYÀ- CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Josep Maria Cantenys Arbolí

Biure (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER BIURE - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Martí Sans Pairuto
2. Verònica Santos Checa
3. Antonio Vallet Oliver
4. Francesc Serra Segura

Boadella i les Escaules (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER BOADELLA I LES ESCAULES - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Antoniio Alonso Pérez
2. David Cons Orus
3. Antonio Béjar García
4. Rubén Zuñiga Galilea
5. Manuela Arriaga Aznar
6. Daniel Mota Arjona
7. José Luis Díaz Torrevejano

Cadaqués (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER CADAQUÉS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IC - CP)

Titulars
1. Guillermo Martín Donaire
2. Juanjo Fernández Gómez
3. Verónica Martín Carpizo
4. José Cuenca Jiménez
5. Tiscar Egea Requena
6. José García Canga
7. Mercé Colom Illamola
8. Antonio Viñales Moreno
9. Laia Caussa Martín
10. Juan López Alba
11. Virginia Maria Fortes Lucas

Cantallops (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Enric Alifa Valdivia
2. Manuel Ramón Ortíz Marchena
3. Olga Núria Nuñez Villuenda
4. Angel Arroyo Gómez
5. José Vicente Muñoz Gómez
6. Jonatán García Coll
7. Florencio García Paz

Solsona (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Encarna Tarifa Fernández
02. Mohamed El Mamohun Mrimou
03. Yasmina Valderrama Ramallo
04. José Agustín Alcázar
05. Maria Rodríguez Martín
06. Anselm Santaeulàlia Balletbó
07. Amalia Torres Sánchez
08. Mariano Tripiana Doña
09. Pedro Aguado Llorens
10. Ma Dolores Esteban Muñoz
11. Constancio Zamora Moreno
12. Carmen Serra Borrás
13. Albert Fernández Julvez

Capmany (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ramon Carretero Romero
2. Carlos De Cabo Serón
3. José Luis Navarro Ibáñez
4. Carmen Martín De Las Mulas Fernández
5. Juan Francisco Fernández Manzano
6. José Antonio Maldonado Martínez
7. Carlos Román Cabrerizo

Castelló d'Empúries (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jaume Moret Pujol
2. Antonio Martín Tenerife
3. Raquel Lozano Pérez
4. Francisco Martín Moreno
5. Maria Del Mar Guirado Palomino
6. Santiago Rebarter De La Calle
7. Magdalena Jiménez González
8. Said El Hlimi Lahlimi
9. David Vidal Amores
10. Dolors Noguer Turró
11. Rafael Girón Dávila
12. Rafael Sala Oliveras
13. Monica Abella Byrne
14. Anicet Juncà Vives
15. Francisca Pujol Isern
16. Josep Moret Pujol
17. Esther Renart Betancor

Vansa i Fórnols, La (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x LA VANSA i FÓRNOLS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxLVF-CP)

Titulars
01. Sergi Ubach Peralba

Albagés, L' (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X L’ALBAGÉS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxA-CP)

Titulars
01. Gemma Moreno Iglesias
02. Verònica Moreno Iglesias
03. Verònica Reyes Sabartés
04. Maria Mesegué Orrit
05. José Montserrat Boneta
06. Ester López Roca
07. Josep Roca Piñol

Figueres (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pere Casellas Borrell
2. Sònia Trilla Bevià
3. Alfons Martínez Puig
4. Cesar Luis Barrenechea Montero
5. Maria Dels Angels Vila Safont
6. Federico Luque Carrillo
7. Houda Qasmi El Hadrami
8. Dídac Capel Domínguez
9. Francesca Planella Margall
10. Raquel García Gómez
11. José Carlos Arroyo Sánchez
12. Arantxa García Santiago
13. José Luis Guillen Alonso
14. Carmina Lázaro Alaya
15. Carlos Martín García
16. Ana Magdalena Krausa
17. Jose Manuel Garrido Gómez
18. Josefa Díaz Pagés
19. Núria Gutiérrez Fragoso
20. Lluis Sanjuan Domene
21. Núria Navarro Hurtado

Suplents
1. Ciro Llueca Fonollosa
2. Amaya Serrano Riolobos
3. Alex Bonet Cateura
4. Marina Múñoz González
5. Josep Maria Poch Ymbert
6. Margarida Pedrosa Valverde
7. Miguel Angel Guardó Masó
8. Encarni Samos Díaz
9. Antonio Parra López
10. Janeth Yobana Pérez Mérida

Albatàrrec (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X ALBATÀRREC-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxA-CP)

Titulars
01. Nayim Tami Mohamed
02. José Luis Palacios Rodríguez
03. Edgar Borbón Aguilá
04. Jorge Villagrasa Labrador
05. Diana Guasumba Nasimba
06. Eric Borbón Aguilá
07. Ma Paz Morales Duarte
08. Lluis Calzada Camí
09. Ubald Torné Figueras
10. Raquel Ruz Pompeyano
11. Carolina Martínez Morales

Alcanó (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X ALCANÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxA-CP)

Titulars
01. Francisco Claudel Mengual

Alcarràs (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Gema Escar París
02. José Antonio Monclús Mur
03. Vicente Ocaña Ruiz
04. Joel Arbonés Solé
05. Yolanda Negrero Escanilla
06. Josefa Fajardo Celada
07. Juan Pueyo Fabregas
08. Mihai Bejenaru
09. Alejandra Marsal Asna
10. Jorge Sanjuan Ibarz
11. Vanessa Gómez Heredia
12. Ma José Alcalá González
13. Rodolfo Ramos Valverde

Alcoletge (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Josep Carvajal Plensa
02. Sebastià Ribes Aymami
03. Maria Teresa Enfont Llovera
04. Carlos Angel Rizos Jiménez
05. Sara Millas Pérez
06. Elisabet Ensenyat Colomer
07. Antonia Pérez Fernández
08. Xavier Miquel Carmona
09. Luis Francisco Coll París
10. Joana Ampurdanès Teixidó
11. José Velarde Morcillo

Suplents
01. Xavier Calatayud Bonet

Fortià (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Santiago Rovira Palomer
2. Ángel Egea Peregrina
3. Pere Rudo Bolasell
4. Marc Bautista Gómez
5. Maria Angustias Sánchez Lorente
6. Ángel Puig Coll
7. Ramón Tell Sala

Almacelles (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X ALMACELLES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxA-CP)

Titulars
01. Francesc Torres Arnó
02. Josep Ma Doblas Manceras
03. Estibalitz Torres Rodríguez
04. Catalina Martínez García
05. Oscar García Milagros
06. Héctor Paredes Robles
07. Jonatan Arenas Tomás
08. Raquel Lara Díaz
09. Ma Mercedes Gallego García
10. Ma Dolores Romero Espinar
11. Ma Jose Martínez De Luna Farran
12. Jaume Altisent Berenguer
13. Juan Osuna Castro

Garriguella (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER GARRIGUELLA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IpG - CP)

Titulars
1. Elisenda Morera Chía
2. David Rodríguez Muñoz
3. Lidia Rivera Ibáñez
4. Aranzazu Martínez Ramón
5. Maite Fernández Romero
6. Iván Serra Montoro
7. Fritman Enrique Cuesta Pérez

Jonquera, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Narcís Quintana Martínez
2. Dolores Martín Mosqueda
3. Julio Ortín Darné
4. Clementa Vinagre Calzas
5. Daniel Amor Extremera
6. Ana María Bonillo Sánchez
7. Antonio Corpas García
8. Carmen Martín Niubó
9. Pedro Fuentesal González
10. Victoria Madueño Madueño
11. Segundo Pedro Fernández López

Llançà (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Frances Guisset Lagresa
2. Sílvia Barris Roca
3. Elsa Rodríguez Castaño
4. Laia Guisset Lagresa
5. Juan Rivera Rodríguez
6. Remi Heras Domingo
7. Cristina Rodríguez Piris
8. Manel Menéndez Alambillaga
9. José Benítez Sánchez
10. Leticia Prieto Córdoba
11. Narcís Noguera Negre

Suplents
1. Jesús Novillo Rasero
2. Sandra Carles Jiménez
3. Beatriz Ogayar Marín

Alpicat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Teresa Mayoral Seró
02. Enrique Aníbal Díaz Ramos
03. Dolors Abril Blanch
04. Jordi Pardell Pascual
05. Dolors Mayoral Arqué
06. Oscar Galán Sanjuan
07. Ma Montserrat Molinero Aige
08. Saul Felipe Ferreruela
09. Maria José Godia Peiret
10. Climent Besa Bellart
11. Maria Victoria Maestre De Riquer
12. Angel Del Olmo García
13. Carlos Batuecas Alonso

Maçanet de Cabrenys (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Javier Garrigós Barceló
2. Sergio Navarro Tudela
3. David Maldonado Manzano
4. Francisca Luna De La Bella
5. Juan Flores Zafra
6. José Luque Prieto
7. Carlos Ruben Rabanal Rubio

Masarac (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE MASARAC – VILARNADAL - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IdM-V-CP)

Titulars
1. Joaquím Padrós Giralt
2. Jordi Rodríguez Luque
3. María Isabel Maestu Amores
4. Sergio Nuñez Cubero
5. Angelica Arranz Galiano
6. Maria Francisca Luque Conde
7. Josefa Madueño Madueño

Mollet de Peralada (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jose Sánchez López

Arbeca (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X ARBECA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxA-CP)

Titulars
01. Joan Miquel Simó Falcó
02. Francesc Xavier Perelló Miret
03. Ramon Solé Moyà
04. Cristina Teixidó Pelegrí
05. Josep Maria Solé Fallada
06. Marc Ribera Lasa
07. Helena Ballesté Pau
08. Emili Perelló Giné
09. Anna Badia Ortiz
10. Beatriu Miret Aiguadé
11. Josep Maria Garret Bosch

Suplents
01. Anca Cristina Brad
02. Ernest Mesalles Sanfeliu
03. Cristina Martí Casademont
04. Abel Moyà Duch
05. Concepció Pau Pernau
06. Joan Miquel Puig Meix
07. Míriam Gotsens Pach
08. Albert Felip Boldú
09. Maria Navés Baget

Navata (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ladislao Pérez Vallmajó
2. Fernando Abadía Estrada
3. Maria Del Pilar Crespo Hernández
4. Néstor Felidor Vega Quezada
5. Feliciana Higuero Redondo
6. Francisca Blanquez Valdivieso
7. Francisca Moreno San Nicolàs
8. Juliana González Martínez
9. David Romero García

Aspa (consulta totes les llistes)

COMPROMIS X ASPA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxA-CP)

Titulars
01. Fermín Masot Aymí
02. Glòria Aixut Casamiquela
03. Roger Masot Ariño
04. Jose Javier Aixut Cirera
05. David De Salas Sánchez

Palau de Santa Eulàlia (consulta totes les llistes)

PROGRÉS DE PALAU DE SANTA EULÀLIA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Dolores García Alarcón

Benavent de Segrià (consulta totes les llistes)

TOTS JUNTS X BENAVENT-CANDIDATURA DE PROGRÉS (TJxB-CP)

Titulars
01. Montserrat Bosch Pascual
02. Rosa Ma Caselles Mir
03. Violant Trilla Martinoli
04. Hipólito Sisó Caravaca
05. Julia González Cano
06. Michelle Indalecio Rodríguez
07. Marta Serrano Parrot
08. Jorge Rodríguez Montero
09. Florencio Bonilla Orduñez

Suplents
01. Juan García Baena

Borges Blanques, Les (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X LES BORGES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxLB-CP)

Titulars
01. Immaculada Purroy Aritzeta
02. Andreu Rodríguez Lorenzo
03. Xavier Gispert Pedrol
04. Anibal Arce Prieto
05. Dolors Solé Pere
06. Rosa Misericòrdia Torrent Gaya
07. Angel Lloret Pascual
08. Alejandro Minguell Pedrol
09. Ana Durán Garrido
10. Nuria Gaig Jané
11. Joaquín Sabaté Miguel
12. Nerea Sanmartí Aritaga
13. José Contreras Pulido

Pedret i Marzà (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE PEDRET I MARZÀ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Juan Parra Sola

Pont de Molins (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Esteve Llorens Martell
2. María Cruz Almendros Fernández
3. Floreal Carmona Haro
4. José Manuel Vidal Cornejo
5. María Josefa Carmona Haro
6. Rosa María Carmen Badia Martínez
7. Gabriel Guerrero Martín

Pontós (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Andrés Fuentes Ruíz

Rabós (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE RABÓS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Laia Sala Asensio

Cogul, El (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PEL COGUL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxC-CP)

Titulars
01. Ma Cristina Blazquez Cortés

Roses (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Olga Simarro Rojas
2. Antonio Rodríguez López
3. Josep Mª Martínez Chinchilla
4. Antonia Funes Expósito
5. Silvina Iglesias Sampol
6. Manel Pedreira Font
7. Maribel Camafreita García
8. Cristina Barcelo Vidal
9. Lidia Mares De La O
10. Eduard Martínez Juan
11. Sonia Rollon González
12. Abdelhamid Samadi Samadi
13. Manolo Batalla Muñoz
14. Lidia Medina Correa
15. Donaciano Olivas Parraga
16. Aida González La Torre
17. Hamadeh Alzaben Alabbasi

Suplents
1. Pep Pagés Estany
2. Carme Gimbernat Brunso
3. Miguel Muñoz Sánchez

Floresta, La (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X LA FLORESTA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxLF-CP)

Titulars
01. Ma Carmen Brocal Mañas

Sant Climent Sescebes (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Verónica Benítez Suárez
2. Lorenzo Pérez Gutierrez
3. Olga Acero López
4. Jorge Zamorano Sánchez
5. Núria García Zato
6. José Rodríguez Encinas
7. Juan Márquez López

Fulleda (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X FULLEDA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxF-CP)

Titulars
01. Ma Àngels Moreno Lozano

Sant Llorenç de la Muga (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Gabriel Celma Martínez
2. José Jesús Armengod Mareca
3. Víctor Anguita Aguilar
4. Cristina Prieto Martín
5. Román Suárez Lantarón
6. Alfredo Gonzales Coral
7. Antonio Ibáñez Alonso

Gimenells i el Pla de la Font (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X GIMENELLS I PLA DE LA FONT-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxGPF-CP)

Titulars
01. Antonio Miguel Pardos Hernando
02. Ivan Alcolea Martí
03. Adrián Rubio Velilla
04. José Manuel Pardos Hernando
05. Josep Antoni Ortiz Roure
06. Carmen García Pujol
07. Miguel Angel Gascón Polo
08. Jose Ramón Laga Eroles
09. Margarita Tudela Sánchez

Sant Miquel de Fluvià (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE SANT MIQUEL DE FLUVIÀ - CANDIDATURA DE PROGRÉS (ISMF - CP)

Titulars
1. Àngel Posas i Agulló
2. Sònia Martínez i Espluga
3. Antonio Díaz i Cano
4. Maria Victoria Fernández i Martínez
5. Mar Aymerich i Julià
6. Maria Irene Garcia i Breton
7. Joana López i Saavedra

Suplents
1. Maria Isabel Pou i Lumeras
2. Josep Maria Fígols i Bartis

Selva de Mar, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ignacio García Aránega

Siurana (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Manuel Giraldo Gil

Granyena de les Garrigues (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X GRANYENA DE LES GARRIGUES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxGG-CP)

Titulars
01. Maria Fuensanta Brocal Mañas

Juneda (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Joan Pons Farré
02. Eva Baró Bernat
03. Sònia Clivillé Queralt
04. Àngel Barrufet Rosinach
05. Josepa Peiró Badia
06. Consol Solé Pons
07. Antonio Bonet Bertran
08. Alina Nicoleta Valean
09. Maria Adela Timar
10. Francesc Arqués Cedó
11. Blanca Grau García

Suplents
01. Francesc Porta Tardà

Torroella de Fluvià (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pedro Moradell Puig
2. Ramon Parramon Sois
3. Jorge Agut González
4. Isidre Callol Planella
5. Jose Miguel Antràs Calderon
6. Marta Flotats Calderon
7. Francisco Martin Sánchez

Suplents
1. Mercedes Millan Guirado

Vajol, La (consulta totes les llistes)

JUNTS PER LA VAJOL - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Francisca Pina Franco

Lleida (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-COMPROMÍS X LLEIDA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CxLL-CP)

Titulars
01. Fèlix Larrosa Piqué
02. Begoña Iglesias Delgado
03. Carme Valls Llaràs
04. Javier Rodamilans De La O
05. Jaume Sellés Santiveri
06. Cristina Morón Molina
07. Jakson Quiñonez Vernaza
08. Joan Queralt Colom
09. Javier Blanco Pérez
10. Judit Alcalá González
11. Jordi Sabata Larre
12. Maria Teresa Pascual Ibarz
13. Florentina Budau
14. Carmina Pueyo Grasa
15. Antonio Aguilà Manzano
16. Sandra Fuentes Mendoza
17. Joan Manuel Alés Martín
18. Cristian Botija Caravaca
19. Maria Dolores González Ferrando
20. Mercedes Molina Sánchez
21. Tatiana Figueres Bravo
22. Marc Vives Bonet
23. Javier Plana Serra
24. Maria José Puyalto Franco
25. Maria Pilar Ximenez Tous
26. Miguel Angel Sánchez Aguilà
27. Maria Burgués Bargués

Suplents
01. Juana Mor Biosca
02. Ramiro Muñoz Alaman
03. Isabel Sáez Cano
04. Salvador Solsona Jové
05. Pasión-Gador Romero García
06. Angel Izquierdo García

Vilafant (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Consol Cantenys Arboli
2. Montserrat De La Llave Alegri
3. Francisco Javier Marin Estany
4. Jose Javier Garcia Rodriguez
5. Cesar Gonzalez Crespo
6. Antonia Perez Rico
7. Eric Ruiz Morote Ramos
8. Meritxell Novillo Romero
9. Joan Vidal Torrent
10. Ester Lago Juanola
11. Maria Jesus Quiroga Fernandez
12. Juan Miguel Guirao Solanas
13. Marisa Resta Buxeda

Suplents
1. Maria Angeles Oliva Reig (Independent)
2. Maria Isabel Sala Gener
3. Francisco Julian Jimenez Quesada
4. Tania Medinilla Ruiz
5. Juan Antonio Sanchez Gil
6. Mercedes Garcia Caler
7. Albert Martinez Barragan
8. Ana Teresa Sanchez Bardera
9. Rafael Ortega Palomino
10. Patricia Ruiz Ayats

Vilajuïga (consulta totes les llistes)

JUNTS PER VILAJUÏGA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (JxV-CP)

Titulars
1. Joan Aguilar Destart
2. Jordi Gironés Matas
3. Judith Rizque Guijarro
4. Alba López Company
5. Joan Serra Perals
6. Maria Rosa Tur Fernández De Sevilla
7. Jorge Manuel Saez Morata
8. Patricia Aguilera Pereo
9. Maria Alejandra De Los Angeles Vergara Gómez

Suplents
1. Ricard Compte Moren
2. Maria Teresa Iglesias Martin

Vilamaniscle (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Núria Quesada Mestres

Vilanant (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ana María Rubira Navarro
2. Manuel Bermúdez Aguilera
3. Encarna Fuentes Martínez
4. José María Castany Niubó
5. Francisco Javier De La Cruz Muñoz
6. Daria Del Carmen García Artacho
7. Luís Fernando García Egea

Vila-sacra (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. María Isabel March Angulo
2. Tomás Bartolome Cepas Frasnedo
3. Andrés Rodríguez Domínguez
4. Francisco Benítez Almena
5. Julio Martínez Alcalde
6. Angel Ventura Sánchez Reino
7. Jesús María Sanz López

Mollerussa (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Joel Bastons Vilaltella
02. Alonso Soria Cano
03. Rosa Maqueda Rodríguez
04. Pedro Coria González
05. Sara El Harrak Bennouna
06. Francisco Moreno Rodríguez
07. Judith González Ariño
08. Máximo Biarge Zambrano
09. Maria Dolores Ruiz Moreno
10. Eduardo Torres Ponce De León
11. Concepción Garnica Rovira
12. Pedro Gatnau Roca
13. Maria Pilar Barón Masip
14. Manuel Díaz Solà
15. Anna Bastons Vilaltella
16. Andreu Morales Bermejo
17. Teresa Ginestà Riera

Suplents
01. Maria Magdalena Reñé Montserrat

Aiguaviva (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. José María González Odena
2. Josep María Castañer Horta
3. María Jesús Malfeitos Moreno
4. Margarita Bosch Martínez
5. María Àngeles Pérez Valdezate
6. Isidoro Alcalde De Domingo
7. Lluís Castañer De Santiago

Suplents
1. Juan Antonio García Fernández

Omellons, Els (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PELS OMELLONS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxO-CP)

Titulars
01. Jesús Cienfuegos Gómez

Pobla de Cérvoles, La (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X LA POBLA DE CÉRVOLES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxPC-CP)

Titulars
01. José Joaquín Codorniu Carcavilla

Puigverd de Lleida (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA PER PUIGVERD-CANDIDATURA DE PROGRÉS (AxP-CP)

Titulars
01. Josep Ma Vilalta Vidal
02. Dolors Pujol Franch
03. Luis Miguel García Ortiz
04. Yolanda Soler Castella
05. Gerard Peiró Bell-Lloch
06. Jordi Bosch Ledesma
07. Ramón Pedro Moya Melgosa
08. Josep Ma Batlle Farran
09. Ma Carmen Paz Aragón

Cassà de la Selva (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Marià Montsuñer González
2. Alfonso Martínez Domènech
3. Juan Manuel Navarro De Miguel
4. Mónica González Negre
5. Silvia Franco Morales
6. Cristina Cabarrocas Cantero
7. Najoua Mokhtari Fouakhri
8. Juan Navarrete Martil
9. Julia Rabionet Mora
10. Victor Martínez Ruts
11. Souad Echalh El Mrini
12. Isabel Jiménez Ruíz
13. Montserrat Cantero Rodríguez
14. Antonio Yañez Martínez
15. José Maria Martínez Hidalgo
16 Luisa Francisca Cantero Rodríguez
17. Manuel García Ruíz

Celrà (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Manuel Roqueta Casalprim
2. Alicia Hernández Navarro
3. José Ramos Rodríguez
4. Isabel Bernal Ruíz
5. Romualdo Moro Nuñez
6. María Ángeles Acien Vilches
7. Desidero Segador Maganes
8. María Carmen Blanco Delgado
9. Marcelo Sánchez Barroso
10. Diego Galvan Arenas
11. María Dolores Rodríguez Ruíz
12. Salvador López Muñoz
13. Rosa María Perals Genís

Colomers (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER COLOMERS- CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Ivan Béjar Moreno

Rosselló (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X ROSSELLÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxR-CP)

Titulars
01. Aitor Husillos Vara
02. Javier González Morales
03. Mònica Jover Valdivias
04. Ma Mercedes Pereira Antequera
05. Mònica Husillos Vara
06. Marc Alcalá Bonilla
07. Núria Ribes Castells
08. José Luís Raposo Toja
09. Benjamí Mesegué Bosch
10. Mertixell Roca Piñol
11. Javier Vazquez Hidalgo

Fornells de la Selva (consulta totes les llistes)

VEÏNS PEL MUNICIPI-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Sara García Guanter
2. Blanca Fernández Ribas
3. Manuel Martín Vertedor
4. Iván Oller Martínez
5. María Magdalena Jiménez Díaz
6. Mario Castillo Ros
7. Carmelo López Prado
8. María Teresa Achalandabaso Isasi
9. Marc Guallar García
10 Nieves Rosa Bonet Felipe
11 Andreu Otero Triola

Garrigoles (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE GARRIGOLES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IdG-CP)

Titulars
1. Albert Castro Belmonte

Sarroca de Lleida (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X SARROCA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxS-CP)

Titulars
01. Nuria Esteve Gómez
02. Inna Herraiz Martínez
03. Esther Siuraneta Esteve
04. Marcel Font Gomes
05. Marcel Almacelles Gort
06. Maria Mercè Estopà Esteve
07. Mònica Argemi Bonamusa

Girona (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Sílvia Paneque Sureda
2. Beatriz Esporrín Palacios (Independent)
3. Mònica Ferrer Juandó
4. Joaquim Ruhí Brunsó
5. Juan Antonio Balbín Valentí (Independent)
6. Maria Isabel Muradas Vázquez (Independent)
7. Jordi Calvet San José
8. Ángel Martínez Cervera (Independent)
9. David Vivó Codina
10. Mercedes Martínez Aso (Independent)
11. Enric (Laia) Cruañas Mateu (Independent)
12. Natalia Sánchez Coppel
13. Issa Balde Balde
14. Miquel Fañanàs Serrallonga
15. Elisabet Riera Alemany
16. Alexandre Sáez Jubero
17. Maria Dolors Hernández Navarro
18. Salvador Llorente Varela
19. María José Estruch Casals
20. Joan Pallàs Puigdomènech
21. María Del Carmen Echazarreta Soler (Independent)
22. Antonio Araque Granados
23. Francesc Lloveras Castillo
24. Joaquim Bonaventura Ayats
25. Anna Maria Garcia Rovira (Independent)
26. Francesc Francisco-Busquets Palahí
27. Rosina Lajo Pérez (Independent)

Suplents
1. Juan Arjona Zamorano
2. María Ángeles De Santiago Mayor
3. José Rodríguez Fontao
4. Rosa Gordillo Gordillo
5. Íñigo López Achalandabaso
6. Alba Cascallar López
7. José Antonio Ojosnegros Cano
8. Blanca Cercas Mena
9. Ferran Camas Roda (Independent)
10. Marc Lamuà Estañol

Tarrés (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X TARRÉS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxT-CP)

Titulars
01. José Piñol Vilanova

Escala, L' (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Victor Puga López
2. Josep Bofill Testart
3. Marta Rodeja Coloma
4. Maite Cortés Molina
5. Robert Figueras Sala
6. Martí Guinart López
7. Rafael López Vacas
8. Boran (Botxi) Minic Kurtagic
9. Ramona Viella Bosch
10. Araida Vargas Morales
11. Marc Frigola Mancilla
12. Cristina Viegas Mancilla
13. Maria Pilar (Pily) Clemente Maluenda
14. José (Pepe) López Palma
15. Angel Rodriguez Llistosella
16. Mariona Muñoz Díaz
17. Estanis Puig Artigas

Suplents
1. Maribel Calderon Carmona
2. Magda Arcos Callol
3. Martí Brugués Zambrano
4. Jose Maria Gasull Colomer
5. Jordi Boix Llonch

Torms, Els (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PELS TORMS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxT-CP)

Titulars
01. Ma Carmen Mañas Carrasco

Torrefarrera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Ma Pilar Abellón Fontana
02. Nuria Medina Ximenez
03. Llorenç Domingo Fagundez
04. Aleix Tribó Medina
05. Montserrat Zamora Medina
06. Josep Ma Ibáñez García
07. Steliana Florea Lazar
08. Montserrat Marsol Mas
09. Vicent Ferrer Macias Cotano
10. Antonio Ordoñez Saldaña
11. Eladio Iglesias Ramon


Suplents
01. Ma José Delgado Cruz
02. Alejandro Mir Fo
03. Mario Mateu Boldú

Torregrossa (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PER TORREGROSSA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxT-CP)

Titulars
01. Francesc Carrique Reig
02. Joan Fontova Pascual
03. Encarna Castilla Sancho
04. Sergi Vigatà Gala
05. Salvador Capell Segarra
06. Irene Bell-Lloch Castilla
07. Eudald Berenguer Sanfeliu
08. Teresa Vall Llusa
09. Asunción Benet Berengué
10. Ramona Ibáñez Badia
11. Ramón Falguera Minguet

Torres de Segre (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Josep Ramon Branzuela Almacellas
02. Josep Maria Badia Forcat
03. Montserrat Segon Bernadó
04. Serafí Filella Branzuela
05. Nuria Molins Gibert
06. Jaime Roca Ramírez
07. Ana Belen Valdivia Aranda
08. Joan Andreu Florensa Farran
09. Jordi Cullerés Oró
10. Francesc Casals Forcat
11. Pedro Rodríguez Jiménez

Suplents
01. José Luis Torrento Closa

Llagostera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA PER LLAGOSTERA – CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Alejandro Maqueda Moreno
2. Susana Reyes Tur
3. Ferran Moreno i Aliu
4. Alicia Manzano Delgado
5. Rubén Armando Pi Moreno
6. Pilar Tur Fernández
7. Joan Antoni Venegas Pizarro
8. Montserrat Pla Font
9. Jesús Torrent Bosch
10. Dolors Deu Torres
11. Santiago Masip Campos
12. Josefa Ortiz Moreno
13. Luís Nuell Creus

Torre-serona (consulta totes les llistes)

TORRE-SERONA ENDAVANT-CANDIDATURA DE PROGRÉS (TE-CP)

Titulars
01. Agustí Jiménez Pérez
02. Gaspar Arqué Oriol
03. Maria Teresa Piqué Anguera
04. Jesús Clavel Rocaspana
05. Joan Robert Rocaspana Marietti
06. Noemí Estadella Pérez
07. Daniel Casas López


Suplents
01. Marina Samà Comes
02. Juan Ramón Fusté Cervera
03. Rosa Macarulla Pibrall
04. Enric Colom Sandiumenge

Vilosell, El (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PEL VILOSELL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxV-CP)

Titulars
01. Antoni Quintana Sans

Quart (consulta totes les llistes)

QUART – CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pere Cabarrocas i Sitjes
2. Narcís Mas Martí
3. Glòria Ribas Domènech
4. Gemma Borgoñoz Motjer
5. Andrés Manjón Barrios
6. Lara Patrícia Mas Machío
7. Antonio Mauricio Foche
8. Zaida Castell Martínez
9. Jorge Bosch Paradera
10. Carolina Valeros León
11. Pedro Lijarcio Mercado

Suplents
1. Maria Angeles Machío Tura
2. Juan Pérez Gómez
3. Maria Pérez Pineda
4. Sergio Marchan Gómez
5. Paula Martínez Morente

Arres (consulta totes les llistes)

UNITAT D’ARAN-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (UA-PSC-CP)

Titulars
01. Daniel Castet Martin
02. Soraya Castet Martin

Salt (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Martín Puntada
2. Ángeles Gemma Nuñez Pérez
3. Luisa Blanch Fulcarà
4. Maria Pujolràs Blasco
5. Fernando Fernández Tello
6. Carles Borrell Boada
7. Ivan Rodríguez Martín
8. Montserrat Blasco López
9. Sergio Jiménez Gordo
10. Yasmina Abad Matas
11. David Estévez Soler
12. Karoll Liliana Suta Sedano
13. Soumaya Waez Bieto
14. Ángel García Arellano
15. Isabel Maura Serguera Meriño
16. Pedro García Prieto
17. María Teresa Castellano Silva
18. Miguel Sánchez Castillo
19. Ana Belén Gómez Lima
20. Domingo Álvarez Álvarez
21. Iolanda Pineda Balló

Suplents
1. Saturnino Micharet González
2. Núria Ripoll Solé
3. Eusebio Cabezas Pérez

Sant Gregori (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Maite Guerrero Sánchez
2. Josep Pellicer Pons
3. Toni Sánchez Sánchez
4. Toni Reyes García
5. Ana Mª Baena Troya
6. Xevi Riu Pont
7. Verónica Martín Martínez
8. Francesc Freixes Sanjuan
9. Antonia Agüera Alarcón
10. Josep Quintanas Bosch
11. Laura Cantenys Garriga

Bausen (consulta totes les llistes)

UNITAT D’ARAN-PARTIT DELS SOCIALISTES-DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (UA-PSC-CP)

Titulars
01. Miguel Angel García Rincón
02. Jose Vicente Company Puig

Sant Julià de Ramis (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT JULIÀ DE RAMIS I MEDINYÀ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Monica Migueles Ferrer
2. Maria Araceli Torres Mendoza
3. Ignacio Casimiro Cardona Alonso
4. Maria Dolors Esparraguera Vidal
5. Agustin Seisdedos Marcos
6. Adelina Reyes Marcelo
7. Gil Diaz Mendez
8. Ana Fuentes Garcia
9. Alejandro Torres Mendoza
10. Candida Castro Nieto
11. Salvador Ramirez Gutierrez

Bòrdes, Es (consulta totes les llistes)

UNITAT D’ARAN-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (UA-PSC-CP)

Titulars
01. Rosa Maria Mirat Marqués
02. Mario Calles Ramos
03. Meritxell Pérez Domingo
04. Sandra Sacau Bonet
05. Laura Berdié Devaux
06. Rafael Rubio Lobato
07. Luis Cambra Par


Suplents
01. Maria Eugenia Rodríguez Otín

Bossòst (consulta totes les llistes)

UNITAT D’ARAN-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (UA-PSC-CP)

Titulars
01. Amador Marqués Atés
02. Miguel Almansa Artiga
03. María Ángeles Medan Noguera
04. Jaime Delseny García
05. Antonio Sanglada Barés
06. Guillermina Román Guri
07. Alfonso Pérez Abella
08. Alex Peiró Mòga
09. Teres Sabi Rella

Suplents
01. Míriam Barrios Chacón
02. Raiza Estephany Herrera Paniagua
03. Isabel Mòga Muñoz

Sant Martí de Llémena (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Mar Agüero Martínez
2. Pere Piqueras Ramos
3. Maria Isabel Lara Serrano
4. Gonzalo López Redondo
5. Maria Del Mar Medina Ponce
6. José Javier Plou Cabañero
7. Francisco Pastor Martínez

Canejan (consulta totes les llistes)

UNITAT D’ARAN-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS(UA-PSC-CP)

Titulars
01. Juan Carlos Lastera Alcalde
02. Jesús Escots Ferré
03. Bernadeta Redonets Bersach

Sant Martí Vell (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER SANT MARTÍ VELL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Lorenzo López Moya

Sant Mori (consulta totes les llistes)

PER SANT MORI-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Aida González Mancilla

Les (consulta totes les llistes)

UNITAT D’ARAN-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS(UA-PSC-CP)

Titulars
01. Andreu Cortés Labrid
02. Felipe Ané Brito
03. Francisco Boya Alós
04. José Luis Boya Alós
05. Anna Vergés Pérez
06. Jesús Moreno Estevez
07. Melanie Marchal Richiardone

Suplents
01. Antonio Barrau Condó
02. Elena Raducu Raducu

Sarrià de Ter (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joaquim Rodríguez Vidal
2. Estela López González
3. Raimonda Coll Bonet
4. Elena Comas Díaz
5. Juan Carlos Rivas Sánchez
6. Jazmin Rita Sánchez Perdomo
7. Miguel Rivas Peralta
8. Rafael Navarro Moreno
9. Nicolás Pichardo Delgado
10. Cristina López González
11. Silvia Liduvina Flores Farias
12. Francisco Jiménez López
13. Rosa De La Luz Sánchez Pastor

Saus, Camallera i Llampaies (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS DE SAUS, CAMALLERA I LLAMPAIES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. José Tremoleda Burjats
2. Montserrat Costa Roig
3. Lluís Mató Salellas
4. Flora Pastor Lecha
5. Xavier Mir Escudero
6. Montserrat Castello Díaz
7. Daniel Lledo Mercado

Vilablareix (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. José García Rodríguez
2. Lázaro Pinilla De Los Santos
3. Alba De La Rosa García
4. Miguel Ángel Muñoz Lozano
5. Alexandra Cordones Cayuela
6. Antoni Coromines Vilardell
7. Silvia Conde Garcia
8. Miguel Vilchez Maldonado
9. Elena Garcia De La Rosa
10. José Manuel Pérez García
11. Francisco Javier García Segura

Viladasens (consulta totes les llistes)

PROGRÉS PER VILADASENS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PxV-CP)

Titulars
1. Asunción Pérez Campaña

Vilaür (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Serrano Merlos

Vilopriu (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS PER VILOPRIU-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Antonio Polo Casado

Naut Aran (consulta totes les llistes)

UNITAT D’ARAN-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (UA-PSC-CP)

Titulars
01. Francisco Bruna Capel
02. José Paba Jordana
03. Marc Tarrau Leja
04. Inmaculada Gutiérrez Martínez De Salinas
05. Oriol Cros Forns
06. Antonio Pujol Tersa
07. Ariadna Farrés Fernández
08. Antonia Martínez Nogales
09. Edgar Gerotina Mora

Vielha e Mijaran (consulta totes les llistes)

UNITAT D’ARAN-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (UA-PSC-CP)

Titulars
01. Juan Antonio Serrano Iglesias
02. Jacinto Cuny Moga
03. Maria Vergés Pérez
04. Alberto López López
05. Elena Vidal Díaz
06. Ramón González Puyol
07. Vanessa Fandiño Álvarez
08. Dana Catalina Didii
09. Raquel Martínez Chamizo
10. Maria Yolanda Riestra García
11. Ricardo Daniel Barbosa Faria
12. María José Martínez Martínez
13. Juan Riu Llonch

Suplents
01. Juan Nart García
02. Frederic Vergés Bartau
03. Maria Lourdes Santacruz Alis

Vilamòs (consulta totes les llistes)

UNITAT D’ARAN-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (UA-PSC-CP)

Titulars
01. Oriol Sala Sánchez
02. Carles Llauradó Bros
03. María Del Carmen Perailes Morillas
04. Carla Rodríguez Millet

Alfarràs (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Kleber Esteve Ramells
02. Janice Duarte García
03. Carlos Gracia Folguera
04. Ma Carmen Nicolau Hernández
05. Antonia Mozos Fernández
06. Angel Moreno Valdés
07. César Vilanova Sabau
08. Carles Barrull Subils
09. Imma Fernández Fornieles
10. Antonio Vaca Ibars
11. Antonio Brosed Serrano

Suplents
01. Antonio Rodríguez Jiménez
02. José Gracia Sánchez

Almenar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-UNITS X ALMENAR-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-UxA-CP)

Titulars
01. Sebastià Noguero Noguero
02. Núria Llop Orrit
03. Rafael Cabrero García
04. Laia Foix Coiduras
05. Montserrat Zaragoza Sipan
06. Julia Gómez Jerez
07. Adrià Olaya Salla
08. Carlos Ramón Grau Llovera
09. Jose Hilario Sorigué Cases
10. Victoria Puente Monterde
11. Fermín Canes Tunica

Suplents
01. Ma Carmen Roma Vilches
02. Oscar Martín Lozano

Alòs de Balaguer (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X ALÒS DE BALAGUER-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxAB-CP)

Titulars
01. Josefa Miret Llauradó

Balaguer (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Carlos García Gómez
02. Lorena González Dios
03. Juan Nieto Riquelme
04. Miquel Mateos Cascales
05. Júlia Ferrer Fernández
06. Josep Baldillou Salvans
07. Albert Saiz Vela
08. Ma Àngels Solà Brich
09. Ma Àngels Misse Ferran
10. Manolo Griñó Pujol
11. Estrella Mantas Rosauro
12. Honorio Luengo Hernández
13. Carme Canalda Jiménez
14. Seckou Cissé Konte
15. Juan Rodríguez Martínez
16. Francisco Moreno Olmo
17. Carmen Jiménez Martín

Suplents
01. Angelina Subirada Pujol
02. Teresa Espluga Margineda
03. Albert Garcia Bernat

Bellcaire d'Urgell (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X BELLCAIRE-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxB-CP)

Titulars
01. Jaume Vilaginés Bergé
02. Anna Carrera Boladeres
03. Judit Palau Jordi
04. Joaquim Mas Trullols
05. Josep Serra Moya
06. Montserrat Serra Cases
07. José Cordero Carretero
08. Juan Oliva Carrasco
09. Perfecto Madrid Olmos

Bellmunt d'Urgell (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X BELLMUNT D'URGELL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxBU-CP)

Titulars
01. Tomás Borbón Peña

Cabanabona (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X CABANABONA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxC-CP)

Titulars
01. Antonio Rubio Castillo

Camarasa (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X CAMARASA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxC-CP)

Titulars
01. Necmettin Çelik Elibol
02. Carme Miret Montané
03. Domènec Montoliu Torné
04. Francesc Ferrer Moreno
05. Miguel Morales Blázquez
06. Miguel Martínez Arias
07. Montserrat Sánchez Martín

Foradada (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X FORADADA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxF-CP)

Titulars
01. Adrià González Fernández

Baronia de Rialb, La (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X LA BARONIA DE RIALP-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxBR-CP)

Titulars
01. Nuria Aguilá Cambray

Menàrguens (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X MENÀRGUENS - CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxM-CP)

Titulars
01. Llorenç Ros Medina
02. Jordi Manzaneque Castet
03. Joan Campos Vilanova
04. Roger Pons Tudela
05. Alana Semís Segués
06. Santiago Ros Forns
07. Antonio Vilanova Josa

Montgai (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X MONTGAI-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxM-CP)

Titulars
01. Ramon Vilapriño Mora
02. Josep Amigó Marsá
03. Joan Abel Solé Segalà
04. Juan Manias Garcia
05. Ramona Prats Segalà
06. Jaume Pujal Boliart
07. Jaume Baró Boldú

Suplents
01. Gloria Esperanza Peña Rodríguez

Oliola (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X OLIOLA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxO-CP)

Titulars
01. Diego Farnández Pérez

Puigverd d'Agramunt (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X PUIGVERD D'AGRAMUNT-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CxPA-CP)

Titulars
01. Maria Carmen Cañamero Borrego

Tiurana (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X TIURANA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxT-CP)

Titulars
01. Manuel Delfa Garrido

Vallfogona de Balaguer (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X VALLFOGONA DE BALAGUER-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxVB-CP)

Titulars
01. Santiago Garcia Gómez
02. Armengol Oliva Fontelles
03. Lourdes Subias Tricas
04. Maria Dorinda Rocha Fernandes
05. Manuel Vilardell Badia
06. Javier Fernandez Da Silva
07. Maria Teresa Bernat Cucó
08. Josep Alós Ricart
09. Emma Garcia Torrent

Vilanova de l'Aguda (consulta totes les llistes)

INDEPENDENTS X VILANOVA DE L'AGUDA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (IxVA-CP)

Titulars
01. Jésica Martín Martín
02. Alex Rimbau Muñoz
03. Pedro Antonio Lacoma Montesinos
04. Jaume Solé Capdevila

Abella de la Conca (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS PEL MUNICIPI-CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
01. Julià Sala Monsó
02. Juan Gimó Miranda
03. Jordi Soldevila Guitat
04.tomas Murugo Mestre

Alins (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X ALINS – CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
01. Josep Cases Calvet
02. Ramon Martí Funes
03. Salvador Vidal Tomas
04. Miguel Garcia Erquicia
05. Cristian Espasandin Rego
06. Oriol Casabella Troncoso
07. Felipe Martínez Ribera

Castell de Mur (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X CASTELL DE MUR-CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
01. Jordi Elies Fabrega

Espot (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x ESPOT - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
01. Maria Isabel Sebastia Urbano
02. Santiago Cartes Bordes
03. Adrià Bermell Baizan
04. David Paulet Gerotina
05. Kena Taberner Martins
06. Montserrat Isus Vidal
07. Javier José Lluis Bordoll

Suplents
S1. Georgina Galceran Reniu

Esterri de Cardós (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X ESTERRI DE CARDÓS-CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
01. Ramón Solé Sarrat

Farrera (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x FARRERA- CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
01. Oscar Palma Alvarez

Lladorre (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X LLADORRE-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
01. José Sancho Coso

Llimiana (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X LLIMIANA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
01. Josep Claret Boixados

Pobla de Segur, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Juan Carlos Boix Riart
02. Enrique Beck Giménez
03. Juan Coloma Llevot
04. Maria Lourdes Peruchet Font
05. Jordi Colom Perna
06. Pierre Ramiro Boixareu Gatheron
07. Montserrat Navarro Codina
08. Bernardo Samuel Sandoval Muñoz
09. Carlos Muniesa Lajara
10. Jose Lorenzo Alonso Veiga
11. Jose Fernandez Soto

Pont de Suert, El (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x EL PONT DE SUERT – CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
01. Olga Escoll Piqué
02. Juan Rodriguez Gros
03. Antonio Torres Gómez
04. Noelia Mena Llovich
05. Miquel Bringué Ayala
06.yolanda De Losada Riquelme
07. Edgar Francisco Mora Cueva
08. Elisabet Vidal Rodriguez
09. Carlos Torres Fuentes
10. Jesica Torrente Rozados
11. Rafael Rodríguez Gutiérrez

Salàs de Pallars (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x SALÀS DE PALLARS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
01. Francesc Borrell Grau
02. Enric Cambón Clos
03. Joaquin Cuartero López
04. Guillermo Berlanga Carlos
05. Marina Manso Colet
06. Guillem Sanz Díaz
07. Rosalia Farré González

Suplents
S1. Eduard Molins Novell
S2. José Renalias Sullà
S3. Mercedes Castells Gaitano

Sant Esteve de la Sarga (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X SANT ESTEVE DE LA SARGA – CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
01. Fancisca Teruel Lagunas

Sarroca de Bellera (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x SARROCA DE BELLERA – CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
01. Judith Maldonado Manzano

Senterada (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X SENTERADA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
01. Antoni Toló Cierco
02. Lluis Llusa Capdevila

Sort (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
01. Jose Antonio Manrique Manrique
02. Ana Braga Palacios
03. Francisco Javier Rodríguez Jiménez
04. Bruna Alexandra Taveira Da Cunha
05. Sebastià Bochaca Brrut
06. Adriana Fernandez Lopez
07. Antonio Pérez Castillo
08. Karen Campuzano Rojas
09. Berenice Ureña Genao
10. Maria Pilar Mir De La Iglesia
11. Rosendo Millet Mateu

Tírvia (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS X TÍRVIA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
01. Jose Luis Bazo Carrizosa

Tremp (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS x TREMP-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
01. Sílvia Romero Galera
02. Jaume Catalan Garcia
03. Alba Moré Carrera
04. Sandra Hervás Marco
05. Carlos Trinidad Ortega
06. Joaquim Majoral Bigorria
07. Lola Abelló Planas
08. Sisco Martínez Santos
09. Mònica Moreno Ferraz
10. Joan Boneta Medina
11. Teresa Medina Torres
12. Miquel Verdeny Tohà
13. Víctor Orrit Ambrosio

Suplents
S1. Vicens Oliet Bosch

Alcanar (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Neus Sancho Sanz
2. Juan Enrique Fabregat Sancho
3. Maria Dolores Fibla González
4. Miguel Àngel Moreno Molina
5. Oriol Torres Soriano
6. Máximo Molina Reverter
7. Idoia Garcia Fibla
8. Cristina Brull Peña
9. José Antonio Marqués López
10. Sonia González Granell
11. David Beltran Mesa
12. Francisca Soriano Bel
13. Marta Gómez Sorribes 

Aldover (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Maria Teresa Forés Hernández
2. Jesús Bonavila Carrera
3. José Albalat Cortés
4. Cristian Mancheño Olbiols
5. Maria Jesús Casals Vilaubi
6. Dolors Martorell Ferré
7. Joel Barceló Blanch

Suplents
1. Adrián León Ortega
2. Begoña Tafalla Forés
3. Joan Ferré Franquet 

Ametlla de Mar, L' (consulta totes les llistes)

COMPROMÍS I PODEM PER LA CALA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CiP-CP)

Titulars
1. Javier Sánchez Martínez
2. Fernando Martínez Lizama
3. Xavier De La Fuente Brull
4. Isabel Puente Sanz
5. Paula Colldeforns Sánchez
6. José Guillermo Luzárraga Alonso De Ilera
7. Marta Ginés Márquez
8. Pilar Martí Fernández
9. Ramón Cañadas Escudero
10. Benito Gutiérrez Gallardo
11. Isabel Salas Garcia
12. Jorge Romero Torà
13. José Manuel Latorre Acero 

Suplents
1. Maria José Soria Luque
2. Alberto Farré Garcia

Amposta (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francesc Josep Miró Melich
2. Anna Tomàs Talarn
3. Geraldo Osta Osorio
4. Àngels Calleja Sansano
5. Ambiorix De Jesús Ribera Rodríguez
6. Rosario (Charo) Zaragoza González
7. Vanesa Reina Belenguer
8. Maria Eugenia (Geni) Franco Muñoz
9. Copèrnic Betored Bellés
10. Pedro Castillo Miralles
11. Martí Gavaldà Pons
12. Carmen Carnicero González
13. Dionisio Juan Cano Magriñà
14. Angelina Caballé Calvet
15. Manel Teixidor Sarrià
16. Cristina Alexandrina Bejinaru
17. Andrés Moreno Rubio
18. Teresa (Tere) Villalbí Bel
19. Antoni Espanya Forcadell
20. Andreea Bejinaru
21. Guillermo Garcia González 

Batea (consulta totes les llistes)

UNIÓ PER LA TERRA ALTA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (UPTA-CP)

Titulars
1. Joaquim Josep Paladella Curto
2. Xavier Galcerà Adell
3. Pedro Miquel Martí Arrufi
4. Francesc Antoni Brio Llop
5. Fernando Tarragó Maijó
6. Miquel Ramon Galcerà Altés
7. Joaquim Arrufi Peris
8. Laura Rams Castillo
9. Paquita Guimerà Valls 

Suplents
1. Maria Àngels Solé Navarro
2. Francesc Felip Maijó Sangenís
3. Joan Josep Navarro Cabré
4. Miquel Ramon Alañà Vidal
5. Mariano Ferrer Bes
6. Francesc Pubill Altés
7. Antonio Manuel Vidal Cortiella
8. Joaquim Carles Ferrús Masdeu
9. Àngel Paladella Curto
10. Miguel Llop Cabes

Benifallet (consulta totes les llistes)

BENIFALLET - CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Mercè Pedret i Ramos
2. Sílvia Folqué i Beltran
3. Elies Ortega i Margalef
4. Antonio Llésera i Margalef
5. Lourdes Doliu i Margalef
6. Jordi Borràs i Faneca
7. Claudia Alexandra i Cabau

Suplents
1. José Luis Poley i Lluís 
2. Ricardo Folqué i Salaet
3. Teresa Delgado i Albert
4. Jaume Murria i Salaet
5. Jaume Fons i Llop
6. Roser Merlos i Borrull

Deltebre (consulta totes les llistes)

SOCIALISTES PER DELTEBRE-CANDIDATURA DE PROGRÉS (SD-CP)

Titulars
1. Aleix Ferré Ribes
2. Antonio González Cruz
3. Naiva Arques Panisello
4. Marian Drago Rosa
5. Hugo Prats Casanova
6. Juan Pedro Bertomeu Calvo
7. Hector Javier Bes Ruiz De Erenchun
8. Marta Aliau Tomàs
9. Joaquim Gilabert Lleixà
10. Cristina Ribes Martínez
11. Marc Nivera Torres
12. Laura Navarro Costes
13. Laura Esmel Casanova
14. Francisco Javier Bellmunt De Haro
15. Maria José Tomàs Navarro
16. Maria Rosa Balada Rius
17. Francisco Javier Aliau Miralles

Suplents
1. Juan José Castellà Carles
2. Marta Gracia Castelló 

Gandesa (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ferran Roche Campo
2. Maria Dolores Garí Ollé
3. Carmen Benito Herrero
4. María Ángeles Espada Martínez
5. Francisco Javier Pazos Conejo
6. Antonio José Herrera Castillo
7. Montserrat Leg Palencia
8. Rafael Martín Ribàs
9. Raquel Rubio Barroso
10. Núria Díaz Valls
11. Joan Miquel Piñol Anguera 

Godall (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA -GODALL - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-G-CP)

Titulars
1. Teresa Esmel Casanova
2. Santiago Albiol Pago
3. Joel Miró Solà
4. Ariadna Millán Garriga
5. Anna Muñoz Pago
6. Rosa Ana Monfort Pons
7. Luisa Peinado Verdú

Suplents
1. Jaime Roda Sánchez
2. Miguel José Armengol Matamoros 

Mas de Barberans (consulta totes les llistes)

TOTS PEL MAS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (TPM-CP)

Titulars
1. Josep Maria Lleixà Lleixà
2. Sergi Guimerà Subirats
3. Jennifer Subirats Lleixà
4. Felip Adell Querol
5. Elisabeth Mestre Cid
6. Juan Francisco Rillo Lleixà
7. Elsa Ferré Lleixà

Suplents
1. Montserrat Subirats Rillo
2. Celia Maria Lleixà Royo
3. Secundí Acisclo Cardona

Masdenverge (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jordi Germà Tomàs Ferrando
2. Moisés Carles Bielsa
3. Carmen A. González Rogel
4. Alberto José Tolosana Bayo
5. Maria Del Carmen Gómez Espinosa
6. Fermín Raya Albaladejo
7. Juan Francisco Hatero Plazas
8. Rosa Jiménez Martínez
9. Julita Torrevejano Montilla

Paüls (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joana Benaiges Benaiges
2. Cristina Subirats Benaiges
3. Carmen Serret Adell
4. Javier Subirats Benaiges
5. Ángela Altozano Verdejo
6. Antonio Garrido Boza
7. Gerard Gracià Espinós

Prat de Comte (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Espinós Gabriel 

Roquetes (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-ESQUERRA PER ROQUETES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-EPR-CP)

Titulars
1. Ramón Joaquín Martínez Gallardo
2. Georgina Ebri Rodríguez
3. José Francisco Bertomeu Curto
4. Vicenta Lliveria Basco
5. Andrés Marín Salmerón
6. Francisco Pérez Delgado
7. Dolores Lara Gómez
8. Eduardo Fornés Lara
9. Pilar Cortiella Franch
10. Núria Valls Domènech
11. Maria Pilar Chavarria Lleixà
12. Mariano Gil Agné
13. Pere Romagosa Folch

Sant Carles de la Ràpita (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Rosa Anglés Ballester
2. Marc Brunet Piñana
3. Bibiana Porres Carranza
4. Jordi Vila Rius
5. Laia Mercè Heredia Avilés
6. Francisco Calvo Alcala
7. Miriam Vila Rius
8. Roman Ventura Lleixà
9. Joana Bort Matamoros
10. Josep Rovira Eiximeno
11. Ràpita Balagué Díaz
12. Vicent Balagué Cartes
13. Blanca Avilés Urrutia
14. Ramon Brunet Sancho
15. Maria Belenguer Bermejo
16. Blai Antoni Escrig
17. Dolores Montañés Carmona

Suplents
1. José María Martínez Balagué
2. Patricia Gabriela Santos Lemus

Sant Jaume d'Enveja (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Castor Gonell Agramunt
2. Àngels Garriga Callau
3. Roger Masià Navarro
4. Xavier Llorach Masià
5. Mònica Colàs Peláez
6. José Baltasar Navarro Miró
7. Carla Quesada Magriñá
8. Jèssica Prats Parra
9. Maria Soledad Ferré Queral
10. Josep Oliver Bernadó
11. José Macià Arques

Suplents
1. Vicent Perelló Fayos
2. Maria Teresa Bertomeu Bo
3. Maria José Mulet Fumadó
4. Jaume S. Bertomeu Monllaó
5. Albina Porres Carranza
6. Clara Picón Moya
7. Maria Cinta Aliau Porres
8. José Luis Llambrich Solà
9. Sebastián Manuel Porres Macià
10. José Colàs Sabaté 

Santa Bàrbara (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Eva Cinta Franch Cases
2. Rosa Maria Altés Bel
3. Maria Lourdes Cases Rodríguez
4. Juan Enrique Vidal Ruiz
5. Antonio Galaso Garrido
6. Dèbora Galaso Altés
7. Alexandra Franch Cases
8. Maria Pilar Beltrol Julián
9. Pedro Sanz Sánchez
10. Carlos Vallés Sol
11. Santiago Díaz López

Suplents
1. Herénia Balagué Franch 

Sénia, La (consulta totes les llistes)

SOCIALISTES DE LA SÉNIA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Maria José Vila Bellaubí
2. Geanina Elisabeta Miler
3. Jordi Bel Zaragoza
4. Lídia Ferré Ferré
5. Julián Marín Jiménez
6. Maria Mireya Cid Ruiz
7. Maria Sol Segura Pla
8. Marta Verge Molina
9. David Gómez Martín
10. Alfonso L. Tauroni Padrón
11. Carmen Benedicto Conte
12. Antonio Hernández Sierra
13. Juan Miguel Tíscar Gómez

Tivenys (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Maria José Beltran Piñol
2. Francisco Javier Mauri Bonavida
3. Francisco Javier Osorio Cantarero (Independent)
4. Miguel Ángel Piñol Pascual (Independent)
5. Roser Piñol Puig (Independent)
6. Ferran Galbe Espinós (Independent)
7. Paula Olimpia Miró Beltran (Independent)

Suplents
1. Marta Fontanet Ribé (Independent)
2. Joan Miquel Piñol Barberà (Independent) 

Tortosa (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Enric Roig Montagut
2. Maria Dolors Guerrero Bel
3. Manel De La Vega Carrera
4. Estefanía Valdés García
5. Consuelo Cordero González
6. Àngel Piñol Melich
7. Maria Teresa Castellà Carles
8. Josep Maria Beltran Subirats
9. Pilar Escudero Burillo
10. Juan Antonio Pérez Ramos
11. Claudio Franco Smeets
12. Josep Lluís Sanz Martí
13. Carme Soriano Bonet
14. Maria Dionisia Garceso Montrós
15. Shahid Khan Muhammad
16. Ivan Gas Chulbi
17. Lisardo Garcia Guillamón
18. Isabel Herrero Gómez
19. Ismael Roldán Bermejo
20. Maria López Rica
21. Josep Joan Moreso Mateos

Suplents
1. Ricard Lleixà Vero
2. Isabel Postigo Arrabal
3. Xavier Sánchez Sanz
4. Maria Cinta Llasat Buera
5. Eliseo Martínez Duran
6. Délia Ramírez Espigares
7. Joan Miquel Barberà Escardó
8. Cinta Grau Pallarés
9. José Luis Curto Martínez
10. Marina Cabrera Vásquez

Ulldecona (consulta totes les llistes)

SOCIALISTES D'ULLDECONA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (SU-CP)

Titulars
1. Núria Ventura Brusca
2. Caterina Brusca Campos
3. Mónica Fabra Miralles
4. Juan Antonio Pascual Doménech
5. Albert Palacios Bernad
6. Demetrio Querol Pasalamar
7. Elvira Labernia Callarisa
8. Elisabet Itarte Bellés
9. Víctor Vidal Sorlí
10. Jordi Torrent Ollé
11. Maria José Barreda Beltrán
12. Lluc Fernández Tomàs
13. Neus Borràs Guardia

Suplents
1. J. Marc Poy Ferrer
2. Pilar Matamoros Bonjorn
3. José Manuel Fandos Porcar
4. Neus Gascó Homs
5. Enrique Edo Castell 

Constantí (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Oscar Sánchez Ibarra
2. Dolors Fortuny Golorons
3. Vicenç Maceira Barbosa
4. Virginia Bautista Jodar
5. Jordi Pérez Hidalgo
6. Maria García Ortiz
7. Ismael Perroni Gallardo
8. Mariana Buger Cámara
9. Alfonso Riscos Agudo
10. Ana María Martínez García
11. Víctor Paz Robaína
12. Mercedes Martínez Bautista
13. Cristóbal Ramírez Iglesias

Suplents
1. Tomasa Molina Troyano
2. Fermín Recio Cordero

Alforja (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Diana Salvadó Artells
2. Roger Querals Besora
3. Maria Aurora Gaza Pausas
4. Joaquim Balcells Teres
5. Vicenç Martínez Masip
6. Maria Teresa Buselli Freixas
7. Gerard Salvat Raull
8. Eva Salvadó Artells
9. Gemma Capella Ferre

Arbolí (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco Javier Viejo Vicente

Catllar, El (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Antonio López López
2. Maria Montserrat Inglés Novell
3. Josep Plana Monné (Independent)
4. Alicia Inglés Villena
5. Eva Zafra Agea
6. Jose María Silva Rodríguez (Independent)
7. Francisca Pérez Ruiz
8. Ricardo José Córdoba Martínez
9. Angustias Vilchez Ozaez
10. Jose Antonio Infante Pérez (Independent)
11. Sebastián Gutiérrez Leal (Independent)

Suplents
1. Isabel Torrente Agüera
2. Juan Damián Calvo Soler
3. Miren Gurutze Aguirrre Álava
4. Alfredo Joaquín Faro Gómez
5. Luis Quesada López

Ascó (consulta totes les llistes)

TOT PER ASCÓ-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Josep Jaimot Jimenez
2. Maria Teresa Faura Clúa
3. David Ortiz Jordà
4. Natividad Parramon Fernandez
5. Maria Angela Diez Tort
6. Jorge Ferrus Batiste
7. Fernando Romo Cañado
8. Souad Mahjouba Tikent
9. Antonio Cordero Barco

Suplents
1. Josefina Querol Sánchez
2. Vicente Serrano Borrell
3. Francisco Pérez Higueras
4. Manuel Morcillo Fernandez
5. Rafael Navarrete Romero

Morell, El (consulta totes les llistes)

EL MORELL POT MES-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Alberto Ortega Royo
2. Encarnación Cerezo Picon
3. Maite Salmeron Jimenez
4. Judit Terrades Bove
5. Julian Bienvenido Herraez Mora
6. Silvia Martinez Bigorra
7. Carlos Garcia Lopez
8. Joana Colome Sanchez
9. Alejandro Montull Monge
10. Antolin Colombo Claros
11. Gerard Grau Piqué

Suplents
1. Maria Dolores Fernandez Martinez
2. Angel Ortega Ceron 

Bisbal de Falset, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pere Obre Amezcua

Borges del Camp, Les (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Maria Tost Gispert
2. Enric Llorens Pujol
3. Albert Andreu Abelló (Independent)
4. Antonio Galobart Figueras (Independent)
5. Anton Gasol Radua (Independent)
6. Sergi Morillo Gala (Independent)
7. Lluís Martinez Cavildo (Independent)
8. Oscar Casals Mancho (Independent)
9. Salvador Simo Gomis (Independent)
10. Alba Lopez Domínguez
11. Josefa Serrano Serrano

Botarell (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Montserrat Roca Navarro
2. Francisco Ortega Lopez
3. Raquel Collado Castro
4. Jessica Marsal Ollé
5. Fina Almarcha López (Independent)
6. Raül Navarrete Garrido
7. Ana Molina Cintas
8. Olaf Rebollo Martínez
9. José Antonio Ortega Lopez

Suplents
1. Josep Maria Copa Ramos

Pallaresos, Els (consulta totes les llistes)

UNIÓ NOU IMPULS MUNICIPAL-PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (UNIM-PSC-CP)

Titulars
1. Jordi Sans Ferrer
2. Maria Jesús Coronado Fuentes
3. Jaume Enseñat Fernández
4. Conchi Hernández Méndez
5. Borja Arrizabalaga Uriarte
6. Carmen Mercado Coronado
7. Manuel González Monclús
8. Carmen Durán Zarcero
9. Jordi Carrillo Ordóñez
10. María Caparrós López
11. Pablo Galera Calvo 

Suplents
1. Claudi Doménech Bonachí
2. Alba González Pascual
3. Carlos Muñoz Flores

Cambrils (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ana López Vázquez
2. Josep Maria Vallés Recasens
3. Yolanda Quilez Castan
4. Ingrid Duch Sanz
5. Alfredo Clúa Baldellou
6. Luz Maria Saavedra Gil
7. Miguel Angel Diaz Naharro
8. Judit Espinosa Piazuelo
9. Rafael Garrido Gonzalez
10. Maria Jose Melchor Melchor
11. Joan Gili Escué
12. Nedzhlya Nevinova Tatarova
13. Isabel Aranda Rus
14. Enrique Daunizeau Bonnet Graillot
15. Amparo Ventura Monllau
16. Emilio Fermin Jimenez
17. Paula Palacios Quilez
18. Alvaro Mora Roure
19. Jorge Vicente Sanchez Pampara
20. Pilar Aguirre Varona
21. Joaquim Porro Ramos

Suplents
1. Sonia Montserrat Sanchez-Barahona Anton
2. Ivan Clúa Sanchez-Barahona
3. Daniel Rodriguez Fernandez

Canonja, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Roc Muñoz Martínez
2. Salvador Ferré Budesca
3. Lucía López Cerdán
4. Francisca Márquez Sola
5. Francisco Manuel Roca Gutiérrez
6. Glòria Virgili Gispert (Independent)
7. José Luis Sánchez Lorente
8. Antonio Manuel Reyes Padrón
9. Marina Clavero Lozano
10. Nereida González García
11. Lidia Muñoz Granados
12. Miquel Pérez Pla (Independent)
13. Maria De La Coba Navarrete 

Suplents
1. Ivan Barceló Procas (Independent)
2. Marta Mancebo Jiménez
3. Felipe Ramírez Aranda
4. Marina Sánchez Bermejo
5. Pedro Luis Vidal Cobo (Independent)
6. Samira Zemouri Ruz (Independent)
7. Oscar Marjalizo Cerrato
8. Ainara Cánovas Sánchez (Independent)
9. Olivia Gran Esteve (Independent)
10. Francisco Domínguez Sánchez

Pobla de Mafumet, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Nicolás García Masero
2. Iban Ferré i Pàmies
3. Josep Verge Rallo
4. Júlia Martínez López
5. Yolanda Gumiel Martin
6. Miguel Ángel Rodríguez Ramos
7. Immaculada Cortés Martínez
8. Josefa Jorquera Rojas
9. Lucía Monzón Caballero
10. Juan José De La Rosa Erencia
11. Esteban Miranda Linares 

Suplents
1. Enriqueta Milagros Delgado Alcalá
2. Alfonso Manuel Galvan García
3. María Manuela Herrera Sánchez
4. Eduardo Jaramillo Galindo 

Castellvell del Camp (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pere Carrasco Gené
2. Angels Martí Casas
3. Josefina Monné Monné
4. Jacint Sotorra Mèlic
5. Xavier Salvat Pàmies
6. Maria Concepción Cuadrado Carrero
7. Juan Francisco Torres Montiel
8. Juan Pedro Uclés Diaz
9. Alex Zaragoza Roig
10. Anton Tost Ribés
11. Josep Abelló Padró

Suplents
1. Juan Carlos García Moreno

Perafort (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Daniel Esparza Sirera
2. Oscar Velazquez Garrido
3. Pedro Antonio Mata Benavides (Independent)
4. Gisela Perez Velasco (Independent)
5. Raquel Sanchez Manso (Independent)
6. Laura Rivas Benito (Independent)
7. Juan Jose Lopez Lopez
8. Manuel Baeza Galdón
9. David Pardillos Navarro (Independent)

Suplents
1. Olga Maria Royo Garrido (Independent)

Colldejou (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Sanahujes Rull

Renau (consulta totes les llistes)

SOMRIU-RENAU INDEPENDENTS UNITS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (SOMRIU-CP)

Titulars
1. Isabel Cobo Tenor
2. Juan Manuel Castellanos Álvarez
3. David Alberni Parra
4. Cesar Manuel Sevil De Pe

Salou (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Francisco David González Cardeña
2. Daniel López García
3. Estela Baeza Vaquerizo
4. Yeray Moreno Macias (Independent)
5. Beatriz Morer Pardos
6. Andrés Celimendiz Celimendiz
7. Pilar Erla Bruñent
8. Benito Paredes Pagan
9. Alicia Díaz Orts (Independent)
10. Francisco Rubio Olivera
11. Isabel Cano Fernández
12. José María Valero Santiago
13. Itziar Navarro Comín (Independent)
14. Manuel Reina Heredia
15. Elvira Sánchez Pascual
16. Dionisio Medina Morcillo
17. Gloria Herrera Valencia (Independent)
18. José Andrés Marcos Marcos (Independent)
19. Diego Cosano Vaquerizo
20. Charo Sánchez Ramírez
21. Juan Antonio Brull Castell

Suplents
1. José Antonio López Sánchez
2. Ana Belén González Retortillo
3. Francisco Navarro Ferreruela
4. Maria Dolores López Labrador (Independent)

Falset (consulta totes les llistes)

FALSET POT MÉS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (FALSET POT MÉS-CP)

Titulars
1. Maria Jesús Sánchez Soldevila
2. Pere Pallejà Llop (Independent)
3. Jordi Gombau Roigé (Independent)
4. Marisol Aznar Casañez (Independent)
5. Jordi Banqué Just (Independent)
6. Ismael Álvarez Becerra (Independent)
7. Lídia De Mena Arch (Independent)
8. Teresa Crespo Baviera (Independent)
9. Marina Garzón Muntané (Independent)
10. Maria Goretti Barceló Porcel (Independent)
11. Immaculada Pujol Torrus

Suplents
1. Raúl Figuerola Pérez
2. Maria Teresa Martínez Vaqué (Independent)
3. Georgina Padilla Soldevila (Independent)

Figuera, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jose Cosano Cano

Flix (consulta totes les llistes)

UNITAT PER F LIX-CANDIDATURA DE PROGRES (UPF -CP)

Titulars
1. Xavier Sabaté Ibarz
2. Elodia C. Gomez Ballesteros
3. Inmaculada Martinez Salcedo (Independent)
4. Soledad C. Garcia Perez
5. Jose Martin Lopez
6. Dolores Gomez Sanchez
7. Jaume Joan Llombart Bages
8. German Talarn Rosich
9. Ricardo Francin Jordan
10. Obdulia Celia Morales Gomez
11. Pablo Gomez Toquero

Suplents
1. Mercedes Peña Ruiz-Capillas
2. Maria Dolores Gomez Juan
3. Francisco Gil Perea

Gratallops (consulta totes les llistes)

CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Raimond Vellvé Pallejà

Lloar, El (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jordi-Xavier Martin Martinez

Margalef (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Pilar Estevez Garreta

Tarragona (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Fèlix Ballesteros Casanova
2. Sandra Ramos García
3. Pau Pérez Herrero
4. Begoña Floria Eseberri
5. Bernardo Álvarez Merino (Independent)
6. Mario Soler Santos (Independent)
7. Francesc Roca Rosell
8. Cristina Berrio Ortega (Independent)
9. Ignacio García Latorre
10. Mireia López Pasero
11. Eloi Menasanch Sevil
12. Teresa Carrera González
13. Manuel López Pasca
14. Montserrat Domínguez López (Independent)
15. Luis Franco Poza
16. Naglae Sah El Kaya (Independent)
17. Salvador Molina Ferré
18. Laura Mellado Dalmases
19. Manuel Felipe Carballo (Independent)
20. Josefa Mellado Carrillo
21. Cristóbal Castro Espadas (Independent)
22. Juanita Luque Silva (Independent)
23. Gabriel Coy Sánchez
24. Esperanza Picallos Peso
25. Rafael Pallero González (Independent)
26. Encarna Ibarra Molero
27. Carlos Castillo Rosique 

Suplents
1. Josep Maria Buqueras Bach (Independent)
2. Teresa Moralo Muñoz
3. Máximo Cuentra Aures 

Montbrió del Camp (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Gerard Garriga Cros
2. Dolores Baza Baza
3. Susana Ruiz Molero
4. Jesús Villanueva García
5. Raquel Camacho Delgado
6. María Antonia Cros Bordera
7. Francesc Garriga Sabaté
8. Gaby Alva Portal
9. Alfredo Pujals Jiol
10. Natàlia Garriga Cros
11. Miguel Ángel Baza Baza

Mont-roig del Camp (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Fran Morancho López
2. Yolanda Perez Diaz
3. Enrique López Gonzalez
4. Maria Del Remei Benach Font (Independent)
5. Angel Redondo Ruizaguirre
6. Francisca Ortiz Sanchez (Independent )
7. Cristina Llorens Pardo (Independent)
8. Miguel Del Viso Romanos
9. Jordi Alemany Ardit (Independent)
10. Carmen Moreno Manzaneda (Independent)
11. Maria Del Mar Urisel Roca
12. Montserrat Martínez Vázquez
13. Angel López Fernández (Independent)
14. Bobi Lulian Baghiu
15. Rosa Maria Tejero Sanchez
16. Natividad Jiménez Villegas (Independent)
17. Maria Josefa Espejo Caballero (Independent)

Suplents
1. Jose Requena López
2. Ana Caro Montes De Oca (Independent)
3. Gregorio Mayordomo Guerra (Independent)

Vila-seca (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ivan Navarro Alguacil
2. Anabel Margalef Alpert
3. Ivan Suarez Molano
4. Sergio Ramirez Carpio
5. Hortensia Escolar Bes
6. Ivan Ballester Bello
Butlletí Oficial De La Província De Tarragona | Data | Cve | | Https://dipta.cat/ebop/ 2019-04094 Pàg. 47-53 30-04-2019
7. Maria Del Carmen Lopez Sanchez De Aguilera
8. Pol Marquez Moreno
9. Celine Navarro Ortega
10. Judith Lozano Parra
11. Pablo Suarez Molano
12. Sharon Carolina Montemarani Gonzalez
13. Rosa Alguacil Muñoz
14. Monica Novillo Gil
15. Luis Tomas Fañanas Lpiens
16. Manuel Margalef Tost
17. Pilar Guerrero Anguero
18. Jose Aleu Sendra
19. Candida Aranda Valero
20. Jose Guerrero Castillo
21. Hugo Gimeno Rajo

Suplents
1. Cristina Lozano Parra

Móra d'Ebre (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Montserrat Latorre Pasanau
2. Dolors Gurrera Romo
3. Òliver Mellado Solé
4. Elena Lobera Mariel
5. Miguel Pablo Gimeno 6. Josep Solé Arnal
7. Elena Abella Gómez
8. Rubén Padilla Polo
9. Concepció Blasi Vila
10. José Manuel Pérez Rodríguez
11. Josefina Pasanau Falcó
12. Ramon Gurrera Collell
13. Joan F. Garcia Montagut

Suplents
1. Manuel Mellado Sánchez

Móra la Nova (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRES (PSC-CP)

Titulars
1. Carlos J. Trinchan Viñes
2. Jordi López Leor
3. Rosalia Usach Ayala
4. Begoña Belmonte Escriche
5. Ana Belen Gutierrez Peñuela
6. Josep Ramon Penna Margalef
7. Alberto Jimenez Delgado
8. Maria Antonia Caballé Solé
9. José Martínez Losilla
10. Concepción Anguera Anguera
11. El Amine Benanteur Kheloufi

Suplents
1. Eugenio Vecino Cuartero

Morera de Montsant, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRES (PSC-CP)

Titulars
1. Rafael Torres Povedano

Porrera (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Carlos Juncosa González
2. Roser De L'alba Ruiz Cerdà
3. Carles Sala Martí
4. Albert Morera Blanco
5. Miquel Quero Cañas
6. Juan Francisco Marcos Hernández
7. Amparo Baldellou Alegre

Reus (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Andreu Martín Martínez
2. Ana Isabel Martínez Serrano
3. Raimon Ferré Vallès
4. Sandra Guaita Esteruelas
5. Daniel Marcos Cruz
6. Maria Del Carmen Pozuelo Blanco
7. Hèctor Fort Robert
8. Tania Agudo Cabana (Independent)
9. Isaac Bonillo Alcaina
10. Edgar Sumalla Atienza
11. Alejandro Yeste Sevilla (Independent)
12. Inés González García (Independent)
13. Enrique García Álvarez
14. Patricia Virumbrales López
15. Pau Alujas Güell
16. Adoración González Pedrós
17. Carles Agudo Romero (Independent)
18. Marcela García Martínez
19. Enrique Martín Domínguez
20. Maria Dolores Mañas Mármol
21. Jesús Roldán Real
22. Magdalena Torres Segura (Independent)
23. Ramon Salvat Guarque (Independent)
24. Maria Dolores Ruíz Gómez
25. Manuel Elías Valls
26. Amèlia Besora Juncosa
27. Francesc Jornet Gironès

Suplents
1. Maria Dolores Garcia Jiménez
2. Francisco Quirós Solís (Independent)
3. Isabel Martínez Berruezo
4. Vicente Rivero Moreno

Riba-roja d'Ebre (consulta totes les llistes)

PROGRÉS PER A RIBA-ROJA D'EBRE-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. José Luis Aparicio Escorza
2. Miguel Cervelló Castellví
3. Susana Guillamón Conesa
4. David Torres Griso
5. Vanessa Guillen Martinez
6. Juan José Guerrero Torregrosa
7. Bartolome Francisco Vilaplana Aguila
8. Ascensión Pérez Pérez
9. Jeremy Sánchez Morales

Riudoms (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Jose Manuel Hernández Pérez
2. Jordi Villar Esparza
3. Carmen Colado Muñoz
4. Thomas Ellert Gustafsson
5. Amelia Nieto Simón
6. Alberto Navarro Ruiz
7. Mónica Del Olmo López
8. María Vicenta Bellés Gual
9. Alicia Domínguez García
10. Alejandro Ruiz Claro
11. Eduardo Palacios Garza
12. Sandra Romero Urceira
13. Juan José García García

Selva del Camp, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DEL SOCIALISTES DE CATALUNYA-JUNTS PER LA SELVA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-JpS-CP)

Titulars
1. Josep Masdeu Isern
2. Albert Torrents Fernández
3. Judit Fontanillas Blavi
4. David Lafuente Maideu
5. Lluïsa Gomis Comino
6. Joaquim Solé Escobar
7. Aranzazu Salvat Besora
8. Manel Vilà Josa
9. Maria Teresa García Sánchez
10. Mario Jiménez Lindes
11. Josefina Cogul Vallvé
12. José Antonio Aliaga Soria
13. Montserrat Ferré Masdeu

Suplents
1. Gabriel Girona Masdeu
2. Jéssica Sánchez Piqué
3. Òscar Barberà Alejandre
4. Amparo Ballester Martínez
5. Rafael Palmerín Granado
6. Francesc Xavier Jornet Gómez
7. Montserrat Soronellas Masdeu
8. Joan Milà Ciurana

Torre de Fontaubella, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRES (PSC-CP)

Titulars
1. Jose Manuel Rosario Jove
2. Pedro Martinez Intillaque
3. Josep Rofes Llorens

Vandellòs i l'Hospitalet de l'Infant (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Alfons Garcia Rodríguez
2. Núria Ortiz Sánchez
3. Maria José Gómez Fernández
4. Frederic Escoda Gil
5. Diego Garcia Vera
6. Lupe Capella Castellví
7. Mabel Sánchez Navarrete
8. Gerard Martín Arias
9. Juan Jumilla Garcia
10. Angeles Jimeno Doñaque
11. Manuel Álvarez Pliego
12. Maribel Aragón De La Peña
13. Joaquim Gracia Roca

Suplents
1. Marisa Fernández Manzano
2. Ricardo Garcia Padilla
3. Germán Garces Martínez

Vilanova de Prades (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Artur Miró Palau
2. Carlos Cabré Musté
3. Claudi Llado Sans
4. Fatima Miró Vega
5. Neus Aulet Casas

Vilella Alta, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-PSOE) (PSC-CP)

Titulars
1. Jesús Virumbrales Casademont

Vinyols i els Arcs (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRES (PSC-CP)

Titulars
1. Ramon Malla Aymat
2. Joan Maria Mas Ribes (Independent)
3. Jordi Martorell Pamies
4. Julia Cabre Pardo
5. Maria Antonia Andreu Moreno
6. Jose Antonio Calderon Rodriguez
7. Guillermo Martinez Resa
8. Abel Chumilla Lucena
9. Ioan Matei

Suplents
1. Candela Abello Padro
2. Lluis Malla Abello

Albiol, L' (consulta totes les llistes)

SUMEM PER L'ALBIOL-CANDIDATURA DE PROGRÉS (CP)

Titulars
1. Albert Pujol Bajador
2. Mario Cortés Ayen
3. Albert Ejimeno Ortiz
4. Maria Dels Angels Del Sol Pestaña
5. Javier Peinado López
6. Alejandra Cortés Cid
7. Raquel Molinero Martínez

Suplents
1. Josep Muntada Boada
2. Elisa Vidal Esteve
3. Manuel Ortega Company

Espluga de Francolí, L' (consulta totes les llistes)

ESPLUGA VIVA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (EV-CP)

Titulars
1. Jaume Vendrell Marsal
2. Juan Gine Farran
3. Federico Torruella Piñol
4. Maria Dolors Mestres Roig
5. Cristina Batista Martinez
6. Juan José Moya Herrerias
7. Rosa Maria Llauro Dominguez
8. Jordi Rosell Pardo
9. Rosa Maria Bota Calbet
10. Teresa Cendros Casas
11. Francisco Javier Martinez Gari

Suplents
1. Jordi Montserrat Brianso
2. Lucedy Cerón Cartagena

Febró, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Jordi Sole Martorell

Forès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Gabriel Muniesa Cortes

Garidells, Els (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Manuel Fuster Pitarch

Llorac (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Núria Trujillo Miguel

Milà, El (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Joan Gené Albesa

Montblanc (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Juan Manuel Cabello Camacho
2. Juan Molina Diaz
3. Francisca Sánchez Garcia
4. Adela Pardo Folch
5. Francisco Lao Morales
6. Marius Nitu
7. Isidro Solé Fontseré
8. Raquel Castro Martinez
9. Crina Florina Anca Hornaru
10. Ana Maria Rizos Masegosa
11. Andres Sánchez González
12. Cristina González Onieva
13. Verónica Taboada Garcia

Suplents
1. Florentina Gabriela Mirica
2. Emilio Juan Garcia Arques
3. Jose Antonio Gómez Rozas

Mont-ral (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Guillermo Garcia De Castro

Passanant i Belltall (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Angel Subirana Bargalló

Piles, Les (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Carmen Cabré Vidal

Pontils (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Antonio Pablo Figuerola Alonso

Prades (consulta totes les llistes)

JUNTS PER PRADES-CANDIDATURA DE PROGRÉS (JdP-CP)

Titulars
1. Llorenç Torruella Ramiro
2. Teresa Maria Bonet Solé (Independent)
3. Ernest Maurici Olivé Roig (Independent)
4. Alba Poca Pastor (Independent)
5. Glòria Grau Jové (Independent)
6. Miquel Borras Castañé (Independent)
7. Marc Angles Isern (Independent)

Querol (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Maria Del Pilar Iglesias Ibañez (Independent)
2. Ramon Martin López (Independent)
3. Francisco Manuel Melendo Muñoz (Independent)
4. Julio Dueñas De Juana (Independent)
5. Maria Victoria Escudero Agudo (Independent)
6. Maria Luisa Hernando Infante (Independent)
7. Julián Sánchez Cánovas (Independent)

Suplents
1. Maria Mercedes Virella Arquerons (Independent)
2. Jose Losas Muiña (Independent)

Savallà del Comtat (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Manuel Moncayo Tarrago

Senan (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Domingo Martinez Serrano

Vallmoll (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Josep Lluís Cusidó Prats
2. Francesc Carles Faba Jordà
3. Marc Cusidó Ortiz
4. Ainhoa Carbonell Allué
5. Francesc Xavier Plana Eguiluz
6. Miguel Vicenç Franco Rius
7. Maria Magdalena Huerga Lobato
8. Raul Santo Llort
9. Jorge Molinero Sánchez

Suplents
1. Maria Matilde Montala Figuerola
2. Maria De Las Mercedes Marquez Cardos
3. Pere Lluís Garcia Robles
4. Josep Lara Guijarro
5. Matthew Waring
6. Josep Caixal Masgoret
7. Núria Robert Miró
8. Yolanda Garcia Sampedro
9. Maria Catalina Ortiz Sánchez

Valls (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Rosa Maria Ibarra Olle
2. Juan.f Martínez Andrés
3. M.assumpció Fernández Montcusí
4. Albert Soriano Royes
5. Josepa Roig Fortuny
6. Josep J. Marin Martinez
7. Antonio Pan Pérez
8. M.aurora Romeo Fernandez Ramos
9. Alejandro Mantas Marzo
10. Maria Jose Martinez Carmona
11. Joaquin Juan Pérez Caparrós
12. Maria Rosa Flavia Folch
13. Cristian Recasens Palau
14. M.auxiliadora Ortega Pérez
15. Jesus Andión Garcia
16. Judit Gistau Vallverdú
17. Demetrio López Fernández
18. M.valle Carmona Ruiz
19. Josep Antoni Riola Soriano
20. Núria Cuadrat Amigó
21. Jordi Armengol Bertran

Vilallonga del Camp (consulta totes les llistes)

VILALLONGA POT MÉS-CANDIDATURA DE PROGRÉS (VPM-CP)

Titulars
1. Carmelo Gil Lara
2. José Fortuny Minguella
3. Ruben Serrano Lobo
4. Marta Porras Armario
5. Anabel Vega Laso
6. Julian Isabel Yuguero
7. Cristina Enamorado Torvisco
8. Jessica Martinez Civit
9. Oscar Duran Rubio
10. Pedro Serrano Navareño
11. Núria Anglés Roselló

Albinyana (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DEL PROGRÉS

Titulars
1. María Jesús Sequera García
2. Jose Manuel Godoy Giménez
3. Francisco Javier Gutierrez Durán
4. Manuela Cobagarrido
5. Mireia Batalla Cruz
6. Jose Enrique Muñoz Barbero
7. Jose Antonio Benitez Iglesias
8. Francisco Calvo Giménez
9. Sonia García Sánchez
10.susana Gómez Nuñez
11.cristian Carrizo Rodríguez

Suplents
1. Jesús Salgado Bahamonde
2. Rosa Martos Almecija
3. Julia Ramos Cuevas
4. Rosa Gutierrez Gómez
5. Jorge Juarez Del Campo
6. Luis Taylor Bellmunt

Altafulla (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. María Inmaculada Morales Navarro
2. Agustín Martí Estrada
3. Helga Fernández Roselló
4. Jordi Giralde Morales
5. Montserrat Llopart Pascual
6. Jose María Pinto Bricart
7. Ester Alonso Del Valle
8. Manuel Ciércoles Díaz
9. Nieves Roselló Sánchez
10. Adolfo Gómez Papi
11. Elisabeth González Zurita
12. Francesc Blanch Cañellas
13. Josep Bordes Vidal

Banyeres del Penedès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ana Dolores Ordoñez Rivero
2. Francisco Rocha Hernández
3. Luis Enrique Rodríguez Rivas
4. Gabriel Curieses Esteban
5. Miriam Vega Molero
6. Julio Rafael Pereira Ferro
7. Carolina Rodríguez González
8. Oriol Ruiz Ordoñez
9. Marta Menéndez Rodríguez
10.irene Díaz Fernández
11.david Serret Marín

Suplents
1. Manuel Ángel Iglesias Rodríguez
2. Óscar Peña Contreras
3. María Luisa Fernández Carral
4. Pere Sorigue Ventosa
5. Noelia Segura Espigares
6. Ismael Rodríguez López
7. Alba Díaz Fernández
8. Juan Carmona Vázquez
9. Avelino Menéndez Suarez

Bellvei (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Nuria Güell Del Campo
2. Carmen Cansino López
3. Xavier Llado Montoliu
4. Sonia Esquinas Cuenca
5. Jose Luis Fernández García
6. Jose Miravent Brunet
7. María Inmaculada López Valero
8. David Guillén Villalba
9. Paola Manrriquez Saavedra
10.ángel Martínez Molina
11.alberto Rius Guasch

Bisbal del Penedès, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Daniel Caballero Castaño
2. Jose María Cuadros Sánchez
3. Montserrat Carrillo Gil
4. Montserrat Morcillo Blanes
5. Isabel Del Carmen Martínez Martínez
6. Pedro González Jiménez
7. Liana Sanjuan Rodríguez
8. Mateo García Sánchez
9. Carmen García Leiva
10.juan José Mármol Guerrero
11.jonathan González Marchal

Suplents
1. Jose Manuel Espada Castellet
2. Orosia Florentina Subias González
3. Francisca Caballero Castaño

Bonastre (consulta totes les llistes)

TOTS SOM BONASTRE–CANDIDATURA DE PROGRÉS (TSB-CP)

Titulars
1. David Pulido González
2. Juan Salvador Terribas Pérez
3. Montserrat Brau Bolinaga
4. Marina Dolores Lleixa Valenciano
5. Carlos Prats Suñen
6. Joan Terribas Meseguer

Suplents
1. Miguel Pérez Chaves

Calafell (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Ramón Ferre Sole
2. María Elena Rubio Pérez
3. Miguel Ángel Perín Tienda
4. María Luisa Lastra Flores
5. Francisco Javier Estepa Ocaña
6. Aron Marcos Fernández
7. Mónica Trepat Saura
8. Julia Fernández Lorente
9. Arturo Peña Coca
10. Esther Saez Perea
11. Emma Gallardo Richards
12. Manal El Mesmoudi Belechgar Soussi
13. Abdelaziz Jewa El Amrani
14. Gerardo Antonio Rios Gómez
15. Sandra Bou Vera
16. Andrés Fernández Redondo
17. Nerea Mirambell Romero
18. Marc Martínez Gimeno
19. Mercedes Acosta Cruz
20. Josep Torrents i Andreu
21. Lucio Moreno Fernández

Suplents
1. Guillerma González Corchero
2. Joaquín Cachinero Gracias
3. Victoria Blanco Barba
4. Jose Miguel Martínez Ruiz
5. Ángeles Fernández Martín
6. Jose Ramón García Ferreiro

Creixell (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
1. Montserrat Muñoz Madueño
2. María Carmen Marín Hidalgo
3. Juan Lara Montero
4. Isidro Sesmero Mota
5. Adoración Zamora Martínez
6. Helena Patricia Martínez Muñoz
7. Ramón Arévalo Martín
8. Jose María Mesa Monroy
9. Pilar Lozano Soria
10.florentino Alegría Vázquez
11.ángel Clos Pastor

Suplents
1. Jose Antonio Ponce Martínez
2. Gustav Binder
3. Severina Castan Solano

Cunit (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
1. María Dels Dolors Carreras Casany
2. Javier Lorenzo Torres
3. Jose Manuel Cabada Juez
4. David Marquinez Juarez
5. María Inés García Díaz
6. Leonor Hotellerie Follois López
7. Jose María García García
8. Manuela Estudillo Sánchez
9. Reyes Barbero Montenegro
10.iván Fernández Casado
11.arantzazu Longares Guzmán
12.maría Teresa Jodar Pons
13.jose Habas Antolín
14.maría Jesús Mas González
15.jose Antonio Zamora Zamora
16.ramona González Soler
17.judith Alberich Cano

Suplents
1. Jose De Los Riscos Cepedo
2. Calixta Ruiz Peralbo
3. Enrique Pérez Pérez

Arboç, L' (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DEL PROGRÉS

Titulars
1. Joan Sans Freixas
2. Alfons Ribas Pérez
3. Montserrat Pérez Gallego
4. Miguel Ángel Del Río Martos
5. Sonia Magrane Rus
6. Adria Molina Inglada
7. Maria Josefa Morillas Ratia
8. Susana Bayo Morales
9. Josep Figuerola Alborna
10.francisco Javier Díez Sánchez
11.pedro Osorio Martínez
12.damian Campelo Farre
13.maría Del Mar Manso Raventós

Suplents
1. Óscar Tomás Gázquez Jiménez
2. Cristinajuradosánchez
3. Jose Manuel Ramón Sánchez
4. Sonia Freixas Sans
5. María José Jara González
6. Adrián Curieses Garrido
7. Alex Ruiz Morillas
8. Patricia Lara Palma
9. Domingo Jurado Polo
10.josep Raja Molinari

Llorenç del Penedès (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
1. Juan Gabriel Callejón Hita
2. Xavier Pova Morales
3. Sandra Morales Pelaez
4. Mónica Pérez Alda
5. Verónica Morata Sanandrés
6. Santiago Morales Gómez
7. María Isabel Ruiz Alamo
8. Alejandro Cuenca Guerrero
9. Cristina Pelaez Delgado
10.francisco Azorín Tormo
11.silvia González Expósito

Suplents
1. Jose Torres Alcazar

Montmell, El (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. María Inmaculada Costa Ramón
2. Emilio García Linares
3. Romina Puig Altimira
4. Ferrán Juan Gili
5. Miriam Rueda Matias
6. Susana Cerda Merino
7. Cristian López Julian
8. José Costa Molina
9. Carla Fernández Pulido

Suplents
1. María Carmen Pallarés Litran
2. Jose Joaquín Santiño Salom
3. Mario Beltrán Ibarz
4. Manuel Mengual Sánchez

Pobla de Montornès, La (consulta totes les llistes)

ALTERNATIVA MUNICIPALISTA LA POBLA DE MONTORNÉS–CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
1. Damian Bas Parera
2. Daniel Escudero Guillen
3. Sandra Tarrasco Pellise
4. Yolanda Sayago Pérez
5. Yolanda Vilchez Rosales
6. Maria Dolores Figuerola Güell
7. Jonatan Mato Carrillo
8. Maria Rosario Paredes Cumplido
9. Óscar Valderrama Rodríguez
10.beatriz García Albadalejo
11.vicente Pérez Moyano

Suplents
1. Ramón Rovira Colet
2. Jose Manuel Cornelles Taus
3. Eva María Ruiz Paredes
4. Iván Torrent Sánchez
5. María Jesús Paya Pérez

Riera de Gaià, La (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DEL PROGRÉS

Titulars
1. José Carmona Aguilar
2. Marta Fermosel Gasca
3. Carlos Sangenis García
4. Acisclo Millán Millán
5. María Ángeles Jorquera Victoria
6. Fermín Gracia Masdeu
7. Mónica Molinero Martínez
8. María Isabel Terrado Sánchez
9. Jose Javier Becerra Jiménez

Suplents
1. Luis Porta Canals
2. Josefa Iglesias Fernández
3. Montserrat Rodríguez Sogas

Roda de Barà (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
1. José Antonio Benedicto Conte
2. Laura Moya Núñez
3. Vicente Peñarrubia Mondejar
4. Gregoria Alonso Alonso
5. Juan Pedro Labrador Rabago
6. Jessica Moya Nuñez
7. Yasine Assouni El Aguili
8. Sofía Acosta Belles
9. Francisco Pedrosa Chacón
10.lorenza Carruana Díaz
11.guillen Millán Alarcón
12.maría Lourdes Navarrete García
13.jose Luis Moreno López

Suplents
1. Juan Ignacio Pardo Franco
2. Aida Gil Hortelano(Independent)
3. Gerard Escalera Buzon
4. María Del Carmen Nuñez Morata
5. Miquel Mercade Gómez
6. María Del Carmen Fernández Cobo
7. Diego Martínez Cerezo
8. Mercedes Civera Pérez
9. Ramón De Ramón Acevedo
10.pio Jorge Ramos Cuervo

Sant Jaume dels Domenys (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
1. Manel Cuenca Guerrero
2. Marc Serralabos Medina
3. Jose María Gutierrez Bueno
4. Yolanda García García
5. Sonia Morillo Martínez
6. Antonio Chacón Rebollo
7. Manuel Carrión Ortega
8. Eduardo Andrés González Burgos
9. María Del Carmen López Gordillo
10.carolina Ramirez Saurina
11.iván Cabaces Muñoz

Suplents
1. Enrique Baltanas Aguilera
2. Iván Rebollo Marcas
3. Maria Isabel Guerrero Cardona
4. María Concepción Bueno Merino
5. Manuel Prieto Grillo
6. Yoan Fernelis Recio Ceballo
7. Ismael Mora Camacho

Santa Oliva (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

Titulars
1. Christian Martínez Rodríguez
2. Laia Levis Canals
3. Miriam García Guerrero
4. Francisco Soriano Martínez
5. Josep Ferre Vidal
6. Juana María Ramos Fuentes
7. Eva Villena Maturana
8. Eduardo Delgado Ramos
9. María De Los Ángeles Díaz Cortés
10.juan Alcaraz Fernández
11.cristina Carreras Haro

Suplents
1. Matilde López Caro
2. Jose Manuel Calero Sánchez
3. Ana Navas Vallejos
4. Adrián Fernández Ramos
5. María Carmen Cortes Moreno
6. María Asumpció Canals Garriga

Torredembarra (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
1. Valeriano Pino Lara
2. María Del Carmen Martín Framit
3. José García González
4. Angelica Muñoz Mejías
5. Luis Matías Redondo Saiz
6. Somaya El Asri Zigaf
7. Manel Álvarez Martí
8. Gemma García Cuartero
9. Ginés Rodríguez Merino
10.rosario Aranda Vargas
11.arturo Javier Sánchez Miranda
12.maria Felicia Moreno Zamora
13.manel Campomanes Diez
14.silvia Carmen Ros Alarcón
15.javier Doblado Molina
16.josefa Díaz Sánchez
17.luis Usero Mora

Suplents
1. María Isabel Chico Pérez
2. Rafael Ramón Palma Patron
3. María Ángeles García Escudero

Vendrell, El (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DE PROGRÉS

Titulars
1. Kenneth Martínez Molina
2. Christian Soriano García
3. Silvia Vaquero Martín
4. Baltasar Santos Fernández
5. Montserrat Martín Gibert
6. Rubén Gracia Maiques
7. Nuria Rovira Costas
8. Alfonso Herrera Mimbrero
9. Lucía Montoro Barajas
10.juan Luis Espinosa Verdugo
11.teresa Llerena Rebull
12.víctor Herrera Nin
13.montserrat Salvatierra Fernández
14.mohamed Tahiri Hassoune
15.sara El Hamti El Azouan
16.juan Francisco Castillo Barranco
17.maría Ángeles Zambrano Robles
18.juan Antonio Dionisio Montoro
19.manuela Casas Perín
20.dalmacio Jacinto Gascón Roe
21.verónica Talavera Haro

Suplents
1. Lamiae Andaloussi Essalhi
2. Jorge Martínez Cabeza
3. Belén Alcón Vidal
4. Antonio Rodríguez Cívico
5. Helena Arribas Esteve
6. Martí Carnicer Vidal

Vespella de Gaià (consulta totes les llistes)

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA–CANDIDATURA DEL PROGRÉS

Titulars
1. Daniel Cid Ricote
2. Silvia Tutusaus Calull
3. Guillermo Asensio Avila
4. Cristina Martín Casanellas
5. Sara Fortuny Bargalló
6. Antonio Ramírez Reina
7. Noelia Vives Caballero

Suplents
1. Luis Pérez Tornero
2. Agustín Pastor Padilla
3. María Dolores Moreno Estepa
4. Juan Enrique Navarro Pérez
5. Antonio Fábregas Sánchez
6. Raúl Parras Rosillo