Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes de - (17)

Titulars
1. Pilar Garcia Martinez
2. Rafael Perez Bueno
3. Alba Font Moreno
4. David Vargas Robles
5. Sanna Bouzerhba El Harouachi
6. Francesc Esteve Sole Gudjonsdottir
7. Estrella Quiroga Morais
8. Edgar Perez Berrio
9. Josefa Martinez Iniesta
10. Enric Querol Baladia
11. Manuela Moreno Nieto
12. Alexis Perez Pozo
13. Ainoha Barriocanal Portela
14. Sergi Corrons Martin
15. Silvia Garcia Martinez
16. Oriol Baños Esparza
17. Ana Maria Sotos Oliver
18. Ernesto Gonzalez Serra
19. Lidia Cuenca Garcia
20. Antonio Jorda Casas
21. Alodia Zamora Parcerisas

Suplents
1. Sebastian Romero Crespo
2. Gemma Berrio Florencio
3. Manuel Perez Gallego

Mollet del Vallès (consulta totes les llistes)

PARTIDO RENACIMIENTO Y UNIÓN DE EUROPA (PRUNE)

Titulars
1. Manuel Lasso Gambero
2. Tamara Santiallana Frances
3. Ivan Agudo Mendez
4. Laura Salas Torres
5. Mohamed Soumati En Nady
6. Eva Cortinat Blazquez
7. Roberto Antonio Rondon Betermi
8. Erika Girabent Buxes
9. Alfonso Prieto Baena
10. Lluis Cesar Navarro Gonzalez
11. Najib Ghailan Llaimoun Jamal
12. Edison Cabrera Cruz
13. Lola Santiago Bizarraga
14. Alex Pulido Comino
15. Maria Del Carmen Egea Vallejo
16. German Ortiz Guillen
17. Yassine Halhoula Marhnine
18. Vanessa Gabriel Roig
19. Pedro Javier Larios Servando
20. Ana Maria Gonzalez Fernandez
21. Rafael Bibian Doya
22. Santiago Santisteban Da Silva-Oliveira
23. Ricarda Perez Pastor
24. Albert Meroño Maricalva
25. Fatna Bilal Thami

Suplents
1. Farah Kassen Sadek
2. Jose Manuel Alvarez Mazuelos
3. Ayoub Mhidi Jamai

Sant Cugat del Vallès (consulta totes les llistes)

PROPOSEM PER LES MINORIES (PROPOSEM XM)

Titulars
1. Dimitri Nagib Defranc Cevallos
2. Jordi Company Querol
3. Souad Karmoun Chakkour
4. (May) Maria Del Carmen Domínguez Rodés
5. Rosa Josefina Ceballos Mendoza
6. Elizabeth Rosario Mayorga Fernandez (Independent)
7. Roberto Alejandro Reyes Echeverria
8. Zoubir Mejdoubi Duali
9. Antonia Madueño Flores
10. Delfina Toso Del Valle (Independent)
11. Victor Antonio Robles Chonillo
12. Elvis Sebastian Patrón Reyes
13. (Marisol) María Sol Costarrosa Marcos
14. Hafida Chakor Chakour (Independent)
15. Zohra Chakour Chakour (Independent)
16. Saudde Larisa Cevallos Defranc (Independent)
17. María Elinora Alcivar Moreira
18. Renan Augusto Intriago De Janón
19. Brahim Touzani Hamouch (Independent)
20. Francisco Javier Argente Soler (Independent)
21. Jeanette Patricia Guzman Binueza (Independent)
22. Marivel Sanaliz Cercado Gonzalez
23. Ayoube El Ghanam Chakor (Independent)
24. Mostafa Stitou El Harchi Ghmari (Independent)
25. (Conchita) Concepción Dempere Llinás (Independent)

Suplents
1. Eduardo Company Franc (Independent)
2. Nuria Sans Borras (Independent)
3. Briggitte Alexandra Farfán Dominguez (Independent)
4. Nicole María Franc Perret
5. Luis Napoleón Uribe Puerta (Independent)
6. Carlos Dember Colorado Moncayo (Independent)
7. Diana Dalia Domínguez Tarira (Independent)
8. Gloria Garcia Sanchez (Independent)
9. Joana Garcia Haro (Independent)

Hospitalet de Llobregat, L' (consulta totes les llistes)

PROPONEMOS POR LAS MINORÍAS (PROPONEMOS XM)

Titulars
1. Martha Elena Merello Larreategui
2. Tulio Sabino Jaramillo Preciado
3. Remulo Corsino Castro Sotomayor
4. Leopoldina Moncerrate Fajardo Vera (Independent)
5. Rosa Del Rocio De La Rosa Macias
6. Agnes Essonti Luque (Independent)
7. Maria Janett Guaman Balderrama (Independent)
8. Cristian Javier Orellana Veliz (Independent)
9. Juan Antonio Vazquez Gomez (Independent)
10. Bryan Esteeven Arroba Lazaro (Independent)
11. Carlos Norberto Carrion Cuerva (Independent)
12. Alba Yasmin Olaya La Rosa (Independent)
13. Juan Moreno Fortunato (Independent)
14. Maria Jacqueline Galarza Torres (Independent)
15. Remulo Wladimir Castro Galarza
16. Fernanda Louisiana Morales Martinez (Independent)
17. Hector Javier Lizano Silva (Independent)
18. Miriam Dolores Agila Barragan
19. Elizabeth Cristina Palacios Ruiz (Independent)
20. Alex Carreras i Bernat
21. Belky Maria Velez Loor (Independent)
22. Juan Sebastian Castellano Guevara (Independent)
23. Jose Antonio Sillo Sillo (Independent)
24. Jelen Marilyn Macias Cassan (Independent)
25. Francisco Xavier Quimi Medina (Independent)
26. Narcisa De Jesus Lopez Figueroa (Independent)
27. Jorge Fernando Pincay Herrera

Suplents
1. Juana Mullo Pomaina (Independent)
2. Rolando Alexander Burgos Mendoza (Independent)
3. Ana Maria Lozano Muñoz (Independent)
4. Gregoria Lourdes Avila Castro (Independent)
5. Fausto Nino Silva Villon (Independent)
6. Lourdes Eugenia Buitrago Forero (Independent)
7. Marcos Omar Ortega Avila
8. Maria Alexandra Guaman Mullo (Independent)
9. Lorena Francisca Valencia Angulo (Independent)
10. Ulpiano Eduardo Garcia Aupaz
Titulars
1. Carmen Gotera Sosa
2. Alfredo Guimet Maso
3. Yasmina Santos Calero
4. Jose Manuel Quiroga Lopez
5. Betty Guervara Alcivar
6. Carlos Valencia Guevara
7. Silvia Perales Sisniega
8. Andy David Garcia Guevara
9. Julita Bruña Vazquez
10. Antonio José Maldonado Ayllón
11. Ana Cristina Berna Erro
12. Juan Carlos Escudero Gonzalez
13. Amparo Muñiz Mateo
14. Carlos Sanmarti Marin
15. Zoila Virginia Guevara Alcivar
16. Franklin Isaac Ramirez Montecel
17. Yasmil Del Rocio Montecel Potes
18. Franklin Bolivar Ramirez Bazan
19. Isolina Amada Alcivar
20. Gregorio Clesuscley Rodriguez Cedeño
21. Maria De Los Angeles Rodas Guevara
22. Juan Camprubí Casas
23. Maria Teresa Calvo Tabuenca
24. Jose Migueiz Fernandez
25. Carmen Cienfuegos Rivas
26. Julian Roldan Grimaldi
27. Nuria Cucurull Palain

Suplents
1. Jose Soler Rubiño

Vilanova del Camí (consulta totes les llistes)

DERECHO, CIUDADANÍA Y DEMOCRACIA. DECIDE (DECIDE)

Titulars
1. Imma González Narbona
2. Mariano Juan Ortíz Delgado
3. Jordi Pérez Leal
4. Carolina Sánchez Grande
5. Sandra Moreno Tomás
6. Carlos Delgado Fernández
7. María Eugenia Horna Cebrián
8. Yolanda Cruz Escucha
9. Julia Moreno Moreno (Independent)
10. David Borrega Escalante (Independent)
11. Inmaculada Guerrero Bassa
12. María Teresa Jiménez Santano
13. Francisco José Hernández Navarro
14. María Teresa López Moreno
15. Francisco Javier Arias Expósito
16. Marta Hidalgo Simón
17. Antonio Calvache Durán

Suplents
1. Iban Ponce Martínez
2. María Luisa Ceballos González
3. Véronica Olmedo Reche
Titulars
1. Núria González López
2. Ana Álvarez Franquet
3. Elisenda Massa Fernández
4. Aníbal Martín Borrego
5. Carles Membrado García
6. Pablo Huguet Monfort
7. Cristina Santos Janeiro
8. Alejandro Ruiz Rodríguez
9. Sonia Álvarez Álvarez
10. Marcos Garcia Del Pino
11. Josep Lluis Olmedo Acera
12. Maria De Luján Piatti
13. Patricia Roxana Basedas Moreno
14. Pavel Yakovlev Yakovlev
15. Jennifer Salmerón Comino
16. Jose Felix Pintor Alvaro
17. Adolfo Quibus García 
18. Elisa Coelho Domínguez
19. Antonio Espinoso Esteban
20. Yolanda Sánchez González
21. Audrey Lynn Strother Glover
22. Francisco Javier Ferrer Sandoval (Independent)
23. Eneida Martín Borrego
24. Marta Garzón Santiago
25. Joaquin Clavería Villodres
26. Joshua Miquel Ramos Pérez
27. Heidi Caneo Muñoz
28. Anna Maria Peña Prieto
29. Miguel García Carpintero
30. Esther Lopera Tenorio
31. Rubén Moreno Vico
32. Joaquina Loscos Chesa
33. Emilio Pérez Muñoz
34. Eduardo Fernández Valls
35. Paula López López
36. Emma Lebón Sainz
37. Maria Adelina Ruiz Santos
38. Maria Cruz Leal Rodríguez
39. Aurelio Molina Serrano
40. Raúl Pérez Muñoz
41. Jose Anfruns Davi 

Suplents
1. Marta Franquet Delas

Barcelona (consulta totes les llistes)

FALANGE ESPAÑOLA DE LAS J.O.N.S. (FE de las JONS)

Titulars
1. Manuel Andrino Lobo
2. Antonio Sanchez Aguilar
3. Ingrid Medrano Cortés
4. Luis Alonso Roda
5. Concepción Bota Fortia
6. Francisco Javier Molina Molina
7. Jose Antonio Jimenez Gonzalez
8. Silvia García Díaz
9. Natalia Fortes Baez
10. Antonio Álvarez Ruiz
11. Ramón Burgos Sánchez
12. Maria Rocio Sanchez Horneros Miranda
13. Miguel Pulgarín Domínguez
14. Irene Sánchez Orta 
15. Francisco Javier Illescas Diaz
16. Abel Burgos Gragera
17. Maria Margarita Cobos Pacubas
18. Javier Antonio Davo Martinez
19. Jesús Orozco Piqueras
20. Tamara Burgos Gragera
21. Carmen Lobo Perez
22. Eric Burgos Gragera
23. Maximiliano-Julio Alvaro Custodio
24. Gloria Maria Sánchez Abellán
25. Benigno Tierno Martinez
26. Isabel Burgos Sánchez
27. Eduardo Diaz Cordero
28. Francisco Javier Moriones González
29. Carmen Suarez Galan
30. Pascual Sánchez Lorca
31. Maria Dolores Gomez Ruiz
32. Ricardo Alegret Llorens
33. Luisa Gragera Guerrero
34. Maria Del Carmen Tarragona Rexachs
35. Jose Luís Martínez Moreno
36. Félix Romo Alcántara
37. Eva Sánchez Abellán
38. Maria Del Carmen Moreno Sanz
39. Juan Manuel Pozuelo Lodeiro
40. Alberto Berges Cabrera
41. Maria Borrego Domínguez

Suplents
1. Carmen De La Rosa Gomez 

Barcelona (consulta totes les llistes)

PER UN MÓN MÉS JUST (PUM+J)

Titulars
1. Marius Lucien Makon Nkoyock
2. Eva Farriol Serra
3. Esteban Serra Vila
4. Jessica Martin Martinez
5. Jordi Farnos Fernandez
6. Elisabet Requena Lopez
7. Fernando Gonzalez Laparra
8. Sabrina Maria Requena Lopez
9. David Laguna Ubach
10. Aina Centeno Lemaine
11. Alberto Diez Perez
12. Maria Almudena Lopez Morillas
13. Ivan Perez Carrasco
14. Maria Miron Rodriguez
15. Victor Chaparro Jimenez
16. Belen Vallve Lago 
17. Luis Fernandez Felipe
18. Cristina Alonso De Caceres
19. Jose Luis Gil Losada
20. Nuria Canals Alvarez-Novoa
21. Jaime Gil Gregorio
22. Eulalia Beatriz Caspar Perez
23. Juan Jose Gutierrez Gonzalez
24. Marina Fernandez Delgado
25. Guillermo Merchan Domenech
26. Isabel Jorge Henriquez
27. Manuel Navajas Segovia
28. Laura Maria Herranz Menezo
29. Eduardo Rapaport Escardo
30. Patricia Alvarez-Novoa Iglesias
31. Jesus Alberto Fernandez Gomez
32. Marta Bayona Beriso
33. Venancio Maria Torralbo Perez
34. Sofia Bayona Beriso
35. Vicente Trenado Martin
36. Cristina Beriso Cardoso
37. Carlos Felipe Vergara Gonzalez
38. Maria Del Rosario Muñiz Olivares
39. Ignacio Alvaro Benito
40. Beatriz Bustos Toribio
41. Marcos Gutierrez Gonzalez

Barcelona (consulta totes les llistes)

PARTIT LLIBERTARI (P-LIB)

Titulars
1. Rafael Caballero Roales
2. Alonso Ramírez Alcayna
3. Javier Pardo Sanchez
4. Lidia Real Quereda
5. Rosa Montenegro Gallardo
6. Roger Coloma Cardona
7. Xavier Manuel Rosell Paraira
8. Juan Jimenez Carrero
9. Maria Gracia Caballero Roales
10. Gemma Jazmina Montenegro Maruenda
11. Jeremias Olivero Delgado
12. Gabriel Arnau Gevatter Pujals
13. Ana Maria Maruenda Roige
14. Joan Gonzalez-Conde Cantero
15. Maria Carmen Vega Llorente
16. Thomas Andreas Gustav Löbel
17. Jose Aranda Cruz
18. Monica Collado Ruiz 
19. Alejo Fernández-Cardellach Maluquer
20. Leonor Ponce Martinez
21. Raul Caballero Roales
22. Victor Alejandro Varela Selgas
23. Vanessa Barreras Martinez
24. Joaquim Gascón Sarget
25. Jacqueline Ortiz Mora
26. Albert Miñano Boyero
27. Pere Pla Lloan
28. Maria Del Camino Sanchez Gorjon
29. Xavier Pineda Buendia
30. Marta Muniente Ferrer
31. David Lascasas Magdaleno
32. Mariano Recuenco Martin
33. Julia Cruz Angelats
34. Adrián Meléndez Olalde
35. Montserrat De Diego Morera
36. Daniel Alberto Fernández Muñir
37. Francisco Jose Vazquez Lopez
38. Raquel Diaz Buendia
39. Luis Lopez Cruz
40. Sabina Maria Sanchez Gorjon
41. Mijail Torrano Esteve 

Suplents
1. Rosario Carmona Ruiz
2. Ruben Santiago Diaz 

Barcelona (consulta totes les llistes)

ELS VERDS ECOPACIFISTES (EVE)

Titulars
1. Josep Lluís Freijo i Lizan
2. Ignasi Pérez i Arnal
3. David Cortes-Russell i Miquel
4. Laura Rosell i Illa
5. Marta Soriano i Vivas
6. Josep Lluís Berdonces i Serra
7. Marti Rosell i Petit
8. Rosa Raquel Gomez Rivas
9. Avelina Arguelles Miranda
10. Ana Maria Portero Sanchez
11. Joaquim Garcia-Lavernia Gil
12. Felicia Pla i Xiberta
13. Maria Pilar Cartagena Gonzalez
14. Ana Maria Dauder i Soler
15. Maria Jose Jurado Marcos
16. Jaume Rabassa Gamecho
17. Anastasi Llerena Serrano
18. Inmaculada Illa i Suñol
19. Maria Dolores De Maya Marquez 
20. Carmen Muñoz Motos
21. Felipe Checa Solans
22. Salvador Garcia Castaño
23. Maria Teresa Rubio Masero
24. Maria Blanca Arpa Lostao
25. Florinda Freijo Lizan
26. Miquel Colomer i Roig
27. Jose Manuel Barrio Segura
28. Dolores Paz Madrid Gallardo
29. Monica Freijo Lizan
30. Maria Carmen Lorca Valverde
31. Jose Ruiz Navarro
32. Carlos Fernandez Campos
33. Dolores Gallardo Lozano
34. Maria Dolores Sanchez Torres
35. Maria Mercedes Cambra Soriano
36. Pere Pujol i Viñals
37. Francisco Madrid Martínez
38. Francisca Madrid Gallardo
39. Circe Angulo Diaz
40. Maria Pilar Santiesteban Miguel
41. Joan Pere Vida i Alvarez

Barcelona (consulta totes les llistes)

PARTIDO DEMÓCRATA SOCIAL JUBILADOS EUROPEOS (P.D.S.J.E.)

Titulars
1. Silvia Lazausa Julve
2. Jordi Casas Miguel
3. Jaume Peleja Catala
4. Cristina Perez Buendia
5. Alberto Abas Amill
6. Celia La Faja Losilla
7. Santiago Diaz Vives
8. Maria Teresa Boronat Martinez
9. Caridad Roldan Delgado
10. Sebastian Gonell Marsa
11. Angel Gonzalez Serrano
12. Lorenza Albarracin De La Cerda
13. Andrés Arnal Adsuara
14. Miguel Angel Arana Garcia
15. Vicenta Hernandez Del Pino 
16. Luis Siñol Bujons
17. Joan Pau Rica Lopez
18. Virginia Maycas Marquez
19. Jose Maria Rodriguez Perez
20. Sonia Herranz Boronat
21. Lope Garcia-Verdugo Galeote
22. Ricard Estaper Ortiz
23. Sonia Garcia Camacho
24. Daniel Herranz Boronat
25. Cristina Garcia-Verdugo Gonzalez
26. Carlos Arnal La Faja
27. Vicente Maycas Marquez
28. Maria Rodriguez Vazquez
29. Antonio Luis Herranz Alarcon
30. Maria Paz Iglesias Lazaro
31. Sergi Navarro Barrera
32. Maria Montserrat Herranz Alarcon
33. Fulgencio Gimenez Gonzalez
34. Mercedes Ros Llaurador
35. Jose Fernandez Molina
36. Maria Montserrat Sanz Gomara
37. Josefa Alor Olmo
38. Lope Garcia-Verdugo Gonzalez
39. Juan Elias Sonseca Perez
40. Alvar Sala Vilar
41. Nemesio Rodriguez Alvarez

Vidreres (consulta totes les llistes)

TERCERA EDAD EN ACCIÓN (3e en acción)

Titulars
1. Luis Heredia Barredo
2. Montserrat Bejarano Pobea
3. Juan Carlos Guisado Carmona
4. Albert Heredia Bejarano
5. Maria Isabel Jurado Garcia
6. Angel Guisado Gil
7. Ingrid Palanco Gallego
8. Juan Manuel Carmona Carmona
9. Francisco Burgos Castaño
10. Beatriz Natividad Barredo Gonzalez
11. Maria Josefa Carmona Cortes
12. Antonio Sanchez Lara
13. Maria Antonia Pacheco Samblas

Suplents
1. Pedro Villen Ballesteros
2. Marcos Perez Terron
3. Montserrat Heredia Bejarano

Ripoll (consulta totes les llistes)

FRONT NACIONAL DE CATALUNYA (F.N.C.)

Titulars
1. Sílvia Orriols Serra
2. Josefina Guix Sala
3. Enric Cabana Canal
4. Guillermo Barranqueras Aragón
5. Maria Del Carme Sande Ortiz
6. David Subirana Campàs
7. David Suarez Arnau
8. Joan Aiats Molist
9. Irina Orriols Serra
10. Maria Carmen Sadurni Soy
11. Maria Dolores Orriols Armengou
12. Elisabet Campas Blasi
13. Jordi Font Navarro
14. Laia Torrent Hernàndez
15. Jaume Font Cardiel
16. Emma Valentí Clerch
17. Antoni Babia Privat

Suplents
S1. Marta Abad Gener

Lleida (consulta totes les llistes)

BLOC SOBIRANISTA CATALÀ (BLOC S.C.)

Titulars
01. Sergio Enrique Gensana Lorca
02. Maria Ester Pajares Gutiérrez
03. Patricia Segú Blanco
04. Maria Del Mar Cabré Ramells
05. Jaume Delgado García
06. Josué Alloza Arnau
07. Ana Maria Torres Serrano
08. Daniel Pintado Navas
09. Eleonora Krasimirova Borisova
10. Estibaliz Yebras Boqué
11. Francisco Becerra Gómez
12. Pilar Muñio Buenaventura
13. Daniel Tirado Peña
14. Lluís Canalias Ávila
15. Maria Montserrat Martín González
16. Montserrat Palau Morro
17. Eva Maria Lorenzo Aguirregoicoa
18. Joan Gorgues Ruiz
19. Lluís Solanes Prados
20. Oscar Villaitodo Millat
21. Isabel Ros Alfonso
22. Elias Cosialls Pueyo
23. Bruna Canalias Piella
24. Wilmer Domínguez Remar
25. Alvaro Castro Linares
26. Jaume Fanes Estivill
27. Noelia Julvez Salvia

Suplents
01. Dolors Teba Torres

Girona (consulta totes les llistes)

BLOC SOBIRANISTA CATALÀ (BLOC S.C.)

Titulars
1. Ignacio Huertos Rocas
2. Jaime Lorenzo Felip
3. Josep Maria Boix Caparros
4. Dolors Bueno Garzón
5. Maria Del Carmen Borrás Sánchez
6. Mario Aliu Trenado
7. Sergi Salas Cabezos
8. Herminio Tremosa García
9. Laura Riquelme Montalbán
10. Anna María Guerrero Corral
11. Jose María Armengol Villanueva
12. Eduardo De Vilar Hernández
13. Alexis Puig Robles
14. Arantxa Pagés Boadas
15. Ester Mallart González
16. Jose Antonio Pujol Gutierrez
17. David Iborra Pocielo
18. Carlos Luis Vidal Salazar
19. Ainara Arroyo Montón
20. Silvia Torralba Pérez
21. Alberto Casas Tarres
22. Meritxell García Carbonell
23. Maria Del Mar Ortas Sero
24. Montserrat Fernández Fabrellas
25. Julian Rovira Pérez
26. Maria Carmen González Pérez
27. Castor Bayo Amores

Suplents
1. Josep Alomà Soler

Vila-seca (consulta totes les llistes)

TERCERA EDAD EN ACCIÓN (3e en acción)

Titulars
1. Mariano Salmeron Melero
2. Gabriel Moragas Vall
3. Isabel Rodriguez Moya
4. Mª Isabel Cirujano Garcia
5. Alfredo Rodriguez Garu
6. Domitila Souto Perez
7. Angel Vicente Carretero
8. Natalia Ferreira Gonzalez
9. Clemente Vicente Cardo
10. Concepcion Martinez Rodriguez
11. Manuel Domene Rodriguez
12. Isabel Rodriguez Grau
13. Antonio Villena Exposito
14. Carmen Hernandez Lacosta
15. Jose Naranjo Linares
16. Paula Olivares Reyna
17. Juan Jose Salmeron Herrera
18. Encarnacion Moya Carrion
19. Ruben Jesus Castelao Iguiñez
20. Encarnacion Melero Pestaña
21. Jose Maria Gonzalez Prieto 

Suplents
1. Carmen Sole Llevador
2. Jose Francisco Salmeron Melero