Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Canonja, La

Resultats 2019 a Canonja, La

Titulars
1. Roc Muñoz Martínez
2. Salvador Ferré Budesca
3. Lucía López Cerdán
4. Francisca Márquez Sola
5. Francisco Manuel Roca Gutiérrez
6. Glòria Virgili Gispert (Independent)
7. José Luis Sánchez Lorente
8. Antonio Manuel Reyes Padrón
9. Marina Clavero Lozano
10. Nereida González García
11. Lidia Muñoz Granados
12. Miquel Pérez Pla (Independent)
13. Maria De La Coba Navarrete 

Suplents
1. Ivan Barceló Procas (Independent)
2. Marta Mancebo Jiménez
3. Felipe Ramírez Aranda
4. Marina Sánchez Bermejo
5. Pedro Luis Vidal Cobo (Independent)
6. Samira Zemouri Ruz (Independent)
7. Oscar Marjalizo Cerrato
8. Ainara Cánovas Sánchez (Independent)
9. Olivia Gran Esteve (Independent)
10. Francisco Domínguez Sánchez
Titulars
1. Oriol Olivé Barberà
2. Sebastià Bofarull Veciana
3. Montserrat Canadell Olivé
4. Eva Rull Subirats
5. Miquel Sabaté Pagès
6. Eugenia Beas Ros
7. Oriol Llop Perelló
8. Maria Pérez Santafosta
9. Albert Dols Domingo
10. Maria Solà Jimenez
11. Robert Qué Paixà
12. Sarai Martínez Torres
13. Joan Pons Solé 

Suplents
1. Marcel Nolla Qué
2. Alba Trócolis Núñez
3. Joan Falguera Orellana
Titulars
1. Marc Riu i Rusell
2. Montserrat Constantí i Fernández
3. Inmaculada Iglesias i Cirac
4. Marc Salla i Bofarull
5. Mercè Salla i Bofarull
6. David Fernàndez i Martínez
7. Eva Fuentes i Cabrera
8. José Alberto Papaseit García
9. M. Esther Martínez i Ramírez
10. Josep Ferran i Fortuny
11. Cynthia Elisabeth Caisaguano Vásquez
12. José Antonio Gené i Fortuny
13. Joaquim Safont i Cervera

Suplents
1. Ramon Ruiz i Agustí 
Titulars
1. Maite Olivé Guinovart
2. Christian Ibàñez Sancho
3. Domingo Gómez Torres
4. Gemma Esteve Roca
5. Carmen Ordóñez García
6. Pol Aluges Sans
7. Maria Canadell Bofarull
8. Miquel Florit Lafarga
9. Dominica Ruana Turiel (Domi)
10. Albert Guinovart Rull
11. Gisela Mañé Mañé
12. Antoni Nicolàs Marsal
13. Montserrat Tomàs Macias 

Suplents
1. Núria Sancho Queralt 
Titulars
1. Francisco Gómez Torres
2. Sheila Abrio Rico
3. Juan Manuel Palmero Reyes
4. Aydee Camacho Carrión
5. Concepción Almazán Gómez
6. Maribel Rodríguez Ruf
7. Jennifer Abrio Rico
8. Laura Ruiz Rodríguez
9. Jaime Abrio Céspedes
10. Oriol García Hortoneda
11. Josefa Hernández Navarro
12. Luisa Rico Roldán
13. Juan Pedro Rodríguez Jiménez
Titulars
1. Mª Encarnación Quílez Valdelvira
2. Luís Macías Gómez
3. Jerónimo Ruíz Cardoso
4. José María Fernández Marcos
5. Coral Carmona Aliaga
6. Ramón Marín García
7. Carmen Bermúdez Salmerón
8. Fernando Luque Ortigosa
9. Josefa Jiménez Muñoz
10. Ana Romano Portero
11. Ricardo Sánchez Romano
12. María Isabel Olmedo Bautista
13. José Mestre Pardo 

Suplents
1. José Recasens Gracia
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Tarragonès