Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Cunit

Resultats 2019 a Cunit

Titulars
1. María Carme Martínez i Ortega
2. José Gracia Vera
3. María Glòria Sancho i Roca
4. Pablo Faccia Finazzi- Agrò (Jovent Republicà)
5. Cynthia Nicolás Martínez
6. Víctor Ferrer Rueda (Jovent Republicà)
7. Carmen Aguila Hueso
8. Josep Mestres Pinilla Jovent Republicà)
9. Adriana Fernández Sánchez
10.alejandro López Torres
11.maria Teresa García Moreno
12.marc Del Valle Rius
13.carmen Hervás Mota
14.josep Del Santo Ricart
15.ricard Urgell Vandellòs
16.elisabet Fontcuberta Nevot
17.ivan Faccia i Serrano

Suplents
1. Thais Laura Sanchez Andreu
2. Manel De Amores Sanromà
3. Carlos Nicolás Cordero
Titulars
1. María Dels Dolors Carreras Casany
2. Javier Lorenzo Torres
3. Jose Manuel Cabada Juez
4. David Marquinez Juarez
5. María Inés García Díaz
6. Leonor Hotellerie Follois López
7. Jose María García García
8. Manuela Estudillo Sánchez
9. Reyes Barbero Montenegro
10.iván Fernández Casado
11.arantzazu Longares Guzmán
12.maría Teresa Jodar Pons
13.jose Habas Antolín
14.maría Jesús Mas González
15.jose Antonio Zamora Zamora
16.ramona González Soler
17.judith Alberich Cano

Suplents
1. Jose De Los Riscos Cepedo
2. Calixta Ruiz Peralbo
3. Enrique Pérez Pérez
Titulars
1. Ruth Sunyol Gonzàlez
2. Emma Pelegrín Parras
3. Plàcid Salvador Rosaleñ i Rosaleñ
4. Gemma Ortiz Sánchez
5. Sergio Bernal Tejido
6. Valeria Ana Duch Pourny
7. Manuel Buendía Gómez
8. Maria Lurdes Maneu Sotos
9. Míriam Martínez Quintana
10.juan Aguilera Schwandt
11.laura García Casado
12.juan Antonio Martín Hernández
13.ester Barceló Bonet
14.jordi Agüera Ángel
15.maria De La Mercè Bernadet Castelló
16.antonio Francisco Gatell Plana
17.sara Prados Luque

Suplents
1. Beatriz Macarena Gatell Abre
2. Artur Temprano Domínguez
3. Esperanza Vilches Godino
4. Sandra Martínez Campà
5. Edgar Olmo Barceló 
Titulars
1. María Esther Otero Castro
2. Jose Portillo Rovira
3. Angel Grau Ramos
4. Aurora García Hernández
5. Claudia Chueca Almirall
6. Yanelys Álvarez Rodríguez
7. Pedro Pancorbo Parras
8. Estefanía Valenzuela Ortega
9. Patricia Juan Vicente
10.raúl Hernández Hidalgo
11.fernando Juan Piñero
12.david Villaverde Corto
13.josefa Carrasco Osa
14.mercedes Romero Olivero
15.felix Roberto Sánchez Carballares
16.manuela González Moriña
17.jose Luis Reyes González

Suplents
1. Daniel Alfonso Bruguera
2. Isabel Redón Martín
Titulars
1. Carolina Burgos Martín
2. Juan Carlos Giménez Blanco
3. Josefa María Burgos Martín
4. Rafael Cordoba Camacho
5. Martalópezluque
6. Pedro Castillo Muñoz
7. Josefa Zapata Ayllon
8. Carles Adan Ferrer
9. Juliana Palomares Pacha
10.césar Ortiz Moreno
11.teresa Amparo Corella Sierra
12.alejandro Rodríguez Burgos
13.berta Castillo Pernas
14.pedro Altamirano Paquico
15.maría Josefa Sánchez Moliner
16.antonio Martínez Pascual
17.paula Bravo Barranquero

Suplents
1. Raúl Córdoba Camacho
2. Ana María Camacho Lara
3. Rafael Córdoba Escudero
Titulars
1. Jaume Casañas Carballido
2. Montserrat Cámara Casañas
3. Yolanda Sánchez Monterrubio
4. Beatriz Luque Rodríguez“Bea”
5. Antonio Casanova Guirau
6. Guillem Estadella Sancho
7. Carme Vera Bastidas
8. Joana Artés Llacer
9. Lola Díaz Casquero
10.lluis Puchol Andreu
11.joan Solé Coba “Juani”
12.laura Frias Vilà
13.jesús Esteban Tadeo
14.mercè Pipió Pons
15.jose Manuel Lopez Rubio “Willy”
16.montserrat Peña Megía
17.ionai Moya Gómez “Topo”

Suplents
1. Tania López Gamez
2. Manuel Vargas Machuca Ramírez“Vargas”
3. Visitación Colas Yagüe “Visi”
Titulars
1. Victoria E. Ramo Guerrero
2. Silvia Ramo Guerrero
3. Ángel Elias Pérez Núñez
4. Isabel Barrado García
5. Carlos García Mesa
6. Sergio Moro Sánchez
7. María Estrella Navarro Jiménez
8. Tomás Luis Zorrilla Ruiz
9. Manuel Berlanga Fernández
10.juana Moyano Abad
11.ángeles Muñoz Cayuela
12.pablo Andrés Calabrese
13.maría Troyano Sánchez
14.josé Berenguer Cascales
15.maría Teresa Puchades Martínez
16.manuel Gómez Fernández
17.cristina Martín Otero
Titulars
1. Xavier Salvadó Usach
2. Lola Domenech Bartomeu
3. Fernando Arjona Cabello
4. Antonio Herrero Fullea
5. Loli Aranega Vila
6. Elena Salvadó Ruiz–Calero
7. Juan José Ortiz Arrebato
8. Sonia Baeza Marín
9. Montserrat Ibañez Cebriá
10.manel Martín Castillo
11.oriol Vidal Martínez
12.oliver Román Peña
13.isa Veas Moral
14.merroun Yacine
15.laia Díaz Reyes
16.francesc Martínez Roselló
17.silvia Ondoño García

Suplents
1. Alfonso David Lozano Martínez
2. Ester Roselló Flor
3. África Díaz Reyes
4. Juan Antonio Nula Ruiz
5. Katerin Yanopulo González
Titulars
1. Pablo Muñoz Jarque
2. Nuria López De La Concepción
3. Marc Muñoz i Encarnación
4. Lorena Thalia Castillo Yujra
5. Gregorio José Piñero Baez
6. Zulma Yujra Arzala
7. Christian David Vergaray Alvarado
8. Alexandra Betania Cáceres
9. Miguel Ángel Iglesias Navarro
10.ana María Albarral Ramos
11.antonio Pelaez Guardia
12.yolanda Jiménez Acedo
13.víctor Salazar Fernández
14.ana María Martínez Castillo
15.juan Antonio López Montiel
16.gloria Pineda Gaviria
17.gregorio Piñero Moreno

Suplents
1. Lidia Jarque Moliner
2. Mónica Isabel Cespedes Rua
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Penedès