Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Arboç, L'

Resultats 2019 a Arboç, L'

Titulars
1. Montserrat Ventura Jané
2. Marcos Albareda Garcia
3. Gemma Sarduní Palau
4. Jordi Albornà i Urpi
5. Wafa Tahiri Tahiri
6. Antonio Calvet Garrido
7. Tamara Luque García
8. Salvador Torras Blanco
9. Gloria Molina i Doñate
10. Ismael Sanz García
11. Ester Auví Vila
12. Carles Ribé i Solé
13. Teresa Vallverdú i Albornà

Suplents
1. Ivan Batlleventura
2. Maria Fernández Sadurní (Jovent Republicà)
3. Ismail Essalhi Essalhi
4. Ioana Ancuta Morar
5. Manuel Alejandro Trejo Carrillo
6. María Guadalupe (Lupe) Sevé Holgado
7. Gerard Salvador i Gil
8. Rosa Maimó i Grau
9. Ramon Cañas i Ribas
10. Amèlia Guardia Andreu
Titulars
1. Joan Sans Freixas
2. Alfons Ribas Pérez
3. Montserrat Pérez Gallego
4. Miguel Ángel Del Río Martos
5. Sonia Magrane Rus
6. Adria Molina Inglada
7. Maria Josefa Morillas Ratia
8. Susana Bayo Morales
9. Josep Figuerola Alborna
10.francisco Javier Díez Sánchez
11.pedro Osorio Martínez
12.damian Campelo Farre
13.maría Del Mar Manso Raventós

Suplents
1. Óscar Tomás Gázquez Jiménez
2. Cristinajuradosánchez
3. Jose Manuel Ramón Sánchez
4. Sonia Freixas Sans
5. María José Jara González
6. Adrián Curieses Garrido
7. Alex Ruiz Morillas
8. Patricia Lara Palma
9. Domingo Jurado Polo
10.josep Raja Molinari
Titulars
1. Carlos Arija Cuetara
2. Raquel Montalbo Lluberas
3. Sara De Las Heras Rodríguez
4. Fabian Niño García
5. Jordi Lauria Rodríguez
6. Josepardoagüera
7. Maria Carmen Navas Osuna
8. Miriam Ballesteros Apellaniz
9. Juan Valenzuela Navarrete
10.antonio Fernández Fernández
11.eva García Adelantado
12.david Gavilán García
13.inmaculada Martínez Montserrat

Suplents
1. Carlos Arija Sánchez
Titulars
1. María Mestre Montserrat
2. Julián Fernández Esteban
3. María Plana Guasch
4. María Catalá Sentis
5. Jose María Holgado García
6. María Jané Mitjans
7. Carmina Malagarriga De Broto
8. Xavier Berber Olivella
9. María Del Valle Muñoz Repiso Jurado
10.jose Antonio Pérez Velasco
11.jaume Auví Vila
12.miquel García Rovira
13.mercé Mestre Montserrat

Suplents
1. Ernest Salvador Montserrat Malagarriga
2. Selma Casanovas Suriol
3. Albert Alcazar Vila
4. Albertopalauquintana
5. Alicia Escuer Campa
Titulars
1. Olga Navarro Ribas
2. Guillem Cabanach Calaf
3. Gemma Saura Plana
4. Laia Ruiz-Peinado Colson
5. Domenec Urgell Ferrer
6. Vanessa Arahuete Vidal
7. Marco Rodríguez Tocino
8. Mónica Valenzuela Gómez
9. Roser Montserrat Ribas
10.frederic Ribas Calaf
11.neus Cecilía García
12.dana Bida
13.didac Bassas Romero

Suplents
1. Guillem Morales Navarro
2. Merce Ribas Boronat
3. Jesús Becerril Albronà
4. Enric Gandara Gaya
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Penedès