Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Solsona

Resultats 2015 a Solsona

Titulars
01. David Rodriguez Gonzalez
02. Rosó Barrera Call
03. Ramon Montaner Viladrich
04. Judit Gisbert Ester
05. Ramon Xandri Solé
06. Sara Alarcón Postils
07. Joan Parcerisa Albacete
08. Maria Isabel Roca Guitart
09. Antoni Carrelero Ruiz
10. Mariem Mghaiti Ouahabi
11. Josep Torramorell Subirà
12. Cristina Bernardo Díaz
13. Lluís Xavier Villaró González


Suplents
01. Osona Pedrosa Delgado
02. Jordi Estany Closa
03. Raquel Tarrés Espunyes
04. Salvi Nofrarias Bellvehí
05. Mariaa Àngels Piñol Mateu
Titulars
01. Maria Pilar Viladrich Massana
02. Óscar García Companys
03. Eva Pallarés Sala
04. Anna España Sorribes
05. Joan Boix Irla
06. Marta Puig Subirà
07. Xavier Espiña Martinez
08. Anna Maria Farràs Viladrich
09. Octavi Esteve Armengol
10. Marta Closa Valero
11. Bernat Solé Serra
12. Marc Barrera Colilles
13. Maria Dolors Subirà Cambray


Suplents
01. Berta Lajara Moliner
Titulars
01. Encarna Tarifa Fernández
02. Mohamed El Mamohun Mrimou
03. Yasmina Valderrama Ramallo
04. José Agustín Alcázar
05. Maria Rodríguez Martín
06. Anselm Santaeulàlia Balletbó
07. Amalia Torres Sánchez
08. Mariano Tripiana Doña
09. Pedro Aguado Llorens
10. Ma Dolores Esteban Muñoz
11. Constancio Zamora Moreno
12. Carmen Serra Borrás
13. Albert Fernández Julvez
Titulars
01. Angela López Soler
02. Juan Enrique González Campos
03. Jose Antonio Leal Moreno
04. Rosa Maria Pino Gangolells
05. Daniel Pino Gangolells
06. Sandra González Ariza
07. Juan Francisco Aranda Carmona
08. Juan González González
09. Marcela Naharro Rodriguez
10. Eric Bautista Caparrós
11. Montserrat Uroz Canovas
12. Gerardo Martín Raineri Pizarro
13. Dolores Caballé Bailón

Suplents
01. Jorge Lopez Merino (Independent)
02. Velichko Angelov Pankov
Titulars
01. Jorge Peña Gonzalez
02. Sergio Soto Moreno
03. Vanessa Peña Quilez
04. Juan Ramon Rodriguez Vega
05. Ana Belen Romera Pulpon
06. Javier Ramos Rodriguez
07. Juan Jordan Garcia
08. Yulika Sorokina Bondarenko
09. Rosa Blazquez Boga
10. Sebastian Simon Diez
11. Ruben Garcia Martin
12. Yolanda Alexis De La Peña Pola
13. Rodrigo Abad Muñoz

Suplents
01. Rafael Martin Fernández
Titulars
01. Marc Barbens Casals
02. Isabel Pèrez Martinet
03. Francesc Xavier Torres Romero
04. Cèsar Garcia Sánchez
05. Míriam Semís Castro
06. Jordi Sendarrubias Martínez
07. Mònica Serra Rodil
08. Marc Fortó Balletbò
09. Marta Vizcarro Boix
10. Iolanda Llohis Badia
11. Josep Vila Solé
12. Montserrat Auguets Canes
13. Jordi Xandri Solé

Suplents
01. David Cervilla Lupiañez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Solsonès