Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Seu d'Urgell, La

Resultats 2019 a Seu d'Urgell, La

Titulars
01. Francesc Viaplana Manresa
02. Maria Antonia (Marian) Lamolla Miret
03. Carlos Guàrdia Carbonell
04. Núria Tomàs Gimó
05. Xavier Munt Santacruz
06. Concepcion Palau Canal
07. Josep Canelles Boadella
08. Núria Turet Subirana
09. Pere Galabert Pujol
10. Maria Elisa Fa ́rré Torra
11. Antoni Rabasa Fernández
12. Mercè Corbella Buenaventura
13. Joel Pla Garriga
14. Àngela Carbonell Marin
15. Oscar España Medeiros
16. Margarita Nadal Cerqueda
17. Jaume Bertran Minguell

Suplents
01. Roser Julià Juncadella
02. Modesto Sanchez Zambrana
03. Ana Maria Rifer Besora
04. Carles-Anselm Royo Porta
05. Esther Cumplido Franquet
06. Rafael Llobet Marti
07. Mireia Pellicer Martí
Titulars
01. Xènia Antona Vilarmau
02. Bernat Lavaquiol Colell
03. Virginia Álvarez Sola
04. Pau Lozano Peruchet
05. Anna Hernández Sala
06. Victor Todó Bañuls
07. Sílvia Manresa Arraut
08. Pere Cortés Manyanic
09. Maria Bastida Betriu
10. Basilio Sanz Soler
11. Adriana Tàpies Ferrer
12. Didac Láinez Ferrer
13. Sara Baltrons Coca
14. Ernest Prieto Aràjol
15. Maria Vidal Lamolla
16. Èric Luque Niño
17. Sònia Mataró Sopena

Suplents
01. Josep Maria Galabert Pujol
02. Marta Tarrés Codina
03. Pol Vidal Lamolla
Titulars
01. Enric Riu Picón
02. Montserrat Rollan Espunyes
03. Jordi Pino Lacosta
04. Maria Neus Albanell Tortadès
05. Marc Rogé Sal
06. Laura Garcia Castillejo
07. Josep Carles Martín Vergara
08. Núria Salvadó Gracia
09. Francesc Pallarés Porta
10. Josefa Martínez García
11. Luís Herrero Gil
12. Maria Cristina Serrano Blanch
13. Xavier Canut Esteva
14. María Pilar Marcuello Laguna
15. Jordi (Titi) Sopena Escuder
16. Maria Soledad Gasch Duran
17. Àngel Joval Roquet

Suplents
01. Antonio Viñals Membrive
02. Núria Riart Serradell
03. Francesc Farré Salvia
04. Mercé Brunet Entizne
05. Amadeu Gallart Sort
Titulars
01. Òscar Ordeig Molist
02. Carlota Valls Albiol
03. Joan Barrera Aranda
04. Antoni Nadal Majoral
05. Paqui Gómez Raya
06. Àngel Rúbio Salvador
07. Cristina Moreno Castro
08. Alexandre Bertran Borrull
09. Concepció Rabasa Castellarnau
10. Rafael España Rechi
11. Marisa Puy Graell
12. Carlos Romàn Vàzquez
13. Tomás Boetto Cao
14. Laia Coll Crouseilles
15. Miguel Perruca Martín
16. Sandra Lloret Flores
17. Joan Canyet Solé


Suplents
01. Jordi Mas Ortega
02. Santiago Mallol Tuca
03. Silvia Rosas Heras
04. Pau Ganyet Casellas
05. Pilar Buisán Gil
06. Georgina Isla Rovira
07. Anass Sghyar Ghafki
08. Catalina Berrio Gómez
09. José Muñoz Márquez
10. Margarita Espinosa Martinez
Titulars
01. Carolina Castillejo Nuñez
02. Adriana Filipa Da Silva Sousa
03. Eduard Corral Carrillo
04. Mercedes Rodriguez Linea
05. Francisco Barbero De La Rosa
06. Magin Jorge Castillejo Martínez
07. Leticia Blanco Rodríguez
08. Didac Barea Reyes
09. Vanesa Blanco Rodríguez
10. Israel Gómez Casellas
11. Maria Carmen Rodríguez Puertas
12. Alfredo Castro Simal
13. Pilar Ribó Oliva
14. Juan Jose Delgado Chinarro
15. Isabel Rodriguez Puertas
16. David Cobo De Guzman Vergara
Titulars
01. Pere Chica Lozano
02. Jorge Goma Soldevila
03. Guadalupe Lopez Dieguez
04. Jordi Navarro Montiel
05. Montserrat Amador Forns
06. Alberto Riesco Sobre
07. Angels Garcia Olias
08. Luisa Morales Rodriguez
09. Jose Solduga Espuga
10. Ana Maria Orte Calvo
11. Pablo Jorge Miguelsanz
12. Pedro Hernandez Ramirez
13. Salvador Sala Baraut
14. Betsy Diana None Silveiro
15. Maria Camara Martin
16. Maria Fernandez Fernandez
17. Jesus Galindo Llangort
Titulars
01. Jordi Fàbrega Sabaté
02. Mireia Font Gras
03. Joan Gurrera Lluch
04. Carme Espuga Vilaginés
05. Xavier Estival Saña
06. Joan Llobera Sanmartí
07. Olga Travesset Rey
08. Marta Roca Riu
09. Jordi Vilarrubla Bullich
10. Rosa Ginesta Bombardó
11. Arnau Navinés Ferrer
12. Juanita Menduiña Gatnau
13. Alexandre Mejías Rovira
14. Enriqueta Vidal Jofre
15. Pere Josep Porta Colom
16. Carme Sala Ribes
17. Albert Batalla Siscart

Suplents
01. Jesús Fierro Rugall
02. Anna Vives Tarrés
03. Montserrat Bonet Porqueras
04. Isidor Alberich Torruella
05. Sílvia Iscla Alviñá
06. Roger Gravet Choy
07. Maria Lourdes Santos Santana
08. Jordi Pallarès Porta
09. Fèlix Gómez Torralba
10. Antonieta Solé Sanvicens
Titulars
01. Manuel Gonzalez Valero
02. Montserrat Barba Vilaro
03. Antonio Raya Carrasquilla
04. Maria Pilar Gomez Jimenez
05. Pedro Monjo Soto
06. Sandra Mora Gomez
07. Raul Mora Gomez
08. Danna Irlanda Mercado Limpias
09. Fabian Raya Cerezo
10. Primitiva Alegre Flores
11. Tamara Raya Cerezo
12. Anastasia Flores Flores
13. Adrian Gadea Quirant
14. Rafael Gonzalez Campillos
15. Juan Bernardo Alvarez Herrera
16. Tatiana Azahara Gadea Gonzalez
17. Eva Virtudes Gonzalez Valero

Suplents
1. Miguel Bonastre Lausin
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Alt Urgell