Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Vidreres

Resultats 2019 a Vidreres

Titulars
1. Luis Heredia Barredo
2. Montserrat Bejarano Pobea
3. Juan Carlos Guisado Carmona
4. Albert Heredia Bejarano
5. Maria Isabel Jurado Garcia
6. Angel Guisado Gil
7. Ingrid Palanco Gallego
8. Juan Manuel Carmona Carmona
9. Francisco Burgos Castaño
10. Beatriz Natividad Barredo Gonzalez
11. Maria Josefa Carmona Cortes
12. Antonio Sanchez Lara
13. Maria Antonia Pacheco Samblas

Suplents
1. Pedro Villen Ballesteros
2. Marcos Perez Terron
3. Montserrat Heredia Bejarano
Titulars
1. Alfons Cabrera Tortosa
2. Ana Elisenda De Castro Fresnadillo
3. José Isaac Saez Ruiz
4. Maria Valverde Moreno
5. Elena Moreno Ayllon
6. Bartolome Romera Gallego
7. Jorge Córdova Ramírez
8. Juan Carlos Royano García
9. Maria Encarnación Carrasco Guirao
10. Antonia Moreno Barro
11. José Gómez Irigaray
12. Araceli Ponce Martínez
13. Beatriz Cabrera Romero

Suplents
1. Emiliano Pastor Moreno
2. Meri Deise Montoya Bedoya
3. Henri Robert Giraud
Titulars
1. Jose Antonio Bermudez Infantes
2. Elena Valverde Lozano
3. Maria Isabel Parada Del Castillo
4. Jorge Romero Villalba
5. Dolores Yolanda Gonzalez Arnau
6. Andres Sanchez Borrego
7. Margarita Madrid Fernandez
8. Juan Quesada Triviño
9. Flavio Watzka
10. Maria Del Pilar Sala Martinez
11. Pedro Dalemus Caros
12. German Madrid Palencia
13. Miguel Valverde Bolivar

Suplents
1. Maria Cristina Pujol Gonzalez
2. Jose Manuel Ferandez Hermida
Titulars
1. Jordi Camps Vicente
2. Margarita Solé Ferrer
3. Enric Gual Viñas
4. Francesc Baltrons Lloveras
5. Eva Madrenys Biarnés
6. Gerard Morgado Mateu
7. Pere Raset Miquela
8. Lluis Galobart Vilamitjana
9. Maria Artigas Ruhí
10. Núria Ballús Novas
11. Marc Carreras Barnada
12. Antonia Martín Armijo
13. Gemma Martorell Planas

Suplents
1. Antonio Fernández García
2. Carla Colomer Pagès
3. Salvador Torres Blanco
4. Agustí Oliver Queralt
5. Geisel Silva Cassà
6. Xavier Somolinos Nuñez
7. Adolf Gomez Cardona
8. Mª Rosa Maynegre Vila
9. José Conesa Murcia
10. Sandra Cornellà Batllosera
Titulars
1. Anna Clapés Gómez
2. Romà Budallé Jubero
3. Eva Trias Soler
4. Pere Garriga Roca
5. Alicia Garcia Ceballos
6. Carles Puig Panosa
7. Anna Suquet Fontana
8. Sebastià Bigaire Pasqual
9. Maria Vidal Masferrer
10. Josep Maria Sort Aznar
11. Encarna González Jiménez
12. Narcís Sureda Ruset
13. Lidia Susin Ribas

Suplents
1. Eduard Adrobau Ros
2. Amaranta Gibert Montero
3. Jordi Latorre Soler
4. Sara Ramon Salamaña
5. Jordi Ball-Llosera Santigosa
6. Ester Falgueras Finestres
7. Mario Garcia Moreno
8. Isabel Flores Horcas
9. Albert Batllo Carlos
10. Gemma Isal Subiela
Titulars
1. Francesc Jesus Becerra Ramirez
2. Xavi Baeza Jansa
3. Soraya Bonilla Moncada
4. Antonio Puerta Ortega
5. Victoria Chaves Cookson
6. Raul Fernández Lamelas
7. Pablo Ramos Rabade
8. Lidia Becerra Ramirez
9. Rosario Fernandez Navas
10. Sara Romero Lopez
11. Francisco Lopez Zurita
12. Carmen Granado Nogales
13. Joaquin Gonzalez Amo

Suplents
1. Jonathan Malatesta Betancourt
2. Marta Prat Fonollosa
3. Salvador Martinez Altadill
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de la Selva