Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sils

Resultats 2019 a Sils

Titulars
1. Martí Nogué Selva
2. Maria José López Ruiz
3. Maria Dolores Jurado García (Loli)
4. Laura Moreno Lorite
5. Emilio José Ruz Moreno
6. Eva Maria Espín Martín
7. Francisco Javier Sanguino Blanquiño
8. Maria José Alcaide Tarifa (Mar)
9. Joan Martorell Martí
10. César Fernández Fernández
11. Gregorio Bermúdez Bermúdez
12. Nativitat Adroguer Esteban (Nati)
13. Esther Carrillo Pulido

Suplents
1. Roxana Maria Mandoni
2. Èric Cabana Comas
3. Albert Olivera Muxi
Titulars
1. Jordi Boada Vergés
2. Mercè Ribas Call
3. Josep Dalmau Surís
4. Cristina Colomo Soler
5. Yolanda Martos Raya
6. Enric Mateu Cels
7. Gemma Nualart Solà
8. Eduard Ros Sauleda
9. Glòria Alcaide Bosch
10. José Javier Herrera Sarrá
11. Ramon Ventura Noguera
12. Gabriel Micol Sánchez
13. Núria Morell Estrach

Suplents
1. Gemma Peris Leplat
2. Carmen Enrique Pecero
Titulars
1. Eduard Colomé Ribas
2. Isabel Maria Farré Garriga
3. Anna Maria Anoro Lloveras
4. Francesc Ponce Amargant
5. Rosa Maria Beltran Gomis
6. Xavier Carreras Sala
7. Isabel Galceran Panella
8. Maritza Mylene Córdova Aliaga
9. Albert Polls Timonet
10. Francesc Xavier (Pevi) Masferrer Massó
11. Anna Lecha Areny
12. Oscar Cruañas Amiel
13. Jordi Gomez Vila
Titulars
1. Maria Remei Puig Freixas (Mei)
2. Pere Pla Aymerich
3. Pilar Pages Triola
4. Manel Cardellach Malgosa
5. Alba Mora Tura
6. Sergi Urzay Gomez
7. Montserrat Masdeu Font
8. Marc Viñals Salamaña
9. Dolors (Mina) Marsol Farrero
10. Rafael Rico Rios
11. Gloria Gruart Masso
12. Francesc Calduch Barceló
13. Eva Teixidor Becerra

Suplents
1. Miguel Angel Fonts Bordons
2. Lourdes Alsina Rodriguez
3. Joaquin Perez Julve
4. Tamar Huertas Garriga
5. Yuniel Mederos Sanchez
6. Gloria Carreras Carreras
7. Maria Remei Redon Casas
8. Pere Forest Capdevila
Titulars
1. Agustin Valdes Herrera (Independent)
2. Esther Barnes Santolaria
3. Rocio Gabardino Serrano (Independent)
4. Juan Carlos Gonzalez Herrera (Independent)
5. Francisco Gil Terrones (Independent)
6. Andres Aunion Fernández (Independent)
7. Alberto Martinez Lebron (Independent)
8. Rafael Valenzuela Romero (Independent)
9. Pieternella Van Der Roest
10. Otilia Garcia Garcia
11. Natividad Vara Vara
12. Florencio Huertas Granado (Independent)
13. Isabel Cortes Ramirez (Independent)

Suplents
1. Juan Pleguezuelos Perez
2. Salvador Raja Cegarra
3. Susana De La Vega Garay
4. José Bonias Garcia
5. Onelia Isabel Tamargo Fernández
6. Jordi Bonias Van Der Roest
7. Concepción Olarreaga Lasarte
8. Angel Manuel Garcia Gutierrez (Independent)
Titulars
1. Maria Cristina Simo Alcaraz
2. Zaida Linares Velez
3. Francisco Gonzalo Prinetti
4. Javier Balcells Salgado
5. Camino Villamuera Gonzalez
6. Maria Luisa Llado Pons
7. Marçal Royes Simo
8. Sarah Julie De Rossi
9. Olga Lopez Vazquez
10. Juan Antonio Espinar Carmona
11. Juana Espinosa Ruiz
12. Abel Mulas Muñoz
13. Alberto Miralles Güell

Suplents
1. Claudia Hereu Rico
2. Jesus Ribas Soler
Titulars
1. Jorge Jaldon Joan
2. Rebeca Blazquez i Ortiz
3. Carlos Sancho Lopez
4. Gemma Rodoreda Torres
5. Jordi Ortega Duran
6. Sara Manero Arilla
7. Ricardo Manuel Rives Schmidt
8. Salvadora Benitez Manzanares
9. Andres Duran Garcia
10. Ana Sanchez Barrio
11. Josefa Garcia Jodar
12. Miriam Reig Sanchez
13. Carmen Sanchez Barrio
Titulars
1. Francisco Jurado Perez
2. Antonia Morcillo Morcillo
3. Jose Ramon Lopez Redondo
4. Carmen Dominguez Viejo
5. David Diaz Morcillo
6. Maria Concepcion Real Garcia
7. Juan Manuel Real Castro
8. Montserrat Lobo Fernandez
9. Eloi Espinosa Pereda
10. Diana Beltran Guerrero
11. Marc Jurado Nieto
12. Matilde Valldeperez Ibañez
13. Miguel Angel Villaseñor Carola
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de la Selva