Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Santa Cristina d'Aro

Resultats 2019 a Santa Cristina d'Aro

Titulars
1. Julio Rico Badosa (Independent)
2. Carlos Bassó Vidal (Independent)
3. Mariana Soria Diego (Independent)
4. Carlos Rangel Macias (Independent)
5. Chahida Meloul El Habassi (Independent)
6. Diana Muñoz Medina (Independent)
7. Teresa Antunez Fernandez (Independent)
8. Eva Ligero Jimenez (Independent)
9. Noureddne El Iro Lahri (Independent)
10. Olaf Karl Andresen (Independent)
11. Maria Teresa Escobar Guerrero (Independent)
12. Juana Perez Muñoz (Independent)
13. Alinaghi Izadyar Fassa Ghaffari (Independent)
Titulars
1. Enric Rubió Bartolomé (Independent)
2. Anna Bosch Mateu (Independent)
3. David Grañó Llonch (Independent)
4. Stefan Gabriel Morosan (Independent)
5. Gloria Inés Orozco Orozco (Independent)
6. Joaquim Porta Bernaus (Independent)
7. Elisenda Camps Bassets (Independent)
8. Jordi Graus Carulla (Independent)
9. Jordi Bas Quer (Independent)
10. Patricia Linares Paredes (Independent)
11. Juan Carlos Andreotti Nardi (Independent)
12. Anna Maria López Ribas (Independent)
13. Maria Antònia Pérez Martín (Independent)
Titulars
1. Maria Lourdes Fuentes Faig
2. Josep Xifre Deulofeu
3. Sílvia Fonoll Ribas
4. Anna Buxó Calzada
5. David Segarra Mediavilla
6. Agustina Gorina Faz
7. Francisco Gallardo Martínez
8. Amàlia Feixas Ramionet
9. Mariano Ferrer Thomàs
10. Lluïsa Esteve Pastó
11. Yukasse Camara Sumareh
12. Iolanda Perich Romero
13. Jaume Buscarons Canals

Suplents
1. Judith Vendrell Aranda
2. Josep Martínez Andrés
3. Margarita Cots Rovira
4. Esperanza Montoya Gómez
5. Tomàs Brull Fuentes
6. Sònia Rodríguez Astor
7. Jaume Cuenca Sala
8. Marta Rosés Noguer
9. Pere Brull Pastó
10. Maria Josep Leon Balagueró
Titulars
1. Jonatan Muela Pajares
2. Isabel Romero Santos
3. Francisco Santiago Galvez
4. Maria Francisca Santos Abril
5. Jose Maria Garcia Navarrete
6. Josefa Lara Iruela
7. Eduardo Robles Diez
8. Josefa Pajares Sanchez
9. Angel Romero Molina
10. Segundo Inosencio Alarcon Velandia
11. Maria Del Carmen Marin Aguilar
12. Jose Antonio Sepulveda Sepulveda
13. Maria Begoña Pajares Fernandez
Titulars
1. Narcís Palahí Garrido
2. Marta Poyatos González
3. Francesc Torres Alonso
4. Joan Alcalde Alonso
5. Esther Hernández García
6. Oriol Vancells Sánchez
7. Concepción Jiménez Andreu
8. Lídia Gutíerrez Castillo
9. Antonio Oliveras Tarrés
10. Ghizlan Azzaoui Bouhjara
11. Antonio Cobo Montalvo
12. María Carmen Beltrán Romera
13. José Manuel Hinojosa Reina

Suplents
1. Anna María Bayé Ametller
2. Gabriel Sánchez Urrutia
Titulars
1. Jaume Quintana Leria
2. Immaculada (Imma) Martí Fontané
3. Jordi Aviñó Rovira
4. Rosa Maria Carballude Juncà
5. Zakia Boulahri Bouzroudah
6. Diego Arroyo Mazorra
7. Vanesa González Lorente
8. Angel Pardo Quintana
9. Cristina Gimenez López
10. Braulio García Martínez
11. Maria Rosa (Romi) Pijuan Arbuse
12. Raul Paniagua Rodriguez
13. Aisatou Juwara Gaki

Suplents
1. Jordi Vilanova Terrasench
2. Joan Pareta Fausellas
3. Rosanna Camus Ferrer
Titulars
1. Vito Vicente García Galán
2. Kerstin Ingeborg Peter Sogemeier
3. Cristina Rosell Blanco
4. Oscar Baixes Del Valle
5. María Pilar Huercano Serrano (Independent)
6. Kelvyn José Serraty Polanco (Independent)
7. José Luis Alonso Azcarate (Independent)
8. Francisca Diaz Sierra (Independent)
9. Antonio Salguero Quiles (Independent)
10. Maria Luisa Albacar Gelabert (Independent)
11. Pedro Escudero Padilla (Independent)
12. Jose Baeza Gozalo (Independent)
13. Noemi Jordan Gonzalez (Independent)

Suplents
1. Jose Ferrer Anglada (Independent)
Titulars
1. Julio Perez Vilchez
2. Javier Vitutia Ortiz
3. Mª Del Pilar Pacheco Berguio
4. Mª Dolores Silvestre Payet
5. Juana Hernandez Flores
6. Juan Hinojosa Reina
7. Carmen Eulalia Molina Guerrero
8. Nancy Rosario Peñaranda Finocetti
9. Casild-Jordi Gonzalez Vallespi
10. Montserrat Perez Perez
11. Alejandro Gonzalez Garcia
12. Sandra Perez Rubio
13. Xavier Martinez Molina

Suplents
1. Carlos Anselmo Oudri
2. Mª Carmen Sainz Gonzalez
Titulars
1. Natividad Sanchez Arjona
2. Sonia Cristina Ferreyra Mateos
3. Gabriel Cortes Garcia
4. Andrea Valentina Franco Lizarazo (Independent)
5. Olga Balleste Gomez (Independent)
6. Juan Miguel Torres Mari
7. Esmeralda Cortes Garcia (Independent)
8. Marcos Ultra Moyano (Independent)
9. Emilia Vendrell Mora (Independent)
10. Raul Francisco Buron Costanzo
11. Isis Minerva Cortes Garcia (Independent)
12. Oscar Alberto Pereyra Medina (Independent)
13. Jose Cortes Gomez
Titulars
1. Sònia Pujol Valls
2. Xavier Figueras Esteve
3. Marta Arcas Pérez
4. Mercè Diago Esteva
5. Antonio Antequera Sánchez
6. Rosa Vega Riubio
7. Alejandro Milena Fabregas
8. Teresa Abadias Grifol
9. Juan Bleda Martinez
10. Sergio Vizcaíno Martinez
11. Joan Vicens Tarré
12. Tania Lopez-Alcantara García
13. Margarita Fuentes Benitez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Empordà