Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Santa Coloma de Farners

Resultats 2019 a Santa Coloma de Farners

Titulars
1. Sr. Joan Martí i Bonmatí
2. Sra. Carme Dilmé i Burjats
3. Sr. Ricard Pujol i Iglesias
4. Sra. Anna Camps i Reñé
5. Sr, Manel Barroso i Adame
6. Sra. Mireia Mitjavila i Cantalozella
7. Sr. Jordi Josep Sitjà i Güetas
8. Sra. Núria Parés i Fernández
9. Sr. Manel Jubany i Jofré
10. Sra. Ànnia Dilmé i Martínez De Huete
11. Sr. Ramon Francesc Páez i González
12. Sra. Mercedes Lanzas Ortega
13. Sr. Robert Roca i Gispert
14. Sra. Purificación Ovejas Diez
15. Sr. Alfons Delgado i Garcia
16. Sra. Vanesa Romero i Padilla
17. Sr. Jordi Armengol i Roura

Suplents
1. Sra. Montserrat Puig i Pijoan
2. Sr. Baljit Singh Kaur
3. Sra. Anna Cornellà i Bau
4. Sr. Joan Casalprim i Busquets
5. Sra. Rose-Marie Camos Ibero
6. Sr. Josep Graupera i Auladell
7. Sra. Mariana Lupusoru
8. Sr. Jesús Tolosa i Presno
9. Sra. Maria Assumpció Claramunt i Solé
10. Sr. Roger Vilà i Padró
Titulars
1. Susagna Riera Anglada
2. Carles Roca Pou
3. Gemma Cantal Avellaneda
4. Emilià Gonzalez De La O
5. Jonathan Sires Fonollosa
6. David Güell Lopez
7. Ian Lafuente Garcia
8. Jordi Cullell Romero
9. Sara Fradera Barbe
10. Laura Forroy Fages
11. Ramon Riera Gascons
12. Pere Piany Van De Vegte
13. David Gibert Bertran
14. Marta Sarquella Bassols
15. Irene Cara Forroy
16. Maria Farnes Blanquera Bellvehí
17. Josep Maria Puig Vendrell

Suplents
1. Pere Casadevall Pla
2. Carles Puig Ciurana
3. David Julià Boada
4. Laia Baqué Viader
5. Gemma Nadal Ballesteros
Titulars
1. Syvia Barragan Sacco
2. Ivette Casadevall Cufi
3. Imma Sau Giralt
4. Marcel Font Puig
5. Ernest Morell Torra
6. Marina Pera Ros
7. Beth Galí Mateu
8. Anna Güell Gubau
9. Joel Subiranas Busquets
10. Pau Pujol Jofré
11. Mariona Albuixech Verdaguer
12. Elena Marzo Escartín
13. Lluïsa Ros Camps
14. Roger Cartró Ronzano
15. Lluís Masó Fontanils
16. Carme Eraña Imizcoz
17. Guillem Domingo Pla

Suplents
1. Clàudia Menéndez Puigdemunt
2. Míriam Garcia Marco
3. Albert Teixedor Ferrer
Titulars
1. Josep Prat Pla (Pep)
2. Gemma Coll Gurri
3. Sílvia Morillo Serrano
4. Èric Surós Roca
5. Miquel Maynou Ballell
6. Verónica Lizana Garcia (Vero)
7. Josep Noguera Serra (Pep)
8. Ester Garcia Pol
9. Aleix Reixach Boada
10. Laia Fornés Tornés
11. Maria Del Carmen Montes Muñoz
12. Alexandre Serrahima Hernandezcorvera
13. Anna Maria Nogue Soms
14. Pere Bellvehí Casadellà
15. Farners Julià Mas
16. Maria Clara Bassas Burgarola
17. Rafel Reixach Corominas

Suplents
1. Maria Del Rosario Casado Castro (Rosi)
2. Virginica Diaconu (Gina)
3. Pere Jubany Viader
4. Farners Pèlach Fontané
5. Marc Antoni Caraballo Cervantes
6. Jordi Jofré Garrido
Titulars
1. Beatriz Ventura Navarro
2. Jesus Mora Rolando
3. Yaiza Bujalance Mora
4. David Guerra Murciano
5. Maria Magdalena Paun
6. Josep Ballell Ruhí
7. Catalina Fernandez Manglano
8. Jonatan Lopez Cabezuelo
9. Engracia Patricia Ortega Mera
10. Julio Oca Masanet
11. Ines Gutierrez Lopez
12. Jose Miguel Reyes Casado
13. Purificacion Cabezuelo Rodriguez
14. Fernando Gonzalo Lopez
15. Luisa Gonzalez Sosa
16. Javier Gonzalez Cara
17. Elisabet Matias Ortega
Titulars
1. Maria Teresa Canals Cugat
2. Pere Garcia Recasens
3. Maria Del Pilar Padin Pantin
4. Eduard Girones Asturiol
5. Jordi Bosch Lloret
6. Ruth Abuin Martin
7. Josep Maria Sitja Güetas
8. Nuria Marti Lopez
9. Jaime Faixeda Vidal
10. Josep Jofre Ciurana
11. Miguel Angel Morales Orozco
12. Maria Puig Ferrer
13. Ramon Salamaña Turon
14. Marta Masferrer Cornella
15. Juan Cufi Alberti
16. Dionis Poch Frigole
17. Teresa Garcia Recasens

Suplents
1. Virginia Marlene Muente
2. Julio Carlos Fidalgo Carretero
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de la Selva