Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Feliu de Guíxols

Resultats 2019 a Sant Feliu de Guíxols

Titulars
1. Carles Motas López
2. Josep Saballs Balmanya
3. Núria Cucharero Mayol
4. Ernest Asurmendi Natera
5. Josefina Cosp Iglesias
6. David Oliveras Sala
7. Manuel Manolo Ortega Reyes
8. Maria Fe Marife Larragay Ramos
9. Otilia Tili Ribera Canaleta
10. Sonia Bartumeu Titos
11. Maria Begoña Bego Matesanz Torrent
12. Manel Alcalde Alonso
13. Rosa Ydalia Cruz Molina
14. Isabel Cussó Rey
15. Daniel Puntunet Ventos
16. Josep Vidal Oliveras
17. Judit Serrano Garcia
18. Alexandra Dalmau Moreno
19. Gracia Graci Fernández Rodríguez
20. Carles Xargay Sauri
21. Laura Aiguaviva Carreras

Suplents
1. Margarida Albertí Martin
2. Maria Dolors Pages Albertí
3. Rafael Rafa Diaz Juan
4. Joan Sagué Xargay
5. Esperança González Álvaro
6. Maria Estrella Titos Martínez
7. Teresa Maria Guerrero Tello
8. Miguel Salgado Monge
9. Leonor González Terrats
10. Romà Corominas Comas
Titulars
1. Pere Albó Marlés
2. Anna Bigas García
3. Pere Moreno Jiménez
4. Joaquim (“Quimet”) Clarà Estanyol (Independent)
5. Laia Bodro Colomer
6. Tomas Pla Pon (Independent)
7. Josep (“Tote”) Albertí Cortés
8. M.ª Mercedes Santiago Segura
9. Montserrat Noguera Cabrera
10. Oceane De Groof
11. Joan Díaz Rojas
12. Maria Teresa Rodríguez Sánchez
13. Maria Saronaya (“Sayo”) De Oliveira De Jesús
14. Mustapha Rachid Adaba
15. Anna Llusent Nuri
16. Noemi Rodríguez García
17. Albert Mont Molines
18. Montserrat Águila Ramírez
19. Carlos A. Iglesias Picas
20. Carme Soler Rosselló
21. Antoni Juanals Román

Suplents
1. Maria Ollé Castillo
2. Josep Martí Vives Abril 
Titulars
1. Cristina Vicens Payet
2. Antonio (Toni) Carrion Angelats
3. Nines Rivas Fidalgo
4. Marc Franquesa Reixach
5. David Novi Ramirez
6. Gemma Arnau Bataller
7. Maria Magdalena (Magda) Lupiañez Soler
8. David Jose Gonzalez Lopez
9. Luis (Lluis) Vazquez Girones
10. Jordina Castillo Estañol
11. Joan Bolaño Vilella
12. Mohamed Fares El Marsi
13. Elisenda Bisbe Molin
14. Alejandro (Alex) Cumi Bou
15. Maria Teresa Masegosa Perxes
16. Marc Massallé Feliu
17. Josep Maria Esteva Paytuvi
18. Maria Roser Corbera Ridaura
19. Eduardo (Eduard) Vera Esteve
20. Montserrat (Montse) Gracia Casado
21. Laura Cendros Jorba

Suplents
1. Joan Maura Cateura
2. Maria (Mariona) Ribot Ayguaviva
3. Esperança Feixas Ramionet
4. Monica Bussot Garcia
5. Joan Lluis Brusi Molinas
6. Ramon Sans Teres
7. Roberto Sancho Martinez
8. Maria Jesus (Txus) Xifro Castello
9. Eulalia (Lali) Mas Maso
Titulars
1. Sílvia Romero Quesada
2. Josep Ramon Llobet Poal
3. Maria Conchillo Palahí
4. Jordi Cambronero Vicens
5. Neus Patón Monago
6. Albert Polo Miret
7. Montse Quintana Ferrer
8. Jordi Iñiguez Cordero
9. Anna Serra Manzano
10. Joan Reyné Palahí
11. Georgina Linares Albertí
12. Jordi Perich Romero
13. Núria Lloret Cuadradas
14. Miquel Sellares Perelló
15. Dolors Casamitjana Ribas
16. Joan Antoni Fernàndez Torres
17. Berta Sagué Garreta
18. Martí Viñals Rosell
19. Montserrat Soler Montpeyó
20. Maria Alba Malagelada Martí
21. Jordi Vilà Vilà

Suplents
1. Rosa M. Llop Serena
2. Carles Benguerel Soler
3. Patrícia Pelegrí Ramos
4. Ramón Javier Ballesta Martínez
5. Clara Nualart Planella
6. Andreu Franquesa Mantes
7. Helena Vancells Roldós
8. Marc Martí Sànchez
9. Rosa M. Rigau Andreu
10. Manuel Gorro Del Toro
Titulars
1. Antonio Sanchez Dengra
2. Jose Luque Aguilera
3. Matilde De La Hoz Navarro
4. Raul Rodriguez Ramos
5. Erica Lopez Ros
6. Javier Belloso Amor
7. Jose Belloso Bueno
8. Lidia Isabel Aguilar Exposito
9. Sebastian Garcia Contreras
10. Maria Carmen Fibla Ramirez
11. Jonathan Rozas Gallego
12. Emilio Jose Gonzalez Campoy
13. Monica Hoz Navarro
14. Maria Del Mar Cobo Fibla
15. Eduardo Ramon Garcia De La Cerda
16. Felix Mora Reixach
17. Anna Dengra Villarnovo
18. Pedro Peñalver Camarena
19. Maria Del Carmen Carmona Gomez
20. Manuel Antonio Torrecillas Martinez
21. Elisa Villarnovo Faraldo
Titulars
1. Adrià Montes Vilanova
2. Mireia Albertí Ferrer
3. Antoni Perez Martin
4. Ines Ramos Aguilar
5. Juan Albert Martino Ureña
6. Angel Cornella Rigau
7. Marta Borras Marienl.lo
8. Joan Francesc Fernandez Cubillas
9. Ana Fuset Cabo
10. Bruno Garcia Hordley
11. Pilar Dura Alonso
12. Josep Abril Catala
13. Juana Gallego Moreno
14. Raul Jareño Millan
15. Marti Arañó Fuset
16. Veronica Hermosa Martinez
17. Ramir Uribe Calzado
18. Anna Coca Castaño
19. Santiago De Andres Gonzalez
20. Jordi Joan Calatayud Vaño
21. Susana Gimenez Gomez
Titulars
1. Juan Carlos Calatayud Gomez
2. Cristobal Parra Perez (Independent)
3. Jose Antonio Rodriguez Lopez (Independent)
4. Maria Teresa Pares Rivero
5. Sandra Virtudes Perez Serrano (Independent)
6. Juan Sanchez Molina
7. Manuel Montes Gutierrez
8. Diego Garcia Calvo (Independent)
9. Carmen Rodriguez Carballo (Independent)
10. Natividad Villanova Rovira (Independent)
11. Juan Carlos Sanchez Mesas (Independent)
12. Domingo Garcia Roel (Independent)
13. Iban Parra Sevilla (Independent)
14. Elena Patricia Eizaguirre Mateo  (Independent)
15. Josefa Santiago Cervera (Independent)
16. Jose Maria Fajardo Gonzalez (Independent)
17. Maria Dolores Espinosa Gonzalez (Independent)
18. Maria Martin Gallardo (Independent)
19. Sergio Perez Perez (Independent)
20. Pilar Claverias Perez (Independent)
21. Miriam Lopez Trujillo (Independent)
Titulars
1. Marie Dorothée Fauré
2. Manuel Pons Romero
3. Flor De Luna Pila Rey
4. Rafael Lopez Ruiz
5. Maria Rosa Pujol Soler
6. Miquel Dorda Ventura
7. Graciela Lorena Delupi Ross
8. Lluis Martinez Guerrero
9. Núria Alsina Costa
10. Juan Alberto Parraga Moreida
11. Elsa María Hernández
12. Jordi Vencells Dunjo
13. Francesc Gelpi Lacasa
14. Susana Alsina Cuadros
15. Maria Mercè Oliver i Ricart
16. Pau Valls Cañellas
17. Ramona Vilalta Vilalta
18. Joaquin Pila Cuenda
19. Mireia Berrio Morán
20. Joan Bou i Geli
21. Andreu Campanario Ponga

Suplents
1. Manuel Martínez Caballero (Independent)
2. Aurora Girbau Salarich (Independent)
3. Miguel Angel Rejas Jimenez (Independent)
4. Carmen Romero Pons (Independent)
5. Concepción Lorca Ibañez (Independent)
Titulars
1. Jordi Lloveras Avelli
2. Cristina Maria Garcia Ripollès
3. Julià Castelló Janó
4. Laura Agüera Riera
5. Salvador Sánchez Ardid
6. Elisabeth Molina Beltrán
7. Jose Francés Carreras
8. Àngels Granolleras Castelló
9. Chaker Fankouch Zohri
10. Maria Angeles Comas Catarineu
11. Guillermo Cabello Cosano
12. Joana Valls Andreu
13. Jordi López Ramón (Independent)
14. Rosa Mallorqui Gruart
15. Manuel Agüera Muñoz
16. Maria Carmen Fraile Deulofeu
17. Manuel Muñiz Custardoy
18. Amàlia Castelló Janó
19. Jesús Fernández Bort
20. Maria Teresa Sabaté Grau
21. Pere Pujol Passarrius

Suplents
1. Ángel Jimenez Navarro
2. Virginia Carranza Roda
3. Román Castell Escuer
Titulars
1. Josep Melcior Muñoz Ayats
2. Laura Serrano Gálvez
3. Salvador Calabuig Serra
4. Ángel León Santana
5. Andrea Martínez Rangel
6. Raül Jiménez Aicart
7. Raquel Moreno Santaella
8. Fernando Javier Ize Falke
9. Antonio Escobar Pulido
10. Míriam Fernández Córdoba
11. Arcadio Moreno Montés
12. Carmen Pérez López
13. Silvia Gálvez Escobar
14. Andrés Gómez Tello
15. Virginia Santiago García
16. Cristel Quiñones Rivas
17. Encarnación Caparrós Guevara
18. Carmen Monge Moreno
19. Mosshin Ibn Yerrou Zghari
20. José Luis Martínez Candelas
21. Joana Muñoz Vilatje

Suplents
1. Mónica Santiago García
2. Antoni Escobar Valle
3. Maria Isabel Castilla Castillo
4. Francesc Bañeras Carreras
5. Maria Del Carmen Hidalgo Gálvez
6. Arturo Vera Ruíz
7. Alicia León Molina
8. Francisco Andrés Gálvez Pérez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Empordà