Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Riells i Viabrea

Resultats 2019 a Riells i Viabrea

Titulars
1. Josep Maria Bagot Belfort
2. Anna Cortes Prado
3. Felipe Juan Gonzalez Martin
4. Yolanda Lopez Gonzalez
5. Ferran Rodriguez Fernandez
6. Nuria Faucha Moreno
7. Patrici Cros Garcia
8. Alba Rubio Perez
9. Sergi Ribas Garcia
10. Anna Roig Arabia
11. Eric Sanchez Llorente

Suplents
1. Natalia Perez Pascual
2. Francesc Tapia Melenchon
3. Cristina Alvarez Garcia
4. Ricard Pulido Romero
5. Marta Anguita Martin
6. Ricard Dillet Gracia
7. Nekane Acebedo Hidalgo
8. Sonia Baubi Egea
9. Ariadna Puig Durbau
10. Josep Maria Piquer Arrufat
Titulars
1. Gloria Ribas Fradera
2. Albert Montserrat Roses
3. Eva Maria Librado Doñoro
4. Francisco Javier Martinez Carrascosa
5. Brigida Pascual Moron
6. Anna Colomé Estrada
7. Juan Ramon Barcial Anton
8. Maria Alegria Linares Balleste
9. Miquel Filba Martinez
10. Georgina Clopes Ribas
11. Robert Gost Vive

Suplents
1. Daniela Vergara Ramirez
2. Josep Montsant Planiol
3. Maria Del Pilar Serrano Cañadas
4. Jordi Joan Palau Fabregas
5. Maria José Fuste Saus
6. Juan Carlos Rossa Guerra
Titulars
1. Antonio Ramos De La Torre
2. Maria Socorro Grau Mingol
3. Antonio Diaz Varea
4. Jordi Pujol More
5. Maria Dolores Busquets Masague
6. Antonio Navarta Recio
7. Maria De Las Nieves Merry Del Val Morenes
8. Juan Antonio Quiroga Moreno
9. Ana Rico Martin
10. Jose Ruiz Ariza
11. Maria Belen Gonzalez Alvarez
Titulars
1. Carolina Gascueña Macarro
2. Maria Teixidor i Marquez
3. Francesc Boix Ricart
4. Jaime Torres Marco
5. Maria Pau Molist Sanz
6. Carles De Vera Tejedor
7. Oriol Marrugat i García
8. Sonia Rivarola Hermoso
9. Llorenç Ortega i Gascueña
10. Mª Angeles Pulido Galindo
11. Ariadna Soler Armengol

Suplents
1. Paula Andreu Feliubadaló
2. Arnau Castillo Olivella
3. Mireia Tubau España
Titulars
1. Jose Antonio Rodriguez Gragera
2. Laura Martinez Jimenez
3. Angel Martinez Ruiz
4. Mari Carmen Fossati Yngles
5. Bernabe Matabuena Diez
6. Carmen Alpañez Ruiz
7. Jose Martinez Valero
8. Dolores Del Carmen Collado Vilches
9. Alfonso Ruiz Sierra
10. Maria Dolores Fernandez Oviedo
11. Marcos Martinez Jerez

Suplents
1. Montserrat Ligros Brunes
2. Jode Ligtos Pratginestos
3. Maria Ligros Brunes
Titulars
1. Soraya Garcia Mañas
2. Ramon Roig Arabia
3. Pilar Caballero Romero
4. José Manuel Pérez Guisado
5. Noelia Fernández De La Hoz
6. Jonatan Leon Morillo
7. Esther Casado Matilla
8. Alberto Juan Da Silva Domínguez
9. Noemí Sánchez Serra
10. Antonio Miguel Vera Sanz
11. Lorena Cano Ferrete

Suplents
1. Maria De Las Nieves Mañas Gonzalez
2. Brian Walter Garcia
Titulars
1. Cristina Martínez Picot
2. Carlos Pérez González
3. María Luísa García Egea
4. Maria Del Carmen Valera López
5. Joan Michael Barnola Monfort
6. Alba Pérez Mejuto
7. Nuria Ruiz Massó
8. Alfonso Nieto Muñoz
9. Salvador Torrecillas Navarro
10. Miguel Fernandez Moraleda
11. Oriol Fernandez Moreno

Suplents
1. Anna Mikhay Lyuk
2. Gregorio Cuevas Cosio
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de la Selva