Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Girona

Resultats 2019 a Girona

Titulars
1. Joaquim Ayats i Bartrina
2. M. Àngels Cedacers i Hervàs
3. Àdam Bertran i Martínez
4 . Anabel Moya i Gàlvez
5. Miquel Poch i Clara
6. Marina Vinardell i Trota (Jovent Republicà)
7. Jaume Heredia i Quicios
8. Maria Sánchez i Canaleta
9. Ramon Grau i Herrero
10. Bouchra Benlamin El Mallem
11. Josep Serra i Palomar
12. Anna Maria Cumí i Bou
13. Josep Viñas i Xifra
14. Montse Mateu i Condom
15. Nil Baños i Castelló (Jovent Republicà)
16. Judith Trenchs i Serradell
17. Pere Montalban i Ruiz
18. Maria Assumpta Cabañó i Curós
19. Josep Maria Dalmau i Alsina
20. Ada Rocher i Daranas (Jovent Republicà)
21. Jonatan Heredia i Fernàndez (Jovent Republicà)
22. Neus Flores i Peralta
23. Jordi Martinoy i Camos
24. Marta Casacuberta i Solà
25. Josep Maria Terricabras i Nogueras
26. Anna Caula i Paretas
27. Joan Oloriz i Serra

Suplents
1. Anna Costa i Vidal
2. Josep Maria Barneda i Moya
3. Mònica Lara i Cargol
4. Joaquim Vall-Llosera i Costa
5. Carme Viernes i Puig
6. Alexandre Vila i Pérez
7. Clàudia Planelles i Parés
8. Lluís Pi Negre
9. Montserrat Molledo i Rigau
10. David Sabaté i Culubret
Titulars
1. Concepció Veray Cama
2. Joan Menacho Gabardino
3. Gemma Borell Carrio
4. Alberto Martin De Vidales Ritore
5. Glory Tibaide Fuentes Quiaro
6. Jordi Farré Rodríguez
7. Manel Olivas Veray
8. Olga González Vidal
9. Astrid Vázquez Franch
10. Alejandro Manzana Hidalgo
11. Teresa Zelaya Velasquez
12. Primitivo González Diéguez
13. Montserrat Dalmau Roura
14. Antoni Bores Reixach
15. Jorge Carlos Ruiz Llamas
16. Maria Cudinach Pareja
17. Ramon Moncunill Bernet
18. Bibiano Rina Paniagua
19. Josep Maria Bosch Ros
20. Maria Angeles Cerdeño Bascuñana
21. Fausto Moreno Fernández
22. Alicia Elena Romero Vázquez
23. Maria Teresa Carpìntero Campal
24. Joan Muntada Batlle
25. Jaume Teixidor Cuyas (Independent)
26. Cesarea Moran Alonso
27. Juan Manuel Sánchez-Bustamante De La Herrán
Titulars
1. Ignacio Huertos Rocas
2. Jaime Lorenzo Felip
3. Josep Maria Boix Caparros
4. Dolors Bueno Garzón
5. Maria Del Carmen Borrás Sánchez
6. Mario Aliu Trenado
7. Sergi Salas Cabezos
8. Herminio Tremosa García
9. Laura Riquelme Montalbán
10. Anna María Guerrero Corral
11. Jose María Armengol Villanueva
12. Eduardo De Vilar Hernández
13. Alexis Puig Robles
14. Arantxa Pagés Boadas
15. Ester Mallart González
16. Jose Antonio Pujol Gutierrez
17. David Iborra Pocielo
18. Carlos Luis Vidal Salazar
19. Ainara Arroyo Montón
20. Silvia Torralba Pérez
21. Alberto Casas Tarres
22. Meritxell García Carbonell
23. Maria Del Mar Ortas Sero
24. Montserrat Fernández Fabrellas
25. Julian Rovira Pérez
26. Maria Carmen González Pérez
27. Castor Bayo Amores

Suplents
1. Josep Alomà Soler
Titulars
1. Marta Madrenas i Mir
2. Maria Angela Planas i Crous
3. Lluís Martí i Arderiu 
4. Martí Terés i Bonet (Independent)
5. Núria Pi i Méndez (Independent)
6. Marta Sureda i Xifre (Independent)
7 Carles Ribas i Girones
8. Eva Maria Palau i Gil
9. Gloria Plana i Yanes (Independent)
10. Eduard Berloso i Ferrer (Independent)
11. Enric Palomeras i Ferran (Independent)
12. Joaquim De Ribot i Saurina
13. Anna Girbau i Xalabarder (Independent)
14. Roser Casas i Cornellà (Independent)
15. Carles Bonaventura i Cabanes
16. Sònia Valero i Torras 
17. Guillem Valls i Sala
18. Maria Mercè Garcia i Gonzalez (Independent)
19. Oriol Vila i Casellas
20. Jordi Bobet i Font
21. Emili Ayats i Padrosa
22. Maria Bagué i Collell
23. Joan Titus i Boher (Independent)
24. Xavier Piqueras i Costa
25. Rosa Moneny i Guarro
26. Marina Ayats i Vilanova
27. Joan-Josep Alcalà i Quiñones 

Suplents
1. Marc Molon i Picart
2. Mariona Pèrez i Victoria (Independent)
3. Júlia Planas i Rafel (Independent)
4. Joan Guillaumes i Barbe
5. Maria Josefa (Fina) Burset i Camps
Titulars
1. Lluc Salellas Vilar
2. Cristina Andreu Displas
3. Xevi Montoya Roldan
4. Dolors Serra Colom
5. Pere Albertí Serra
6. Laia Pèlach Saget
7. Xavier Villarreal Piedra
8. Roser Maeso Alemany
9. Karim Sabni El Garraf
10. Roser Bover Busquet
11. Carles Serra Salamé
12. Ruth Tramullas Bartra
13. Quim Pou Rovira
14. Núria Rigau Garcia (Iruna)
15. Pere Cornellà Canals
16. Míriam Requena Sánchez
17. Biel De Montserrat Valls
18. Montse Benito Puig
19. Josep Plazas Plazas (Lites)
20. Carla Costa Carcolé
21. Marc Vilar Caritg
22. Verónica García Gazabón
23. Àngel Almazan Piquer
24. Marta Zambudio Muñoz
25. Àngel Quintana Morraja
26. Íngrid Guardiola Sánchez
27. Mon Marquès Sureda

Suplents
1. Saray Espinosa Rostán
2. Joan Daunis Pijoan
3. Hanna Torroglosa López
4. Aram Estiu Grauges
5. Alba Artés Beltrán
6. Martí Carreras Planas
7. Isabel Codina Gonzàlez
8. Ana María Invernon Caparrós
9. Pau Gálvez Lot
Titulars
1. Daniel Pamplona Castillejo
2. Míriam Pujola Romero
3. Bernat Doria Fornells
4. Nagore García Pintado
5. Miriam Aguilera Martínez
6. Manuel Díez San José
7. Concepción María Zúñiga Simon
8. Salvador Valenzuela Pulido
9. Maria Dolores Bermúdez Ramos
10 Pau Del Moral Zapata
11 Emilio Rodríguez Adán
12 Marta Galí Villa
13 Agustín Reales Morales
14 Eleonor Bermúdez Ramos
15 María De Los Ángeles García Ros
16 Víctor Pamplona Castillejo
17 Jaime Pujola Peralta
18 Sara García Pintado
19 Tania De La Cruz Martín
20 Antonio Ballester Ferrando
21 Joan Pera Domínguez
22 Yvetty Miguelina Concepción Pérez
23 María Soledad Villa Sánchez
24 Javier Batlle Mercader
25 Montserrat Fontané Gascón
26 María Begoña Pintado Antolín
27 Juan Maria (Jean) Castel Sucarrat

Suplents
1. José Manuel Moreno Cortés
Titulars
1. Ignacio Pascual Sánchez
2. Isabel Ramos Sierpes
3. Àngel Rodríguez Vilagran
4. Mònica Del Mar Jordàn Pujol
5. Ramon Torredemer Turu
6. Aitziber Sáez De Buruaga Cousillas
7. Albert Benítez Hugas
8. María Elena Begara Lara
9. Josep Masalleras Martínez
10. Natàlia Fernàndez Blanco
11. David Corcuera Domínguez
12. Patricia Graciela Martínez Ferro
13. Luis Pradas Amat
14. Claudia Costa Boadas
15. Iker García Alonso
16. Silvia Abdela Feixas
17. Manuel Ismael Santos Rueda
18. Elena Costa Farré
19. José Moreno López
20. Mónica Sarrats Vilaplana
21. Manuel Fuentes Ramón
22. Marta Vericat Torné
23. Jordi Carreras Colomer
24. Mariola Serra Ferràndiz
25. Joel Brangwing Massó
26. Maria Mercè Font Comajuan
27. María Del Pilar Ferràndiz Jordà

Suplents
1. Ramón Serra Vila
2. Maria Dolors Sensada Ramón
3. Josep Comas Lladó
Titulars
1. Sílvia Paneque Sureda
2. Beatriz Esporrín Palacios (Independent)
3. Mònica Ferrer Juandó
4. Joaquim Ruhí Brunsó
5. Juan Antonio Balbín Valentí (Independent)
6. Maria Isabel Muradas Vázquez (Independent)
7. Jordi Calvet San José
8. Ángel Martínez Cervera (Independent)
9. David Vivó Codina
10. Mercedes Martínez Aso (Independent)
11. Enric (Laia) Cruañas Mateu (Independent)
12. Natalia Sánchez Coppel
13. Issa Balde Balde
14. Miquel Fañanàs Serrallonga
15. Elisabet Riera Alemany
16. Alexandre Sáez Jubero
17. Maria Dolors Hernández Navarro
18. Salvador Llorente Varela
19. María José Estruch Casals
20. Joan Pallàs Puigdomènech
21. María Del Carmen Echazarreta Soler (Independent)
22. Antonio Araque Granados
23. Francesc Lloveras Castillo
24. Joaquim Bonaventura Ayats
25. Anna Maria Garcia Rovira (Independent)
26. Francesc Francisco-Busquets Palahí
27. Rosina Lajo Pérez (Independent)

Suplents
1. Juan Arjona Zamorano
2. María Ángeles De Santiago Mayor
3. José Rodríguez Fontao
4. Rosa Gordillo Gordillo
5. Íñigo López Achalandabaso
6. Alba Cascallar López
7. José Antonio Ojosnegros Cano
8. Blanca Cercas Mena
9. Ferran Camas Roda (Independent)
10. Marc Lamuà Estañol
Titulars
1. Alberto Tarradas Paneque
2. Francisco Javier Domínguez García
3. María Carmen Comas Viladot
4. Josep Cartañá Pons
5. Aránzazu García García-Verdugo
6. Juan Antonio Buceta Ramillo
7. Josep Arenas Gálvez
8. Pere Busquets Frigola
9. María Teresa Rovira García
10. Lidia Martínez López
11. Lluís Bosch Serratosa
12. Víctor Martín Santano
13. Asier Hervás López
14. África García Astorga
15. María Teresa García Córdoba
16. Josua Román Sola
17. Javier González López
18. Charles Tibau Paneque
19. Carmen Parra López
20. Carmen Tebar Hernández
21 Juan Díaz Patrach
22. Marc Aguilera Ginesta
23. José Luis Rodríguez Ruiz
24. Verónica Giménez Castrege
25. Carolina Oya Quiñones
26. Sonia Rísquez Puertollano
27. Aniol Burés Fradera

Suplents
1. Inés De La Higuera Romero De Tejada
2. Alfonso Jaime Martínez Cañada
3. Isabel Acuña Arroyo
Titulars
1. Eugènia Pascual Puig
2. Leonardo Fabián Ravinale
3. Teresa Palmer Barranco
4. Jordi Córdoba García
5. María Monje Romaní
6. Rubén Paz Martín
7. Josepa Esncandell Daranas
8. Jesús Jorge Maya Gato
9. Victòria De Los Angeles Salvadó Martín
10. Isidoro Luís Valle Trapero
11. Lourdes Soro Lorenzo
12. Gabriel Jover Avella
13. Laura López Domínguez
14. José María Martínez Jurado
15. Pedro Pujolras Baró
16. Antoni Josep Forcadell Berenguer
17. Núria Romero Pelecha
18. Narcís Bou Vinyoles
19. Joan Grau Canovas
20. Ariadna Gabarda Mallorquí
21. Maria Custodia Montalbán Ruiz
22. Manuela Ramos López
23. Luís Herrera Díaz
24. Juan Francisco Pascual Bartolomé
25. Joan Miró Ametller
26. Pilar Puig Poch
27. Joan Boada Masoliver

Suplents
1. Eduardo Suárez Casas
2. Jordi Creixans Sargatal
3. María Mabel Sainz Zanou
4. José María Montalbán Ruiz
5. María Mercè Fortià Brugué 
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Gironès