Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Begur

Resultats 2019 a Begur

Titulars
1. Eugeni Pibernat Roig
2. Marià Renart Carreras
3. Montserrat Carreras Serrano
4. Eduard Perez Casadevall
5. Antonia Del Rio Martinez
6. Gabriel Moese Ruiz
7. Josep Toribio Delgado
8. Francisco Miguel Vargas Gragera
9. Consuelo Sanchez Garcia
10. Rosa Pozo Paz
11. Antonio De Padua Rovira Benet

Suplents
1. Jaume Guasch Cornell
2. Esther Garcia Reyes
3. Modesto Gannau Galindo
Titulars
1. Jordi Carreras Serrano (Independent)
2. Pere Fuster Noguer (Independent)
3. Manuel Valles Rodriguez (Independent)
4. Candice Helene Sipkes (Independent)
5. Trinidad Agudo Vazquez (Independent)
6. Antonio Rodriguez Lopez (Independent)
7. Manuel Andreu Dominguez (Independent)
8. Merce Pereira Vico (Independent)
9. Francisca Ortiz Marquez (Independent)
10. Pere Carreras Sabat (Independent)
11. Marc Deulofeu Prat (Lill) (Independent)

Suplents
1. Hector Fernando Ramirez Martinez (Independent)
2. Patricia Marthe Strebell Ep Amardeil (Independent)
3. Maria Nelida Echevarria Delgado (Independent)
4. Sergi Savalls Caner (Independent)
5. Pedro Carreras Serrano (Perete) (Independent)
Titulars
1. Maria Teresa (Maite) Selva Huertas
2. Pere Feliu Ramiro
3. Gemma Coll Vidal
4. Joan Català Pagès
5. Rafael (Rafa) Criado Acebes
6. Juli Arnau Pidevall
7. Anna Salgas Font
8. Sandra Bisbe Lluís
9. Susagna Costa Comas
10. Juan Francisco (Paco) Vadillo López
11. Rosa Pérez Gafas
Titulars
1. Joan Manel Loureiro Vall
2. Martí Aldrich Ros
3. Encarnación García Soriano
4. Ruben Vargas Quiñones
5. Pilar Ribera Pérez
6. Oumayma El Kouhli Abchri
7. Meritxell Passols Romaguera
8. Miquel Grau Bosch
9. Montserrat Fernàndez Nogués
10. Miquel Mingorance Murcia
11. Bibiana Agustí Farjas

Suplents
1. Josep Lluís Cañadas Rubio
2. Mònica Martínez Carrio
3. Joan Figueras Felip
Titulars
1. Francisco Pilsà Matillo
2. Edi López Marín
3. Francisca Marín Cordero
4. Mina Marroun Araibou
5. Emilio García Castro
6. Carlos Ignacio Fernández Muñoz
7. Monica Gou Lozano
8. Francisco José Hidalgo Cocera
9. Elisabet Pilsà Ortega
10. Santiago López Tabernero
11. Rafaela Martín González

Suplents
1. Rafael Folk Gilsanz
Titulars
1. Sergio Garcia Solana
2. Lorenzo Dominguez Arregui
3. Maria Dolores Perez Diaz (Independent)
4. Victoria Ramirez Escobar (Independent)
5. Jesus Ibañez Lucas (Independent)
6. Juan Jose Macarro Viaga (Independent)
7. Analia Andrea Alvaredo Guarino (Independent)
8. Maria Margarita Planas Sando (Independent)
9. Sonia Cano Cebrian (Independent)
10. Pedro Garcia Fernandez (Independent)
11. Maria Rosario Villalon Ramiro
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Empordà