Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Vallirana

Resultats 2019 a Vallirana

Titulars
1. Eva María Martínez Morales
2. Òscar Suñe Marín
3. Maria Isabel Villafaina Barreto
4. José Manuel (Manel) Vázquez Carmona (Independent)
5. Raquel García Torrado
6. Juan Manuel Arrabal Galisteo
7. Núria Ruiz López
8. Jordi Urrea i Clos
9. Natalia Gijón Celdrán (Independent)
10. Carlos Duque Crespo
11. Elisabeth Romero Salguero
12. Alex Llorca Pérez
13. Inmaculada Fernández García (Independent)
14. Òscar Pizarro Gómez (Independent)
15. Alicia Rodríguez Katayama (Independent)
16. Andrés Picazo Molina
17. Josefa Rodríguez Cortada

Suplents
1. Carlos Hinojosa Cano
2. Dolores Torrado Hernández
3. Sebastián Lacruz Sánchez
4. Flora Salgado González
5. Antonio Cano Arnedo
Titulars
1. Àlia Kirchner i Giménez
2. Albert Isidro i Navarro
3. Elena Vilarroig i Aguilera (Independent)
4. Albert Oliva i Honrúbia (Independent)
5. Montserrat Ortíz i Pons
6. Jaume Anton Solsona i Bestard (Independent)
7. Gemma López i Quesada
8. José Luis Serra i Bielsa (Independent)
9. Encarnación (Encarna) Honrúbia i Muñoz
10. Carlos López i Fernández
11. Dolores (Lola) Pérez i Martínez
12. Francesc Josep (Francis) Casanova i Amigó
13. Maria Asunción (Susi) Masdéu i Alfaro (Independent)
14. Gerard Boguña i Llinàs
15. Míriam Nuñez De Prado i Pujol
16. Jordi Vendrell i Segura
17. Joana Solsona i Bestard

Suplents
1. Pedro José Martínez i Puertas
2. Elisabeth (Eli) Sauquet i Salud
3. Alexandre(Àlex) Gimeno i Ceccarani (Independent)
4. Maria Jesús (Mari) Rodríguez i Amigó
5. Jaume Segalés i Faro
6. Glòria Farré i Masuet (Independent)
7. Vicenç Sans i Cornellà (Independent)
8. Martha Monfort i Viñas
9. Josep Vendrell i Llop
10. Dolors Segura i Camps
Titulars
1. Omar Rodriguez Bello
2. Yolanda Navarro Moncayo
3. Carla Flores Osuna
4. Luis Martinez Xufre
5. Irene Abad Guillen
6. Eduardo Perez Berzunces
7. Encarnacion Casado Giraldez
8. Manuel Fernandez Lobato
9. Montserrat Cazorla Sanchez
10. Aristides Barea Fernandez
11. Susana Bello Aznar
12. Juan Pedro Perez Lancho
13. Maria Del Carmen Cisquella Balasch
14. Marc Miranda Navarro
15. Maria Lidia Fernandez Celestino
16. Dolores Casado Giraldez
17. Jose Vicente Rubio Salax

Suplents
1. Maria Sol Vilchez Ruiz
2. Jose Barea Molero
3. Sandra Jimenez Yañez
4. Salomon Abad Garcia
5. Dolores Del Carmen Guillen Zaragoza
Titulars
1. Enrique Giraldez Huerta
2. Antonio De Dios Moreno
3. Sonia Serrano García
4. Fco. Jose Zamorano Corrales
5. Maria Felipa Molina Lopez
6. Javier Soto Lopez
7. Maria Consuelo Borras Roman
8. Maria Jose Lora Toro
9. Manuel Jesus Barea Cadenas
10. Maria Rosario Mateo Perez
11. Maria Dolores Blanco De Dios
12. Maria Esther Huete Martin
13. Mariano Ruiz-Cuevas García
14. Alejandro Aguaviva Miguel (Independent)
15. Raul Martinez Cortes (Independent)
16. Mª Del Campo Requena Gonzalez (Independent)
17. Alfonso Luque Ocaña (Independent)

Suplents
1. Erica Zamora Macarro (Independent)
2. Domingo Lopez Diaz (Independent)
3. Oscar Collado Rodriguez (Independent)
4. Marcel Albert Monanari Martin (Independent)
5. Montserrat Piqueras Diaz (Independent)
6. Daniel Fornieles Caballero (Independent)
7. Nelson Castro Amaro
8. Angeles Corbacho Gonzalez (Independent)
Titulars
1. Ivan Garcia Martin De Madrid
2. Olga Rodriguez Cazcarra
3. David Lago Lopez
4. Elisabet Sanchez Rodriguez
5. Olga Sanchez Rodriguez
6. Marcos Jesús Rímoli Reinaudo
7. Raquel Quijano De La Fuente
8. Jacinta Holguera Sanchez
9. Salvador Garcia Gasco Tartalo
10. Maria De Los Angeles Taboas Rey
11. Jesus Jimenez Blanco
12. Maria Concepcion Mayayo Litago
13. Aurelio Gonzalez Sanchez
14. Maria Carmen Reverter Lifante
15. Angel Muzas Perez
16. Peregrina Lorenzo Boullosa
17. Roberto Sanchez Alcalde

Suplents
1. Maria Del Carmen Garcia Guerra
Titulars
1. José Ávila Forga
2. Sònia Bosquet Esteve
3. Antonio Garcia Garcia
4. Maria Luisa Aguirre Portillo
5. Daniel Garcia Sanchez
6. Maria Teresa Calderón Romero
7. Alberto Alonso Martín
8. Isabel Miguel Domínguez
9. Alexander Castaño Cuellar
10. Anna Toro Recasens
11. Eulogio López De La Torre
12. Ana Clemente Lamelas
13. Ruben Taravilla Nebot
14. Maria Rosa Pañuela Ibañez
15. Jose Manuel Ortiz Yerbes
16. Natalia Moya Nieto
17. Àngel Gómez Fígols

Suplents
1. Maria Rosario Sánchez Urbano
2. Daniel Ortiz Fernández
3. Manuela Forga Salido
Titulars
1. Jordi Roca Galafat
2. Laura Ferrer Mas
3. Xavier Navarro Ferrer
4. Natalia Garcia Echevarria
5. Lluis Campderrós Reyes
6. Ariadna Villasevil Pau
7. Francesc Canals Martínez
8. Marta Muriana Bailac
9. Marc Bogunya Peña
10. Dionisia Fernández Moreno
11. Arnau Montserrat Carbó
12. Mª José Cabeza De Vaca Canalejo
13. Albert Brugarolas Ollé
14. Laia Rodríguez Busquet
15. Francisco Javier Borrás Herranz
16. Maria Magdalena Pujol Pedra
17. Marc Gonzàlez Badia
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Baix Llobregat