Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Teià

Resultats 2019 a Teià

Titulars
1. Andreu Bosch i Rodoreda
2. Montserrat Riera i Rojas (Cat)
3. Jordi Casanovas i Garcia (Cat)
4. Erica Busto i Navarro (Cat)
5. Santiago (Yago) Albert i Seseña (Cat)
6. Mercè Alòs i Lladó (Cat)
7. Jordi López i Sánchez (Cat)
8. Olga Parra i Ordaz (Cat)
9. Raül Mínguez i Nogués
10. Nicola (Nico) Widmer i Andrews (Cat)
11. Lluis Ribas i Domingo (Cat)
12. Sílvia Marcos i Llagostera (Cat)
13. Andreu Porta i Espelt

Suplents
1. Emma Peiró Sales (Cat)
2. Marià Espel i López (Cat)
3. Valentina Servera Clavell (Jovent Republicà)
4. Agustí Manuel Barbolla i Rodríguez
5. Glòria Prats i Rins (Cat)
6. Bernat Baruquer i Hueso
7. Sara Pérez i Andiñach
8. Oriol Vall-Llovera i Calmet (Cat)
9. Núria Bosch i Asensio (Cat)
10. Ricard Garrit i Sabaté (Cat)
Titulars
1. Maria Núria Andinyac Lladó (Independent)
2. Abel Ballesteros Monferrer (Independent)
3. Maria Teresa Casellas Abella (Independent)
4. Oriol Ribera Esplugas (Independent)
5. Ascensión Ballesteros Toledo (Independent)
6. Borja Cabrera Costa (Independent)
7. Isabel Montoliu Cayuela (Independent)
8. Jorge Oliva Cortes (Independent)
9. Maria Rosa Mestre Solanellas (Independent)
10. Enrique Jose Peñarroja Castell (Independent)
11. Merce Ferrer Rodero (Independent)
12. Antonio Rodriguez Pedrosa (Independent)
13. Maria Concepcion Gonzalez Gomez (Independent)

Suplents
1. Eloy Borrallo Moyano (Independent)
2. Maria Núria Riera Vinardell (Independent)
3. Sergio Marquez Forns (Independent)
4. Laura De Lucas Fernandez (Independent)
Titulars
1. Joaquin Roca Agost
2. Rosa Ruíz Pérez
3. Miguel Ángel Peinado Sánchez
4. Sara Christina Schäffler (Independent)
5. Juan Emilio Pérez Costa
6. Mª Rosa Monroig Della (Independent)
7. Agustín Llarás Muzas
8. Mª Del Carmen Villena Sabatés (Independent)
9. Juan Pedro Yunta Esteve
10. Montserrat Roca Agost (Independent)
11. Juan Calero Viñas
12. Mª Ángeles Montoya Benzal
13. Jacinto Lacalle Pérez
Titulars
1. Jose David Basi Limiñana
2. Julio Carrasco Vazquez
3. Juliane Neiss Heyer-Windisch
4. Diego Rodriguez Peregrin
5. Elena Gordienko Chijarina
6. Francisco Miguel Aiguade Pfeffermann
7. Santiago De Mingo Gomez
8. Encarnación Campillo Bernal
9. Inmaculada Garcia Tenorio
10. Isabel Garcia Bonomi
11. Jose Alfonso Nelis Herrero Prieto
12. Maria Inmaculada Prunera Heredia
13. Carlos Martinez Campo

Suplents
1. Dulcenombre De Maria Rubio Garcia
2. Antonio Tripiana Moreno 
Titulars
1. Francesc Ribas Paris
2. Gemma Rosell Duran
3. Eduard Morella Alaix
4. Gisela Clavell Gonzalez
5. Martí Tarradas Perez
6. Josep Hernandez Piquer
7. Marta Orteu Giménez
8. Elena Ros Peralta
9. Adriana Manich Casacuberta
10. Joan Casals López
11. Neus Botey Creus
12. Albert Gatius Sieso
13. Josep Botey Solà

Suplents
1. Fina Ribas Paris
2. Pere Pairó Drudis
3. Montse Gràcia Escarp
4. Jordi Motlleó Garcia
5. Montse Tarradas Creus
6. Joaquim Ferrer Ribas
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Maresme