Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sitges

Resultats 2019 a Sitges

Titulars
1. Miguel Angel Garcia Peña
2. Sara Milla Perez
3. Emilio Baena Tapia
4. Cristian Vidal Arrieta
5. Alicia Paton Irimia
6. Gerard Puch De Miguel
7. Ruben Contreras Obiols
8. Lucia Romero Fernandez
9. Maribel Sanchez Navas
10. Miguel Garcia Mora
11. Maria Del Carmen Peña Torres
Titulars
1. Aurora Carbonell i Abella
2. Jaume Monasterio Miró (Independent)
3. M. Del Carme Almirall i Viñola
4. Eduard Josep Terrado i Pablo
5. Esther Daunas i Sanjaime
6. Antonio Muñoz i Súarez
7. Júlia Pardo i Domingo (Jovent Republicà)
8. Llorenç Martínez i Vidilla (Jovent Republicà)
9. Alejandra Villar Caziani (Independent)
10. Martí Sáez i Sogas (Jovent Republicà)
11. Josepa Martinez Font (Independent)
12. Jordi Dolera i Mirabent
13. Raquel Martínez González (Independent)
14. Josep Carbonell i Gallego
15. Carla Maicas Muñoz (Independent)
16. Roger Nicolàs i Gómez
17. Encarna Rubio i Jimenez
18. Rafael Morillas Varón (Independent)
19. Teresa Maluquer i Reina (Jovent Republicà)
20. Eduard Font Junyent (Independent)
21. Ester Bayot i Gutiérrez

Suplents
1. Josep Ferret i Castañosa
2. Maria Mercè Buela i Herrera
3. Joan Rodríguez i Hernández (Jovent Republicà)
4. Maria Carme Matas i Montané
5. Pere Ros i Deola
6. Rosa Maria Pascual i Ràfols
7. Carlos (Legend) Maicas i Martinez
8. Maria Dels Àngels Sogas Perales (Independent)
9. Pere Romeu i Cortiada
10. Encarnación Berdala i García
Titulars
1. Mònica Gallardo i Montornés (Independent)
2. Rosa Tubau i Lloria
3. Natalia Matas Plass (Independent)
4. Rafel Font i Buixens
5. Xavier Egea Matias
6. Mireia Rossell Pascual
7. Raul Delgado Gonzalez (Independent)
8. Isaac Bielsa Tutusaus
9. Aleix Almirall Martorell
10. Maria Cristina Mestre Bertran (Independent)
11. Josep Van Gorkom Fernández
12. Ona Almirall Mirabent (Independent)
13. Ivan Martinez Borrego
14. Virtudes Fernandez Oliván (Tuts)
15. Juana Ginel Aliaga (Juani)
16. Maria Del Roser Masdeu Lamiel
17. Juan Carles Velasco Osete (Independent)
18. Nuria Lozada Espi (Independent)
19. Manel Haro Cano
20. Rafel Ferrer Ill (Independent)
21. Miquel Forns i Fusté

Suplents
1. Carles Garcia Ojeda
2. Maria Vinyet Caballé Artigas
3. Lluís Jou Mirabent (Independent)
4. Guiomar Amell Amell
Titulars
1. David Martinez Lluis
2. Guillem Escola Hueso
3. Cristina Guiu Navarro
4. Nadia Viana Pascual
5. Maria Jose Garriga Cots
6. Petra Ballantyne Geb Schrammen
7. Carlos Guerrero Castillo
8. Silvia Peñas Borja
9. Pierre Paul Butin
10. Manuel Aleacar Zapata
11. Jordi Gracia Pañella
12. Xavier Guerrero Castillo
13. Maria Mercedes Yunquera Vega
14. Merce Banchs Guiral
15. Cristina Asencio Adames
16. Nicolas Samaranch Arrufat
17. Susana Domenech Cots
18. Jaume Berbegal Ferret
19. Alrun Ramona Jimeno Urban
20. Alan Daniel Frame
21. Maria Del Vinyet Lluis Pamies

Suplents
1. Manuel Jose Gomez Sanchis
2. Daniel Valles Godia
3. Cecile Prevost Sanchon
Titulars
1. Jose Maria Martinez Carbajosa
2. Iolanda Adroher Pueyo
3. Angel Velasco Herrero
4. Alicia Rodriguez Gonzalez
5. Manuel Mercader Tudela
6. Francisco Ramirez Gahete
7. Lida Loaiza Trillera
8. Jorge Luis Mendez Blasco
9. Maria Pilar Martinez Pazos
10. Jorge Torner Aluart
11. Ramon Justel Dominguez
12. Maria Fernandez Lopez
13. Jose Faustino Villamarina Menendez
14. Maria Jose Garrigues Talavera
15. Anibal Artigas Gomez
16. Carlos Mercade Ferrando
17. Alicia Botí Sanchez
18. Andres Vallina Benedicto
19. Marta Borras Dalmau
20. Jaime Palaso Oller
21. Pedro Alemany Sabate

Suplents
1. Purificacion Ramos Gonzalez
2. Mariano Jorge Galindo Florence
3. Alicia Guerrero Aparicio
4. Antonio Prats Franques
5. Consuelo Diaz Gimeno
Titulars
1. Ignacio Rubi Gonzalez
2. Silvia Perez Fuste
3. Ariadna Font Junyent
4. Carlos Franco Jane
5. Gerard Talens Barbero
6. Jose Antonio Tudela Perez
7. Ma Concepcion Salvador Calasanz
8. Francisco Piquer Rodriguez
9. Carmen Garcia Pey
10. Ruben Ubric Fortuño
11. Monica Peña Quesada
12. Francisco Sales Climent
13. Jorge Garcia Carreras
14. Marta Furro Serra
15. Manuel Rodriguez-Sampaio De Bonis
16. Ma Aranzazu Lopez Cortes
17. Mercedes Sanchez Lopez
18. José Ponce Puerto
19. Eva Brunet Campaña
20. Sebastian Durany Vera
21. Luis Marcé Gea

Suplents
1. Antonio Montemar Monter
2. Carmen Rodriguez Caballer
3. Rafael Bertran Alacio
Titulars
1. Manuel Rodríguez De L'hotellerie De Fallois
2. Jose Diego Tendero Rebollo
3. Maria José Lores García
4. Lino Ganado Huerta
5. María Rosa Cobo Bravo
6. Sergio Luis Pomares Pinel
7. Manel Torné Bueso
8. María Ángeles Vega Valenzuela
9. Jorge Jung
10. María Yuste Rojas (Independent)
11. José Carnicer Rodríguez
12. Enrique Andrés Lores García
13. Jorge Amengual Soria
14. Miriam Hidalgo Serrano
15. María Del Castillo Hernando
16. Alexei Bravo Muriente
17. Miguel Ángel Peralta López
18. Laura Pinel Martín
19. Miguel Ángel Boqué Domínguez
20. Aurora Rebollo Gallardo
21. Carmen De Rivera Pla

Suplents
1. Domingo Medialdea Huete
2. Jessica Fernández Esquivel
Titulars
1. José Antonio Gilabert Delgado
2. Aurelio Caballero Vazquez
3. Marcos Enrique Schwarzer Canals
4. Odelys Elizabeth Castillo Colon
5. Maria Del Mar Gilabert Paretas
6. Karinina Isabel Boehme Dude
7. David Nuñez Argudo
8. Maria Ines Saganta Hermida
9. Antonio Orellana Linares
10. Rosalia Carrasco Torrents
11. Renata Ruth Boehme Dude
12. Jose Maria Perez Sarda
13. Ana Arrue Mendoza
14. Santiago Ariza Blanco
15. Alberto Martinez Aguilera
16. Juan Ramon Torres Sanchez
17. Alicia Sanchez Martin
18. Daniel Pulido Morillas
19. Maria Montserrat Paretas Juhe
20. Luisa Fernandez Lombardia
21. Antonio Molina Melero

Suplents
1. Carla Gonzalvez Cendra
2. Montserrat Blasco Pozzan
3. Santiago Fernández Folchi
Titulars
1. Luis Miguel García Alcaraz
2. Elisabeth Pérez Ribas
3. Xavier Roig Juan
4. Anna Massó Ill
5. Fredy De La Calle Prat (Independent)
6. Alícia Doménech Val (Independent)
7. Rubén García Artigas
8. Concepción Cabrera Rodríguez (Independent)
9. Agapito Pérez Bote (Independent)
10. Lucía Saucedo Di Landro (Independent)
11. Javier Martínez Milán
12. Gabriela Di Landro Lúquez (Independent)
13. Enrique Alejaldre García (Independent)
14. Gloria Furró Máñez (Independent)
15. Kleber Luiz Da Silva Ribeiro
16. Oti Blanco Costa (Independent)
17. Pablo Martinez Sorribas (Independent)
18. Mar Vargas Ramos (Independent)
19. Javier Fernández Medrano
20. Irene Borgas Sánchez
21. Rafael Roig Milà

Suplents
1. Xan Uría Bernal (Independent)
2. Gemma Serra Llenas (Independent)
3. Josep Pérez Capdet
Titulars
1. Xavier Salmeron Carbonell
2. Júlia Vigó Pascual
3. Javier Avendaño Conde
4. Laura Martínez Villanueva
5. Marc Macià Martí
6. Pol Vigó Pascual
7. Alba Gràcia Pañella
8. Francesc Ruscalleda Lafuerza
9. Helena Duarte Avanzato
10. Lourdes Castro Benaiges
11. Mauricio Tamayo Montoya
12. Clelia Sassatelli
13. Josep Maria Tubau Llorià
14. Andrea Alcázar Paredes
15. Àngel Campillo Aparicio
16. Sheila Waldeck Garforth
17. Carlos Sola Domínguez
18. Montserrat Esquerda Bosch
19. Albert Corominas Tarruella
20. Cristina Farré Agustín
21. Ricard Vicente Arnau

Suplents
1. Judit Figuerola Porcar
2. Adrià Enríquez Àlvaro
3. Joana Rubio López
4. Xavier Nin Muñoz
5. Mariona Gens Franqués
6. Rubèn Palomo Ribell
7. Raquel Planas Lluis
8. Òscar Ortiz Mirabent
9. Ricard Conesa Sánchez
10. Antonieta Montserrat Robert
Titulars
1. Francesc Alcaraz Gallego
2. Josep Mussons i Caldes
3. Jordi Estella Lopez
4. Nathalie Legrand
5. Susana Russiñol Mussons
6. Wim Heuninck
7. Guillem Herrera Redondo
8. Santiago Perez Cordoba
9. Paula Mendez Garcia
10. Elena Gallego Escamez
11. Maricel Muñoz Alvarado
12. Antonia Medina Dominguez
13. Cristina Castellvi Abellan
14. Victor Arenas Lopez
15. Angel Ramón Comalada Godo
16. Maria Escamez Pedrosa
17. Mercedes Nicolas Fernandez
18. Silvia Gallego Escamez
19. Francisco Javier Ojeda Calzado
20. Jorge Luna Nicolas
21. Jorge Carretero Bermejo
Titulars

1. Ana Maria Barros Eligio
2. Gloria Lara Marin (Independent)
3. Yolanda Gallardo Polo (Independent)
4. Albert Hernandez Viñas
5. Rafael Caro Agudo (Independent)
6. Brenda Pozzi Sabio (Independent)
7. Monica Garcia Torrico (Independent)
8. Raul Gonzalo Porro (Independent)
9. Jose De Figueiredo Neto (Independent)
10. Jose Luis Ortiz Gonzalez (Independent)
11. Sonia Guinovart Roige (Independent)
12. Maria Lidia Butler Balliengo (Independent)
13. Maria Jose Molina Mansilla (Independent)
14. Juan Luis Barros Eligio (Independent)
15. Ernesto Rodriguez Benitez (Independent)
16. Maria Caballero Martinez (Independent)
17. Silvia Martinez Pereda (Independent)
18. Carles Hernandez Viñas (Independent)
19. Carlos Segundo Ortiz (Independent)
20. Juan Manuel Porrinas Fernandez (Independent)
21. Angeles Eligio Pacheco (Independent)

Suplents
1. Maria Teresa Caballero Martinez (Independent)
Titulars
1. Carme Gasulla Blanco
2. Brandon Jones
3. Xavier(Xavi) Ripoll Martínez
4. Daniela Iglesias Renom
5. María Jose Uriarte Bautista
6. Óscar Zambrana i Vigo
7. Carla Urgelles Martín
8. Ma Andrea Latorre Reolon
9. Nora Müller Ríos
10. Joaquim Chacopino Pla
11. Ma Inmac. Concepción (Mary) Valero Bretones
12. Paola Cifani Forner
13. Cristina Perales Strassburger
14. Roberto Oscar Cogno
15. Jonathan Goodman
16. Natalia Peñalver Mengotti
17. Carmen Gallego Cruz
18. Andrea Martínez Gil
19. Juan Manuel Martin Fons
20. Francisco Javier Zambrana González
21. Gabriel (Gabi) Serrano i Sánchez

Suplents
1. Mo Del Carmen Torrents Román
2. Esteban Llopis Valera
3. Carme Tort Arnau
4. Josep Puigdengolas Torres
5. Dolors Camats i Lluis
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Garraf