Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Santa Margarida i els Monjos

Resultats 2019 a Santa Margarida i els Monjos

Titulars
1. Lourdes Quer i Montserrat
2. Domingo Prunera Galofre
3. Núria Calvet Sanchez (Jovent Republicà)
4. Jose Antonio Sanchez Vallecillos
5. Montserrat Garcia Camero
6. Ramon Ortega Velasco
7. Mercedes Jimenez Navarrete
8. Alex Aullon Ruiz
9. Montserrat Montfort Moreno
10. Rosendo Inglada Guell
11. Natàlia Bayona Vallecillos
12. Salvador Gatell Escude
13. Maria Antonia Farre Font

Suplents
1. Josep Arasa i Ferrer
2. Maria Eulalia Ferrer Sandoval
3. Mohammed Manrsri Benalla
4. Carmen Lucas Campos
5. Juan Baques Lopez
6. Montserrat Vias Pejo
7. Jordi Maiquez Mora
8. M. Dels Àngels Miró Gallardo
9. Jorge Colomer Vives
Titulars
1. Immaculada Ferret Raventós
2. Manuel Alpuente Toledano
3. Esther Marmaneu Domingo
4. Josep Oriol Torrents Puyal
5. Maria Neus Hernandez Calvet
6. Maria Filomena Martinez Bravo
7. Jose Luis Soriano Nuñez
8. Raimon Gatell Soler
9. Andreu Clemente Martínez
10. Juana Borrallo Moreno
11. Jose Antonio Avila Rodriguez
12. Mª Pilar Mill Piñol
13. Lucia Fragoso Reverte

Suplents
1. Rafael Nieto i Villarroya
2. Miren Fernández De Muniaín Y Ranchal
3. Francisco Garcia Garcia
4. Sara Martínez Torralba
5. Monica Gomez Retamar
6. Marta Girona Agut
7. Cayetano Hurtado Garcia
Titulars
1. Amanda Gallego Santacana
2. Sergi Arnabat Perez
3. Oscar Alarco Casas
4. Gemma Girona Girona
5. Ivan Gallego Santacana
6. Sabina Feixas Gil
7. Victòria Arnabat Pérez
8. Jordi Salguero Vidal
9. Alicia Garcia Molina
10. Armand Coca Ribas
11. Olga Raventós Ortega
12. Albert Benach Rubió
13. Joan Jane Ruiz

Suplents
1. Vanessa Montserrat Casas Mestres
2. Javier Fernández Jiménez
3. Josep Rovira Vidal
4. Gemma Casas Urpí
5. Bernat Villarroya Puertas
Titulars
1. Susanna Escribà Vivó
2. Jordi Hill Porta
3. Fernando Hidalgo Díaz
4. Mª Del Carmen Casas Gil
5. Josep Puig Armengou
6. Ramon Sogas Campanera
7. Mª Del Mar Navarro Mazón
8. Josefa Pellicer Ortal
9. Dionisio Escribano Julián
10. Mª Carme Esteve Vallespí
11. Monica Gonzalez Muñoz
12. Gabriel Sánchez Llombart
13. Inés Usina Sánchez

Suplents
1. Mercè Ventura Martínez
Titulars
1. Anna Casals Pérez
2. Juan Antonio Gil Granados
3. Sandra Hermoso Martinez
4. Raúl Gil Zarzo
5. Francisco Navarro Membrives
6. Ana Josefa Rodriguez Jurado
7. Ramón-Rubén González Argüello
8. Tomás Rodero Marquéz
9. Concepción Cortés Pablo
10. Miguel Nueva Tapia
11. María Isabel De Dalmases Piñot
12. Agustín Arce Santiago
13. Javier Cerpa Benavides

Suplents
1. José Antonio Vico Vico
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis de l'Alt Penedès