Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sant Pere de Ribes

Resultats 2019 a Sant Pere de Ribes

Titulars
1. Francesc Xavier Pascual i Soriano
2. Lucrecia Ballvé i Aguado
3. Jaume Torras i Roca
4. Josefa Chica i Rosa
5. Jordi Pérez i Fontanills
6. Judith Rodríguez i Catalán
7. Jaume Alvaro i Fora
8. Olga Llopart Vives
9. Francisco Riv As i Sigüenza
10. Maria Guillaumes Artigas
11. David Gómez i Cruz
12. Aurora Soriano Ramirez
13. Andreu Josep Rodríguez i Orihuela (Jovent Republicà)
14. Maria Mercé Alba Guillaumes
15. Jordi Cabús i Griño
16. Montserrat Freixa Niella
17. Faustino Mondragon i Pastor
18. Judith Carbonell Carbonell
19. Jordi Juan i Bellón
20. Ariadna Alvaro Herraiz
21. Jordi Blay i Planas

Suplents
1. Antonio Gázquez i Arcas
Titulars
1. Jose Asin Fernandez
2. Raul Sánchez Villena
3. Luis Rocha Ventosa
4. Guadalupe Nogales Alvarez
5. Estela Mariuxi Sarmiento Muñoz
6. Francisco Castillo Leon
7. Tomas Sanchez Buenacasa
8. Juan Ramirez Ruiz
9. Maria Adriana De Aparecida Augusto
10. Noelia Raquel Asin Nogales
11. Alberto Ambite Gonzalez
12. Jaime Torres Solanich
13. Maria Carmen Martos Peral
14. Maria Del Carmen Sanchez Heredia
15. Maria Del Rocio Martos Jimenez
16. Francisco Herrera Carreño
17. Manuel Bustos Gutierrez
18. Yolanda Sanchez Parrilla
19. Juan Carlos Diaz Dominguez
20. Maria Dolores Garcia Sueira
21. Javier Rodriguez Mendez

Suplents
1. Emilio Spadaro Yaya
Titulars
1. Abigail Garrido Tinta
2. Antònia Pulido Fernández
3. Francisco José Perona Jiménez
4. Francisca Carrasquilla Cuadrado
5. Adrià Solà García
6. Ana María Herrera Bordallo
7. Josep Moya Ibáñez
8. Sandra Shimazu Salvatierra
9. Juan García García
10. Montserrat Vico Castarnado
11. David Navarro Miller
12. Josep Maria Llopart Monge
13. Aishwarya Córdoba Octavio
14. Alfons Moral Merchán
15. Gabriela Schellekens
16. Juan Carlos Tortolero Venegas
17. Maria Sònia Aparicio Codes
18. José Antonio Criado León
19. María Leonor Olmos Marín
20. Pedro Berbel Martínez
21. Noelia López Pérez

Suplents
1. Antonio Martín Alarcón
2. Antonio Aliaga Navarro
3. Marc Rojas Rubio
4. Rosa Chacón López
5. Ana Marín Pulido
6. Eduard Martín Caparrós
7. María Teresa Coca Sánchez
8. Joel Sans Cuadrat
9. Núria Farré Jiménez
Titulars
1. Oscar León Jurado
2. Luis Jiménez Vicente
3. Sara Dalda Martínez
4. Francisco Tomás Fernández López
5. Helena Pellat Massó
6. Fernando Gómez Rodríguez
7. Edgardo Benett De Stefani
8. Maria Carmen Villalobos Álvarez
9. Cristobal Soto Fernández
10. Miriam Fernández González
11. Antonio José González Fernández
12. Marta Fisac Piñana
13. Antonio Martín Sanz
14. Estefania María Dalda Martínez
15. Andrés González Saiz
16. Isabel Moreno Repiso
17. José Manuel Gutierrez Arroyo
18. Laura Fernández López
19. Silvia León Jurado
20. Victoriano Fernández García
21. Asunción Jurado Balsera

Suplents
1. José Muñoz De La Nava
Titulars
1. Esther Rodríguez i Maldonado
2. Tomàs Carandell Baruzzi
3. Albert Bonet Huete
4. Rita Garcia Quesada
5. Montse Mestre i Casas
6. Joan López Fernàndez
7. Quima Albalate Giménez
8. Xavier Coll Pascual
9. Oscar Mendoza Gómez
10. Ariadna Vall i Capdet
11. Jordi Guillaumes García
12. Pau Garriga i Gabaldà
13. Núria Espachs Pagès
14. Oriol Martí i Colom
15. Sílvia Salvatierra Arrebola
16. Ramon Noguera Muñoz
17. Sílvia Cester Guerrero
18. Lluís-Miquel Soto i Armengol
19. Laura Marcos Navarro
20. Anna Gabaldà Felipe
21. Lluís Giralt i Vidal
Titulars
1. Josep Maria Valle Romero
2. Yolanda Simon Cruz
3. Jordi Mas Castella
4. Juan Santiago Mestres Lopez
5. Elena Perez Zamorano
6. Joan Ramon Marcos Pina
7. Immaculada Gomez Marcillas
8. Montserrat Carmona Moreno
9. Abel Cami Peralta
10. Nuria Balasch Pie
11. Montserrat Castellvi Bertran
12. Ivan Julia Sanchez
13. Maria Rosalia Muñoz Nogales
14. Angela Maria Reis Reis
15. Josep Gras Rovira
16. Ruth Arona Morilla
17. Veronica Romero Cedeño
18. Xavier Galvez Mauricio
19. Silvia Bertran Cloquell
20. Joan Josep Rovira Valls
21. Jordi Ribes Lopez
Titulars
1. Alejandro Conde Poveda
2. Graciela Haydée Falconi Romero
3. Daniel Carabantes Segura
4. Mar González Sanz
5. Fulgencio Navalón Fernández
6. Judith Romero Martínez
7. Juan Antonio García Valero
8. Lady Zoraida Ureta Laaz
9. Xavier Martínez Romero
10. Anna Pérez Blanco
11. José Cabello Castillo
12. Noelia Téllez López
13. Juana Tárrega Vélez
14. Irina Gimena Monreal Falconi
15. Ángel Téllez Caballero
16. Ana Soto Linger
17. Eduardo Jorge Baizán Casariego
18. Ariana Lina Castañeda Frei
19. Maria Carmen Garvín Sánchez
20. Alejandro Cabezas Giménez
21. Gertrudis Conde Poveda

Suplents
1. Mercedes Arqué Calero
2. José Gutiérrez Álvarez
3. Óscar Castro García
4. Óscar Carrilero Moliner
Titulars
1. Maria Jesus Mari Peña
2. Maria Ortiz Velero
3. Rafael Torronteras Montoro
4. Jose Manuel Olmo Torronteras
5. Juan Carlos Marti Ribera
6. Nerea Marti Peña
7. Maria Isabel Carretero
8. Veronica Jane Ramirez
9. Juan José Fernandez
10. Daniel Constantino Vergara Alv Arez
11. Laura Fuentes Sarabia
12. Soledad Morcillo Padilla
13. Dolores Ortiz Valero
14. Juan Navarro Bruno
15. Manuel Parejo Aranda
16. Montserrat Mestres Medina
17. Genma Ferrer Bachero
18. Guillermo Parejo Aranda
19. Maria Fernanda Santacruz
20. Josua Reverte Curado
21. Raul Sanchez Alonso
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Garraf