Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Sabadell

Resultats 2019 a Sabadell

Titulars
1. Marta Farres Falgueras
2. Pol Gibert Horcas
3. Montserrat Gonzalez Ruiz (Independent)
4. Manuel Salvador Robles Fernandez
5. Laura Reyes Ruiz
6. Carlos De La Rosa Matas (Independent)
7. Maria Del Mar Molina Garcia (Independent)
8. Jesus Rodriguez Padilla
9. Sonia Sada Rodriguez
10. Eloi Ismael Cortes Serra
11. Olga Maria Jose Nuñez Perez
12. Carmelo Montllor Nogues
13. Ainoa Torrella Martinez
14. Francesc Martinez Morlanes
15. Rosa Maria Bellon Navarro
16. Alejandro Hernandez Gonzalez
17. Remedios Lopez Peñas (Independent)
18. Fernando Castejon Sanchez
19. Concepcion Arjona Ruiz
20. Victor Alejandro Motos Martin
21. Rosa Maria Alcaraz Martinez (Independent)
22. Ildefonso Cardo Muñoz
23. Ana Maria Romero Martinez (Independent)
24. Adoracion Ortiz Vargas (Independent)
25. Kingsley Alani Lawal Joseph
26. Rosa Maria Pareja Montes (Independent)
27. Simon Saura Conesa

Suplents
1. Joan Marcet Morera
2. Maria Cristina Moreno Ramos (Independent)
3. Antoni Ribera Santasuana
Titulars
1. Juli Fernàndez Olivares
2. Èlia Soriano Costa
3. Gabriel Fernàndez Díaz
4. Glòria Llobet Torres (Independent)
5. Santi Valls Molina
6. Francisca Maya Heredia
7. Raül García Barroso
8. Isabel Casals Couturier
9. Pere Farrés Berenguer
10. Clara Palau Canals
11. Josep Navarro Sànchez
12. Imma Cabré Homet
13. Joaquim Belmonte Garcia (Independent)
14. Sandra Fructuoso Andrés
15. Xavier Belmonte Garcia
16. Elisabeth Revelles Guardia
17. Eloi Sola Oliver
18. Alba Torras Muñoz (Independent)
19. Jaume Oliveras Oliver
20. Laia Girós Barrés
21. Blai Gasol Roda
22. Montserrat Subirana Navarro
23. Àlex Callao Gómez
24. Carlota Gallés Faz (Independent)
25. Manel Ruiz Gil
26. Mercè Valls Pujadas
27. Gabriel Rufián Romero
Titulars
1. Ramon Vidal López
2. Francisco García Celdrán
3. Ester Lopera García
4. Soledad García Moreno
5. Javier Arruebo Llobet
6. Tania Sola Rodríguez
7. Nadia Laaraj Zammou
8. Antonio Sosa Sosa Barrios
9. María Ángeles Sánchez Murcia
10. Alejandro José García Jiménez
11. Catalina Parras Quintana
12. Manuel Gómez Gómez
13. José Peláez Molina
14. Masirent Drame Sylla
15. Laura Bujardón Díaz
16. Helmut Enöckl Cabacas
17. Jaume García Arija
18. Miguel García Celdrán
19. Raquel García Nicolás
20. Maite Zotes Getino
21. Christian López González
22. Teodoro Robles Caballero
23. Flora Martínez Vergara
24. Julia Cabanillas Rodríguez
25. Josefa Sáez Abellán
26. Manuel López López
27. Marta Campoy Fernández

Suplents
1. David Carrasco Parras
2. Adoración González Martínez
3. Rafael Rodríguez López
Titulars
1. Maria Lourdes Ciuró Buldó
2. Francesc Xavier Baró Gispert (Independent)
3. Joaquim Carné Jordana (Independent)
4. Lluís Matas Bertran
5. Maria Del Carme Casablancas Segura (Independent)
6. Josep Oriol Vega Castellví
7. Maria Lluïsa Baré Mañas (Independent)
8. Jaume Fontseré Vallcorba (Independent)
9. Clara Camps Rocabert
10. Aleix González Campaña (Independent)
11. Lidia Busom Lleonart
12. Katia Botta (Independent)
13. Victor Peña Rosado
14. Antoni Llorca Roca (Independent)
15. Maria Teresa Soler Hernandez (Independent)
16. Alistair Ian Spearing Ortiz
17. Olga Balada Martínez
18. Josep Manuel Suàrez Iborra
19. Maria Carme Torrente Martínez (Independent)
20. Manel Borrell Palazón
21. Dolors Parés Amorós
22. Anthony Corey Sánchez Alberto
23. Joan Ignasi Sánchez Santín
24. Carme Videra Alemany (Independent)
25. Miquel Aguilar Barberà (Independent)
26. Laia Viñas Crusafont (Independent)
27. Joaquim Bellmunt Molins (Independent)

Suplents
1. Maria Dolors Tarragona Arjona
2. Olga Pons Vigo
3. Francesc Patris Costa (Independent)
4. Marc Longarón Sorigué
5. Josep Rof Buxó (Independent)
6. Josep Lluís Fernández Torregrosa (Independent)
7. Agustina Matas De La Rica
Titulars
1. Maria Sol Martínez Torres
2. Miguel Soler Antolí
3. Jordi Grané Ortega
4. Manuela Simón Lara
5. Ana María Lorente Aroca
6. Jaume Marco Perpiña
7. Sebastián Gallardo Quesada
8. Carles Joan Lorente Rivera
9. Maria Teresa Brunat Campmany
10. Eva Prats Martín
11. Maria Luisa Benito Carrasco
12. Laura Ortega Sánchez
-Arévalo
13. Antonio Sánchez Martínez (Jabalquinto)
14. Alberto López Perea
15. Daniel Martínez Valdivieso
16. Gumersindo García Gadella (Gumer)
17. Felisa Rodríguez Hernández
18. Javier Rúa Mesquías
19. Felipa Salguero Amaya
20. Pedro Luis Rueda Arjona
21. Fernando Luque Jiménez
22. Pilar Naveira Lorente
23. Mar Elisabet Rull Alvarez
24. Maria Teresa Vilarmau Dolcet
25. Jesús Periz Moliner
26. Luis Gallego Ruiz
27. María Montserrat Bosque García

Suplents
1. Nicolás Silva Carretero
2. Silvia Carbonell Codina
Titulars
1. Maria Dels Àngels Folch Borràs
2. Maria Montserrat Berbel Navarro
3. Josep Soler Cervera
4. Jordi Miret Casulleras
5. Jesús Hilario Pérez
6. Gullem Bosch Folch
7. Eduard Freixas Coronas
8. Maria Teresa Marin Martínez
9. Montserrat Llobet Abizanda
10. Marc Barradas Pobla
11. Sever Salvador Padrosa
12. Frederic Pareja Gabarro
13. Anna Maria Galceran Abella
14. Miguel (Miquel) Serra Riberes
15. Maria Teresa Agustí Lainez
16. Maria Carme Pinya Salomó
17. Montserrat Trabal Piqueras
18. Jordi Izard Granados
19. Jordi Miquel Sotorra
20. Maria Clara Soley Manuel
21. Anna Maria Fernández Alvarez
22. Antoni Dalmases Pardo
23. Manuel Cunill Llenas
24. Silvia Senz Bueno
25. Joan Carles Doval Garcia
26. Núria Benítez Monforte
27. Joaquim Clusa Oriach

Suplents
1. Maria Rosa Puig Barber
2. Dorian Nicolas Mayor
3. Asunción Campaña Robles
4. Frederic Roig Boada
Titulars
1. Ana Maria Huertas Perez
2. Ricardo Roso Estevez
3. Maria Del Carmen Porras Jaime
4. Eduardo Torres Riquelme
5. Encarna Lopez Rodriguez
6. Esteban Rubio Cobo
7. Silvia Egea Gomariz
8. Rosario Lopez Rodriguez
9. Franciaco Javier Felguera Perez
10. Antonio Diaz Vivanco
11. Mercedes Roso Navarro
12. Ruben Curto Martin
13. Maria Jose Moreno Del Valle
14. Simon Lopez Rodriguez
15. Gemma Cuesta Jimenez
16. Pascual Sanchez Nieto
17. Rosa Gonzalez Ibañez
18. Manuel Alonso Garcia
19. Maria Reyes Cobos Trassierra
20. Magdalena Garcia Estevez
21. Julio Antonio Muñoz Carrasco
22. Andrea Mieles Lara
23. Olga Blanco Cebreiro
24. Jose Antonio Lopez Almena
25. Noemi Andreu Huertas
26. Rafael Lucas Blanco
27. Isabel Rodriguez Garcia

Suplents
1. Jose Luis Ballester Lopez
2. Raquel Espinosa Mangas
3. Maria De Los Angeles Cebreiro Crespo
Titulars
1. Alex Muñoz i Mallofré
2. Lourdes Membrado Peñarroya
3. Josep Lluís Calabuig Pastor
4. Maria Dolores Manso De Haro (Independent)
5. Andres Navarro Garcia (Independent)
6. Alejandro Arias Galve (Independent)
7. Natalia Zanfaño Milian (Independent)
8. Xavier Calvo Sauret
9. Rosa Maria Barbarà Ferré (Independent)
10. Ernesto Torrellas Sanz (Independent)
11. Joan Crosas Carbó
12. Maria Joaquina Casabona Blasco (Independent)
13. Juan Romero Wic (Independent)
14. Soledad Poley Herrera (Independent)
15. Manuel Miguel Alvarez (Independent)
16. German Yustos Hidalgo (Independent)
17. Montserrat Milian Milian (Independent)
18. Luis Angel Ezquerra Carreras (Independent)
19. Encarnación Villalba Ale (Independent)
20. Xavier Navarro Aleixendri (Independent)
21. Jose Luis Borra Rubira (Independent)
22. Maria Rosa Bodelón Navarrete (Independent)
23. Juan Carlos Menendez Torres (Independent)
24. Carmen Blanca Gómez Maleta (Independent)
25. Jose Antonio Ruiz Garcia (Independent)
26. Joan Serra Jové (Independent)
27. Anna Jordana Ortigosa (Independent)
Titulars
1. Joan Berlanga Sarraseca
2. Elena Hinojo Navarro
3. Eduard Navarro García
4. Alejandra Sandoval Villalobos
5. Irene Monés Ruiz
6. Juan Manuel Martinez Nevado
7. Mar Garcia Sanz
8. Eva Guerra Manzano
9. Joan Carles Torres Oliva
10. Rosa Morales Navarro
11. David Brigido Martinez
12. Marta Salido Palma
13. Ana Sánchez López
14. Juan Pedro Solano Rodriguez
15. Emilio Robles Aparicio
16. Elia Rey Vázquez
17. Josefa Torralba Torres
18. Fernando Francisco Méndez
19. Margarita Pérez Costa
20. Antonio Lamagrande González
21. Dolors Codina Camats
22. Bouarfa Chilah Bejjat
23. Gemma Sierra Vallespi
24. Ramón Giménez Gutiérrez
25. Manuel Roldán Martínez
26. Pilar Sánchez Díaz
27. Juan Miguel Mena Arca

Suplents
1. Maria Teresa López Molina
2. Daniel José Domínguez Correa
3. Amelia Cabello Rojas
4. Francisco Rosa Antolinos
5. Catalina Invernón Fuentes
Titulars
1. Esteban Gesa Para
2. María Consuelo (Cuca) Santos Neyra
3. José Antonio (Pirri) Quereda López
4. María Cano Consuegra
5. Ángel González Roldán
6. Eva Prat Vila
7. Mercedes Robles Gimenez
8. Rafael Luque Sánchez
9. Manuel Fernández González
10. Pedro Ridao Berbel
11. María José Ruiz Gómez
12. Francisco Rodríguez Vigueras
13. Sira Pérez García
14. José Alberto García Quintana
15. Antonio Hernández Calvo
16. Pedro Ramos Pérez
17. Julia Prat Vila
18. Luisa Raluy Rastrall
19. Miguel Erwin Melgar Barrón
20. José Antonio Feijoo Novas
21. David Campoy Pardo
22. Capilla Molina Moreno
23. Antonia Capitán Jaime
24. Simón Bravo Ortega
25. María Jesús Pardo Francés
26. María Pilar Arana Fontquerni
27. José Pérez Ruz

Suplents
1. Guillermo Gesa García Romero De Tejada
Titulars
1. Maties Serracant Camps
2. Nani Valero Moreno
3. Anna Lara Llonch
4. Lluis Perarnau Reyes
5. Aurora Murillo Roman
6. Adam Bonnin Blazquez
7. Laura Álvarez Rodríguez
8. Pau Avellaneda Garcia
9. Deborah Serrano Del Jesús
10. Isidre Soler Clarena
11. Georgina Monge López
12. Carlos Torres Rodriguez
13. Esther Saborido Vilardell
14. Eudald Griera Llonch
15. Maria Jesus Txus Merino Asensio
16. Ruben Cantó Aguilera
17. Mireia Espejo Figuerola
18. Francesc Andreu Torrent
19. Paqui Garcia Lorite
20. Albert Boada Cos
21. Diana Rodríguez Grimau
22. Vicente Palomo Mellado
23. Miriam Ferràndiz Saus
24. Alexander Ncolaev Sochichiu
25. Glòria Rubio Casas
26. Miguel Moreno Moreno
27. Virginia Domínguez Álvarez

Suplents
1. Ernest Espinós Gil
2. Julia Garcia Lorite
3. Victor López Simó
4. Montse Artés Rodríguez
5. Oleguer Presas Renom
6. Maria Montserrat Sallent Custodio
7. Lluís Brunet Palou
8. Carmina Carreras Rodriguez
9. Teresa Llamas Frias
10. Sebastià Ribes Garolera
Titulars
1. Marta Morell Albaladejo
2. Laura Rodríguez Portoles
3. Antonio Ontiveros Ortiz
4. Magno Castillo Trujillo
5. Eulalia Sánchez Aznar
6. Andrés Herrera Sánchez
7. Laura Gil Sánchez
8. Carlos Escudero Gallardo
9. Maria Elena Muñoz Penaba
10. Teresa Burgos Gutiérrez
11. José Ramón Aranda Cerezo
12. Dolores Salmerón González
13. Álex Moya Pérez
14. Dolores Casado López
15. Mohammed Itouli Chellaoui
16. Pilar Arboleda Peñalver
17. Jesús Andrés Pico Rebollo
18. Mercedes Torres Muñoz
19. Antonio Luque Rodríguez
20. Ángela Barrera Ortiz
21. Juan García Rodríguez
22. Teresa Berché Prunera
23. Manuel Colacios García
24. Araceli Avilés Salmerón
25. Juan José Cáceres Nevot
26. Julia Núñez García
27. Juan Quirós Cabello

Suplents
1. Mercedes Casado Lopez
2. Enrique Bartres Coll
3. Luisa Miranda González
Titulars
1. Adrián Hernández Moyano
2. Laura Casado Delgado
3. Jose Luis Fernandez Diaz
4. Sergio Salcedo Bermúdez
5. Marina Fernández Moreno
6. Antonio Valenzuela Plaza
7. Ramon Garcia Fernandez
8. Susana Gomez Navarro
9. Marc Torras Chicón
10. Alicia Garcia Gallardo
11. Joaquin Dominguez Luque
12. Eva Maria Molina Ariza
13. Jose Manzano Aguilera
14. Daniel Adelino Hernandez Iniesta
15. Eva Gonzalez Colominas
16. Josep Reñe Montesinos
17. Miguel Angel Diaz Molina
18. Maria Del Carmen Robledo Olivenza
19. Javier Adell Mezquita
20. Inés Sanchez Franco
21. Antonio Quesada Lopez
22. Jose Luis Rivas Vidal
23. Mariana Rus Sanchez
24. Ana Dominguez Vilchez
25. Elena Gil Ortiz
26. Joan Garcia Gonzalez
27. Laura Vilchez Sanchez

Suplents
1. Asier Ibeas Hernández
2. Laura Salcedo Bermúdez
3. Inocente Garcia Martinez
Titulars
1. Jordi Garcés Sanvicente
2. Jordi Pla Ramirez
3. Julita Basté Oller
4. Helena Della Costa
5. Carles Castanyer Ros
6. Roger Castañé Segarra
7. Saray Dominguez Macarro
8. Xavier Girvent Verdés
9. Tamara Arcas Massa
10. Aaron Levy Molner
11. Jordi Perelló Garriga
12. Joan Martin Reche
13. Josefa Macarro Duran
14. Albert Seco Soto
15. Rosa Puig Sola
16. Ricard Saldaña Garcia
17. Antoni Cortés Heredia
18. Monica Arcas Massa
19. Maite Castaño Rio
20. Antoni Martinez Cardenas
21. Carme Navarro Martinez
22. Artur Ortega Rodriguez
23. Silvia Herran Saldaña
24. Ferran Cordero i Gimenez
25. Ines Ramos Aguilar
26. Xavier Suarez Cuevas
27. Sofia Vallejo Maroto
Titulars
1. Patricia Marta Muñoz Piedrabuena
2. Nuria Alejandra Acacio Montesinos
3. César José Gil Abaurrea
4. Lesly Mariana Herrera Escobar
5. Antonio Nogales Borrego
6. Pablo Quintero Fernández
7. Antonia Navarro Morán
8. Begoña Álvarez Muñoz
9. José Luis Torrecilla Pereira
10. Antonio Vázquez Abeijón
11. María Del Rosario Álvarez Muñoz
12. Vicenç Conde Roca
13. Juan Mora Corbalán
14. Santiago Navarrete Ruiz
15. Isabel Colomera Castellano
16. Gloria Vara Martínez
17. Manuel Torres García
18. José Sánchez De Arévalo Nevado
19. José Caballero Graell
20. Carmen María Guillén Díaz
21. Estela Criado Ruiz
22. Antonio García Caparrós
23. María Sellas Vila
24. Guillermo Burgos Hervás
25. David Milla Pulido
26. Juan Francisco Milla Pulido
27. María De Las Mercedes Pastor Rodríguez

Suplents
1. Federico Prieto Moreno
Titulars
1. Kiruna Rosa Domingo Madueño
2. María Del Valle Lopez Caballero
3. Esperanza Arenas Escalona
4. Cristin Rafael Balcazar Da Silva
5. Francisco Javier López Pérez
6. Jaume Fenosa Buchaca
7. Laura Fuciños López
8. Jorge Marcha Solans
9. María Carmen Romero Escola
10. Sandra Romero Aparicio
11. José Antonio González García
12. Teresa López Aragües
13. María Montserrat Lamas Bosque
14. Iván Nager Moreno
15. José Antonio López Pérez
16. José Manuel Ortiz Vidal
17. María José López Aragues
18. Juan Antonio Berenguer Dominguez
19. Silvia Beltrán Pallares
20. Daniel Paredes Martínez
21. Miguel Ángel Martínez Pagan
22. Natalia González Rodríguez
23. Esteban Santos García
24. Bellisol Diaz Morante
25. Raúl Cantos Correoso
26. Daniel Bello Domínguez
27. María Mercedes Artigues Porquet
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Occidental