Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Roca del Vallès, La

Resultats 2019 a Roca del Vallès, La

Titulars
1. Carles Fernández Pérez
2. Francisco Garcia Lorenzana
3. Emilia Sánchez-Cortés Lorente (Independent)
4. Julio Caña Fernández
5. Marta Cañas Ribalta (Independent)
6. Manuel Cortés Rubio
7. Yolanda Jiménez Baena (Independent)
8. Jorge Indiano Navarrete
9. Inmaculada Cortés Rubio (Independent)
10. José Requena Martínez (Independent)
11. Maria Assumpta López Roig (Independent)
12. Rubén Álvarez Belmonte (Independent)
13. Matilde Muñoz Carrión (Independent)
14. Ignacio Ardite Siler
15. Inmaculada Quintana Vito (Independent)
16. Luis Velázquez Aliaga
17. Caterina Palma Rovira

Suplents
1. Carmen Las Heras Cisneros
2. Ramón Arias Rodríguez
3. Maria Luz Arrufat Granja
4. Miguel Garcia Perles
5. Reyes Delgado Garruta
Titulars
1. Albert Gil i Gutiérrez
2. Yolanda Guarinos i Micó
3. Xavier Del Villar i Berenguel
4. Roser Moreno i Sánchez
5. Albert Bassa i Berenguel
6. Ainoa Herrera Sanabria
7. Francesc Riera i Piferrer
8. Mireia Clascà i Riera
9. Xavi Buscà i Huertas
10. Montserrat Homs i Padrisa
11. Jordi Mas i Arcarons
12. Núria Solvez i Domenech
13. Ismael Jiménez Caballero
14. Mari Carme Barceló Quintana
15. Francisco Pérez Delgado
16. Neus Bramona Fontcuberta
17. Francesc Jiménez Fernández

Suplents
1. Nathalie Charpentier i Puig
2. Jordi Escusa i Sánchez
3. Eulàlia Pou i Busquet
4. Francesc Xavier Martínez i Pi
5. Neus Cortès i Vila-Seca
6. Joan Ramirez i Planaguma
7. Paula Piñol i Espla
8. Joan Guarinos i Micó
Titulars
1. Daniel Martín Oller
2. Andrés Hidalgo Aragón
3. Elisabet Caballero Perera
4. Maria Dolores Romero Escamilla
5. Isabel Cayetano Caneiro
6. Ainoha Martínez Fernández
7. Amparo García Ebri
8. Lorena Ortega Luengo
9. Francisco Eugenio Villar Vidal
10. Cristian Muniesa Ortega
11. Gemma Martínez Sánchez
12. Nerea Martín Sánchez
13. Fernando Pérez Vázquez
14. Lluís Carreta Farraz
15. Rosa Cano Escudero
16. Dulce Nombre Maria Ortega Alonso
17. Manuel Martínez Parreño

Suplents
1. Fernando Ramos Almansa
2. Purificación Martín Martín
3. Salvador Romero Cordero
Titulars
1. Marta Pujol i Armengol
2. Daniel Valls i Alsina
3. Laura Álvarez i Estapé
4. Jordi Bacardit i Martínez
5. Raquel Vilardebò i Pujadas
6. David Espuña i Vila
7. Xavier Codina i Masó
8. Eulàlia Ventura i Serra
9. David Hernández i Prims
10. Anna Cruz i Oliveras
11. Marta Jimenez i Vilaró
12. Xavier Berenguer i Coll
13. Núria Castro i Vilardebò
14. Aina Mayordomo i Jaume
15. Àngel Gallemí i Mora
16. Araceli Ricart i Arbó
17. Rafael Ros i Penedo

Suplents
1. Joan Pujol i Alabau
Titulars
1. Anna Raymi Marata
2. Carlos Marín Espejo
3. Julio Gómez García
4. Francisco Norberto Bravo Soto
5. Montserrat García Álvarez
6. Francesc Carles Rivas Martínez
7. Alfonso Fernández Moreno
8. Rocio Gómez Romero
9. José Antonio Jiménez Pérez
10. Remedios Rodríguez Rosado
11. Vicente Gómez Martínez
12. Ana María Vázquez Tundidor
13. Dolores Espejo López
14. Mario Cami Herrera
15. Carlos Gómez García
16. Francisco Bermudez Osuna
17. Paola Carla Alberti De La Rosa

Suplents
1. María Del Carmen De La Rosa De La Rosa
Titulars

1. Cesar Alcala Gimenez
2. Noemi Lopez Simon
3. Juan Manuel Perez Gomez
4. Francisco Leon Navea
5. Maria Teresa Paradell Cuni
6. Ramon Oliver Ros
7. Lydia Cots Sancho
8. Ismael Bernal Martinez
9. Sara Campiña Cot
10. Olga Perdiguer Rodriguez
11. David Rupprecht Lopez
12. Silvia Valiño Gonzalez
13. Carmen Simon Pinar
14. Antonio Montero Sanz
15. Antonio Lorenzo Carrasco
16. Ruben Serrano Calvo
17. Maria Mercedes Montserrat Calvo Riera

Suplents
1. Francisco Antonio Sarabia Narvaez
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Oriental