Junts fem més Nació     FES-TE SUBSCRIPTOR

Candidatures eleccions municipals 26-M

Llistes a Polinyà

Resultats 2019 a Polinyà

Titulars
1. Javier Silva Perez
2. Maria Tania Bravo Garcia
3. Maria Del Carmen Acosta Sanz
4. Maria Carmen Berenguer Jimenez
5. Miguel Francisco Ferre Porras
6. Joel Fernandez Borrull
7. Susana Garcia Diaz
8. Jose Emilio Litran Cuadrado
9. Antonia Martinez Bravo
10. Maria Micaela Blanch Rubio
11. Rafael Hidalgo Garcia
12. Francisca Ruiz Rubio
13. Felipe Garcia Sanchez
Titulars
1. Toni Flores Ortega
2. Roser Sanglas Via
3. Raimon Silvestre Puig
4. Roser Canas Bozzo
5. Vicenç López Buisan
6. Raquel Garcia Lara
7. Cristian Catalan González
8. Laura Pastor Borras
9. Carles Fernàndez Mestres
10. Maria Isabel Aragay Cruells
11. Juan Yago Roig Olivito
12. Maria Isern Macias
13. Sergi Martínez Peña

Suplents
1. Josefa Mateo Gonzalez
2. Oscar Soriano Ayala
3. Saralina Ruiz Torres
4. Lluis Gimenez Masat
5. Carmen Escribano Samper
6. Pau Faner Canet
7. Begoña Alfonso Luis
8. Manel Perales Fernàndez
Titulars
1. Lucas Fernandez Jimenez
2. Alexandra Villalon Zurera
3. Cesar Valero Valero
4. Francisco Mariscal Vargas
5. Verónica Ridao Villalon
6. José Blanco Escudero
7. Francisco Arroyo Soriano
8. Sonia Pascual Moreno
9. Sergio Ridao Villalon
10. Claudia Iturre Fernandez
11. Emilio Guinea González
12. Miriam Arroyo Borja (Independent)
13. Isabel Canet Jimenez

Suplents
1. Domingo Carrasco García
Titulars
1. Luis Albanell Buxo
2. Maria Esperanza Sanchez Nuñez
3. Juan Antonio Vazquez Luna
4. Josefa Vaz Sanchez
5. Diego Carreras Moya
6. Jose Ramon Ibarra Heredia
7. Yamile Ramirez Romero
8. Carlos Fernandez Ugena
9. Maria Juez Madrigal
10. Luis Ramirez Muñoz
11. Maria Jesus Larru Cabrero
12. Carmen Victoria Bravo Alcalde
13. Oscar Cañete Hidalgo

Suplents
1. Francisco Raul Cassini Galvez
Titulars
1. Dolores Delgado López
2. Francisco Javier Díaz-González Mates
3. José Catalán Onrubia
4. Antonio Miralles Fernández
5. Patricia Arjonilla Delgado
6. Raquel Muñoz García
7. Anastasio Morales Méndez
8. Rosa María Pernia Romero
9. Miguel Ángel Olmo Bravo
10. Maria Josefa Carrión Reyes
11. Manuela Moreno Vera
12. Francisco Basurte Garrido
13. Serafín Lechuga Pérez

Suplents
1. Alexandra Moreno González
2. Juan Mallón Llonch
Titulars
1. Ramon Mayoral Ricart
2. Jose Bruguera Arnes
3. Miriam Vaz Trinidad
4. Concepcion Regalado Cebrian
5. Alessandro Genes Roman
6. Elisenda Solà Fabà
7. Maria Isabel Alfonso Marino
8. Fernando Caballero Morales
9. Maria Teresa Reches Pardo
10. Enrique Segura Palma
11. Maria Luisa Calsina Llonch
12. Ana Maria Motiño Permanyer
13. Antonio Calventus Flores
Aquesta informació ha estat obtinguda a partir de les publicacions als butlletins oficials provincials. Qualsevol incorrecció o omissió es pot comunicar a municipals@naciodigital.cat

Municipis del Vallès Occidental